Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 12:58   #3811
PrOsIaCzEk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Już znalazłam sama tą prostownice na allegro Przyznam że bardzo chciałabym kupić prostownice PROSTOWNICA TONDEO AKTYWNA JONIZACJA Wydaje mi się że jest to dobra prostownica. Może wypowiedziała by się jakaś posiadaczka tej właśnie prostownicy?! Ja mam włosy bardzo puszące się i boje się że nawet takie cudo może nie podołać?! Chciałabym też zapytać czy waszym zdaniem dobry jest balsam do włosów KALLOS?! Właśnie go kupiłam i jest ciekawa efektów?!
PrOsIaCzEk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:21   #3812
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

do PrOsIaCzEk90:
ta zaktywna jonizacja nie ma regulacji temp. i od razu traktuje ci wlosy 195 st. wiec nawet wyboru nie masz. polecam raczej ta eco cerion, ale ona nie ejst pelnoceramiczna, jest tylko pokryta, wysylam kopie maila od niemieckeigo producenta:

Hallo Joanna,
vielen Dank für Ihre Anfrage,
die Heizplatten des Tondeos sind Keramikbeschichtet,
allerdings haben wir sehr gute Erfahrungen mit der Tondeo Beschichtung gemacht,
bislang gab es noch keine Ausfälle/Reklamationen.

itd., itd.
nie jest na pewno pelnoceramiczna, czyli cos zawsze moze zejsc.
papapapa
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:26   #3813
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Mi się nic nie wyciera,moje znajome które mają Tondeo po 2-3lata do dziś sobie zachwalają,a pozatym po pewnym czasie wszystko się troche "szczerbi" i nie ma cudów.
jasne, ze czas ma swoje prawa, ale jesli juz, to okrutniej obejdzie sie z czyms, co jest tylko powleczone ceramika niz z produktem pelnoceramicznym, chyba sie zgodzisz?
vollkeramik moze sie wyszczerbic, ale powierzchnia bedzie nadal VOLLKERAMIK, a nie pokryta ceramika.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:44   #3814
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez PrOsIaCzEk90 Pokaż wiadomość
Już znalazłam sama tą prostownice na allegro Przyznam że bardzo chciałabym kupić prostownice PROSTOWNICA TONDEO AKTYWNA JONIZACJA Wydaje mi się że jest to dobra prostownica. Może wypowiedziała by się jakaś posiadaczka tej właśnie prostownicy?! Ja mam włosy bardzo puszące się i boje się że nawet takie cudo może nie podołać?! Chciałabym też zapytać czy waszym zdaniem dobry jest balsam do włosów KALLOS?! Właśnie go kupiłam i jest ciekawa efektów?!
ja ją mam poradzi sobie z puszącymi jak moje

Choc moze nie spodziwaj sie efektu do nastepnego mycia wlosow

Mimi wszystko jest to bardzo dobra protownica
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:49   #3815
PrOsIaCzEk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Zależy mi na tym żeby moje włosy były gladkie i się nie wywijały i nie puszyły. Zawsze jak jest wilgoć na dworzu moje włosy wyginają się przy buzi (ponieważ są wycieniowane) i robi się z nich straszna szopa. A Używałyście tego balsamu kallosa?
PrOsIaCzEk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:50   #3816
PrOsIaCzEk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Do Iwona 200: A nie przeszkadza Ci ze ta prostownica nie ma regulacji temperatury?
PrOsIaCzEk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 14:03   #3817
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mam pytanie.Które prostownice są lepsze ceramiczne czy tytanowe?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 16:27   #3818
engi2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

