Farbki akrylowe!!!!!!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 14:30   #121
Sarahaha
Przyczajenie
 
Avatar Sarahaha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
przeschniecie farbki nic nie da, jezeli sa bardzo rzadkie to sprobokj odsaczyc bardzo pedzelek, tak aby byl wilgotny a nie mokry, moze wtedy uda sie cos namalowac...trzymam kciuki

Próbowałam i z wilgonym i z suchym jest to samo, niektóre się nadają a niektóre są po prostu za żadkie, będę miała nauczke na przyszłość żeby kupiwa produkty tylko sprawdzonych firm.
Sarahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:57   #122
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Dziewczyny mam pytanko: gdzie mogę kupić same puste pojemniczki na farbki, takie na pasku po 8 szt. Wiem, że u dobrejrady są, ale może wiecie gdzie jeszcze?
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 09:15   #123
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

widziałąm takie na allegro
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 14:53   #124
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

A ja farbki akrylowe kupuje w papierniczym. Sa w zestawach jak i na sztuki pakowane w wyciskane tubki co bynajmniej dla mnie jest wygodniejsze niz słoiczki. Na sztuki kosztuja 1,5zl a zestaw 24farbek koło 30zł. Mam juz łącznie 30 kolorkow po 12ml kazdy co wyniosło mnie około 40zl bo kupiłam zestaw 24farbki a dodatkowo dokupiłam 6 innych kolorków. Bez sensu jest kupowanie farb w sklepach z akcesoriami do paznokci bo sa o wiele drozsze. Chyba dlatego ze duzo osob tam kupuje bo mysla za one sa lepsze lub jakieś specjalne do paznokci a w rzeczywistości niczym sie nie różnią od tych zwykłych z papierniczego wiec po co przeplacac

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

PS. I nie mam problemu z tym ze mi jakaś farbka zaschnie w słoiczku lub ze kupie już zaschnięta Wyciskam sobie (na pudełko od tipsow) tylko tyle ile potrzebuje, resztę zakręcam i wiem ze mi nie zaschnie
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:35   #125
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

A ja mam pytanie tak trochę z innej bajki.Czym zmyć zaschniętą farbkę akrylową? Któregoś dnia zachciało mi sie bawić w artystkę i farbka zamiast na paznokciu wylądowała na spodniach Uprałam je, ale plamy nadal są -.-
__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 23:31   #126
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

dziewczyny a ja mam takie pytanie-ktore farbki wedlug was (poza Polycolor, farbkami ze sklepu plastycznego i od DR) sa godne polecenia - abc nailstore, mistero milano, jakies z EF .. czekam na wasze porpozycje
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 08:58   #127
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

ja kupuje pbnails, piękne kolorki i wygodne kilkukolorowe pasy, fajnie się przechowuje a kolory sa porządnie napigmentowane, a i perłowe, złote i srebrne kolorki tam są, których nie uzyskach ze zwykłych farb http://www.pbnails.pl/index.php?cPath=76, gdyby wam się nie chciało logować to cena jednej palety to 35 zł,
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 11:49   #128
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
ja kupuje pbnails, piękne kolorki i wygodne kilkukolorowe pasy, fajnie się przechowuje a kolory sa porządnie napigmentowane, a i perłowe, złote i srebrne kolorki tam są, których nie uzyskach ze zwykłych farb http://www.pbnails.pl/index.php?cPath=76, gdyby wam się nie chciało logować to cena jednej palety to 35 zł,
te farbki z PB to nic innego jak Polycolor ja je mam i tez jestem zachwycona, ale ktos mnie prosil o wyrazenie opinii przez was na temat innych farbek-moze macie jakies doswiadczenie z firmami, ktore wymienilam..?? Z gory dzieki za odpowiedzi
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 14:16   #129
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez RozowaMulina Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie tak trochę z innej bajki.Czym zmyć zaschniętą farbkę akrylową? Któregoś dnia zachciało mi sie bawić w artystkę i farbka zamiast na paznokciu wylądowała na spodniach Uprałam je, ale plamy nadal są -.-
A choćby i cleanerem Zależy jaki materiał, musisz sprawdzić czy nie wybieli Ci materiału
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 14:32   #130
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Dziękuje
Ide próbować ocalać moje spodnie ;D
__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 12:57   #131
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

nachwaliłyście tyle farbek i filmów, że się zakochałam...
bomba. musze zainwestować

a farbki polycolor można kupić tylko przez internet? czy w sklepie plastycznym tez? i czy jest ktoś z okolic Białegostoku i może wie czy gdzieś są w pobliżu
byłabym wdzięczna

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

i czy może ktoś próbowal kupić farbki na allegro, i czy były tego warte?
__________________
skromne 70
Wymienię butki na inne

NOWY - odmieniony blog
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 13:45   #132
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

polycolor kupisz na Allegro u Dekorynki...to ta sama osoba, która prowadzi sklep dobrarada.pl ...bardzo ją dziewczyny polecają na forum.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:11   #133
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
polycolor kupisz na Allegro u Dekorynki...to ta sama osoba, która prowadzi sklep dobrarada.pl ...bardzo ją dziewczyny polecają na forum.
tak, tak wiem . ale są tylko w pojemniczkach a ja chce w tubkach, bo dziewczyny piszą, że tak nie wysychają

i czy ktoś próbował te zwykłe z allegro? dobre są?
__________________
skromne 70
Wymienię butki na inne

