Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-20, 16:21   #2071
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dobra dziewczyny z Waszych rad spisa³am sobie o jakie wyniki poproszê lekarza (ile mi siê uda na kasê chorych tyle siê uda resztê zrobiê choæbym mia³a za to s³ono zap³aciæ):
- testosteron
- androstendion
-ferrytyna
-TSH
-estradiol
-progesteron
-LH
-prolaktyna
-kortyzol
-B12
-FSH

Je¶li której¶ czego¶ tu jeszcze brak, a uwa¿a, ¿e warto to zbadaæ to proszê o info

Powiedzcie mi jeszcze czy macie jaki¶ sprawdzony szampon na wypadanie w³osów? Wiem, ¿e niby na ka¿dego dzia³a co innego- my¶lê póki co o Dermenie
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:36   #2072
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez ewelas1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!
Ja mam do odsprzedania 2 buteli Pantostinu jakby która¶ z Was chcia³a
Ja!ja jestem chetna!
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-20, 19:12   #2073
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

ma³y bonus do wiadomo¶ci o grzybach:

Neurotoksyna grzybicza o budowie zbli¿onej do hormonu przysadki mózgowej (TSH) mo¿e z ³atwo¶ci± rozregulowaæ ca³y uk³ad hormonalny cz³owieka, a przede wszystkim tarczycê. Toksyna ta nie uzyska³a dotychczas swojej nazwy.

P³ukanka lecznicza w grzybicy skóry z li¶æmi laurowymi
Aby przygotowaæ p³ukankê oczyszczaj±c± skórê g³owy nale¿y gar¶æ li¶ci laurowych gotowaæ w 1 litrze wody przez 10 min.
W stanach ostrych p³ukanka powinna byæ wykonywana codziennie przez kilkadziesi±t minut, a nastêpnie co kilka dni przez 2 tygodnie.

Leczenie grzybicy mieszków w³osowych
Grzybicê mieszków w³osowych nale¿y leczyæ ogólnoustrojowo i miejscowo. W leczeniu miejscowym stosuje siê preparaty przeciwgrzybiczne do smarowania w aerozolach, kremie lub ¿elu, np. 2% Dactarin aerozol, 1% Lamisilat krem, 1% Clotrimazolum krem. Po wyleczeniu choroby polecam myæ ow³osion± skórê g³owy szamponem Nizoral zawieraj±cym antybiotyk przeciwgrzybiczny Ketoconazolum.
Czêsto bardzo dobre efekty, zamiast Nizoralu, uzyskuje siê po zastosowaniu tañszego szamponu przeciw³upie¿owego Mariage, który jest do nabycia w sklepach zielarskich.

Leczenie innych grzybic w³osów i skóry:

a) £upie¿
Wieczorem nas±czyæ tampon octem jab³kowym i starannie wetrzeæ w ow³osion± skórê g³owy. Poczekaæ a¿ w³osy wyschn± i po³o¿yæ siê spaæ. Rano w³osy op³ukaæ pod bie¿±c± wod± i umyæ szamponem. Zabiegi kontynuowaæ przez 5-7 dni, nastêpnie dla uzyskania trwa³ego efektu nale¿y myæ w³osy przez okres kilku tygodni wy³±cznie szamponem przeciwgrzybicznym.
Olejek z drzewa herbacianego – przy ka¿dym myciu g³owy mo¿na dodaæ do szamponu parê kropli olejku. Mo¿na równie¿ nacieraæ skórê g³owy roztworem o stê¿eniu 10 – 15 kropli olejku na 100 ml wody i po 30 minutach sp³ukaæ g³owê wod±.

b) Wypadanie w³osów
Wypadanie w³osów zwi±zane jest z oddzia³ywaniem na cebulki w³osowe toksyn grzybiczych. We wstêpnym okresie leczenia zjawisko to zazwyczaj nasila siê. Leczenie jest d³ugotrwa³e i trwa³y efekt wzmocnienia w³osów uzyskuje siê w czasie nie krótszym ni¿ 3 miesi±ce.
Lekarstwem, jakie mogê zaproponowaæ, jest picie dobrej jako¶ciowo wody oraz herbaty z pokrzywy.
Dobry efekt przynosi tak¿e codzienne picie 2 szklanek odwaru z ziela skrzypu polnego lub perzu, dziêki czemu dostarczana jest do organizmu odpowiednia ilo¶æ krzemu sprzyjaj±ca miêdzy innymi regeneracji cebulek w³osowych i wzrostowi w³osów.

Przedstawiam przepis na przeciwdzia³aj±c± wypadaniu w³osów mieszankê zio³ow±:
Przepis:
Zmieszaæ równe czê¶ci ziela skrzypu polnego, korzenia ³opianu, ziela naw³oci, ziela fio³ka trójbarwnego i ziela uczepu trójdzielnego lub li¶ci brzozy. Dwie ³y¿ki sto³owe mieszanki zió³ zalaæ 2 ½ szklank± ciep³ej wody i pozostawiæ na 1 godzinê do spêcznienia. Ogrzaæ powoli do wrzenia, odstawiæ na 15 minut i przecedziæ. Piæ 2-3 szklanki odwaru 3 razy dziennie, miêdzy posi³kami.

Polecam równie¿ picie tranu oraz spo¿ywanie nieczyszczonego oleju z siemienia lnianego lub oliwy z oliwek z pierwszego t³oczenia na zimno zawieraj±cych nienasycone kwasy t³uszczowe.

Miejscowe leczenie objawów grzybicy – bez usuniêcia grzybicy ogólnoustrojowej – jest pozbawione sensu.

¬ród³o: A. Janus - Nie daj siê zje¶æ grzybom Candida
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-20, 19:38   #2074
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 989
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra dziewczyny z Waszych rad spisa³am sobie o jakie wyniki poproszê lekarza (ile mi siê uda na kasê chorych tyle siê uda resztê zrobiê choæbym mia³a za to s³ono zap³aciæ):
- testosteron
- androstendion
-ferrytyna
-TSH
-estradiol
-progesteron
-LH
-prolaktyna
-kortyzol
-B12
-FSH

Je¶li której¶ czego¶ tu jeszcze brak, a uwa¿a, ¿e warto to zbadaæ to proszê o info

Powiedzcie mi jeszcze czy macie jaki¶ sprawdzony szampon na wypadanie w³osów? Wiem, ¿e niby na ka¿dego dzia³a co innego- my¶lê póki co o Dermenie
Jeszcze mo¿e DHEA-SO4?
nelciak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-20, 19:47   #2075
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez nelciak Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze mo¿e DHEA-SO4?
Dopiszê ja w ¿yciu tylu badañ nie mia³am robionych! Mam nadziejê, ¿e choæ trochê lekarz mi zleci z tej listy.
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:17   #2076
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Purple Eye..Pani trycholog to kosmetyczka, a nie lekarz. Oczywiscie to nie to, ze te badania byly zupelnie bezuzyteczne, bo kazda wiadomosc o stanie organizmu sie przyda, ale gros kluczowych rzeczy majacych wplyw na wlosy nie bylo zbadane. Nie badaj na razie wszystkiego z tej dlugasnej listy tylko te kilka, ktore Ci zapodalam..ah, przydalby sie tez kortyzol, mea culpa Bo to tez potezny hormon, obok insuliny najpotezniejszy i jak najbardziej moze wplywac na czupryne. Zbadaj sobie na razie w krwi, a jak wyjdzie za duzo to dorobisz w moczu. Wynik z krwi jest czesto zawyzony, wiec jesli nawet w krwi wyjdzie w normie to raczej nie tu. No i jesli bedzie ponad norme to dorobisz dalsze badania hormonow nadnerczy. Na razie nie ma co.

Tym razem ja sie do Was zglaszam po prosbie..za 2 tyg lece do Wawy na kilka dni doslownie samolot- odwiedziny- zakupy - badania - samolot i tym razem juz na pewno dorobie sobie na wlasna reke , te ktorych tu mi sie nie udalo wyludzic. Ja przed wyjazdem zawsze chodzilam do swojej dosc obskornej osiedlowej przychodni i generalnie cale moje leczenie i badanie odbywalo sie juz we FR. ( Mam juz caly segregator z wynikami badan.. Kluto mnie tu 22 razy w ciagu 5 lat ) W necie jakos ni groma nie moge znalezc wiecej niz jednego adresu laboratorium na Bemowie i badaja tam trzy hormony na krzyz. Kto jest z Wawy i moglby mi powiedziec gdzie warto isc , bo jest dobrze i tanio ?

Onato, no wlasnie ja to glownie znam takich co jedza tak jak piszesz, popijaja wiadrem kawy a wlosy i cere maja wlasnie nieskazietelne I to mnie wkurza.

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-08-20 o 20:19
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:41   #2077
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Eee tam, zawsze co¶ szwankuje, jad±c przez d³u¿szy czas na pseudo jedzeniu. Jedni maj± problem z w³osami, inni cer±, a jeszcze inni maj± problem z przemian± materii i nie 'sadz± storczyka' kilka dni, ale o tym ju¿ g³o¶no siê nie mówi, ¿e winowajc± jest niezdrowe jedzenie :P
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 23:34   #2078
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka¿ wiadomo¶æ
'sadz± storczyka'
hahahaha
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 09:22   #2079
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Kto jest z Wawy i moglby mi powiedziec gdzie warto isc , bo jest dobrze i tanio ?
Lecznica Rondo Wiatraczna Wyniki s± nastêpnego dnia po 11, chyba ¿e to grubsze hormony - wtedy d³u¿ej. Zawsze tam robiê, taniej nie znalaz³am, a Panie bardzo sympatyczne. Je¶li natomiast zale¿y Ci na wynikach wys³anych mailowo to mogê poleciæ Polskie Punkty Pobrañ, ale ju¿ s± dro¿sze w wiêkszo¶ci, chocia¿ warto spojrzeæ na ich promocje na stronie. Czê¶æ jest uber tania.

Mam pytanie z innej beczki. Czy która¶ na forum przestrzega³a bardzo restrykcyjnie zasad T³ustego ¯ycia i by³a w stanie odstawiæ antyki i antyandrogenne z jednoznacznym ³a³ na g³owie i bez konsekwencji na twarzy?
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 09:41   #2080
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomo¶ci: 1 508
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

witam, moge siê pod³±czyæ. Od jakiego¶ czasu ( pó³ roku ) po odstawieniu hormonów strasznie lec± mi w³osy. Okaza³o siê, ze nie mam owulacji. Mia³am badane chormony tarczycy, prolektynê, glukozê i jeszcze jakie¶, nic nie wysz³o, tylko tyle, ¿e progesteronu za ma³o ale na to mam brac luteinê, no i glukoza za niska. Jeszcze dosta³am zbadanie poziomu insuliny i idê jutro. Lekarka jedyne co mog³a mi powiedzieæ to, ¿e z wontrob± najprawdopodobniej mam problem ( dostajê dziwnej wysypki na twarzy i to by³o powodem odstawienia hormonów ). Kaza³a piæ bratka, pokrzywê i inne zio³a oczyszczaj±ce a na twarz olejki zamiast kremów.
Biorê dro¿d¿e, ³ykam MERZ secjal, cynk, magnez, stosujê wcierki i niby jest lepiej ale straci³am chyba po³owê w³osów, zawsze mia³am takie gêste a na twarzy mam masakrê. Chyba nigdy tak ¼le moja cera nie wygl±da³a. Ju¿ sama nie wiem co robiæ.
Nameria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 11:22   #2081
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Nameria Poka¿ wiadomo¶æ
witam, moge siê pod³±czyæ. Od jakiego¶ czasu ( pó³ roku ) po odstawieniu hormonów strasznie lec± mi w³osy. Okaza³o siê, ze nie mam owulacji. Mia³am badane chormony tarczycy, prolektynê, glukozê i jeszcze jakie¶, nic nie wysz³o, tylko tyle, ¿e progesteronu za ma³o ale na to mam brac luteinê, no i glukoza za niska. Jeszcze dosta³am zbadanie poziomu insuliny i idê jutro. Lekarka jedyne co mog³a mi powiedzieæ to, ¿e z wontrob± najprawdopodobniej mam problem ( dostajê dziwnej wysypki na twarzy i to by³o powodem odstawienia hormonów ). Kaza³a piæ bratka, pokrzywê i inne zio³a oczyszczaj±ce a na twarz olejki zamiast kremów.
Biorê dro¿d¿e, ³ykam MERZ secjal, cynk, magnez, stosujê wcierki i niby jest lepiej ale straci³am chyba po³owê w³osów, zawsze mia³am takie gêste a na twarzy mam masakrê. Chyba nigdy tak ¼le moja cera nie wygl±da³a. Ju¿ sama nie wiem co robiæ.
odstawienie pigu³ek i chora w±troba mog± byæ powodem wypadania w³osów, ale jak jest ju¿ lepiej to ju¿ spory sukces. Ja pigu³ki odstawi³am w lutym i nieustannie od kwietnia mam armageddon.
Mam strasznie przerzedzone i nadal koszmarnie wypadaj±, to dopiero ZEWSTAWIK! Zrób t± insulinê i zobaczymy. Najwa¿niejsze, ¿e ju¿ mniej wypadaj±, uwierz, s± osoby, które zabi³yby za taka poprawê... My¶lê, ze jest ogromna szansa, ¿e wkrótce w³osy zaczn± odrastaæ.... Jak bêdziesz mia³a nowe wyniki dawaj znaæ
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 12:40   #2082
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

hejka,

Pamiêtacie, jak pisa³am kiedy¶, ¿e wracam do loxonu 5%, no wróci³am trochê ponad miesi±c temu. Niestety wyst±pi³o potê¿ne linienie, ¿e spora czê¶æ odrostu z pa¼dziernika (poloxonowy odrost) wypad³a. Przedzia³ek znów wyglada tragicznie, po prostu siê za³ama³am. Aaa i s± nowe w³oski, nad czo³em oczywi¶cie. jestem za³amana, wystarczy³y 3 mycia i z 2 w³osów na mycie zrobi³o siê kilkaset.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:42   #2083
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 469
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

mam do was pytanie a jezeli kiedy¶ lekarz stwierdzi³ ze mam puste mieszki w³osowe i faktycznie w³osy nie odrastaj± to warto tez zrobiæ wynik DHT ?
__________________
ksi±¿ki na wymianê

mosia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:04   #2084
purple eye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Purple eye ja te wszystkie badania zrobi³a i jeszcze kilka dodatkowych (ANA1, candida antygen kr±¿±cy, na celiakie, na paso¿yty, w±trobowe, ACTH) i pewnie jeszcze wiêcej, ale ju¿ nie pamiêtam wszystkiego.... I co? I w tej chwil wszystko jest ok, procz estradiolu (który notabene dzia³a dobroczynnie na czuprynkê)
Te wszystkie z tej d³ugiej listy?

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka¿ wiadomo¶æ
purple eye
Irlandia. Nie wiem czy drastycznie zmieni³ siê mój sposób od¿ywiania po przeprowadzce. Nigdy szczególnie zdrowo nie jad³am


No to zacznij, bo znam i takie osoby które jedz± chleb z ketchupem, spaghetti i pij± wiadro kawy w ci±gu dnia i dziwi± siê, ¿e nie mog± uporaæ siê z ³ysieniem; to wielkie zaskoczenie w ich oczach, ¿e jak to, suplementy nie pomagaj±, ani wcierki? ech, a tabliczka czekolady do poduszki.
Taki mam zamiar!

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Purple Eye..Pani trycholog to kosmetyczka, a nie lekarz. Oczywiscie to nie to, ze te badania byly zupelnie bezuzyteczne, bo kazda wiadomosc o stanie organizmu sie przyda, ale gros kluczowych rzeczy majacych wplyw na wlosy nie bylo zbadane. Nie badaj na razie wszystkiego z tej dlugasnej listy tylko te kilka, ktore Ci zapodalam..ah, przydalby sie tez kortyzol, mea culpa Bo to tez potezny hormon, obok insuliny najpotezniejszy i jak najbardziej moze wplywac na czupryne. Zbadaj sobie na razie w krwi, a jak wyjdzie za duzo to dorobisz w moczu. Wynik z krwi jest czesto zawyzony, wiec jesli nawet w krwi wyjdzie w normie to raczej nie tu. No i jesli bedzie ponad norme to dorobisz dalsze badania hormonow nadnerczy. Na razie nie ma co.
Wiem, ¿e trycholog to nie lekarz, ale jak zaczê³y siê moje problemy z w³osami, to pierwsze co pomy¶la³am o trychologu. I to by³a pierwsza osoba, do której posz³am. Zrobi³a mi listê badañ, ja zrobi³am badania i z wynikami posz³am potem do endokrynologa i ginekologa. Teraz znalaz³am endokrynologa ginekologa i do niego chcê pój¶æ. Zrobiæ USG tarczycy i z wynikami badañ. Mam nadziejê, ¿e bêdzie bardziej rezolutny jak osoby, u których by³am wcze¶niej!

Super! Dopisujê kortyzol do listy! Bardzo Ci dziêkujê!

Powiedz mi jeszcze proszê na które z tych badañ ma wp³yw faza cyklu? Bo nie wiem czy jest sens je robiæ, je¶li akurat w odpowiedni± fazê nie 'trafiê'
purple eye jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:10   #2085
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomo¶ci: 1 508
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziêkujê bardzo za odpowied¼. Te¿ odstawi³am w lutym i zacze³y mi wypadaæ tak po 2-3 miesi±cach. Mam d³ugie w³osy i zawsze mia³am ich du¿o. Ten czas to by³ koszmar, co kilka dni mój narzeczony musia³ odtykaæ wannê bo tak mi w³osy lecia³y, zreszt± one by³y wszêdzie. Dlatego czepi³am siê wszystkiego co mog³am. £ykam tabletki o kórych napisa³am, stosujê szampony na porost w³osów, od¿ywki, ampu³ki, do tego olejek khadi zamiennie z aml±, no po prostu codziennie co¶. No i co¶ chyba poskutkowa³o, mam nadziejê, ze nie chwilowo. Tylko teraz ta cera ale szczerze to mniejsze zmartwienie. Jutro idê na insulinê.
Trzymam kciuki za was dziewczyny
Nameria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:49   #2086
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Azidee, o kurcze, na Wiatracznej to najdalej od Bemowa jak sie tylko da Zobacze te polskie punkty, ale to na ich stronie wlasnie w ofercie jest tak malo rzeczy. Ale dzieki za odzew.

Puprle Eye, zrob pom 3 a 5 dniem cyklu, bo wtedy testosteron jest najwyzszy i estradiol dobrze zbadac na poczatku cyklu, zebys miala pewnosc, ze to pierwsza faza, choc normalnie w labie powinny byc normy dla kazdej fazy cyklu, ale jak zrobi sie pozniej to nie wiadomo czy cykl nie byl zaburzony, ktora to w koncu faza byla itd. A reszta nie ma znaczenia. ( z tych o ktorych pisalam ) . Na kortyzol dobrze isc zaraz po przebudzeniu. Mi kazali przyjsc o 8ej.

Mosia, oprocz zaspokojenia ciekawosci badanie DHT nic Ci nie da. Im wiecej testosteronu tym wieksze prawdopodobienstwo, ze duzo DHT, a jak nadwrazliwosc to mozesz miec go nawet malo a wlosy i tak beda lecialy..

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-08-21 o 16:51
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:32   #2087
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

kupi³am dzisiaj Pantostin, wiec ten od ewalas odstêpujê Tobie dzamatasi.
purple eye tak, wszystkie te badania z listy mam porobione, niektóre kilkakrotnie, i jeszcze kilka innych
Z badañ nic konkretnego nie wynika a w³osy mi wypadaj± jak nikomu innemu Zdrowam ponoæ jak natolatka
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-21, 20:24   #2088
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Czes Maria, long time no see I po co wracalas do Loxonu, i to jeszcze 5tki? Przeciez mialas potezny odrost i zero wypadania, a przeciez po Loxonie zawsze jest lnienie..to bylo do przewidzenia, co Cie podkusilo ?

Margo, i jak, znalazlas w pierwszej lepszej aptece czy musialas pobiegac?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 07:49   #2089
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiu, m±¿ mi kupi³, ale chyba w pierwszej, lepszej aptece, bo nic nie marudzi³.
Ale ja tu z inn± spraw±..... Padniecie..... Pó³ roku po odstawieniu pigu³ek, w 16 dc. mój estradiol wyniós³.... UWAGA! 8oo . My¶lê Gosiu, ¿e po takim czasie nie mogê mieæ w w±trobie a¿ takich zasobów tego estradiolu. Niesamowita, jak on skacze, w lipcu w 11 dc mia³am 655, w 12 dc - 380, w sierpniu w 16 dc - 800. Czy¿by znów pik oko³oowulacyjny??? chyba nie! Po protu mój estradiol jet bardzo rozchwiany, niestabilny.
Prócz tego TSH mi nieco spad³o, mimo, ¿e nie zwiêksza³am dawki (z 2,9 do 2,5) Bardzo mnie to cieszy, bo ponoæ zmiany dawek mog± te¿ powodowaæ wypadanie w³osów. Jestem w szoku, bo ¿elazo i ferrytyna te¿ mi spad³y, a suplementowalam ¿elazo d³ugi czas, na czczo wraz z wit. C.
Co siê u diab³a dzieje????
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-08-22 o 08:36
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 09:14   #2090
purple eye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Puprle Eye, zrob pom 3 a 5 dniem cyklu, bo wtedy testosteron jest najwyzszy i estradiol dobrze zbadac na poczatku cyklu, zebys miala pewnosc, ze to pierwsza faza, choc normalnie w labie powinny byc normy dla kazdej fazy cyklu, ale jak zrobi sie pozniej to nie wiadomo czy cykl nie byl zaburzony, ktora to w koncu faza byla itd. A reszta nie ma znaczenia. ( z tych o ktorych pisalam ) . Na kortyzol dobrze isc zaraz po przebudzeniu. Mi kazali przyjsc o 8ej.
Dziêkujê Ci! Laboratorium mam otwarte od 7, to pójdê od razu rano

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
purple eye tak, wszystkie te badania z listy mam porobione, niektóre kilkakrotnie, i jeszcze kilka innych
Z badañ nic konkretnego nie wynika a w³osy mi wypadaj± jak nikomu innemu Zdrowam ponoæ jak natolatka
Czyli pozostaje siê tylko cieszyæ Choæ z drugiej strony cholerka dlaczego Ci w³osy lec± Czemu to nie jest wszystko prostsze?!

A ten Pantostin konsultowa³a¶ z lekarzem? Bo te¿ o nim czyta³am i te¿ o nim rozmy¶lam

Edytowane przez purple eye
Czas edycji: 2014-08-22 o 09:16
purple eye jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:42   #2091
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiu, m±¿ mi kupi³, ale chyba w pierwszej, lepszej aptece, bo nic nie marudzi³.
Ale ja tu z inn± spraw±..... Padniecie..... Pó³ roku po odstawieniu pigu³ek, w 16 dc. mój estradiol wyniós³.... UWAGA! 8oo . My¶lê Gosiu, ¿e po takim czasie nie mogê mieæ w w±trobie a¿ takich zasobów tego estradiolu. Niesamowita, jak on skacze, w lipcu w 11 dc mia³am 655, w 12 dc - 380, w sierpniu w 16 dc - 800. Czy¿by znów pik oko³oowulacyjny??? chyba nie! Po protu mój estradiol jet bardzo rozchwiany, niestabilny.
Prócz tego TSH mi nieco spad³o, mimo, ¿e nie zwiêksza³am dawki (z 2,9 do 2,5) Bardzo mnie to cieszy, bo ponoæ zmiany dawek mog± te¿ powodowaæ wypadanie w³osów. Jestem w szoku, bo ¿elazo i ferrytyna te¿ mi spad³y, a suplementowalam ¿elazo d³ugi czas, na czczo wraz z wit. C.
Co siê u diab³a dzieje????
Wo,jaki wynik...By¶ odda³a mi choler± choæ trochê
Margo: http://www.ziolaiprzyprawy.info/2014...-estrogeny-tg/ Luknij tutaj fajnie opisany nadmiar estrogenow:p
Czyli stres,,stres winnowajc± chorób
__________________
WALCZÊ O W£OSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-08-22 o 09:46
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:49   #2092
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Azidee, o kurcze, na Wiatracznej to najdalej od Bemowa jak sie tylko da Zobacze te polskie punkty, ale to na ich stronie wlasnie w ofercie jest tak malo rzeczy. Ale dzieki za odzew.
Jak ma³o rzeczy? Ma³o rzeczy w promocji O ile wiem robi± wszystko. Tylko o ceny trzeba dowiadywaæ siê telefonicznie lub mailowo. Jak w wiêkszo¶ci laboratoriów
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:20   #2093
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
hejka,

Pamiêtacie, jak pisa³am kiedy¶, ¿e wracam do loxonu 5%, no wróci³am trochê ponad miesi±c temu. Niestety wyst±pi³o potê¿ne linienie, ¿e spora czê¶æ odrostu z pa¼dziernika (poloxonowy odrost) wypad³a. Przedzia³ek znów wyglada tragicznie, po prostu siê za³ama³am. Aaa i s± nowe w³oski, nad czo³em oczywi¶cie. jestem za³amana, wystarczy³y 3 mycia i z 2 w³osów na mycie zrobi³o siê kilkaset.
Czy nie powinien nast±piæ teraz mocny odrost po loxonowym linieniu ? Trzymaj siê mocno <przytula>
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:56   #2094
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Margo, ale dlaczego w 16 dc badasz estradiol ? Moglo pasc na owulacje i dlatego estradiol wysoki, choc fakt, ze taka liczba to chyba juz kazda norme przekracza. A badalas kiedys przed pigulkami estradiol kilka razy ? Moze dla Ciebie to typowe ? Oprocz norm laboratoryjnych kazdy ma tez swoje normy..Jak ostatnio przewalalam net w poszukiwaniu info na temat watroby, to znalazlam tekst, ktory mowil o ALAT ,ze jesli ktos ma wynik 100 zawsze i regularnie to taka norme trzeba dla niego przyjac i martwic sie dopiero jak zostanie przekroczone sto, pomimo ze norma laboratoryjna to np 50.
Wiesz, szukam jakiegokolwiek logicznego wyjasnienia skoro jestes teoretycznie zdrowa..Przeczytaj tu wypowiedz lekarza :
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/...iom-estradiolu
A Twoja watroba byla przebana? USG jajnikow robilas ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 13:02   #2095
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Czes Maria, long time no see I po co wracalas do Loxonu, i to jeszcze 5tki? Przeciez mialas potezny odrost i zero wypadania, a przeciez po Loxonie zawsze jest lnienie..to bylo do przewidzenia, co Cie podkusilo ?
No mia³am odrost fajny, ale... po loxonie 5%, odros³o sporo, a ja w kwietniu porzuci³am loxon 5% (wciera³am od wrze¶nia 2013), uda³o mi siê wtedy zaliczyæ niewielkie linienie, bo stosowa³am dermenê man i ona powstrzyma³a wypadanie (linienie by³o, ale niedu¿e). Teraz dermena nie zadzia³a³a.

U mnie loxon dzia³a tak przez pierwsze 3 msc. od w³±czenia, zrobi³am przerwê, bo chcia³am, aby znów zacz±³ dzia³aæ. zadzia³a³ z si³a wodospadu, dosz³am do dawki 3xtyg. i zaczê³o siê linienie, ale nowe w³osy zd±rzy³y wyrosn±æ, g³ównie z przodu, ale mam nadziejê, ¿e reszta g³owy te¿ siê zagê¶ci. Przedzia³ek siê przerzedzi³ ku mojej rozpaczy... W zanadrzu mam jeszcze alpicort e.

Do loxonu wróciê, nie mam wyj¶cia, tylko on tak dzia³a. Ten wrze¶niowy odrost nie zakry³ wszystkiego. Mam nadziejê, ¿e teraz wiecie, dlaczego wrócilam do loxonu 5%.

buziaki dla Was, nied³ugo wracam na d³uzej, potzrebowa³am przerwy.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 14:01   #2096
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
kurna! trzeci raz piszê ten post.
A wiêc Gosieñko, w 11 dc w klinice mój estradiol wynosi³ 655 i wyt³umaczono mi, ¿e by³ to pik oko³oowulacyjny, przyjê³am werdykt z pokor±. W nastêpnym miesi±cu ten pik przypad³ na 16 dc. Wszystko ok, ale trzeba mieæ wielkie szczê¶cie by za ka¿dym razem kiedy dziabnê ¿y³ê, trafiæ w³a¶nie na dzieñ owulacji. Trochê mi to podejrzane, ¿e to taki zbieg okoliczno¶ci. Teraz wiem, ¿e temu estradiolowi trzeba siê przyjrzeæ. Problem w tym, ze lekarze to bagatelizuj± i nie widz± problemu. Mo¿e jak zobacz±, ¿e to nie pik, to inaczej na mnie spojrz±.
A zrobi³am sobie to badanie, bo stwierdzi³am, ze niedrogie, to warto przy okazji badania TSH i ferrytyny.
D¿ama ja akurat kortyzol mam bardzo niski, w nocy to nawet poni¿ej normy, w dzieñ te¿ taki mikry, wprawdzie w normach ale raczej ni¿szych ni¿ wy¿szych. A stres podnosi g³ównie kortyzol
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-08-22 o 14:08
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 19:29   #2097
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Tak Gosiu w±trobê mia³am przebadan± w ostatnim czasie dwa razy, USG jajników te¿ mia³am, znale¼li na nich pêcherzyki, ale nie a¿ tyle by uznaæ, ¿e mam PCO. Mam te¿ zapalenie lewego jajnika, ale ginekolodzy twierdz±, ¿e to nie ma wp³ywu na estradiol, ale jestem ju¿ umówiona z nastêpnym ginem w poniedzia³ek i tego przyduszê, jak nie on, to kto ma wiedzieæ dlaczego mam tak wysoki estradiol, a w poniedzia³ek (jednak) jadê do Wrocka do endokrynologa. Wszystkie wizyty przyspieszy³am, nie ma na co czekaæ, trzeba dzia³aæ, bo jak w³och lec± od tych "hu¶tawek" to szybko nie przestan±, nie tak ³atwo cos zbiæ jak takie wysokie. A po zbiciu muszê jeszcze conajmniej 2 mc poczekaæ na reakcje w³osów. Wiec zanosi siê na d³uuuugie czekanie (je¶li w ogóle siê doczekam), mo¿e w miêdzyczasie bêdzie jaka¶ "proteza" potrzebna...
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 21:20   #2098
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
hejka,

Pamiêtacie, jak pisa³am kiedy¶, ¿e wracam do loxonu 5%, no wróci³am trochê ponad miesi±c temu. Niestety wyst±pi³o potê¿ne linienie, ¿e spora czê¶æ odrostu z pa¼dziernika (poloxonowy odrost) wypad³a. Przedzia³ek znów wyglada tragicznie, po prostu siê za³ama³am. Aaa i s± nowe w³oski, nad czo³em oczywi¶cie. jestem za³amana, wystarczy³y 3 mycia i z 2 w³osów na mycie zrobi³o siê kilkaset.
Dlatego broniê siê rêkoma i nogami :-D przed loxonem
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-22, 22:31   #2099
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak Gosiu w±trobê mia³am przebadan± w ostatnim czasie dwa razy, USG jajników te¿ mia³am, znale¼li na nich pêcherzyki, ale nie a¿ tyle by uznaæ, ¿e mam PCO. Mam te¿ zapalenie lewego jajnika, ale ginekolodzy twierdz±, ¿e to nie ma wp³ywu na estradiol, ale jestem ju¿ umówiona z nastêpnym ginem w poniedzia³ek i tego przyduszê, jak nie on, to kto ma wiedzieæ dlaczego mam tak wysoki estradiol, a w poniedzia³ek (jednak) jadê do Wrocka do endokrynologa. Wszystkie wizyty przyspieszy³am, nie ma na co czekaæ, trzeba dzia³aæ, bo jak w³och lec± od tych "hu¶tawek" to szybko nie przestan±, nie tak ³atwo cos zbiæ jak takie wysokie. A po zbiciu muszê jeszcze conajmniej 2 mc poczekaæ na reakcje w³osów. Wiec zanosi siê na d³uuuugie czekanie (je¶li w ogóle siê doczekam), mo¿e w miêdzyczasie bêdzie jaka¶ "proteza" potrzebna...

