zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 10:44   #1
agmiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6

zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej


bardzo proszę o szybką odpowiedz!!!!! zapamniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej !!!!!!!!! we wtorek miałam rano stosunek, zażyłam tabletkę prawidłowo, a w środę zapomniałam jej zażyć miałam zażyć ją we wtorek o 22.00, a zażyłam w czwartek rano o 7,00 . jak duże jest ryzyko zajścia w ciążę, była to siudma tabletka z nowego opakowania. poszę o szybką odpowiedz
agmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 10:49   #2
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Nie to pod forum.
Nie pali się.
Zbyt chaotyczne.

Czegoś tu nie kumam. Ta środa z wtorkiem się tu miesza. To we wtorek zażyłaś czy nie? Piszesz, że zapomniałaś jej zażyć w środę, a potem, że we wtorek... Nic z tego nie wiem. Ostatecznie zażylaś w czwartek....

Zapewne jest już watek odpowiadający na to pytanie. Nie pomogę, bo nie rozumiem Twojego toku myślenia.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 10:53   #3
agmiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

miałam we wtorek stosunek i we wtorek zażyłam tabletkę o tej poże co zawsze zażywam, natomiast zapomniałam zażyć kolejnej w środe i tą z środy zażyłam we czwartek rano o 7,00. jakie jest ryzyko zajścia w ciążę ???????
agmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 10:53   #4
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Nie to forum.
Które opakowanie. (pierwsze?)
też nie rozumiem środy, wtorku i czwartku
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:36   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Ja rozumiem 9 godzin opóźnienia, zależy co masz napisane w ulotce. W mojej wolno do 12 godzin opóźnienia mieć, także nie powinno sie stać nic.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:40   #6
agmiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

dzięki bardzo, mam nadzieję że wszystko będzie ok!!! pozdrawiam !!
agmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:43   #7
pimpuszek81
Raczkowanie
 
Avatar pimpuszek81
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 167
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

.

Edytowane przez pimpuszek81
Czas edycji: 2011-03-01 o 19:10
pimpuszek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 12:24   #8
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

może być nawet 24. tylko trzeba wziąć równocześnie dwie
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:40   #9
agmiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

tylko nie bardzo rozumiem , bo w mioch tabletkach pisze że jak mineło mniej niż 12 godz.to antykoncepcja jest zachowana ,ale pisze również żejeśli pominięto jedną lub więcej tabletek w pierwszym tygodniu stosowania ,a jednocześnie w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabletki utrzymywano stosunki jest możliwe zajście w ciążę. i co teraz a to było w pierwszym tygodniu.
agmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:50   #10
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Do 12h to ten poślizg, który nie jest istotny. Tabletki nie trzeba brać o jednej godzinie z zegarkiem w ręku. Sama mam codziennie wahania po 3-4 godziny. Wzięłaś ją, więc to tak jakbyś wzięła w środę, tylko później niż o określonej godzinie, znaczy nie pominęłaś żadnej.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:50   #11
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

sa przypadki idealnego brania i zajscia w ciaze mimo to, wiec chyba nikt Ci na to pytanie nie odpowie ze 100% pewnoscia
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 13:29   #12
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Nie martw się aż tak tym faktem.... mnie też się zdarzyło kilka razy zapomnieć o pigułach i jakoś nie mam stadka dzieciaków) zdarza się czasem i tak...
A pozatym znam kilka przypadków że dziewczyny połykały tablety zgodnie z zaleceniem co do godziny i co teraz są szczęśliwymi mamami więc tutaj nie ma reguły...
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:36   #13
Karioka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

czesc wszystkim. mam jedno pytanie. uzywam tab yasminelle juz od 3miesiecy. i nie wiem jak to sie stalo ale zapomnialam przyjac 18tej tab z opakowania (dokladnie w sobote). minelo sporo czasu bo zorientowalam sie dopiero w niedziele wieczorem czy jakiej 24h po. wzielam odrazu dwie tab i mam zamiar rozpoczac nastepne opakowanie bez 7dniowej przerwy tak jak jest napisane w ulotce. ale i tak mam lekkiego stresa poniewaz w piatek wspolzylam ze swoim chlopakiem, pozniej przyjelam tab z piatku o 21 ale w sobote wlasnie zapomnialam. czy jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy? prosze o pilna odpowiedz!!!!!!!
Karioka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:23   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Nie jesteśmy jasnowidzkami i do twojej macicy tez nie zajrzymy. Kup test ciążowy, zamiast się stresować.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:34   #15
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Nie jesteśmy jasnowidzkami i do twojej macicy tez nie zajrzymy. Kup test ciążowy, zamiast się stresować.
Chyba za wczesnie na test ciazowy. Sprobuj nie panikowac, ryzyko jest zawsez,nawet przy regularnym braniu tabletek. Wg mnie male, ale jest. Sa jeszcze tabletki do 72 godzin po stosunku,ale robia zamieszanie w organizmie,wiec raczej w nagłym wypadku.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 12:22   #16
someonespecial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Czesc dziewczyny, ja mam podobny problem , taklże zapomniałam zażyc tabletki dokładnie 6 z 3 opakowania yasminelle ( to był poniedziałek) nie doczytałam ulotki i tabletke przyjełam w czwartek, ale w srode kochałam się ze swoim chłopakiem i on przypadkiem skonczył w srodku a kochalismy sie bez zabezpieczenia. Oczywiście szybko pojechalismy załatwić postinor-duo,dzisiaj wzięłam jedną tabletke a drugą po 12h mam wziąć i teraz nie wiem czy mam przerwać branie tabletek czy dzis mogę wziąć yasminelle normalnie, ponieważ przerwa między yasminell a postinorem to 4,5 h. Pomóżcie..
someonespecial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 22:39   #17
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Mam pytanie zapomniałam wziać tabletke Yasminelle w 3 tyg. Miałam ją wziąć o 10:30 a wziełam przed 24, czyli 12 godz minęło. Jest to moje ostatnie opakowanie, więc odpada opcja zeby zazyc kolejne opakowanie bez tej przerwy. odpada tez opcja zeby tabl odstawic, bo powiem szczerze rodzice o nich wiedza o seksie raczej nie bardzo. Pyt brzmi czy jesli stosunek byl dokladnie tydzien przed pominieciem, a nie moge sie dopasowac do zadnej opcji z ulotki to jakie jest prawdopodobienstwo ciazy? tego niestety w ulotce juz nie dopisali.
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:18   #18
aniiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Zapomniałam zażyć pierwszej tabletki z nowego opakowania po 7 dniowej przerwie zażyłam ją dopiero po 12h jakie mogą być tego konsekwencje ???
aniiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:53   #19
elca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 238
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez aniiaam Pokaż wiadomość
Zapomniałam zażyć pierwszej tabletki z nowego opakowania po 7 dniowej przerwie zażyłam ją dopiero po 12h jakie mogą być tego konsekwencje ???
jeśli 1 tabletka, to żadne, w pierwszym dniu możesz zmienić nawet godzinę brania tabletek
__________________

