Najlepsze szkoły, kursy kosmetyczne w Polsce? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-23, 14:53   #61
CARRI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: zawód-kosmetyczka

hej dziewczyny
szukam porady bo juz totalnie sie pogubiłam szperam w neci przegladam fora i jestem coraz głupsza.
chce zwiazac moja przyszłosć z zawodem kosmetyczki i szukam dobrego studium torun poznan olsztyn. patrzyłam tez na kursy miedzyinnymi u naszej pani kosmetolog ktora napisała mi ze dyplom mi niepotrzbny lepiej zrobic kurs króty daje praktyke. ja mysle ze tytół to jedna cos ale nie wiem gdzie go zdobyć. o co chodzi z prenier dlaczego ma złą opinię.
prosze napiszcie gdzie sie kształciłyście i co polecacie
dzieki
CARRI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:45   #62
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a wiesz moze co to za zawód estetyk medyczny? chyba pytalam juz albo zdawalo mi sie;/
oj nie slyszalem o takim zawodzie. ale pewnie ma to cos wspolnego z medycyna estetyczna ale raczej przedstawiciela tej dziedziny nauki nie nazywa sie chyba estetykiem medycznym swoja droga, dziwna nazwa hahaha
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:53   #63
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jest tu jakas pomylka z tm maestro.Chodzi pewnie o szkole Maestro Olafa Tabaczysnkiego.Tak sie nazywa szkola i niby na certyfikacie jest cos z mestro ale to nie jest uznawany tytul.Jest on nadany tylko przez szkole. Uwazam ze po 2 tygodniowym lub nawet miesiecznzm kursie nie zasluguje sie na tytul wizazysty. Wizaz to sztuka ktorej sie nie nauczmy na jakims kursie parodniowym.Dlatego zawsze chce mi sie smiach gdy ktos przedstawia sie jako wizazysta po tak krotkim szkoleniu.
masz racje Akszeinga, jednak chyba zdarzaja sie wyjatki. trzeba miec bowiem powolanie. dobrym wizazysta mozna byc po miesiecznym kursie jesli sie ma do tego powolanie,a mozna i nim byc bez kursu ;-) jak na ten zawod przystalo najwazniejsza jest praktyka. moze tez byc wizazysta po rocznej czy poltorarocznej szkole, ktory w ogole do niczego sie nie nadaje. najwazniejsze jest to nie jaka droge ksztalcenia czlowiek przeszedl, ale to czego sie nauczyl i co umie. taka jest prawda. podobnie jest w przypadku szkol i kursow fryzjerskich. tez sa roczne, jak i miesieczne. mysle, ze to powinno byc w koncu uwarunkowane jakos prawnie aby ujednolicic to. ponadto w przypadku zawodu fryzjera jest wieksze ryzyko bo zmiany sa bardziej trwale natomiast nieudany makijaz nieudolnego wizazysty mozna latwo zmyc i nadal pokazac sie na miescie
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:56   #64
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez CARRI Pokaż wiadomość

chce zwiazac moja przyszłosć z zawodem kosmetyczki i szukam dobrego studium torun poznan olsztyn. patrzyłam tez na kursy miedzyinnymi u naszej pani kosmetolog ktora napisała mi ze dyplom mi niepotrzbny lepiej zrobic kurs króty daje praktyke. ja mysle ze tytół to jedna cos ale nie wiem gdzie go zdobyć. o co chodzi z prenier dlaczego ma złą opinię.
prosze napiszcie gdzie sie kształciłyście i co polecacie
dzieki
Myślę,że kurs nalezy traktować jak "cwiczenia doszkalajce"-po kilkudniowym kursie nie nazwiesz siebie "kosmetyczką".Ja chodze do prenier juz ostatni semestr i nie sądzę,żeby była to gorsza szkoła od inych.U mnie w Lublinie prenier ma najlepszą pracownię,więc jest na czym ćwiczyć,w innych szkołach są same najtańsze kosmetyki.Szkoła zorganizowala kurs paznokci żelu i akrylu dla uczennic za 500 zł!,a to że niektóre dziewczyny są tam chyba "przez przypadek" i nie chcą sie uczyć i totaline nic nie potrafią to jest ich sprawa-wiadomo trzeba mieć mobilizację i swiadomosc tego,że w każdej szkole trzeba sie postarać samemu
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:37   #65
CARRI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Dot.: zawód-kosmetyczka

dzieki za odpowiedz zgadzam sie z toba w 1ooo%
mam tylko dylemat czy w poznaniu wybrac prenier czy szkołe pani Goc-słyszałam pare dobrych opinii na temat tej szkoły oprócz studium maja tez 3 letnie studia kosmetologiczne ale chyba sie zdecyduje na studium bo wtedy równolegle skoncze magistra na biotechnologii wiec....
prosze jeszcze o jakies opinie na temat szkól w poznaniu i toruniu
pozdro
CARRI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 12:50   #66
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: zawód-kosmetyczka

Jak kończysz biotechnologie to myslę,że studium Ci wystarczy
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:20   #67
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
oj nie slyszalem o takim zawodzie. ale pewnie ma to cos wspolnego z medycyna estetyczna ale raczej przedstawiciela tej dziedziny nauki nie nazywa sie chyba estetykiem medycznym swoja droga, dziwna nazwa hahaha
bo wizaznka miala w podpisie i zastanawialo m,nie o ale skoro nie ma takiego zawodu to nei powinna miec co?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 15:22   #68
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Myślę,że kurs nalezy traktować jak "cwiczenia doszkalajce"-po kilkudniowym kursie nie nazwiesz siebie "kosmetyczką".w
tak , zgadzams ie chociaz praktycznie nawet po kursie mozna wykonywac zawod kosmetyczki niesety :/ to powinno byc uregulowane moim zdaniem .


a jeslimieszkasz w poznaniu mozesz pojsc do studium Anieli goc , bardzo dbopinia
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 18:42   #69
CARRI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Talking Dot.: zawód-kosmetyczka

dzieki za pomoc
zdecyduje sie na studium anieli goc jest tylko jeden problem-studiuje w toruniu ale chce sie przeniesc do poznania torun juz mi sie znudziła mam ochote na zmiane no i nie ma tu raczej dobrej szkoły kosmetycznej. no ale najpierw trzeba sie dostac na uzupełniajace do poznania-w tym roku liczy sie ocena z licencjatu i studiów zobaczymy no ale jak nie to zawsze te 2 tyg. w miesiacu mozna jakos dojechac jakos to bedzie
CARRI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 14:32   #70
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
bo wizaznka miala w podpisie i zastanawialo m,nie o ale skoro nie ma takiego zawodu to nei powinna miec co?
no raczej nie. ja w kazdym badz razie nei slyszalem w zyciu o takim zawodzie i raczej nie sadze zeby taki byl. choc nie wiem, w koncu moge sie mylic
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 15:35   #71
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: zawód-kosmetyczka

mi w pracy nadali tytul estetyka medycznego, bo wykonuje laserowe usuwanie wlosow, pilingi, mdbrazje, laserowe odmladzanie skory, ipl itp..
W Angli te rzeczy moga tez wykonywac kosmetyczki (ja jestem kosmetologiem ale tu nawet nie wiedza co to znaczy-nie maja takiego zawodu), i zeby odroznic nasza prace od pracy kosmetyczek w zwyklych salonach kosmetycznych nadali nam taki zawod..
wiem, ze w Stanach estetyk medyczny czy kosmetolog to to samo. pracuja wlasnie w klinikach medycznych, medi spa czy w gabinetach chirurgow plastycznych i zajmuja sie pacjentami przed i po operacja, wykonuja glebsze pilingi, lasery i te sprawy..
A jak to wyglada w Polsc?, mozecie mi powiedziec kto robi zabiegi ipl,czy depil laserowa? czy sa to tylko lekarze, czy kosmetyczki tez moga?
tu tez pielegniarki wstrzykuja botoxy i fillersy, wiem ze w polsce nie moga..a i kosmetyczki moga tu robic wybielanie zebow! wedlug mnie warto jest zrobic kosmetologie. wiecie jakie tu galy na mnie robili jak im powiedzialam co studiowalam!
a kto wie jak bedzie u was za pare lat.. pozdrawiam
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 13:44   #72
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

tez wlasnei na kosmetologie poszlam w tym roku.
depilacje laserowa i biostymulacje wykonuja kosmetyczki , po przeszkoleniu , mikrodermabrazje i zluszczania glebokie ( np peeling ziolowy) tez IPL po pszeszkoleniu tez moga robic, ale i dermatolodzy tez

tonei wiedzialam ze estetyk medyczny i kosmetolog to to samo, dobrze wiedziec
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 21:43   #73
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez kamisol Pokaż wiadomość
mi w pracy nadali tytul estetyka medycznego, bo wykonuje laserowe usuwanie wlosow, pilingi, mdbrazje, laserowe odmladzanie skory, ipl itp..
W Angli te rzeczy moga tez wykonywac kosmetyczki (ja jestem kosmetologiem ale tu nawet nie wiedza co to znaczy-nie maja takiego zawodu), i zeby odroznic nasza prace od pracy kosmetyczek w zwyklych salonach kosmetycznych nadali nam taki zawod..
wiem, ze w Stanach estetyk medyczny czy kosmetolog to to samo. pracuja wlasnie w klinikach medycznych, medi spa czy w gabinetach chirurgow plastycznych i zajmuja sie pacjentami przed i po operacja, wykonuja glebsze pilingi, lasery i te sprawy..
A jak to wyglada w Polsc?, mozecie mi powiedziec kto robi zabiegi ipl,czy depil laserowa? czy sa to tylko lekarze, czy kosmetyczki tez moga?
tu tez pielegniarki wstrzykuja botoxy i fillersy, wiem ze w polsce nie moga..a i kosmetyczki moga tu robic wybielanie zebow! wedlug mnie warto jest zrobic kosmetologie. wiecie jakie tu galy na mnie robili jak im powiedzialam co studiowalam!
a kto wie jak bedzie u was za pare lat.. pozdrawiam
no w Polsce nie ma takiego zawodu, tzn zadne uczelnie z tego co sie orientuje to nie nadaja takiego tytulu. zreszta nie bardzo rozumiem, jak w pracy moga nadawac zawod heh. bo zawody to raczej nadaja szkoly. mozna jedynie miec inny zawod wyuczony, a inny zawod wykonywac, ale ten wykonywany i tak sie nie stanie naszym zawodem. choc chyba jednak wole byc kosmetologiem niz estetykiem medycznym heh. a jak to mowia w Anglii na estetykow? beauty therapists czy jak?
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 09:51   #74
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: zawód-kosmetyczka

tak,kosmetyczka=beauty therapist. ....te studia na spa therapist tez ostatnio sa modne..
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 13:10   #75
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

u nas tez sa własnie, niedawno w sopocie otworzyli
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 10:52   #76
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: zawód-kosmetyczka

Hej Mam dokładnie podobne pytania.. jestem w 2 klasie liceum na profilu językowym.
Moja ciocia jest kosmetyczką ma swoj własny zakład.. ale mieszka daleko.. a ja jakos krępuje się z nią o tym rozmawiac gdy przyjeżdza.... Zastanawiam się właśnie czy chce być w przyszłości kosmetyczką... jest to napewno interesujące, ale słyszałam że na kosmetologii jest strasznie dużo chemii której ja nie cierpie
Chcialabym skończyc jakies dobre kursy i ze znajomością języka wyjechać np. do Londynu i tam pracowac w tym zawodzie..
(czasami gdy zaczynam czytać niektóre wątki kosmetyczne to nie wiem o czym mowa jakieś dziwne nazwy .... aż mnie to przeraża jak dużo wiedzy bede musiała wbić do tej głowy-zazdroszcze dziewczyny) Pozdrawiam
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 12:02   #77
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

tak , jest chemia kosmetyczna , biochemia, jato kocham akyrat
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:57   #78
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
tak , jest chemia kosmetyczna , biochemia, jato kocham akyrat
o... jestes Emilia!! cos ostatnio nam tu ucichlas nie natrafilem ostatnio na zadne Twoje posty
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 14:29   #79
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i in.)

Uwaga dziewczyny z woj. zachodniopomorskiego oraz miejscowości przylegających do woj.zachodniopomorskiego !

Jeśli jesteś osobą bezrobotną , zarejestrowaną w Urzędzie Pracy zgłoś się do swojego urzędu z prośbą o skierowanie na kurs do Studia Urody Beaty Krajnik. Na kursy przyjmowane są zarówno kobiety jak i mężczyźni.
W Studio Urody od ponad dwóch lat odbywają się różnego rodzaju kursy związane z kosmetyką, makijażem, fryzjerstwem itp.
Obecnie jest możliwość otrzymania skierowania na kurs z Urzędu Pracy. Z takiej szansy skorzystało już wiele osób i wiele z nich realizuje już swoje marzenia.
Kursy aktywizujące dla osób bezrobotnych już trwają!
Kursy, które organizujemy w Studio Urody prowadzone są w komfortowych warunkach, w bardzo małych grupach 2-4 osób. Kurs można rozpocząć w każdej chwili.
Osoby spoza Szczecina mają możliwość starania się o sfinansowanie noclegów.

Dostępne kursy:
  • Kosmetyka Stosowana Poziom I
  • Kosmetyka Stosowana Poziom II (tylko dla osób, które ukończą poziom I )
  • Odnowa Biologiczna i Pielęgnacja Ciała
  • Stylizacja Paznokci – manicure, pedicure, żel UV, akryl, fiberglass
  • Manicure - Pedicure
  • Pedicure leczniczy
  • Pedicure kosmetyczny
  • Fryzjerstwo nowoczesne
  • Makijaż profesjonalny
  • Masaż klasyczny poziom I
  • Masaż Shiatsu
  • Refleksologia stóp
  • Terapie Naturalne - Świece HOPI ,Konchy, Moksa
  • Masaż Gorącymi Kamieniami
  • Makijaż permanentny (wkrótce)
Zainteresowane osoby ze Szczecina i woj. zachodniopomorskiego , oraz z części woj. lubuskiego i pomorskiego zapraszam po więcej informacji na adres
beata.krajnik@ocean-urody.pl
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2012-02-20 o 13:51
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 15:17   #80
klasse1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