chyba lepsze sa te ceramiczne bo mniej niszcza wlosy..:P tak mi sie bynajmniej wydaje.
engi2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 17:53   #3819
PrOsIaCzEk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mam jeszcze jedno pytanie do osob posiadających grube włosy. Czy nie macie problemu z szybkim i efektownym prostowaniem włosów za pomocą prostownicy z wąskimi płytkami?! Moja wcześniejsza prostownica miała szerokie płytki i zastanawiam się czy wąskie poradzą sobie z moimi niesfornymi puszącymi się włosami?!
PrOsIaCzEk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 19:14   #3820
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja też mam grube włosy do tego sa puszyste i kręcone.Na dodatek nie mogę urzywać żadnych lakierów,utrwalaczy itp. rzeczy ,żeby utrwalic fryzure po prostowaniu ,bo zaraz zaczynaja mi się kręcić.Wcześniej też urzywałam prostownicy z szerokimi płytkami GA.Ma .Ostatnio jednak moja fryzjerka zmieniła sobie prostownice w swoim salonie na tytanową z wąskimi płytkami.Prostowała mi włosy nią i bardzo się zdziwiłam ,że o wiele szybciej i lepiej się nią prostowało moje włosy.Kupiłam sobie taką samą tylko,że ceramiczną z jonizacją.Zaraz będę ją wyprubowywać
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 20:18   #3821
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Nie przeczytałam całego wątku więc nie wykluczam, że już ktoś odpowiedział na podobne pytanie, ale proszę mimo wszytko o cierpliwość i odpowiedź w 2 zdaniach: która prostownica i choć 1 powód, czemu

EFALOCK prostownica FLAT MASTER 175 zł
http://www.allegro.pl/item156361696_...shop_hit_.html

PROSTOWNICA WIGO 57 mm 140 zł
http://www.allegro.pl/item156688436_...ln_gratis.html



- prostownica będzie używana sporadycznie (raz na tydzień / 10 dni)
- włosy nie muszą być idealnie proste
- włosy muszą być zdrowe!

Którą z nich byście wybrały?




PS: Tondeo nie kupię, dziękuję - zbyt drogie na sporadyczne okazje.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 20:23   #3822
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A w jakiej temp. prostujecie włosy?
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 20:40   #3823
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Moim zdaniem to ze tondeo active cerion nie ma regulacji w niczym nie przeszkadza...i tak na ogol prostuje sie na najwyzszej temperaturze.Mam ta prostownice juz 1,5 roku..prostuje nimi swoje cienkie aczkolwiek geste wlosy,prostowalam nia wlosy kolezance(grube i bardzo krecone) i tez sie super spisala.Nic nie odchodzi,nic sie z nia nie dzieje...jestem ,mega zadowolona!!
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 08:09   #3824
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja uzywam prostownicy Ga.Ma z laserem bez regulacji temperatury z czarnymi pelnoceramicznymi plytkami. Szerokosc plytek to cos kolo 2 cm, cieniutkie sa. Prostuje nia swoje blond, zniszczone sianowate wloski. Nie zauwazylam zeby bardziej sie niszczyly, a uzywam jej od pol roku. Polecila mi ja fryzjerka, ktora od dawna jej uzywa, codziennie!!! i nic a nic zlego z wlosami jej sie nie dzieje. A wrecz przeciwnie, moje wlosy sa blyszczace i jak takie druciki. Moge nia krecic wlosy, owijajac je wokol jej osi. Bardzo ja lubie. Nagrzewa sie w ciagu kilku sekund. Kupilam ja w salonie Saks, nie ma na niej napisu Ga.Ma ale Saks, jednak wyglada tak samo jak Ga.Ma i ten sam producent jest z Wloch. Wiec domyslam sie ze Saks poprostu przykleil swoje logo, heh. Moja prostowniczka ma takie czerwone swiatelko, taki laser, podobno chroni on wloski. Przeplacilam za nia troszke, gdybym wczesniej weszla na wizaz, to kupilabym na allegro za te 280 zl, a tak to dalam 90 funtow... No ale juz za pozno.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 11:45   #3825
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to ze tondeo active cerion nie ma regulacji w niczym nie przeszkadza...i tak na ogol prostuje sie na najwyzszej temperaturze.Mam ta prostownice juz 1,5 roku..prostuje nimi swoje cienkie aczkolwiek geste wlosy,prostowalam nia wlosy kolezance(grube i bardzo krecone) i tez sie super spisala.Nic nie odchodzi,nic sie z nia nie dzieje...jestem ,mega zadowolona!!
ja nie prostuje na najwiekszej bo by mi wypadly prostuje na 5-10, jak wyprostuje na wiekszej to sa szorstkie ;/
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 11:52   #3826
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Pakosta Nie wiem jakie są te prostownice ,które chcesz kupić ,ale skoro będziesz urzywać sporadycznie to możesz kupić tańszą.JA urzywałam Tendo 5 lat Kupiła mi ją fryzjerka za 270 zł i to była cena hurtowa.Teraz potrzebowałam weższej więc kupiłam ceramicznąz funkcją jonizacji Eurolux.Zapłaciłam za niż 70 zł,a prostuje lepiej niż ta tendo ,włosy są miękkie i błyszczące.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 11:53   #3827
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

fryzjerka poleciła mi babyliss pro prostuje mi nia włosy i mam gładkie i prosciutkie do 3 dni(potem myje)
więc zastanawiam się czy kupic babylissa czy tondeo. Tondeo jest droższa.
Wiec za kryterium stawiam pytanie, bo po przeczytaniu tego wątku nadal nie wiem:
KTÓRA DŁUZEJ WAM SŁUŻY??? Tzn. kiedy zaczyna odpadac powłoka, wcześniej w babylissie czy w tondeo??
Bo skoro babyliss mi fajnie prostuje to kupiłabym Tondeo tylko gdyby miał wiekszą trwałość.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 11:55   #3828
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Co wy z tą trwałością.Odpada wam powłoka? Jak napisałam wyżej ja mam to tendo już 5 lat.Urzywam co drugi dzień ,moja siostra też i wygląda jak nowa.Kompletnie nic się z nią nie dzieje
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 13:40   #3829
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dzięki , super!!! to chyba juz wiem co kupie w sumie róznica cen nie taka znów wielka, a jk zobaczyłam włosy po tondeo w wątku "pokaż swoje włosy przed i po prostowaniu" to wogóle super
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 14:04   #3830
PrOsIaCzEk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Nie przeczytałam całego wątku więc nie wykluczam, że już ktoś odpowiedział na podobne pytanie, ale proszę mimo wszytko o cierpliwość i odpowiedź w 2 zdaniach: która prostownica i choć 1 powód, czemu

EFALOCK prostownica FLAT MASTER 175 zł
http://www.allegro.pl/item156361696_...shop_hit_.html

PROSTOWNICA WIGO 57 mm 140 zł
http://www.allegro.pl/item156688436_...ln_gratis.html



- prostownica będzie używana sporadycznie (raz na tydzień / 10 dni)
- włosy nie muszą być idealnie proste
- włosy muszą być zdrowe!

Którą z nich byście wybrały?




PS: Tondeo nie kupię, dziękuję - zbyt drogie na sporadyczne okazje.
Ja mam prostowince wigo 57 mm i powiem tak. Prostuje ona dobrze włosy są raczej gładkie i proste ale mi ona zniszczyła włosy. Przyznaje że prostowałam nią włosy przez 2 lata nie używając żadnych kosmetyków ochronnych więc to pewnie dlatego. Ogólnie polecam aczkolwiek sama zmieniam na Tondeo z aktywną jonizacją
PrOsIaCzEk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 14:07   #3831
PrOsIaCzEk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Do Sorina: Dzięki naprawde mi pomogłaś Jestem już praktycznie zdecydowana na Tondeo z aktywną jonizacją ale najpierw chce sprzedać moja "starą" Prostownice Wigo.
PrOsIaCzEk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 14:36   #3832
PrOsIaCzEk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Kto ma doświadczenia jeszcze z prostownicą TONDEO AKTYWNA JONIZACJA?! Powiedzcie mi coś jeszcze o efektach.
PrOsIaCzEk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 15:39   #3833
magda.p
Raczkowanie
 
Avatar magda.p
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 381
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja mam prostownice Efalock, bodajze Flat Master. Prostuje nia wlosy juz ok 2 lat. Jestem zadowolona, gdyby nie jeden fakt. Mianowicie z jednej plytki schodzi mi powloka. W dotyku jest chropowata, no i z wygladu tez juz jest inna. Bo powloke mialam koloru ecru, a teraz wychodzi spod niej capuccino ;-) Po prostu widze, ze sie zdziera. Najpierw brzegi, a teraz juz dochodzi do srodka. Druga powloka jest cala i gladziutka. Ciekawe czemu mi sie tak dzieje.

