makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-01-08, 17:54   #271
Bettyspagetti
Przyczajenie

Dot.: Makijaż Permanentny -warszawa???

A co mi da korekta ...jak chcialam takie właśnie jak ta jasna ...bardzo naturalne . Pisalam do pani ktora mi je wykonała ale narazie niw odpisuje. Narazie nie piszę gdzie robilam. Zobacze co będzie dalej, nie chce "poki co " robic antyreklamy.
Bettyspagetti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 11:08   #272
Bettyspagetti
Przyczajenie

Odpisala że mam ja peelingowc. Wcale mnie to nie cieszy. Nie chce tej drugiej przyciemniac bo to wylada nienaturalnie.Ale czy peeling coś pomoze na ta druga ?
Bettyspagetti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 15:56   #273
yolca
Raczkowanie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Też się przymierzam do brwi, ale zastanawia mnie jedno. Oglądając prace na podlinkowanych stronach czyli wykonane brwi, mam wrażenie że wszystkie są takie same, mają prawie identyczny kształt i są delikatnie mówiąc przerysowane. Czy to jest efekt metody microblendingu???[COLOR="Silver"]
yolca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 23:15   #274
betty_b
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Też się przymierzam do brwi, ale zastanawia mnie jedno. Oglądając prace na podlinkowanych stronach czyli wykonane brwi, mam wrażenie że wszystkie są takie same, mają prawie identyczny kształt i są delikatnie mówiąc przerysowane. Czy to jest efekt metody microblendingu???[COLOR="Silver"]
Nie wiem jak wygląda efekt microbladingu, ale generalnie myślę, że zdjęcia pokazują efekt często zaraz "po", a wtedy brwi sa faktycznie mocno wyrysowane.
Ja miałam robione permanentne brwi metodą piórkową - nawet na drugi dzień nikt w pracy nic nie zauważył (na co dzień malowałam brwi cieniem). Metoda jest bardzo naturalna, aż za jak dla mnie, bo chciałam mieć trochę zaznaczony bardziej wyaźnie kontur, a piórko jedynie jakby przyciemnia naturalną linię. Niestety prawa brew gorzej chwyciła nawet po korekcie. Jestem 8 miesięcy po makijażu , a na prawej brwi już prawie nie widać efektu - na lewej jeszcze troszkę tak. Generalnie jak ktoś się boi mocnego efektu to można spróbować, jednak trwałość w zestawieniu z kosztem (800 zł) trochę dla mnie stawia pod znakiem zapytania sens tego zabiegu.

betty_b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 09:00   #275
Anett_s
Raczkowanie

czy można wykonać pernamentny brwi będąc w ciąży, czy są jakieś przeciwwskazania oraz czy ma to wpływ na trwałość zabiegu, koleżanka twierdzi, że nawet rzęsy powinnam sobie odpuścić ponieważ będą odpadać ??
Stary Wczoraj, 20:44   #276
czerwonapanienka
Zadomowienie

Witajcie 19.01 zrobiłam makijaż permanentny oczu (kreski) zaczynają mi już miejscami odkładać strupki i jestem załamana bo pod nimi po kresce ani śladu
Stary Wczoraj, 20:46   #277
czerwonapanienka
Zadomowienie

Odpadać miało być
Stary Wczoraj, 20:54   #278
Ksiegowa85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Witajcie 19.01 zrobiłam makijaż permanentny oczu (kreski) zaczynają mi już miejscami odkładać strupki i jestem załamana bo pod nimi po kresce ani śladu
Podobno kolor, może wyjść w przeciągu kilku dni.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:58   #279
czerwonapanienka
Zadomowienie

Ksiegowa85 czyli że kreski mogą w magiczny sposób się pojawić? Liczę że po korekcie będzie lepiej i nie wywaliłam kasy w błoto jak strupki odpadną do końca pojadę się pokazać kosmetyczce bo korektę mam dopiero 27.02
Stary Wczoraj, 21:07   #280
Ksiegowa85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Ksiegowa85 czyli że kreski mogą w magiczny sposób się pojawić? Liczę że po korekcie będzie lepiej i nie wywaliłam kasy w błoto jak strupki odpadną do końca pojadę się pokazać kosmetyczce bo korektę mam dopiero 27.02
Teoretycznie tak, przynajmniej dziewczyna, która robiła mi permanentny ust, uprzedzała, żebym się nie przestraszyła, jeśli coś takiego się stanie.
Tyle, że u mnie wlasciwy kolor był od początku widoczny (tzn jak już strupki odpadły), więc nie miałam możliwości sprawdzić w praktyce tej teorii.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brwi, makijaż, makijaż permanentny, oczy, permanentny makijaż, permanentny zdjęcia, pernamentny, poznań, wrocław

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości