Scent Bar IV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 21:14   #301
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar IV

Zazdroszcze wszystkim plażująco- opalającym się dzisiaj
Ja miałam piekielnie pracowity dzień, najpierw obowiązki zawodowe, potem stwierdziłam, że oszaleje jeśli nie posprzątam- moja pedanteria, czasem uaktywnia się szczególnie mocno
No więc czyściłam, układałam, odkurzałam, a na koniec jeszcze realizowałam się kulinarnie. Efekty fajne- dom lśni, w lodówce sernik na zimno czeka ale ja padam na pyszczek.
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:14   #302
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Też się dziś, nazwijmy to, plażowałam - na własnym balkonie i z filtrem (aż poszłam sprawdzić ) tylko SPF8, co się chyba za filtr nawet nie liczy, obawiam się. Za to zaczynam nabierać koloru, a w końcu i tak się kiedys zestarzeję i pomarszczę. Chociaż moze nie tak szybko, balsamuję się po kazdej takiej sesji bardzo intensywnie.
Ja jutro mam zamiar sie opalać bez filtra, z filtrem wcale mnie nie bierze, nawet z 8
W tamtym roku stosowałam 4 i ledwo co sie opaliłam, mam taką skórę która sie wolno opala ale od razu na brązowo i bardzo długo opalenizna mi pozostaje.

Po egipskiej opaleniźnie nie ma śladu już dawno a w Egipcie stosowałam też 8 i nic a nic sie nie spiekłam
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:16   #303
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja jutro mam zamiar sie opalać bez filtra, z filtrem wcale mnie nie bierze, nawet z 8
W tamtym roku stosowałam 4 i ledwo co sie opaliłam, mam taką skórę która sie wolno opala ale od razu na brązowo i bardzo długo opalenizna mi pozostaje.

Po egipskiej opaleniźnie nie ma śladu już dawno a w Egipcie stosowałam też 8 i nic a nic sie nie spiekłam
nie szkoda ci skóry??
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:20   #304
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Chodzę wokół niego już drugi miesiąc

A orientujesz się Paulinko czy te opakowania promocyjne Idealista o pojemności 15ml, które są na allegro mają pompkę czy są lane?


Co do naturalnych kosmetyków to jestem po pierwszych testach Weledy. No cóż... Irys mnie nie zachwycił zupełnie - robi się tępy na twarzy, szybko zastyga, podkład się na nim kiepsko rozprowadza no i ten zapach... tragedia
Krem rózany na noc też nie pachnie za ładnie ale dobrze odżywia i zmiękcza skórę. Zachwycił mnie natomiast olejek migdałowy, który wmasowuję na noc - skóra jest po nim napięta, ładnie nawilżona i mięciutka jak u dziecka
Tymeno chodzisz kolo tego nowego Idealist w zielonym opakowaniu?
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:20   #305
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Też się dziś, nazwijmy to, plażowałam - na własnym balkonie i z filtrem (aż poszłam sprawdzić ) tylko SPF8, co się chyba za filtr nawet nie liczy, obawiam się. Za to zaczynam nabierać koloru, a w końcu i tak się kiedys zestarzeję i pomarszczę. Chociaż moze nie tak szybko, balsamuję się po kazdej takiej sesji bardzo intensywnie.

Margot, ja 50tką zabezpieczam dziecko. Sama stosuję niskie filtry. Lubię być opalona ale nie poparzona
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:21   #306
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar IV

A propos opalania brrrr.Byłam w środę na grillu,i spaliłam sobie totalnie dekolt i przedramiona oraz całą twarz a na prawdę nie eksponowałam się specjalnie,siedziałam głównie w cieniu.Od środy jestem czerwona jak prosię,skóra swędząca i piecze.Nie nie,ja zdecydowanie nie jestem stworzona do życia w tak słonecznym kraju jak Polska.Dziś było jak w piecu hutniczym,całe szczęście,że większość dnia spędziłam w klimatyzowanym pomieszczeniu.
Jedyny plus jest taki,że zrobiło mi się więcej a je akurat uwielbiam
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:21   #307
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
nie szkoda ci skóry??
Nigdy nie opalam sie nadmiernie, wiec nie chodzę jak murzynka, na pewno lepsze naturalne opalanie stopniowo niż w solarium kilka razy w roku.

Tylko jeśli jestem narażona na silne słońce używam filtra.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 21:23   #308
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Tymeno chodzisz kolo tego nowego Idealist w zielonym opakowaniu?
Stary też był w zielonym ale chodzę wokół nowego a raczej on za mną chodzi
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:25   #309
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Nigdy nie opalam sie nadmiernie, wiec nie chodzę jak murzynka, na pewno lepsze naturalne opalanie stopniowo niż w solarium kilka razy w roku.

Tylko jeśli jestem narażona na silne słońce używam filtra.
nie wiem... jakoś mnie takie podejście nie przekonuje... całym rokiem stosuję filtry na twarz i obowiązkowo podczas opalania, nawet na balkonie...

solarium to juz w ogóle odpada, nigdy nie bylam i nie zamierzam
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:29   #310
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Stary też był w zielonym ale chodzę wokół nowego a raczej on za mną chodzi

To polecam juz mam drugie opakowanie tym razem 50 ml(kupowalam na allegro)
Stosuje jako baze pod makijaz i rewelacja ,poprzednio mialam 30ml i starczylo mi na 6 m-cy.
Jak mi sie skonczy ,to napewno kupie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:31   #311
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar IV

Ja to nie mam z tym problemu (z filtrami), bo nienawidzę mocnego słońca i gorąca, a solarium mi nie przeszkadza.
Problem mam tylko z tym, że jak jest gorąco (np. tak jak ostatnio) to nic mi się nie chce, jestem zmęczona, rozdrażniona i klejąca. A wielu znajomych czuje się świetnie - ja wymiękam. Wczoraj na piwie: dwie koleżanki tryskały energią po "pięknym" dniu, a ja nie miałam siły do nich mówić, siedziałam jak mumia, jakbym 5 dni nie spała. I głowa mnie boli jak jest ciepło. I alkohol szybciej działa

Idę na Aniołów Apokalipsy W TV.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 21:37   #312
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
nie wiem... jakoś mnie takie podejście nie przekonuje... całym rokiem stosuję filtry na twarz i obowiązkowo podczas opalania, nawet na balkonie...

solarium to juz w ogóle odpada, nigdy nie bylam i nie zamierzam
Ja do bladolicych nie należę, także słońca też bardzo się nie boję, a twarz mam taką oliwkową, no ale żeby ją opalić to hoho trzeba się namęczyć. Cery nie mam wrażliwej, piegów brak, rumieńców brak.

ładnie byłam opalona 3 lata temu, do ślubu, cała brązowiutka i naturalna opalenizna, nigdy więcej tak mi sie nie udało.

Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:41   #313
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Fenris - mam tak jak ty- w upały wegetuję, jest mi słabo, i jestem nie do życia, wysokie temperatury rozkładają mnie na łopatki.


Co do filtrów - zawsze używam na ciało od 30-tki wzwyż. Mam mnóstwo pieprzyków, często wypukłych i mam obsesję na ich tle. Wysokich filtrów używam, odkąd przypaliło mnie nad morzem kilkanaście lat temu. Od tego poparzenia już nigdy nie opaliłam się na brązowo, zawsze najpierw spiekam raka, chyba moja skóra zapamiętała tamte poparzenia - takie mam odczucie. Kiedyś łapało mnie odrazu na brąz, od czasu poparzeń - najpierw jestem czerwona kilka dni a potem dopiero mam opaleniznę(o ile się łaskawie pojawia).
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:42   #314
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
No więc czyściłam, układałam, odkurzałam, a na koniec jeszcze realizowałam się kulinarnie. Efekty fajne- dom lśni, w lodówce sernik na zimno czeka ale ja padam na pyszczek.
Kulinarnie wykonałam jedynie cielęcinę z pieczarkami na jutro, generalne sprzątanie było (z braku słońca ) tydzień temu, więc dziś rano tylko poodkurzałam i poprzecierałam meble.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Margot, ja 50tką zabezpieczam dziecko. Sama stosuję niskie filtry. Lubię być opalona ale nie poparzona
Ja mam na szczęście (odziedziczoną po mamie - brunetce o ciemnej karnacji) taką skóre, że w życiu się nie poparzyłam na słońcu, a opalam się szybko i od razu na brązowo. Te SPF8 stosuję bardziej, zeby uspokoic własne sumienie...

Kurcze, zamknęli mi bibliotekę na cały miesiąc co prawda dziś przytaskałam zapasik, od którego mało mi ramienia nie zwichnęlo, ale czy to mi wystarczy na cały czerwiec
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:43   #315
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
To polecam juz mam drugie opakowanie tym razem 50 ml(kupowalam na allegro)
Stosuje jako baze pod makijaz i rewelacja ,poprzednio mialam 30ml i starczylo mi na 6 m-cy.
Jak mi sie skonczy ,to napewno kupie
Wydajny


Ja opalam się błyskawicznie na ładny oliwkowy kolor. Ale jestem skromna na początek stosuję 20tkę a potem schodzę do 8ki. Wiem, że to może za niski filtr ale w manie filtrów jeszcze nie wpadłam
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:45   #316
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kurcze, zamknęli mi bibliotekę na cały miesiąc co prawda dziś przytaskałam zapasik, od którego mało mi ramienia nie zwichnęlo, ale czy to mi wystarczy na cały czerwiec

Margot - mi zamykają od końca czerwca do końca września. Inwentaryzacja zbiorów...
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:51   #317
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Margot - mi zamykają od końca czerwca do końca września. Inwentaryzacja zbiorów...
Co oznacza, że Twoja biblioteka większa u mnie zamykaja z tego samego powodu i liczą, że miesiąc im wystarczy. Oby

Dziewczyny, ale kusicie tym Idealistem, no
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:59   #318
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ale kusicie tym Idealistem, no

Kusimy ,kusimy bo swietny jest
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:00   #319
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

To jest biblioteka miejska, w miasteczku oddalonym od mojej wsi 10 km. Biblioteka świetnie zaopatrzona, również w nowości ( może nie natychmiastowo, ale opóźnienie 2-3 miesięczne uważam za i tak niewielkie), duży wybór i ...zamykają. Będę się chlastać
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 22:02   #320
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
To polecam juz mam drugie opakowanie tym razem 50 ml(kupowalam na allegro)
Stosuje jako baze pod makijaz i rewelacja ,poprzednio mialam 30ml i starczylo mi na 6 m-cy.
Jak mi sie skonczy ,to napewno kupie
Teresko, czy możesz szepnąć słówko, jak Ty go uzywasz? Tylko serum solo pod makijaż, czy jeszcze jakiś nawilżacz? Mnie jakoś do tej pory nie kusił, bo oprócz świetnej pianki do oczyszczania paszczy, z pielęgnacji E. Lauder nic mnie nie zachwyciło.
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:06   #321
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Scent Bar IV

W tym wątku mnie jeszcze nie było, a sporo wolnego czasu ostatnio skłoniło mnie do zajrzenia i poczytania No i a propos staników - poczytałam też trochę stanikomanię i inne blogi i wyszedł mi rozmiar 60C A zawsze nosiłam 70A, czasem 70B TŻ się śmieje, że czytanie takich blogów to najtańszy i najprostszy sposób powiększenia biustu
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:17   #322
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Teresko, czy możesz szepnąć słówko, jak Ty go uzywasz? Tylko serum solo pod makijaż, czy jeszcze jakiś nawilżacz? Mnie jakoś do tej pory nie kusił, bo oprócz świetnej pianki do oczyszczania paszczy, z pielęgnacji E. Lauder nic mnie nie zachwyciło.
Uzywam jeszcze kremu mam sucha skore .
Samego tak naprawde nie probowalam ,natomiast na krem i po odczekaniu dobrej chwili nakladam podklad.
Jestem bardzo zadowolona kupowalam pierwsze opakowanie bez przekonania ,a okazalo sie strzalem w dziesiatke
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:24   #323
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Myszko, w 75 D - mniejszy obwód ale większa miska
Tak, tak Tymeniu, racja, pomyliło mi się

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Tzn. większa w numeracji, bo jak się obejrzy i porówna, to specjalnej różnicy pomiędzy 75B i 70C nie widać
Na pewno jakaś jest...


Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
(...)
W każdym razie jak się wpakowałam w przymierzalni w to 75D to TŻ stwierdził,że mam zakaz noszenia dekoltów. Tralalala...oczywiście
Skąd ja to znam ?

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
dla Ślązaczek: po internetowym śledztwie zlokalizowałam sklep z szeroką rozmiarówką w Katowicach. sklep nazywa się 6 zmysł, mieści się w galerii handlowej hotelu Monopol (ul. Dworcowa 6). więcej o nim tu (klik!)
Zajrzę tam

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
PS. Wczoraj zostałam skomplementowana (przez parę osób) za Hypnotic Poison. No i ON (który nie znosi wanilii) również powiedział, że ładne Na upały całkiem całkiem, jak było zimno nie miałam na nie zbytniej ochoty.
A ja wolę HP gdy na dworze jest chłodniej.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Dzięki
Wiesz dla mnie cena 190 zł za stanik to dużo. W normalnej cenie miałabym 2 takie, a w niektórych przypadkach i 3 No, ale TŻ płacił
Trochę tak, ale jeżeli jest piękny to chyba warto tyle wydać, zwłaszcza jeżeli płaci ktoś inny

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Zjadłam lody jogurtowe, truskawkowe, malinowe, waniliowe i czekoladowe. Mniam.
Mniam

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Jestem w szoku z tymi rozmiarami, muszę teżsię pomierzyć i ruszyć na łów
Ja też

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
a ja lodow nestle truskawkowo-waniliowych tez pol pudła
Uwilebiam truskawki

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Eee tam, ja kupuję 70A. Lepiej Wam? A z kalkulatora wyszło mi uwaga: 55D No nie mogę. Istnieje taki rozmiar? Gdziekolwiek?

Ojej, jeszcze się nie spotkałam...

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Myszko, dokladnie 70 (32) J
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
zamiast 80C powinnas wziac 75D, a najlepiej 75E
To był tylko przykład, normalnie noszę 75C czyli w takich układach rozejrzę się za 70D lub 70E.
Dziękuję za poradę

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obliczyłam się w cyckach Chyba coś jest nie tak - wyszło mi, że powinnam nosić 70G A kupuję 75 C/D.
Hmmm, może do kalkulatora wkradł się błąd ?

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A propos opalania brrrr.Byłam w środę na grillu,i spaliłam sobie totalnie dekolt i przedramiona oraz całą twarz a na prawdę nie eksponowałam się specjalnie,siedziałam głównie w cieniu.Od środy jestem czerwona jak prosię,skóra swędząca i piecze.Nie nie,ja zdecydowanie nie jestem stworzona do życia w tak słonecznym kraju jak Polska.
Współczuję

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja opalam się błyskawicznie na ładny oliwkowy kolor. Ale jestem skromna na początek stosuję 20tkę a potem schodzę do 8ki. Wiem, że to może za niski filtr ale w manie filtrów jeszcze nie wpadłam
Ja w sumie też, tylko równie szybko buzia robi się na powrót blada
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:25   #324
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Ja mam cerę mieszaną i nie było potrzeby nakładania dodatkowo kremu na Idealist


Myszko, nadal tyle wychodzi, jak się ścisnę bardziej w piersiach to wyskakuje 70 F Jezusie.......
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:31   #325
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Rachelo
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Rachelo Ty jestes chyba osoba emocjonalna i delikatna.
Tak to wygląda niestety, jak się jest żałosną smętną ciepłą kluchą; którą wiecznie coś rani, smuci i wykańcza. Czasami jak na siebie patrzę, to czuję tylko pogardę...

Tak bardzo chciałabym być silna
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:39   #326
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

Prąd mi wyłączyli na jakieś pół godziny. Siedzę sobie przy biureczku, czytam jakieś głupoty o spisach powszechnych i ewidencjach ludności a tu nagle cichutkie "pyk" i cała wioska pogrążyła się w totalnych, egipskich ciemnościach.
Takiego ataku serca dostałam, że myślałam że zejdę z tego świata... Ta fobia mnie kiedyś do grobu doprowadzi.

Całe szczęście, że na parapecie miałam zapas jeszcze nie rozpakowanych 30 (! ) zapachowych świeczek z Ikei i na moje rozpaczliwe wołanie przyleciała siostra z zapaliniczką i zapalia mi wszystkie co do jednej

Dzisiaj mama śpi ze mną Jeśli znowu zgaśnie światło to mnie obroni

Odechciało mi się już jakiejkolwiek nauki na dziś ...


W temacie opalaniowym - postanowiłam tego lata się nie opalac Ciekawe jak to wyjdzie w realizacji. Wiadomo, nad morzem nie ma opcji żeby panicznie ewakuowac się ze słońca - ale tym razem będę się maścic naprawdę wysokimi filtrami.
Ale balsam brązujący będzie w użyciu
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:41   #327
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

A ja slucham wspanialego koncertu , tak glosno zaby dzis kumkaja
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:44   #328
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kulinarnie wykonałam jedynie cielęcinę z pieczarkami na jutro, generalne sprzątanie było (z braku słońca ) tydzień temu, więc dziś rano tylko poodkurzałam i poprzecierałam meble.
Jeśli chodzi o mięsa wszelakie, to dopiero ostatnio przestałam się bać robienia czegokolwiek, z mięsa innego niż pierś z kurczaka
Jak narazie schabowe, zrazy zawijane i bitki różniste opracowałam do perfekcji Piec czegoś w jednym wielkim kawałku, jeszcze nie próbowałam, bo boje się, że albo wyjdzie suche na wiór, albo podam w połowie surowe Ale małymi kroczkami, może i do tego dojdę
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:53   #329
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
u mnie głównie pielęgnacja bo mam tego duzo za dużo: własnie policzyłam, że mam 16 balsamów i kremów do ciała;/ musze przestać kupowac i zuzyc troche zapasów...
Paulinko, na wątek zużyciowy się zapisz

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mięsa wszelakie, to dopiero ostatnio przestałam się bać robienia czegokolwiek, z mięsa innego niż pierś z kurczaka
Jak narazie schabowe, zrazy zawijane i bitki różniste opracowałam do perfekcji Piec czegoś w jednym wielkim kawałku, jeszcze nie próbowałam, bo boje się, że albo wyjdzie suche na wiór, albo podam w połowie surowe Ale małymi kroczkami, może i do tego dojdę
Pieczenie jest trudne tylko do pierwszego razu.
Ja najchętniej zawijam w folię, bo nie muszę łazić i polewać sosem pieczeni. Wcześniej ją pomasuję trochę, natrę ziołami, w folię i do pieca A po godzince - wyciągam pyszności
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:58   #330
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Tak to wygląda niestety, jak się jest żałosną smętną ciepłą kluchą; którą wiecznie coś rani, smuci i wykańcza. Czasami jak na siebie patrzę, to czuję tylko pogardę...

Tak bardzo chciałabym być silna
Rachela Poczucie, że jestem taką kluchą, to ja znam z autopsji, ale w momentach pewnej stabilizacji wiem, że to bzdura. Co Ci dokopało?


Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.