Jak wyglądać na starszą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 21:32   #1
patryssia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5

Jak wyglądać na starszą?


.

Edytowane przez patryssia01
Czas edycji: 2016-09-10 o 08:23
patryssia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:42   #2
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

- zrezygnuj z jasnych ubrań, ubieraj się elegancko i kobieco
- ubieraj szpilki lub baleriny
- używaj do makijażu barw w tonacji od brązu do cielistego beżu lub czarne smoky eyes
- zamien błyszczyk na szminkę w kolorze ust lub bordową (wsmaruj odrobinę w usta, tak aby były lekko podkreślone)

mam ten sam problem co ty
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:55   #3
kluska27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez patryssia01 Pokaż wiadomość
Mam 18 lat, ale wyglądam na wiele młodszą. Jestem niska i chuda, chciałabym wyglądać na starszą. Na co dzień prawie się nie maluję, zazwyczaj tylko puder i tusz. Ubieram się raczej zwyczajnie, ciemne rurki i czarne lub białe t-shirty. Chciałabym coś w sobie zmienić, może byście coś doradziły?
Mam ten sam problem również jestem niska mam 18 lat i na swój wiek nie wyglądam ubieram się tak jak ty nie wiem jak się malować i w ogóle wiec prosze o odpowiedz mój nr gg 35122975
kluska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:01   #4
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

nie mam gg mozemy pogadac prywatnie w wiadomosciach
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:09   #5
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Dziewczyny, to wcale nie jest problem, choć w wieku 18 lat może być to trochę uciążliwe. Też wyglądam na młodszą nisz jestem i w wieku 33 lat muszę pokazywać dowód przy zakupie alkoholu . Kobiecy strój, obcasy i trochę bardziej wyrafinowany makijaż dodają lat.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:29   #6
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Ja mam 16 lat i nie powiem przy moim makijażu ( mocno wymalowane oczy kredka + czarny czasami niebieski i czarny cień ) , bluzki z dekoltami , jeansy i skejty ludzie mi dają 18 i nawet więcej . Przeważnie nie mam problemu z wejściem na jakieś dyskoteki czy coś . Rzadko kiedy ktoś się spyta o dowód więc jest luzik .

; ))
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 15:23   #7
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

nie zawsze pomaga
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 15:24   #8
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Przypomniał mi się program z MTV "Moje "jakieśtam" urodziny". Chyba to chodzi o 16-te. Prawie zawsze kiedy widziałam te dziewczyny myślałam ...."KTORE urodziny....?????". /wyjątkiem była 16 letnia modelka.
Moim zdaniem lat dodaje farbowanie włosów na zdecydowany kolor (nie balejaż tylko farba), fryzura (dziewczęca jest np. kitka, konski ogon), makijaż oczu.
Oczywiście to nie znaczy, że zawsze i każdego to postarzy.
Jeśl iktoś jest starszą osobą to farbowanie go odmłodzi (bo ma swoje siwe włosy) a delikatny makijaż doda blasku.
Ja uwielbiam dziewczęcy look. Często na backstage widać jakie dziecinne buzie maja modelki, one też często poza wybiegiem nie nakładaja mocnego make up, nie tapirują włosów. Dbają ofiltry i o cerę.
Musisz poeksperymentować oby nei za bardzo w drugą stronę.
Twój wygląd może Ciebie wyróżniać z grupy (licznej) dziewczyn, które nie wiadomo czy maja18 czy 28 lat.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 15:55   #9
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

No tak, tylko Ty mówisz o twarzach, a dziewczyny o całej figurze. Modelki są wysokie, więc, mimo młodo wyglądającej twarzy, jednak widać, że ma się do czynienia z osobą pełnoletnią.

Ja sama mam niecałe 160cm wzrostu, jestem dodatkowo bardzo szczupła i drobna, przez co wyglądam na jakieś 16-17 lat (mając makijaż, bez makijażu wyglądam pewnie na gimnazjum). Mam 25 lat i taki wygląd jest dla mnie problemem: ciężko znaleźć pracę, a do tego podbijają do mnie gimnazjaliści / licealiści :/
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:15   #10
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
No tak, tylko Ty mówisz o twarzach, a dziewczyny o całej figurze. Modelki są wysokie, więc, mimo młodo wyglądającej twarzy, jednak widać, że ma się do czynienia z osobą pełnoletnią.

Ja sama mam niecałe 160cm wzrostu, jestem dodatkowo bardzo szczupła i drobna, przez co wyglądam na jakieś 16-17 lat (mając makijaż, bez makijażu wyglądam pewnie na gimnazjum). Mam 25 lat i taki wygląd jest dla mnie problemem: ciężko znaleźć pracę, a do tego podbijają do mnie gimnazjaliści / licealiści :/

Gimnazjaliści no tak to problem. Fakt nie pomyślałam o dziewczynach o nieduzym wzroście. Tu już chyba przy zgrabnej figurze (szczuplaki jak Ty) pomogą ubrania -sukienki, tuniki. Ale dziewczyny i tak macie o niebo lepiej od dziewczyn, które próbują wyglądać młodziej. Bo o to chyba trudniej. Pewnych objawów zaniedbań na skórze już nigdy nie da się odwrócić.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:52   #11
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Kto ile ma wzrostu nie mówi o naszym wieku. Też jestem malutka ( ale kurczę już nie drobniutka, a szkoda bo chciałabym).

Dużo dają ciuchy, fryzura, makijaż.- A nie wzrost czy figura.

Ciesz sie jesteś szczupła i drobna możesz założyć wszystko. W szpilkach na pewno wyglądasz niesamowicie. Stonowane kolory,. nie pstrokate.
W makijażu spróbuj brązy, beże, smooky eyes,kocia kreska eyelinerem dodaje lat... Coś klasycznego, nie straszącego i nachalnego. (oczywiście mówie potencjalnie, bo nie wiem czy Ci pasują te kolory).
Pomyśl nad fruzyrą. Rzekomo ciemne kolory 'dodają lat' ... ale ja jestem zdania że zależy komu. Może ostatnio modne na prosto do ramion, albo na boba.(oczywiście wtedy gdy Ci pasuje)
no i opalenizna dodaje lat. Ale bez tego też sie obejdzie bo przecież nie będziesz specjalnie chodziła na solarium, bo szkoda skóry.

Można wyglądać kobieco i stylowo. Nie koniecznie dziecinnie lub jak ja to nazywam 'gdy 15stka chce 30stke'

bo w dzisiejszych czasach ja już sama nie wiem czy 16skta ma 25 czy 30 lat hehe
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 18:58   #12
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

W makijazu daja mi 25
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:26   #13
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
W makijazu daja mi 25
No i chyba starczy. Z tego co zrozumiałam masz 18.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Kto ile ma wzrostu nie mówi o naszym wieku. Też jestem malutka ( ale kurczę już nie drobniutka, a szkoda bo chciałabym).

Dużo dają ciuchy, fryzura, makijaż.- A nie wzrost czy figura.

Ciesz sie jesteś szczupła i drobna możesz założyć wszystko. W szpilkach na pewno wyglądasz niesamowicie. Stonowane kolory,. nie pstrokate.
W makijażu spróbuj brązy, beże, smooky eyes,kocia kreska eyelinerem dodaje lat... Coś klasycznego, nie straszącego i nachalnego. (oczywiście mówie potencjalnie, bo nie wiem czy Ci pasują te kolory).
Pomyśl nad fruzyrą. Rzekomo ciemne kolory 'dodają lat' ... ale ja jestem zdania że zależy komu. Może ostatnio modne na prosto do ramion, albo na boba.(oczywiście wtedy gdy Ci pasuje)
no i opalenizna dodaje lat. Ale bez tego też sie obejdzie bo przecież nie będziesz specjalnie chodziła na solarium, bo szkoda skóry.

Można wyglądać kobieco i stylowo. Nie koniecznie dziecinnie lub jak ja to nazywam 'gdy 15stka chce 30stke'

bo w dzisiejszych czasach ja już sama nie wiem czy 16skta ma 25 czy 30 lat hehe
Z ostatnim zdaniem się zgodzę zdecydowanie.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:52   #14
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
No tak, tylko Ty mówisz o twarzach, a dziewczyny o całej figurze. Modelki są wysokie, więc, mimo młodo wyglądającej twarzy, jednak widać, że ma się do czynienia z osobą pełnoletnią.

Ja sama mam niecałe 160cm wzrostu, jestem dodatkowo bardzo szczupła i drobna, przez co wyglądam na jakieś 16-17 lat (mając makijaż, bez makijażu wyglądam pewnie na gimnazjum). Mam 25 lat i taki wygląd jest dla mnie problemem: ciężko znaleźć pracę, a do tego podbijają do mnie gimnazjaliści / licealiści :/
Ale spora część modelek nawet nie jest pełnoletnia, dla mnie większość wygląda jak dzieci wyciągnięte ze szkolnych ławek
Do rzeczy: nie wiem, jaki masz styl ubierania się na co dzień, czy wolisz jaskrawe kolory, czy stonowane, ale jeśli chcesz się odciąć wizualnie od wyglądu nastolatki - nie musisz wbijać się w garsonkę, łącz ciuchy inaczej, niż zrobi to nastolatka. Wkładasz kolorowe rurki - załóż do nich koszulę i baletki/buty na obcasie zamiast t-shirta i trampek. Kupujesz sukienkę - kup taką, której materiał wygląda na porządny, nie trykot. Wykańczaj strój dobrze dobraną biżuterią i dodatkami, każdy element musi być przemyślany. Biżuterię możesz nosić kompletami, chyba, że masz dobre wyczucie, ale raczej przerzuć się na prawdziwą lub dobrej jakości sztuczną biżuterię. Zaprzyjaźnij się z obcasami, chociaż kilka cm w górę to dla Ciebie plus (codzienne bieganie na szpilkach też nie jest specjalnie zdrowe, więc mogą to być np. niewysokie koturny, stabilne grubsze obcasy itp.).
Jeśli chodzi o fryzurę, to postaraj się o cięcie ze zdecydowaną linią i dbaj o nie. W pewnym wieku krótkie włosy odmładzają, ale sama się przekonałam, że na młodej osobie potrafią dodać powagi - odkąd ścięłam włosy, nikt nie pyta mnie już o dokumenty w sklepie. Miałam proste włosy do pasa, z prostą grzywką, teraz mam coś w stylu fryzury w załączniku - tej po prawej, oczywiście.
Z makijażem trzeba ostrożnie, bo tapeta nikomu nie służy, ale modelowanie twarzy bronzerem, wymodelowany kształt oka cieniem podkreślającym kolor tęczówki, pomadka zamiast błyszczyka - to są elementy makijażu kobiety, nie dziewczynki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MARTA_SZULAWIK_580x467.jpg (21,2 KB, 137 załadowań)
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:02   #15
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

ja nie mam grzywki, mam czarne dlugie wlosy
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:20   #16
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
ja nie mam grzywki, mam czarne dlugie wlosy
No i?
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:03   #17
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

[QUOTE=a-sea-of-honey;27650267]Ale spora część modelek nawet nie jest pełnoletnia, dla mnie większość wygląda jak dzieci wyciągnięte ze szkolnych ławek
QUOTE]

Ale czy to kwestia chudości i dziecinnej figury (brak bioder i dużego biustu, chude ręce itd.) czy rysów twarzy?
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:11   #18
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Macie jakies rady na makijaż dodajcy chociaz ze dwa trzy lata wiecej
Z buzki wygladam mlodo, nawet jak sie maluje. Mam takie rysy twarzy, ale chciałabym wygladac chociaz na 20 lat, majac teraz 25 Dają mi najczęściej 16
Mam okrągłą buzię, delikatne rysy twarzy, bladą cere i blond włosy.... Jak wymodelować twarz, żeby wygladala dojrzalej ? Dodam, ze maluje oczy zawsze ciemnobrązową kredką, czasami jakis cien położe, zazwyczaj w odcieniach brązu lub beżu. Obowiązkowo tusz do rzes, puder i róz, ale ten ostatni tez ciezko uwydatnia mi kosci policzkowe. No i taki makijaz tez lat za duzo mi nie dodaje. Specem od makijazu nie jestem....

Mogę powiedziec, ze ubior czasami pomaga .Ludzie czasami nie patrzą na twarz tylko na to co nosiimy i jak się prezentujemy.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:33   #19
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

smoky eyes np. zestawem benefit jest w nim instrukcja
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 15:40   #20
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Jeśli taka szesnastka-siedemnastka żeby sobie dodać te dwa lata pomaluje włosy na czarno, to może być pewna, że częstotliwość pytania o dowód przy próbie zakupu piwa i fajek na bibeczkę zwiększy się dziesięciokrotnie, bo to tak paskudnie wali po oczach próbą bycia dorosłą, że ojamatko Nikt nigdy nie chciał ode mnie dowodu, jak miałam czerwone włosy, teraz im się zdarza pytać, więc fail, jakby się ktoś pytał

Najlepszym sposobem jest moim zdaniem zmiana ciuchów na bardziej wysublimowano-eleganckie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:11   #21
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Jeśli taka szesnastka-siedemnastka żeby sobie dodać te dwa lata pomaluje włosy na czarno, to może być pewna, że częstotliwość pytania o dowód przy próbie zakupu piwa i fajek na bibeczkę zwiększy się dziesięciokrotnie, bo to tak paskudnie wali po oczach próbą bycia dorosłą, że ojamatko Nikt nigdy nie chciał ode mnie dowodu, jak miałam czerwone włosy, teraz im się zdarza pytać, więc fail, jakby się ktoś pytał

Najlepszym sposobem jest moim zdaniem zmiana ciuchów na bardziej wysublimowano-eleganckie
Dokładnie masz rację. Makijaż też powinien iść w tym kierunku. Dobry przykład zdjęcia dała Sea-of-honey. Nie tyle mega mocny mejkap ile wyrafinowany. Mnie dodają nieco lat kolory ziemi i ciemniejsza szminka (wtedy o dowód nie proszą )
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:53   #22
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

ja mam czarne wlosy bo mi pasuja
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 10:56   #23
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Ja te mam 18lat i mam prawie to samo... można się postarzyć, ale pytanie po co ?
Mnie tam się podobają delikatne dziecięce buźki ;D
Jedynym wyjściem jest elegancki styl, ja w sumie zawsze się tak ubieram, makijazem wolę się nie postarzac
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2011-06-23 o 11:09
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:30   #24
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Ja te mam 18lat i mam prawie to samo... można się postarzyć, ale pytanie po co ?
Mnie tam się podobają delikatne dziecięce buźki ;D
Jedynym wyjściem jest elegancki styl, ja w sumie zawsze się tak ubieram, makijazem wolę się nie postarzac
No dla mnie też taka dziewczęco - dziecinna lalkowata buzia to ideał.
Wydawało mi się, że raczej inwestuje się ograniczenia (bez słońca, bez kawy, palenia etc.) i kosmetyki, filtry, serum, maseczki i mało make up żeby to zachować i mieć jak najdłużej.
Ale dziewczynom chyba chodzi ogólnie o styl- nikt chyba nie chiałby na własne życzeniepostarzać twarzy.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 16:24   #25
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
ja mam czarne wlosy bo mi pasuja
Ja też Czytaj dokładnie, miś.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:57   #26
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

mam 18 lat i bylam kiedys na slubie, wzieli mnie za 13 latke i nie chcieli mi nalac do kieliszka, a facet nalewal wszystkim przy stoliku znaczy sie pytal czy chca, tylko mnie nie zapytal. masakra.
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 12:41   #27
kluska27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Macie jakies rady na makijaż dodajcy chociaz ze dwa trzy lata wiecej
Z buzki wygladam mlodo, nawet jak sie maluje. Mam takie rysy twarzy, ale chciałabym wygladac chociaz na 18 lat, majac teraz 18 Dają mi najczęściej 16
Mam okrągłą buzię, delikatne rysy twarzy, bladą cere i blond włosy.... Jak wymodelować twarz, żeby wygladala dojrzalej ? Dodam, ze maluje oczy zawsze ciemnobrązową kredką, czasami jakis cien położe, zazwyczaj w odcieniach brązu lub beżu. Obowiązkowo tusz do rzes, puder i róz, ale ten ostatni tez ciezko uwydatnia mi kosci policzkowe. No i taki makijaz tez lat za duzo mi nie dodaje. Specem od makijazu nie jestem....

Mogę powiedziec, ze ubior czasami pomaga .Ludzie czasami nie patrzą na twarz tylko na to co nosiimy i jak się prezentujemy

Wyglądam prawie tak samo podajcie jakieś linki jak sie ubierać i w ogóle
kluska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:06   #28
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Tez mam ten problem
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:11   #29
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

jeżeli buzia jest młoda bo masz takie dziewczęce rysy, wszelkie "postarzające" makijaże sprawia tylko ze bedziesz wygladać jak "stara maleńka" młody wyglad to atut, mam znajoma lat 24 a wygląda na ...14(!) i wcale się tym nie przejmuje, wręcz dumna jest, w otoczeniu koleżanek równolatek wygląda jak młodsza siostra, ale ma taka śliczną dziewczęcą buzię
ale docenicie to dopiero jak będziecie starsze
najprostszy sposób na postarzenie się z twarzy to mocna opalenizna, to zawsze dodaje lat, i bardziej elegancki ubiór, na pewno nie trampki i sportowe bluzy!

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
Tez mam ten problem
to juz młody wygląd jest problemem
nawet jeśli pytają o dowód to co z tego to powód do wstydu
wolałabyś jak gorąca 30-stka wyglądać w wieku 18 lat
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:45   #30
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Jak wyglądać na starszą?

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość


to juz młody wygląd jest problemem
nawet jeśli pytają o dowód to co z tego to powód do wstydu
wolałabyś jak gorąca 30-stka wyglądać w wieku 18 lat
Zdecydowanie fajniej jest na odwrót. Mając 30 wyglądać na 18
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.