PM 2018 cz.7 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Na ślubnym kobiercu, przygotowania do ślubu > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem O zaręczynach, prezentach, wieczorach panieńskich, wszystko przed ślubem.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-09-24, 00:17   #4981
MrsSeductive
Żona

Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Pauliniak182 Pokaż wiadomość
Lepiej żałować że coś się zrobiło niż że się nie zrobiło wyciągnij wnioski i... idź do przodu wiem nie jest to miła sytuacja - ale jeszcze dużo takich nas czeka... jak napisalas zycie samo weryfikuje, ważne by trzymać się tych ludzi którym faktycznie na nas zależy
Już miałaś swój panieński? A czemuż tak szybko ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo jestem po ślubie cywilnym

63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50
MrsSeductive jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 01:06   #4982
broadwaydream
Wtajemniczenie

Słabo, że tak wyszło, przykro mi.

Ja też nie mam presji na panieński, chyba z TZ nam świadkowie razem zrobią i tyle. Choć to oni (świadkowie) mają większe ciśnienie niż my
Stary 2017-09-24, 08:37   #4983
Pauliniak182
Świeżynka :)

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość

Aaa chyba że tak

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Słabo, że tak wyszło, przykro mi.

Ja też nie mam presji na panieński, chyba z TZ nam świadkowie razem zrobią i tyle. Choć to oni (świadkowie) mają większe ciśnienie niż my
O to jest fajny pomysł żeby razem zrobić

Pauliniak182 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 08:41   #4984
Kendra66
Rozeznanie

Uff... już myslalam, że to tylko ja taka dziwna jestem bo nie chcę panienskiego. Zawsze się śmieje, że panieński to mogłam mieć jak jak wyprowadzalam się do tz za granicę. W tym momencie skończyła mi się "wolność" bo teraz po ślubie to jedynie co się zmieni to moje nazwisko.

Kendra66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 08:55   #4985
poziomkowa91
Wtajemniczenie

Witam sie w niedziele 😊

Ja tez nie chce panieńskiego 😁 Ale na pewno moje dziewczyny cos tam mi zorganizuja. Bardziej wolalabym jakies spa np 😁Bo typowy panienski nas nie kreci. Ja cos planuje zorganizowac bo jestem swiadkowa w grudniu i chcialysmy jakis wyjazd do spa ale z racji cen chyba zrobimy sobie domowe spa z duzą iloscią wina ktore wszystkie lubimy😂

Dzis duzo lepsza pogoda. Wybieramy sie na grzyby po sniadaniu 😁 Ale ten czas szybko leci... wieczorem juz do domku.

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 09:11   #4986
goplankowa
Zakorzenienie

Cytat:
Też muszę coś wymyślić dla rodziców z tym że to moi są po rozwodzie i rozumiem o co Ci chodzi z koleczkiem... i właśnie też nie wiem jak to ogarnąć

Po prostu złożyć życzenia jeśli chcecie podziękować i powiedzieć zespołowi czy dj żeby od razu kontynuowali zabawę

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Ja to nie mogę czasami z mojego TŻta Zażyczył sobie dzisiaj peeling twarzy tzn. najpierw mówi, żeby mu pyszczydło wysmarować kremem bo mu skóra schodzi, no ok. Zabieram się już za to smarowanie, ale nie "peeling najpierw zrób" ja takie wtf, o co mu chodzi? poznał ostatnio nowe słowo i się chwali? dzisiejsze driny mu uderzyły do głowy? no i ten dalej "no peeling mi zrób, nie masz peelingu?" no to mu zrobiłam, to tak się potem przyglądał w lustrze i się zachwycał "o jaa, jak gładko, już nawet kremem smarować nie trzeba" śmiałam się, że następnym razem mu zrobię maseczkę

Mój sam się peelinguje czasem haha. O stópki dba

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Może uznał że czas zadbać o siebie przed Waszym Wielkim Dniem gorzej jak tak mu się spodoba że codziennie będzie Cie prosił o różne zabiegi mina męczennika- znam doskonale

Mnie mój prosi abym brodę mu pomagała stylizlwac a bardzo tego nie lubię

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
To i tak brawa dla Niego

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Czasem takie sytuacje weryfikuja nam znajomych... a może była zestresowana cała sytuacja? Wydaje mi się że powinnyscie pogadać

Tak w temacie ale troche z innej beczki - mnie osobiście nie kręci jakoś panieński i najchętniej bym zrezygnowała z tego pomysłu ale obawiam się że nie uda mi się wymigac...

