Jaka szkoła językowa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 17:51   #1
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116

Jaka szkoła językowa?


Chciałabym się zapisać na kurs języka angielskiego. Szkół, szczególnie w Wawie jest mnóstwo. Jak dotąd byłam na rozmowie w Speak up i wyglada to zachęcająco, niestety nie od strony finansowej. Może wy podpowiecie gdzie jest fajnie, profesjonalnie i niedrogo?
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 09:26   #2
chemiczna_
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463
Dot.: Jaka szkoła językowa?

bardzo profesjonalnie i szybko można nauczyć się w International House, mam bardzo dobre wspomnienia związane z tą szkołą. najważniejszy jest kontakt z native speakerami i to, że nie trzymają się ściśle podręcznika.
z czystym sercem polecam IH.

niezły jest też empik, z tym że jest z polskimi lektorami, aczkolwiek jest nieźle no i można się uczyć wielu języków.

powodzonka
__________________


Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 18:48   #3
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jaka szkoła językowa?

Cytat:
Napisane przez chemiczna_ Pokaż wiadomość
niezły jest też empik, z tym że jest z polskimi lektorami, aczkolwiek jest nieźle no i można się uczyć wielu języków.
Jak dopytywałam o jęz. japoński w Empiku to się załamałam. Pomijając że sam kurs był w niefajnej cenie to jeszcze zaproponowano mi książki za 200zł przy czym jak je przejrzałam to poziomem trudności i tempem pracy nie różniły się od takich dla dzieci w klasach 1-3 podstawówki... i to miał być kurs dla dorosłych - śmiechu warte.


A co do angielskiego to jeżeli znasz już trochę język polecam szkoły, w których uczą metodą Callana - jak dla mnie bomba, w przeciągu krótkiego czasu zaczęłam świergotać po angielsku. Ja chodziłam do English Best Way, co prawda nie w Warszawie, ale niedaleko metro Stokłosy też jest oddział.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 16:29   #4
Moonwalker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Jaka szkoła językowa?

Ja jestem z Trójmiasta co prawda ale szczerze polecam English Unlimited, mialam do czynienia ze swietnymi lektorami, cena kursu nie taka zla, przyjazna atmosfera, dogodny czas zajec no i naprawde duzo mi daly te zajecia
__________________
Moonwalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.