perfumy-śmierduchy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-28, 09:35   #61
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: perfumy-śmierduchy

Największy śmierdziel to Angel Bfe
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 09:51   #62
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez lalesia
A wachalas nowe perfumy wyprodukowane przez Jackpot? Dla mnie sliczne, tylko nie wiem co do ich trwalosci i sie troche obawiam kupic bo to raczej te z tanszych
Jackpot wyprodukował te perfumy w dwóch wersjach - różowej i niebieskiej. Każda pachnie inaczej, więc radzę uściślić, o czym dyskutujecie
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 11:48   #63
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Z tych zapachów, które testowałam w perfumerii rozczarowały mnie w szczególności starsze zapachy EL, po prostu ja w nich czuję tanią wodę kolońską, typu Wars czy Brutal :P:
Hehe, a dla mnie to autentyczne perełki! (mam na myśli "Youth Dew", "White Linen" w obu wersjach i "Beautiful" - bo chyba tylko te ze starszych zapachów EL da się w naszych sklepach niuchnąć?.. Rozczarowały mnie natomiast "Private Collection", "Estee" i "Tuscany per Donna", no ale to nie taka znowu staroć )
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 12:53   #64
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez pixie7
Hehe, a dla mnie to autentyczne perełki! (mam na myśli "Youth Dew", "White Linen" w obu wersjach i "Beautiful" - bo chyba tylko te ze starszych zapachów EL da się w naszych sklepach niuchnąć?.. Rozczarowały mnie natomiast "Private Collection", "Estee" i "Tuscany per Donna", no ale to nie taka znowu staroć )
a ja tak z nizszej polki - woda toaletowa "Far Away" Avonu - fuuuj, moja mama dostala od znajomej i jak chciala sie pozbyc to nikt nawet za darmo nie chcial
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 12:57   #65
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez Pralinka
Jackpot wyprodukował te perfumy w dwóch wersjach - różowej i niebieskiej. Każda pachnie inaczej, więc radzę uściślić, o czym dyskutujecie
Oj, przepraszam najmocniej za ta niescislosc ale ja jedynie rozowe widzialam wiec mowimy (przynajmniej ja) o rozowych, ktore sa moim zdaniem slicznosci pachna troche jak cool water, halloween, echo woman i I love love wiec troszku sciagaweczka poszla, ale efekt niezly
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 12:59   #66
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: perfumy-śmierduchy

Oooo, perfumy z nizszej polki (bo na sile moznaby je perfumami nazwac, jakby sie mocno uprzec) ktore po prostu odstraszaja swoim smrodem (wiem, bo dostalam takie) to C-Threw te czarne, chyba black diamond sie nazywaja jaaa, normalnie sie raz psiknelam i prawie zwymiotowalam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 13:09   #67
gagatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Galicja
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatek GG do gagatek Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatek
Dot.: perfumy-śmierduchy

Fragile J.P. Gaultiera-dostałam migreny
Hot Couture Givenchy(jeśli sie nie mylę)-okropność
Sunflowers
więcej nie pamiętam...
gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 15:28   #68
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: perfumy-śmierduchy

Jak lda mnie śmierdzielem jest Eternity Calvina Kleina !!! Miała go moja mama i cierpiałam na nieustanny ból głowy . Jeszcze niezbyt przypadły mi do gustu jakies stare firmy Joop!, nazwa jakas długa i dziwna, zaczyna sie bdjaże na "r"... Nuty może i ma ciekawe, ale jest w nich taki "pudernicowy" aromat , bleh ... Ni wiem, dlaczego za śmierdziuchy uznajecie Cool Water, Miracle i Abgel, które według mnie są śliczne . Nie mam jakiejś ulubionej kategorii zapachowej, ale ogólnie lubię perfumy ze słodką nutką (jak np.Sensi, które również są tu wymianiane nie wiem dlaczego..).
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:56   #69
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Talking Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez pixie7
Hehe, a dla mnie to autentyczne perełki! (mam na myśli "Youth Dew", "White Linen" w obu wersjach i "Beautiful" - bo chyba tylko te ze starszych zapachów EL da się w naszych sklepach niuchnąć?.. Rozczarowały mnie natomiast "Private Collection", "Estee" i "Tuscany per Donna", no ale to nie taka znowu staroć )
Pixie jest moim natchnieniem, wiec poszlam dzis zbadac Beautiful i jestem pod wrazeniem wyjatkowo fajny zapach!!! choc bardzo retro
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:51   #70
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: perfumy-śmierduchy

