Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 15:57   #2311
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Sama Grzywka-chemiczne prostowanie?!

Pomózcie! Ostatnio kupiłam odrzywkę PANTENE pro-v ma ona podobno prostowac włosy. niestety wcale nie pomaga tzn. pomaga, ale na ok.1godz a na buteleczce pisze, że powinna pomagać na cały dzień. mam włosy wystopniowane i odwijają mi sie koncowki, wiec znacie moze jakas odrzywke ktora jest bardzo dobra, nie obciaza włosow itd?? z gory dziex.
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 19:10   #2312
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez *brydzia* Pokaż wiadomość
a Ty mialas sama grzywke prostowana czy calosc takze?
i cos duzo placilas;pp tzn. chyba zalezy od salonu...u mnie w jedym chcieli np. za cale wlosy ok. 450zl:| a w jedynym, w jakim mozna wykoanc zabieg takze przy normalnej cenie wynosi wlasnie 100zl, zas sama grzywka wyniesie mnie ew. jak sie zdecyduje 30zl.
tak wiec generalnie ta grzywka nie byla podatna na dzialanie warunkow atmosferycznych tj. przeklety deszcz czy genelarlnie wilgoc na dworze...?;p
Samą grzywkę. Ale można prostować już od 60 zł w niektórych salonach.Za 30 zł to bałabym się o jakość preparatu i o to, czy w ogóle by się wyprostowały.
Cytat:
Napisane przez patiicheer Pokaż wiadomość
Pomózcie! Ostatnio kupiłam odrzywkę PANTENE pro-v ma ona podobno prostowac włosy. niestety wcale nie pomaga tzn. pomaga, ale na ok.1godz a na buteleczce pisze, że powinna pomagać na cały dzień. mam włosy wystopniowane i odwijają mi sie koncowki, wiec znacie moze jakas odrzywke ktora jest bardzo dobra, nie obciaza włosow itd?? z gory dziex.
Moje sprawdzone patenty to Hot Liss L'oreala, jedwab Biosilk i Gliss Kur z jedwabiem odżywka bez spłukiwania
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 00:11   #2313
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

eee no ja jestem po prostowaniu grzywki...i placilam lacznie 55zl (z myciem calosci, podcirciem grzywki i bokow no i gnerlanie prosowaniem tez trovche bokow niby...) czyli niemalo placilam...
powiedz mi! jak Ci juz wysuszyli glowe itd. to mialas cos pokrecone..bo ja boki mialam troche a nie powiny ;/////// no grzywka ok, w ogole juz podczas mycia mialam swoje krecone, a grzywke prosta (na mokro) ale te boki mi spokoju nie daja;//
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 14:48   #2314
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Biję się z myślami - Farouk czy Goldwell?
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 14:50   #2315
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ajsi Pokaż wiadomość
Biję się z myślami - Farouk czy Goldwell?
ja już zdecydowałam że ide na Goldwella
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:44   #2316
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A można wiedzieć, dlaczego? zbieram wszystkie 'za' i 'przeciw'
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 19:32   #2317
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ajsi Pokaż wiadomość
A można wiedzieć, dlaczego? zbieram wszystkie 'za' i 'przeciw'
-bo mam farbowane włosy a farouk podobno ich nie wyprostuje, dziewczyny się tutaj skarżyły (te co miały robione preparatem do farbowanych)

- bo strasznie szybko niszczą mi sie końcówki włosów co przed prostowaniem Farouka nie miało miejsca takie białe końcówki się robią, nie moge sobie z tym poradzić

- bo u mnie w mieście jest naprawdę niewielka różnica cenowa miedzy Faroukiem a Goldwellem
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 21:29   #2318
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczyny .

A ja nadal wygladam jak czarownica juz mi sie pklakac chce przez te pogode i moja szope. Do tego bylma dzis w salonie Goldwella profesjonalnym i mi powiedzieli ze moga mi zrobic cale wlosy- mialam prostowane Faroukime w lutym. Cyz to mozliwe? cena 1000zl sprawia ze szopa bedzie mi towarzyszyc jeszcze dlugo moze macie jakies sposby Z?
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 22:13   #2319
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lokowata Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny .

A ja nadal wygladam jak czarownica juz mi sie pklakac chce przez te pogode i moja szope. Do tego bylma dzis w salonie Goldwella profesjonalnym i mi powiedzieli ze moga mi zrobic cale wlosy- mialam prostowane Faroukime w lutym. Cyz to mozliwe? cena 1000zl sprawia ze szopa bedzie mi towarzyszyc jeszcze dlugo moze macie jakies sposby Z?
nie prostuj prostownicą. daj im odżyća jak już uzbierasz pieniądze na prostowanie to będą długie i zdrowe..

u Bogny tyle ci powiedzieli?
jaka jest obecna długość włosów ?
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:02   #2320
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jestem załamana moze Wy mi cos doradzicie, ok 1,5 roku temu miałam robione trwałe prostowanie farouk i teraz chciałam ponownie go powtórzyc, ale dowiedziałam sie ze moga one nałozyc preparat tylko na odrosty, a mnie juz sie faluja na całej długosci no wiec bez sensu byłoby zeby mi nałozyła do połowy głowy(bo sadze z tyle mogie miec odrostu przez ten czas) Powiedzieli mi ze jak nałozy sie na włosy na których był juz preparat to moga włosy sie popalicwiec zrezygnowałam.

W związku z tym mam pytanie, czy wiecie moze czy metodą GOLDWELL mozna nałozyc na całe włosy????? Widze ze lokowata ma podoby problem co ja, czy która moze tez go miała?? bo terz jestem w kropcenie chce byc łysa, ale tez juz nie moge wytrzymac z moimi włosami, zwaszcza przy takiej podgodzie

Wiecie gdzie w POZNANIU robią metoda GOLDWELL???
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:28   #2321
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
Jestem załamana moze Wy mi cos doradzicie, ok 1,5 roku temu miałam robione trwałe prostowanie farouk i teraz chciałam ponownie go powtórzyc, ale dowiedziałam sie ze moga one nałozyc preparat tylko na odrosty, a mnie juz sie faluja na całej długosci no wiec bez sensu byłoby zeby mi nałozyła do połowy głowy(bo sadze z tyle mogie miec odrostu przez ten czas) Powiedzieli mi ze jak nałozy sie na włosy na których był juz preparat to moga włosy sie popalicwiec zrezygnowałam.

W związku z tym mam pytanie, czy wiecie moze czy metodą GOLDWELL mozna nałozyc na całe włosy????? Widze ze lokowata ma podoby problem co ja, czy która moze tez go miała?? bo terz jestem w kropcenie chce byc łysa, ale tez juz nie moge wytrzymac z moimi włosami, zwaszcza przy takiej podgodzie

Wiecie gdzie w POZNANIU robią metoda GOLDWELL???
każdy fryzjer gada co innego:/!!!

kiedyś , jak poruszyłyśmy tutaj temat ceny prostowania odrostów..wiele dziewczyn wypowiadało sie że jest taka sama jak w przypadku prostowania całości! że preparat najpierw fryzjerzy kładą na odrosty, następnie przeciągają na całą długość :/ zdecydowaliby się no :/
z mojego dośdwiedczenia :

czerwiec 2007- pierwsze prostowanie faroukiem. całości
grudzień 2007 - drugie prostowanie, odrosty +całość.
czerwiec 2008 - trzecie prostowanie ,, odrosy +całość

i jakos włosy mi się nie popaliły. są i mają się dobrze.
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 18:52   #2322
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
każdy fryzjer gada co innego:/!!!

kiedyś , jak poruszyłyśmy tutaj temat ceny prostowania odrostów..wiele dziewczyn wypowiadało sie że jest taka sama jak w przypadku prostowania całości! że preparat najpierw fryzjerzy kładą na odrosty, następnie przeciągają na całą długość :/ zdecydowaliby się no :/
z mojego dośdwiedczenia :

czerwiec 2007- pierwsze prostowanie faroukiem. całości
grudzień 2007 - drugie prostowanie, odrosty +całość.
czerwiec 2008 - trzecie prostowanie ,, odrosy +całość

i jakos włosy mi się nie popaliły. są i mają się dobrze.
Dzięki Lil coco za odpowiedz teraz juz sama nie wiem co mam zrobic, ale w Poznaniu robią farouka tylko chyba w jednym salonie i tam stwierdzili ze oni nie chcą ryzykowac, wiec troche sie boje, bo jesli rzeczywiscie włosy sie spalą to wtedy bedzie klops dlatego zasanawiam sie nad zapytaniem o zdanie w salonie gdzie robia Goldwellem w Poznaniu, ale nie moge znalezc gdzie to jest
Moze ktos moze mi pomoc??
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:43   #2323
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
nie prostuj prostownicą. daj im odżyća jak już uzbierasz pieniądze na prostowanie to będą długie i zdrowe..

u Bogny tyle ci powiedzieli?
jaka jest obecna długość włosów ?
nie przy ETC w firmowym salonie Goldwella babeczka powiedziala ze mozna po calosci jechac Goldwellem i ze wlasnie 1000zl to bedzie kosztowalo - a wlosy mam lekko za ramiona.]

A ty gdzie robilas ze zrobili Ci po calosci? Prosze daj mi znac bo ja naprawde jestem zalamana
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:32   #2324
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lokowata Pokaż wiadomość
nie przy ETC w firmowym salonie Goldwella babeczka powiedziala ze mozna po calosci jechac Goldwellem i ze wlasnie 1000zl to bedzie kosztowalo - a wlosy mam lekko za ramiona.]

A ty gdzie robilas ze zrobili Ci po calosci? Prosze daj mi znac bo ja naprawde jestem zalamana
no w Młynieostatnie piętro przy schodach. tak jak ci pisałam kiedyś na pw. też miałam takiej długości włosy i zapłąciłam tam 550 zł dużo, porównując z tym ile tutaj dziewczyny płaciły. ale zawsze połowa mniej niż Goldwell
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:42   #2325
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
no w Młynieostatnie piętro przy schodach. tak jak ci pisałam kiedyś na pw. też miałam takiej długości włosy i zapłąciłam tam 550 zł dużo, porównując z tym ile tutaj dziewczyny płaciły. ale zawsze połowa mniej niż Goldwell
Czytalam,ze wybierasz sie na prostowanie Goldwellem-czyzby udalo Ci sie znalezc w Trojmiecie jakis salon w ktorym robia go za jakas bardziej znosna cene,czy postanowilas odzalowac i wydac 1000?pytam,bo jesli udalo Ci sie znalezc jakiegos tanszego fryzjera to szczerze powiem,ze bardzo liczylabym na namiary...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:04   #2326
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Czytalam,ze wybierasz sie na prostowanie Goldwellem-czyzby udalo Ci sie znalezc w Trojmiecie jakis salon w ktorym robia go za jakas bardziej znosna cene,czy postanowilas odzalowac i wydac 1000?pytam,bo jesli udalo Ci sie znalezc jakiegos tanszego fryzjera to szczerze powiem,ze bardzo liczylabym na namiary...

Hej Goldwellem robia we wrzeszczu przy dworcu jest salon Bogny. Tam robia Goldwellem za znosna cene Moze ktos wie gdzie jeszcze ?
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:06   #2327
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
no w Młynieostatnie piętro przy schodach. tak jak ci pisałam kiedyś na pw. też miałam takiej długości włosy i zapłąciłam tam 550 zł dużo, porównując z tym ile tutaj dziewczyny płaciły. ale zawsze połowa mniej niż Goldwell

Ja chyba zdecyduje sie na Goldwella tym razem tylko musze znalezc salon ktory mi to zrobi:| bo Bogna powiedziaa ze boji sie po calosci mi jechac.

W młynie panie sa nie mile ;/ i nie ide do nich :P

A TY gdzie na tego Goldwella bedziesz szla?
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 09:14   #2328
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A mnie powiedzieli za włosy za ramiona 500 zł za Goldwella. Mam się cieszyć?

Piszecie, że po Farouku włosy na początku są w porządku, ale potem dużo szybciej się niszczą. A jest ktoś niezadowolony z Goldwella?
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..

Edytowane przez Ajsi
Czas edycji: 2008-10-18 o 14:22
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 08:05   #2329
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lokowata Pokaż wiadomość
Hej Goldwellem robia we wrzeszczu przy dworcu jest salon Bogny. Tam robia Goldwellem za znosna cene Moze ktos wie gdzie jeszcze ?
Dzieki za namiaryW takim razie musze sie dowiedziec jakby to wyszlo przy moich wlosach...Chodz akurat do Bogny jestem neico zrazona-bylam u niej kiedys na baaardzo nieudanym scieciu...

Wiem,ze Goldwellem robia tez u mojego fryzjera na Witominie,ale jakies pol roku temu za wlosy o dlugosci mniej wiecej do zapiecia stanika mialo to kosztowac 1000-1200zl...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 14:29   #2330
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kadus wyprodukował nowe kosmetyki do trwałego prostowania, pt. "Strate-it". Nie wiecie, czy warto się w to bawić? Bo właśnie dzisiaj odwiedziłam kolejnego fryzjera i nawet składnie babka gadała
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 21:17   #2331
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dzieki za namiaryW takim razie musze sie dowiedziec jakby to wyszlo przy moich wlosach...Chodz akurat do Bogny jestem neico zrazona-bylam u niej kiedys na baaardzo nieudanym scieciu...

Wiem,ze Goldwellem robia tez u mojego fryzjera na Witominie,ale jakies pol roku temu za wlosy o dlugosci mniej wiecej do zapiecia stanika mialo to kosztowac 1000-1200zl...

Jak to kazdy fryzjer ma zwolenikow i przeciwnikow:P Ja tez szukam Goldwella wiec pewnie odwiedze Twojego fryzjera i ciekawa jestem ile mi zaspiewaja:P Jakbys podala mi jakies namiary bylabym wdzieczna a tak btw to czemu TY tam nie chcesz robic- cena tak?

A no i jak znajdziesz gdzies Goldwella w przystepnej cenie to da znac
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:50   #2332
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lokowata Pokaż wiadomość
Jak to kazdy fryzjer ma zwolenikow i przeciwnikow:P Ja tez szukam Goldwella wiec pewnie odwiedze Twojego fryzjera i ciekawa jestem ile mi zaspiewaja:P Jakbys podala mi jakies namiary bylabym wdzieczna a tak btw to czemu TY tam nie chcesz robic- cena tak?

A no i jak znajdziesz gdzies Goldwella w przystepnej cenie to da znac
Ten salon to Vertigo w Gdyni- Witominie, nie mam przy sobie wizytowki z telefonem,ale napewno namiary na niego sa w watku o dobrych fryzjerach w Gdansku. Mnie przystopowala cena-tzn.wiem,ze mniej wiecej tyle licza sobie za Goldwella,ale niestety to troszke za duzo jak dla mnie...ciagle mam nadzieje,ze znajde gdzies fryzjera prostujacego goldwellem za przystepniejsza cene...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 12:27   #2333
AgaJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Czesc dziecwzyny
Wiecie moze jak mozna zamówic kosmetyki do prostowania od Farouka z oryginalnej strony farouka, wiem ze kiedyś była taka opcja ale teraz nie mogę juz tego znalezc
AgaJoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 16:56   #2334
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Nie rozumiem dlaczego wszyscy skarżą sie na Farouka....Ja z prostowania jestem baaaardzo zadowolona minęły 2 miesiące,codziennie myje włoski i są proste jak druty
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 17:34   #2335
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

farbowane ?

które prostowanie ?

czy nie masz zniszczonych, BIAłYCH końcówek?
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 19:10   #2336
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nefretitii Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego wszyscy skarżą sie na Farouka....Ja z prostowania jestem baaaardzo zadowolona minęły 2 miesiące,codziennie myje włoski i są proste jak druty
Ja mam straszne wlosy po Farouku. Suche, końcówki białe mimo że obcielam juz 10 cm :/ i teraz znowu ide sciac 7cm. A poza tym mi się puszą i faluja. Mojej winy tu nie ma bo myje szamponami Farouka wiec dbam o nie tak jak mi zalecono

Ide na Goldwella za miesiac. Lil coco czy u Ciebie nie marudzili że masz inną trwałą na włosach?? Tzn u mnie sprawdzają czy mogą mi nałożyć Goldwella na Farouka więc jeszcze nie wiem czy u mnie w mieście mi to zrobią.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 19:16   #2337
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

te białe końcówki...ja nie wiem o czym one świadczą ! a ja mam ciemne włosy i to widać jak już długo nie podcinam TAKIM SPOSOBEM NIGDY ICH NIE ZAPUSZCZE

ja planuje prostowanie na koniec kwietnia/początek maja. nie chodziłam jeszcze sie pytać ale mam nadzieje że nie będą mi robić problemów !! zrobią ci pewnie na próbe pasemko ? napisz koniecznie jaki jest werdykt jak będziesz wiedziała i chwal się tu wszystkim odrazu
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 21:18   #2338
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Miałam farbowane włosy. To było 1 prostowanie. Nie mam białych końcówek itp. Jedyny minus-włoski wypadają Dziewczyny ja z natury nie mam kręconych włosów. Są właściwie proste ale falują sie, wykręcają w rozne strony dlatego,że są cienkie,lekkie Na początku fryzjerka w ogóle nie chciala prostowac moich wlosow więc moze dlatego u mnie jest taki efekt? dlatego,że po prostu z natury nie mam kreconych wlosow...mysle,ze wlasnie o to chodzi.
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 07:13   #2339
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

[quote=Kocurasek;9506252]Ja mam straszne wlosy po Farouku. Suche, końcówki białe mimo że obcielam juz 10 cm :/ i teraz znowu ide sciac 7cm. A poza tym mi się puszą i faluja. Mojej winy tu nie ma bo myje szamponami Farouka wiec dbam o nie tak jak mi zalecono

no widze ze mamy taki sam poblem- bo moje wlosy po Farouku wygladaja identycznie- nie wiem moze za duzy skret mialam bo naprawde mam wlosy jak pudel :P
Jak chcialam isc na calosc na Goldwella do salony firmowego powiedzieli ze nie ma problemu ze zrobia mi na calosci- ale cena byla kosmiczna 1000 zl, natomiast w salonie gdzie robia prostowanie Goldwellem pani powiedziala ze moze zrobic odrosty a nie po calosci( bo sie boji) musze jakies argumenty znalec i ja troche ponaciskac zeby moze probne pasemko zrobila mi i moze sie zgodzi w kazdym badz razie chetna nie byla ;p

Edytowane przez lokowata
Czas edycji: 2008-10-30 o 07:15
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 16:32   #2340
killahears
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

[quote=iveetta;7554277]Mam na imię Angelika i mam 15 lat. Wszystko zaczęło się jak miałam iść do gimnazjum. Do nowego które wybudowali, są dam bardzo dużo osób z różnych miejscowości. a co do rodziców to masz rację. Nie mam wsparcia w nich. Że to choroba dałam mamie przeczytać w internecie ale dalej nie uwierzyła mi.Byłam już u 3 .................Fuck Off moja droga jestes lysa no i co?.. ;p ludzie na wojnie giną whatever obcina im palce..Mloda jestes z tad to przerazene..Jakkolwiek ja rowniez mam trihofaze nikt niewie ze to horoba ogulnie smieh ze lysieje na czubku glowy (jestem przystojny bez ogrudek to powiem niema co sciamniac , mam 25 lat hoho jestem mezczyzna ;tu same baby no i dlawas to klopot jest mimo wszystko wiekszy..no ale jakies przeszczepy it p. niema strachu bedzie dobrze . Zyj swoim zyciem. nikt Ci niepomoze jak nie pomozesz sobie sama.
Triho filia w moich oczach oraz na podstawie encyklopedii
- nadopiekuncza matka niekochajacy ojciec = Trichotillomania (u mnie to pasuje w 100%
Jak sie z tego wyleczyc? Juz pisze:
- haha nieda sie niesadze przynajmniej bo mam to juz z 10 lat od 15 roku zycia moze wczesniej i ciagle wyrywam dziewczyna krzyczy "nie rob"to wtedy przestaje rodzice tez nieruob mowili ale teraz juz niemieszkam znimi wiec ona . Cowiecej dobrze mi z moim koczanie no i dzieki temu rwe mnie(jak zaczesze to niewidac ale obawiam sie ze kiedys to juz grzywki miec niebede i bede wygladal glupio..taki los ..porada Fuck Off Wszystko mozesz Kontroluj emocje Baw sie Kochaj. Caluje pozdrawiam...gall anonim nieprzyznam sie zanic jakie mam imie wstydze sie tej choroby a ponoc to to samo co obgryzanie paznokci hmm... zycie jest krotkie wykozystaj je bo ono wykorzysta Cie..ale i tak jest krotkie wiec nic do stracenia
killahears jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.