Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-02, 15:05   #271
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Smerfetka, zamiast wydaæ pieni±dze na wcierki, których stosowa³a¶ wiele z marnym rezultatem powinna¶ mo¿e spróbowaæ czego¶ innego. Polecam ci zabieg z osocza bogatop³ytkowego, ja po 1 zabiegu mam ¶wietny efekt i wed³ug mojej dermatolog 1 zabieg wystarczy, bo jak ma pomóc to pomo¿e, a jak nie to i 10 zabiegów na nic. U mnie lepiej, busz na g³owie siê robi i pewno¶æ siebie powolutku wraca. Moja sytuacja by³a bardzo beznadziejna, tym bardziej wierzê, ¿e jest w tym nadzieja dla takich jak ja. Do tego dobrze by¶ stosowa³a emulsjê Zoxiderm, wybije wszystkie grzyby na g³owie cokolwiek tam ¿yje. Ja u¿ywa³am codziennie przez pó³ godziny. Trochê fatygi z tym jest ale efekt warty wcierania tego gipsu we w³osy wynagrodzi wszystko. Mój m±¿ napatrzeæ siê nie mo¿e jak znika moja ³ysina.
Jaki zabieg mia³a¶, Antuanetta? Regeneris?
Szykujê siê na Angel, ale najpierw badanie pierwiastkowe.
Gdy dzwoni³am pytac o Angel poinformowano mnie, ¿e po jednym zabiegu efekt nie jest widoczny. Dopiero po kolejnym w odstêpie 3-miesiêcznym mo¿na stwierdziæ czy pomaga. Regeneris jest du¿o tañszy. Chcia³abym i ja tak po jednym zabiegu siê zadowoliæ
W jakim odstêpie czasu od zabiegu zauwa¿y³a¶ efekty?
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 15:10   #272
smerfetka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Antuanetta pierwszy raz s³yszê (czytam) o zabiegu z osocza bogatop³ytkowego wrzuæ jakies zdjêcie i napisz jaki jest koszt takiego zabiegu bardzo mnie to zainteresowa³o Mastiff u mnie ³ysienie zaczê³o siê od ³ojotoku na pocz±tku nie zwraca³am na to uwagi bo i tak myje w³osy codziennie co 2 dzieñ wiêc mi to nie przeszkadza³o dermatolodzy nigdy nie stwierdzili u mnie ³ojotoku czy ³upie¿u t³ustego ale trycholog i moja rodzinna tak a ¿eby by³o smiesznie to zaleczyæ ten lepik na g³owie pomóg³ mi weterynarz mojego psa teraz wypada mi ma³o w³osów 40-80 a jakis czas temu by³o 100-400 tylko nie wyrastaj± mi nowe chocia¿ na d³ugo¶ci rosn± bardzo szybko u mnie te¿ na zdjêciu wydaje siê ¿e mam du¿o w³osów ale w lustrze widzê prze¶wity ja w kucyku mam 7-8cm niby nie najgorzej ale rok temu mia³am 12cm wiêc sporo ich straci³am a z olejków na skórê polecam Ci amle i sese ja nak³adam tylko na suche albo lekko zwil¿one w³osy bo olej na umyte w³osy u mnie siê nie sprawdza
smerfetka10 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 15:37   #273
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

smerfetko a nak³adasz olej na skórê czy tylko na w³osy?
No i brawa dla weterynarza
oooo 12cm, to ja chyba nigdy nie mia³am, zreszt± nie wiem nawet. Ostatnio mi kucyka zmierzy³a kole¿anka i mówi 8cm. Ja pe³na ekscytacja, rado¶æ w oczach, no ale kurka, to niemo¿liwe. Mówiê do nie niej: dawaj na ¶cisk. Na ¶cisku wysz³o jej 6cm. Sama pó¼niej zmierzy³am, to tak 6,5cm. Czyli stoi w miejscu. Nie jest ¼le, gorzej jakby mala³o, no ale cudo to to nie jest. O d³ugich w³osach mogê zapomnieæ. Teraz mam takie do ramion prawie i wygl±dam jakbym wpad³a pod kosiarkê

Ja chcê zrobiæ trichogram który odk³adam ju¿ 1,5 roku. Ale s³ysza³am, ¿e te¿ nie daje jednoznacznej odpowiedzi. I faktycznie osoby które go robi³y w sumie nie dosta³y jednoznacznej odpowiedzi co u nich powoduje wypadnie. Mi najbardziej brakuje takiej kompetentnej osoby która by mnie poprowadzi³a. Idê do lekarza i mówiê, ¿e chcê badanie na to i na to, a on na mnie jak na kretyna patrzy. Ale po co?


Antu, czy mia³a¶ jakie¶ efekty uboczne po tym Zoxidermie, jakiekolwiek? Nie próbowa³am go i chêtnie bym ciapnê³a siê nim
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 16:35   #274
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do dziewczyn które olejuj± skórê. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi siê, ¿e specem tutaj od tego jest Laleczka i bezpo¶rednio kochana do Ciebie powinnam skierowaæ to pytania, ale mo¿e i która¶ z was dziewczêta ma w tym temacie jakie¶ do¶wiadczenia:
-od razu zaznaczam, ¿e chodzi mi o skórê g³owy a nie w³osy. Robiê tak jak pisa³a Masza (olej po umyciu), akurat testujê olej ³opianowy, ale za ka¿dym razem wypada mi takie stado w³osów, ¿e kompletnie tego nie rozumiem. Jedyne co doda³am, to masowanie skóry (tak na buteleczce pisze i w sumie ma to jaki¶ sens), ale no dzisiejsze mycie i olejowanie to 100ka!!! Mogê robiæ co¶ nie tak, czy po prostu oleje mi nie s³u¿±. Dodam, ¿e olejowanie w³osów to dok³adnie to samo i z tego to ju¿ zrezygnowa³am dawno, ale skóra to jak gleba
Bogactwa w³osów na g³owie, zero w³osów na szczotce w 2014r.


Mastiff, mnie zdarza siê olejowaæ skórê g³owy i w³osy. Przy olejowaniu w³osów nie mam ¿adnego problemu, natomiast przy olejowaniu skóry g³owy zale¿y jakiego oleju u¿yjê. Olej lniany i dyniowy - nie ma problemu, ale jak olejowa³am Ses± niestety lecia³y. Nie ma znaczenia czy nak³adam olej na ¶wie¿o umyt± skórê g³owy, czy "jednodniow±".

Ostatnio mam takie podej¶cie jak Maria, ka¿dy w³os na wagê z³ota. W zwi±zku z tym rezygnujê ze wszystkich zabiegów pielêgnacyjnych, przy których leci mi wiêcej w³osów (m. in. zrezygnowa³am z Sesy na skalp i z peelingu kawowego Maszy). Zrezygnowa³am, mimo ¿e w³osy i skóra by³y super

Czy kto¶ u¿ywa³ Klorane Chinina i kofeina (nie ampu³ki, tylko psikacz)? Koñczê ampu³ki Seboradinu i szukam czego¶ na porost. Do u¿ywania z loxonem ( co drugi dzieñ). Cholernie to drogie, ale czy skuteczne? A mo¿e lepiej odnowiæ sobie receptê na wcierkê z chinin±
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 16:51   #275
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziêkujê Anno ech, olejek ³opianowy w³a¶nie jest na ³ysienie w³a¶nie, dlatego nie chcia³am siê poddawaæ, no ale, te¿ mi w³osów szkoda.

Ja po roku czasu odstawi³am Loxon. Przesta³ dzia³aæ, czyli ostatnia deska ratunku mi przepad³a. Dzia³a³a u Ciebie ta wcierka z chinin±?
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 17:03   #276
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Anno ech, olejek ³opianowy w³a¶nie jest na ³ysienie w³a¶nie, dlatego nie chcia³am siê poddawaæ, no ale, te¿ mi w³osów szkoda.

Ja po roku czasu odstawi³am Loxon. Przesta³ dzia³aæ, czyli ostatnia deska ratunku mi przepad³a. Dzia³a³a u Ciebie ta wcierka z chinin±?
Wiesz, do koñca nie jestem pewna W lipcu zesz³ego roku zaczê³am stosowaæ Seboradin fioletowy (ca³y zestaw). Po nim wypada³y mi masakrycznie w³osy. We wrze¶niu zastosowa³am Alpicort E na wypadanie i wtedy te¿ dosta³am od dermatologa wcierkê z chinin± na porost. Przy czym ja tego porostu nie widzia³am, ale jest mo¿liwe ¿e wypadanie zaburzy³o obraz. Odpu¶ci³am wcierkê. Mo¿e teraz jest czas, ¿eby do wcierki wróciæ
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 17:36   #277
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

luknijcie dziewczyny jaki na fajny artykul sie nacie³am ;

http://domoweleczenie.blogspot.ie/2009/07/upiez.html


na koncu artykulu jest wymieniony - ostropest plamisty ktory sie przewijal na watku i Colostrum ale niewiem czy ktos wspominal cos o nim . mam zamiar kupic i wskazowki dotyczace ³upiezu sa jaknajbardziej za .
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 17:43   #278
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Prze bardzo, poszlam dzisiaj do apteki i zrobilam zdjecie, co by Was na maksa upewnic.

Marys, nigdy oleju dyniowego nie pilam, ale jadlam kaspulki z samym olejem. Przeobilam dwa razy po 60 sztuk i w sumie nie widzialam zadnej poprawy oprocz na samym poczatku, ale cholera wie, czy to dzieki temu. Tym raem jednak sytuacja jest dosc klarowna, bo ja nic innego z wlosami nie robie ani nie biore zadnych innych supli ( oprocz czasami zelaza jak mnie najdzie, ale zelazo podgryzam juz od lat ) ani nie olejuje ( ??) ani nie nakladam maseczek..jestem w porownaniu z Wami mega leniem. Aha, kropie tylko na przod ten kompleks z naturalisu, ale to tez juz od wielu miesiecy i moim zdaniem jak najbardziej dziala na porost, mam duzo bejbikow nad czolem, ale nie chamowal wypadania. Wiec mam nadzieje, ze oenobiol pomoze zachamowac wypad na dluzej a kompleks dalej bedzie fajnie poganial kudly do rosniecia. Poki co, carpe diem, ciesze sie obecna sytuacja, choc wiem, ze czeka mnie jeszcze w zyciu niejeden dramat hormonalny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg oenobiol.jpg (51,9 KB, 35 za³adowañ)
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:19   #279
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

W tym oenobiolu najwa¿niejszy jest wyci±g z dyni

Gosiakol , przet³umacz kole¿ankom ten sk³ad:

Santé et vitalité des cheveux
Oenobiol Capillaire Revitalisant contribue au maintien d’une belle chevelure en pleine santé tout au long de l’année grâce à la vitamine B8.
En effet, la vitamine B8 contribue au maintien d’une chevelure normale.

FORMULE :
association de 5-alpha-réductol, huile de pépins de courges (Cucurbita pepo)
vitamines du groupe B (B1, B2, B3, B5, B6 et B8)

Przeca my¶my ju¿ na tym w±tku to wa³kowali, ale przewa³kujmy jeszcze raz.
Okej, mo¿e komu¶ nie pomo¿e olej dyniowy z flaszki + te wszystkie witaminki B. Wiêc proszê bardzo: kupuje oenobiol. Ale na logikê to wiadomo, ¿e chodzi o sk³adniki.



To dam Wam inny przyk³ad. Powiedzmy taki weterynarz

Ordynuje dla psa takie cu¶:
http://www.krakvet.pl/dolfos-biotyna...ab-p-1965.html
Preparat zawiera niezbêdny dla prawid³owego rozwoju i formowania okrywy w³osowej sk³adnik- biotynê, aminokwasy i cynk w formie chelatu co sprawia, ¿e regularne podawanie go zapobiega wypadaniu i nadmiernej ³amliwo¶ci w³osa, przeciwdzia³a ³upie¿owi i zaburzeniom linienia. Zawarte w preparacie dro¿d¿e s± ¼ród³em naturalnych witamin z grupy B i innych cennych sk³adników.
U psów z problemami dermatologicznymi preparat poprawia kondycjê skóry i zapewnia b³yszcz±c± sier¶æ.
Wskazania

Preparat wskazany jest dla wszystkich ras psów, w tym zw³aszcza suk po zakoñczonym okresie karmienia i odchowie szczeni±t. Ponadto wskazaniem do u¿ywania preparatu s±: przesuszona skóra, nadmierne z³uszczanie naskórka, matowo¶æ, nasilone chorobowo wypadanie sier¶ci, przeci±gaj±ce siê okresy linienia, choroby skóry i okrywy w³osowej. Stosowany u zwierz±t zdrowych preparat u³atwia osi±gniêcie oraz utrzymanie dobrej kondycji w³osa.
Preparat mo¿na podawaæ jednocze¶nie z innymi suplementami firmy Dolfos.

Ja nikomu nie ka¿ê spo¿ywaæ Dolfosu
Ale chodzi o sk³adniki.

Ps. A dla kunia na sier¶æ i kopytka jest kuñska dawka biotyny+wit.
http://www.horsepower.pl/equimins-bi...-kg-p5390.html

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2014-01-02 o 18:22
neo999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:32   #280
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

E tam, to tylko marketingowy slogan : OCR przyczynia sie do utrzymania piekych i zdrowych wlosow przez caly rok dzieki witaminie b8. Dzieki b8 wlosy sa ''normalne '' Czyli jak dla nich to wit b8 tak dziala. A dalej podany sklad, olej z pestek dyni i kolekcja B.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-02, 23:39   #281
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 1 038
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej, jako ¿e jeste¶cie obcykane w kwestii hormonów (tak jak Was czytam, to tak mi siê wydajê), to przychodze do Was po poradê, bo mam wra¿enie, ¿e na wiza¿u s± m±drzejsze osoby ni¿ w gabinetach lekarskich..

A mianowicie: przez pó³ roku ³ysia³am. Teraz niby wlosy nie wypadaj±, ale wypadaj± baby hair, to te¿ mnie troszkê niepokoi. Do tego nie mam okresów. W zesz³ym roku mia³am okres 4 razy, w tym raz po luteinie. Czasami zdarza³o siê br±zowe plamienie (ale nie by³ to okres). Posz³am z tym do gina i wypisa³a luteinê. Pomog³o na jeden raz. Posz³am zatem znowu, a ona stwierdzi³a, ¿e s± dwie opcje wyj¶cia z tej sytuacji- albo luteina co miesi±c, albo antykoncepcja. Zdziwi³o mnie to, liczy³am raczej na jakie¶ badanie hormonów, zasugerowa³am jej to, a ona stwierdzi³a, ¿e jak bêdê chcia³a mieæ dziecko, to wtedy jest sens hormony badaæ i regulowaæ. Có¿, nie przekonuje mnie metoda antykoncepcji jako "regulatora" okresów...

Wiem, ¿e w±tek o w³osach, ale du¿o z Was te¿ pewnie ma problemy z okresami. Jak uwa¿acie, co powinnam zrobiæ? I jakie hormony ewentualnie zbadaæ, bo jako¶ nie chcê brac antyków...
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 10:15   #282
Natu¶-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natu¶-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomo¶ci: 26 721
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Unperfect Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, jako ¿e jeste¶cie obcykane w kwestii hormonów (tak jak Was czytam, to tak mi siê wydajê), to przychodze do Was po poradê, bo mam wra¿enie, ¿e na wiza¿u s± m±drzejsze osoby ni¿ w gabinetach lekarskich..

A mianowicie: przez pó³ roku ³ysia³am. Teraz niby wlosy nie wypadaj±, ale wypadaj± baby hair, to te¿ mnie troszkê niepokoi. Do tego nie mam okresów. W zesz³ym roku mia³am okres 4 razy, w tym raz po luteinie. Czasami zdarza³o siê br±zowe plamienie (ale nie by³ to okres). Posz³am z tym do gina i wypisa³a luteinê. Pomog³o na jeden raz. Posz³am zatem znowu, a ona stwierdzi³a, ¿e s± dwie opcje wyj¶cia z tej sytuacji- albo luteina co miesi±c, albo antykoncepcja. Zdziwi³o mnie to, liczy³am raczej na jakie¶ badanie hormonów, zasugerowa³am jej to, a ona stwierdzi³a, ¿e jak bêdê chcia³a mieæ dziecko, to wtedy jest sens hormony badaæ i regulowaæ. Có¿, nie przekonuje mnie metoda antykoncepcji jako "regulatora" okresów...

Wiem, ¿e w±tek o w³osach, ale du¿o z Was te¿ pewnie ma problemy z okresami. Jak uwa¿acie, co powinnam zrobiæ? I jakie hormony ewentualnie zbadaæ, bo jako¶ nie chcê brac antyków...
Po pierwsze zmieniæ lekarza gin, po drugie wywo³aæ miesi±czkê np. lutein± po raz kolejny, a potem miêdzy 2-5 dniem cyklu (u niektórych gin miêdzy 3-7 dc) wykonaæ:
1. morfologiê krwi (bezp³atnie na NFZ)-obojêtnie w jakim dniu cyklu miesi±czkowego + ferrytynê
2. ca³y panel hormonalny- raczej prywatnie (lub czekaæ na wizytê u endokrynologa lub endo-gina) :
FSH, LH, Estradiol, 17OHProgesteron, Androstendion, DHEA-S , Testosteron, testosteron wolny, TSH, AntyTPO, FT4, FT4, Prolaktyna podst. i z obci±¿eniem (koszt ok. 350-380 z³ w zale¿no¶ci do labo)

Mi tyle przychodzi do g³owy. Mo¿e dziewczyny jeszcze co¶ podpowiedz±.
Natu¶-77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 10:51   #283
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

unperfect, wyglada to na typowe pcos. Wejdz na pierwsza i druga czesc watku, w szukajce wpisz ''hormony'' czy ''badania'' i na pewno szybko natkniesz sie na liste. Zrob badania zanim zaczniesz cokolwiek brac, zeby wiedziec na czyms stoisz.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 11:32   #284
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dzio³szki, mam pytanie (ostatnio mam same pytania), ale to dlatego, ¿e mnie ju¿ ¼le od tego ³ysienia Czy która¶ z was robi³a trichogram i czy w tym trichogramie wysz³o co jest przyczyn±? Bo ja tak w sumie to nie wiem. Je¶li u mnie przyczyn± jest nierównowaga hormonalna, tabletek braæ nie mogê, to co mam zrobiæ? W ³epetynê sobie strzeliæ? Jako¶ mi tak ¼le, znik±d pomocy. Nawet jakbym mia³a i¶æ do jakiego¶ weterynarza to nie wiem do jakiego u ka¿dego ju¿ by³am.

Neo, mo¿e i by³o wa³kowane, ale utrwalaæ wiedzê trzeba! o!
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:50   #285
majeczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

mastiff,chodzi Ci o takie badanie kamera,gdzie potem to urz±dzenie liczy Ci ile masz w³osów w jakiej fazie,anagenu,telogenu itd?Ja mia³am cos takiego,jakos rok temu.Mia³am robione zdjecia w trzech miejscach na glowie skroñ,czo³o i potylica i w kazdym miejscu stosunek anagenowych do telogenowych byl mniej wiecej podobny,przy linii czo³a 51% anagen, 49 %telogen, skroñ 55 %anagen, 45%telogen, potylica 44%anagen , 56%telogen Wtedy najrzadsze w³osy mia³am na skroniach i zastanowi³o mnie czemu tam jednak ich by³o najwiecej w anagenie,ale moze wtedy jeszcze troche odrasta³o.W kazdym razie osoba która robi³a mi to badanie stwierdzi³a ze na podstawie tego mozna stwierdzic ze mam androgenowe.Ja co prawda w necie widzia³am interpretacje gdzie przy podobnych wynikach wskazywano na telogenowe,ale u mnie zachodzi duza miniaturyzacja i przód jest strasznie przerzedzony wiec to raczej na pewno androgenowe
majeczka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:52   #286
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 1 038
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Natu¶-77 Poka¿ wiadomo¶æ
Po pierwsze zmieniæ lekarza gin, po drugie wywo³aæ miesi±czkê np. lutein± po raz kolejny, a potem miêdzy 2-5 dniem cyklu (u niektórych gin miêdzy 3-7 dc) wykonaæ:
1. morfologiê krwi (bezp³atnie na NFZ)-obojêtnie w jakim dniu cyklu miesi±czkowego + ferrytynê
2. ca³y panel hormonalny- raczej prywatnie (lub czekaæ na wizytê u endokrynologa lub endo-gina) :
FSH, LH, Estradiol, 17OHProgesteron, Androstendion, DHEA-S , Testosteron, testosteron wolny, TSH, AntyTPO, FT4, FT4, Prolaktyna podst. i z obci±¿eniem (koszt ok. 350-380 z³ w zale¿no¶ci do labo)

Mi tyle przychodzi do g³owy. Mo¿e dziewczyny jeszcze co¶ podpowiedz±.
O jeju, koszty mnie przera¿aj±. W³a¶nie pyta³am gina, czy po luteinie mogê zrobiæ wyniki i czy nie bêd± zafa³szowane, to powiedzia³a, ¿e po luteinie bez sensu, bo bêd± zafa³szowane w³a¶nie. CO wiêcej, powiedzia³a, ¿e trzeba je zrobiæ trzy razy w trakcie cyklu, ¿eby mieæ jakikolwiek obraz sytuacji.

A wiêc 350*3 to straszne wydatki.

Ogólnie w po³owie stycznia mam wizytê u endokrynologa, chodzê w zwi±zku z leczeniem tarczycy. Mo¿e jej powiem o moim problemie i mo¿e ona siê zainetersuje jako¶?
Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
unperfect, wyglada to na typowe pcos. Wejdz na pierwsza i druga czesc watku, w szukajce wpisz ''hormony'' czy ''badania'' i na pewno szybko natkniesz sie na liste. Zrob badania zanim zaczniesz cokolwiek brac, zeby wiedziec na czyms stoisz.
Niby USG mia³am i PCOS nie stwierdzi³ lekarz. Jest sens i¶æ do innego gina na nfz? Pewnie i tak nie powie mi nic nowego i nie pomo¿e, skierowania na hormony te¿ zapewne nie da
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:57   #287
majeczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mam pytanie do osób które biora tabletki anty.Czy dzieki nim uda³o sie przynajmniej troche zachamowac wypadanie?I czy jesli wypada³y wam tez baby hair to po tabletkach nie wypadaja?
majeczka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 13:07   #288
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziêkujê Majeczko za odpowied¼. To badanie polega na wyrwaniu w³osów i okre¶leniu fazy tak jak Ty mia³a¶ okre¶lon±. Nawet nie wiedzia³am, ¿e mo¿na zrobiæ takie badanie bez wyrywania w³osów. Mi kamerk± je¼dzili po ³epetynie, ale dowiedzia³am siê tylko, ¿e mam zdrow± skórê i to wygl±da na androgenowe. Bo ja ca³y czas wierzê gdzie¶ w g³êbi swojego serducha, ¿e to nie androgenowe czy AGA o naiwno¶ci

Odpowiem Ci ja na pytanie odno¶nie tabsów na moim przypadku, aczkolwiek u dziewczyn mo¿e byæ inaczej: u mnie nie zahamowa³y wypadania i po odstawieniu polecia³o ich w pierwszym miesi±cu bardzo du¿o. Tera tak leci mi 60-100, zale¿y od dnia. Na pocz±tku lecia³y mi d³ugie, a od miesi±ca lec± te¿ i krótkie. Tabsy bra³am 5 miesiêcy, Yaz. Odstawi³am, bo mia³am skutki uboczne. Odstawi³am pod koniec wrze¶nia.
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 13:37   #289
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

W³asnie zapisa³am siê do dermatologów z MSWiA, czyli tych samych pañ z Grójeckiej. UWAGA termin: 6 kwietnia 2015 Dramat! No ale wytrzymam, zw³aszcza, ¿e mam remisjê.

Gosiakol ---> ile u Ciebie kosztuje ten oenobiol? Czy orientujesz siê, ile kosztuje krem Avene Eluage? Bom bardzo ciekawa.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 13:46   #290
majeczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

mastiff,a jak u Ciebie z hormonami,bo rozumiem ze skoro bra³as, to zeby cos uregulowac,zbic testostron itd?Bo ja mam strasznie wysoki wolny testosteron,norma dwukrotnie przekroczona,DHEAs tez norma przekroczona,androstedion podobnie.Bra³am kiedys jakies 3,5 roku temu Yasminelle przez 2 miesiace,w³asnie wtedy zacze³y mi leciec w³osy strasznie mocno,dlatego tez odstawi³am je tak szybko,ale pamietam tez ze zmniejszy³o mi sie ow³osienie na ciele ,nogi mog³am golic raz na 5dni,jakos tak nagle to sie sta³o .I teraz jak to sobie analizuje to wydaje mi sie ze mog³o byc tak ze te tabletki cos regulowa³y ale by³y za s³abe,nie dzia³aly wystarczajaco mocno na androgeny.Mia³am jeszcze jeden epizod w zyciu z hormonami ,2 lata temu musialam wziac Escapelle,to duza dawka Levonorgestrelu,dosta³am potem okres idealnie po 28dniach i cera byla sliczna.Ale potem nastapi³o cos jakby efekt odstawienia,bo bylo tylko gorzej ,cykle sie wyd³uza³y,cera przet³uszcza³a i w³osy lecia³y.Gubie sie troche w tym wszystkim,wydaje mi sie ze u mnie hormony mog³yby pomóc ale musia³yby byc idealnie dobrane i raczej nie same tabletki tylko np z androcurem.
majeczka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 14:03   #291
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
W³asnie zapisa³am siê do dermatologów z MSWiA, czyli tych samych pañ z Grójeckiej. UWAGA termin: 6 kwietnia 2015 Dramat! No ale wytrzymam, zw³aszcza, ¿e mam remisjê.
A ja my¶la³am, ¿e mam rekord Wczoraj rejestrowa³am siê do dermatologa (te¿ przychodnia samych pañ) i dosta³am termin na 18 lutego. Wychodzi na to, ¿e mam termin z gatunku "krótki"
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 14:09   #292
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mastiff, Zoxiderm ¿adnych u mnie szkód nie wywo³a³, tylko nak³adanie tego takie dziwne, bo siê nie pieni, a po sp³ukaniu w³osy lekko przesuszone, skóra w ¶wietnym stanie. Mi pomog³o na swêdzenie skóry ale to te¿ ten nu¿eniec mo¿e takie objawy daæ. Pozby³am siê skutecznie ³upie¿u

Mezoterapia koktajlami mi nie pomog³a, ba nawet wiêcej w³osów po niej wypad³o, zw³aszcza jak j± zakoñczy³am, w³osy zg³upia³y totalnie.
Po osoczu takich sensacji nie by³o, o efektach mówi siê po co najmniej 2 miesi±cach do pó³ roku nawet. Ja po 2 miesi±cach czujê, ¿e w³osy siê zagêszczaj±, przód i boki wolniej ale czubek i ty³ w tempie o wiele szybszym, potwierdza to te¿ trichoskopia. Za zabieg zap³aci³am 450 z³, nie jestem pewna czy to by³ regeneris, bo pani doktor mówi³a tylko o osoczu bogatop³ytkowym nic o firmie nie wspomnia³a. Pobrano mi 40 ml krwi, standardowo pobiera siê 20 ml ale lekarka chcia³a u mnie widzieæ szybszy efekt, bardzo siê przejê³a moim problemem.

Marysiu, w MSWiA s± ¶wietni lekarze, zrobi± co w swojej mocy, ¿eby ci pomóc, o mnie dbaj± jak umiej±. ale ja to ju¿ sta³y ich pacjent

Edytowane przez Antuanetta
Czas edycji: 2014-01-03 o 14:13
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 14:34   #293
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Majeczko za odpowied¼. To badanie polega na wyrwaniu w³osów i okre¶leniu fazy tak jak Ty mia³a¶ okre¶lon±. Nawet nie wiedzia³am, ¿e mo¿na zrobiæ takie badanie bez wyrywania w³osów. Mi kamerk± je¼dzili po ³epetynie, ale dowiedzia³am siê tylko, ¿e mam zdrow± skórê i to wygl±da na androgenowe. Bo ja ca³y czas wierzê gdzie¶ w g³êbi swojego serducha, ¿e to nie androgenowe czy AGA o naiwno¶ci
Ja taka sama naiwna ;p
Mia³am takie badanie jak Ty, mastiff. Chcê zrobiæ wszystkie mo¿liwe. Czekam na wynik analizy pierwiastkowej a potem bêdzie ci±g dalszy ze z³udn± nadziej±, ¿e to nie AGA ... A póki co zakupi³am szmapon i od¿ywkê Plantur39, bo ja oko³oczterdziestkowa

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Mastiff, Zoxiderm ¿adnych u mnie szkód nie wywo³a³, tylko nak³adanie tego takie dziwne, bo siê nie pieni, a po sp³ukaniu w³osy lekko przesuszone, skóra w ¶wietnym stanie. Mi pomog³o na swêdzenie skóry ale to te¿ ten nu¿eniec mo¿e takie objawy daæ. Pozby³am siê skutecznie ³upie¿u

Mezoterapia koktajlami mi nie pomog³a, ba nawet wiêcej w³osów po niej wypad³o, zw³aszcza jak j± zakoñczy³am, w³osy zg³upia³y totalnie.
Po osoczu takich sensacji nie by³o, o efektach mówi siê po co najmniej 2 miesi±cach do pó³ roku nawet. Ja po 2 miesi±cach czujê, ¿e w³osy siê zagêszczaj±, przód i boki wolniej ale czubek i ty³ w tempie o wiele szybszym, potwierdza to te¿ trichoskopia. Za zabieg zap³aci³am 450 z³, nie jestem pewna czy to by³ regeneris, bo pani doktor mówi³a tylko o osoczu bogatop³ytkowym nic o firmie nie wspomnia³a. Pobrano mi 40 ml krwi, standardowo pobiera siê 20 ml ale lekarka chcia³a u mnie widzieæ szybszy efekt, bardzo siê przejê³a moim problemem.

Marysiu, w MSWiA s± ¶wietni lekarze, zrobi± co w swojej mocy, ¿eby ci pomóc, o mnie dbaj± jak umiej±. ale ja to ju¿ sta³y ich pacjent
To raczej co¶ w rodzaju regeneris, bo Angel ponad 2 tys. z³ ;/
Gdzie robi³a¶ ten zabieg?
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 14:37   #294
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja taka sama naiwna ;p
Mia³am takie badanie jak Ty, mastiff. Chcê zrobiæ wszystkie mo¿liwe. Czekam na wynik analizy pierwiastkowej a potem bêdzie ci±g dalszy ze z³udn± nadziej±, ¿e to nie AGA ... A póki co zakupi³am szmapon i od¿ywkê Plantur39, bo ja oko³oczterdziestkowa

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



To raczej co¶ w rodzaju regeneris, bo Angel ponas 2 tys. z³ ;/
Gdzie robi³a¶ ten zabieg?
Gaya, Mastiff niniejszym dopisujê siê do naiwnych . Te¿ mam nadziejê ... Przy czym ja nie robiê tych badañ, ¿eby nie zobaczyæ czarno na bia³ym, ¿e to jednak to ...
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 14:51   #295
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Anno, heheh ja z tego samego powodu co Ty odk³ada³am to badanie, ale chyba czas ju¿ min±³ i trzeba co¶ z tym zrobiæ.

Majeczko, u mnie badanie sprzed roku pokaza³o, ¿e mam androstendion powy¿ej normy, ale nie du¿o, estradiol w dolnej granicy i LH do FSH 2:1. Gin powiedzia³, ¿e co¶ nie bandgla, ale na tym temat siê zakoñczy³. Uwa¿a, ¿e nie powinny mi w³osy a¿ tak lecieæ. Natomiast endo uwa¿a, ¿e tak i to od niego dosta³am Yaz, Testosteronu wolnego nie bada³am nigdy, tylko ca³kowity i ten jest w normie. Wolny chcê zbadaæ teraz. Musze znowu wsi±¶æ siê za siebie, tylko kasy mi szkoda. Zesz³oroczne wycieczki nic nie wnios³y oprócz tego, ze spustoszy³y mi portfel.

Gayo, to ja siê ostatnio zastanawia³am nad Alpecinem, ale jako¶ ich strasznie du¿o sta³o i nie mog³am sobie przypomnieæ, który to by³ TEN.

