Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 08:54   #631
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Do osób, które już dziś zaczynają zakupy SB prośba o swatchowanie wszystkich Waszych nabytków

Dla zainteresowanych - swatch Lush-Light Bronze:
http://blusherine.blogspot.com/2011/...ht-bronze.html

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Aaaa właśnie dostałam info, że Wrocław też ma SB od dzisiaj. Lecę do MACa
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:42   #632
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość
Do osób, które już dziś zaczynają zakupy SB prośba o swatchowanie wszystkich Waszych nabytków

Dla zainteresowanych - swatch Lush-Light Bronze:
http://blusherine.blogspot.com/2011/...ht-bronze.html

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Aaaa właśnie dostałam info, że Wrocław też ma SB od dzisiaj. Lecę do MACa
Ale wam zazdroszcze u nas nawet na stronce MAC nie ma jeszcze SB
Jak ktoras z was znajdzie sie w posiadaniu cienia SHORTS SHORTS to jak mozecie wrzuccie swatche bo ciekawi mnie ten cien owocnych zakupow zycze
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:55   #633
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
zazdroszcze takiej kolekcji
a jak sprawuje Ci sie Swish, bo to nastepny nad ktorym dumam
To przepiękny kolor,ale używam go rzadko(ze względu na lenistwo zazwyczaj wybieram cienie z jednej paletki tj. z neutralami).

Nic mnie nie kusi z SB.Na dodatek opakowania to zupełnie nie moja para kaloszy.Uf
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:11   #634
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
To przepiękny kolor,ale używam go rzadko(ze względu na lenistwo zazwyczaj wybieram cienie z jednej paletki tj. z neutralami).

Nic mnie nie kusi z SB.Na dodatek opakowania to zupełnie nie moja para kaloszy.Uf
Dołączam sie do zachwytów nad Swish, uzylam dzisiaj pierwszy raz i o ile sam na cała powiekę nie spodobał mi się, ze względu na jego cukierkowy kolor tak w połaczeniu z Signed Sealed i Beauty Marked nabrał uroku i uważam tą kombinację za udany mariaż

Burn, mnie tez z SB nie kusi w sumie nic, ale tylkko ze względu na cenę inaczej bym chciaz wzięla ten turkusowy cień i biały albo żółty no, ale 150 zł na dwa cienie ...to przeciez za to mozna 3 wkłady miec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:54   #635
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dołączam sie do zachwytów nad Swish, uzylam dzisiaj pierwszy raz i o ile sam na cała powiekę nie spodobał mi się, ze względu na jego cukierkowy kolor tak w połaczeniu z Signed Sealed i Beauty Marked nabrał uroku i uważam tą kombinację za udany mariaż

Burn, mnie tez z SB nie kusi w sumie nic, ale tylkko ze względu na cenę inaczej bym chciaz wzięla ten turkusowy cień i biały albo żółty no, ale 150 zł na dwa cienie ...to przeciez za to mozna 3 wkłady miec
mnie też ta cena odrzuca i też przeliczam na wkłady
zwłaszcza, że bardzo unikatowe te cienie jakieś nie są
pomaca kolekcję i się zobaczy, ale wybieram się do MACa z nastawieniem na nie - zwłaszcza, że Fashion Flowers przed nami i tam mają normalne opakowania (chyba, że tym razem za "grawerowanie" kwiatków sobie policzą)

a nie wiesz czy Signed Sealed można gdzieś jeszcze zdobyć?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 11:04   #636
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
mnie też ta cena odrzuca i też przeliczam na wkłady
zwłaszcza, że bardzo unikatowe te cienie jakieś nie sąpomaca kolekcję i się zobaczy, ale wybieram się do MACa z nastawieniem na nie - zwłaszcza, że Fashion Flowers przed nami i tam mają normalne opakowania (chyba, że tym razem za "grawerowanie" kwiatków sobie policzą)

a nie wiesz czy Signed Sealed można gdzieś jeszcze zdobyć?
Zgadzam sie, ze nie sa unikatowe jakieś, dlatego nie mam az takiego parcia na szkło a cena robi swoje

Kochana, ja kupowałam Signed Sealed na truskawie i wiem, ze jeszcze tam jest dostępny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 12:25   #637
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy ktoś już wrócił z macowych łowów i się pochwali?

edit:

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
To widac tylko wyspy znowu opoznione dzwonilam dzis znow do MACa i pani potwierdzila, ze SF w drugi czwartek miesiaca, czyli 12ego niesprawiedliwe
a czy pisząc wyspy masz na myśli obie, bo z tego co kojarzę piszesz z Irlandii? A jak tak to: nie lubię

Edytowane przez palina_malina
Czas edycji: 2011-05-02 o 13:01
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 12:53   #638
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
To widac tylko wyspy znowu opoznione dzwonilam dzis znow do MACa i pani potwierdzila, ze SF w drugi czwartek miesiaca, czyli 12ego niesprawiedliwe
Nie podoba mi się to
Ja mam tylko w planach róż, ale nie jestem jeszcze pewna.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:34   #639
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

a nie wiesz czy Signed Sealed można gdzieś jeszcze zdobyć?
w wawie mieli wkłądy, może jeszcze są, mogę ci kupic
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:47   #640
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja patine daje na calaą powieke ruchomą, w zalamanie brun i w kącik vanila

shale na cala powieke, kącik vanila/ shale a zewnetrzyn kącki i troszke w zalamanie daj carbon

mam zielone oczy

i dodam ze jestem niezmiennie zakochana w copperplate, scene, shale, quary... natomias zupelnie nie pasuje mi club, robi mi chore oko i chyba poleci w świat...
Kolejne do testowania zatem... Jak dokładnie wygląda Shale - bo na swatchach, które oglądałam w necie raz w padał w zszarzałą śliwkę, innym razem taki bury był - no i się wahałam, czy na oku nie będzie się zbyt ponuro prezentował. Tym Clubem natomiast mnie zmartwiłaś - bo był na liście must have, ale może u mnie nie będzie aż tak dramatycznego efektu.

Burn - it - up fantastyczne paletki - i w moich kolorach. Jakbyś jeszcze swatche zrobiła, to byłabym wniebowzięta!

A z innej beczki - mam zaproszenie na makijaż do MAC - a i chciałabym zapytać, jak takie coś przebiega. To znaczy, czy można sobie zażyczyć konkretne cienie ( a jeśli będą zupełnie nie pasujące, to czy jest szansa, iż nam je wyperswadują), ewentualnie czy - gdy nie ma się własnej wizji, można zdać się na fachowe oko obsługi. Nigdy jeszcze nie byłam malowana "w terenie" i mam lekkiego stracha
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:53   #641
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Czy ktoś już wrócił z macowych łowów i się pochwali?
Byłam dzisiaj w MACu. Kupiłam róż - śliczny i pomadke Hibiscus. Róż ma bardzo ciekawy kolor, na mojej skórze to brzoskwinia z delikatnym dodatkiem różu i jasnego brązu. Kwiatek swietnie działa jako rozświetlacz. Pomadka - to czerwień z dodatkiem pomarańczy, kolor żywy ale nie żarówiasty.
Co do reszty (subiektywna ocena nieprofesjonalnego ,,oka" ):
- brązery - jak dla mnie malo ciekawe, nic nowego, u mnie wersje najjaśniejsze wybiały pomarańczą,
- sztyfty - dla mnie za ciemne,
- błyszczyki - kolory ladne, ale nie unikatowe,
- kredki - ciekawe kolory, miękkie, obie dają efekt lekko mokry, mocno błyszczący,
- pigmenty - opakowanie kilku kolorów - raczej grubo mielone i mocno błyszczące, ciekawiej na żywo prezentuje się zestaw z brązem i fioletem
- pigemnty pojedyńcze - moim zdaniem kolory (podobne) mozna znaleźć z stałej ofercie
- cienie - najciekawszy jest turkusowo niebieski, wszystkie dobrze napigmentowane
- pomadki - najjaśniejsza jest naprawdę bardzo jasna, na moich ustach dała efekt jasnej perły z ledwo widoczna domieszką pastelowego różu, trudna w obsludze, Hibiscus - polecam, kolor ciekawy, brąz - ładny w opakowaniu - jasna mleczna czekolada, zupenie nie mój kolor
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 14:14   #642
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
a czy pisząc wyspy masz na myśli obie, bo z tego co kojarzę piszesz z Irlandii? A jak tak to: nie lubię
się obawiam, że UK ma takie same terminy jak Irlandia
z tego co wiem, to w UK kolekcja w salonach też pojawi się 12ego, a 5ego na stronie..

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się to
Ja mam tylko w planach róż, ale nie jestem jeszcze pewna.
mi też nie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:16   #643
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nie, nie, Ona jest z Krakowa, nie mów Jej tak, bo mi wykupi!
Ravishing, Shy girl, Vegas Volt, Costa Chic to moje typy . No i hibiscus sławny, mam nadzieję, że i mnie się uda dorwać .

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------


Bo ileż można pisać o tym samym? Totalna olewka to jest wejść na wątek i zadać pytanie, na które była odpowiedź stronę czy dwie wcześniej, no chociaż tyle można przejrzeć, prawda?
Nie chcę być złośliwa, sama nie lubię jak wchodzę na wątek, pytam i zostaję olana przez "stałe" towarzystwo, ale Tobie grzecznie ktoś odpisał, że była o tym dopiero co mowa, więc nawet jak już nie chciało Ci się wcześniej czytać to teraz wiedziałaś gdzie szukać ...
Sluchaj. jestem na tym watku nie od dzis, nigdy nie zdazylo mi sie zadac glupiego pytania!
Nie mam czasu ,zeby czytac watek, nawet 2-3 strony wstecz..
co tez napisalam, weszlam tu na chwile i zapytalam sie grzecznie, kiedy wychodza kolekcje, nie widze powodu, zeby mnie olac..
Mysle, ze poto wlasnie jest ten watek, zeby pisac, rozmawiac, odpowiadac itd.

100x dziewczyny pytaja sie o te same rzeczy, nie rozumiem, w czym jest problem odpowiedziec? Przeciez poto to forum jest..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:25   #644
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w MACu. Kupiłam róż - śliczny i pomadke Hibiscus. Róż ma bardzo ciekawy kolor, na mojej skórze to brzoskwinia z delikatnym dodatkiem różu i jasnego brązu. Kwiatek swietnie działa jako rozświetlacz. Pomadka - to czerwień z dodatkiem pomarańczy, kolor żywy ale nie żarówiasty.
Co do reszty (subiektywna ocena nieprofesjonalnego ,,oka" ):
- brązery - jak dla mnie malo ciekawe, nic nowego, u mnie wersje najjaśniejsze wybiały pomarańczą,
- sztyfty - dla mnie za ciemne,
- błyszczyki - kolory ladne, ale nie unikatowe,
- kredki - ciekawe kolory, miękkie, obie dają efekt lekko mokry, mocno błyszczący,
- pigmenty - opakowanie kilku kolorów - raczej grubo mielone i mocno błyszczące, ciekawiej na żywo prezentuje się zestaw z brązem i fioletem
- pigemnty pojedyńcze - moim zdaniem kolory (podobne) mozna znaleźć z stałej ofercie
- cienie - najciekawszy jest turkusowo niebieski, wszystkie dobrze napigmentowane
- pomadki - najjaśniejsza jest naprawdę bardzo jasna, na moich ustach dała efekt jasnej perły z ledwo widoczna domieszką pastelowego różu, trudna w obsludze, Hibiscus - polecam, kolor ciekawy, brąz - ładny w opakowaniu - jasna mleczna czekolada, zupenie nie mój kolor
No ja właśnie upatrzyłam sobie tę szminkę Hibiscus, bo mnie bardzo urzekła na jakimś swatchu, które dziewczyny wstawiały z internetu. A mam pytanie: jak bardzo napigmentowane są Twoje usta? Bo ja o ile teraz jestem chora i moje usta wpadają trochę w oberżynę, to zwykle są czerwone i mocno podbijają kolor ciemniejszych szminek, natomiast jaśniejsze i mniej napigmentowane ledwie widać. No i kredki chyba obie będą moje, o ile kolekacja pojawi się do czwartku na Stansted Ten róż z kwiatkiem średnio do mnie przemawia, ale może na żywo zmienię zdanie.

I mam pytanie do dziewcząt tudzież chłopców, posiadających Swish, ponieważ wydaje mi się on duplikatem (chciałam napisać dupem, ale jakos dziwnie mi to brzmi () ) takiego cienia, z firmy Gosh, który bardzo kiedyś lubiłam, ale średnio się trzymał i szybko się kończył. I chciałabym się zapytać czy on ma niebieskie tony? Bo mój monitor przekłamuje trochę odcienie i nie jestem pewna.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
się obawiam, że UK ma takie same terminy jak Irlandia
z tego co wiem, to w UK kolekcja w salonach też pojawi się 12ego, a 5ego na stronie..
Oj to niedobrze strasznie niedobrze....
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:37   #645
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
No ja właśnie upatrzyłam sobie tę szminkę Hibiscus, bo mnie bardzo urzekła na jakimś swatchu, które dziewczyny wstawiały z internetu. A mam pytanie: jak bardzo napigmentowane są Twoje usta? Bo ja o ile teraz jestem chora i moje usta wpadają trochę w oberżynę, to zwykle są czerwone i mocno podbijają kolor ciemniejszych szminek, natomiast jaśniejsze i mniej napigmentowane ledwie widać. No i kredki chyba obie będą moje, o ile kolekacja pojawi się do czwartku na Stansted Ten róż z kwiatkiem średnio do mnie przemawia, ale może na żywo zmienię zdanie.

Usta mają dość mocny kolor. Naturalny kolor wibija np przy ostatniej wersji Lady Gaga. Najjaśniejsza pomadka nie dała rady zmienic ich koloru.
Hibiscus jest na tyle dobrze napigmentowany, że kolor nie ulega zmianie - nie ciemnieje.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 15:39   #646
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Kolejne do testowania zatem... Jak dokładnie wygląda Shale - bo na swatchach, które oglądałam w necie raz w padał w zszarzałą śliwkę, innym razem taki bury był - no i się wahałam, czy na oku nie będzie się zbyt ponuro prezentował. Tym Clubem natomiast mnie zmartwiłaś - bo był na liście must have, ale może u mnie nie będzie aż tak dramatycznego efektu.

Burn - it - up fantastyczne paletki - i w moich kolorach. Jakbyś jeszcze swatche zrobiła, to byłabym wniebowzięta!

A z innej beczki - mam zaproszenie na makijaż do MAC - a i chciałabym zapytać, jak takie coś przebiega. To znaczy, czy można sobie zażyczyć konkretne cienie ( a jeśli będą zupełnie nie pasujące, to czy jest szansa, iż nam je wyperswadują), ewentualnie czy - gdy nie ma się własnej wizji, można zdać się na fachowe oko obsługi. Nigdy jeszcze nie byłam malowana "w terenie" i mam lekkiego stracha
Shale, według mojego odczucia, to lekki fiolet przełamany szarością, fajnie sie blenduje,dla mnie bomba
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:12   #647
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Brun paletki
Vanth mnie club przestal cos pasowac i wystawilam go na wymianę, to naprawde cieakwy kolor ale u mnie cos nie bardzo potestu nie ma co sie zrażać tylko na swoim oku ocenić



Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Shale, według mojego odczucia, to lekki fiolet przełamany szarością, fajnie sie blenduje,dla mnie bomba
Who ja tez tak bym opisała Shale, dodam ze jak do mnie przyleciał to pierwsz myśl ze nie koniecznie ale na oku
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:17   #648
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No niestety, nie ma jeszcze SB w W-wie, przynajmniej nie w GM. Aleksandrap, gdzie ją dorwałaś?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:20   #649
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No niestety, nie ma jeszcze SB w W-wie, przynajmniej nie w GM. Aleksandrap, gdzie ją dorwałaś?
W Warszawie SB jest w złotych tarasach i warto zadzwonic do Arkadii, tam też na 90 % miala być dzisiaj.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 16:26   #650
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kurczę, to jednak tam weszła! Rzeczywiście, 27.04 tak mi tam powiedziano, ale uznałam, że to dotyczy całej W-wy. Dziwne, że są różne terminy dla różnych sklepów.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:42   #651
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
się obawiam, że UK ma takie same terminy jak Irlandia
z tego co wiem, to w UK kolekcja w salonach też pojawi się 12ego, a 5ego na stronie..
Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Oj to niedobrze strasznie niedobrze....
Marta ma (niestety) rację. Byłam dziś w Macu i Pani powiedziała, że SB powinna była wejść 5.05 ale z jakiegoś nieznanego powodu wejdzie tydzień później. Najlepiej by było by wszędzie wchodziła tego samego dnia
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:52   #652
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Marta ma (niestety) rację. Byłam dziś w Macu i Pani powiedziała, że SB powinna była wejść 5.05 ale z jakiegoś nieznanego powodu wejdzie tydzień później. Najlepiej by było by wszędzie wchodziła tego samego dnia
tyle jeszcze trzeba czekac
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:57   #653
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Marta ma (niestety) rację. Byłam dziś w Macu i Pani powiedziała, że SB powinna była wejść 5.05 ale z jakiegoś nieznanego powodu wejdzie tydzień później. Najlepiej by było by wszędzie wchodziła tego samego dnia
Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
tyle jeszcze trzeba czekac
a to nie jest taki myk: "powiemy, że wchodzi 12.05, a zrobimy niespodziankę i wejdzie 5.05"?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:40   #654
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dołączam sie do zachwytów nad Swish, uzylam dzisiaj pierwszy raz i o ile sam na cała powiekę nie spodobał mi się, ze względu na jego cukierkowy kolor tak w połaczeniu z Signed Sealed i Beauty Marked nabrał uroku i uważam tą kombinację za udany mariaż
Bo on cudnie wygląda z fioletami. Niedawno rozblendowałam nim fig - też super połączenie. Palina- ja w nim niebieskiego nie widzę.

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Czy ktoś już wrócił z macowych łowów i się pochwali?
Ja wróciłam, z pomadką Hibiscus, różem i Careblendem Lush-Light Bronze (nareszcie znalazłam puder brązujący dla siebie!).

Hibiscus jest prześliczna. Wydaje mi się, że ten swatch dobrze oddaje jej kolor. Jest podobna do Vegas Volt, ale intensywniejsza i bardziej czerwona, ponieważ to Cremesheen nie ma aż tak kryjącego wykończenia, ale trzyma się bardzo dobrze.
Careblendy są rewelacyjne, matowe więc nadają się na całą twarz no i to wykończenie jest prześliczne. Gold-Go Lightly jest bardziej pomarańczowy.
A My Paradise jest po prostu obłędny!!! Jest dość intensywny, więc bledsze osoby muszą uważać z nakładaniem, ale to dobrze bo jest wart swojej ceny. No i obydwa kolory świetnie nadają się jako cienie do powiek . Jeśli uda mi się sfotografować mój make-up, to wstawię na swatchowy, jak na razie aparat zjada mi całą pigmentację

Pomadki i błyszczyki ogólnie są b. fajne We Wro stety-niestety nie było bronzer sticków. Makijaże zrobione pigmentami i kredkami wyglądają rewelacyjnie. Nie zrobiły na mnie wrażenia cienie (chociaż ten złoto-żółty jest całkiem, całkiem ).

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A z innej beczki - mam zaproszenie na makijaż do MAC - a i chciałabym zapytać, jak takie coś przebiega. To znaczy, czy można sobie zażyczyć konkretne cienie ( a jeśli będą zupełnie nie pasujące, to czy jest szansa, iż nam je wyperswadują), ewentualnie czy - gdy nie ma się własnej wizji, można zdać się na fachowe oko obsługi. Nigdy jeszcze nie byłam malowana "w terenie" i mam lekkiego stracha
Można sobie zażyczyć cienie, produkty, konkretny "look", tudzież przyjść np. ze zdjęciem jakiegoś makijażu albo zdać się na wizażystę. Szansa na to, że coś nam wyperswadują raczej niewielka, bo jak dowodzą moje kolejne wizyty w MACu, wszystko da się ze wszystkim połączyć, tylko trzeba wiedzieć jak Raz nawet losowałam cienie do makijażu z zamkniętymi oczyma i wyszło jak zawsze, czyli super
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:42   #655
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

prosze o porade z czym łączycie contrast? jakoś nie mam na niego pomysłu...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:07   #656
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość

Ja wróciłam, z pomadką Hibiscus, różem i Careblendem Lush-Light Bronze (nareszcie znalazłam puder brązujący dla siebie!).

Hibiscus jest prześliczna. Wydaje mi się, że ten swatch dobrze oddaje jej kolor. Jest podobna do Vegas Volt, ale intensywniejsza i bardziej czerwona, ponieważ to Cremesheen nie ma aż tak kryjącego wykończenia, ale trzyma się bardzo dobrze.
Careblendy są rewelacyjne, matowe więc nadają się na całą twarz no i to wykończenie jest prześliczne. Gold-Go Lightly jest bardziej pomarańczowy.
A My Paradise jest po prostu obłędny!!! Jest dość intensywny, więc bledsze osoby muszą uważać z nakładaniem, ale to dobrze bo jest wart swojej ceny. No i obydwa kolory świetnie nadają się jako cienie do powiek . Jeśli uda mi się sfotografować mój make-up, to wstawię na swatchowy, jak na razie aparat zjada mi całą pigmentację
Właśnie miałam nadzieję, że będzie taka jak na swatchu z tego bloga, bo właśnie przez niego tak się nakręciłam na tę szminkę. A Ty z tego co pamiętam to raczej białolica, więc dobrze, że Tobie ten Careblend podpasował, bo to oznacza, że jest szansa, że podpasuje i mi. Chociaż ostatnio się opaliłam domowym sposobem i coś mnie długo trzyma, aż jestem pod wrażeniem. A Ty go kupiłaś z myślą żeby używać jako bronzer, czy raczej całościowo, jako "opaleniznę instant"?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:49   #657
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zazdroszcze Wam Hibiscusa, niestety nie mam czasu, zeby jechac do Wawy ale czekam na swatche
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:50   #658
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
A Ty go kupiłaś z myślą żeby używać jako bronzer, czy raczej całościowo, jako "opaleniznę instant"?
To drugie, i imho spisuje się super (jako bronzer też wygląda fajnie). Mam Lush-Light Bronze, bo Gold-Go Lightly był zbyt pomarańczowy. Wydaje mi się, że naprawdę trudno z nimi przedobrzyć, no i to jedwabiste wykończenie jest super.
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:00   #659
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Co Wy z tym Hibiscus i Hibiscus?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:40   #660
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kolekcja SURF BABY, moje zdobycze dzisiejsze ,musze sie pochwalic,jestem bardzo podjarana ta kolekcja.
Bronzery w sztyfcie nie byly niestety dostepne, ale beda .
Mysle, ze za pare dni.


*roz MY PARADISE
*bronzer GOLD-GO-LIGHTLY
*lip balm PINK TINGE
*blyszczyk jasny GIRL ON BOARD
*blyszczyk koralowy STRANGE POTION
*kredka GILDED WHITE
*pomadka jasna NATURALLY ECCENTRIC
*pomadka ciemna HIBISCUS
*cienie od niebieskiego: SURF USA , SWELL BABY , SAFFRON , SUN BLONDE .

PS. Zdjecia kiepskiej jakosci niestety..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1304359153755.jpg (18,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1304359403553.jpg (22,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1304359438739.jpg (24,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1304359530832.jpg (30,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1304359542386.jpg (29,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1304359553471.jpg (25,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1304359657285.jpg (29,7 KB, 28 załadowań)
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.