Igrzyska Olimpijskie w Soczi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 14:06   #1
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134

Igrzyska Olimpijskie w Soczi


Otwieram temat, aby na bieżąco móc się emocjonować Ja sportem interesuje się w sumie od święta, ale olimpiady są właśnie tym... największym świętem i oglądam je od rana do wieczora.

To jedne z najbardziej kontrowersyjnych igrzysk w ostatnich czasach (chyba najbardziej kontrowersyjne od tych w Moskwie). Ale staram się odcinać politykę Rosji od sportu. Plus ogromne zagrożenie atakiem terrorystycznym, chyba największe jakie do tej pory było.

Szans medalowych mamy sporo, oby większość z nich wypaliła. I mam nadzieje też na medalowe niespodzianki.

Jutro pierwsi sportowcy zaczną rywalizować, a pojutrze otwarcie, podobno najbardziej widowiskowe, ale jeszcze nie dopracowane... Swoja drogą bawi i oburza jednocześnie mnie to, że wydano na te igrzyska najwięcej w historii, a wszystko jest niedopracowane, dużo rzeczy wręcz spartaczono itd. Podobno połowa 50 miliardów poszła na łapówki.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 14:36   #2
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Mnie najbardziej interesuje czy istotnie Alina Kabajewa będzie zapalała znicz olimpijski. Jestem o nią zazdrosna, bo skrycie zawsze podobał mi się Putin. I nie robię sobie żartów, bo świadomość, że od skromnego agenta stał się najpotężniejszym człowiekiem na świecie robi swoje
Same igrzyska jako takie średnio mnie interesują, bardziej właśnie ta polityczna otoczka, jak świat je odbierze, czy będą jakieś skandale, zamachy, itp.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 14:47   #3
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej interesuje czy istotnie Alina Kabajewa będzie zapalała znicz olimpijski. Jestem o nią zazdrosna, bo skrycie zawsze podobał mi się Putin. I nie robię sobie żartów, bo świadomość, że od skromnego agenta stał się najpotężniejszym człowiekiem na świecie robi swoje
Same igrzyska jako takie średnio mnie interesują, bardziej właśnie ta polityczna otoczka, jak świat je odbierze, czy będą jakieś skandale, zamachy, itp.
Brzydzę się Putinem, ale może Ci się spodoba
http://www.youtube.com/watch?v=xQQDQHYv4_8
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 14:55   #4
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Jako jego fanka już od bardzo dawna to znam
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:13   #5
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Rosja to chyba najbardziej łapówkarski kraj na świecie, więc sumy nie dziwią. Dziwią mnie za to że jeszcze nie wszystko jest dopracowane. Przecież wiadomo że Soczi to oczko w głowie Putina.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:14   #6
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Jutro pierwsi sportowcy zaczną rywalizować, a pojutrze otwarcie, podobno najbardziej widowiskowe, ale jeszcze nie dopracowane... Swoja drogą bawi i oburza jednocześnie mnie to, że wydano na te igrzyska najwięcej w historii, a wszystko jest niedopracowane, dużo rzeczy wręcz spartaczono itd. Podobno połowa 50 miliardów poszła na łapówki.
na łapówki poszło sporo, ale większość z tej kasy to pusty pieniądz który nigdy nie został wydany, Wyborcza kiedyś dobrze opisała ten mechanizm czyli oligarcha chce się przypodobać Putinowi to buduje obiekt, a żeby te jego zasługi były "większe" to zawyża ogólną cenę inwestycji i stąd też takie sumy, w końcu jak Putinowi ktoś podpadnie to ginie, więc "inwestowali"...
no i też nie liczono się z kasą i stąd te zdjęcia toalet które obiegają świat.
ja jestem ciekaw co będzie na MŚ w piłce nożnej w Katarze, tam to dopiero pójdzie kasy.

a co do szans medalowych, to mnie wnerwia już balonik pompowany przez TVP, już pompują a jak komuś nie wyjdzie, nie wytrzyma presji to od razu człowieka z błotem zmieszają.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:16   #7
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Taaaa, już Putin dopracowuje wszystko. Łapali i zabijali bezdomne psy Generalnie będę oglądać, Igrzyska Olimpijskie w Chinach też oglądałam, ale smutne jest to, że każdy patrzy tylko siebie i przyjeżdzają sportowcy na te imprezy, gdzie ludzie przelewali dosłownie krew, aby budować stadiony...Z jednej strony rozumiem sportowców, przygotowania trwają całe życie, olimpiada raz na cztery lata, ale cholera...kto przyznaje takie imprezy krajom, gdzie łamie się prawa czlowieka?
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 15:19   #8
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

