Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-01-22, 10:34   #4741
fi
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Polecacie jakiś dobrze kryjący podkład/ puder dla zmaltretowanej, chorej cery z trądzikiem, wymęczonej leczeniem, przesuszonej ale z ciągle aktywnymi wypryskami? Tak żeby do ludzi wyjść ale i nie zaszkodzić skórze? Grzebię w necie ale mam mętlik w głowie.

Potrzebuję czegoś jasnego i żółtawego jak np. Sand DW EL, na razie wszystko co mam poszło w odstawkę, szukam czegoś dla cery hiper wrażliwej, i musi kryć bo rozpacz
Stary 2018-01-22, 15:08   #4742
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś dobrze kryjący podkład/ puder dla zmaltretowanej, chorej cery z trądzikiem, wymęczonej leczeniem, przesuszonej ale z ciągle aktywnymi wypryskami? Tak żeby do ludzi wyjść ale i nie zaszkodzić skórze? Grzebię w necie ale mam mętlik w głowie.

Potrzebuję czegoś jasnego i żółtawego jak np. Sand DW EL, na razie wszystko co mam poszło w odstawkę, szukam czegoś dla cery hiper wrażliwej, i musi kryć bo rozpacz
a Armani Power Fabric - dla mnie to taki balans między kryciem, a brakiem efektu pudernicy - ale ja nie mam specjalnie nic do ukrycia, czasem jakiś drobiazg, więc nie wiem czy to jest to o co Ci chodzi
ja mam kolor 4

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 15:12   #4743
pannajoanna71
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a Armani Power Fabric - dla mnie to taki balans między kryciem, a brakiem efektu pudernicy - ale ja nie mam specjalnie nic do ukrycia, czasem jakiś drobiazg, więc nie wiem czy to jest to o co Ci chodzi
ja mam kolor 4
Power fabric był ok ale brzydko się scieral po 4-5 godzinach. Daje ładny efekt ale na krótko. Za 270 zł nie warto wg mnie. Ja nie zuzylam go do końca, wróciłam do DW.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Even the longest journey starts with a single step.

someone told me a girl I liked
fell in love and all I did was cry
pannajoanna71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 15:16   #4744
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Power fabric był ok ale brzydko się scieral po 4-5 godzinach. Daje ładny efekt ale na krótko. Za 270 zł nie warto wg mnie. Ja nie zuzylam go do końca, wróciłam do DW.

dw daje bardziej pudrowy efekt wg mnie, poza tym koleżanka chyba chciała coś innego niż dw

z innych przychodzi mi do głowy jeszcze ProLongwear z Maca

3220g 54 cm

------------------
Stary 2018-01-22, 15:20   #4745
pannajoanna71
Zadomowienie

Może Anti blemish solutions Clinique?

Even the longest journey starts with a single step.

someone told me a girl I liked
fell in love and all I did was cry
pannajoanna71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 19:29   #4746
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:

