Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-20, 12:36   #601
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

AniuBrunetko, prostowanie Goldwell?
Ja też miałam takie mięciutkie i lśniące
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 19:40   #602
amdi1
Przyczajenie
 
Avatar amdi1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

i czy mzdecydowałaś się wyprostować? pozdrawiam ciebie i twoje włoski
amdi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 15:28   #603
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Question Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
no wiec nie moglam wytrzymac i jestem juz po zabiegu wygladzajacym wlosy!! najpierw zrobilysmy test na jednym pasemku na dole, czy nie zniszczy mi to wlosow, jaki bedzie efekt itp. no i moje wloski przezyly wiec zrobilysmy reszte glowy. no i wloski - nie sa drutami, ale tez nie spodziewalam sie takich. sa za to prostsze, nie kreca sie, a jedynie koncowki sieWitaj! troszke wywijaja do srodka, co z powodzeniem moge wymodelowac suszarka i jakims preparatem. mam pocieniowane wloski wiec tego tak nie widac, ale na dluzszych wydawalyby sie jeszcze prostsze. no i co mnie zdziwilo - wloski po tym sa suuuuper gladkie! takie miekkie, gladziutkie, lsniace, mile w dotyku.... ze az caly czas je dotykam tak nie moge sie nadziwic takie lekkie, sypkie sa....
moze gdyby nie moj stres o wlosy (nalozylysmy bardzo malo preparatu, zuzylysmy chyba tylko 1/4 opakowania... i trzymalysmy krocej niz trzeba), to moze byly by druciki... nastepnym razem sprobujemy. efekt podobno 3 mies sie trzyma i inne klientki sa zadowolone. ja tez KONIEC Z PROSTOWNICA!!
Witaj!
Napisz ile Cię ksoztowało to prostowanie i (jesli wiesz) jakich kosmetyków uzyła fryzjerka. Ja się waham bo w Krakowie narazie znalazłam prostowanie za 800zł (odpada- nie stać mnie!) albo trwałą za 100zł (odpada- za długie mam włosy) albo jakies trwałe chemiczne prostowanie na 3-m-ce też za 100zł, ale kompletnie niewiem co to było. Macie namiary na dobrych fryzjerów w Krakowie?
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 17:11   #604
czarnaQ-x)
Przyczajenie
 
Avatar czarnaQ-x)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Olecka ;)
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

HEY:0 a atego co czytama o tym chemicznym prostowaniu włosków to chyba sie troche w tym orientujesz słuchaj mogłabys mi wysłać może zdjęcia przed i po prostowaniu bo ja chcem wykonac temn zabieg na moich włoskach ale boje sie rezultatu...
__________________
ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM BYĆ WIERNYM ZASADOM...
czarnaQ-x) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 17:28   #605
czarnaQ-x)
Przyczajenie
 
Avatar czarnaQ-x)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Olecka ;)
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
jestembardzo ciekawa jaki okaze sie ten zabieg w rzeczywistosci i ile bedzie kosztowal... ja mialam cgemiczne prostowanie wlosow w salonie Kadus.. wpsominam to jak koszmar.. sam zabieg nieprzyjemny powyrywali mi chyba z polowe wlosow .. wloski wcale nie byly wyprostowane bo i tak b akoncach sie krecily...
w dodatku po dwoch tygodniach zaczely mi strasznie mocno wypadac i nie umialam ich odratowywac.. byly matowe i bez zycia..

i ta obsluga.. mialam wlosy do ramion.. nawet ich nie dotykaly !!! a do ramion bylo taniej o 60 zł!!! na co babka stwierdzila ze JA MAM WLOSY ZA RAMIONA ( przy czym naciagala mi je szczota zeby udowodnic!!!!) i skasowala te dodatkowe 60 zl wiec lacznie zaplacilam ponad 200 zl ;( za ZERO EFEKTU i zniszczone wlosy..
wiec nie radze do Kadusa
a jestem baaaaaaaaaardzo ciekawa co to za nowe cudenko
u KADUSA...a czy to nie jest przypadkiem w gołdapi?? (mazury)?? bo ja tam właśnie sie wybieram na to prostowanie
__________________
ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM BYĆ WIERNYM ZASADOM...
czarnaQ-x) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-28, 18:36   #606
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

nie to nie Goldwell w sumie chcialam isc na Goldwella ale zniechecilam sie opinia komus zniszczyl strasznie wlosy i porozmawialam z fryzjerka i stwierdzila ze nie ma sensu wydawac 800 zl jak rownie dobrze moge wydac 100-200 zl bo te wszystkie trwale maja podobne dzialanie a efekt zalezy tylko od dokladnego nalozenia preparatu i dokladnego wyprostowania wlosow w trakcie zabiegu. wiecie ja placilam mniej bo robila mi to moja znajoma fryzjerka ale kosztowaloby to pewnie nieco ponad 200 zl u "normalnego" fryzjera.... w sumie tak analizujac to dochodze do wniosku ze zadnej filozofii w tym nie ma i rownie dobrze moglabym nalozyc ten preparat sama w domu i wyprostowac wloski (bo nie mam az takich dlugich) ale dlugowlosym i osobom bez wprawy nie polecam bo jak sie trzyma za dlugo to mozna spalic wlosy (!) aha i bylam na poprawie grzywki, bo tak jak pisalam ze strachu mialam ten preparat na glowie za krotko no i koncowki sie wywijaja a grzyweczke chcialam miec prosta jak drut wiec postanowilam zaryzykowac... no i mam "drutowata" grzywke w sumie zastanawiam sie czy jej nie sciac bo jest troche przydlugawa, jak byla taka nijaka krecona to chcialam zapuszczac bo musialam ja prostowac a teraz jak jest taka fajna to moze ja zostawie? reszty nie ryzykuje bo to wysusza jednak koncowki (ale nie tak tragicznie, wlasciwie porownywalnie do farby a ze nie farbuje to moge sobie pozwolic:P)... ide za 3 msc dopiero zrobic drugi raz wtedy moze bede miala druciki
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 19:15   #607
olaska_'92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 5
GG do olaska_'92
prostowanie chemiczne włosów

zrobiłam sobie trwała przed wakacjami..miałam ja miec około 3 miesiący a mam ją do dziś....włosy mam strasznie sianowate....bbblllllle
olaska_'92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 19:23   #608
olaska_'92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 5
GG do olaska_'92
Dot.: prostowanie chemiczne włosów

help...mam problem...pod koniec wakacji<2006r> zrobiłam sobie trwała...bardzo marzyłam o loczkach...gdy poszłam do fryzjiera, zrobił mi ta trwała<to była moja pierwszza trwała>fryzjerka powiedziała, ze bede ja miała a włosach około 3 miesięcy, a tu mam ja cały czas. załuje teraz miałam takie ładne, prościutkie włosy...teraz mam włosy sianowate, suchce....blllle...prosze doradzcie mi..moze jakas odzywka??...marze o prostych włosach...prubuje je prostowac na szczotce, to nic nie daje, sa one wtedy takie szorstkie...pr osze pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!....zastanawia łam sie nad użyciem trwałej do prostowania włosów strate-it kadusa!...nie wiem czy to cos mi pomoże...uzywałyćie to?....porażdzie mi coś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhheeelp me!!!!
olaska_'92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 20:32   #609
kaaziaa
Raczkowanie
 
Avatar kaaziaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 87
Send a message via Skype™ to kaaziaa
Dot.: prostowanie chemiczne włosów

wyszukirawka.. ? jest juz wątek o chemicznym prosotwaniu wlosw..
__________________
LOVE DOES NOT BEGIN AND END THE WAY WE SEEM TO THINK IT DOES...
LOVE
IS A BATTLE,
LOVE IS A WAR,
LOVE
IS A GROWING UP....
LOVE IS CANVAS FURNISHED BY NATURE AND EMBROIDERED BY IMAGINATION.
kaaziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 21:27   #610
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: prostowanie chemiczne włosów

Cytat:
Napisane przez kaaziaa Pokaż wiadomość
wyszukirawka.. ? jest juz wątek o chemicznym prosotwaniu wlosw..
dokladnie
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 19:31   #611
Doniulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Żywca
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to Doniulka
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cześć
Jestem na tym forum po raz pierwszy i gdy zobaczyłam ten temat zaciekawił mnie bo ja mam podobny problem.
Mam kręcone włosy nawet bardzo ;/
I strasznie mnie juz męczą!
Bardzo chciałam sobie zrobić stałe prostowanie.
Nie wiem tylko czy gdy jak mam tak bardzo kręcone loczki to czy to prostowanie się uda!
Prostuje włosy od czerwca tamtego roku oczywiście nie bez przerwy ale pomimo wszystko moje włosy są zdrowe i mocne!
Ostatnio zrobiłam sobie grzywkę bo myślałam że to bd łatwo jak mam prostownice i bd mogła wyprostowac.
Ale prostowanie prostownica strasznie mnie męczy.
Już mnie nawet ręce bez przerwy bolą xD
Naprawde marzę żeby miec juz proste włosy i nie miec z nimi problemów takie jak mam teraz z kręconymi.
Pozdrawiam ;*
Buźka xD ;*
Doniulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 12:07   #612
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Prostowanie u Ciebie jak najbardziej się uda. Grunt to wybrać dobrą metodę. Przeczytaj proszę cały wątek - znajdziesz tu opis wielu zabiegów i wybierzesz coś dla siebie. Jak by coś - pytaj
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 10:58   #613
olaska_'92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 5
GG do olaska_'92
Dot.: prostowanie chemiczne włosów

ale ja sobie załozyłam nowy....komus cos nie pasuje??...a tak pozatym trosze o rady
olaska_'92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 11:05   #614
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: prostowanie chemiczne włosów

Cytat:
Napisane przez olaska_'92 Pokaż wiadomość
ale ja sobie załozyłam nowy....komus cos nie pasuje??...a tak pozatym trosze o rady
ano nie pasuje właśnie to że założyłas nowy wątek
czytałaś co moderatorzy piszą na forum?
Cytat:
kazda z nas ma wiele problemow i staramy sie je nawzajem rozwiazywac, ale musimy zrobic cos zeby nam wszystkim bylo latwiej

1. najpierw uzyc wyszukiwarki, moze juz ktos mial problem podobny do naszego, po co zakladac tysiece nowych watkow skoro mozna sie doczepic do czyjegos, lub podciagnac jakis stary wątek.....
więc zamiast po raz tysięczny zakładać wątek na ten sam teraz podepnij się pod wątek już istniejący i tam zadaj swoje pytanie
a to wątek gigant o chemicznym prostowaniu włosów;
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=chemiczne

plus wątek o trwałym prostowaniu włosów:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=chemiczne

plus kilkadziesiąt mniejszych wątków o chemicznym prostowaniu
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 21:13   #615
netia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

cześć wszystkim może Was to zaciekawi co napisze a może i nie ale napisze o tym ;] byłam dziś na trwłym prostowaniu włosów i wyszło poprostu genialnie Jest to metoda CHI firmy farouk za wszystko zapłaciłam 230zł bo mam bardzo gęste włosy . Przed tym zabiegiem moje włosy były w opłakanym stanie i były farbowane jednak po tym zabiegu mam idealnie proste włosy i zdrowe poprostu cud
netia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 00:42   #616
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez netia123 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim może Was to zaciekawi co napisze a może i nie ale napisze o tym ;] byłam dziś na trwłym prostowaniu włosów i wyszło poprostu genialnie Jest to metoda CHI firmy farouk za wszystko zapłaciłam 230zł bo mam bardzo gęste włosy . Przed tym zabiegiem moje włosy były w opłakanym stanie i były farbowane jednak po tym zabiegu mam idealnie proste włosy i zdrowe poprostu cud

No to super , też mi się tak marzy... A w jakim mieście to robiłaś jeśli mogę podpytać ? I jakie masz naturalne włoski? Kręcone, czy raczej proste? Może załączysz jakieś fotki? Pozdrawiam ciepło.
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 09:10   #617
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez netia123 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim może Was to zaciekawi co napisze a może i nie ale napisze o tym ;] byłam dziś na trwłym prostowaniu włosów i wyszło poprostu genialnie Jest to metoda CHI firmy farouk za wszystko zapłaciłam 230zł bo mam bardzo gęste włosy . Przed tym zabiegiem moje włosy były w opłakanym stanie i były farbowane jednak po tym zabiegu mam idealnie proste włosy i zdrowe poprostu cud
W jakim mieście robiłas??i tak tanio??ale to był azbiek trwałego prostwoania, czy rozluźnijacy loki???jaki miałaś stan wyjściowy włosów??
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 17:03   #618
netia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a więc moje włosy były strasznie zniszczone miałam od spou zafarbowane na czarno z góry miałam ciemne pasemka i potem może z 5 bardzo cienkich i jasnych pasemek . Nie były bardzo kręcone tylko bardzo falowane i wywijały sie we wszystkie strony no i oczywiście to siano :/ ale po tym zabiegu włoski są super a robiłam to w Raciborzu i był to zabieg trwałego prostowania . Sa tylko 2 zabiegi które naprawde działają i jest to właśnie ten CHI i też Goldwell ale on jest znacznie droższy
netia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 17:06   #619
netia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a tak wogóle to o tej metodzie było tu już pisane wcześniej przez osobe o nicu Iwona 18*** byłam dokładnie w tym samym salonie co Ona i naprawde sie opłacało
netia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 21:32   #620
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Unhappy Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Ja prostowałam wlosy chemicznie i tragedia z pięknych loków do pasa musiałam się obciąć na krótko!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 21:51   #621
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Ja prostowałam wlosy chemicznie i tragedia z pięknych loków do pasa musiałam się obciąć na krótko!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!
A jaką metodą robiłaś? Napisz jakie miałaś włoski przed, a jaki był efekt końcowy? Bardzo mnie to ciekawi, bo też myślę żeby swoje sianko wygładzić.
A opinie są różne ... Pozdrowionka .
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 21:53   #622
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

[quote=netia123;3657423]Nie były bardzo kręcone tylko bardzo falowane i wywijały sie we wszystkie strony no i oczywiście to siano :/ ale po tym zabiegu włoski są super

A możesz załączyć jakieś fotki ?
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 10:24   #623
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Fryzjerka prostowała mi włosy prywatnie w domu ale z tego co wiem to płyn do prostowania był ze sklepu internetowego Elgon bo tam sie zaopatrza i tragedia włosy co prawda były proste ale takie popalone że rozjasniły się o kilka tonów. Najpierw musiałam je podciąć o kilka centymetrów ale to nic nie dało dopiero kiedy obciełam je na krótko odżyły. Miałam dosyć mocno kręcone włosy i czasem je przyciemniałam. Naprawdę odradzam ale polecam suszarkę Rowenta Lissima Ionic super prostuje włoski i ich nie niszczy ale super jest też Szczotka ROWENTA CF 9000 BRUSH ACTIV( są też tańsze podróbki) naprawde super wygładza i zajmuje to dosłownie 5 min!!!!!!!!


2 zdjęcie przed prostowaniem
1 zdjęcie już po ale jeszcze przed obcięciem włosów(widać jakie siano)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0201.JPG (55,9 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0179.JPG (81,8 KB, 164 załadowań)

Edytowane przez marta0078
Czas edycji: 2007-02-10 o 10:31 Powód: zły podpis
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 10:24   #624
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Niestety nie mam w tej chwili zdjęć z krótkimi włosami

Edytowane przez marta0078
Czas edycji: 2007-02-10 o 10:33 Powód: zły wpis
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 16:52   #625
netia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

za metode co ja miałam robioną to moge se nawet ręke dać uciąć że działa i jestem niej 100%pewna bo miałam włosy w opłakanym stanie i nawet były troszke rozjaśniane (pare pasemek) a tak to zniszczone no i farbowane :/ a teraz zero siana gładkie włoski a jakbym miała naturalne to by mi fryzjerka zrobiła jeszcze mocniejszym płynem i byłyby jeszcze lepsze ale i tak odpowiadają mi takie jak mam teraz . To jest jakaś amerykańska firma i naprawde działa możecie mi uwierzyć . Każdy kto miał obioną tą metodą jest zadowolony
netia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 17:00   #626
netia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a zdjęcia nie pośle bo nie mam jeszcze ale mam zdjęcie włosów przed prostowaniem więc jeśli ktoś chce je zobaczyć to zostawcie mi wiadomość prywatną to sie jakoś zgadamy bo nie chce tu wklejać
netia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 20:20   #627
Kate_Charlotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Orientuje się może ktoś w jakich 3miejskich salonach fryzjerskich wykonywane są zabiegi chemicznego prostowania włosów?
Czekam na pomoc
Kate_Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 22:53   #628
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hej dziewczyny a zadna z Was nie wie gdzie to można zrobić na Podkarpaciu?? Rzeszów, Łańcut itp... Bo już wszędzie szukałam i nie wiem:/ znalazłam tylko jeden salon z X-Tenso. A może można poprosić o sprowadzenie tych kosmetyków i zrobienie w jakimśtam salonie... Tylko że wtedy będzie nieprofesjonalnie:/ A co myślicie o prostowaniu w domu??
Pomóżcie
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 22:56   #629
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Aha, i może można gdzieś kupić te kosmetyki do prostowania trwałego?? Nie myślę o Allegro, bo z tym różnie może być, ale jakiś sklep itd... Jak myślicie??
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 13:56   #630
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

marzą mi się od dawna proste włosy...ale czy na moich włosach zabieg wyjdzie?
(zdjęcia są w wątku o mojej metamorfozie).
wydaje mi sie ze w prostych mi lepiej...ale boje się wydac pieniądze jesli miałyby tyko zamienić się z kręconych w falowane. zależy mi na takich jakie mam na zdjęciach z wyprostowanymi wlosami. jesli efekt bedzie taki bez uzycia prostownicy sklonna jestem nawet dac te 800zł..
jeszcze pytanie: czy po chemicznym prostowaniu moga mi je też od razu obciąć i zrobić jakąś fajną fryzurkę? a jeśli nie to ile będę musiała czekać? i czy można potem farbowac?

orientuje się ktoś gdzie robią chemiczne prostowanie we Wrocławiu, najlepiej CHI lub goldwell??
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.