A mnie nie interesuje ani polityka, ani to co mówią media o szansach medalowych, cieszę się na mnóstwo dyscyplin które będą pokazane w ogólnodostępnej telewizji. Lubię oglądać sport, właściwie tylko dlatego włączam telewizor, ale tak na co dzień mało co jest
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:25   #9
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
na łapówki poszło sporo, ale większość z tej kasy to pusty pieniądz który nigdy nie został wydany, Wyborcza kiedyś dobrze opisała ten mechanizm czyli oligarcha chce się przypodobać Putinowi to buduje obiekt, a żeby te jego zasługi były "większe" to zawyża ogólną cenę inwestycji i stąd też takie sumy, w końcu jak Putinowi ktoś podpadnie to ginie, więc "inwestowali"...
no i też nie liczono się z kasą i stąd te zdjęcia toalet które obiegają świat.
ja jestem ciekaw co będzie na MŚ w piłce nożnej w Katarze, tam to dopiero pójdzie kasy.

a co do szans medalowych, to mnie wnerwia już balonik pompowany przez TVP, już pompują a jak komuś nie wyjdzie, nie wytrzyma presji to od razu człowieka z błotem zmieszają.
Mnie to irytuje przy każdej imprezie. Powinno podejść do tego z dystansem, a zamiast tego już Stochowi "dali" złoto, a Kowalczyk chyba z pięć medali...

Cytat:
Rosja to chyba najbardziej łapówkarski kraj na świecie, więc sumy nie dziwią. Dziwią mnie za to że jeszcze nie wszystko jest dopracowane. Przecież wiadomo że Soczi to oczko w głowie Putina.
Myślę, że polecą po IO za to głowy, Putin tego nie odpuści.

I jeszcze co do TVP i transmisji. Jestem bardzo rozczarowana, że w tym roku tylko TVP będzie IO transmitowało. Irytują mnie komentatorzy, te studia z dziwnymi osobami, znowu pewnie zaproszą jakiś celebrytów itd. O wiele lepiej ogląda się sport na Eurosporcie, no i oferta byłaby tez bogatsza, ESP2 zawsze pokazywali jakieś dziwne sporty, które można zobaczyć tylko z tej okazji, ale mam nadzieję, że pokażą trochę np. narciarstwa dowolnego.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Taaaa, już Putin dopracowuje wszystko. Łapali i zabijali bezdomne psy Generalnie będę oglądać, Igrzyska Olimpijskie w Chinach też oglądałam, ale smutne jest to, że każdy patrzy tylko siebie i przyjeżdzają sportowcy na te imprezy, gdzie ludzie przelewali dosłownie krew, aby budować stadiony...Z jednej strony rozumiem sportowców, przygotowania trwają całe życie, olimpiada raz na cztery lata, ale cholera...kto przyznaje takie imprezy krajom, gdzie łamie się prawa czlowieka?
Też mam takie przemyślenia, wiadomo że Rosja to autorytarny kraj, ze będzie mnóstwo przekrętów, że łamią prawa wszystkich możliwych grup itd. I to właśnie nie pierwszy raz w Chinach było to samo tam np. wyrzucali ludzi na bruk i zostawiali samych sobie.
Co do psów takie rzeczy były też na Ukrainie. I oburzył mnie brak reakcji Polski, która była przecież partnerem w organizowaniu.
A teraz dwie imprezy w Brazylii będą, tez dziwi mnie to, że organizuje je państwo gdzie ludzie umierają z głodu na ulicach. A oni wydają iliardy na MS i olimpiadę.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:25   #10
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Rzadko się o tym wspomina, ale budowa obiektów olimpijskich potwornie zniszczyła przyroda.
Świat ma tak naprawdę gdzieś prawa człowieka, zwierząt, ekologię jeśli ma do czynienia z państwem silnym. Dlatego Chiny i Rosja dostały olimpiady. Liczy się tylko interes ekonomiczny.
Ale nie mogę się doczekać transmisji z otwarcia igrzysk i oczywiście mnóstwa polskich medali

Edytowane przez Niebieskooka arystokratka
Czas edycji: 2014-02-05 o 15:26
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:31   #11
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
a co do szans medalowych, to mnie wnerwia już balonik pompowany przez TVP, już pompują a jak komuś nie wyjdzie, nie wytrzyma presji to od razu człowieka z błotem zmieszają.
Mnie to nie dziwi. Jak nagadają że mamy tyle szans, to wiadomo że ludzie będą oglądać i kaska z reklam wpłynie. Aczkolwiek dla mnie tez jest to wkurzające.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 15:36   #12
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