A ja chceee najgorsze że bałam się ze mojej swiadkowej nie będzie bo jest z Niemiec Ale powiedziała że wszystkim się zajmie i to ogarnie. Jestem ciekawa

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Sed przykra sytuacja :/ jeśli to ktoś bliski..

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Hej słonko się przebija po 8 dniach deszczow.

Wczoraj focilismy na weselu i najdziwniejsze było dla mnie to że o 20 młoda poszła ubrać spódnicę tiulowa, koszulkę z napisem coś tam o żonie. A młody jeansy i koszulkę ze jest żonaty i obrazek ze środkowym palcem.

Dodam ze po pierwszym tańcu buty na trampki. Mlody białe a młoda granatowe.

A pierwszy taniec nazwali pingwinem bo tanczyli sobie w miejscu

Nad nimi wisiał duży balon i podczas tańca wybuchnal i wyleciały małe balony i cukierki. Jejuuuuu przez godzinę dzieci chodzily i deptaly te balony :/ i potem oczywiście to wszystko na podłodze zostało.

Aa i jedna Pani miała jakąś długą sukienkę ecru czy coś w ten deseń ze zdobieniami złotymi. Więc wyglądała na sali jak biała.. I młodej szurala suknia bo miała szpilki a potem te trampki

Ale dekoracja śliczna i dobre jedzenie.

goplankowa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 09:20   #4987
Manami
Wtajemniczenie

O jaaa ta koszulka z srodkowym palcem to przegiecie dla mnie to ze sie tam poprzebierali to ich sprawa chociaz nie rozumiem tego osobiscie

PM 2018

Manami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 09:51   #4988
girlandzia
:)

Hej Wczoraj z tz mieliśmy szkołę życia, pilnowaliśmy do 3 w nocy małych urwisów. Powiem Wam szczerze, że jak słucham tekstów dzieci to nie dziwię się, że ludzie zapraszają na wesele samych dorosłych. Młody zaczął wczoraj temat wesela i stwierdził, że razem z innymi dziećmi wysadzi salę weselną i uwaga będzie wtedy fajne tło do zdjęć

girlandzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 09:57   #4989
MissCath
Wtajemniczenie

Cytat:
Mi też jakoś tak dziwnie po tych 5 latach
Mi się było też ciężko przestawić, ale trzy lata od zakończenia studiów minęły nie wiadomo kiedy.

Poziomkowa, spóźnione 100 lat!

https://www.suwaczek.pl/cache/5210f7af3c.png
MissCath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 09:59   #4990
Pauliniak182

Cytat:
Napisane przez Kendra66 Pokaż wiadomość
Uff... już myslalam, że to tylko ja taka dziwna jestem bo nie chcę panienskiego. Zawsze się śmieje, że panieński to mogłam mieć jak jak wyprowadzalam się do tz za granicę. W tym momencie skończyła mi się "wolność" bo teraz po ślubie to jedynie co się zmieni to moje nazwisko.

Nie jesteś sama

Stary 2017-09-24, 09:59   #4991
pinaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Witam sie w niedziele 😊

Ja tez nie chce panieńskiego 😁 Ale na pewno moje dziewczyny cos tam mi zorganizuja. Bardziej wolalabym jakies spa np 😁Bo typowy panienski nas nie kreci. Ja cos planuje zorganizowac bo jestem swiadkowa w grudniu i chcialysmy jakis wyjazd do spa ale z racji cen chyba zrobimy sobie domowe spa z duzą iloscią wina ktore wszystkie lubimy😂

Dzis duzo lepsza pogoda. Wybieramy sie na grzyby po sniadaniu 😁 Ale ten czas szybko leci... wieczorem juz do domku.

Spa to fajny pomysł, bo bujać się po jakichś klubach to ja nie zamierzam
Stary 2017-09-24, 10:00   #4992
MissCath
Wtajemniczenie

Ja też panienskiego nie chce, takie bez sensu to dla mnie. I tak nie miałby kto tego zrobić czy na to pójść. A skoro i tak mieszkam z TZ-tem, to jaki to "koniec wolności".

Stary 2017-09-24, 10:01   #4993
Pauliniak182

Cytat:
Witam sie w niedziele 😊

Taki wyjazd do spa albo spa w domku to fajny pomysł jak dla mnie o wiele lepszy niż bujanie się po klubach przebrana w króliczka (ostatnio będąc na piwku widziałam takie PM )

Mmm grzybki coś pięknego

Stary 2017-09-24, 10:02   #4994
pinaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
O jaaa ta koszulka z srodkowym palcem to przegiecie dla mnie to ze sie tam poprzebierali to ich sprawa chociaz nie rozumiem tego osobiscie

Mi by szkoda było przebierać zaraz moją suknię, za dużo za nią dałam, muszę mieć czas się nacieszyć
Stary 2017-09-24, 10:04   #4995
girlandzia

A ja panieński chce mieć, nie w formie imprezy klubowej bo mnie to nie kręci. Planuję wynająć domek nad jeziorem i spędzić tam fajny weekend, dziewczyny też mi coś wspominały o spa. Zaakceptuje wszystko oprócz, klubu i striptizerów

Stary 2017-09-24, 10:06   #4996
Pauliniak182

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Po prostu złożyć życzenia jeśli chcecie podziękować i powiedzieć zespołowi czy dj żeby od razu kontynuowali zabawę

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Mój sam się peelinguje czasem haha. O stópki dba

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Mnie mój prosi abym brodę mu pomagała stylizlwac a bardzo tego nie lubię

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

A ja chceee najgorsze że bałam się ze mojej swiadkowej nie będzie bo jest z Niemiec Ale powiedziała że wszystkim się zajmie i to ogarnie. Jestem ciekawa

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Sed przykra sytuacja :/ jeśli to ktoś bliski..

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Hej słonko się przebija po 8 dniach deszczow.

Wczoraj focilismy na weselu i najdziwniejsze było dla mnie to że o 20 młoda poszła ubrać spódnicę tiulowa, koszulkę z napisem coś tam o żonie. A młody jeansy i koszulkę ze jest żonaty i obrazek ze środkowym palcem.

Dodam ze po pierwszym tańcu buty na trampki. Mlody białe a młoda granatowe.

A pierwszy taniec nazwali pingwinem bo tanczyli sobie w miejscu

Nad nimi wisiał duży balon i podczas tańca wybuchnal i wyleciały małe balony i cukierki. Jejuuuuu przez godzinę dzieci chodzily i deptaly te balony :/ i potem oczywiście to wszystko na podłodze zostało.

Aa i jedna Pani miała jakąś długą sukienkę ecru czy coś w ten deseń ze zdobieniami złotymi. Więc wyglądała na sali jak biała.. I młodej szurala suknia bo miała szpilki a potem te trampki

Ale dekoracja śliczna i dobre jedzenie.

Wiesz co u mnie jest ten temat że nie robię wesela a obiad dla rodzinki na który moj Tata wstępnie powiedział że nie przyjdzie także jedynie w/pod Kościołem zostaje podziękować :/

Stylizacja brody - brawo ! ja to zdolności manualnych nie mam byłabym się że zrobię krzywdę na całe szczęście (dla mnie) moj TŻ nie ma jak zapuscic brody

Stary 2017-09-24, 10:07   #4997
pinaa
Zadomowienie

Zaraz nowy wątek, dzisiaj już chyba damy radę wykończyć ten
Stary 2017-09-24, 10:09   #4998
Pauliniak182

Cytat:
Mi by szkoda było przebierać zaraz moją suknię, za dużo za nią dałam, muszę mieć czas się nacieszyć
Też by mi było szkoda w końcu to taki jeden dzien w zyciu

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Hej Wczoraj z tz mieliśmy szkołę życia, pilnowaliśmy do 3 w nocy małych urwisów. Powiem Wam szczerze, że jak słucham tekstów dzieci to nie dziwię się, że ludzie zapraszają na wesele samych dorosłych. Młody zaczął wczoraj temat wesela i stwierdził, że razem z innymi dziećmi wysadzi salę weselną i uwaga będzie wtedy fajne tło do zdjęć

Powiem Ci ze możesz mieć wybuchowa atmosferę

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Zaraz nowy wątek, dzisiaj już chyba damy radę wykończyć ten
W końcu

Stary 2017-09-24, 10:11   #4999
MissCath
Wtajemniczenie

To co, zaraz następny?

Stary 2017-09-24, 10:11   #5000
girlandzia

Cytat:
Powiem Ci ze możesz mieć wybuchowa atmosferę
Wybadałam sytuację i już wiem, że nie ma mowy o oddzielnych stolikach dla dzieci. Będą siedzieć przy rodzicach, żeby była nad nimi kontrola.

Stary 2017-09-24, 10:13   #5001
Pauliniak182

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Wybadałam sytuację i już wiem, że nie ma mowy o oddzielnych stolikach dla dzieci. Będą siedzieć przy rodzicach, żeby była nad nimi kontrola.

Myślę że to dobry pomysł niech rodzice panują nad dziećmi a tak to czulyby się pewnie zbyt "wolne" - chociaż widziałam też jak dzieci siedziały przy rodzicach ale z braku jakiejkolwiek kontroli i tak odstawialy różne numery... zależy od rodziców

Stary 2017-09-24, 10:13   #5002
pinaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
To co, zaraz następny?

Widzę, że już czeka, więc oto link: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1179096
Stary 2017-09-24, 11:19   #5003
agaciupaga
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję bardzo Chociaż wcale nie obchodzę specjalnie urodzin. To już 26

Pogoda paskudna ale my dziś i tak aktywnie ze znajomymi, niedługo idziemy na zawdy konne A wieczorem pewnie

A mi dziś akurat ósemka o sobie prypomina
Wszystkiego najlepszego Spełniania marzeń i samych sukcesów

Stary 2017-09-24, 21:59   #5004
aszuelka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Ja pracuje na infolinii jednej z większych placówek medycznych prywatnych

Witam w nowym wątku
Powiedz mi jeszcze, że w Lux Med

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Właśnie sobie uzmysłowiłam że jestem z Wami od pierwszej częsci A ile dziewczyn od tego czasu się przewinęło... Większość jednak wpada tylko na chwile, tylko my takie wytrwałe
A ja Cię pamiętam chyba z innego wątku na wizażu

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Hej
Mam dziś wolne więc wzięłam się za sprzątanie ale coś mi nie idzie. Szafa mnie pokonala xd
Wczoraj doszłam do wniosku, że chyba pragnę skrzypiec na ślubie ale nasz duet tego nie oferuje i mi smutno :p

MrsSeductive mam nadzieję, że wszystko ok. A staracie się dalej czy już pas?

Madz kciuki za lekarza
Gdybyś mieszkała w Warszawie lub okolicach, to sama bym Ci zagrała

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 21:04   #5005
ansaria
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość

Nie martw się na zapas.. Ja przez ostatnie pół roku wylewałam żale, że moja przyjaciółka się nie odzywa, znalazła swojego TŻ-ta i słuch o niej zaginął - taki typ. Najgorsze jest to, że przyjaźniłyśmy się od jakiś 10 lat, miała być moją świadkową, a teraz.. Sama nie wiem kogo mam wziąć. Ona była mi najbliższa i nagle się posypało. W końcu jedna znajoma mi przemówiła do rozumu, że to dwie strony muszą chcieć i najlepiej odpuścić i żyć dalej, a nie męczyć się z myślami..

Co do panieńskich spodziewam się, że u mnie skończy się na klubach Na pewno trzeźwa nie będę, ale mam większy dylemat, bo część osób jest z mojego rodzinnego miasta, a część z aktualnego i nie wiem, gdzie się to odbędzie i co z noclegami Może faktycznie wynajęcie jakiegoś domku nie byłoby głupim pomysłem. Ale wiem, że większość będzie chciała iść na kluby (osobiście mi to nie przeszkadza, ale jeżeli już to wolałabym coś ze starą muzyką).
Stary 2017-09-26, 13:03   #5006
Niebieska88
Zakorzenienie

GG do Niebieska88

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1179096

Dziewczyny, jest nowy wątek

Insta

PM 2018
Niebieska88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 07:59   #5007
X_ana_X
Raczkowanie

Dziewcyzny, ślub mam na 16 - co najpierw umawiać - kosmetyczkę czy fryzjera? i na jakie godziny?
X_ana_X jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości