biała sukienka na wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 19:05   #1
lolkaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8

biała sukienka na wesele?


kupiłam skromną białą sukienkę na wesele, jest do kolan na ramiaczkach bez żadnych falban itp, zwyczajna prosta sukienka, mam zamiar ubrac do niej czarne buty i czarne bolerko do tego jakąś skromną biżuterie czy widzicie w tym coś złego ? ogólnie mówi się kolor biały jest zarezerwoany wyłącznie dla panny młodej ale czy moja skromna sukienka moze równać się z suknią PM? Co o tym myślicie
lolkaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:07   #2
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: biała sukienka na wesele?

ja uwazam, ze na weselu bialy jest tylko i wylacznie zarezerwowany dla Panny Młodej.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:12   #3
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: biała sukienka na wesele?

Jak bym była na miejscu panny młodej, to bym się zwyczajnie obraziła
Moim zdaniem kolor biały jest przewidywany tylko i wyłącznie dla PM. Gdybyś miała tą sukienkę dwukolorową - biało czarną to byłoby ok. Ale cała biała ... Pomyśl, jakbyś to Ty była PM i któraś z dziewczyn na Twoim ślubie ubrała by białą - była byś zadowolona i szczęśliwa?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:18   #4
lolkaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: biała sukienka na wesele?

byłabym zła gdyby ktoś mial na sobie długa białą suknie ale nie taką skromną, poza tym nie będe cała na biało tak jak panna młoda ale będe miala czarne dodatki
lolkaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:21   #5
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: biała sukienka na wesele?

Na moim slubie kolezanka ubrala sie cala na bialo
Bardzo ja lubialam ,po weselu dowiedzialam sie ze "zaginala parol"na mojego meza
do dzis nie wiem czy ubierajac biala sukienke liczyla na to ze moj maz w ostatniej chwili zamieni panny mlode
Ja mialam suknie w kolorze tofi
Naprawde szczerze odradzam ,zgadzam sie z dziewczynami ze bialy w tym dniu jest tylko dla PM
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:26   #6
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez lolkaasia Pokaż wiadomość
byłabym zła gdyby ktoś mial na sobie długa białą suknie ale nie taką skromną, poza tym nie będe cała na biało tak jak panna młoda ale będe miala czarne dodatki

Dodatki dodatkami, jednak sukienke będziesz miała białą. Życze dużo wyrozumiałości u PM
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:46   #7
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
ja uwazam, ze na weselu bialy jest tylko i wylacznie zarezerwowany dla Panny Młodej.
Potwierdzam. W końcu to Jej dzień. Mamy tyle kolorów i taki wybór w sukienkach, że naprawdę... można sobie darować ten biały. Poza tym, to co opisałaś - zwykła biała sukienka + czarne dodatki może wyglądać nieciekawie. Radzę rozejrzeć się za inną sukienką.
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 19:49   #8
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: biała sukienka na wesele?

moja siostra kiedyś była w sukience ecri na weselu i.. sama powiedziała że czuła się potem głupio (mimo kolorowych dodatków typu szal i biżuteria), jednak ten kolor powinien być zarezerwowany tylko dla panny młodej. Ewentualnie jeśli jest biało-coś tam sukienka czyli powiedzmy w biało czarne pasy to już inaczej to wygląda.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:50   #9
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez lolkaasia Pokaż wiadomość
kupiłam skromną białą sukienkę na wesele, jest do kolan na ramiaczkach bez żadnych falban itp, zwyczajna prosta sukienka, mam zamiar ubrac do niej czarne buty i czarne bolerko do tego jakąś skromną biżuterie czy widzicie w tym coś złego ? ogólnie mówi się kolor biały jest zarezerwoany wyłącznie dla panny młodej ale czy moja skromna sukienka moze równać się z suknią PM? Co o tym myślicie


to jest kolor panny młodej i kropka nie ma sie tu co produkować
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:55   #10
siisii
Raczkowanie
 
Avatar siisii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 178
Dot.: biała sukienka na wesele?