To tak z Małyszem kiedyś było, że w końcu nie zdobył złota, ale pół roku przed już się emocjonowali, że na pewno wygra.
Oby tylko jak najmniej komentował pan Wkurzajewski, pardon, Kurzajewski
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:39   #13
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
To tak z Małyszem kiedyś było, że w końcu nie zdobył złota, ale pół roku przed już się emocjonowali, że na pewno wygra.
Oby tylko jak najmniej komentował pan Wkurzajewski, pardon, Kurzajewski
Kurzajewski nic nie komentuje. On studio prowadzi. Na pewno w studiu będzie Rafał Kot, a zawody to będzie komentował pewnie Szaranowicz. Byle tylko nie prowadził wywiadów Szczęsny.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:41   #14
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Nawet w studio to i tak za dużo Wkurzajewskiego dla mnie
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:50   #15
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Nawet w studio to i tak za dużo Wkurzajewskiego dla mnie
Mnie Kurzajewski rozwalił jak Na Gali Mistrzów Sportu powiedział do Tajnera że odmłodniał akcja z Lewandowska, też była zryta Ale studnia nie trzeba oglądać. Choc moim zdaniem Kurzajewski lepszy jest niż Jabłoński.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:50   #16
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
I jeszcze co do TVP i transmisji. Jestem bardzo rozczarowana, że w tym roku tylko TVP będzie IO transmitowało. Irytują mnie komentatorzy, te studia z dziwnymi osobami, znowu pewnie zaproszą jakiś celebrytów itd. O wiele lepiej ogląda się sport na Eurosporcie, no i oferta byłaby tez bogatsza, ESP2 zawsze pokazywali jakieś dziwne sporty, które można zobaczyć tylko z tej okazji, ale mam nadzieję, że pokażą trochę np. narciarstwa
to nie dobrze, a nawet bym powiedział że bardzo źle bo mnie poziom komentatorów TVP irytuje (no poza tym od skoków który kilka lat temu komentował w Eurosporcie), oni po prostu są słabi i zajmują się pompowaniem balonika zamiast zajmować się swoim fachem.
no i jak pomyślę że teraz co chwilę słuchać będzie trzeba Szaranowicza bo przecież on każą dużą imprezę komentować musi a w studio siedzieć będzie Kurzajewski to naprawdę aż odechciewa się tego oglądać.

szkoda bo Eurosport to jakiś poziom reprezentował a TVP to sportem zajmuje się tylko wtedy gdy są sukcesy bo jak ich brak to i TVP brak przy transmisjach, choć kanał sportowy mają gdzie prawie nic nie ma...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:56   #17
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Ja jeśli już oglądam jakąś sportową transmisję na TVP to staram się omijać studio, bo komentatorzy, goście i sam poziom dyskusji jest tak żenujący, że się za nich wstydzę jak można brać pieniądze za takie dno.
Lusia, z Tajnerem nie widziałam, ale z Lewandowską tak A swoją drogą to mieli go chyba wywalić za udział w reklamie banku i co? Wrrr....
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:00   #18
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Ja jeśli już oglądam jakąś sportową transmisję na TVP to staram się omijać studio, bo komentatorzy, goście i sam poziom dyskusji jest tak żenujący, że się za nich wstydzę jak można brać pieniądze za takie dno.
Lusia, z Tajnerem nie widziałam, ale z Lewandowską tak A swoją drogą to mieli go chyba wywalić za udział w reklamie banku i co? Wrrr....

Byl zawieszony. Wrócił dopiero 1 stycznia. Wcześniej studio prowadził Jabłoński. Ja osobiście lubię oglądac jak jest Kot w studio, bo jednak facet się zna i zawsze coś ciekawego powie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:04   #19
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Szkoda, że wrócił
Muszę zajrzeć do programu o której jutro transmisja rozpoczęcia igrzysk w Soczi.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 16:05   #20
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mnie Kurzajewski rozwalił jak Na Gali Mistrzów Sportu powiedział do Tajnera że odmłodniał akcja z Lewandowska, też była zryta Ale studnia nie trzeba oglądać. Choc moim zdaniem Kurzajewski lepszy jest niż Jabłoński.
O co chodzi z tą akcją?

Ja czekam z niecierpliwością aż zaczną się skoki i hokej
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2014-02-05 o 16:06
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:13   #21
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
O co chodzi z tą akcją?

Ja czekam z niecierpliwością aż zaczną się skoki i hokej
http://www.youtube.com/watch?v=zBXpuBUTjgI ok 2;35
Na yt podpisali żona R. Lewandowskiego, a jak była żona Stocha albo Kruczka to napisali 2 miejsce Kamil Stoch i Trener Roku a nie żona Stocha czy Kruczka
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:16   #22
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Melduję się oczywiście i ja!

