Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 16:44   #1
Martita111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76

Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała


Witam! Nosze sie zamiarem usuniecia blizny potradzikowej na policzku laserem frakcyjnym. Juz od dluzszego czasu myslalam nad tym bo jednak trzeba jakas kwote na to wydac, ale najwyzszy czas tymbardziej ze TŻ i rodzice chca mi to sprezentowac pod choinke czy ktoras z Was wykonywala taki zabieg w Bielsku Bialej? polecilybyscie mi jakis gabinet? zastanawiam sie nad lek. med Aneta Ptak, ktora ma w Bielsku swoj gabinet, kiedys pewna kosmetyczka wspominala mi o niej. Korzystalyscie moze z jej uslug? Chcialabym miec zaufanie oddajac twarz w kogos rece, nie ukrywam ze mam pewne obawy, ale to chyba normalne.
Martita111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 16:56   #2
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

zdajesz sobie sprawe ze po laserze nie wrocisz szybko do swiata zywych ?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 19:19   #3
Martita111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Nie zdaje sobie, dlatego pytam:P mialas wykonywany taki zabieg? z tego co czytalam kilka dni i mozna wykonywac makijaz wiadomo ze troche czasu potrzeba zeby wrocilo wszystko do normy ale do pracy mozna po kilku dniach podobno wrocic. w sumie gdyby tak bylo ze nie to prawie nikt by sie nie decydowal na take zabiegi, bo malo kto moze sobie pozwolic na miesieczny urlop od ludzi
Martita111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 09:24   #4
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

moja znajoma miala i mowila ze goi sie kilka tygodni. Zreszta widzialam program tv o kobiecuie ktora ma straszne blizny i lekarz ją uprzedzil ze bedzie musiala przeznaczyc na rekonwalescencje po laserze kilka miesiecy.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 19:25   #5
Martita111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

ale ja nie mam "strasznych blizn" tylko chodzi mi tu o jedna blizne na policzku, wiec mysle ze to roznica. Czy ktos jeszcze moglby sie podzielic doswiadczeniami lub polecic kogos z Bielska Bialej? wole zalowac ze zrobilam zabieg niz obudzic sie majac 3o pare lat lub wiecej i zalowac trzeba teraz dzialac poki czlowiek jest mlody i korzystac
Martita111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:30   #6
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Witam serdecznie.
Sama jestem w trakcje usuwania blizn potrądzikowych na policzkach. Jestem po pierwszym zabiegu. Przede mną jeszcze około dwa. Mam troche blizn na obu policzkach. Pierwszy zabieg był bardzo krótki tzn. ok. po pięć strzałów na każdy policzek. Wcześniej ok. 15 minut siedzenia z jakąś nową maścią ( np. Krem Emla trzeba trzymać godzinę !!!) a tu raptem 15 minut. Całość to około pół godziny. Do domu antybiotyk do smarowania na noc i koniecznie filtr na dzień. Fakt poliki lekko czerwone ale da się to zupełnie przykryć podkładem. Można cicaplast stosować aby szybciej się goiło. Jedyny minus w tym wszyskim to to uczucie przypalania papierosem jakby ale da się wytrzymac - bo zabieg jest krótki. Gorzej to cała twarz . A przy jednej bliznie to raczej bajka. Za oba policzki dałam 600 zł za jeden zabieg. Z reguły potrzebne są trzy w odstępach kilku tygodniowych. Ja jestem zadowolona i polecam bo już po pierwszym zabiegu sa małe efekty. A ja mam obsesje idealnej cery .

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Dodam , że ja miałam robiony laser w Rzeszowie.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Nie trzeba ukrywać się miesiącami przed ludzmi. Owszem efekty osiąga się powoli i dopiero po kilku miesiącach uzyskuje się ostateczny efekt. Tyle trwa przebudowa kolagenu. Jak mówisz jesteś młoda więc tym bardziej zainwestuj w siebie. Tym bardziej że teraz praktycznie każdy ma dostęp do tego typu metod. Wcześniej miałam usuwanego pieprzyka z twarzy też laserem i efekt też mi sie bardzo podoba.

Edytowane przez suzeta
Czas edycji: 2013-12-18 o 13:47 Powód: błąd ortograficzny
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:44   #7
Martita111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

dziekuje podnioslas mnie na duchu i zmotywowalas do dzialania czytlam wlasnie o tym ze przed zabiegiem znieczulaja mascia Emla, z tego co wiem sa te rozne lasery, wiesz jakim mialas wykonywany zbieg?
Martita111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 18:28   #8
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Mój to był laser frakcyjny C0 2 - ale jakiej marki czy firmy to nie wiem. Wiem natomiast że daje super rezultaty przy bliznach, znamionach itp
Może Tobie przy jednej bliznie wystarczy jeden zabieg tak jak mi przy usuwaniu pieprzyka. Wtedy to koszt w granicach 200 - 300 zł więc bardzo mało za pozbycie się blizny raz na zawsze. Przykladowo inne zabiegi np mikrodermabrazja która tez znacznie splyca blizny wychodzi cholernie drogo bo zabiegow trzeba niekiedy z dziesięć !?!A i tak jak już napisalam zabieg ten tylko spłyca blizny. Pytałam się Pani doktor co jest najskuteczniejsze w walce z bliznami i zdecydowanie stwierdziła że laser. Potem można np. zrobić jakiś zabieg aby ewentualnie wygladzic skórę. Jednak trzeba zachowac przerwę między zabiegami. Ale wszystko napewno powie Ci lekarz co i jak aby blizny było brak ( ale mi rym wyszedł )..Powodzenia
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:52   #9
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

No ja właśnie jestem po zabiegu laserem co2 Mixto SX - trzy tyg po zabiegu. dobrze wygląda się już na czwarty-piaty dzień. trzy dni to faktycznie straszyłam bo czerwona bylam i takie jakby plasterki na buzi po przejsciu tego lasera. ale teraz cera jest mega! Polecam gabinet w Katowicach bo mają bardzo tanio i w sumei nei wiem dlaczego, bo naprawde robi ta pani super. sama się obawiałam przez tę cenę (kiedyś juz robiłam ten zabieg w Holandii za ogromną kasę) ale warto! jak coś to piszcie, bo jestem bardzo zadowolona
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 14:52   #10
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Alfa 2000 Ty mialas robiona całą twarz ? Ile zabiegow bedziesz miała ? Ja miałam narazie jeden i po 3-4 dniach zero śladu po zaczerwienieniach. U mnie to tylko policzki były bo tam mam tylko blizny po trądziku. Mam nadzieję że trzy zabiegi mi starczą.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 09:29   #11
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

suzeta@ ja robiłam cała buzie, bo już mam swoje lata i chciałam też w celach liftingujacych to byl moj drugi raz tym laserem, ale pierwszy ponad rok temu w Holandii. ja mam te blizny plytkie i robie tylko jeden zabieg bo mnie zadowala to ze cera sie oczyszcza, przebarwienia znikaja a ze blizny zostają, tylko się wypłycaja to juz sie pogodzilam. Za granicą juz uswiadomili miże calkowicie nigdy nei znikna. jesli masz głebokie blizny to z tego co mi tlumaczyli-3zabiegi sa potrzebne, zeby je maxymalnie wypłycic,ale to tym laserem a jak innymi to juz nie wiem. najwazniejsze, żebylaser byl ablacyjny! bo sa tez co2 nieablacyjne ione nie działają.
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 17:02   #12
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Alfa 2000 - a frakcyjny to jest ablacyjny ???

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

A konkretnie laser frakcyjny co 2
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 14:45   #13
klaudia1015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Hej, ja również z podobnym problemem Chciałabym usunąć blizny potrądzikowe (właściwie na całej twarzy, ale na policzkach są najbardziej widoczne), głównie są to przebarwienia, ale mam też parę większych i mniejszych ubytków w skórze. Moja mama, będąc w klinice MedCosmetic w Bielsku właśnie, dowiedziała się, że jest możliwość zrobienia zabiegu laserem (u nich jest to Sharplan SurgiTouch, który podobno jest jakiś... nieoryginalny i koreański, wyczytałam gdzieś w internecie, nie wiem ile w tym prawdy i jakie to ma znaczenie dla efektów zabiegu) bez ponoszenia kosztów, bo może być refundowany przez NFZ, ale z tego co wiem - tylko w przypadkach, które wręcz uniemożliwiają pacjentowi normalne funkcjonowanie (jakkolwiek to rozumieć) i o tej refundacji podobno decyduje lekarz (kurde, wciąż w to nie wierzę). Teraz weszłam na stronę i zauważyłam, że w opisie zabiegu jest napisane, że używa się wyżej wymienionego przeze mnie lasera, a w zakładce CENNIK już jest mowa o "Laser frakcyjny CO2 SmartXide". Teraz to już sama nie wiem, jestem umówiona na konsultacje na 10 kwietnia, umawiałam się chyba w ostatnie wakacje (tyle trzeba czekać...), więc wszystkiego się dowiem. Ten laser według mnie wiele zmienia, tym bardziej, że gdyby wygooglować "smartxide" pojawia się wiele zdjęć i dużo opinii na jego temat (choć głównie angielskich), za to o tym sharplanie cicho. Nie powiem, że gdybym rzeczywiście miała robić ten zabieg to bardzo bym się bała, już teraz mam wątpliwości, ale te wszystkie zdjęcia, poprawy u niektórych osób bardzo mnie zachęcają i właściwie.. nic mi nie pozostało. Z jedną blizną biegłabym od razu! Jeśli jest głęboka, możliwe, że można byłoby ją załatwić kwasem hialuronowym, ale lekarz powinien wiedzieć co robić właśnie! takich zabiegów nie robiłabym u zwykłej kosmetyczki, chyba że byłaby powszechnie uważana za bardzo dobrą i byłabym za nią w stu procentach pewna. Ale dla pewności wolę swoją twarz powierzyć lekarzowi, czuję się jakoś pewniej

Dziwi mnie fakt, że podobno bardzo dużo osób korzysta z tego lasera w MedCosmetic, a w internecie nic! Mało osób się wypowiada na ten temat, żeby znaleźć jakąkolwiek osobę, która miała robiony tam taki zabieg na twarz (a na pewno nie jest ich mało) to... to nie wiem o trzeba zrobić ja jeszcze takiej osoby nie znalazłam, a chętnie bym się kogoś poradziła...
klaudia1015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 21:23   #14
SheIsCrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 40
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Ja juz po konsultacji, bylam w bielsku bialej w instytucie antiaging czy ktos z Was wykonywal tam zabieg? rozmawialam z Mgr Aneta Paszek, jesli macie jakies opinie bardzo o nie prosze. Ogolnie wszystko ok, ale zaskoczyla mnie jedna rzecz, ktorej sie nie spodziewalam, troche mnie to przybilo a mianowicie odlozylam kase na jeden policzek ten gdzie mam blizne, a na konsultacji zostalam uswiadomiona ze oni dzialaja w taki sposob ze jako pierwszy zabieg musi byc cala twarz ewentualnie dwa policzki na raz. Jedna strona twarzy tak jakby nie jest dopuszczalna, poniewaz za pare lat np 3 bedzie ta twarz zle wygladac, tak jakby asymetrycznie jedna strona bedzie sie starzec szybciej druga wygladac lepiej, bedzie widac ze inna jest struktura i po prostu nie godza sie na cos takiego dla dobra klientow, przy drugim zabiegu ewentualnie wchodzi w gre jeden policzke dla ulepszenia efektu ale na poczatku jako baza calosc. Dwa policzka to cena okolo 800 zl i tu przychodzi metlik czy wydac tyle kasy czy to cos da, mowila ze najlepiej zrobic 3 zabiegi, drugi po pol roku i pozniej koljeny. Co o tym sadzicie spotkaliscie sie z taka teoria? do dwoch tyg musze podjac decyzje...
SheIsCrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 18:34   #15
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Hej Miałam zabieg laserem frakcyjnym w Bielsku w Esteurodzie, ale na głębokie blizny rozstępowe na brzuchu. Jeśli chciałabyś zobaczyć efekty mogę wysłać na priv.
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:00   #16
Martita111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Hej ja juz po zabiegu mialam wykonywany w czwartek juz wszystko ladnie sie zagoilo, na poczatku bardzo pieklo do tego twarz sciagnieta i zaczerwieniona, alez kazdym dniem lepiej, najgorzej bylo na drugi dzien jesli chodzi o wyglad - nieestetyczne strupki itd. do jutra mam zostac w domu, w czwartek wracam do zywych oczywiscie z filtrem na twarz. po jednym zabiegu widze juz maly efekty, skora gladka a blizna troche plytsza, oczywiscie ten kolagen ma sie odbudowywac i z tego co mowila pani wykonujaca mi zabieg prawdziwe efekty po paru miesiacach, zobaczymy. W kazdym razie moge polecic, warto poswiecic pieniadze, zaoszczedzic na ☠☠☠☠☠☠☠ach zeby poczuc sie lepiej z sama soba
Teraz caly czas filtr na twarz, do lata jeszcze troche daleko ale zastanawiam sie czy za pare miechow oczywiscie z kremem z filtrem moge wystawiac juz twarz na slonce? jak to bylo u was jakies przebarwienia? z tego co pytalam mozna ale trzeba uwacac i pamietac koniecznie o kremie.

Do dziewczyn ktore mialy owy zabieg mam jeszcze pytanie, czy mozna zazywac tabletki antykoncepcyjne po zabiegu? zapomnialam o to zapytac w gabinecie, sama nie wiem czy to ma cos wspolnego.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

oo widze ze pi_erdolki to niecenzuralne slowo z gory przepraszam
Martita111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 10:13   #17
sabina0405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Słyszałyście o Estetiklaser w Bielsku? xxx
Chcę się wybrać na depilację bikini. Chciałam poznać opinie ;-)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-23 o 22:52 Powód: Link.
sabina0405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 10:26   #18
amandawysocka
Amandawys
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Hej , ja już też po zabiegu - w sumie dwóch, w estetiklaser, na blizny potrądzikowe.
Po pierwszym zabiegu miałam lekkie zaczerwienie na twarzy do wieczora, zabieg miałam na 13.00. Też nie odczuwałam żadnego swędzenia ani mocnego pieczenia. Tylko podczas zabiegu czułam tak jakby małe igiełki się wbijały ale potem już było ok. Smarowałam to maścią, którą poleciała mi Pani Aldona. Sama blizna znikła i czuję się lepiej- w końcu mogę się pokazać bez makijażu.
To był laser frakcyjny emerge.
amandawysocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 11:12   #19
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Usunięcie blizny potrądzikowej - Bielsko Biała

Czy na blizny po trądzikowej nadaje się zluszczanie kwasami. Salon w Warszawie do którego chodzę na paznokcie bardzo kwasy chwali.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-08 12:12:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.