Ja bym użyła po prostu przyzwoitego podkładu do cery z trądzikiem, ale nie superkryjącego - na niedoskonałości to jednak korektor lepszy niż szpachla. Jako korektora możesz też użyć miejscowo bardzo kryjącego podkładu, np. Dermablend z Vichy -czasem tak robię. Wtedy widać jednak trochę skóry w wolnych od trądziku miejscach, ja tak wolę, ale to oczywiście kwestia osobistych preferencji
Z kryjących, które mam, noszę czasem - i zwykle "osłabiam ich moc", dodając np. kropelkę rozświetlacza albo CC/ BB kremu albo rozjaśniacza/ przyciemniacza z Hean - mogę śmiało polecić All Hours YSL albo Re(marc)able od Marca Jacobsa. Ten drugi zdecydowanie bardziej szpachlowaty, uwaga.
Ponoć do tłustych cer jest też stworzony specjalnie podkład Fenty, sprawdzę to niebawem, bo już do mnie śmiga. No i ma kryć dobrze, ale bez tapetowego efektu.
Dla mnie efekt po DW jest całkowicie nie do zaakceptowania - twarz wygląda jak płaska maska, żeby nadać jej z powrotem wielowymiarowość, trzeba dodatkowo nałożyć naprawdę sporo rozświetlaczy, konturów itp.
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 20:45   #4747
Make4Up
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja bym użyła po prostu przyzwoitego podkładu do cery z trądzikiem, ale nie superkryjącego - na niedoskonałości to jednak korektor lepszy niż szpachla. Jako korektora możesz też użyć miejscowo bardzo kryjącego podkładu, np. Dermablend z Vichy -czasem tak robię. Wtedy widać jednak trochę skóry w wolnych od trądziku miejscach, ja tak wolę, ale to oczywiście kwestia osobistych preferencji
Z kryjących, które mam, noszę czasem - i zwykle "osłabiam ich moc", dodając np. kropelkę rozświetlacza albo CC/ BB kremu albo rozjaśniacza/ przyciemniacza z Hean - mogę śmiało polecić All Hours YSL albo Re(marc)able od Marca Jacobsa. Ten drugi zdecydowanie bardziej szpachlowaty, uwaga.
Ponoć do tłustych cer jest też stworzony specjalnie podkład Fenty, sprawdzę to niebawem, bo już do mnie śmiga. No i ma kryć dobrze, ale bez tapetowego efektu.
Dla mnie efekt po DW jest całkowicie nie do zaakceptowania - twarz wygląda jak płaska maska, żeby nadać jej z powrotem wielowymiarowość, trzeba dodatkowo nałożyć naprawdę sporo rozświetlaczy, konturów itp.
Daj znać koniecznie jaki kolor i jak się spisuje, bo dlatego też na niego się czaję Huda też mnie interesowała, ale na tłustych ponoć słabo wypada.
Make4Up jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 21:18   #4748
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Daj znać koniecznie jaki kolor i jak się spisuje, bo dlatego też na niego się czaję Huda też mnie interesowała, ale na tłustych ponoć słabo wypada.
Dam, jasne!
Odcień 180 wzięłam, bo ten się zapowiadał najlepiej dla mnie (jestem żółtek, średnio-jasny, mniej więcej NC 20-25). Bardzo mi się podoba "filozofia" kosmetyków Riri, m.in. to, że ma tyle odcieni i nie wyklucza nikogo. Czaję się na więcej smakołyków od niej, zobaczymy.
Hudy próbkę zamierzam zamówić na ebayu, jak mi już odblokują konto, bo na razie kicha , z jakichś niewyjaśnionych powodów dla mnie.
Stary Wczoraj, 07:42   #4749
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Dam, jasne!
Odcień 180 wzięłam, bo ten się zapowiadał najlepiej dla mnie (jestem żółtek, średnio-jasny, mniej więcej NC 20-25). Bardzo mi się podoba "filozofia" kosmetyków Riri, m.in. to, że ma tyle odcieni i nie wyklucza nikogo. Czaję się na więcej smakołyków od niej, zobaczymy.
Hudy próbkę zamierzam zamówić na ebayu, jak mi już odblokują konto, bo na razie kicha , z jakichś niewyjaśnionych powodów dla mnie.
ja mam skórę mieszaną bardziej w stronę suchą, ale też jestem ciekawa kolorówki Rihany - czekam na relację

3220g 54 cm

------------------
Stary Wczoraj, 09:09   #4750
fi
Zadomowienie

Dzięki kochane - ja o DW nawet pomarzyć nie mam co, moja cera jest zmasakrowana, ponieważ mam wciąż czerwone placki i wciąż mam pryszcze potrzebuję czegoś co pokryje, żeby do ludzi jakoś wyjść bo wyglądam strasznie i żeby to coś nie jej nie zapychało i nie podrażniało. Myślałam o aptece ale z tego co pamiętam Vichy miało strasznie ciemne te podkłady i beżowe a ja jestem jasny żółtek ( z drugiej strony zima jest i szyję mogę w sumie ukryć pod szalem czy golfem ale faktem jest, że szyję mam żółtą).

Jeżeli chodzi o kojenie skóry to dobrze spisuje się seria kojąca ( taka seledynowa) z Alkmene - kupiłam cały zestaw, 2 maseczki, krem i serum i ok naprawdę czuję to ukojenie.
I teraz faza maskowania, cos co ukryje, ukoi, uleczy....