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
na łapówki poszło sporo, ale większość z tej kasy to pusty pieniądz który nigdy nie został wydany, Wyborcza kiedyś dobrze opisała ten mechanizm czyli oligarcha chce się przypodobać Putinowi to buduje obiekt, a żeby te jego zasługi były "większe" to zawyża ogólną cenę inwestycji i stąd też takie sumy, w końcu jak Putinowi ktoś podpadnie to ginie, więc "inwestowali"...
no i też nie liczono się z kasą i stąd te zdjęcia toalet które obiegają świat.
ja jestem ciekaw co będzie na MŚ w piłce nożnej w Katarze, tam to dopiero pójdzie kasy.

a co do szans medalowych, to mnie wnerwia już balonik pompowany przez TVP, już pompują a jak komuś nie wyjdzie, nie wytrzyma presji to od razu człowieka z błotem zmieszają.
ja jestem ciekawa co w ogóle będzie z tymi MŚ, przecież niedawno się obudzili że tam upały takie

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Taaaa, już Putin dopracowuje wszystko. Łapali i zabijali bezdomne psy Generalnie będę oglądać, Igrzyska Olimpijskie w Chinach też oglądałam, ale smutne jest to, że każdy patrzy tylko siebie i przyjeżdzają sportowcy na te imprezy, gdzie ludzie przelewali dosłownie krew, aby budować stadiony...Z jednej strony rozumiem sportowców, przygotowania trwają całe życie, olimpiada raz na cztery lata, ale cholera...kto przyznaje takie imprezy krajom, gdzie łamie się prawa czlowieka?
Następne są w Korei. Południowej, ale i tak mam wrażenie, że to pikuś przy tym co dopiero tam może się stać.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kurzajewski nic nie komentuje. On studio prowadzi. Na pewno w studiu będzie Rafał Kot, a zawody to będzie komentował pewnie Szaranowicz. Byle tylko nie prowadził wywiadów Szczęsny.
Skład życia. Biedny Szaranowicz.
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:20   #23
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość
Melduję się oczywiście i ja!



ja jestem ciekawa co w ogóle będzie z tymi MŚ, przecież niedawno się obudzili że tam upały takie



Następne są w Korei. Południowej, ale i tak mam wrażenie, że to pikuś przy tym co dopiero tam może się stać.



Skład życia. Biedny Szaranowicz.
Ja mam nadzieję, że Katarowi jednak odbiorą prawa organizacji. A jak jesteśmy już przy MŚ w piłce nożnej to w 2018 organizatorem będzie Rosja
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:27   #24
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że Katarowi jednak odbiorą prawa organizacji. A jak jesteśmy już przy MŚ w piłce nożnej to w 2018 organizatorem będzie Rosja
mogliby odebrać za samo traktowanie pracowników którzy pracują tam niemal w obozach pracy gdzie śpią pod gołym niebem, często nie dostając i tak żałosnego wynagrodzenia.

Rosja przynajmniej ma już jakieś stadiony więc sobie poradzą z MŚ, no chyba że będą budowali nowe, jeszcze większe i nowocześniejsze te stadiony
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:29   #25
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość


Następne są w Korei. Południowej, ale i tak mam wrażenie, że to pikuś przy tym co dopiero tam może się stać.
Mnie to strasznie dziwi. Przy obecnych relacjach Korei Północnej z Południowej to jest duza szansa że tam się coś stanie.

Ciekawe czy Kraków dostanie ZIO 2022
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:34   #26
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mnie to strasznie dziwi. Przy obecnych relacjach Korei Północnej z Południowej to jest duza szansa że tam się coś stanie.

Ciekawe czy Kraków dostanie ZIO 2022
Wątpię
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:38   #27
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Soczi już zasłynęło podwójnymi toaletami.
Nie ma to jak kupa w towarzystwie rywala. Zawody też można zrobić, kto szybciej, kto więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toalety soczi.jpg (46,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg soczi toalety.jpg (38,7 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez grubella
Czas edycji: 2014-02-05 o 16:40
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:44   #28
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mnie to strasznie dziwi. Przy obecnych relacjach Korei Północnej z Południowej to jest duza szansa że tam się coś stanie.

Ciekawe czy Kraków dostanie ZIO 2022
Pamiętam jak już Małyszowi ściemniali o Zakopanym chyba z 8 lat temu
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:45   #29
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Soczi już zasłynęło podwójnymi toaletami.
Nie ma to jak kupa w towarzystwie rywala. Zawody też można zrobić, kto szybciej, kto więcej.
To jest pikuś. Woda która leci z kranu jest żółta.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 17:30   #30
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Wątpię

Mam nadzieję, że nie, bo nas zwyczajnie nie stać na taką imprezę. Ostatnio chyba Sztokholm się wycofał z pomysłu zorganizowania IO argumentując tym, że ich na nie nie stać.
Ogólnie jestem za igrzyskami, żeby były w Polsce, ale dopiero jak poziom życia się podniesie, a nie jak w przypadku Euro, że dróg nie pobudowano do końca, Stadion Narodowy to badziew, itp., itd.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 20:01:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.