Czy jest to nadal aktualne????
klasse1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 23:08   #81
paulenka
Raczkowanie
 
Avatar paulenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 77
GG do paulenka
Dot.: zawód-kosmetyczka

Wątek trochę ucichł a szkoda Może jednak mi ktoś odpowie. Czy gdybym sie zdecydowała studiować kosmetologie to muszę potem jeszcze dodatkowo robić kurs stylizacji paznokci czy tego nauczę się na studiach ?
__________________
W poszukiwaniach silnej woli! Gdzieś mi uciekła ostatnio ;/
paulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:05   #82
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: zawód-kosmetyczka

u mnie nie uczą w szkole stylizacji paznokci, za to póki studiujemy mamy duże zniżki na różnego rodzaju kursy
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 12:59   #83
paulenka
Raczkowanie
 
Avatar paulenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 77
GG do paulenka
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez bro Pokaż wiadomość
u mnie nie uczą w szkole stylizacji paznokci, za to póki studiujemy mamy duże zniżki na różnego rodzaju kursy
Dziękuję bardzo za wiadomość Mam coprawda jeszcze dwa lata na zastanowienie, ale chciałabym studiować dietetykę i kosmetologię.
__________________
W poszukiwaniach silnej woli! Gdzieś mi uciekła ostatnio ;/
paulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 15:24   #84
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

Klasse zajdz do swojego Urzedu Pracy , tam sa wywieszone terminy,m przewaznie na wiosne cos takiego jest i na jesien, ale zalezy od Urzedu wiec zapytac sie najlpieje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 09:25   #85
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

Tak, oferta jest nadal aktualna. Musisz zgłosić się do swojego Urzędu Pracy.Powinnaś złożyć wniosek o skierowanie na interesujący Cię kurs. Więcej szczegółów procedury załatwiania sprawy opiszę w e-mailu do Ciebie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:13   #86
Agulekk
Raczkowanie
 
Avatar Agulekk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 169
GG do Agulekk
Wink Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

Witam serdecznie - czy mogłabym również prosić o więcej informacji na maila ??

- z góry dziękuję ślicznie ...
__________________
Agusia
Agulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 16:34   #87
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

Cytat:
Napisane przez Beata Pokaż wiadomość
Uwaga dziewczyny z woj. zachodniopomorskiego oraz miejscowości przylegających do woj.zachodniopomorskiego !

Jeśli jesteś osobą bezrobotną , zarejestrowaną w Urzędzie Pracy zgłoś się do swojego urzędu z prośbą o skierowanie na kurs do Studia Urody Beaty Krajnik. Na kursy przyjmowane są zarówno kobiety jak i mężczyźni.
W Studio Urody od ponad dwóch lat odbywają się różnego rodzaju kursy związane z kosmetyką, makijażem, fryzjerstwem itp.
Obecnie jest możliwość otrzymania skierowania na kurs z Urzędu Pracy. Z takiej szansy skorzystało już wiele osób i wiele z nich realizuje już swoje marzenia.
Kursy aktywizujące dla osób bezrobotnych już trwają!
Kursy, które organizujemy w Studio Urody prowadzone są w komfortowych warunkach, w bardzo małych grupach 2-4 osób. Kurs można rozpocząć w każdej chwili.
Osoby spoza Szczecina mają możliwość starania się o sfinansowanie noclegów.

Dostępne kursy:
  • Kosmetyka Stosowana Poziom I
  • Kosmetyka Stosowana Poziom II (tylko dla osób, które ukończą poziom I )
  • Odnowa Biologiczna i Pielęgnacja Ciała
  • Stylizacja Paznokci – manicure, pedicure, żel UV, akryl, fiberglass
  • Manicure - Pedicure
  • Pedicure leczniczy
  • Pedicure kosmetyczny
  • Fryzjerstwo nowoczesne
  • Makijaż profesjonalny
  • Masaż klasyczny poziom I
  • Masaż Shiatsu
  • Refleksologia stóp
  • Terapie Naturalne - Świece HOPI ,Konchy, Moksa
  • Masaż Gorącymi Kamieniami
  • Makijaż permanentny (wkrótce)
Zainteresowane osoby ze Szczecina i woj. zachodniopomorskiego , oraz z części woj. lubuskiego i pomorskiego zapraszam po więcej informacji na adres
beata.krajnik@ocean-urody.pl

Czy we Wroclawiu jest tes cos takiego organizowane?
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:04   #88
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

Ja również jestem zainteresowana.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:53   #89
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

???
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 18:27   #90
psotka27
Przyczajenie
 
Avatar psotka27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 14
GG do psotka27 Send a message via Skype™ to psotka27
Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

psotka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-20 11:19:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.