Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 22:16   #3061
cindy17
Raczkowanie
 
Avatar cindy17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 251
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
Aż dziwne, że postanowiłaś stosować kurację tylko dlatego żeby pozbyć się zaskórników i rozszerzonych porów, u mnie był wysyp zaskórników które wyciskam niestety bo nie mogę patrzeć na te czarne kropki na nosie, ale pory jak miałam poszerzone tak mam, nawet więcej ich mi się zrobiło bo na czole wcześniej nie miałam a teraz tak:/( pół roku stosuję kurację).
Postanowilam bo przez kilka lat walczylam z naprawde ciezka postacia tardziku, teraz mam mase zaskornikow ktorych dluzej nie mam zamiaru tolerowac. Moja dermatolog stiwerdzila ze jedno i drugie ma poznikac, ale ja wciaz nie moge uwierzyc ze to zniknie, tak juz sie przyzwyczailam do mojej brzydkiej cery, ze ta cala poprawa brzmi dla mnie jak bajka.
cindy17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 22:37   #3062
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez cindy17 Pokaż wiadomość
Postanowilam bo przez kilka lat walczylam z naprawde ciezka postacia tardziku, teraz mam mase zaskornikow ktorych dluzej nie mam zamiaru tolerowac. Moja dermatolog stiwerdzila ze jedno i drugie ma poznikac, ale ja wciaz nie moge uwierzyc ze to zniknie, tak juz sie przyzwyczailam do mojej brzydkiej cery, ze ta cala poprawa brzmi dla mnie jak bajka.

Ahh..to zmienia postać rzeczy,a czym udało Ci się go wyleczyć? może Twoja dermatolog ma rację ze poznika u mnie natomiast rozszerzone pory wydają się jeszcze bardziej widoczne:/
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 23:17   #3063
honka'
Wtajemniczenie
 
Avatar honka'
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 205
GG do honka'
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Limonatko, ja polecam podklady w 100% mineralne - EDM.
Ja juz od ponad miesiaca je stosuje i nie zapychają, kryja na takim samym poziomie a napisalabym ze nawet lepiej.. no i skład: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77489, CI 77491, CI 77492, CI 77499). May contain: Ultramarines (CI 77007).


..
Sorki za pytanie nie z tej beczki- ale gdzie można dostać te podkłady EDM?
__________________
hop do mnie

blog

Bo w oczach tkwi siła duszy!

honka' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 06:23   #3064
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
Ahh..to zmienia postać rzeczy,a czym udało Ci się go wyleczyć? może Twoja dermatolog ma rację ze poznika u mnie natomiast rozszerzone pory wydają się jeszcze bardziej widoczne:/
No co Ty.. ja mam srednie pory i nie chcialabym zeby byly wieksze, więc nie strasz

Cytat:
Napisane przez honka' Pokaż wiadomość
Sorki za pytanie nie z tej beczki- ale gdzie można dostać te podkłady EDM?
Poczytaj tu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 10:07   #3065
Aska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez czarna248 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to przez tab. ale na ramionach i w oklolicach łopatki mam taką troche mniej gładką skórę coś jak gesia skorka - miala ktoras z was moze taki objaw przez tabletki????


mi robily sie takie placki na dloniach i ramionach teraz po kuracji ani sladu po nich

---------- Napisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cindy17 Pokaż wiadomość
Postanowilam bo przez kilka lat walczylam z naprawde ciezka postacia tardziku, teraz mam mase zaskornikow ktorych dluzej nie mam zamiaru tolerowac. Moja dermatolog stiwerdzila ze jedno i drugie ma poznikac, ale ja wciaz nie moge uwierzyc ze to zniknie, tak juz sie przyzwyczailam do mojej brzydkiej cery, ze ta cala poprawa brzmi dla mnie jak bajka.
Ja Cie pociesze jestem po kuracji roaccutanem juz 3 miesiace i moje zaskorniki nie wracaja a mialam ich troche wiec moze i Tobie pomoze
Aska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 10:59   #3066
honka'
Wtajemniczenie
 
Avatar honka'
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 205
GG do honka'
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No co Ty.. ja mam srednie pory i nie chcialabym zeby byly wieksze, więc nie strasz



Poczytaj tu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653

Dzięki Kochana za pomoc
Ja się w poniedziałek wybieram do dermy i zobaczymy co mi powie. Mam już dość wszystkich wynalazków i nie tylko. Tyle lat się leczyć i bez zmian... ech pozdrawiam Was
__________________
hop do mnie

blog

Bo w oczach tkwi siła duszy!

honka' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 11:03   #3067
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez czarna248 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to przez tab. ale na ramionach i w oklolicach łopatki mam taką troche mniej gładką skórę coś jak gesia skorka - miala ktoras z was moze taki objaw przez tabletki????
otwierają się i oczyszczają pory - innymi słowy wągry wyłażą na wierzch. To normalne.
pozdr.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 11:18   #3068
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dziewczyny jestem załamana jak pamięta któraś miałam nawrót i biiorę od trzech tygodni izotek, mój derm zakazuje wszelkiego nawilżania i tego sie trzymałam cały czas, suchość była, ale do zniesienia i widoczna w tych miejscach chorobowych bardziej, dziś rano wstaje i cała twarz jest mega sucha jakby się cała złuszczała w stylu rybiej łuski Jestem załaman ponieważ to ostatnia sobota karnawałau i wiadomo plany każdy jakieś ma ;l Mam w domu 3 kremy nawilżające których już kiedyś używałam , ale troche zapychały , który z nich najmniej mnie zapcha -Krem nawilżająco pielęgnujący z soray -effaclar H -balneum baby krem ? Czy może jeszcze jakiś inny prosty sposób na to jest ?
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:27   #3069
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Kurcze ja wlasnie odebralam wczoraj wynik rozmazu krwii i nie ma podanych zakresow referencyjnych.. a jak znalazlam w necie norma dla limfocytow to 25 - 40% a ja mam 70%.. dziwne!

Po za tym pisze, ze uklad czerwonokrwinkowy bez zmian.

Nie chce mi sie juz robic fotki, ale mam tak:
Leukocyty - 4,3 G/l
- gran. obojetn. o jadrze podzielonym - 22%
- granulocyty kwasochlonne - 4%
- limfocyty - 70%
- monocyty - 4%



Jesli faktycznie norma jest taka jak podalam wczesniej, to czemu mi tego nie odznaczyli na rozmazie...

No i teraz jestem ciekawa czy dostane Izotek.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-21 o 18:47
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 21:14   #3070
cindy17
Raczkowanie
 
Avatar cindy17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 251
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
Ahh..to zmienia postać rzeczy,a czym udało Ci się go wyleczyć? może Twoja dermatolog ma rację ze poznika u mnie natomiast rozszerzone pory wydają się jeszcze bardziej widoczne:/
Dianą 35 ale juz mam dosc faszerowania sie tym swinstwem, a jak tylko odstawie na wiecej niz dwa miesiace problem wraca. Naprawde tragedia jak ta choroba moze psyche zryc. Moze u Ciebie robia się wieksze bo sie oczyszczaja?:P a na koniec kuracji w ogole znikna
cindy17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:37   #3071
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez cindy17 Pokaż wiadomość
Dianą 35 ale juz mam dosc faszerowania sie tym swinstwem, a jak tylko odstawie na wiecej niz dwa miesiace problem wraca. Naprawde tragedia jak ta choroba moze psyche zryc. Moze u Ciebie robia się wieksze bo sie oczyszczaja?:P a na koniec kuracji w ogole znikna

Też myślałam o Diane35 ale ginekolog powiedziała, że jestem za młoda na nie, a pory mam nadzieję że znikną po kuracji bo już nie mogę na nie patrzeć.
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 08:36   #3072
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana jak pamięta któraś miałam nawrót i biiorę od trzech tygodni izotek, mój derm zakazuje wszelkiego nawilżania i tego sie trzymałam cały czas, suchość była, ale do zniesienia i widoczna w tych miejscach chorobowych bardziej, dziś rano wstaje i cała twarz jest mega sucha jakby się cała złuszczała w stylu rybiej łuski Jestem załaman ponieważ to ostatnia sobota karnawałau i wiadomo plany każdy jakieś ma ;l Mam w domu 3 kremy nawilżające których już kiedyś używałam , ale troche zapychały , który z nich najmniej mnie zapcha -Krem nawilżająco pielęgnujący z soray -effaclar H -balneum baby krem ? Czy może jeszcze jakiś inny prosty sposób na to jest ?
ja bym się posmarowała tym balneum, ale chyba za późno już piszę tego posta
__________________

kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 10:47   #3073
cindy17
Raczkowanie
 
Avatar cindy17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 251
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
Też myślałam o Diane35 ale ginekolog powiedziała, że jestem za młoda na nie, a pory mam nadzieję że znikną po kuracji bo już nie mogę na nie patrzeć.
Ja ją dostalam w wieku 16 lat a teraz mam 20 takze juz najwyzszy czas cos z tym zrobic radyklanie A do kuracji Izo lekarz nie wlaczyl Ci zadnych srodkow anty?
cindy17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 11:07   #3074
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez cindy17 Pokaż wiadomość
Ja ją dostalam w wieku 16 lat a teraz mam 20 takze juz najwyzszy czas cos z tym zrobic radyklanie A do kuracji Izo lekarz nie wlaczyl Ci zadnych srodkow anty?
Mnie tez nie wlaczyla anty, ale tylko przez to ze ja ich nie moge lykac.

Ja juz za tydzien po recepte, o ile nie okaze sie ze jednak wyniki złe.. i mi nie wypisze Akne
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:12   #3075
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez cindy17 Pokaż wiadomość
Ja ją dostalam w wieku 16 lat a teraz mam 20 takze juz najwyzszy czas cos z tym zrobic radyklanie A do kuracji Izo lekarz nie wlaczyl Ci zadnych srodkow anty?

Ja w tym wieku właśnie po te tabletki się wybrałam, prywatnie, ale pani ginekolog była ogólnie bardzo niemiła no i że za młoda na takie ostre tabletki jestem, ale teraz biorę Yasmin.
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:25   #3076
andzik1111
Raczkowanie
 
Avatar andzik1111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie,jakie cudne;)
Wiadomości: 390
GG do andzik1111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

wiem ze tu gdzies napewno ktoras z Was juz sie wypowiedziala ale troche tego jest do przeczytania...a ze pora poznawa a ja z natury leniuszek jestem wiec mam pytanko do ktorejs z Was ktora brala AKNENORMIN i juz skonczyla terapie albo jest prawei na mecie czy dalo to jakies rezultaty takie powazne...ja biore juz 2 miechy i widze ze jest lepiej ale to wciaz nie to czego oczekuje.moze jestem w goracej wodzie kapana i chcialabym wszytsko od razu ale to dlatego ze mam dosyc juz tych prychow na moim fejsie i chce sie tego pozbyc.powiedzcie tez czy macie u siebie jakies skotki uboczne poza wysuszaniem sie sluzowki.
andzik1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:33   #3077
an_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Tydzień temu moja pani doktor zakończyłą mi kurację izotekiem, ponieważ wzięłam minimalną dawkę. Ja oczywiście miałam i nadal mam masę wątpliwości. Nie wychodzą mi oczywiści typowe wypryski, stan skóry jest lepszy niż był, ALE: zostało mi trochę zaskórników, a parę dni temy zaczęły się pojawiać czerwone małe kropki, takie podskórne, na jednym z policzków dzisiaj zauważyłam czerwone, wypukłe coś, niebolące, nie wyglądające na pryszcza, sama nie wiem już co o tym wszystkim myśleć, czy wybrać się z powrotem do lekarza? Czy izotek może jeszcze działa? Nie uważam żeby był to jakiś nawrót, ale takie jakby pogorszenie... No ostatecznie jestem tak średnio zadowolona, boję się że wszystko zacznie się od nowa...Muszę wstawić tu zdjęcia....Pozdr.
an_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 23:30   #3078
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez an_a Pokaż wiadomość
Tydzień temu moja pani doktor zakończyłą mi kurację izotekiem, ponieważ wzięłam minimalną dawkę. Ja oczywiście miałam i nadal mam masę wątpliwości. Nie wychodzą mi oczywiści typowe wypryski, stan skóry jest lepszy niż był, ALE: zostało mi trochę zaskórników, a parę dni temy zaczęły się pojawiać czerwone małe kropki, takie podskórne, na jednym z policzków dzisiaj zauważyłam czerwone, wypukłe coś, niebolące, nie wyglądające na pryszcza, sama nie wiem już co o tym wszystkim myśleć, czy wybrać się z powrotem do lekarza? Czy izotek może jeszcze działa? Nie uważam żeby był to jakiś nawrót, ale takie jakby pogorszenie... No ostatecznie jestem tak średnio zadowolona, boję się że wszystko zacznie się od nowa...Muszę wstawić tu zdjęcia....Pozdr.

Izotek na pewno jeszcze działa i będzie działał jeszcze długo,poczekaj trochę, chyba że stan skóry bardzo się pogorszy wtedy się wybierz.Ja bym tak zrobiła.
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 15:02   #3079
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kurcze ja wlasnie odebralam wczoraj wynik rozmazu krwii i nie ma podanych zakresow referencyjnych.. a jak znalazlam w necie norma dla limfocytow to 25 - 40% a ja mam 70%.. dziwne!

Po za tym pisze, ze uklad czerwonokrwinkowy bez zmian.

Nie chce mi sie juz robic fotki, ale mam tak:
Leukocyty - 4,3 G/l
- gran. obojetn. o jadrze podzielonym - 22%
- granulocyty kwasochlonne - 4%
- limfocyty - 70%
- monocyty - 4%



Jesli faktycznie norma jest taka jak podalam wczesniej, to czemu mi tego nie odznaczyli na rozmazie...

No i teraz jestem ciekawa czy dostane Izotek.
hm bardzo dziwne, że norm nie masz.
jeśli te normy które znalazłaś są dobre (chociaż nie wiem, bo u mnie limofocyty nie są podawane w % tylko inaczej jakoś) to bardzo dziwne, że masz tak bardzo powyżej granicy...Może się pod tym kryć jakieś zapalenie albo choróbsko jakieś

I tylko te rzeczy miałaś na badaniu krwi robiony? A cholesterol, próby wątrobowe?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 15:22   #3080
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
hm bardzo dziwne, że norm nie masz.
jeśli te normy które znalazłaś są dobre (chociaż nie wiem, bo u mnie limofocyty nie są podawane w % tylko inaczej jakoś) to bardzo dziwne, że masz tak bardzo powyżej granicy...Może się pod tym kryć jakieś zapalenie albo choróbsko jakieś

I tylko te rzeczy miałaś na badaniu krwi robiony? A cholesterol, próby wątrobowe?
Chol, próby wczesniej w wątku pokazywalam dawalam fotke. Wszsytko jest OK, tylko limfocyty jakies dziwne, ale moze to ząb, choc mnie nie boli.. ale mysle ze to przez niego.

Juz dokladnie za tydzien kupie retinoid ale musze cos kupic do nawilzania nosa, bo ja mam czesto ot tak krwotoki.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:01   #3081
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

poradź się najlepiej dermatologa jeszcze, może ona coś dobrego poleci do nosa
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 15:03   #3082
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

witam
mogę już iść na pierwszy zabieg złuszczający derma mówiła że lepszy będzie jakiś peeling chemiczny niż mikrodermabrazja, mówiła o tzw. "żółty peeling" ale jak obczaiłam w necie koszt 450-600zł to się raczej nie zdecyduje... derma dała mi już namiary do poradni do której mam się zgłosić, zobaczę co mi tam polecą...
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:13   #3083
PanSzaraEminencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Czym smarujecie usta w czasie kuracji ? Ja stosowałem pomadkę do ust, jakaś "no name" ale zauważyłem że jest za słaba i usta mam bardzo suche.
PanSzaraEminencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:21   #3084
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Szara- polecam Nivea Med Repair, albo sztyft Neutrogeny.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:55   #3085
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez PanSzaraEminencja Pokaż wiadomość
Czym smarujecie usta w czasie kuracji ? Ja stosowałem pomadkę do ust, jakaś "no name" ale zauważyłem że jest za słaba i usta mam bardzo suche.
Najlepszy balsam na swiecie - Tisane z naturalnych skladnikow, albo u mnie totalny hit - wazelina, ale ja mam taka przezroczysta z Londynu, nie wiem czy u nas sa jakies rodzaje wazelin..

Dosc dobra byla tez pomadka z rossmana truskawkowa taka zwykla. Nivee mialam raz, ale to totalny badziew. [for me]
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:59   #3086
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość
witam
mogę już iść na pierwszy zabieg złuszczający derma mówiła że lepszy będzie jakiś peeling chemiczny niż mikrodermabrazja, mówiła o tzw. "żółty peeling" ale jak obczaiłam w necie koszt 450-600zł to się raczej nie zdecyduje... derma dała mi już namiary do poradni do której mam się zgłosić, zobaczę co mi tam polecą...
A ile tych peelingów trzeba by zrobić?
Ja w poniedziałek idę na kolejną mikro Chyba nie będę póki co ryzykowała z kwasami i innymi chemikaliami
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:06   #3087
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A ile tych peelingów trzeba by zrobić?
Ja w poniedziałek idę na kolejną mikro Chyba nie będę póki co ryzykowała z kwasami i innymi chemikaliami
azzis, niesmialo chce zapytac czy mi odpiszesz na pw
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 19:07   #3088
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość
witam
mogę już iść na pierwszy zabieg złuszczający derma mówiła że lepszy będzie jakiś peeling chemiczny niż mikrodermabrazja, mówiła o tzw. "żółty peeling" ale jak obczaiłam w necie koszt 450-600zł to się raczej nie zdecyduje... derma dała mi już namiary do poradni do której mam się zgłosić, zobaczę co mi tam polecą...

Tak zwany yellow peel, miałam robiony go ale przed kuracją, miał pomóc w trądziku ale prócz super gładkiej skóry pozbycia się wągrów i chwilowego rozjaśnienia buzi, wydane 250 zł ale tylko na chwilowy efekt.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A ile tych peelingów trzeba by zrobić?
Ja w poniedziałek idę na kolejną mikro Chyba nie będę póki co ryzykowała z kwasami i innymi chemikaliami

A jak tam twoj buziak się trzyma?Zadowolona z mikro?
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 20:34   #3089
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A ile tych peelingów trzeba by zrobić?
Ja w poniedziałek idę na kolejną mikro Chyba nie będę póki co ryzykowała z kwasami i innymi chemikaliami
nawet nie wiem... derma o nim tak tylko wspomniała, nie pytałam o szczegóły, a mikro źle mi się kojarzy, bo jakieś 3 lata temu kiedy udało mi się pozbyć trądziku (tak wtedy myślałam) i miałam mikro na przebarwienia, to po pierwszym zabiegu wszystko ok, nawilżałam i tak dalej, ale drugi robiła mi już inna babka i powiedziała że lepsze efekty są jak się nic nie kładzie, skóra mi się złuszczyła i w ciągu jednej doby mnie wypryszczyło i wszystko wróciło

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
Tak zwany yellow peel, miałam robiony go ale przed kuracją, miał pomóc w trądziku ale prócz super gładkiej skóry pozbycia się wągrów i chwilowego rozjaśnienia buzi, wydane 250 zł ale tylko na chwilowy efekt.
250? a możesz napisać gdzie? bo jak w necie szukałam to mi wyskakiwało 450, no chyba że ja coś źle sprawdziłam
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 21:55   #3090
cindy17
Raczkowanie
 
Avatar cindy17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 251
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

hej dziewczyny, jestem juz po 10 tabletkach izo i powoli zaczyna mi sie wszystko luszczyc na buzi. Nie zapytalam jednak mojej dermy czy moge zrobic sobie peeling? Nigdzie nie moge znalezc inforamcji na ten temat. Mam nadzieje ze mi pomozecie
cindy17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.