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Masz doświadczenie z podkładami aptecznymi? Jak z kolorami, który będzie jasno zółty?
Stary Wczoraj, 09:16   #4751
anekania
Zakorzenienie

Cytat:

A DW ale maximum cover? Mam 1n3, a DW mam 2n1.
Jest bardzo wydajny, delikatny i zakrywa wszystko! Cera jest piękna a mam podobny problem do Ciebie :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary Wczoraj, 17:39   #4752
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki kochane - ja o DW nawet pomarzyć nie mam co, moja cera jest zmasakrowana, ponieważ mam wciąż czerwone placki i wciąż mam pryszcze potrzebuję czegoś co pokryje, żeby do ludzi jakoś wyjść bo wyglądam strasznie i żeby to coś nie jej nie zapychało i nie podrażniało. Myślałam o aptece ale z tego co pamiętam Vichy miało strasznie ciemne te podkłady i beżowe a ja jestem jasny żółtek ( z drugiej strony zima jest i szyję mogę w sumie ukryć pod szalem czy golfem ale faktem jest, że szyję mam żółtą).

Jeżeli chodzi o kojenie skóry to dobrze spisuje się seria kojąca ( taka seledynowa) z Alkmene - kupiłam cały zestaw, 2 maseczki, krem i serum i ok naprawdę czuję to ukojenie.
I teraz faza maskowania, cos co ukryje, ukoi, uleczy....

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Masz doświadczenie z podkładami aptecznymi? Jak z kolorami, który będzie jasno zółty?
widziałaś kanał tej dziewczyny?
https://www.youtube.com/channel/UC_0...WOWiYxnY32gSgg
może jej kolory i sposoby Ci podpasują

3220g 54 cm

------------------
Stary Wczoraj, 19:11   #4753
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Jasny, taki typu NC 25 mniej więcej z Vichy to jest wg mnie odpowiednik Nude, nr 25. Ale on jest bardziej neutralny niż żółty, ja go daję radę nosić, choć wolę zwykle żółtawe. Bardziej żółty jest następny w kolejności, czyli Sand 35, ale już ciemniejszy. Musisz iść popróbować.
Stary Wczoraj, 20:55   #4754
lele
Zakorzenienie

Przylecialo moje zamowienie z sephory... i chyba nie trafilam tym razem z kolorem hudy.. jakis ten bombshell wydaje sie nie dla mnie.. jakis taki pimaranczowy braz z niego wydaje sie wychodzic. . trzeba bedzie sprawdzic chyba w swietle dziennym. Too faced milk chocolate soleil na pierwszy dodtyk wydaje sie za jasna, ale jutro sprawdze czy w ogole ja bedzie widac na mojej twarzy.
Dostalam do tego hangover i pomadke chichuahua
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:36   #4755
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
aż poszłam poczytać, ale ten Revlite tylko na przebarwienia i tatuaże a ja chce odmładzający
chce botox jeszcze, ale nie mam do kogo na pocieszenie znalazłam takie buty i nie wiem czy fajne
https://gomez.pl/pl/product/hilfiger...e-fw0fw01750-1
Ja Ci sie podobaja to bierz .

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Róż w kolorze dusk
Korektor
Żel do brwi
I szminkę generation g

A to tylko zel do brwi nam sie pokrywa . Chyba w tym tygodniu zrobie zamowienie, bo naogladalam sie filmikow na YT i chce testowac . Jeszcze marka Milk mnie interesuje i dumam czy czegos nie kliknac.
Stary Wczoraj, 23:09   #4756
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja Ci sie podobaja to bierz .

A to tylko zel do brwi nam sie pokrywa . Chyba w tym tygodniu zrobie zamowienie, bo naogladalam sie filmikow na YT i chce testowac . Jeszcze marka Milk mnie interesuje i dumam czy czegos nie kliknac.
A przez co zamawiasz? Ja znalazlam na looktop tylko.

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:14   #4757
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A przez co zamawiasz? Ja znalazlam na looktop tylko.

Przez strone Glossier.
Stary Wczoraj, 23:48   #4758
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Przez strone Glossier.
A to zazdroszczę . Ciekawe kiedy wprowadzą wysyłkę do Polski.

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości