Nasze miejsce na perfumy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 13:54   #91
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
To już choroba Co na to Twój Tż?


a co do pytania: wiekszosc sam mi kupuje, a jakies 3/10 z tego uzywa
dostep do komody ma taki sam jak ja
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:10   #92
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość


a co do pytania: wiekszosc sam mi kupuje, a jakies 3/10 z tego uzywa
dostep do komody ma taki sam jak ja
Że tyle perfum,ale do było w znaczeniu pozytywnym nie chciałam urazić.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:18   #93
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Że tyle perfum,ale do było w znaczeniu pozytywnym nie chciałam urazić.
Nie no spoko
niektorzy zbieraja znaczki, inni modele samochodow, inni bizuterie, a ja zbieram flakony i perfumy.
Niekoniecznie po to aby uzywac
Wiekszosc z mojego zbiorku nosze, albo maz nosi,
a duza czesc mam tylko z powodu flakonow - takie hobby
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:22   #94
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Że tyle perfum,ale do było w znaczeniu pozytywnym nie chciałam urazić.
mój mąż też się dziwi bardzo, oglądając fotki - po co im tyle perfum, przecież nie zużyją, i niemożliwe, żeby wszystko im się podobało. To ja mu tłumaczę, że to kolekcjonowanie - jak ktoś zbiera np znaczki, to nikogo nie dziwi. Sama mam do perfum stosunek bardziej "użytkowy" - mam 6 flaszek, ale starannie wybranych, zapachów które używam - ale uwielbiam oglądać wielkie kolekcje, przepiękne flaszki...

Żeby nie było OT - ja swoje skromne zasoby trzymam na regale, w miejscu, gdzie nie dociera słońce. I ubolewam, bo przy 6 flakonach nie mieszczą się w jednym rzędzie, żeby można było wszystkie na raz podziwiać...Bo oprócz używania lubię je oglądać, wąchać, i polerować na błysk
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:23   #95
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Nie no spoko
niektorzy zbieraja znaczki, inni modele samochodow, inni bizuterie, a ja zbieram flakony i perfumy.
Niekoniecznie po to aby uzywac
Wiekszosc z mojego zbiorku nosze, albo maz nosi,
a duza czesc mam tylko z powodu flakonow - takie hobby
fajne to hobby ja mojego Tz odganiam od moich flakonikow i nie cierpie jak sie nimi czasmi spryskuje,juz taka egoistaka ze mnie
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:52   #96
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

ja jestem wiecznie nieogranięta, część mam w pudłach których stosik stoi w sypialni , kilka innych , odlewki i pudełka z próbkami w szufladzie komody, a kilka na komodzie- w użyciu..
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:57   #97
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Mojego meza juz nic nie dziwi...

Niebawem musze zmienic miejsce bytowania moich perfum bo szuflada to juz za malo.Ale nie mam miejsca(( Wrrrrr
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 15:11   #98
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Nie no spoko
niektorzy zbieraja znaczki, inni modele samochodow, inni bizuterie, a ja zbieram flakony i perfumy.
Niekoniecznie po to aby uzywac
Wiekszosc z mojego zbiorku nosze, albo maz nosi,
a duza czesc mam tylko z powodu flakonow - takie hobby
Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
mój mąż też się dziwi bardzo, oglądając fotki - po co im tyle perfum, przecież nie zużyją, i niemożliwe, żeby wszystko im się podobało. To ja mu tłumaczę, że to kolekcjonowanie - jak ktoś zbiera np znaczki, to nikogo nie dziwi. Sama mam do perfum stosunek bardziej "użytkowy" - mam 6 flaszek, ale starannie wybranych, zapachów które używam - ale uwielbiam oglądać wielkie kolekcje, przepiękne flaszki...

Żeby nie było OT - ja swoje skromne zasoby trzymam na regale, w miejscu, gdzie nie dociera słońce. I ubolewam, bo przy 6 flakonach nie mieszczą się w jednym rzędzie, żeby można było wszystkie na raz podziwiać...Bo oprócz używania lubię je oglądać, wąchać, i polerować na błysk
Tak tak,ja w ogóle podziwiam takie hobby.Kurcze nie chciałam,żeby to źle zabrzmiało.Po prostu każdy mówi,że ja mam wiele,a przy Was mogę się schować,stąd taki szooooooooooook
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:41   #99
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
fajne to hobby ja mojego Tz odganiam od moich flakonikow i nie cierpie jak sie nimi czasmi spryskuje,juz taka egoistaka ze mnie
ten egoizm to nie tylko Ciebie dotyka - jak pomyślę, że ktoś miałby mi psikać z moich flakonów, to dostaję gorączki - do tego stopnia, że jak spodziewaliśmy się gości, to pochowałam do szafy...mam bardzo silnie rozwinięte poczucie własności, i fioła na punkcie moich flaszek. A mąż na szczęście nie używa moich - ostatnio dałam mu próbkę zapachu, którego nie znał, i pytam - jak mu się podoba. Na co on - pachnie jak wszystko inne, czego używam... (dwie flaszki - jedna na ukończeniu - mąż nie uznaje więcej niż jeden zapach na raz)
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:28   #100
bonda2
Raczkowanie
 
Avatar bonda2
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
To już choroba Co na to Twój Tż?

Też jestem tego ciekawa I tak jak gdzieś pisałam ja bym spać nie mogła tak bym się o to wszystko martwiła. Kiedy zużyję, czy mi się nie zmarnuje, ile to pieniędzy taki skład matkoo, czy mi nikt nie ukradnie ...itd itd.
bonda2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:46   #101
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez bonda2 Pokaż wiadomość
Też jestem tego ciekawa I tak jak gdzieś pisałam ja bym spać nie mogła tak bym się o to wszystko martwiła. Kiedy zużyję, czy mi się nie zmarnuje, ile to pieniędzy taki skład matkoo, czy mi nikt nie ukradnie ...itd itd.
Na wszystkie pytania odpowiedzialam w poprzednich postach

Nie zamierzam sie juz wiecej tlumaczyc, i bardzo nie lubie, jak mi ktos zaglada do kieszeni Gdybym nie mogla, nie kupowalabym perfum. Moge, to kupuje co chce. Koniec OT.


Mialo byc o miejscach przechowywania perfum, pokazalam moje, bo wreszcie doczekalam sie takiego, ktore mnie satysfakcjonuje.

Bardzo prosze moderatora o usuniecie moich offtopujacych postow
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 10:40   #102
bonda2
Raczkowanie
 
Avatar bonda2
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Na wszystkie pytania odpowiedzialam w poprzednich postach

Nie zamierzam sie juz wiecej tlumaczyc, i bardzo nie lubie, jak mi ktos zaglada do kieszeni Gdybym nie mogla, nie kupowalabym perfum. Moge, to kupuje co chce. Koniec OT.


Mialo byc o miejscach przechowywania perfum, pokazalam moje, bo wreszcie doczekalam sie takiego, ktore mnie satysfakcjonuje.

Bardzo prosze moderatora o usuniecie moich offtopujacych postow
Toż to wszystko z podziwu! Ja się pod zapytaniem o męża podpisałam bo też od razu mialam taką myśl co na to druga połowa. On jest z tej grupy osób dla której 2 flakony to już nadmiar perfum I jak czytam forum to pewnie dla większości mężów też . Poza tym chyba nie doczytałam do końca, rozpędzilam się.
Ja też tak jak VI4 mam do perfum podejscie raczej bardziej "uzytkowe" a nie "kolekcjonerskie" (przynajmniej narazie) ale lubię mieć conajmniej kilka różnych zapachów a bardzo podziwiam takie "zakręcone" w pozytywnym tego słowa znaczeniu na punkcie perfum jak ty. Dzięki takiej ilości perfum jesteście ekspertkami w świecie zapachów i możecie wiele na ten temat poowiedzieć. Jak ktoś ma kilka sztuk tak jak ja to może się tylko przyglądać i podczytywać na forum od czasu do czasu coś tam napisać np. że podziwia .
Od czasu do czasu pokazuję tez mężowi kolekcje żeby się przyzwyczajał i nie mędził jak trochę więcej perfum u mnie przybędzie, bo przyznaję ze podczytując to forum bardzo jestem ciekawa coraz większej ilości zapachów. To bardzo zaraźliwe jest i spędzam na tym forum ostatnio dużo czasu.
bonda2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:17   #103
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez bonda2 Pokaż wiadomość
Toż to wszystko z podziwu! Ja się pod zapytaniem o męża podpisałam bo też od razu mialam taką myśl co na to druga połowa. On jest z tej grupy osób dla której 2 flakony to już nadmiar perfum I jak czytam forum to pewnie dla większości mężów też . Poza tym chyba nie doczytałam do końca, rozpędzilam się.
Ja też tak jak VI4 mam do perfum podejscie raczej bardziej "uzytkowe" a nie "kolekcjonerskie" (przynajmniej narazie) ale lubię mieć conajmniej kilka różnych zapachów a bardzo podziwiam takie "zakręcone" w pozytywnym tego słowa znaczeniu na punkcie perfum jak ty. Dzięki takiej ilości perfum jesteście ekspertkami w świecie zapachów i możecie wiele na ten temat poowiedzieć. Jak ktoś ma kilka sztuk tak jak ja to może się tylko przyglądać i podczytywać na forum od czasu do czasu coś tam napisać np. że podziwia .
Od czasu do czasu pokazuję tez mężowi kolekcje żeby się przyzwyczajał i nie mędził jak trochę więcej perfum u mnie przybędzie, bo przyznaję ze podczytując to forum bardzo jestem ciekawa coraz większej ilości zapachów. To bardzo zaraźliwe jest i spędzam na tym forum ostatnio dużo czasu.
To ja jeszcze zaofftopuję : dobrze być perfumowym singlem

Mi nikt nie podkrada, oprócz mamy czasem, a wszystko trzymam w komodzie + toaletce
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 14:16   #104
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Na wszystkie pytania odpowiedzialam w poprzednich postach

Nie zamierzam sie juz wiecej tlumaczyc, i bardzo nie lubie, jak mi ktos zaglada do kieszeni Gdybym nie mogla, nie kupowalabym perfum. Moge, to kupuje co chce. Koniec OT.


Mialo byc o miejscach przechowywania perfum, pokazalam moje, bo wreszcie doczekalam sie takiego, ktore mnie satysfakcjonuje.

Bardzo prosze moderatora o usuniecie moich offtopujacych postow
Nie przejmuj się. Cały czas uważam, że kolekcjonowanie perfum ma takie samo prawo bytu jak kolekcjonowanie czegokolwiek innego. Ja lubię mieć kilka różnych - na różne okazje, a raczej - różne nastroje. Ciekawe, że kolekcja fajansowych durnostojów nie wzbudza takich emocji...

Cytat:
Napisane przez bonda2 Pokaż wiadomość
Toż to wszystko z podziwu! Ja się pod zapytaniem o męża podpisałam bo też od razu mialam taką myśl co na to druga połowa. On jest z tej grupy osób dla której 2 flakony to już nadmiar perfum I jak czytam forum to pewnie dla większości mężów też . Poza tym chyba nie doczytałam do końca, rozpędzilam się.
Ja też tak jak VI4 mam do perfum podejscie raczej bardziej "uzytkowe" a nie "kolekcjonerskie" (przynajmniej narazie) ale lubię mieć conajmniej kilka różnych zapachów a bardzo podziwiam takie "zakręcone" w pozytywnym tego słowa znaczeniu na punkcie perfum jak ty. Dzięki takiej ilości perfum jesteście ekspertkami w świecie zapachów i możecie wiele na ten temat poowiedzieć. Jak ktoś ma kilka sztuk tak jak ja to może się tylko przyglądać i podczytywać na forum od czasu do czasu coś tam napisać np. że podziwia .
Od czasu do czasu pokazuję tez mężowi kolekcje żeby się przyzwyczajał i nie mędził jak trochę więcej perfum u mnie przybędzie, bo przyznaję ze podczytując to forum bardzo jestem ciekawa coraz większej ilości zapachów. To bardzo zaraźliwe jest i spędzam na tym forum ostatnio dużo czasu.
No no właśnie A dzięki temu forum poznałam zapachy, na które inaczej bym nie trafiła. W większości nie jest to strzał w 10, ale teraz np czekam z niecierpliwością na kilka próbek lutensa. Gdyby nie wizaż, nie wiedziałabym, że istnieją...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:35   #105
bonda2
Raczkowanie
 
Avatar bonda2
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze zaofftopuję : dobrze być perfumowym singlem

Mi nikt nie podkrada, oprócz mamy czasem, a wszystko trzymam w komodzie + toaletce
A to prawda! I bez bólu głowy co na to druga połowa

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
No no właśnie A dzięki temu forum poznałam zapachy, na które inaczej bym nie trafiła. W większości nie jest to strzał w 10, ale teraz np czekam z niecierpliwością na kilka próbek lutensa. Gdyby nie wizaż, nie wiedziałabym, że istnieją...
Dokładnie! Ja też! Pozamawiałam też próbki perfum o których tutaj różne rzeczy wyczytałam (tutaj czy na KWC), łażę do perfumerii jak mam okazję poniuchać perfumki , a normalnie wystarczyły by mi te perfumy które mam i już. Takiej wiedzy o perfumach jaką mają tutaj na tym forum można tylko pozazdrościć i szczerze podziwiać.
bonda2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:09   #106
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość



Prosze sie nie przestraszyc, bo i tak sie wszystko nie zmiescilo
takie zbiory zdecydowanie zasługują na osobny muebel
ciekawi mnie jak wybierasz odlewki? na chybił trafił?
ja z pewnością pogubiłabym się w tak uporządkowanych zbiorach


u mnie wszystko na wierzchu, w sypialni - jak nie widzę to nie pamiętam, że mam
stół - flaszki
komoda - odlewki
koszyk na komodzie - próbki

ale i zbiory z rodzaju średniawych ilościowo (w kategoriach wizażu ofkorz)
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 12:22   #107
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Nasze miejsce na perfumy

w łazience mam specjalne półeczki - mąż mi zamontował
na nich stoją flakoniki duże i małe, pełniąc przy okazji funkcję dekoracyjną
a odlewki i próbki trzymam w pudełku w barku alkoholowym oraz gdzie popadnie
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.