Edytowane przez mastiff
Czas edycji: 2014-01-03 o 14:53
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 15:35   #296
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
[B]

Gayo, to ja siê ostatnio zastanawia³am nad Alpecinem, ale jako¶ ich strasznie du¿o sta³o i nie mog³am sobie przypomnieæ, który to by³ TEN.
Zaszkodziæ - nie zaszkodzi. A nu¿ ta kofeina co¶ ruszy
No i tak ³adnie opisane Na menopauzê raczej jeszcze mi siê nie zanosi, ale to nic
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 15:44   #297
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gayu kofeina na w³osy jest super Zesz³ej jesieni stosowa³am w postaci p³ukanki. Akurat wtedy te¿ inne rzeczy u¿ywa³am i efekty by³y. Tylko teraz myje g³owê rano i nie bardzo mam jak t± p³ukankê robiæ, bo ja jej nie zostawia³am na g³owie, tylko sp³ukiwa³am pó¼niej.
No w³a¶nie Alpecin jest z kofein± te¿.

Neo, który to by³ Alpecin, pamiêtasz? Ty wszystko pamiêtasz, moja Ty pamiêci zewnêtrzna

A co do szamponów. Wczoraj kupi³am equlibre z aloesem i dzisiaj czaszka mnie swêdzi. Mam nadziejê, ¿e to przypadek, bo szamponik wydaje siê byæ na plus. Ma aloes jako drugi w sk³adzie, zaraz po wodzie. Z tymi szamponami to jest ciekawa rzecz. Inny mój nabytek: dziegciowy babuszki Agafi. Dziegciem jest chyba tylko z nazwy, bo ma go na koñcu sk³adu, tu¿ przed perfum. Ale jest ok.
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:04   #298
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez majeczka92 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do osób które biora tabletki anty.Czy dzieki nim uda³o sie przynajmniej troche zachamowac wypadanie?I czy jesli wypada³y wam tez baby hair to po tabletkach nie wypadaja?
Jestem na Yasminie i ograniczy³ u mnie wypadanie w³osów, moim zdaniem teraz wypadaj± tak normalnie, jak ka¿demu cz³owiekowi. Chocia¿ maj± te¿ swoje grosze i lepsze dni. Zauwa¿y³am te¿ po nim odrost, ale nie odros³o mi wszystko to co wcze¶niej wypad³o. Nie widzê, ¿eby odrost lecia³. Oczywi¶cie czasami siê zdarzy, ¿e zauwa¿ê krótszy w³os w wannie, ale to chyba normalne. U mnie w utrzymaniu baby hair na miejscu stanowczo pomaga biotyna. Wcze¶niej przez kilka miesiêcy ³yka³am Yasminelle i po tych tabletkach w³osy wypada³y mi ca³ymi pasmami, po odstawieniu przesta³y lecieæ, wiêc my¶lê, ¿e to kwestia indywidualnego dobrania tabletek.
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:30   #299
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Gayu kofeina na w³osy jest super Zesz³ej jesieni stosowa³am w postaci p³ukanki. Akurat wtedy te¿ inne rzeczy u¿ywa³am i efekty by³y. Tylko teraz myje g³owê rano i nie bardzo mam jak t± p³ukankê robiæ, bo ja jej nie zostawia³am na g³owie, tylko sp³ukiwa³am pó¼niej.
No w³a¶nie Alpecin jest z kofein± te¿.

Neo, który to by³ Alpecin, pamiêtasz? Ty wszystko pamiêtasz, moja Ty pamiêci zewnêtrzna

A co do szamponów. Wczoraj kupi³am equlibre z aloesem i dzisiaj czaszka mnie swêdzi. Mam nadziejê, ¿e to przypadek, bo szamponik wydaje siê byæ na plus. Ma aloes jako drugi w sk³adzie, zaraz po wodzie. Z tymi szamponami to jest ciekawa rzecz. Inny mój nabytek: dziegciowy babuszki Agafi. Dziegciem jest chyba tylko z nazwy, bo ma go na koñcu sk³adu, tu¿ przed perfum. Ale jest ok.
Mo¿e Wam siê poszczê¶ci - ja u¿ywa³am Alpecin C1 - nic, equilibre mam ten do wypadaj±cych (jest jeszcze nawil¿aj±cy), dobry, ale sza³u nie ma.

Dalej poszukujê szamponu idealnego, w zwi±zku z powy¿szym mam ca³± bateriê szamponów (i od¿ywek), które nie wiem kiedy zu¿yjê . Jedyny plus moich w³osów (krótkich i rzadkich) jest taki, ¿e bardzo niewiele szamponu i od¿ywki potrzebuj±, mimo ¿e myjê je codziennie
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-03, 17:03   #300
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

SU, ile Ci tak mniej wiêcej w³osków dziennie leci?
No w biotynê chyba warto pój¶æ. Podobno nawet myszom po niej w³osy rosn± Znowu mi siê robi tak jak kiedy¶ ca³a gar¶æ leków.
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.