Serum-olejek regulujący LEMON (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 3 3,61%
** 3 3,61%
*** 5 6,02%
**** 25 30,12%
***** 47 56,63%
Głosujący: 83. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 10:00   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

Serum-olejek regulujący LEMON (BU)


Średnia ocena: 4.5

Zestaw do wykonania serum w postaci nawilżająco-natłuszczającego olejku na bazie oleju słonecznikowego, z dodatkiem łagodzącego oleju z wiesiołka, witaminy E, ekstraktu z rozmarynu oraz substancji o działaniu przeciwzapalnym i regulującym pracę gruczołów łojowych: oleju dyniowego, kwasu salicylowego oraz naturalnego olejku z australijskiego cytrynowego drzewa herbacianego, o świeżym cytrynowo-ziołowym zapachu. Polecane jako serum na noc.


Skład(INCI):
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Salicylic Acid (2%), Leptospermum Petersonii (Lemon Tea Tree) Oil (1%), Mixed Tocopherols (witamina E - ok.1%), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract (0.1%)

Cena: 15.50zł za 50ml

EDIT:

Nowy skład:
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract (ok. 5%), Salicylic Acid (2%), Leptospermum Petersonii (Lemon Tea Tree) Oil (1%), Mixed Tocopherols (witamina E - ok.1%), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract (0.1%)

Cena: 18.50zł za 30ml

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2008-12-18 o 23:42
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 16:39   #2
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Zdecydowanie KWC
W życiu nie miałam tak dobrego, skutecznego kosmetyku Świetnie radzi sobie z wszelkiego rodzaju niespodziankami. Wystarczy go używać kilka razy w tygodniu na noc i problem zapchanych porów znika I ten piękny, orzeźwiający zapach Gorąco polecam
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 17:56   #3
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

I jak dla mnie..KWC
- zapach..czysta aromatotererapia..pachnie jak świeżo zerwana melisa cytynowa ..oczywiście z własnego ogródka
- pięknie oczyszcza skórę twarzy
-odświeża, rozpromienia lico
- z kwasem HA to po prostu najlepszy duet
-nie uczula (posiadam arcywrazliwą skore twarzy:-(
-u mnie wchłania się do matu-zwlaszcza z kwasem HA

po dłuższym używaniu zdam relację jak to z działaniem długofalowym
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 09:52   #4
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Wink Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Produkt zasługujący na miano KWC, zdecydowanie.

Serum bardzo wyrównuje koloryt, oczyszcza skórę, odtyka pory.
Konsystencja cudownie olejkowa, zapaszek cytrusowy działający bardzo odprężająco.
Polecam cerom problematycznym z dużą tendencja do rogowacenia naskórka oraz w nagłych stanach pogorszenia stanu skóry.

Nie używam w sferach naczynkowych bo mam wrażenie że zaognia te strefy.
Generalnie serdecznie polecam.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:20   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Rewelacyjny produkt
Zapach...uwielbiam go z rozkoszą używam przed snem bo sama woń tego kosmetyku gwarantuje mi miłe sny i spokojną noc
Kosmetyk znakomity dla cer wrażliwych, kapryśnych, skłonnych do zapychania się porów i różnych podrażnień.
Nawilża, uelastycznia, wygładza, leczy niespodzianki i zapobiega kolejnym.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-07-04 o 09:47
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 09:45   #6
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

naprawdę fajny olejek

jeśli moge coś złego powiedzieć o nim to tylko tyle, że zapach mi się nie do końca podoba.czuje go też następnego dnia rano przy myciu twarzy
pomijając zapach to działanie olejku jest cudowne.
świetnie nawilża i wygładza
rano zawsze mam buzie w dobrym stanie .zero podrażnień czy wyszuszonej skóry.
jest też naprawdę bardzo wydajny
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 16:49   #7
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Bardzo lubię
Podoba mi się zapach cytrynowego drzewka herbacianego, mam miłe wrażenia dotyczące opakowania (mam stare, białe, plastikowe, z zakraplaczem) i konsystencji. Co do działania - zachwalać nie trzeba, serum jest naprawdę antyniespodziankowym wynalazkiem pierwszej klasy Przy jego pomocy zawsze skutecznie zwalczam wszelkich niechcianych gości.
Biochemii Urody zawdzięczam zresztą genialny pomysł rozpuszczania kwasu salicylowego w oleju - mam zamiar poeksperymentować z własną produkcją, ale do LEMONKA na pewno jeszcze wrócę!
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 20:32   #8
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Uwielbiam ten kosmetyk, zastanawialam sie chwilke znaim go zamowilam, jak zwykle sceptycznie podeszlam do zapewnien o jego doskonalym dzialaniu. Dokupilam rowniez zel hialuronowy i stwierdzam po ponad 5 tygodniach ze to kosmetyczne cudo. Polecam je kazdemu kto chce miec nawilzona buzie o wyrownanym kolorycie i bez niespodzianek
Uzywam serum codziennie na noc, zawsze w polaczeniu z zelem. Samodzielnie uzyte, a nalozylam go w ten sposob bodajze 3 razy, okazalo sie zbyt tluste i lepiace, mialam tez wrazenie ze zapycha. Z zelem to duet idealny Polecam.
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:28   #9
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Używam już kilka ładnych tygodni w połączeniu z HA na noc.
Zapach bardzo lubię. Działanie również w porządku - wygładziło, nawilżyło i rozjaśniło buzię, trochę zredukowało niespodzianki; może efekt były lepszy, gdybym używała ciągle, ale ze względu na kwas salicylowy profilaktycznie używam co około 2 tygodnie - chociaż pytałam: w okresie ciąży można miejscowo używać (odpowiedź mailowa z BU).
Ponadto bardzo wydajne.
Podsumowując - naprawdę polecam wszystkim.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 11:56   #10
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Opakowanie olejku wystacza na bardzo długi czas. Przede wszystkim niweluje wypryski, goi istniejące. Lubię go również za zapach, nietłustą konsystencję, za nawilżenie. Używam go w połączeniu z żelem hialuronowym, z którym stanowi duet doskonały. Świetny do smarowania dekoltu i pleców. Reasumując - olejek rewelka!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 13:51   #11
aknietta
Raczkowanie
 
Avatar aknietta
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: v
Wiadomości: 77
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Używam tego olejku w połączeniu z kwasem hialuronowym od ok. 10 dni, ogólne wrażenia pozytywne, tzn. nie wyskakuje mi nic, co świadczyłoby o zapchaniu, mam też wrażenie, że przy dłuższym używaniu wygładzi skórę twarzy.

Jest tylko jeden problem (?). Tuż po nałożeniu mam uczucie ściągnięcia skóry, jakie wiele dziewczyn zapewne ma po umyciu twarzy wodą z mydłem. Skóra wydaje się taka "naciągnięta".

Czy tylko ja tak mam??? Lub inaczej: czy to oznacza, że na mnie serum+żel działa inaczej niż na was? Nie jest to może ogromny problem, raczej pewien dyskomfort.

Mam też nadzieję, że położenie na tę mieszankę kremu nawilżającego nie "psuje" jej działania...



Edit:

No tak, po prostu lepiej na mnie działa większa ilość olejku, a mniejsza żelu- uczucie "ściągnięcia" znika. Mimo że z musu "zajmuję się" swoją twarzą od ok. 10 lat, cały czas jej się uczę...


Coraz bardziej chwalę sobie serum Lemon.
__________________
Procession of the Dead Clowns







Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12386763







Edytowane przez aknietta
Czas edycji: 2008-08-04 o 12:45
aknietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 21:37   #12
nacioszek
Raczkowanie
 
Avatar nacioszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 121
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Chyba ideał... Używam od kwietnia, trochę nieregularnie, czyli raz na 2-3 dni. Na początku samo serum, ale za duży tłuszcz na twarzy był, więc łączę zgodnie z zaleceniem z żelem h. i jest pięknie. A zmagam się z zaczerwienionymi polikami po beznadziejnych eksperymentach kosmetycznych, zmarszczkami między brwiami, i wysuszeniem. Po nieużywaniu żadnych kremów do twarzy przez kilka miesięcy - miałam strasznie zanieczyszczoną cerę - bałam się nałożyć coś na twarz, no i przekonał mnie brak silikonów i innych badziewiów Polecam
nacioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 14:17   #13
maupka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 67
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

z zelem h. całkiem fajnie nawilża, trochę uspokaja cerę, ale zmniejszenia ilości zaskórników czy wyprysków nie zauważyłam. delikatny, na większe problemy cudów nie zdziała
maupka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:23   #14
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Genialny!

na mnie działa i to w ekspresowym tempie. Rozjasnia, czyści twarz z niespodzianek, bywa ciut za "chudy" dla mojej suchej paszczy, ale wtedy kłade na niego HA i jest ok. Pomysł z tym serum BU miała rewelacyjny. Nie przepadam za zapachem, ale nie jest najgorzej.

KWC!
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:10   #15
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Świetny. Zdecydowanie moje KWC.

Nawilża, wygładza skórę, leczy niespodzianki i zapobiega kolejnym. Do tego cudny zapach. Czego chcieć więcej?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 19:40   #16
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Witam
mój faworyt, stosowałam z HA. Cera zdecydowanie ładniejsza, zmniejszone pory i mniej niespodzianek
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 20:30   #17
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Serum bardzo lubię. Ma dobre stężenie kwasu salicylowego - na tyle niskie, żeby nie podrażniać mojej suchej skóry, ale jednak na tyle wyczuwalne, że po nocy z lemonem twarz jest gładka i jak "przetarta szmatką"
Zapach po dłuższym używaniu zaczął mi działać na nerwy, ale to mój problem - to zapach naturalny, orzeżwiający, no, znudził mi się.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 11:42   #18
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Serum z żelem używam od 2 miesięcy, muszę powiedzieć że efekty były widoczne natychmiast , serum świetnie wpływa na usuwanie istniejących niespodzianek a także zapobiega powstaniu nowych.
Moja cera jest zdecydowanie czystsza. Do tego pomaga na krostki po depilacji i na brodzie nic mi nie wyskakiwało, choć teraz przerzuciłam się już na tonik BHA 2% bo mi wygodniej.
Czego nie robi? Na mojej buzi nie zauważyłam działania na czarne kropki na nosie, spodziewałam się też zwężenia porów i lepszego nawilżenia. Nie zauważyłam obiecywanej regulacji wydzielania sebum- czółko jak się świeciło tak się świeci).
Dlatego daję 4+ a nie 5, choć będę dalej kupować i używać z przyjemnością (dla mnie zapach jest piękny i relaksujący ), z resztą kolejny zestaw już czeka na ukręcenie w szafce

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2008-12-07 o 12:30
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 22:00   #19
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

a dla mnie przecietniak...Cera jakas taka szara...nie wiedzialam zadnych efektow a szkoda...(

duzy plus jedynie za piekny zapach..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 11:27   #20
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

serum jest super, szybko sie wchłania, ładnie pachnie i buzia uspokojona po nim, moze to zaśługa wszytskich razem rzeczy z BU, ale dla mnie to serum jak na razie sie sprawdza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 16:25   #21
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Dla mnie jest to calkowicie beznadziejny produkt. Mam skore tlusta, ale odwodniona, sklonna do wypryskow. Po kilku miesiacach uzywania tego serum nie zauwazylam zadnej pozytywnej poprawy, efekt byl zupelnie odwrotny do zamierzonego. Skora stala sie szara i nieciekawa, pory bardziej widoczne. Nawilzenie zerowe, konsystencja niezbyt przyjemna, nie wchlania sie calkowicie i nawet rano czuje go na skorze. Nie polecam

Edytowane przez madulka
Czas edycji: 2009-03-06 o 16:27
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:50   #22
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Uzywam tego serum od kilku dni na noc i musze pochwalic nie uzywam calkowicie solo ale po wchlonieciu sie Physiogelu z dodatkiego jakiegos oleju. Serum sie slabo wchlania ale akurat to mi nie przeszkadza, ma sliczny cytrynowy zapach, na cala twarz wystarcza mi jedna kropelka. Po nocy z takim serum pory sa zwezone, drobne pryszczyki przysuszone. Mam uczucie lekkiego "przypalenia" skory (podobne do przegrzania slonecznego) dlatego od dzisiaj bede stosowac rozcienczone z jakims olejem a 2% tylko na plecy. Generalnie bardzo dobry produkt ale na cud nie ma co liczyc, bez mechanicznego usuwania zaskornikow (czyli tzw wyciskania) raz na jakis czas sie nie obejdzie