jejku, jestem w szoku, bo padly tu nazwy prawie wszystkich moich ulubieńców (prawie, bo chyba nikt nie wymienił Armani Emporio White, Angel Schlesser i Lempickiej? ).

Uwielbiam Gucci Rush2, 5-tą Aleję Ardenki, Gucci Envy Me, lubię Mahorę i Pamplelunę, za to koszmarne są dla mnie:

- Tresor Lancome - śmierdziel nr 1, miałam kiedys flakon kupiony bez sensu za prawie całą moją ówczesną wypłatę - nie moglam znieśc tego zapachu nawt przez 5 sekund, ani na sobie ani na nikim z najbliższego otoczenia, koszmar
- Gio Armani - znajoma w pracy używała (a własciwie nadużywała) - dla mnie to twór taki cieżki jakby przejechano po nim walcem, okropność
- Davidoff Cool Water - skojarzenia z odświeżaczem powietrza o zapachu morskim
- Miss Dior i wszystkie inne zapachy Diora - skojarzenia ze babciną szafą pełną naftaliny
- Sicily D&G i Alchimie Rochas - z niczym mi sie nie kojarzą ale wywołuja mdłości
- Romance R. Lauren - wywołuje bóle głowy, mroczki w oczach i szumy w uszach ... o dziwo tym zapachem byłam spryskana na własnym ślubie bo przez jakies 5 dni byłam nim zafascynowana - a potem została wielka flacha zapachu i druga jeszcze większa balsamu
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:51   #71
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: perfumy-śmierduchy

Teraz moja kolej Nie lubie wszelkich zapachów Diora, Avonu, Dolce&Gabanna, Chanel 5 hmm nie zrozumcie mnie źle, nie jest zły, ale na sobie go nie widzę, kojarzy mi się ze starą, przesadnie "ELEGANCKĄ" babuszką

Lubię za to bardzo Lolitę Lempicką jeden zapach, Lacoste i Gucci Envy ten nowszy
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 19:35   #72
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: perfumy-śmierduchy

ja tez lubie gucci envy ( obie wersje) za to przypomniałam sobie jeszcze kilka smierdziuszków chyba wszystko givenchy ( no z wyjatkiem Amarige sa ok choc moze troszke za słodkie) najkoszmarniejsze givenchy to Organza i Ysatis ostatnio złapałam sie na tym ze nie rozrózniam poszczególnych zapachów Givenchy!wszystkie wydaja sie takie same ,dla mnie cięzkie , męczące... i po raz kolejny uswiadamiam sobie ze baby doll YSL to mój najukochanszy zapach pod słońcem ) ciekawe kto uzna go śmierdziela????no kto???))
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 23:02   #73
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez martiene
Pixie jest moim natchnieniem, wiec poszlam dzis zbadac Beautiful i jestem pod wrazeniem wyjatkowo fajny zapach!!! choc bardzo retro
Jaki piękny komplement, Martiene
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 23:04   #74
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez zapalka
Ni wiem, dlaczego za śmierdziuchy uznajecie Cool Water, Miracle i Abgel, które według mnie są śliczne . Nie mam jakiejś ulubionej kategorii zapachowej, ale ogólnie lubię perfumy ze słodką nutką (jak np.Sensi, które również są tu wymianiane nie wiem dlaczego..).
To proste: ponieważ gusta są różne Gdyby było inaczej, istniałyby tylko jedne perfumy, których używałyby identyczne kobiety, mieszkajace w identycznych mieszkaniach i noszące identyczne stroje... Raczej mrozi krew w żyłach, co?..

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 00:20   #75
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Smile Dot.: perfumy-śmierduchy

Kocham ciężkie, korzenne zapachy na sobie na innych to w zalezności, po prostu nie wiem czemu, ale do jednej osoby pasują mi nawet te zapachy, które nazwałabym śmierdzącymi i sama nie psiknełabym się nimi, a nie tylko do danej osoby mi pasują, ale i nie przeszkadzają i czasem mi sie to wrazenie podoba. Natomiast na mnie ani w buteleczce nie znosze zapachów świeżych, ogórkowych i z takimi kojarza mi się wszelkie Allegorie, CK, Davidoff wspominany Cool water. Nie lubię zapachów typowo kwiatowych choc jedna nutę powiedzmy bzu zniosę nawet dzielnie nie lubie tez bardzo słodkich typu Baby Doll. Lubie od czasu do czasu takie "sztuczne" zapachy, nazywane na mój własny uzytek chemicznymi zapachami typu YSL Vice Versa. Generalnie większość zapachów YSL to moje zapachy, lubie też Coco Chanel Coco i Allure, choc nie lubie perfum zbyt popularnych. Alchimie Rochasa to mój jeden z ulubionych zapachów i wywołuje on u moich zanjomych tyle samo zachwytów, co i słów krytyki. Opium to mój sztandarowy wieczorny zapach na zmianę z innymi cięzkimi, natomiast od kilku lat namietnie pachnę w dzień Kenzo slonikowym i musze powiedzieć, że wywołuje on bardzo dziwne spostrzeżenia, dla jednych jest on absolutnie na wieczór mnie pasuje na dzień dla innych jest przesłodzony, a dla jeszcze innych duszący lub mdły natomiast zapach Deep Red kojarzy mi sie ze apteka lub drogerią nie wiedzieć czemu
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 14:51   #76
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: perfumy-śmierduchy

jak dla mnie smierdzuchem na chwilę obecną jest Masumi, chociaż kiedys był znośny teraz mi sie przewąchał i Freya
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 15:50   #77
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: perfumy-śmierduchy

dla mnie najwiekszym nieporozumieniem jest Angel, kojarzy mi sie z jakimiś bazarowymi ruskimi perfumami , fuuuuuu
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 16:54   #78
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
O! Przypomnialas mi o "piatce".
To niby klasyk, najbardziej znane i sprzedawalne perfumy swiata (? - tak mi sie cos o uszy obilo), ja tych perfum nie znosze. Zapach drazni mnie na maksa ( niestety jestem skazana na wachanie, psikaja sie nimi dwa osobniki plci zenskiej w mojej rodzinie, jeden to ta ciocia od smierdziuszkowatej Niny...) grrrr !



Dune... mimo iz uwielbiam wiele perfum, to tylko one sa tzw "moje". Moge sie nimi psikac dzien i noc, wiosna, lato, jesien, zima... mniam


Fuu,też nie znoszę "Piątki".Ciężki,stras zny zapach...
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 21:37   #79
4n1t4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 51
Dot.: perfumy-śmierduchy

dla mnie najgorsze dotychaczas perfumy które " wąchnęło " się w moim krótkim życiu to Kenzo - Flower no po prostu gdy siostra zakupiła i się nimi popsikała to jej kazałam oddać spowrotem do sklepu a głowa mnie chyba potem przez cały dzień boolała :[
CK - Eternity dosyć uciążliwe ;]

Najpiękniejsze perfumy dla mnie to Puma - niebieska , Gucci Envy Me , Esprit - life by Esprit
4n1t4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-10, 22:27   #80
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: perfumy-śmierduchy

Najgorszy śmierdziuch dla mnie to Tiramisu ,właściwie to woda toaletowa cuchnie tanim wińskiem dla mnie fuuu...Nie lubię też chanelki 5 dla mnie to prawie identyko Pani Walewska ,Avonowskiej Celebre też nie trawię dusze się jak czuję ten "zapach" i jest jeszcze pare takich "perełek" ale nazwy nie potrafię sobie przypomniec.
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 22:46   #81
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: perfumy-śmierduchy

A ja nienawidze Angel,Wisch,Kenzo Jungel, oraz wszystkich zapachow Diora!!!!!!!!!ZA to uwielbiam Hallowen i Hgo Boss Intens!!!!!
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 22:52   #82
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: perfumy-śmierduchy

Jak już ktoś wspomniał straszny jest melon z avonu... Mam odruchy wymiotne jak go czuje, za to moja przyjaciółka namietnie się nim psika
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:51   #83
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez nan
Opium! Opium! Opium! Nie wiem co jest w tym zapachu, ale mimo, że kocham zapachy orientalne tego nienawidzę wręcz organicznie.
mam podobnie. opium - smrod przerazliwy. to samo obsession dla kobit, czy poison diora. dostalam za darmo po kims, ale pozbylam sie tego czegos - nawet wrodzone skapstwo nie pomoglo mi sie doszukac w tym zapachu chocby jednej przyjemnej nutki. klasyczna organza tez mi cuchnie... stara pudernica wlasnie.
p.s. kocham angel i gucci rush
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 12:10   #84
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: perfumy-śmierduchy

Muszę dopisać, bo Vanilla mi przypomniała o Obsession. Kilka dni temu go wąchałam i okazało się, że to straszny smierdziuch.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:54   #85
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez Yolla
Hej
Moja mama od lat używa Dune Diora, którego ja na swojej skórze nie znoszę - od razu boli mnie głowa , ale u niej mi w ogóle nie przeszkadza
Miss Dior też nie lubię
A ja uwielbiam miss Dior Może to starość ???
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:56   #86
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: perfumy-śmierduchy

Cytat:
Napisane przez weronika18
dla mnie nr 1 w kategorii śmierdzących zapachów to black cashmere
Black Cashmere i Cerutti 1881-fuuuj
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 22:35   #87
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: perfumy-śmierduchy

Nie znoszę:
Tresor Lancome (dostałam kiedyś)
Jungle Kenzo (jw.)- śmierdzi niemiłosiernie, kicham, wyczuwam na kilometr
Chanel No.5-paskudztwo, nie rozumiem zachwytów, tylko przez MM taki kultowy
o! a Dune, który kiedys uwielbiałam teraz powoduje serie kichnięć (alergia przez lata sie przyplatała, wiele zapachów teraz mnie drażni;-))
Uwielbiam:Escadę Sentiment, Naomagic, a ostatnio wymieniłam się na Chance i bardzo mi sie podoba choć to nie ciepły zapach jakie do tej pory oreferowałam.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 16:11   #88
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: perfumy-śmierduchy

Ja natomiast nigdy w życiu nie wywąchałam tyle zapachów jak Wy, ale jakiś gust mam. nie znosze:
Cool Water, Chanel No5, Shalimar, Maczek-Kenzo, wszelkiego rodzaju kiepskich podróbek, OPium, wish Chopard, "Light Blue" D&G,
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:36   #89
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: perfumy-śmierduchy

jest taki zapach
po prostu bez obrazy ale dla mnie smrod niesamowity
sa zapachy ktore mi sie nie podobają, ale ten po prostu smierdzi

Evasion - Bourjois
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 18:42   #90
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Wink Dot.: perfumy-śmierduchy

Ja za to nie cierpię ciężkich zapachów Ból głowy na miejscu Największym śmierdziuchem dla mnie jest Evasion (ukochany przez mame ) Lancaster: Sun Water.. bleeeh i ogólnie cytrusowe wody, świeże.
Mam nadzieję, że kiedyś (hmmm ) znajdę zapach ,któy po prostu powali mnie na kolana i zakocham się w nim bez reszty Na razie psikam się tym co mam (czyt. tym co dostanę) Za największą porażkę uważam kupienie Escady : Rockin' Rio, mam uraz do Light Blue D&G, Diesel Zero Plu też mi już nie za bardzo pasuje ... Hmmm...gdzie jesteś mój idealny "perfumie"?
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.