Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 19:58   #2881
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny ja juz swoje zdanie na temat silikonow wyrazilam kiedys i nadal je czasami wyrazam jak ktos pyta bo uwazam ze calkowiecie czyste zasady bez silikonow moga stosowac osoby z calkowicie zdrowymi wlosami wlosy zniszczone farbowane nalezy oczywiscie odzywiac ale i rowniez zabezpieczac i to bardziej niz te zdrowe
jest jeszcze cos takiego w CG ze ok do 2 ms zaczyna sie kryzys wlosowy polega on na tym ze wlosy zaczynaja reagowac na zmiane pielegnacji
jesli ktos ma burze wlosow do tego falowane to przepraszam czym je mozna ujarzmic jak nie lekkim produktem silikonowym u mnie zeby nie pantene to niewiem calkowity baran by byl na glowie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 19:58   #2882
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziękuję dziewczyny mi się bardziej podoba ta jasna(ona jest kremowa, delikatnie "pudrowa" jakby) ale wiem, że rzeczywiście może być za mdło z moimi włosami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:01   #2883
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny mi się bardziej podoba ta jasna(ona jest kremowa, delikatnie "pudrowa" jakby) ale wiem, że rzeczywiście może być za mdło z moimi włosami
moze byc fajna jesli sie dobierze ciemne dodatki to czemu nie trudno ocenic tak na obrazku wiadomo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:07   #2884
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam wszystkie Blondyneczki Dziewczyny błagam ratujcie mnie, bo chyba zwariuję... ;( Jakiś czas temu pisałam tutaj u was na forum, tzn. prosiłam o poradę.No niestety nikt mi nie odpowiedział, więc postanowiłam działać na własną rękę... No, ale to był mój życiowy błąd!! Dodam Wam zdjęcia przed moimi kombinacjami jak i po i proszę Was ładnie pomóżcie mi przyciemnić tego kurczaka(myślę już o srebrzystym jasnym blondzie ze schwarzkopfa z serii Natural&Easy), ale wiecie jak się tak teraz sparzyłam, to wolę się jednak kogoś dopytać, bo sama to jestem zielona co mi może po takiej mieszance wyjść na mojej łepetynce... A jak nie da rady takimi farbami drogeryjnymi, to czy wiecie może jak już nie mam odrostu to mogę iść na balejaż, albo jakieś pasemka?

1-Moje włosy do wczoraj do godz.20(balejaż b.jasny blond, ciemny blond)
2-Moje włosy do wczoraj do godz.20(balejaż b.jasny blond, ciemny blond)
3-odrost
4-"przewspaniały" pomysł by zafarbować się Stockholmem-jeszcze "lepszy"efekt.... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać-wczoraj po godz.20
5-"przewspaniały" pomysł by zafarbować się Stockholmem-jeszcze "lepszy"efekt.... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać-wczoraj po godz.20
6-kurczak do potęgi n-tej(farbowane palette skandynawski blond 100)-dziś
7-kurczak do potęgi n-tej(farbowane palette skandynawski blond 100)-dziś

Jak widzicie zgotowałam moim włosom terapię szokową, najgorsze jest to, że mam jutro egzamin i niestety trzeba się ludziom pokazać...

Pozdrawiam Was Serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC080434z.jpg (24,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB250401.jpg (83,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB250407.jpg (35,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1270649.jpg (28,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1270651.jpg (26,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1270652.jpg (59,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1270657.jpg (24,7 KB, 58 załadowań)
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:11   #2885
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Blondyneczki Dziewczyny błagam ratujcie mnie, bo chyba zwariuję... ;( Jakiś czas temu pisałam tutaj u was na forum, tzn. prosiłam o poradę.No niestety nikt mi nie odpowiedział, więc postanowiłam działać na własną rękę... No, ale to był mój życiowy błąd!! Dodam Wam zdjęcia przed moimi kombinacjami jak i po i proszę Was ładnie pomóżcie mi przyciemnić tego kurczaka(myślę już o srebrzystym jasnym blondzie ze schwarzkopfa z serii Natural&Easy), ale wiecie jak się tak teraz sparzyłam, to wolę się jednak kogoś dopytać, bo sama to jestem zielona co mi może po takiej mieszance wyjść na mojej łepetynce... A jak nie da rady takimi farbami drogeryjnymi, to czy wiecie może jak już nie mam odrostu to mogę iść na balejaż, albo jakieś pasemka?

1-Moje włosy do wczoraj do godz.20(balejaż b.jasny blond, ciemny blond)
2-Moje włosy do wczoraj do godz.20(balejaż b.jasny blond, ciemny blond)
3-odrost
4-"przewspaniały" pomysł by zafarbować się Stockholmem-jeszcze "lepszy"efekt.... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać-wczoraj po godz.20
5-"przewspaniały" pomysł by zafarbować się Stockholmem-jeszcze "lepszy"efekt.... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać-wczoraj po godz.20
6-kurczak do potęgi n-tej(farbowane palette skandynawski blond 100)-dziś
7-kurczak do potęgi n-tej(farbowane palette skandynawski blond 100)-dziś

Jak widzicie zgotowałam moim włosom terapię szokową, najgorsze jest to, że mam jutro egzamin i niestety trzeba się ludziom pokazać...

Pozdrawiam Was Serdecznie
pomyliłaś kolejność trzeba było najpierw rozjaśnić odrost palette a później stockholm kłaść
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:13   #2886
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Blondyneczki Dziewczyny błagam ratujcie mnie, bo chyba zwariuję... ;( Jakiś czas temu pisałam tutaj u was na forum, tzn. prosiłam o poradę.No niestety nikt mi nie odpowiedział, więc postanowiłam działać na własną rękę... No, ale to był mój życiowy błąd!! Dodam Wam zdjęcia przed moimi kombinacjami jak i po i proszę Was ładnie pomóżcie mi przyciemnić tego kurczaka(myślę już o srebrzystym jasnym blondzie ze schwarzkopfa z serii Natural&Easy), ale wiecie jak się tak teraz sparzyłam, to wolę się jednak kogoś dopytać, bo sama to jestem zielona co mi może po takiej mieszance wyjść na mojej łepetynce... A jak nie da rady takimi farbami drogeryjnymi, to czy wiecie może jak już nie mam odrostu to mogę iść na balejaż, albo jakieś pasemka?

1-Moje włosy do wczoraj do godz.20(balejaż b.jasny blond, ciemny blond)
2-Moje włosy do wczoraj do godz.20(balejaż b.jasny blond, ciemny blond)
3-odrost
4-"przewspaniały" pomysł by zafarbować się Stockholmem-jeszcze "lepszy"efekt.... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać-wczoraj po godz.20
5-"przewspaniały" pomysł by zafarbować się Stockholmem-jeszcze "lepszy"efekt.... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać-wczoraj po godz.20
6-kurczak do potęgi n-tej(farbowane palette skandynawski blond 100)-dziś
7-kurczak do potęgi n-tej(farbowane palette skandynawski blond 100)-dziś

Jak widzicie zgotowałam moim włosom terapię szokową, najgorsze jest to, że mam jutro egzamin i niestety trzeba się ludziom pokazać...

Pozdrawiam Was Serdecznie
ouu.. nie wygląda za ciekawie.. Może spróbuj jak masz w domu zrobić płukanke. Teraz musisz szukać farby popielato perłowej mi poradziły tak dziewczyny kiedy mi rudział odrost, pomogło.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:17   #2887
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To ta fryzjerka jakas niepoważna ja nie moge dlużej jak 3 tyg. wytrzymać a tu kilka miesięcy??? nie mówiąc że taki duży odrost nie zawsze równo bierze...
heh... fryzjerzy...
Ale powiem wam że nie zawsze jest to wina fryzjerów takie przekręty w salonach, jak pracowałam w salonie to nas szefowa do takich rzeczy zmuszała Dlatego też odeszlam... np. jak ktoras z nas chciała zdezynfekowac coś a ta zobaczyła to strącała nam z pensji za środki do dezynfekcji
ręczniki wysuszane to norma, dezynfekcja raz w tyg.... przelewane kosmetyki- proszę bardzo.
I to nie był najtańszy salon w okolicy o nie...
Ciesze sie że moje rady ci sie przydały
Ja nie mówie że cieniowanie jest złe, jak jest dobrze wykonane to może byc super! Ale rzadko kiedy jest dobrze zrobione i pasuje danej osobie...
Pokaż sie po farbie!

Fajnie ze wam sie mimo to moje falki podobają, bo mi dzis sie wcale nie podobają
no dobrze Bunny mówisz ja też 3 tygodnie to max bo później bym się też bała że będzie duża różnica i nierówno mi złapie no ale wiem z reguły jak zmieniałam fryzjera każdy kolejny mówił : bożeeee gdzie Pani była wcześniej u fryzjera haha przesada i faktem jest to z tym podcinaniem końcówek u fryzjera tną tną mimo że mówisz ile oni tyle ile chcą

Snow granat bosko ja dziewczyny szczerze Wam powiem że blondynkom to prawie każdy kolorek pasuje tak uważam ale ja sama kiedyś lubiłam pastele a teraz to czarny kocham czuję że taki mi łądnie kontrastuje z moimi białymi włosami i czuję się seksownie :P

Princesska mc donald hehe mój Tż woli kfc :P dobry pomysł ale jestem na diecie i nie będzie żarcia będzie spalanie kalorii :P wiecie o co chodzi

novelove jadalne majtki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 20:24   #2888
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A najlepsze jest to, że ja czytam Was od jakiegoś czasu i zdawałam sobie sprawę, że Stockholm to nie jest farba superrozjaśniająca(myślał am,że jednak mi ładnie rozjaśni włosy tym bardziej, że fryzjerka zawsze mi mówi, że mi tak ładnie i szybko się włosy rozjaśniają). A palette nie miałam w planach no, ale coś musiałam zrobić... Ale cóż sama jestem sobie winna... Dlatego teraz się Was radzę co mogę zrobić, żeby to coś z mojej głowy zniknęło i więcej nie wracało??
I mam szampon z joanny ten do włosów blond i już nim myłam głowę. Trzymałam chyba z 3 minuty, ale więcej się bałam, bo nie chce niebiesko żółtych włosów...

Edytowane przez myshka2307
Czas edycji: 2011-01-27 o 20:26 Powód: Zapomniałam coś dopisać
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:25   #2889
Suburbia
Raczkowanie
 
Avatar Suburbia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Opole/Kraków
Wiadomości: 33
GG do Suburbia
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

myshka2307 mam taki sam problem, dzisiaj farbowałam włosy Syossem 9-5 (mój naturalny kolor to ciemny blond). Obecnie jestem załamana....żółty odrost =tragedia, reszta jasny ładny zimny blond...a i od spodu mam brązik. Dąże do jasnej platyny

Dziewczyny błagam o porade co z tym teraz mogę zrobić, zeby ukryć ten spory odrost w nieciekawym kolorze
Suburbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:38   #2890
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Suburbia no to witaj w klubie. Ja też chciałam coś jasnego jak platynka, bo już kiedyś miałam, ale teraz szczerze zwątpiłam i już podziękuję. Chciałabym jasny blond taki chłodny, ale nie za jasny...
Nikola17 znalazłam perłowy blond z londy... Jak myślisz, czy takie coś by mogło być??
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:48   #2891
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
Suburbia no to witaj w klubie. Ja też chciałam coś jasnego jak platynka, bo już kiedyś miałam, ale teraz szczerze zwątpiłam i już podziękuję. Chciałabym jasny blond taki chłodny, ale nie za jasny...
Nikola17 znalazłam perłowy blond z londy... Jak myślisz, czy takie coś by mogło być??
wydaje mi się ,że to zasługa popielu że niweluje rudości.. Jeśli jesteś ciekawa tej farby to kilka stron wcześniej jedna z dziewczyn wstawiała zdjęcia jak wychodzi ta farba. Ale nie wszystkie były zadowolone z tej farby. Nie farbuj niczym co w nazwie będzie miało beż. Najlepiej jeśli poradzi Ci blond bunny ona tu jest specjalistką

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
wydaje mi się ,że to zasługa popielu że niweluje rudości.. Jeśli jesteś ciekawa tej farby to kilka stron wcześniej jedna z dziewczyn wstawiała zdjęcia jak wychodzi ta farba. Ale nie wszystkie były zadowolone z tej farby. Nie farbuj niczym co w nazwie będzie miało beż. Najlepiej jeśli poradzi Ci blond bunny ona tu jest specjalistką
zrób płukankę albo umyj fioletowym szamponem, na pewno będzie lepiej
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 20:48   #2892
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny ja juz swoje zdanie na temat silikonow wyrazilam kiedys i nadal je czasami wyrazam jak ktos pyta bo uwazam ze calkowiecie czyste zasady bez silikonow moga stosowac osoby z calkowicie zdrowymi wlosami wlosy zniszczone farbowane nalezy oczywiscie odzywiac ale i rowniez zabezpieczac i to bardziej niz te zdrowe
jest jeszcze cos takiego w CG ze ok do 2 ms zaczyna sie kryzys wlosowy polega on na tym ze wlosy zaczynaja reagowac na zmiane pielegnacji
jesli ktos ma burze wlosow do tego falowane to przepraszam czym je mozna ujarzmic jak nie lekkim produktem silikonowym u mnie zeby nie pantene to niewiem calkowity baran by byl na glowie
No ja właśnie mam uczucie jakby one się przestały skręcać a wręcz rozprostowują A sianko aż trzeszczy Chyba więcej ich tak nie skatuje bezsilikonowo-odżywkowo. ja widocznie muszę mieć szampon bez a maskę cięższą z i b/s pantene i dopiero wtedy działa.
Ale zobaczymy jak sie będą zachowywały przez kolejne dni do ns mycia

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no dobrze Bunny mówisz ja też 3 tygodnie to max bo później bym się też bała że będzie duża różnica i nierówno mi złapie no ale wiem z reguły jak zmieniałam fryzjera każdy kolejny mówił : bożeeee gdzie Pani była wcześniej u fryzjera haha przesada i faktem jest to z tym podcinaniem końcówek u fryzjera tną tną mimo że mówisz ile oni tyle ile chcą

Snow granat bosko ja dziewczyny szczerze Wam powiem że blondynkom to prawie każdy kolorek pasuje tak uważam ale ja sama kiedyś lubiłam pastele a teraz to czarny kocham czuję że taki mi łądnie kontrastuje z moimi białymi włosami i czuję się seksownie :P

Princesska mc donald hehe mój Tż woli kfc :P dobry pomysł ale jestem na diecie i nie będzie żarcia będzie spalanie kalorii :P wiecie o co chodzi

novelove jadalne majtki
Bo u każdego fryzjera trzeba być stanowczym i już. Nie zostawiac im wolnej ręki i wtedy jest ok.
Tez uważam że blondynki lepiej wygladają w ciemnych i mocnych kolorach.

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
A najlepsze jest to, że ja czytam Was od jakiegoś czasu i zdawałam sobie sprawę, że Stockholm to nie jest farba superrozjaśniająca(myślał am,że jednak mi ładnie rozjaśni włosy tym bardziej, że fryzjerka zawsze mi mówi, że mi tak ładnie i szybko się włosy rozjaśniają). A palette nie miałam w planach no, ale coś musiałam zrobić... Ale cóż sama jestem sobie winna... Dlatego teraz się Was radzę co mogę zrobić, żeby to coś z mojej głowy zniknęło i więcej nie wracało??
I mam szampon z joanny ten do włosów blond i już nim myłam głowę. Trzymałam chyba z 3 minuty, ale więcej się bałam, bo nie chce niebiesko żółtych włosów...
Zafarbuj teraz farbą popielatą lub perlową i będzie ładnie.
tylko moze juz omijaj loreala szerokim łukiem a wybierz coś innej firmy
Włosy owszem ładnie i szybko sie rozjasniaja ale pod odpowiednim oksydantem % a tu wyraźnie był za niski.
Czyli albo mocna farba z woda 9% albo farba lżejsza- loreal ale z wodą 12%.
I na przyszlosć najpierw dobrze poczytaj forum a potem rób cos z wlosami.
A jak nie to jedyna rada- fryzjer
Powodzenia!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:55   #2893
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Blond Bunny ja mam pytanie do ciebie. Będę robic kąpiel na tych moich ciemniejszych włosach, góre chce zostawic bo i tak jest jasna.
Tylko mam problem z tym co nałożyć później... Podejrzewam że góra i tak nadal bedzie jasniejsza. Z tego co słyszałam zeby wyrównac kolor nakłada sie farbe nierozjaśniającą. Ja chce położyć Garniera 10.0, tylko mam centymetrowy odrost a wątpie zeby sobie z tym poradził...
Jak położe rozjaśniającą to mi rozjasni odrost ale koloru nie wyrówna... No i nie chce kłaść na całe włosy 12 % znowu...
No i nie wiem teraz. Czy po prostu robic kąpiel na całości - tylko znowu nie chce miec tych wlosów które teraz są jasniejsze - białych. Czy nie wiem już co...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-01-27 o 21:06
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:58   #2894
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no mi niektore silikony jak np dimethicone sluza sa lekkie i ladnie chronia wlos
wlos rozjasniony to wlos pusty cienki i potrzebuje dodatkowej ochrony
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:03   #2895
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow dzięki za przyjęcie
też oglądałam te bluzki, chyba w sobotę, ale w końcu nie wzięłam żadnej, bo nie mogłam się zdecydować
mnie się bardzo podobają takie pudrowe ubrania, ale nie wyglądam w nich zbyt korzystnie, bo właśnie zbyt jasne włosy mam

Lady też polubiłam czerń
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:10   #2896
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny a jeśli zafarbowałabym właśnie londą perłowy blond lub Natural&Easy perłowy jasny popielaty blond 532(jeśli kojarzysz farbę) to jesteś mi w stanie powiedzieć czy moje włosy będą jaśniejsze czy ciemniejsze?? Czy wogóle można coś takiego przewidzieć? Bo po tych eksperymentach to już bym wolała ciemniejsze... I dajmy na to, że przyciemniłabym je już i za miesiąc zdałoby się zafarbować odrost, to musiałabym go rozjaśnić i dopiero kłaść daną farbę czy od razu bez rozjaśniania na odrost?
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:14   #2897
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Blond Bunny ja mam pytanie do ciebie. Będę robic kąpiel na tych moich ciemniejszych włosach, góre chce zostawic bo i tak jest jasna.
Tylko mam problem z tym co nałożyć później... Podejrzewam że góra i tak nadal bedzie jasniejsza. Z tego co słyszałam zeby wyrównac kolor nakłada sie farbe nierozjaśniającą. Ja chce położyć Garniera 10.0, tylko mam centymetrowy odrost a wątpie zeby sobie z tym poradził...
Jak położe rozjaśniającą to mi rozjasni odrost ale koloru nie wyrówna... No i nie chce kłaść na całe włosy 12 % znowu...
No i nie wiem teraz. Czy po prostu robic kąpiel na całości - tylko znowu nie chce miec tych wlosów które teraz są jasniejsze - białych. Czy nie wiem już co...
Jak robić kąpiel to po calosci bo narobisz plam- kąpiel jest rzadka i spływa. Tylko postaraj sie na odrost nie nakładac.
i potem radzę polożyć farbę 10.1 bo na pewno wyjdzie lekko rudawo a sama 10.0 podbije ta rudość.
Za miesiac z okazji kolejnych odrostów nalożysz już 10.0 jesli tak bardzo ci zalezy
I będzie w miare równo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:22   #2898
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jak robić kąpiel to po calosci bo narobisz plam- kąpiel jest rzadka i spływa. Tylko postaraj sie na odrost nie nakładac.
i potem radzę polożyć farbę 10.1 bo na pewno wyjdzie lekko rudawo a sama 10.0 podbije ta rudość.
Za miesiac z okazji kolejnych odrostów nalożysz już 10.0 jesli tak bardzo ci zalezy
I będzie w miare równo.
Czyli robić po całości, a odrost czemu omijać?
Właśnie 10.1 cholerka nie ma, jest tylko 10.0 a potem juz 9.1. Bede musiała wtedy innej farby szukać. Z garniera jeszcze ze 100% color jest 101- ultra jasny blond popielaty, cos takiego mogłoby być?. Rozumiem ze musi byc popiel w nazwie żeby nie podbiło rudości. Na tym 10.0 mi tak nie zależy, chodziło mi tylko zeby wyrównac kolor a 9.1 za ciemna już.
Najbardziej sie o odrost martwie bo podejrzewam ze mi nie złapie jak trzeba i bedzie rudo albo żółto...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:24   #2899
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Czyli robić po całości, a odrost czemu omijać?
Właśnie 10.1 cholerka nie ma, jest tylko 10.0 a potem juz 9.1. Bede musiała wtedy innej farby szukać. Z garniera jeszcze ze 100% color jest 101- ultra jasny blond popielaty, cos takiego mogłoby być?. Rozumiem ze musi byc popiel w nazwie żeby nie podbiło rudości. Na tym 10.0 mi tak nie zależy, chodziło mi tylko zeby wyrównac kolor a 9.1 za ciemna już.
Najbardziej sie o odrost martwie bo podejrzewam ze mi nie złapie jak trzeba i bedzie rudo albo żółto...
To weź 10,21.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 21:27   #2900
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dobranoc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:27   #2901
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
blond bunny a jeśli zafarbowałabym właśnie londą perłowy blond lub Natural&Easy perłowy jasny popielaty blond 532(jeśli kojarzysz farbę) to jesteś mi w stanie powiedzieć czy moje włosy będą jaśniejsze czy ciemniejsze?? Czy wogóle można coś takiego przewidzieć? Bo po tych eksperymentach to już bym wolała ciemniejsze... I dajmy na to, że przyciemniłabym je już i za miesiąc zdałoby się zafarbować odrost, to musiałabym go rozjaśnić i dopiero kłaść daną farbę czy od razu bez rozjaśniania na odrost?
Może byc i ta londa i n&e choć ten drugi juz sprawdzony.
Jaśniej niz teraz nie będzie na pewno.
Jak przyciemnisz to potem żeby rozjasnic trzeba robić kąpiel rozjasniaczem i dopiero farbą- bez sensu moim zdaniem.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:28   #2902
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To weź 10,21.
A 10.21 lepiej złapie odrost?? Bo to ten sam poziom... No i 10.21 to widziałam tylko w Excellence L'oreala a mnie ta farba nie lubi

Najwyzej jak nie złapie to sie przemecze miesiac z brzydkim odrostem a przy nastepnym farbowaniu jakos wyrównam.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:31   #2903
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Czyli robić po całości, a odrost czemu omijać?
Właśnie 10.1 cholerka nie ma, jest tylko 10.0 a potem juz 9.1. Bede musiała wtedy innej farby szukać. Z garniera jeszcze ze 100% color jest 101- ultra jasny blond popielaty, cos takiego mogłoby być?. Rozumiem ze musi byc popiel w nazwie żeby nie podbiło rudości. Na tym 10.0 mi tak nie zależy, chodziło mi tylko zeby wyrównac kolor a 9.1 za ciemna już.
Najbardziej sie o odrost martwie bo podejrzewam ze mi nie złapie jak trzeba i bedzie rudo albo żółto...
Odrostu naturalnego się nie kąpieluje bo potem wyjdzie ci czubek glowy jaśniejszy jak u biskupa
Masz tylko te farbowane wykąpać żeby z nich pigment ściągnąć.
Ten 101 to właśnie 10.1
On ma wodę 9% to rozjaśni jakieś 2 tony nie wiem jakie masz naturalne... Ale wyjdzie równo- powinno.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:37   #2904
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Odrostu naturalnego się nie kąpieluje bo potem wyjdzie ci czubek glowy jaśniejszy jak u biskupa
Masz tylko te farbowane wykąpać żeby z nich pigment ściągnąć.
Ten 101 to właśnie 10.1
On ma wodę 9% to rozjaśni jakieś 2 tony nie wiem jakie masz naturalne... Ale wyjdzie równo- powinno.
No teraz mam troche jak biskup Tak 5-6 cm Tylko ze nie mialam rozjasnianych naturalnych a farbowane juz. Ale inna farba robione i i tak jest jasniej.
Naturalne mam hmmm ciemny blond popielaty. Spróbuje moze jakies zdjecie znalezc ale ciezko bo na niektorych zdjeciach wychodzi z ajasno a niektorych za ciemno.
Dziekuje ci Wezme w takim razie tą 10.1
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:39   #2905
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A 10.21 lepiej złapie odrost?? Bo to ten sam poziom... No i 10.21 to widziałam tylko w Excellence L'oreala a mnie ta farba nie lubi

Najwyzej jak nie złapie to sie przemecze miesiac z brzydkim odrostem a przy nastepnym farbowaniu jakos wyrównam.
To Stockholm.
Złapie na pewno-przynajmniej powinno.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:48   #2906
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Hej

kurcze dziewczyny jak ja wam zazdroszcze jecie i nic wam nie przybywa..
ja niestety podobnie jak princeska 163 i 52 kg;/ chciałabym mniej..

Mam pytanie farbowała z was któraś włoski Esential color 215 - średni blond?

używałam kiedyś RAZ! tej farbki Essential Color tylko że 205 Extra jasny blond i szczerze farba jako farba nie zrobiła na mnie wrażenia podobno jest bez amoniaku, szybko mi się wypłukała a odrost mi zrudział przez nią ja w każdym bądź razie już w nią nie zainwestuję! nie wiem jak kolor 215 może inaczej

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Blondyneczki Dziewczyny błagam ratujcie mnie, bo chyba zwariuję... ;( Jakiś czas temu pisałam tutaj u was na forum, tzn. prosiłam o poradę.No niestety nikt mi nie odpowiedział, więc postanowiłam działać na własną rękę... No, ale to był mój życiowy błąd!! Dodam Wam zdjęcia przed moimi kombinacjami jak i po i proszę Was ładnie pomóżcie mi przyciemnić tego kurczaka(myślę już o srebrzystym jasnym blondzie ze schwarzkopfa z serii Natural&Easy), ale wiecie jak się tak teraz sparzyłam, to wolę się jednak kogoś dopytać, bo sama to jestem zielona co mi może po takiej mieszance wyjść na mojej łepetynce... A jak nie da rady takimi farbami drogeryjnymi, to czy wiecie może jak już nie mam odrostu to mogę iść na balejaż, albo jakieś pasemka?

1-Moje włosy do wczoraj do godz.20(balejaż b.jasny blond, ciemny blond)
2-Moje włosy do wczoraj do godz.20(balejaż b.jasny blond, ciemny blond)
3-odrost
4-"przewspaniały" pomysł by zafarbować się Stockholmem-jeszcze "lepszy"efekt.... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać-wczoraj po godz.20
5-"przewspaniały" pomysł by zafarbować się Stockholmem-jeszcze "lepszy"efekt.... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać-wczoraj po godz.20
6-kurczak do potęgi n-tej(farbowane palette skandynawski blond 100)-dziś
7-kurczak do potęgi n-tej(farbowane palette skandynawski blond 100)-dziś

Jak widzicie zgotowałam moim włosom terapię szokową, najgorsze jest to, że mam jutro egzamin i niestety trzeba się ludziom pokazać...

Pozdrawiam Was Serdecznie

Bardzo ładny kolorek na 1 i 2 foto szkoda że zaszalałąś ale my kobietki tak mamy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:49   #2907
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To Stockholm.
Złapie na pewno-przynajmniej powinno.
Kurcze, ale to jest wlasciwie tez poziom 10 no nie? I ma wode 9%?
To na jakiej zasadzie to jest ze ten sam poziom farby z tą sama woda, i jedna łapie mocniej a druga słabiej?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:51   #2908
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
snow dzięki za przyjęcie
też oglądałam te bluzki, chyba w sobotę, ale w końcu nie wzięłam żadnej, bo nie mogłam się zdecydować
mnie się bardzo podobają takie pudrowe ubrania, ale nie wyglądam w nich zbyt korzystnie, bo właśnie zbyt jasne włosy mam

Lady też polubiłam czerń

no bez czerni to ja teraz ani rusz aż wszyscy w szoku w ogóle ja tak mam że latem wiosna jaśniej ale coś z czernią na baletki oczywiście jak najbardziej za to zima i jesień o właśnie czerń i jakieś ciemniejsze kolorki szarości wiecie co nie wyobrażam sobie siebie w bieli dodatki owszem coś na bluzce albo bluzka albo spodnie ale cała na biało to bym znikła jeszcze w śniegu to już w ogole
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:53   #2909
nielegalna29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć dziewczyny. Słuchajcie. Mam pytanie.
Jestem farbowaną brunetką, włosy mam pomalowane na ciemny brąz prawie, że czarny. Z natury jestem jasną brunetka. Malowałam włosy dwa miesiące temu, mam już 4 cm odrosty (szybko dość rosną może dlatego, że łykam cynk). Ostatnio nabrała mnie chęć na blond włosy. Moje pytanie jest takie. Czy jeżeli do sierpnia tego roku nie będę farbowała włosów, odrobinę zetnę końcówki, to czy po tych miesiącach będę mogła normalnie bez problemów i plam rozjaśnić tą część włosów, która jest teraz brązowa? Wiem, że odrosty bez problemu rozjaśnię bo kiedyś tak robiłam, ale chodzi mi czy te pomalowane bez problemów się rozjaśnią?
A może trzeba jakoś je "naturalnie" rozjaśniać? Jakieś płukanki? Specjalne kosmetyki? Poradźcie mi...
nielegalna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:55   #2910
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, ale to jest wlasciwie tez poziom 10 no nie? I ma wode 9%?
To na jakiej zasadzie to jest ze ten sam poziom farby z tą sama woda, i jedna łapie mocniej a druga słabiej?
Nie wiem jak to jest, może zalezy od refleksu?
Ja nie lubie popieli dlatego polecam 10,21 ale jak lubisz czysty popiel to bierz 101.

snowhitee
jeśli chodzi o bluzkę ja brałabym ciemniejsza



Cytat:
Napisane przez nielegalna29 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Słuchajcie. Mam pytanie.
Jestem farbowaną brunetką, włosy mam pomalowane na ciemny brąz prawie, że czarny. Z natury jestem jasną brunetka. Malowałam włosy dwa miesiące temu, mam już 4 cm odrosty (szybko dość rosną może dlatego, że łykam cynk). Ostatnio nabrała mnie chęć na blond włosy. Moje pytanie jest takie. Czy jeżeli do sierpnia tego roku nie będę farbowała włosów, odrobinę zetnę końcówki, to czy po tych miesiącach będę mogła normalnie bez problemów i plam rozjaśnić tą część włosów, która jest teraz brązowa? Wiem, że odrosty bez problemu rozjaśnię bo kiedyś tak robiłam, ale chodzi mi czy te pomalowane bez problemów się rozjaśnią?
A może trzeba jakoś je "naturalnie" rozjaśniać? Jakieś płukanki? Specjalne kosmetyki? Poradźcie mi...
A jaka jest różnica czy teraz zafarbujesz tę część już farbowaną czy zrobisz to w sierpniu?
Nie rozumiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.