Przede wszystkim to nie pytaj na tym forum o białą czy czeną sukienkę na wesele bo jak widzę to tu jest za przeproszeniem czarngród jeśli chodzi o takie rzeczy.

moim zdaniem może być. tylko ja bym dała dodatki jakieś kolorowe np. turkus a nie czerń ja nie mam nic przeciwko białym czy czarnym sukienkom na wesele. PM jest tylko jedna i tak nikt nie bedzie wyglądał tak jak ona.
siisii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:57   #11
lolkaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: biała sukienka na wesele?

sukienka jest już kupiona i to za nie małe pieniadze więc i tak ją ubiorę, nie uważam tak jak wy ze bialy jest zarezerowany wyłącznie dla panny młodej ale dziękuje za zainteresowanie tematem, pozdrawiam
lolkaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 20:04   #12
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: biała sukienka na wesele?

powodzenia ;]
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:07   #13
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez siisii Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to nie pytaj na tym forum o białą czy czeną sukienkę na wesele bo jak widzę to tu jest za przeproszeniem czarngród jeśli chodzi o takie rzeczy.

moim zdaniem może być. tylko ja bym dała dodatki jakieś kolorowe np. turkus a nie czerń ja nie mam nic przeciwko białym czy czarnym sukienkom na wesele. PM jest tylko jedna i tak nikt nie bedzie wyglądał tak jak ona.
Oj doigrasz sie
mozesz wyrazic wlasne zdanie ale z tym czarnogrodem to sie zagalopowalas
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:10   #14
strawberry
Wtajemniczenie
 
Avatar strawberry
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 187
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
powodzenia ;]
to chyba zbędny komentarz z Twojej strony...

wg. mnie biały jest OKI ale koniecznie połącz go z kolorowymi dodatkami
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post46511121

POSZUKUJE: książek George'a R. R. Martina - saga Gry o tron.
strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:13   #15
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez lolkaasia Pokaż wiadomość
sukienka jest już kupiona i to za nie małe pieniadze więc i tak ją ubiorę, nie uważam tak jak wy ze bialy jest zarezerowany wyłącznie dla panny młodej ale dziękuje za zainteresowanie tematem, pozdrawiam

W sumie nie potrzebnie zakladalas watek
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:22   #16
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
to chyba zbędny komentarz z Twojej strony...

wg. mnie biały jest OKI ale koniecznie połącz go z kolorowymi dodatkami

co w nim nie tak? zyczyłam wizazance powodzenia
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:24   #17
lolkaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: biała sukienka na wesele?

chcialam sie dowiedzieć jak widza tą sprawe inni i tyle, nie widze w tym nic złego. A z dodatkami... hmm.. może faktycznie dobiorę coś żywszego Na weselu i tak królową balu będzie panna młoda wiec wątpie żeby komuś przeszkadzał mój jasny strój
lolkaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:37   #18
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez lolkaasia Pokaż wiadomość
chcialam sie dowiedzieć jak widza tą sprawe inni i tyle, nie widze w tym nic złego. A z dodatkami... hmm.. może faktycznie dobiorę coś żywszego Na weselu i tak królową balu będzie panna młoda wiec wątpie żeby komuś przeszkadzał mój jasny strój
Nie od dziś wiadomo, że biały kolor jest zarezerwowany dla panny młodej.
Jest tyle innych barw, które można sobie wybrać. Jak sama widzisz, choćby po tym forum, biały kolor jest niemile widziany na weselu i mówiąc wprost oznacza nietakt wobec panny młodej. Wprost może nikt ci nic przykrego nie powie, ale za plecami mogą być komentarze.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:16   #19
agatakomsa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 593
Dot.: biała sukienka na wesele?

Nie będziesz ubrana od stóp do głów na biało (dodatki w innym kolorze), więc moim zdaniem będzie OK. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby panna młoda miała się na kogoś obrazić z takiego bzdurnego powodu jak kolor sukienki Biały odpada, czarny odpada, dość często czyta się także, że młoda wkurzyłaby się, gdyby ktoś przyszedł np. w czerwonej sukience, bo nazbyt rzuca się w oczy... Jakieś zakompleksienie czy co? Przecież tak czy inaczej to panna młoda jest "gwiazdą" wieczoru i nikt tego nie neguje. Moim zdaniem w głowach się niektórym już poprzewracało; jeszcze trochę a zaczną wymagać, żeby goście w worach pokutnych przychodzili... Ludzie... przecież nie strój jest w takim dniu najważniejszy.

Edytowane przez agatakomsa
Czas edycji: 2009-07-13 o 22:17
agatakomsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 22:24   #20
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez KoalaFromCambodia Pokaż wiadomość
Potwierdzam. W końcu to Jej dzień. Mamy tyle kolorów i taki wybór w sukienkach, że naprawdę... można sobie darować ten biały. Poza tym, to co opisałaś - zwykła biała sukienka + czarne dodatki może wyglądać nieciekawie. Radzę rozejrzeć się za inną sukienką.
zgadzam się ja bym się na miejscy PM obraziła, a co!
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 09:41   #21
siisii
Raczkowanie
 
Avatar siisii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 178
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez agatakomsa Pokaż wiadomość
Nie będziesz ubrana od stóp do głów na biało (dodatki w innym kolorze), więc moim zdaniem będzie OK. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby panna młoda miała się na kogoś obrazić z takiego bzdurnego powodu jak kolor sukienki Biały odpada, czarny odpada, dość często czyta się także, że młoda wkurzyłaby się, gdyby ktoś przyszedł np. w czerwonej sukience, bo nazbyt rzuca się w oczy... Jakieś zakompleksienie czy co? Przecież tak czy inaczej to panna młoda jest "gwiazdą" wieczoru i nikt tego nie neguje. Moim zdaniem w głowach się niektórym już poprzewracało; jeszcze trochę a zaczną wymagać, żeby goście w worach pokutnych przychodzili... Ludzie... przecież nie strój jest w takim dniu najważniejszy.
zgadzam się z Tobą w 10000%. Wreszcie ktoś na tym forum z normalnym rozumowaniem. A nie biała -> źle, czarna ->źle, czerwona->źle itd. Nie chcę nikogo obrazić ale moje zdanie jest takie że Wy chyba macie jakieś kompleksy na swoim punkcie że tak się boicie żeby czasem ktoś nie wyglądał lepiej od Was...
siisii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:26   #22
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: biała sukienka na wesele?

Wg. mnie żeby ubrać się na biało na czyjeś wesele trzeba mieć jakieś kompleksy. Po co kupować białą sukienkę na wesele? Tania? A Tanich w innym kolorze nie ma? Może żeby zwrócić na siebie uwagę? A niech się obrazi PM, wtedy może osoby oburzone pewnymi zasadami savoir-vivre zrozumieją o co chodzi w tym 'wieeelkim, okrutnym, niesprawiedliwym świecie .... ;( ' hehehe litości!!!!
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:48   #23
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez siisii Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą w 10000%. Wreszcie ktoś na tym forum z normalnym rozumowaniem. A nie biała -> źle, czarna ->źle, czerwona->źle itd. Nie chcę nikogo obrazić ale moje zdanie jest takie że Wy chyba macie jakieś kompleksy na swoim punkcie że tak się boicie żeby czasem ktoś nie wyglądał lepiej od Was...


O ludu ja nie mam kompleksow , a ty masz ?
bo wiesz krowa co najwiecej muczy najmniej mleka daje
autorka watku niedlugo sama sie przekona czy zrobila dobrze czy tez nie
moje zdonie jest takie ze do tak szczegolnych uroczystosci poprostu trzeba sie dopasowac np; jak ktos by chcial wybrac sie na pogrzeb w pomaranczowych spodniach i prosil o rade, naturalnie bym odradzila
Nie zapominajmy ze nieraz ktos jest wazniejszy
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 13:09   #24
anusiaa15
Rozeznanie
 
Avatar anusiaa15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 795
Dot.: biała sukienka na wesele?

na początku lipca jak byłam na weselu to kilka osób było w białych sukienkach, bądź takich ecri , nawet osoby z bliskiej rodziny panny młodej.
anusiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 13:11   #25
siisii
Raczkowanie
 
Avatar siisii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 178
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez DAVIDKA Pokaż wiadomość
O ludu ja nie mam kompleksow , a ty masz ?
bo wiesz krowa co najwiecej muczy najmniej mleka daje
autorka watku niedlugo sama sie przekona czy zrobila dobrze czy tez nie
moje zdonie jest takie ze do tak szczegolnych uroczystosci poprostu trzeba sie dopasowac np; jak ktos by chcial wybrac sie na pogrzeb w pomaranczowych spodniach i prosil o rade, naturalnie bym odradzila
Nie zapominajmy ze nieraz ktos jest wazniejszy
ja kompleksów bynajmniej nie mam a po swoim weselu już jestem jakiś czas. i wcale mi nie przeszkadzało że ktoś miał na sobie białą czy inną sukienkę bo takiej jak ja nie miał nikt (tym różni się suknia ślubna). moja druchna miała sukienkę czarną i wyglądała pięknie. i nie miałam zamiaru jak niektóre z was obrażać się na moich gości, wypraszać ich czy nie daj Boże oblewać "przypadkowo" winem jak to kiedyś jedna wizażanka napisała bo ubrali się akurat na taki czy inny kolor. a welela w miesiącach letnich mają to do siebie że przeważnie jest gorąco a lekkie jasne sukienki się najlepiej sprawdzają.
A pogrzeb to jest już zupełnie inna sprawa i tam raczej nikt krzykliwych kolorów nie ubiera, co nie znaczy że wszyscy mają być ubrani na czarno. trzeba wyglądać skromnie i elegancko.
siisii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:47   #26
Rechacza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: biała sukienka na wesele?

tak się składa, że sama mam ślub w sierpniu, więc mogę spojrzeć na problem z perspektywy PM
moja sytuacja wygląda następująco- mam sukienkę ecru, lekko złotawą, do kolan (nie bierzemy kościelnego, więc darowałam sobie ślubne suknie). tydzień temu była w ptaku z koleżanką. na początku mówiła, że nie będzie przymierzała nic białego (bo to niby "mój kolor"), ale potem po prostu zakłada to, co jej się podobało (białe, kremowe, ecru). było mi głupio powiedzieć- nie wybieraj jasnej sukienki, bo tego dnia chciałabym się wyróżniać, więc nie komentowałam. jednak czułam się trochę smutna.
myślę, że sytuacja wyglądałaby inaczej gdybym miała typową, ślubną suknię. w takim przypadku nie ma takiego znaczenia jaki kolor sukienek mają inne dziewczyny. ślubna suknia wyróżnia się samym krojem.
jednak w przypadku ślubu cywilnego czy mniej okazałej sukni lepiej zostawić biały pannie młodej.
Rechacza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 19:36   #27
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: biała sukienka na wesele?

osobiście wolałabym zafarbować/przerobić/obszyć/cokolwiek tę sukienkę niż w niej pójść. lubię być taktowna zawsze i wszędzie
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 20:10   #28
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: biała sukienka na wesele?

Zasada jest wszystkim znana - biały dla panny młodej ale...
Ja kupiłam sobie na mój ślub, na później, taką długą, piękną suknię, długą do podłogi, z odrkytymi plecami, piękny dekolt, poprostu śliczna w kolorze ecru i normalnie zakładam ją na inne wesela, bo mi się podoba.

Na Twoim miejscu, jeżeli koniecznie chcesz założyć tę sukienkę to śmiało zakładaj.
Tylko wiesz co, zupełnie nie pasują mi tu czarne dodatki. Tzn. zależy jeszzce jakie to buty. Mam nadzieję, że bardzo, bardzo delikatne.
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:06   #29
apka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 153
GG do apka88
Dot.: biała sukienka na wesele?

a wtrącając się troszke do wątku-
jak widzicie białą sukienkę na poprawinach? z innego-koloru dodatkami??
apka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:28   #30
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: biała sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez apka88 Pokaż wiadomość
a wtrącając się troszke do wątku-
jak widzicie białą sukienkę na poprawinach? z innego-koloru dodatkami??
Tak samo jak na weselu, może być.
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.