I teraz mam pytanie. Czy gdzies mozna dokupic takie plytki? Bo ogladajac moja prostownice widze, ze ona ma srubki przy tych plytkach, wiec wlasciwie mozna by je wymienic. Hmm...
__________________
Uśmiechnij się...mimo wszystko!
magda.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 16:52   #3834
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez magda.p Pokaż wiadomość
Ja mam prostownice Efalock, bodajze Flat Master. Prostuje nia wlosy juz ok 2 lat. Jestem zadowolona, gdyby nie jeden fakt. Mianowicie z jednej plytki schodzi mi powloka. W dotyku jest chropowata, no i z wygladu tez juz jest inna. Bo powloke mialam koloru ecru, a teraz wychodzi spod niej capuccino ;-) Po prostu widze, ze sie zdziera. Najpierw brzegi, a teraz juz dochodzi do srodka. Druga powloka jest cala i gladziutka. Ciekawe czemu mi sie tak dzieje.

I teraz mam pytanie. Czy gdzies mozna dokupic takie plytki? Bo ogladajac moja prostownice widze, ze ona ma srubki przy tych plytkach, wiec wlasciwie mozna by je wymienic. Hmm...
ktos tu pisal ze oddal do reklamacji do naprawy prostownice ze scierajacymi sie plytkami i powiedzieli mu ze koszt naprawy takich plytek jest tak duzy, ze bardziej oplaca im sie dac tej osobie nowa prostownice... i dostala nowa. takze nie wiem czy z tymi plytkami to tak latwo
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 17:55   #3835
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Do Prosiaczek90 JA ma starą prostownice GA.MA. Nie wiem jak te nowe.Moja stara nie ma ceramicznych płytek,a może to z tych ceramicznych się ściera.

Może wypowie się ktoś komu się pościerały te płytki? Jaki to był rodzaj płytek?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 18:50   #3836
monksia
Raczkowanie
 
Avatar monksia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
GG do monksia
Tondeo Active

Witam dziewczyny dzięki waszym namowom i opiniom zdecydowałam się na Tondeo Active, przyznam że jest suuuper więc każdemu polecam, tylko chciałam się spytać posiadaczek owej prostownicy, czy wam także płytki się nie stykają? dołączam zdjęcie o co mi chodzi (prostownica po złączeniu płytek ta wygląda) czy jest to normalne? pozdrawiam i proszę o odpoweidź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG2636-mały.jpg (51,9 KB, 32 załadowań)
monksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 19:00   #3837
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Tondeo Active

Wszystkie prostownice ,które widziałam nie stykają się.Chodzi o to ,żeby przerwa nie była zbyt duża ,tak żeby po włożeniu włosów między płytki nie było przerwy.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 19:40   #3838
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tondeo Active

Cytat:
Napisane przez monksia Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny dzięki waszym namowom i opiniom zdecydowałam się na Tondeo Active, przyznam że jest suuuper więc każdemu polecam, tylko chciałam się spytać posiadaczek owej prostownicy, czy wam także płytki się nie stykają? dołączam zdjęcie o co mi chodzi (prostownica po złączeniu płytek ta wygląda) czy jest to normalne? pozdrawiam i proszę o odpoweidź
Ta przerwa wedlug mnie jest za duza. W mojej prostownicy na samym poczatku plytki sie stykaja a dalej do samego konca w kierunku wlacznika jest przerwa ok 2 mm.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 19:45   #3839
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez PrOsIaCzEk90 Pokaż wiadomość
Do Iwona 200: A nie przeszkadza Ci ze ta prostownica nie ma regulacji temperatury?
nie. poniewaz nawet jak mialam prostownicę z regulacją to prostowałam zawsze na jednej - najwyzszej ktora byla i tak nizsza niz teraz ta w tondeo (190).

Poza tym ta prostownica blyskawicznie sie nagrzewa za to duży plus
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 19:46   #3840
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Tondeo Active

Cytat:
Napisane przez monksia Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny dzięki waszym namowom i opiniom zdecydowałam się na Tondeo Active, przyznam że jest suuuper więc każdemu polecam, tylko chciałam się spytać posiadaczek owej prostownicy, czy wam także płytki się nie stykają? dołączam zdjęcie o co mi chodzi (prostownica po złączeniu płytek ta wygląda) czy jest to normalne? pozdrawiam i proszę o odpoweidź
chyba troche za duza ta przerwa. ja na poczatku mialam mniejsza a i tak sie zmartwiłam. z biegiem czasu się wyrobiła i teraz przerwa jest mała, tak, że nie przeszkadza to w ogole w prostowaniu
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.