Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-04, 18:58   #2221
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Gosia widzia³am Twoje zdjêcia które tu wstawia³a¶ i jeste¶ naprawdê piêkna, nawet je¶li Ci lec± w³osy nie ma powodów do kompleksów.
My¶la³a¶ kiedy¶ o jakim¶ zagêszczaniu , doczepkach ? ja my¶lê o delikatnych doczepkach, ¿eby chocia¿ troche w³osy wydawa³y siê gêstsze, my¶le ¿e napewno bym siê dziêki temu lepiej poczu³a , a wiadomo im mniejszy stres tym mniej w³osów wypada. a przez te wypadanie w³osów ciagle jeste¶my smutne jak widzimy t± nasz± rzadziznê na g³owie a o tylko potêguje problem.
Harutobi, Ty masz pcos? bo mi siê na innym w±tku rzuci³o w oczy ...
my¶la³am, ¿e tylko problemy z cukrem u Ciebie s±.

Co do doczepek tych na micro ringi, poczytaj lepiej jak to w praktyce wygl±da. Jak obci±¿a w³osy, jak po tym wypadaj±.
Poza tym trzeba mieæ czym ukryæ te z³±czki.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-04, 22:21   #2222
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Harutobi, Ty masz pcos? bo mi siê na innym w±tku rzuci³o w oczy ...
my¶la³am, ¿e tylko problemy z cukrem u Ciebie s±.

Co do doczepek tych na micro ringi, poczytaj lepiej jak to w praktyce wygl±da. Jak obci±¿a w³osy, jak po tym wypadaj±.
Poza tym trzeba mieæ czym ukryæ te z³±czki.
Tak mam zdiagnozowane PCOS i pisa³am tutaj o tym na w±tku kilka miesiêcy temu z Tob± i innymi dziewczynami A problemów z cukrem nie mam, musia³a¶ pomyliæ mnie z inn± dziewczyn±

Czyta³am o tym bardzo du¿o i chyba bêdê zdecydowana je wypróbowaæ , chcoia¿ jeszcze nie teraz bo narazie mnie na to nie staæ Wiem ¿e po tym w³osy wypadaj± ale skoro i tak mi ca³y czas od roku wypadaj± i tak to chocia¿ siê pocieszê doczepkami. By³a ma³a przerwa w wypadaniu 2-3 miesiace a teraz znowu wyciagam gar¶cie.

Sailor mia³a¶ robiony trichoscan ?
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 07:55   #2223
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak mam zdiagnozowane PCOS i pisa³am tutaj o tym na w±tku kilka miesiêcy temu z Tob± i innymi dziewczynami A problemów z cukrem nie mam, musia³a¶ pomyliæ mnie z inn± dziewczyn±

Czyta³am o tym bardzo du¿o i chyba bêdê zdecydowana je wypróbowaæ , chcoia¿ jeszcze nie teraz bo narazie mnie na to nie staæ Wiem ¿e po tym w³osy wypadaj± ale skoro i tak mi ca³y czas od roku wypadaj± i tak to chocia¿ siê pocieszê doczepkami. By³a ma³a przerwa w wypadaniu 2-3 miesiace a teraz znowu wyciagam gar¶cie.

Sailor mia³a¶ robiony trichoscan ?
Skleroza mnie chyba dosiêg³a jeste¶ na tabletkach anty?
trichoscanu nie mia³am i siê nie wybieram. Znam powód wypadania, czê¶æ w³osów uda³o mi siê odzyskaæ, na tyle aby bez wstydu funkcjonowaæ normalnie.
Ale jestem przekonana, ¿e ju¿ nigdy nie zobaczê ich w takiej ilo¶ci jak kiedy¶. Boje siê tylko biegu lat. Je¶li kiedy¶ oka¿ê siê, ¿e to co robiê teraz nie wystarcza, a obróci³am swoje ¿ycie do góry nogami, bez ¿adnej taryfy ulgowej - przejdê na tabletki anty, choæby mia³by byæ to Bayer.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:02   #2224
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Skleroza mnie chyba dosiêg³a jeste¶ na tabletkach anty?
trichoscanu nie mia³am i siê nie wybieram. Znam powód wypadania, czê¶æ w³osów uda³o mi siê odzyskaæ, na tyle aby bez wstydu funkcjonowaæ normalnie.
Ale jestem przekonana, ¿e ju¿ nigdy nie zobaczê ich w takiej ilo¶ci jak kiedy¶. Boje siê tylko biegu lat. Je¶li kiedy¶ oka¿ê siê, ¿e to co robiê teraz nie wystarcza, a obróci³am swoje ¿ycie do góry nogami, bez ¿adnej taryfy ulgowej - przejdê na tabletki anty, choæby mia³by byæ to Bayer.
Mnie kusi³ ten trichoscan ale perspektywa wygolenia kawa³ka g³owy mnie odrzuca. Nie do¶c ¿e ma³o w³osów to jeszcze bêdê je goliæ ?? a jak nie odrosn± to dopiero by by³o.
Wiêc jaki jest u Ciebie powód wypadania? Jaka¶ jedna konkretna przyczyna? PCOS?
Podziwiam ¿e odzyska³a¶ choæ trochê w³osów, ja ju¿ chyba straci³am nadzieje ¿e odzyskam chocia¿ 10% z tego co wypad³o. A krótkie w³oski takie 5 cm tez mi wypadaj±, wiêc jak to kiedy¶ okre¶li³a¶ " syzyfowa praca". Jeszcze rok temu we wrze¶niu mia³am bardzo gêste w³osy, tak gêste ¿e rzadko kto takie mia³. A w pa¼dzierniku 2013 sie zacze³y sypaæ na potêge.
Ja dopiero bêdê na antykach jak schudnê, przynajmniej nadwagê muszê zrzuciæ. Mia³am braæ metforminê ale uzna³am ¿e to bez sensu bo ona mia³a mi pomóc schudn±æ a ja chudnê szybko bez metforminy. Wiêc oszczêdzam w±trobê na anty.
Rozumiem ¿e po antykach mia³a najwiêkszy odrost ?

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-09-05 o 11:04
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 16:02   #2225
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej,

No mnie niby lysienie poloxonowe przeszlo, ale przy nastepnym myciu znow bylo sporo wlosow i teraz tez sporo poleci, bo widze jak wychodza. Zastanawiam sie, czy moze szampon tego nie spowodowal, tzn. powrotu wypadania.

Gdzie robilzscie osocze bogatoplytkowe, ile placilyscie i gdzie robilyscie?
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 22:43   #2226
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie kusi³ ten trichoscan ale perspektywa wygolenia kawa³ka g³owy mnie odrzuca. Nie do¶c ¿e ma³o w³osów to jeszcze bêdê je goliæ ?? a jak nie odrosn± to dopiero by by³o.
Wiêc jaki jest u Ciebie powód wypadania? Jaka¶ jedna konkretna przyczyna? PCOS?
Podziwiam ¿e odzyska³a¶ choæ trochê w³osów, ja ju¿ chyba straci³am nadzieje ¿e odzyskam chocia¿ 10% z tego co wypad³o. A krótkie w³oski takie 5 cm tez mi wypadaj±, wiêc jak to kiedy¶ okre¶li³a¶ " syzyfowa praca". Jeszcze rok temu we wrze¶niu mia³am bardzo gêste w³osy, tak gêste ¿e rzadko kto takie mia³. A w pa¼dzierniku 2013 sie zacze³y sypaæ na potêge.
Ja dopiero bêdê na antykach jak schudnê, przynajmniej nadwagê muszê zrzuciæ. Mia³am braæ metforminê ale uzna³am ¿e to bez sensu bo ona mia³a mi pomóc schudn±æ a ja chudnê szybko bez metforminy. Wiêc oszczêdzam w±trobê na anty.
Rozumiem ¿e po antykach mia³a najwiêkszy odrost ?
Zwalaj±c wszystko na pcos by³abym ignorantk±. Wszystkie znaki na niebie pokazuj± mi, ¿e pcos jest skutkiem trwaj±cej od lat nierównowagi hormonalnej, a nie jego przyczyn±.
Insulina jest potê¿niejszym hormonem, indukuje produkcje androgenów, zwiêksza poziom kortyzolu, zmniejsza poziom bia³ka wi±¿±cego hormony, powoduje stan zapalny organizmu.
Ostatnio dorwa³am jakie¶ badania, pokazuj±ce dlaczego tak siê dzieje u niektórych kobiet, ale jêzyk jest typowo medyczny, wiêc jeszcze trochê nad tym bêdê musia³a posiedzieæ.
Na ten moment jeszcze wierzê, ¿e obni¿enie hiperinsulinemii i zwiêkszenie wra¿liwo¶ci tkanek pozwoli mi na normalne ¿ycie.
Ale ca³y czas zastanawiam siê co zrobiæ z estradiolem. Skoro mia³am normalne 28 dniowe cykle, odzyska³am owulacjê i zasz³am w ci±¿ê, mo¿e to oznaczaæ, ¿e jego poziom nie jest tak niski, jak mi siê wydawa³o. Ale z drugiej strony wcze¶niej czê¶æ odrostu wypada³a, teraz tego nie ma od jakiego¶ czasu (na antykach te¿ nie widzia³am ¿eby wypada³ odrost), wiêc mo¿e jednak jako¶ go podnosiæ ... Chyba ¿e Margo, jako dobra kole¿anka podzieli siê swoim
my¶la³am nad koniczyn± czerwon±, ewentualnie mo¿e estro w ¿elu? (Gosia, dlaczego uwa¿asz, ¿e s± za s³abe?) ale bêdê chcia³a jeszcze z lekarzem porozmawiaæ na ten temat. No ale na to jeszcze nie czas.

Je¶li waga spada bez metforminy, to tego nie bierz. Ten lek ca³kiem bezpieczny te¿ nie jest, a je¶li nie masz podniesionego cukru, to na metforminie musia³aby¶ siê pilnowaæ, ¿eby nie wpadaæ w hipoglikemiê.
Ale dbaj o siebie i staraj siê zrzuciæ te nadprogramowe kilogramy. Chocia¿by dlatego, ¿e pcos nie mo¿esz pozostawiæ tak samemu sobie, albo walczysz diet±, albo pigu³ki anty. A nadwag± dorzucasz sobie do tego wora jeszcze wiêcej.
Ty tracisz w³osy od niedawna, masz jeszcze szanse ¿eby je odzyskaæ. Mnie po tylu latach to siê ju¿ pewnie nie uda ju¿
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 23:06   #2227
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Kurcze nie wiem co robic. Czy zmienic lekarza i isc do tego co Margo chodzi? Odnosze wrazenie,ze ma mnie juz lekarz dosc z tymi wlosami... Jak kazdy z reszta. Cos nie chetnie chce mnie leczyc na prolaktyne? Nie wiem czy slusznie? Uwaza,ze mi ona skacze i samoistnie spada. I jak unormuje sie zupelnie insulina itd. Too wtedy zobaczymy co z nia,na razie szkoda dawac mi kolejne leki.. moze inny lekarz doradzilby cos innegoo? Nie wiem sama..
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 23:47   #2228
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Zwalaj±c wszystko na pcos by³abym ignorantk±. Wszystkie znaki na niebie pokazuj± mi, ¿e pcos jest skutkiem trwaj±cej od lat nierównowagi hormonalnej, a nie jego przyczyn±.
Insulina jest potê¿niejszym hormonem, indukuje produkcje androgenów, zwiêksza poziom kortyzolu, zmniejsza poziom bia³ka wi±¿±cego hormony, powoduje stan zapalny organizmu.
Ostatnio dorwa³am jakie¶ badania, pokazuj±ce dlaczego tak siê dzieje u niektórych kobiet, ale jêzyk jest typowo medyczny, wiêc jeszcze trochê nad tym bêdê musia³a posiedzieæ.
Na ten moment jeszcze wierzê, ¿e obni¿enie hiperinsulinemii i zwiêkszenie wra¿liwo¶ci tkanek pozwoli mi na normalne ¿ycie.
Ale ca³y czas zastanawiam siê co zrobiæ z estradiolem. Skoro mia³am normalne 28 dniowe cykle, odzyska³am owulacjê i zasz³am w ci±¿ê, mo¿e to oznaczaæ, ¿e jego poziom nie jest tak niski, jak mi siê wydawa³o. Ale z drugiej strony wcze¶niej czê¶æ odrostu wypada³a, teraz tego nie ma od jakiego¶ czasu (na antykach te¿ nie widzia³am ¿eby wypada³ odrost), wiêc mo¿e jednak jako¶ go podnosiæ ... Chyba ¿e Margo, jako dobra kole¿anka podzieli siê swoim
my¶la³am nad koniczyn± czerwon±, ewentualnie mo¿e estro w ¿elu? (Gosia, dlaczego uwa¿asz, ¿e s± za s³abe?) ale bêdê chcia³a jeszcze z lekarzem porozmawiaæ na ten temat. No ale na to jeszcze nie czas.

Je¶li waga spada bez metforminy, to tego nie bierz. Ten lek ca³kiem bezpieczny te¿ nie jest, a je¶li nie masz podniesionego cukru, to na metforminie musia³aby¶ siê pilnowaæ, ¿eby nie wpadaæ w hipoglikemiê.
Ale dbaj o siebie i staraj siê zrzuciæ te nadprogramowe kilogramy. Chocia¿by dlatego, ¿e pcos nie mo¿esz pozostawiæ tak samemu sobie, albo walczysz diet±, albo pigu³ki anty. A nadwag± dorzucasz sobie do tego wora jeszcze wiêcej.
Ty tracisz w³osy od niedawna, masz jeszcze szanse ¿eby je odzyskaæ. Mnie po tylu latach to siê ju¿ pewnie nie uda ju¿
Sailor od kiedy jestem na forum podziwiam Twoje ogarniêcie w tym temacie. Naprawde rozumiesz te wszystkie procesy hormonalne i jak to wszystko jest ze sob± powi±zane co z czego wynika. Ja w³a¶ciwie po³owy to nie kumam

Widzê ¿e niski estradiol jest chyba bardzo typowy dla PCOS? Bo jak le¿a³am w szpitalu i zrobili mi badania to wyszed³ mi bardzo niski estradiol. Jako jedyny hormon wyszed³ "nie w normie", pomijaj±c to ¿e po³owy hormonów mi nie zbadali. na przyk³ad androstendionu i wolnego testosteronu.
Oczywi¶cie nie us³ysza³am konkretniej odpowiedzi jak podnie¶æ estradiol tylko dosta³am metforminê i zalecenie wizyty u ginekolog w celu dobrania odpowiednich antyków.
Ostatnio czyta³am ¿e koperek podnosi ¿eñskie hormony pyycha :P

Bojê siê antyków bo naczyta³am siê ¿e na antykach libido jest zerowe... mój ch³opak nie bêdzie zadowolony, zreszt± ja te¿ nie Za³o¿ê siê ¿e wola³by ¿ebym zosta³a ³ysa ni¿ ¿ebym nie mia³a ochoty na sex

Nie wiem czy jest szansa na odzyskanie gêsto¶ci w³osów u mnie. Od pa¼dziernika zesz³ego roku wci±¿ za du¿o wypada a za ma³o ro¶nie. Robi³am trichogram w którym w³osów w anagenie mia³am za ma³o, a w³osów w telogenie i dysplastycznych za du¿o. diagnoza - tego typu zaburzenia cyklu w³osowego wspó³istniej± najprawdopodbniej z ³ysieniem androgenowym.
Co ciekawe trichoskopia zdiagnozowa³a ³ysienie telogenowe. Ale oba badania mia³am robione ostatniej zimy , minê³o trochê czasu od tamtej pory i my¶lê ¿e to chyba powolna androgenówka poprzedzona mocnym wypadaniem które spowodowa³ silny stres.
Sailor,ratuj co siê da. warto pobudzaæ mieszki w³osowe do pracy. mo¿e za parê lat jaki¶ genialny naukowiec wymy¶li lek na ³ysienie a wtedy mieszki które bêd± w stanie produkowaæ w³osy u³atwi± sprawê.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-09-05 o 23:49
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 01:04   #2229
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Czesc dzieczyny, jestem w PL od wczoraj Oczywiscie wszystkim pqtrze na glowy i jestem w szoku ile Polek ma marne wlosy, wiele o wiele gorsze niz to co my tu na zdjeciach wrzucamy. Moze my po prostu tworzymy stowarzyszenie prozniaczek Francuzki wypadaja lepiej pod tym katem, a jakos nie widze , zeby mialy zajoba na punkcie diety. Tona cukru na sniadanie, na lunch bagietka z szynka i z serem, na kolacje roznie.

U mnie nadal masakra.. z 70 dzisiaj jak nic, sa slabe takim ze najlzejsze pociagniecie wystarczy. Mam wszedzie bardzo duze przerzedzenie, rownomiernie rozlozone. Z lazience pod swiatlem to juz zaczyna wygladac na lasek brzozowy..Dawno sie tak zle nie czulam . Patrze obsesyjnie z kazde lusterko, lacznie z tymi z sklepach, bo czesto sa na gorze (do obserwacji klientow) , wiec sobie mozna fajnie przedzialek obejrzec , wiec co mi z tych antykow i androcuru ? Musialabym chyba zrobic badania kazdej mozliwej witaminy..nie czuje po sobie niedoborow czy stanow chorobowych , jedynie depreche i lek, ze niedlugo juz bedzie naprawde tak zle, ze nigdy nie odzyskam dawnej siebie. Nikt nie wie, ze przyjechalam, nie mam nastrojum zeby z kimkolwiek sie widziec, nienawidze tak zyc , ale tez nie potrafie inaczej. Skoro pigulki rzeczywiscie az tak maja nas pozbawiac wszystkich zitamin itd, jak to o tym niestrudzenie przypomina MS w co drugim swoim poscie na Tlustym, to wniosek taki, ze i tak beda wypadac na antykach tylko z innych powodow niz bez nich. Azidee i Margo sa dowodem , ze niejedzenie cukru nie wystarczy. Ba, u Margo nawet estro do nieba nie wystarczy. U wielu nie wystarcza nawet androcur. Ostatnio czytalam juz francuskie forum nie o leczeniu tylko o uzupelnieniach ..:/ Mijamy ich wiecej na ulicy niz nam sie wydaje. Jedna dziewczyna, ktora ten temat zapoczatkowala i ktora zyje z uzupelnieniem od jakiegos czasu po tym jak dostala zakrzepicy po Diane i Androcurze i musiala od razu przerwac - twierdzi, ze nie tylko jej wlasne wlosy na tym nie cierpia, ale wypad ustal - mozliwe , ze dzieki temu, ze wreszcie przestala sie stresowac wypadaniem , tak czeste bledne kolo..
Sailor, nie poznaje Cie. Tyle tluczenia o szkodliwosci antykow i braku realnego wplywu na wlosy, a Ty sie Bayerem odgrazasz ? Jutro napisze o estro naturalnmym, bo padam juz a to wiecej niz dwa zdania..
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 01:52   #2230
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiakol co do Francuzek to my¶lê ¿e je¶li chodzi o w³osy to one po prostu maj± lepsze geny w tym wzglêdzie. Wiadomo ¿e im dalej na po³udnie tym wiêksza szopa w³osów. W³osy Hindusek i Latynosek s± tak gêste i grube ¿e to a¿ niewiarygodne

Jak tak piszesz jak siê czujesz to jakbym o sobie czyta³a z najgorszych okresów wypadania... po prostu koszmarne uczucie wszystkiego sie odechciewa znam to < przytula> <przytula>
Wiem ¿e nic Ciê teraz nie pocieszy, jedynie zahamowanie wypadania by pomog³o.
Dzi¶ czujê siê ju¿ lepiej z faktem ¿e ³ysieje, jako¶ uczê siê z tym ¿yæ i staram siê przygotowywaæ siebie na to ¿e bêdê z tym musia³a walczyæ ca³e ¿ycie - ale i tak trafia mnie szlag ¿e straci³am w³osy i dalej trace, czêsto p³acze, w³a¶ciwie to codziennie i nienawidze wychodziæ z domu ani patrzeæ w lusterko na to co mi na tej g³owie zostalo.
Jak widze antyki nie ka¿demu pomagaja na w³osy.
od czego to zalezy czy mo¿na dostaæ zakrzepicy po antykach ?

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-09-06 o 01:54
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 08:42   #2231
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiakol co do Francuzek to my¶lê ¿e je¶li chodzi o w³osy to one po prostu maj± lepsze geny w tym wzglêdzie. Wiadomo ¿e im dalej na po³udnie tym wiêksza szopa w³osów. W³osy Hindusek i Latynosek s± tak gêste i grube ¿e to a¿ niewiarygodne
Dla pocieszenia: one tak maj± z w³osami na ca³ym ciele

Ja przesta³am czytaæ TW i odlajkowa³am fanpejd¿a, kiedy zobaczy³am tam post, ¿eby nie baæ siê sztucznych hormonów jak s± potrzebne... Wszystko jest z³e i nagle nie do koñca. A niedawno czyta³am jeszcze o milionie suplementów przy problemach hormonalnych. Dziêkujê postojê. Nie wyrobi³abym ze ¶ledzeniem trendów na t³ustym.

Gosiakol z tym cukrem to siê ³ama³am od czasu do czasu wiêc nie mogê siê nazwaæ purytank± w tej dziedzinie Teraz mam jeszcze wiêksz± motywacjê i nie patrzê nawet na cukier, o glutenie nie wspomnê. Tylko jak zawsze unika³am alkoholu, tak teraz, jak mam zabronione od dermatolog przy moich lekach, marz± mi siê wymy¶lne drineczki

W czwartek by³am u fryzjera, posz³o jakie¶ 5 cm w³osów, ale ¿e mi siê podnios³y to wygl±daj± na jeszcze krótsze Fryzjer na szczê¶cie taktowny i ogarniêty (nie musia³am s³uchaæ "O mój Bo¿e jakie ma Pani cienkie/jak ma³o w³osów, co ja z tym zrobiê, omatkoboska, zetnijmy na krótko, bo nie ma sensu takiej cienizny trzymaæ, co Pani zrobi³a, ¿e s± w takim okropnym stanie itp." ). Mile zaskoczona by³am w sumie. Gdyby jeszcze czubek mi zarasta³ tak jak zakola to w ogóle by³oby miodzio.

W po³owie pa¼dziernika mam kolejn± wizytê u dermatolog, wtedy czeka mnie trichoskopia za 290 Mia³am siê umówiæ na koniec wrze¶nia, ale oczywi¶cie za pó¼no siê ogarnê³am

Co do swojego obecnego wypadania, póki co nic nie powiem
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 11:24   #2232
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Przy ³ysieniu androgenowym z nadwra¿liwo¶ci w³osy nie wypadaj±! Czyta³am ju¿ o tym wiele razy i teraz mówiê to WAM! Przy AGA z nadwra¿liwo¶ci w³osy w ci±gu lat po prostu znikaj±, ³ysieje siê bez wypadania w³osów.

Ja w ogóle uwa¿am, ze spora czê¶æ z nas ma albo jaki¶ chroniczny telogen albo telogen hormonozale¿ny.

A mieszki waarto stymulowac i siê nie poddawa, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie odro¶nie.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 13:17   #2233
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Przy ³ysieniu androgenowym z nadwra¿liwo¶ci w³osy nie wypadaj±! Czyta³am ju¿ o tym wiele razy i teraz mówiê to WAM! Przy AGA z nadwra¿liwo¶ci w³osy w ci±gu lat po prostu znikaj±, ³ysieje siê bez wypadania w³osów.

Ja w ogóle uwa¿am, ze spora czê¶æ z nas ma albo jaki¶ chroniczny telogen albo telogen hormonozale¿ny.

A mieszki waarto stymulowac i siê nie poddawa, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie odro¶nie.
Ja, niestety, tak mam - w³osy mi nie wypadaj±, ale mam ³ysy szczyt g³owy
Ale walczê!!! I powiem Wam, ¿e dbanie o w³osy przynosi rezultaty. By³ okres (jak trafi³am na Forum), ¿e w³osy mia³am takie prze¼roczyste (znaczy ¶cieñczone ). Teraz jest lepiej. Nie mówiê, ¿e mam grube w³osy, ale to ju¿ nie jest grubo¶æ pajêczyny.
I nie chcê zapeszaæ - mam delikatny odrost. Mam ¶wiadomo¶æ, ¿e przy moich przerzedzeniach musi potrwaæ, zanim odrost pokryje go³e miejsca Ale nie tracê nadziei
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:00   #2234
Atka7104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

AZIDDEE - do kogo chodzisz , do jakiego dermatologa w Warszawie? Ja zapisa³am siê do Rakowskiej dopiero pa¿dziernik. A mo¿e znasz sensownego gino-endo.? Dosta³am namiary na prof. Dêbskiego ,ponoæ dobry ale drogi, 400 z³ wizyta.
__________________
:conf used:
- Dermena , Piorin
- Revalid, wierzbownica ,soyfem forte, wit.A+E
- Radical ampu³ki
Atka7104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:32   #2235
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Przy ³ysieniu androgenowym z nadwra¿liwo¶ci w³osy nie wypadaj±! Czyta³am ju¿ o tym wiele razy i teraz mówiê to WAM! Przy AGA z nadwra¿liwo¶ci w³osy w ci±gu lat po prostu znikaj±, ³ysieje siê bez wypadania w³osów.

Ja w ogóle uwa¿am, ze spora czê¶æ z nas ma albo jaki¶ chroniczny telogen albo telogen hormonozale¿ny.

A mieszki waarto stymulowac i siê nie poddawa, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie odro¶nie.
Jak w³osy mog± zanikn±æ bez uprzedniego wej¶cia w³osa w faze telogenu i wypadniêcia? przeciez siê ten w³os w powietrzu nie rozp³ynie? wydaje mi siê ¿e to mieszki zanikaj± i nie produkuj± juz nowych w³osów. A po za tym czy to nie jest tak z z biegiem lat mieszki produkuj± w³osy coraz s³absze i gorszej jakosci a potem zanikaj± przy AGA?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka¿ wiadomo¶æ
Dla pocieszenia: one tak maj± z w³osami na ca³ym ciele

Ja przesta³am czytaæ TW i odlajkowa³am fanpejd¿a, kiedy zobaczy³am tam post, ¿eby nie baæ siê sztucznych hormonów jak s± potrzebne... Wszystko jest z³e i nagle nie do koñca. A niedawno czyta³am jeszcze o milionie suplementów przy problemach hormonalnych. Dziêkujê postojê. Nie wyrobi³abym ze ¶ledzeniem trendów na t³ustym.

Gosiakol z tym cukrem to siê ³ama³am od czasu do czasu wiêc nie mogê siê nazwaæ purytank± w tej dziedzinie Teraz mam jeszcze wiêksz± motywacjê i nie patrzê nawet na cukier, o glutenie nie wspomnê. Tylko jak zawsze unika³am alkoholu, tak teraz, jak mam zabronione od dermatolog przy moich lekach, marz± mi siê wymy¶lne drineczki

W czwartek by³am u fryzjera, posz³o jakie¶ 5 cm w³osów, ale ¿e mi siê podnios³y to wygl±daj± na jeszcze krótsze Fryzjer na szczê¶cie taktowny i ogarniêty (nie musia³am s³uchaæ "O mój Bo¿e jakie ma Pani cienkie/jak ma³o w³osów, co ja z tym zrobiê, omatkoboska, zetnijmy na krótko, bo nie ma sensu takiej cienizny trzymaæ, co Pani zrobi³a, ¿e s± w takim okropnym stanie itp." ). Mile zaskoczona by³am w sumie. Gdyby jeszcze czubek mi zarasta³ tak jak zakola to w ogóle by³oby miodzio.

W po³owie pa¼dziernika mam kolejn± wizytê u dermatolog, wtedy czeka mnie trichoskopia za 290 Mia³am siê umówiæ na koniec wrze¶nia, ale oczywi¶cie za pó¼no siê ogarnê³am

Co do swojego obecnego wypadania, póki co nic nie powiem
Ohh , cukier i gluten czyli co¶ co kocham najbardziej. Jak Ci siê udaje trzymaæ diete bez glutenu ? co jesz, czego unikasz ?
No ja ju¿ siê nap³aci³am... trichoskopia z konsultacj± prawie 300 z³ trichogram 300 do tego wszystkie sumplementy, badania hormonów wcierki , maseczki... ze 2000 tys wyda³am na same w³osy przez 11 miesiecy jak nic.
Fajnie ¿e fryzjer by³ taktowny.... w ogóle co sobie my¶licie o fryzjerach którzy nie maj± pojêcia o ³ysiniu ? Moim zdaniem powinni mieæ jak±¶ wiedzê w tym tamacie a wiêkszo¶c fryzjerów jest zielona. W moim mie¶cie jest taka fryzjerka która ma AGA , przedzia³ek jak pas startowy i o tym niewie
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:10   #2236
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dzieczyny, jestem w PL od wczoraj Oczywiscie wszystkim pqtrze na glowy i jestem w szoku ile Polek ma marne wlosy, wiele o wiele gorsze niz to co my tu na zdjeciach wrzucamy. Moze my po prostu tworzymy stowarzyszenie prozniaczek Francuzki wypadaja lepiej pod tym katem, a jakos nie widze , zeby mialy zajoba na punkcie diety. Tona cukru na sniadanie, na lunch bagietka z szynka i z serem, na kolacje roznie.

U mnie nadal masakra.. z 70 dzisiaj jak nic, sa slabe takim ze najlzejsze pociagniecie wystarczy. Mam wszedzie bardzo duze przerzedzenie, rownomiernie rozlozone. Z lazience pod swiatlem to juz zaczyna wygladac na lasek brzozowy..Dawno sie tak zle nie czulam . Patrze obsesyjnie z kazde lusterko, lacznie z tymi z sklepach, bo czesto sa na gorze (do obserwacji klientow) , wiec sobie mozna fajnie przedzialek obejrzec , wiec co mi z tych antykow i androcuru ? Musialabym chyba zrobic badania kazdej mozliwej witaminy..nie czuje po sobie niedoborow czy stanow chorobowych , jedynie depreche i lek, ze niedlugo juz bedzie naprawde tak zle, ze nigdy nie odzyskam dawnej siebie. Nikt nie wie, ze przyjechalam, nie mam nastrojum zeby z kimkolwiek sie widziec, nienawidze tak zyc , ale tez nie potrafie inaczej. Skoro pigulki rzeczywiscie az tak maja nas pozbawiac wszystkich zitamin itd, jak to o tym niestrudzenie przypomina MS w co drugim swoim poscie na Tlustym, to wniosek taki, ze i tak beda wypadac na antykach tylko z innych powodow niz bez nich. Azidee i Margo sa dowodem , ze niejedzenie cukru nie wystarczy. Ba, u Margo nawet estro do nieba nie wystarczy. U wielu nie wystarcza nawet androcur. Ostatnio czytalam juz francuskie forum nie o leczeniu tylko o uzupelnieniach ..:/ Mijamy ich wiecej na ulicy niz nam sie wydaje. Jedna dziewczyna, ktora ten temat zapoczatkowala i ktora zyje z uzupelnieniem od jakiegos czasu po tym jak dostala zakrzepicy po Diane i Androcurze i musiala od razu przerwac - twierdzi, ze nie tylko jej wlasne wlosy na tym nie cierpia, ale wypad ustal - mozliwe , ze dzieki temu, ze wreszcie przestala sie stresowac wypadaniem , tak czeste bledne kolo..
Sailor, nie poznaje Cie. Tyle tluczenia o szkodliwosci antykow i braku realnego wplywu na wlosy, a Ty sie Bayerem odgrazasz ? Jutro napisze o estro naturalnmym, bo padam juz a to wiecej niz dwa zdania..
To prawda, g³owy polek wygl±daj± fatalnie. Zarówno jako¶æ w³osów jak i ich ilo¶æ.
Pracuje z bardzo majêtnymi lud¼mi i zaufaj, ¿e nawet ogromne zaplecze finansowe, nic nie gwarantuje. Kobiety zrobione na tip top, a na g³owach dramat ... To pokazuje w jakich czasach ¿yjemy.

Polecam lustra w przymierzalniach H&M nie do¶æ, ¿e halogen zamontowany pod sufitem - a to zawsze pokazuje jakiej wielko¶ci jest dramat, to jeszcze dwa lustra, którymi mo¿na sobie ca³y ty³ i czubek g³owy zobaczyæ bez specjalnego wyginania siê.

Ja te¿ przechodzê okresowe za³amania nerwowe, jak ka¿dy tylko mam pod³y charakter i uwielbiam dusiæ to w sobie. Odbiera mi rozum
czasami zastanawiam siê na cholerê ja siê tak mêczê, czytam to wszystko, analizuje, robiê notatki bardziej skrupulatnie ni¿ na studiach.
A w lodówce i ³azience zrobi³am ju¿ mini laboratorium.
Nawet mi siê nie chce wyliczaæ wszystkich moich dziwactw ...


Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka¿ wiadomo¶æ
Dla pocieszenia: one tak maj± z w³osami na ca³ym ciele

Ja przesta³am czytaæ TW i odlajkowa³am fanpejd¿a, kiedy zobaczy³am tam post, ¿eby nie baæ siê sztucznych hormonów jak s± potrzebne... Wszystko jest z³e i nagle nie do koñca. A niedawno czyta³am jeszcze o milionie suplementów przy problemach hormonalnych. Dziêkujê postojê. Nie wyrobi³abym ze ¶ledzeniem trendów na t³ustym.
heh my¶la³am, ¿e to tylko pomówienia

co do t³ustego ... moim zdaniem dobrze, ¿e przemy¶la³a i zmieni³a front. S± choroby w których ju¿ za pó¼no na tylko i wy³±cznie naturalne terapie i wcze¶niej by³a pod tym kontem za bardzo zaborcza strasz±c ludzi po prostu. Odstawienie hormonów przy Hashi przyk³adowo, z tego co mi wiadomo mo¿e doprowadziæ do powa¿nych konsekwencji.
To samo z innymi hormonami, czy antybiotykami.

Ja czytam, chocia¿ denerwuje mnie brak precyzji czasami. Ogólniki przesta³y mi wystarczaæ.
Natomiast zawsze konsultuje to z lekarzem i pytam co my¶li. Zreszt±, sam jest sobie winien, bo to on powiedzia³ mi, ¿e mam przej¶æ na paleo, gdy rêkami i nogami zaczê³am broniæ siê przez pigu³kami


Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Przy ³ysieniu androgenowym z nadwra¿liwo¶ci w³osy nie wypadaj±! Czyta³am ju¿ o tym wiele razy i teraz mówiê to WAM! Przy AGA z nadwra¿liwo¶ci w³osy w ci±gu lat po prostu znikaj±, ³ysieje siê bez wypadania w³osów.

Ja w ogóle uwa¿am, ze spora czê¶æ z nas ma albo jaki¶ chroniczny telogen albo telogen hormonozale¿ny.

A mieszki waarto stymulowac i siê nie poddawa, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie odro¶nie.
jeszcze wiele razy trzeba to bêdzie powtórzyæ na forum

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja, niestety, tak mam - w³osy mi nie wypadaj±, ale mam ³ysy szczyt g³owy
Ale walczê!!! I powiem Wam, ¿e dbanie o w³osy przynosi rezultaty. By³ okres (jak trafi³am na Forum), ¿e w³osy mia³am takie prze¼roczyste (znaczy ¶cieñczone ). Teraz jest lepiej. Nie mówiê, ¿e mam grube w³osy, ale to ju¿ nie jest grubo¶æ pajêczyny.
I nie chcê zapeszaæ - mam delikatny odrost. Mam ¶wiadomo¶æ, ¿e przy moich przerzedzeniach musi potrwaæ, zanim odrost pokryje go³e miejsca Ale nie tracê nadziei
gratuluje wytrwa³o¶ci i sukcesów silna babka z Ciebie

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-09-06 o 18:40
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 21:25   #2237
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

siemka!
U mnie równie¿ parszywy czas, nie wiem czy przez to, ¿e pogoda szaleje - czerep ³ysieje, czy ot taki kaprys mego skalpu. Jak nigdy nie mia³am problemu z przet³uszczaj±c± siê skór± g³owy, tak od dwóch tygodni tragedia. Gdybym nie umy³a co drugi dzieñ, to wydrapa³abym sobie dziurê z ty³u g³owy. Jak dalej bêd± lecieæ tak spore ilo¶ci, to ca³oroczna zabawa w hodowcê w³osów szlag trafi i to co uros³o - wypadnie

Przy okazji wrzucam co znalaz³am ostatnio w sieci:

Dlaczego i jak namaczaæ orzechy, pestki i nasiona oleiste?
Siêgaj±c po orzechy, pestki i nasiona oleiste jeste¶my przekonani, ¿e w pe³ni czerpiemy z zawartego w nich bogactwa. Nic bardziej mylnego.

Orzechy, pestki oraz inne nasiona oleiste znane s± z obfitej zawarto¶ci zdrowych t³uszczów, które s± niezbêdne dla prawid³owego rozwoju organizmu. Oprócz kwasów omega - 6 i omega – 3, orzechy i pestki stanowi± ¼ród³o protein, witamin (w tym witaminê E), przeciwutleniaczy oraz b³onnika pokarmowego.

Niemniej jednak ze wzglêdu na obecno¶æ inhibitorów enzymu (cz±steczki, które zapobiegaj± uaktywnieniu siê enzymów), mamy ograniczone zdolno¶ci czerpania z tego od¿ywczego bogactwa. Inhibitory enzymów ochraniaj± orzechy, pestki i nasiona przed kie³kowaniem dopóty dopóki nie zaistniej± odpowiednie warunki, tj. ¶wiat³o s³oneczne i wilgoæ. Namaczaj±c orzechy, pestki i nasiona pozbywamy siê inhibitorów i uaktywniamy enzymy. Dziêki temu uwalniamy ca³e bogactwo zawarte w nasionach. Takie namoczone orzechy i pestki staj± siê nie tylko skarbnic± zdrowia, ale staj± siê równocze¶nie ³atwostrawne dla organizmu.

Namoczone orzechy i pestki mo¿na przechowywaæ w lodówce przez kilka dni i u¿ywaæ je na surowo, lub jako dodatek w wybranych przepisach.

Jak namaczaæ orzechy?
 Orzechy, pestki i nasiona oleiste przek³adamy do miski i zalewamy wod±
 W czasie namaczania nale¿y kilkakrotnie ods±czaæ orzechy/pestki/nasionka i namaczaæ w ¶wie¿ej wodzie, co pozwoli na pozbycie siê lu¼no p³ywaj±cych inhibitorów
 Po okre¶lonym czasie namaczania (zobacz poni¿ej), raz jeszcze p³uczemy orzechy/pestki w ¶wie¿ej wodzie (dziêki czemu pozbywamy siê resztek inhibitorów) i przek³adamy do pojemnika, lub u¿ywamy bezpo¶rednio
 Przechowujemy w lodówce do kilku dni

Czas namaczania wybranych orzechów i pestek:
 Migda³y: 8-12 godzin
 Orzechy w³oskie: 4 godziny
 Orzechy nerkowca: 2-3 godzin
 Len: 8 godzin
 Orzechy pecan: 4-6 godzin
 Pestki dyni: 8 godzin
 Pestki s³onecznika: 2 godziny
 Sezam: 8 godzin

Nie wymagaj± namaczania: orzechy brazylijskie, pistacje, orzeszki pinii, orzechy makadamia oraz nasiona konopi.

a tutaj o siemieniu lnianym:
http://stressfree.pl/siemie-lniane-p...rowie-i-urode/

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kad...si_353310.html
HA HA, gdyby tak by³o, mia³abym cycki do kostek, a tu nawet gdybym chcia³a po³o¿yæ jajka na 'cycki' ¿eby uros³y w³osy, to ciê¿ko na p³askostan A uszanowanko dla m±drego pana doktora

nie, nie jestem czytelniczk± tego ba-ra-ch³a
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-07, 09:59   #2238
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Harutobi 89 --> mo¿e to dziwnie zabrzmia³o o tym znikaniu w³osów, ale poniek±d tak jest. Ten proces, przy AGA, zaczyna siê wcze¶nie, zazwyczaj przed 20 lub krótko po. Dziewczyna ma masê w³osów, a po 10-20 latach ju¿ tylko jak±¶ czê¶æ i nie wie, co siê sta³o z tymi w³osami, bo nie by³o wzmo¿onego wypadania. Faktycznie, mieszki zanikaj± i produkuj± coraz cieñsze w³osy. Niemniej jednak efekt jest taki, ¿e w³osy po prostu znikaj±.

Na pocieszenie powiem, ¿e czyta³am, ¿e u kobiet ta miniaturyzacja przebiega wolno i (podobno) zajmuje dekady, przynajmniej wed³ug tego naukowca/lekarza, kotrego artyku³ kiedy¶ czyta³am. No ale czy prawda, to nie wiem. Z w³osami i tak zazwyczaj poruszamy siê po omacku.

Samego telogenu jest kilka rodzajów. Obecnie jestem sk³onna uwierzyæ, ¿e mogê mieæ jaki¶ chroniczny nawracaj±cy telogen, który mo¿e trwaæ latami
i mie¶ tak± fluktuacyjn± formê. Zazwyczaj ma jak±¶ przyczynê i usuniêcie jej koñczy problem (w teorii), ale jest te¿ odmiana telogenu o pod³o¿u idiopatycznym i wtedy szukaj wiatru w polu.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-07, 19:51   #2239
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

U mnie masakry ciag dalszy. Setka bez mycia wczoraj. Czegos takiego to nie mialam od ponad rokum odkad , nota bene, przez miesiac bralam estrogeny naturalne a nie syntetyczne. Sailor, estro naturalne sa po prostu o wiele slabsze niz syntetyczne, stad ich wplyw na wlosy jest znikomy. Ja to po prostu wiem, bo czytam jednoczesnie bloga francuskiej ginkim tej o ktorej juz nie raz pisalam, i tam jest masa kobiet na klasycznym zestawie androcur plus provames albo zel. O ile biora to na tradzik, to wystarczy, ale mniej wiecej co druga , ktora tam pisze twierdzi, ze ma AGA i tylko zmiana estro naturalne na syntetyczne plus androcur dawala pozadany efekt. Ja zreszta przeciez wlasnie w zeszlym roku sprobowalam takiej zamiany i moj organizm zareagowal tak jakbym zwyczajnie odstawila antyki po prostu, po dwoch tygodniach zaczela sie masakra. Do dzis nie nadrobilam tych strat.
Dodatkowo syntetyki wzmagaja dzialanie androcuru.

Dzisiaj zaopatrzylam sie w klasyczna maske Biovax i Jantar..coos musze powcierac, chocby to mialo dzialac wylacznie na psychike. Nie wiem, czy ten Pantostin przypadkiem mi nie wzmaga wypadania dlatego go kupilam, bo mialo nie byc fazy lnienia.

Mam pytanie o tran i witamine D..ku mojemu zdziwieniu wcale nie ma jakiegos duzego wyboru, choc zwiedzalam glownie superpharmy ( kolejki w klasycznej aptece sa nie na moje nerwy ) . Czy jest sens kupowac sam suplement wit D czy moze po prostu kupic tran, ktory zdaje sie juz ja zawiera ? Widzialam tran za 7 z³ , w tym A, D i omega 3...czy to moze miec jakakolwiek wartosc czy na dobry tran trzeba wydac stowe ?
Myslalam jeszcze o kelpie, spirulinie..Sailorm czy Ty pamietasz jak to jest ? Przy hashimoto kelpu nie wolno, ale przy niedoczynnosci ok ? Pamietam ze nombre zbila TSH dosc szybko kelpem wlasniem bez brania hormonow..Zostal mi jeden dzien, musze sie obkupic..
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 23:37   #2240
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 469
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiakol powiem ci odno¶nie tej witaminy D chocia¿ ja siê jako¶ specjalnie nie znam. Pocz±tkowo bralam sama wit D, ale przerzuci³am siê na tran bo ma oprócz tego w³a¶nie A, która jest potrzebna przy suplementacji wit D no i omega 3 które te¿ s± bardzo istotne. Poszukaj tranu, patrz na zawarto¶æ witamin w sk³adzie. Ja powiem ci napalilam siê na solgara ale znalaz³am o wiele tañszy za 15 z³ który ma przy dwóch tabletkach lepsz± zawarto¶æ witamin ni¿ solgar za 50z³. Ja biorê taki z naturelli bodaj¿e z dorsza
__________________
ksi±¿ki na wymianê


Edytowane przez mosia07
Czas edycji: 2014-09-08 o 12:31
mosia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 08:51   #2241
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Atka7104 Poka¿ wiadomo¶æ
AZIDDEE - do kogo chodzisz , do jakiego dermatologa w Warszawie? Ja zapisa³am siê do Rakowskiej dopiero pa¿dziernik. A mo¿e znasz sensownego gino-endo.? Dosta³am namiary na prof. Dêbskiego ,ponoæ dobry ale drogi, 400 z³ wizyta.
Rakowska chyba przyjmuje tam, gdzie moja - S³owiñska. Poleci³a mi je fryzjerka, s³ynna na zakrêconym w±tku, ale powiedzia³a, ¿e S³owiñska lepsza to siê do niej zapisa³am Mam nadziejê, ¿e mi siê nie dostanie za zagapienie siê i zapisanie siê 2 tyg. pó¼niej. Gino-endo zdecydowanie nie znam. W ogóle z ginekologami mia³am masê prze¿yæ, teraz chodzê prywatnie i po prostu oczekujê, ¿e bêdê mia³a przepisane to co JA chcê. Na tym koñczy siê moja definicja dobrego gina O lepszym nie marzê.

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ohh , cukier i gluten czyli co¶ co kocham najbardziej. Jak Ci siê udaje trzymaæ diete bez glutenu ? co jesz, czego unikasz ?
No ja ju¿ siê nap³aci³am... trichoskopia z konsultacj± prawie 300 z³ trichogram 300 do tego wszystkie sumplementy, badania hormonów wcierki , maseczki... ze 2000 tys wyda³am na same w³osy przez 11 miesiecy jak nic.
Fajnie ¿e fryzjer by³ taktowny.... w ogóle co sobie my¶licie o fryzjerach którzy nie maj± pojêcia o ³ysiniu ? Moim zdaniem powinni mieæ jak±¶ wiedzê w tym tamacie a wiêkszo¶c fryzjerów jest zielona. W moim mie¶cie jest taka fryzjerka która ma AGA , przedzia³ek jak pas startowy i o tym niewie
Na pocz±tku by³o ciê¿ko z czasem jest coraz pro¶ciej. Bez problemu zrezygnowa³am z pieczywa, gorzej by³o z makaronami. NIC nie zast±pi glutenowego makaronu. Chleb sama piekê, a jak mi siê nie chce to po prostu nie jem Madre mi zrobi³a powid³a na ksylitolu, wiêc teraz bêdê musia³a upiec W sumie ograniczenia jakie sobie wprowadzi³am otworzy³y mnie na nowe smaki. Sporo czytam o kuchni witariañskiej, w tym tygodniu bêdê robiæ prawdziwe czekoladki z daktylowym nadzieniem. Jak siê z³ama³am i zjad³am batonik Lindta to my¶la³am, ¿e do koñca dnia bêdzie mi niedobrze, po pewnym czasie po prostu smak siê wyostrza i to co kiedy¶ by³o dla mnie ³a³, teraz jest obrzydliwe i chemiczne Staram siê te¿ czêsto piæ koktajle na cytrusach, bananach i du¿ej ilo¶ci zielicha

Po swoich prze¿yciach z fryzjerami to mi naprawdê wystarczy, ¿e fryzjer/fryzjerka daruje sobie jêczenie na temat moich w³osów i po prostu przy³o¿y siê bardziej do ciêcia i modelowania. Póki co spotka³am tylko jedn± fryzjerkê, która przy okazji ma w salonie kamerkê trychologiczn± i diagnozuje rodzaj ³ysienia i problemów skórnych. To w³a¶nie ona poleci³a mi obecn± dermatolog, inaczej w ogóle bym nie posz³a

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
heh my¶la³am, ¿e to tylko pomówienia

co do t³ustego ... moim zdaniem dobrze, ¿e przemy¶la³a i zmieni³a front. S± choroby w których ju¿ za pó¼no na tylko i wy³±cznie naturalne terapie i wcze¶niej by³a pod tym kontem za bardzo zaborcza strasz±c ludzi po prostu. Odstawienie hormonów przy Hashi przyk³adowo, z tego co mi wiadomo mo¿e doprowadziæ do powa¿nych konsekwencji.
To samo z innymi hormonami, czy antybiotykami.
Dla mnie za du¿o jest w³a¶nie tego straszenia. Praktycznie wszystko jest niebezpieczne Za szybko siê demotywujê przy takich tre¶ciach.

Cytat:
Natomiast zawsze konsultuje to z lekarzem i pytam co my¶li. Zreszt±, sam jest sobie winien, bo to on powiedzia³ mi, ¿e mam przej¶æ na paleo, gdy rêkami i nogami zaczê³am broniæ siê przez pigu³kami
£ooo niecodzienny lekarz

Onato to z orzechami najlepiej siê sprawdza je¶li codziennie na noc moczysz tyle ile zamierzasz zje¶æ nastêpnego dnia. Nie ma wtedy ryzyka, ¿e siê zepsuj±.
W sumie przypomnia³o mi to, ¿e muszê namoczyæ swoje, bo jutro robiê sernik witariañski
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:44   #2242
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gaya, Ty mia³a¶ scrub rokitnikowy do skóry g³owy. Jeste¶ z niego zadowolona? Czy efekt peelingu cukrowego/kawowego jest taki sam i nie ma co wydawaæ pieniêdzy
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:44   #2243
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiakol. Przedwczoraj czytalam czy. Pantostin powoduje lnieniei niestety duzoosob sie na to skarzylo. Ja od 5 dni go uzywam i przeklinam to. Co sie teraz dzieje to. Tragedia! Bylo znowu juz lepiej a teraz idzie sie zaalamac tylko. Nie uzywam juz tego boje sie ze juz wszystkie wyleca po tym
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:55   #2244
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiakol. Przedwczoraj czytalam czy. Pantostin powoduje lnieniei niestety duzoosob sie na to skarzylo. Ja od 5 dni go uzywam i przeklinam to. Co sie teraz dzieje to. Tragedia! Bylo znowu juz lepiej a teraz idzie sie zaalamac tylko. Nie uzywam juz tego boje sie ze juz wszystkie wyleca po tym
No masz, a gdzie to wyczytalas ? Bo ja jak szukalam nigdzie nie znalazlam narzekan na wzmozone wypadanie przy tym.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 12:32   #2245
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, Ty mia³a¶ scrub rokitnikowy do skóry g³owy. Jeste¶ z niego zadowolona? Czy efekt peelingu cukrowego/kawowego jest taki sam i nie ma co wydawaæ pieniêdzy
Nie do mnie pytanie, ale te¿ u¿ywa³am to odpowiem Jak dla mnie to strasznie s³aby zdzierak z niego i wola³am ju¿ mieszaæ szampon z cukrem. Poza tym nasiona w peelingu d³ugo musia³am wyp³ukiwaæ.
Teraz mam bur¿ujski to nawet nie porównujê
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 12:53   #2246
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
No masz, a gdzie to wyczytalas ? Bo ja jak szukalam nigdzie nie znalazlam narzekan na wzmozone wypadanie przy tym.
Kiedy¶ co¶ wspomina³a¶ ¿e ¶ledzisz kana³ megilounge. Ostatnio ta vlogerka zniknê³a a w³a¶ciwie nie ostatnio tylko po urodzeniu dziecka kilka miesiêcy temu. Szkoda bo robi³a fajne filmiki na temat androgenówki i teraz sie zastanawiam czy jej znikniêcie jest spowodowane mega linieniem po ci±¿y ? na filmikach by³o widac ¿e podczas ci±¿y w³osy jej siê zagêsci³y a w filmiku po ciazy mowila za zaczê³y wypadaæ. wcze¶niej jak mia³± rzuty lienienia tez znika³± na kilka miesiêcy.
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 13:56   #2247
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie masakry ciag dalszy. Setka bez mycia wczoraj. Czegos takiego to nie mialam od ponad rokum odkad , nota bene, przez miesiac bralam estrogeny naturalne a nie syntetyczne. Sailor, estro naturalne sa po prostu o wiele slabsze niz syntetyczne, stad ich wplyw na wlosy jest znikomy. Ja to po prostu wiem, bo czytam jednoczesnie bloga francuskiej ginkim tej o ktorej juz nie raz pisalam, i tam jest masa kobiet na klasycznym zestawie androcur plus provames albo zel. O ile biora to na tradzik, to wystarczy, ale mniej wiecej co druga , ktora tam pisze twierdzi, ze ma AGA i tylko zmiana estro naturalne na syntetyczne plus androcur dawala pozadany efekt. Ja zreszta przeciez wlasnie w zeszlym roku sprobowalam takiej zamiany i moj organizm zareagowal tak jakbym zwyczajnie odstawila antyki po prostu, po dwoch tygodniach zaczela sie masakra. Do dzis nie nadrobilam tych strat.
Dodatkowo syntetyki wzmagaja dzialanie androcuru.

Dzisiaj zaopatrzylam sie w klasyczna maske Biovax i Jantar..coos musze powcierac, chocby to mialo dzialac wylacznie na psychike. Nie wiem, czy ten Pantostin przypadkiem mi nie wzmaga wypadania dlatego go kupilam, bo mialo nie byc fazy lnienia.

Mam pytanie o tran i witamine D..ku mojemu zdziwieniu wcale nie ma jakiegos duzego wyboru, choc zwiedzalam glownie superpharmy ( kolejki w klasycznej aptece sa nie na moje nerwy ) . Czy jest sens kupowac sam suplement wit D czy moze po prostu kupic tran, ktory zdaje sie juz ja zawiera ? Widzialam tran za 7 z³ , w tym A, D i omega 3...czy to moze miec jakakolwiek wartosc czy na dobry tran trzeba wydac stowe ?
Myslalam jeszcze o kelpie, spirulinie..Sailorm czy Ty pamietasz jak to jest ? Przy hashimoto kelpu nie wolno, ale przy niedoczynnosci ok ? Pamietam ze nombre zbila TSH dosc szybko kelpem wlasniem bez brania hormonow..Zostal mi jeden dzien, musze sie obkupic..
Gosia, jakiego biowax'a masz? ja mia³am z witamin± a+e - na w³osy zniszczone by³by w sam raz, bo faktycznie super regeneruje i nawil¿a. Ale mnie tak obci±¿y³, ¿e na g³owie mia³am 3 str±ki. Przez to ju¿ innych nie kupowa³am. Ale czepek mi s³u¿y ca³y czas.

Co do witaminy D, ja mia³am przepisan± tak± z Unipharm VITRUM D3 (120kapsu³ek) tylko nie pamiêtam jaka by³a tego cena. I pó¼niej Solgara. Nie wiem ile w tranie jest dok³adnie witaminy D, musia³aby¶ sobie porównaæ, czy ta dawka jest wystarczaj±ca.
Co do samego tranu to najwa¿niejsza jest ilo¶æ kwasów EPA i DHA.
Na opakowaniu powinno byæ dok³adnie opisane ile mg znajduje siê w jednej kapsu³ce - wybierasz ten o najwiêkszej dawce. No i z czego jest ten olej. Najlepszy by³by z kryla, ³ososia albo sardynek, pozyskany na zimno. Dalej patrzysz na opakowanie, czy kapsu³ki nie maj± dostêpu do ¶wiat³a oraz na datê produkcji - ma byæ naj¶wie¿szy jaki siê da.
To z regu³y idzie w parze z cen±, chocia¿ 100z³ nie trzeba wydawaæ. Taki za 7z³ wydawa³by mi siê do¶æ podejrzany i sprawdzi³abym najpierw co to dok³adnie jest.

Niedawno naszuka³am siê oleju bez witaminy A w sk³adzie. Za Gold Omega 3 p³aci³am oko³o 50z³ za 60 kapsu³ek. Z tym, ¿e niestety dla mnie to miesiêczna suplementacja, wiêc wychodzi drogo.
Aaa .. ja swój olej zawsze w lodówce trzymam.

Co do Kelpa'a, bezpieczniejsza jest na pewno spirulina. W niej masz idealn± równowagê miêdzy selenem i jodem, a to bardzo istotne. Mo¿na spróbowaæ od tego i zobaczyæ jaka bêdzie reakcja. Chyba te¿ forma jest bardziej naturalna, ni¿ wyselekcjonowany ekstrakt.
Ja jaki¶ czas temu wpad³am na to, ¿e to moje obni¿enie tsh to mog³o byæ po spierulinie równie dobrze, bo mi siê z czasem akurat zgra³o. Ale wtedy za du¿o rzeczy na raz robi³am, ¿eby mieæ 100% pewno¶ci.

Co do tych estrogenów, to pamiêtam jak reagowa³a¶ na ¿el :/
Trochê dupa z tym wszystkim. Wybór jest mocno ograniczony, je¶li nie decydujesz siê na anty. Z zio³ami to te¿ loteria, nie wiadomo tak na prawdê, jak zadzia³a i ile tego dostarczyæ. Jakie bêd± efekty uboczne i czy nie rozwali cyklu ;/

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka¿ wiadomo¶æ
£ooo niecodzienny lekarz
Jest specyficzny i czasami mam go ochotê trzepn±æ ale i tak najlepszy z tych wszystkich u których by³am. Du¿o dziêki niemu siê dowiedzia³am, ale i tak nie ukrywa³ nigdy, ¿e chêtnie widzia³by mnie na antykach i wtedy by³abym idealn± pacjentk±
Podobno w Katowicach jest jeszcze babka, która te¿ poleca ten sposób ¿ywienia, zamiast standardowego niskiego IG. Na FB raz nawet tak± grupê wsparcia znalaz³am

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-09-08 o 13:59
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 14:19   #2248
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedy¶ co¶ wspomina³a¶ ¿e ¶ledzisz kana³ megilounge. Ostatnio ta vlogerka zniknê³a a w³a¶ciwie nie ostatnio tylko po urodzeniu dziecka kilka miesiêcy temu. Szkoda bo robi³a fajne filmiki na temat androgenówki i teraz sie zastanawiam czy jej znikniêcie jest spowodowane mega linieniem po ci±¿y ? na filmikach by³o widac ¿e podczas ci±¿y w³osy jej siê zagêsci³y a w filmiku po ciazy mowila za zaczê³y wypadaæ. wcze¶niej jak mia³± rzuty lienienia tez znika³± na kilka miesiêcy.
Haha, no proszê - wlasnie o niej wczoraj myslalam i napisalam do niej bezposrednio z pytaniami o aktualny stan i Pantostin. Zobaczymy czy siê odezwie. udziela³a siê jak maluch mia³ ju¿ kilka miesiêcy. Co do jej zamilkniêcia..Znajac jej charakter i wielki dystans do problemu watpie ,zeby sie zapad³a ''tylko'' z tego powodu. To trochê przera¿aj±ce jednak jak ludzie nagle znikaj± z netu, przecie¿ powodów mo¿e byæ tysi±c i niekoniecznie pozytywne..Mo¿e dziecko zachorowa³o i nie ma ju¿ g³owy do opowiadania pierdó³ w internecie ?
Napisalam jeszcze do innej blogerki, ktora wkleila zdjecie swiadczace o tym , ze zluzyla trzy butelki pantostinu, ale recenzji juz nie napisala.
Ni groma nie doszukujê siê info o lnieniu po alfatradiolu, choc szukam tylko po ang. W innych jezykach jakos malo info a niemieckiego nie znam, czego po raz pierwszy w ¿yciu trochê ¿a³ujê.
Biovax bardzo fajnie napuszyl mi wlosy. Tyle dobrego.
Tak czy inaczej nie che ¿a³owac, ze sprobowalam Pantostinu, nie mo¿na siê wszystkiego baæ. Teraz mo¿e tylko na wszelki wypadek bede go lala np tylko na tyl albo tylko na przod ( albo tylko na po³owê glowy ).

Mosia, dzieki. Kupilam sobie TRAN z dorsza firmy GAL, ktory zawiera juz i A i D. Co prawda tej D jest trochê przyma³o, ale dobre i to na pocz±tek a na resztê naci±gnê lekarza przy nastêpnej wizycie, bo wyda³am tu ju¿ maj±tek, a jeszcze badania przede mn± :/
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 16:17   #2249
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Niedawno naszuka³am siê oleju bez witaminy A w sk³adzie. Za Gold Omega 3 p³aci³am oko³o 50z³ za 60 kapsu³ek. Z tym, ¿e niestety dla mnie to miesiêczna suplementacja, wiêc wychodzi drogo.
Ja osobi¶cie kupujê te¿ Gold Omega 3 (Olimp), tylko nie wiem czy taki sam co Ty bo cena 50 z³ to jaki¶ kosmos http://www.ceneo.pl/4741639

W ogóle to u Olimpa s± ró¿ne wersje do wyboru (na stronie s± ceny sugerowane, rzeczywiste ceny mog± byæ du¿o ni¿sze )
http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20




A tak w ogóle to od paru dni jem m.in. kozieradkê (ekstrakt w kapsach) i o dziwo nie czuæ kozy nic a nic.

Noi jeszcze póki siê da, to wit. D biorê w naturze czyli promienie s³oneczne ale pogoda w³a¶nie zaczyna siê robiæ mniej letnia

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2014-09-08 o 16:57
neo999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 16:55   #2250
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, Ty mia³a¶ scrub rokitnikowy do skóry g³owy. Jeste¶ z niego zadowolona? Czy efekt peelingu cukrowego/kawowego jest taki sam i nie ma co wydawaæ pieniêdzy
Tak, Anna, by³am zadowolona. To by³ pierwszy scrub jakiego u¿ywa³am na skórê g³owy, wiêc nie mam z czym porównaæ. Nie kupowa³am drogiego, nie pamiêtam ju¿ ceny, na pewno nale¿a³ do tañszych. Osobi¶cie wolê u¿yæ czego¶, co przeznaczone jest tylko do w³osów ni¿ np. cukrowego czy kawowego. Nie wyobra¿am sobie stosowania cukrowego, wyrwa³abym chyba z po³owê w³osów. Nie mia³am te¿ wiêkszego problemu z wyp³ukaniem tego z w³osów. Ale nie opieraj siê na mojej opinii, poniewa¿ nie mam do¶wiadczenia w tym wzglêdzie i tylko teoretyzujê opieraj±c siê wy³±cznie na do¶wiadczeniu z rokitnikowym.. Mo¿e s± lepsze peelingi, ale nie staæ mnie na taki w granicach 100z³.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.