Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 14:08   #2731
ANETKA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
GG do ANETKA07
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Teflonowa powłoka to było do sleek&curl.
ANETKA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:40   #2732
ANETKA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
GG do ANETKA07
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Włosy nie były idealnie proste, puszyły się, końcówki się wywijały, po paru godzinach praktycznie nie było widać że je prostowałam, czasami zwiększałam temperaturę bo myślałam że może używam zbyt niskiej, ale efekt nie był wcale dużo lepszy a włosów spalić nie chcę. Nie wiem, może chodzi o moje włosy, na KWC jest tez sporo pozytywnych opinii.
kurcze...strasznie mnie jakoś ciągnie do brauna, choć shine terapy też biore pod uwage, a czy możesz powiedzieć czy bardzo niszczyła włosy i czy shine terapy mniej je niszczy?

Edytowane przez ANETKA07
Czas edycji: 2010-01-11 o 14:15
ANETKA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:36   #2733
qwertyuiopmnbvcx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Chciałabym dowidzieć się co sądzicie o prostownicy Sleek Expert BAB2072E firmy Babyliss Pro? Zastanawiam się nad jej kupnem ale nie jestem jeszcze do końca przekonana. Przejrzałam już setki różnych urządzeń do prostowania włosów i ciężko mi się na coś zdecydować. Obecnie mam prostownice Philips HP 4661, ale niestety nie posiada ona już większej części powłoki ceramicznej i najwyższy czas zainwestować w nową. Obawiam się jednak, że z nową może stać się podobnie ponieważ używam różnego rodzaju środków do prostowania . Zależałoby mi więc na urządzeniu z dobrymi płytkami a nie tylko nałożoną powłoką ; ] Do tego jeszcze jonizacja, regulacja temp. oraz funkcja 'strażak' (juz pare razy musiałam się wracać do domu żeby sprawdzić czy na pewno wyjęłam wtyczkę z kontaktu ;pp) - chociaż nie jest ona niezbędna. ;] Myślałam jeszcze nad modelem Babyliss ST88E oraz prostownicą Braun ES 3... Tak więc, chciałabym dowiedzieć się co sądzicie o tych prostownicach, a może macie jakiś inny (lepszy) model? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ; ))

Edytowane przez qwertyuiopmnbvcx
Czas edycji: 2010-01-11 o 16:10
qwertyuiopmnbvcx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:04   #2734
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ANETKA07 Pokaż wiadomość
kurcze...strasznie mnie jakoś ciągnie do brauna, choć shine terapy też biore pod uwage, a czy możesz powiedzieć czy bardzo niszczyła włosy i czy shine terapy mniej je niszczy?
Braun nie niszczyła włosów, oczywiście nigdy nie prostowałam na najwyższych ustawieniach, dodatkową stosuję L'oreal Hot Liss albo Wella High Hair do ochrony. Co do Shine Therapy to na razie trochę za szybko żeby się wypowiadać czy niszczy, prostowałam nią włosy jakieś 3 razy :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:40   #2735
ANETKA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
GG do ANETKA07
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dzięki a jęśli zauważysz jakieś efekty po Shine Therapy to napiszesz?

Edytowane przez ANETKA07
Czas edycji: 2010-01-11 o 16:43
ANETKA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:01   #2736
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Też myślałam nad shine-therapy zanim kupiłam GA-MĘ i stwierdziłam, że to tylko chwyt reklamowy, bo niby jak się jakiś kosmetyk może wydzielać z prostownicy przez cały okres jej użytkowania...
Co do GA-MY to jestem zadowolona. Tak gładko sunie po włosach, że zupełnie jej nie czuję, nagrzewa się tak jak obiecuje producent w 10 sek do 220 st, a jak prostuję na 180 to dosłownie w chwilę po włączeniu. Włoski sa po niej błyszczące, ale nie zauważyłam żeby były jakoś lepiej wyprostowane niż taką zwykłą z hipermarketu za 50zł. Grunt, że tak badzo nie niszczy włosów jak taka zwykła. Pozdrawiam wszystkie prostujące
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:30   #2737
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magduuunia Pokaż wiadomość
Też myślałam nad shine-therapy zanim kupiłam GA-MĘ i stwierdziłam, że to tylko chwyt reklamowy, bo niby jak się jakiś kosmetyk może wydzielać z prostownicy przez cały okres jej użytkowania...
Co do GA-MY to jestem zadowolona. Tak gładko sunie po włosach, że zupełnie jej nie czuję, nagrzewa się tak jak obiecuje producent w 10 sek do 220 st, a jak prostuję na 180 to dosłownie w chwilę po włączeniu. Włoski sa po niej błyszczące, ale nie zauważyłam żeby były jakoś lepiej wyprostowane niż taką zwykłą z hipermarketu za 50zł. Grunt, że tak badzo nie niszczy włosów jak taka zwykła. Pozdrawiam wszystkie prostujące
Przepraszam , a ile za nia dalas? No wlasnie mysle nad ta Remingtona z tymi olejkami , ale to chyba pic na wode Mi zalezy na efekcie blyszczacych i zdrowo wygladajacych wlosow, i zeby nie niszylo tak bardzo i prostych na dluzej. Jakies propozycje O wczoraj w tv widzialam reklame Brauna tez cos jakby z olejakmi czyzby kolejny picus
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619

Edytowane przez edytka8787
Czas edycji: 2010-01-12 o 09:31
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 10:36   #2738
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja też mam dylemat czy kupić tą Shine Theraphy ale mysle też nad tym remingtonem z płytkami diamentowymi http://www.allegro.pl/item874428445_...urier_24h.html
Używała go może któraś?

aaa i jeszcze jedno zastanawia mnie jeszcze prostownica http://www.allegro.pl/item875860124_...rze_wypas.html a konkretnie tylko to ze na jednej aukcji sprzedała sie w duuużej ilości sztuk, w sumie ciekawy opis ale jedyne to co mnie odstrasza to cena bo czy można coś dobrego kupić w takiej cenie? hmmn interesujące:P

dodam jeszcze ze moją ostatnią prostownicą był remington s2002 i byłam bardzo zadowolona jednakże po 3 latach starł mi sie teflon z jednej płytki;/ wiec teraz szukam nowej

Pozdrawiam wszystkie poszukiwaczki
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 16:01   #2739
ANETKA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
GG do ANETKA07
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Przepraszam , a ile za nia dalas? No wlasnie mysle nad ta Remingtona z tymi olejkami , ale to chyba pic na wode Mi zalezy na efekcie blyszczacych i zdrowo wygladajacych wlosow, i zeby nie niszylo tak bardzo i prostych na dluzej. Jakies propozycje O wczoraj w tv widzialam reklame Brauna tez cos jakby z olejakmi czyzby kolejny picus
Nie, w braunie to co ''wylatuje'' z niej to jonizacja
ANETKA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 20:24   #2740
ANETKA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
GG do ANETKA07
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Powiedzcie mi jeszcze prosze, bo wszędzie jest inaczej napisane, czy w braunie es2 to płytki są ceramiczne czy tylko z powłoką ceramiczną, licze na szybką odpowiedź, ponieważ już ją zamówiłam, ale moge jeszcze nie potwierdzić rezerwacji

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

no i jeszcze jedno pytanko:
w różnych miejscach są różne nazwy i czy braun es2, a Braun ES 2 Satinliner Ion-shine to to samo?
ANETKA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:32   #2741
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Przepraszam , a ile za nia dalas? No wlasnie mysle nad ta Remingtona z tymi olejkami , ale to chyba pic na wode Mi zalezy na efekcie blyszczacych i zdrowo wygladajacych wlosow, i zeby nie niszylo tak bardzo i prostych na dluzej. Jakies propozycje O wczoraj w tv widzialam reklame Brauna tez cos jakby z olejakmi czyzby kolejny picus

Dałam 259 zł, ale z regulacją temperatury. Taka sama bez regulacji kosztuje 199zł u Grabci na allegro (ma 100%pozytywów). Przypadkiem się dowiedziałam, już po kupnie,że moja koleżanka fryzjerka ma GA-MĘ w salonie fryzjerskim i chwalą tą prostownicę A to jest właśnie produkt profesjonalny
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 11:24   #2742
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Zamówiłam wczoraj GHD na lookfantastic. W końcu podjęłam decyzję i teraz czekam na to cudo
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:57   #2743
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj GHD na lookfantastic. W końcu podjęłam decyzję i teraz czekam na to cudo
jak już ją dostaniesz to napisz jakie efekty bo jestem bardzo ciekawa a tak wg którą dokładnie zamówiłaś?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 12:33   #2744
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
aaa i jeszcze jedno zastanawia mnie jeszcze prostownica http://www.allegro.pl/item875860124_...rze_wypas.html a konkretnie tylko to ze na jednej aukcji sprzedała sie w duuużej ilości sztuk, w sumie ciekawy opis ale jedyne to co mnie odstrasza to cena bo czy można coś dobrego kupić w takiej cenie? hmmn interesujące:P
ja ją kupiłam, dzisiaj do mnie dotarła przekonały mnie właśnie komentarze. próbowałam już prostować ale efektów ocenić dobrze nie mogę bo prostowałam już na prostowanych włosach, lekko tylko poprawiałam.
Jak umyję włosy, wysuszę i wyprostuję to napiszę wrażenia ;p
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:32   #2745
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

LadyHoneyy czekam na wrażenia, bardzo mnie ciekawi jaki ona daje efekt a ja póki co nie prostuje juz 2 tyg zobaczymy ile wytrzymam..
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 22:26   #2746
bless694
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
prostownica

Witam . Dzisiaj byłam u fryzjera, i fryzjerka prostowała mi włosy różową prostownicą, która nagrzewa się pod rodzaj włosów. Chciałam zapytać czy może wiecie co to za prostownica? Nie zapytałam fryzjerki bo było mi tak jakoś głupio. Dodam, że bardzo ładnie prostowała włosy. Proszę o odpowiedź.
bless694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 22:38   #2747
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: prostownica

A skäd my mamy wiedziec co to za prostownica.
Fryzjerzy uzywajä z roznych firm i (kolory) prostownic.Nie pozostaje Tobie jak przejsc sie do niej i spytac lub polecam wätek zbiorczy na temat prostownic.
Rözowe sä z Brauna,Remington mozna wymieniac i wymieniac.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-01-14 o 22:42
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:08   #2748
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny a po ile sa prostownice Ga ma? Ale mam teraz dylemat , zastanawiam sie jeszcze nad ta Braun Satin Hair Iontec Ale nie wiem czy dobra maial ja ktoras z Was?
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:19   #2749
calioppe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dwa dni temu kupilam wreszcie prostownice remingtona s7902. i poki co jestem zadowolona wlosy wydaja sie byc mniej zniszczone i dluugo sie trzymaja wystarczy ze wyprostuje je po umyciu wieczorem i nastepnego dnia po nocy nie musze nic z nimi robic po prostu wstaje i wlosy gotowe
calioppe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 10:22   #2750
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

no więc co do prostownicy Eurotecha too słuchajcie szału nie ma ;p jest spoko jak na swoją cenę, szybko się nagrzewa (30 sek.), nie plącze włosów, nie przypala, zauważyłam że o wiele mniej mi wypadło, są miękkie i proste oczekiwałam jeszcze choćby małego blasku ale niestety...

Jaką polecacie prostownicę która da super fajny blask włosom?

Edytowane przez LadyHoneyy
Czas edycji: 2010-01-15 o 17:04
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:13   #2751
ANETKA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
GG do ANETKA07
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po ile sa prostownice Ga ma? Ale mam teraz dylemat , zastanawiam sie jeszcze nad ta Braun Satin Hair Iontec Ale nie wiem czy dobra maial ja ktoras z Was?
Jeśli chdzi Ci o tą es2 to zamówiłam ją, powinnam mieć ją w poniedziałek i jak zobacze efekty to napisze
ANETKA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 17:30   #2752
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ANETKA07 Pokaż wiadomość
Jeśli chdzi Ci o tą es2 to zamówiłam ją, powinnam mieć ją w poniedziałek i jak zobacze efekty to napisze
Oki to dziekuje
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:37   #2753
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