www.choccolate.pinger.pl

Zakręcona włosomaniaczka, 180cm ponad chodnikami ;D
elca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 21:42   #20
Butka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Red face Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Czesc dziewczyny! Bardzo prosze o rade.
Wstyd sie przyznac, ale namieszalam ze swoimi tabletkami. Biore Microgynon od dwoch lat. Jestem w 14-nastym dniu brania tabletek - polykam je dokladnie o 20.00 i dzis rano ok.11 zauwazylam, ze wczorajsza tabletka wciaz jest w opakowaniu. Szybciutko ja polknelam, ale po pewnym czasie uswiadomilam sobie, ze wczoraj na 100% bralam tabletke, wiec pominieta tabletka pochodzi z innego dnia. Prawdopodobnie rowniez z drugiego tygodnia. Zastanawiam sie teraz czy dalej kontynuowac branie tabletek o regularnej porze czy odstawic i zrobic 7-dniowa przerwe? Dodam, ze pojawily sie objawy tzw.przedawkowania: mdlosci, zawroty glowy,itp.
PS. Mozliwosc zajscia w ciaze bardzo niewielka poniewaz zabezpieczalam sie dodatkowo ze wzgledu na swiadomosc brania antybiotykow.
z gory BARDZO dziekuje Wam za pomoc
Butka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:24   #21
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Hej dziewczyny
Mam pytanie biorę tabletki po rocznej przerwie konkretnie Kontracept,jestem na 6 tabletce, w tygodniu 2 razy zmieniałam godzinę zażycia z 21 na 20 i z 20 na 19.Wczoraj nie zażyłam tabletki o 19 bo zostawiłam je w domu a wyjechaliśmy za miasto. Przyjęłam ją dzisiaj o 9 a wczoraj rano kochałam się,pomimo że nadal mam okres swój własny bo to pierwsze opakowanie,jak sądzicie jakie zabezpieczenie było i pytanie 2 jak teraz przestawić tabletki na 7 rano? Bo to najbezpieczniejsze będzie
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:59   #22
buziol04
Raczkowanie
 
Avatar buziol04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

hej . Dziewczyny mam problem . Od tego miesiaca zaczełam zazywac tabletki i wziełam pierwsza tabletka tak jak trzeba pierwszego dnia miesiaczki , niestety zapomniałam już o drugim dniu i pominełam ta tabletke , kolejna zazylam 3 dnia . Powiedzcie mi czy po 7 dniach bede mogla uprawiac sex bez zabezpieczenia?. Z góry dziekuje za odpowiedzi
buziol04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:04   #23
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez buziol04 Pokaż wiadomość
hej . Dziewczyny mam problem . Od tego miesiaca zaczełam zazywac tabletki i wziełam pierwsza tabletka tak jak trzeba pierwszego dnia miesiaczki , niestety zapomniałam już o drugim dniu i pominełam ta tabletke , kolejna zazylam 3 dnia . Powiedzcie mi czy po 7 dniach bede mogla uprawiac sex bez zabezpieczenia?. Z góry dziekuje za odpowiedzi
Powinnaś wziąć wtedy 2 tabletki. Chyba wyraźnie pisze w ulotce.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 18:38   #24
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

W pierwszym miesiącu brania w ogóle chyba lepiej się zabezpieczać. Ja bym w każdym razie tak zrobiła. Ostrożności nigdy za wiele. Od drugiego pewnie czułabym się bezpieczniej
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 00:16   #25
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez elamem Pokaż wiadomość
W pierwszym miesiącu brania w ogóle chyba lepiej się zabezpieczać.
Bo..?

Jak się odpowiednio bierze tabletki, to jest się zabezpieczonym, żadne dodatkowe cuda antyciążowe nie są potrzebne.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:59   #26
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Witajcie. Odnawiam temat. Mam pytanie. We wtorek biore zawsze ostatnia tabletke antykoncepcyjna, ostatnio wyjechalam na urlop i akurat w tym czasie przypadal mi okres wiec nie robilam przerwy tylko kontynuowalam nastepny blister. No i dziwnie sie zdarzylo,ze teraz ostatnia tabletke mialam w poniedzialek..nie jestem pewna czy nie wzielam ostatniej tabletki we wtorek, ale na 80% nie wzielam, bym troche pamietala.. No i w tym czasie kochalam sie z moim partnerem. No i pech chcial, ze jestem przy pierwszym tygodniu stosowania tabletek i zapomnialam wczoraj wziac tabletki,minelo 24h,wzielam 2 naraz, ale wczoraj sie kochalam. Wiem,ze jestem nieodpowiedzialna, ale chce dowiedziec sie czy moge byc w ciazy? jakie sa na to szanse? czy tak szybko mozna zajsc w ciaze biorac tabletki antykoncepcyjne? Prosze o porady, moze ktos byl w podobnej sytuacji? Z gory dziekuje za odpowiedzi
Ps-Dodam,ze jak nie wzielam tej ostatniej tabletki (przynajmniej tak mi sie wydaje, to dostalam plamienie, co prawda pozno, ale bardzo slabe, jak nigdy)
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:14   #27
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Witajcie. Odnawiam temat. Mam pytanie. We wtorek biore zawsze ostatnia tabletke antykoncepcyjna, ostatnio wyjechalam na urlop i akurat w tym czasie przypadal mi okres wiec nie robilam przerwy tylko kontynuowalam nastepny blister. No i dziwnie sie zdarzylo,ze teraz ostatnia tabletke mialam w poniedzialek..nie jestem pewna czy nie wzielam ostatniej tabletki we wtorek, ale na 80% nie wzielam, bym troche pamietala.. No i w tym czasie kochalam sie z moim partnerem. No i pech chcial, ze jestem przy pierwszym tygodniu stosowania tabletek i zapomnialam wczoraj wziac tabletki,minelo 24h,wzielam 2 naraz, ale wczoraj sie kochalam. Wiem,ze jestem nieodpowiedzialna, ale chce dowiedziec sie czy moge byc w ciazy? jakie sa na to szanse? czy tak szybko mozna zajsc w ciaze biorac tabletki antykoncepcyjne? Prosze o porady, moze ktos byl w podobnej sytuacji? Z gory dziekuje za odpowiedzi
Ps-Dodam,ze jak nie wzielam tej ostatniej tabletki (przynajmniej tak mi sie wydaje, to dostalam plamienie, co prawda pozno, ale bardzo slabe, jak nigdy)
Ulotka wyraźnie mówi, że szanse na ciążę są.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:42   #28
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

To czyli najlepszym rozwiazaniem byloby odstawienie tabletek?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:18   #29
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
To czyli najlepszym rozwiazaniem byloby odstawienie tabletek?
A co to niby da?
Ewentualnie tabletka PO, ale to byś musiała się pospieszyć.
Ja bym brała dalej, za ~2tyg test ciążowy. Dodatkowo gumka przez tydzień, bo gdybyś nie była teraz w ciąży, to przy kolejnych stosunkach mogłabyś zajść.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:28   #30
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Witajcie. Odnawiam temat. Mam pytanie. We wtorek biore zawsze ostatnia tabletke antykoncepcyjna, ostatnio wyjechalam na urlop i akurat w tym czasie przypadal mi okres wiec nie robilam przerwy tylko kontynuowalam nastepny blister. No i dziwnie sie zdarzylo,ze teraz ostatnia tabletke mialam w poniedzialek..nie jestem pewna czy nie wzielam ostatniej tabletki we wtorek, ale na 80% nie wzielam, bym troche pamietala.. No i w tym czasie kochalam sie z moim partnerem. No i pech chcial, ze jestem przy pierwszym tygodniu stosowania tabletek i zapomnialam wczoraj wziac tabletki,minelo 24h,wzielam 2 naraz, ale wczoraj sie kochalam. Wiem,ze jestem nieodpowiedzialna, ale chce dowiedziec sie czy moge byc w ciazy? jakie sa na to szanse? czy tak szybko mozna zajsc w ciaze biorac tabletki antykoncepcyjne? Prosze o porady, moze ktos byl w podobnej sytuacji? Z gory dziekuje za odpowiedzi
Ps-Dodam,ze jak nie wzielam tej ostatniej tabletki (przynajmniej tak mi sie wydaje, to dostalam plamienie, co prawda pozno, ale bardzo slabe, jak nigdy)
Coś często zapominasz tabletek

Ja na samym początku brania anty ustawiłam przypomnienia w telefonie. Teraz już pamiętam zawsze, bo zmieniłam porę dnia ale i tak dla pewności mam ustawione w kalendarzu.
Później nawet gdy odwiedzam gin nie mam problemu ze znalezieniem np. terminu ostatniej miesiączki czy plamienia.

Swoją drogą jeśli ktoś bierze REGULARNIE tabletki i zdarzy się zapomnieć raz, minie te 12h to nie wiem czy możliwe jest tak szybkie odblokowanie cyklu i "natrafienie" na dni płodne lub jajeczkowanie - trzeba mieć albo wielkiego pecha albo często zapominać tych tabletek.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-18 23:50:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.