Edit: po kilku tygodniach stosowania dorobilam sie kilku naczynek w okolicy nosa. Co jak pozniej odkrylam nie jest wina samego kwasu, tylko polaczenia kwasu z olejkiem, ktory obciaza skore. Dlatego przerzucilam sie calkowicie na tonik kwasowy i problem zniknal.
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-11-07 o 13:33 Powód: dopisek
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:08   #23
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Świetny produkt BU
To serum wyleczyło mnie z przesuszonej cery(najbardziej na czole i polikach)B.dobrze współgra z żelem Ha.Oczyszcza pory,wygładza cere(normalnie polerka!
) Poprostu jak kłade je na noc to czuje jak moja cera szybko 'spija' to serum.Nie uczula Polecam dla wrażliwców.A!..działa pozytywnie na naczynka
Jestem bardzo zadowolona
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:38   #24
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Bardzo dobry produkt, nie zapycha, delikatnie złuszcza, odświeża. Skóra jest pełna blasku, koloryt jednolity. Używam z żelem i jestem bardzo zadowolona. Zmarszczki zniwelowane, co prawda wynikłe ze zbyt małego nawilżenia skóry, ale jednak. Bardzo polecam.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 14:58   #25
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Po miesiącu stosowania mogę śmiało powiedzieć że moja skóra kocha ten olejek.
Cudowny zapach.
Nie zapycha,chociaż przez długi czas stosowałam go solo beż żelu,a z żelem to już w ogóle mistrzostwo
Powoli zaczynam zapominać co to znaczy skóra ociekająca łojem,serum-olejek na moje gruczoły podziałał rewelacyjnie,a przy tym nie wysusza- skóra po nocy z serum jest miekka,uspokojona i gładka.Same plusy z mojej strony i naprawdę polecam
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:44   #26
sayeeeda
Raczkowanie
 
Avatar sayeeeda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: śląsk <Częstochowa>
Wiadomości: 126
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Odkopuje
Tak czytam jak go zachwalacie i mysle sobie, ze chyba cos musiałam robic zle stosowałam go z HA przez około 2 tygodnie, na noc, i szybko pojawiło mi sie pełno czarnych kropeczek na nosie. Okropnie mi zapchał pory i jak tylko go odstawiłam tak wsio wrociło do normy. I powiem szczerze ze mnie rozczarował, bo miałam nadzieje ze bedzie zbawieniem dla mojej tłustej, trądzikowej cery
No ale mysle ze dam mu jeszcze jedna szanse jesienią, bo teraz mnie moze "wybielić"
__________________
So catch me if you can - am goin' back...



sayeeeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:28   #27
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Uzywam, ale lemon- tamanu, taki połaczony. Najwiekszy efekt widziałam po 1 razie stosowania. Uzywam z zelem ha,a wczesniej tonikiem z kwasami 10%. Twarz rozjasniona i odswiezona.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:29   #28
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

u mnie to chyba nie działa próbowałam używać sam olejek i z żelem ale brak jakichkolwiek rezultatów na szczęście tych złych również po nałożeniu strasznie długo nie chce się to u mnie wchłonąć zdecydowanie lepsze jest serum z zieloną herbatą
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 07:15   #29
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Zapach cudny!
Przez dwa tygodnie robił wiele dobrego, a potem zaczął szaleć i zrobił kuku. Zużyłam go do ciała z wielkim bólem serca.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:24   #30
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU)

Początkowo byłam zadowolona. Ładnie nawilżał, no i ten przyjemny zapach. Niestety zaczęły się problemy skórne, okazało się, że to LEMON jest sprawcą. Zapycha, wypełnia pory, powoduje bolące gule. Rozczarował.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 20:14:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.