witam wszystkich ja dostałam od mojego chłopaka pod choinkę wymarzoną prostownice profesjonalną. Wiem tylko tyle że mój zamówił ją w spisku z koleżanką która jest fryzjerką. Ona zamawiała ją u siebie w salonie. Co do prostownicy jestem nią ZACHWYCONA sunie gładko po włoskach, włosy są miękkie śliskie błyszczące i sypkie. Nagrzewa się w kilka sekund ma regulacje temperatury do 220 i 3m kabel naprawdę nie zamienię jej na inną mam nadzieje że będzie mi służyć długo. A jeżeli chodzi o włosy to nie widzie zniszczeń tak jak po zwykłym żelazku, efekt utrzymuję się do następnego mycia. pozdrawiam
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 23:00   #2754
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Mogłabyś jeszcze napisać co to za prostownica skoro tak zachwalasz
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 08:26   #2755
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Mogłabyś jeszcze napisać co to za prostownica skoro tak zachwalasz
ta prostownica jest firmy INEZ tylko tak jak pisze jej nie kupicie na allegro, wiem bo sama byłam ciekawa czy ją znajdę. Jedynie tak jak to zrobił mój chłopak że zamówił u naszej znajomej w salonie ona mu to żelazko doradzała a jest naprawdę fantastyczne
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 10:00   #2756
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
jak już ją dostaniesz to napisz jakie efekty bo jestem bardzo ciekawa a tak wg którą dokładnie zamówiłaś?
IV Styler
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:02   #2757
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

prostownica wahl cutek, a ja mysle jeszcze nad ta ;/
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:45   #2758
joasia1428
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 151
GG do joasia1428
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej
planuje zakup prostownicy
strasznie napaliłam się na tą nową brauna do farbowanych włosów, ale wiem ,że to głównie reklama tak na mnie działa (niestety jako dziecko wychowane na tv mam potrzebę kupienia każdego "cudownego" produktu ), najbardziej przekonuje mnie to ,że mniej niszczy włosy, i zachowuje wilgoć w środku zamykając łuski, bo moje włosy niestety są suche, kręcone, kochają się puszyć i chłoną każdą kropelkę wody, która znajdzie się w pobliżu.

Jednak po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii dotyczących profesjonalnych prostownic zastanawiam się nad GA.MĄ lub BABYLISS PRO - akurat z tej firmy mam lokówkę spiralną i wiem ,że jest dobra. Co myślicie o tych prostownicach???:

http://www.hairstore.pl/BaByliss_PRO_Sleek_Expert _prostownica_nano_tytanow a_BAB2072E-126.html - wydaje się dobra, ale nie ma jonizacji i nic nie piszą o zatrzymywaniu wilgoci we wnętrzu włosa

http://www.tics.pl/product_info.php?cPath=2& products_id=238 - ta jest o prawie 100zł tańsza a ma jonizację, ale znów nic o zatrzymywaniu wilgoci ;/ chociaż wspominają o zamykaniu łuski włosa więc może to to samo???

http://www.tics.pl/product_info.php?...products_id=64 - ta ma przystępną cenę, i wydaję się być dobra, w droższej wersji jest z regulacją temperatury ale tego akurat nie potrzebuję bo i tak zawsze prostuje na najwyższej

jednak chyba najbardziej przemawia do mnie ta http://www.tics.pl/product_info.php?cPath=2& products_id=345 - zastanawiam się jednak nad płytami, nie wiem czy nie lepsze zwykłe ceramiczne ;/ co sądzicie??? jest jeszcze jedna podobna bez regulacji temperatury http://www.tics.pl/product_info.php?cPath=2& products_id=294 - i ma trochę inne płytki...

jestem tak skołowana tym wszystkim ,że nie wiem którą wybrać...i gdzie kupić?? czy na allegro czy na tics, czy w sklepie fryzjerskim w Poznaniu.

Jeśli któraś z Was znalazłaby chwilkę żeby wgłebić się w zalety i wady powyższych prostownic lub ma któryś z tych modeli byłabym wdzięczna za pomoc


---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

http://www.tics.pl/product_info.php?cPath=2& products_id=377 ta też wydaje się niezła

same widzicie jaka jestem niezdecydowana,

zależy mi na tym ,żeby efekt utrzymywał się jak najdłużej... mimo ,że suszę włosy najpierw na szczotkę, używam kosmetyków do prostowania, i prostuje, efekt utrzymuje się tylko jeden dzień.... po nocy, albo poddaniu włosów działaniu wilgoci robią się okropnie sianowate
joasia1428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 18:54   #2759
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: prostownica

w prostownicach sie ustawia temperaturę jak by coś..a nie za sama sie dopasowywuje...samo sie nic nie robi
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:42   #2760
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: prostownica

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
w prostownicach sie ustawia temperaturę jak by coś..a nie za sama sie dopasowywuje...samo sie nic nie robi
robi -> GHD https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379961
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.