creamfields2006 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 10:24   #1
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Talking

creamfields2006


jedzie ktoras z was creamfields? w co sie ubieracie? ja sie jeszcze zastanawiam, napewno bedzie bardzo goraco i bede musiala ubrac jak najmniej:P
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:43   #2
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: creamfields2006

bardzo bym chciała pojechac,jednak z powodów prywatnych nie dam rady,jezdziłam na podobne imprezy i wiem ze na creamfields bedzie super,naprawde zazdroszcze tym co jadą
Jeszcze jak sobie pomysle,ze moja przyjaciółka ma specjalne zaproszenie dla wipów...eeh myslę ze kiedys nadrobię
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:10   #3
marycha0033
Zadomowienie
 
Avatar marycha0033
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 004
Dot.: creamfields2006

A może mi ktoś napisać co to jest to creamfields?
__________________

marycha0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:17   #4
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: creamfields2006

Creamfields 2006 - Sama Klubowa Śmietanka! - Home
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:48   #5
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: creamfields2006

Ja ubieram się tak, jak na wyjście do klubu- dżinsy, jakiś topik i bluza na wieczór. Plus oczywiście wygodne sportowe buty. Creamfields to impreza plenerowa i śmieszne byłoby się na nią stroić jak na wiejską dyskotekę Choć na pewno znajdą się "klubowiczki" bawiące się w szpilkach na trawiastym densflorze

A tak w ogóle to już nie mogę się doczekać
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 18:43   #6
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: creamfields2006

Mendosita zupelnie sie z Toba nie zgadzam. owszem to impreza plenerowa- ale impreza i to nie byle jaka... ja tam jestem za typowo klubowym ubiorem czyli im mniej tym lepiej :p a w trampkach to sobie moge isc z psem na spacer. ale oczywiście- jak kto woli, strój to kwestia gustu i wygody ja niestety na Creamfields listy nie podpiszę, ale na Sunrise Festival i na Beach Party zajwię sie na pewno. pozdrowionka
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:18   #7
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: creamfields2006

Myślę, że Creamfields i Sunrise czy Beach party to zupełnie inne bajki i nie sposób tych imprez porównywać. Kto widział line-up, ten wie, o co chodzi
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 19:22   #8
ka_rrr_amba
Przyczajenie
 
Avatar ka_rrr_amba
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: creamfields2006

Witam Ja też wybieram się na Creamfields i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekac Całe szczęście pozostały zaledwie dwa hmmm, w sumie półtora dnia Jak najbardziej zgadzam się ze zdaniem Mendosity; moim zdaniem niedorzecznie wyglądają panienki wybierające się na wielogodzinną imprezę plenerową, w miejsce nie obfitujące w wygody, ubrane jak na dyskotekę. Cóż, to tylko i wyłącznie moje zdanie, każdy ma prawo do własnych odczuć Jedni idą ze względu na klimat, inni na muzykę, jeszcze inni maja na celu lanserkę... Szanuję wybór każdego, niech każdy idzie pobawić się będąc ubranym w stylu w jakim lubi i dostaje od imprez to czego oczekuje, a wtedy każda impreza będzie udana.. Nie mam jeszcze ostatecznej wersji stroju, wszystko zalezy od zmiennej pogody. generalnie moj stroj będzie wyglądał podobnie jak od Mendosity - siatka moro + bluza na wieczór, jeansy i podstawa: wygodne, sportowe buty
A tak na marginesie to - Naked21- nie porównywałabym tak do końca dwoch wspomnianych przez Ciebie imprez do Creamfields
I can;t wait for the Creamfields to begin
ka_rrr_amba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:37   #9
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: creamfields2006

Cytat:
Napisane przez ka_rrr_amba
Witam Ja też wybieram się na Creamfields i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekac Całe szczęście pozostały zaledwie dwa hmmm, w sumie półtora dnia Jak najbardziej zgadzam się ze zdaniem Mendosity; moim zdaniem niedorzecznie wyglądają panienki wybierające się na wielogodzinną imprezę plenerową, w miejsce nie obfitujące w wygody, ubrane jak na dyskotekę. Cóż, to tylko i wyłącznie moje zdanie, każdy ma prawo do własnych odczuć Jedni idą ze względu na klimat, inni na muzykę, jeszcze inni maja na celu lanserkę... Szanuję wybór każdego, niech każdy idzie pobawić się będąc ubranym w stylu w jakim lubi i dostaje od imprez to czego oczekuje, a wtedy każda impreza będzie udana.. Nie mam jeszcze ostatecznej wersji stroju, wszystko zalezy od zmiennej pogody. generalnie moj stroj będzie wyglądał podobnie jak od Mendosity - siatka moro + bluza na wieczór, jeansy i podstawa: wygodne, sportowe buty
A tak na marginesie to - Naked21- nie porównywałabym tak do końca dwoch wspomnianych przez Ciebie imprez do Creamfields
I can;t wait for the Creamfields to begin
ka_rrr_amba- dokładnie. Masz 100% racji. Ale jeśli dla kogoś "muzyka klubowa" to np dj Kris, to nie mamy z tym kimś raczej o czym rozmawiać

Może spotkamy się w sobotę Poznasz mnie po "mało klubowym" stroju, tzn, że będę kompletnie ubrana, a nie w bikini
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:50   #10
ka_rrr_amba
Przyczajenie
 
Avatar ka_rrr_amba
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: creamfields2006

Cytat:
Napisane przez Mendosita
ka_rrr_amba- dokładnie. Masz 100% racji. Ale jeśli dla kogoś "muzyka klubowa" to np dj Kris, to nie mamy z tym kimś raczej o czym rozmawiać

Może spotkamy się w sobotę Poznasz mnie po "mało klubowym" stroju, tzn, że będę kompletnie ubrana, a nie w bikini
OOOj tak Dj Kris wymiata Mendosita, bede Cie wypatrywać usilnie wśród tłumu roznegliżowanych "klubowiczek" Jeśli planujesz dodatkowo wiekszość czasu spędzić w tech genetic arena to ułatwisz mi zadanie mam nadzieję, że takie "nazwiska" jak Lucca, Richie Hawtin, Fergie, czy Dave Clarke coś Ci mówią Kto wie, może nawet uda się anm porozmawiać przy piwie???
ka_rrr_amba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 20:03   #11
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: creamfields2006

Rany boskie, ka_rrr_amba, chyba czytasz w moich myślach!!! Planuję bowiem wyjść z tech genetic jedynie na pół godziny na PvD, tzn od 1.00 do 1.30, bo właśnie o 1.30 (jak na pewno wiesz) zaczyna grać Richie Hawtin, a z jego seta nie mogę przegapić ani jednej minuty!
Poza tym z ludzi, których wymieniłaś uwielbiam Luccę i mam nadzieję, że na Creamie zagra w swoim "starym" stylu funky, ital-tech.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.