No to mamy dziwn± rzecz - wysoki estradiol i wo³aj±ce o pomstê do nieba SHBG na zmianê z bardzo wysokim - nie ogarniam tego, dlaczego ostatnio mia³a¶ taki niski poziom, powinno byæ równie du¿e co estro.
Do tego bardzo niski kortyzol, wysokie DHEA i problemy z unormowaniem pracy tarczycy.
W cale siê nie dziwie, ¿e lekarze mówi±, ¿eby¶ nie szuka³a w hormonach, bo dla nich je¶li wypadanie na tle hormonalnym, to tylko gdy androgeny w górze + ewentualnie niski estradiol.
Poza tym co tu z tym zrobiæ? obni¿enie estradiolu farmakologicznie (o ile jest co¶ takiego) mo¿e przynie¶æ gorsze skutki, mimo ¿e za wysokie estro to te¿ nie zdrowo - wydaje mi siê, ¿e dlatego ¿aden siê tego nie podejmuje. Jeszcze jakby¶ mia³a ciê¿kie kilogramy nadwagi, to mo¿e ich utrata zmniejszy³aby poziom estro, bo estro lubi siê z t³uszczykiem. Ale Ty chuda jeste¶ jak patyczek
Produkcja du¿ego poziomu DHEA obci±¿a znacz±co nadnercza, niski kortyzol te¿ jest objawem tego, ¿e mog± niedomagaæ, co mo¿e kopaæ po dupie tarczycê, dlatego co jaki¶ czas masz z ni± problemy. Ale to skutki - co jest przyczyn±?

Prawdopodobnie nie znajdziesz przyczyny, chyba ¿e znajdzie siê lekarz, co lubi grzebaæ.
Ja to widzê tak, ¿e je¿eli siê sama nie we¼miesz za to co siad³o, to mo¿esz siê nie doczekaæ pomocy ze strony lekarza.
Ja bym chocia¿ próbowa³a, bo co innego mo¿na? do usranej ¶mierci estradiol badaæ?

Pantostin to nie jest czasem to co¶, co ma estrogeny w sk³adzie?



Onato, ja robi³am p³ukanki z perzu te¿. Czasami przelewa³am taki mocny wywar do atomizera, psika³am bezpo¶rednio na ³eb i chodzi³am z tym jaki¶ czas.
Z octem nie próbowa³am w ten sposób co wklei³a¶, ale bardzo d³ugo u¿ywa³am domowego octu jako tonika do przecierania buzi - cud malina, tylko ¶mierdzi.
Jak bêdziesz chcia³a to przekopiuje Ci tutaj wszystko o grzybku, co w Sezamie mamy nazbierane. Tam siê i tak tylko kurzy ...

Dzi¶ mój ch³op mi odgrzybi³ pralkê, wed³ug wiza¿owego naszego przepisu praleczka jak nowa, bêdzie mo¿na rzeczy dla b±belka zacz±æ za jaki¶ czas praæ
A skoro mu tak dobrze idzie, to jutro dostanie mu siê zmywarka do odgrzybiania.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-08-22 o 23:03
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-23, 00:17   #2100
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor jak jest zgrabnie napisane, to wklej informacje o grzybos³awie tutaj, pewnie jeszcze inni skorzystaj±

Przeczyta³am ksi±¿kê A. Janusa i mam nadziejê, ¿e u¶miercê grzyba na cacy. Troszeczkê wkrêci³am siê w fakt posiadania sublokatora, wyparzy³am szczoteczki do zêbów, na czyszczenie pralki te¿ po¶wiêci³am pó³ dnia, generalnie mieszkanie mo¿na uznaæ za sterylne, Ma³gosia Rozenek by³aby dumna
Zauwa¿y³am, ¿e je¶li cokolwiek dzia³a u mnie na w³osy - to tylko zewnêtrznie, wewnêtrznie minimum, a mo¿e nawet i wcale. Wcze¶niej mia³am problem z przedzia³kiem tak szerokim, jakby rozst±pi³o siê morze, a teraz mam braki nad i za uszami. Oczywi¶cie tam wcierki l±duj± sporadycznie, a jednak ca³y rok jem zdrowo, no chyba, ¿e jestem w domu rodzinnym i chleb z d¿emem zostaje moim najlepszym przyjacielem, czytaj --> teraz.
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.