NOWY - odmieniony blog
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 14:50   #134
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez izabelka1200 Pokaż wiadomość
tak, tak wiem . ale są tylko w pojemniczkach a ja chce w tubkach, bo dziewczyny piszą, że tak nie wysychają

i czy ktoś próbował te zwykłe z allegro? dobre są?
u Dobrej Rady kupisz POLYCOLOR w tubkach (cos ok. 6 zl) .
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:46   #135
28marta08
Przyczajenie
 
Avatar 28marta08
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cześć dziewczyny. Ja też w końcu skusiłam się na farbki Polycolor i jestem z nich bardzo zadowolona! Mają śliczne żywe kolory i super kryją. Mam tylko jeden problem. Kiedy pomaluje całego pazurka farbką to żel w ogóle nie chce się na tym trzymać. Po jednym dniu z kciuków odpadł cały żel (została tylko farbka). Może farbkami nie można pokrywać całego paznokcia żeby żel miał się do czego przyczepić? Chociaż widziałam takie paznokcie pokryte w całości farbkami...Ja najpierw przygotowuję paznokcie, matowie, odtluszczam, później robię szkielet na formie, znowu matowie i na tym maluje farbkami, dopiero wtedy buduję paznokcia, opracowują i nabłyszczam. Może powinnam malować na zbudowanego już pazurka? Sama nie wiem co mogę robić źle...?
28marta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:20   #136
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez 28marta08 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja też w końcu skusiłam się na farbki Polycolor i jestem z nich bardzo zadowolona! Mają śliczne żywe kolory i super kryją. Mam tylko jeden problem. Kiedy pomaluje całego pazurka farbką to żel w ogóle nie chce się na tym trzymać. Po jednym dniu z kciuków odpadł cały żel (została tylko farbka). Może farbkami nie można pokrywać całego paznokcia żeby żel miał się do czego przyczepić? Chociaż widziałam takie paznokcie pokryte w całości farbkami...Ja najpierw przygotowuję paznokcie, matowie, odtluszczam, później robię szkielet na formie, znowu matowie i na tym maluje farbkami, dopiero wtedy buduję paznokcia, opracowują i nabłyszczam. Może powinnam malować na zbudowanego już pazurka? Sama nie wiem co mogę robić źle...?
Marta, bo farbki akrylowe już tak mają, że nie lubią być pokrywane żelem Najlepiej jest nie pokrywać farbami całej powierzchni, a jesli już musisz to chociaż zrób to tak, żeby nie było farby na brzegach pazurka - wtedy jeszcze jest szansa, że na tych boczkach żel jakby "zamknie" to farbkowe zdobienie i nie będzie odprysków. Kolejna ważna rzecz, to odpowiednie nabłyszczanie, czyli nie tradycyjnym glossem, a najlepiej jakimś żelem jednofazowym lub glossem z warstwą dyspersyjną. Ostatnia opcja to nabłyszczenie tylko jakimś zwykłym topem w postaci lakieru. Próbuj
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 15:12   #137
28marta08
Przyczajenie
 
Avatar 28marta08
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Marta, bo farbki akrylowe już tak mają, że nie lubią być pokrywane żelem Najlepiej jest nie pokrywać farbami całej powierzchni, a jesli już musisz to chociaż zrób to tak, żeby nie było farby na brzegach pazurka - wtedy jeszcze jest szansa, że na tych boczkach żel jakby "zamknie" to farbkowe zdobienie i nie będzie odprysków. Kolejna ważna rzecz, to odpowiednie nabłyszczanie, czyli nie tradycyjnym glossem, a najlepiej jakimś żelem jednofazowym lub glossem z warstwą dyspersyjną. Ostatnia opcja to nabłyszczenie tylko jakimś zwykłym topem w postaci lakieru. Próbuj
Dziękuję za odpowiedź Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jednak nie malowanie całej powierzchni paznokcia, bo żel jednofazowy albo gloss z warstwą dyspersyjną który mam nie błyszczy się tak ładnie jak bym chciała i pazurki szybko robią się matowe. W takim razie będę kombinować
28marta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 15:15   #138
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez 28marta08 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jednak nie malowanie całej powierzchni paznokcia, bo żel jednofazowy albo gloss z warstwą dyspersyjną który mam nie błyszczy się tak ładnie jak bym chciała i pazurki szybko robią się matowe. W takim razie będę kombinować
......
albo mozna<chociaż to więcej roboty> pokryc farbki jednofazówką itp,przemyć,zmatowic kostką i na to dać megaglosa.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 19:17   #139
paoola89
Raczkowanie
 
Avatar paoola89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 101
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Witam
Mam pytanie i proszę o pomoc jakiś czas szukam odpowiedniego pędzelka i już nie mam sił... Jakim pedzlkiem malować tak cienkie linie jak np na tym zdjęciu proszę o pomoc
http://www.facebook.com/profile.php?id=1000008389 68609&ref=pb#!/photo.php?fbid=2133748053 67150&set=a.1966912570355 05.41589.100000838968609& type=1&theater
__________________
W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory.
KCM
paoola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 19:36   #140
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez paoola89 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie i proszę o pomoc jakiś czas szukam odpowiedniego pędzelka i już nie mam sił... Jakim pedzlkiem malować tak cienkie linie jak np na tym zdjęciu proszę o pomoc
http://www.facebook.com/profile.php?...type=1&theater
.............
http://indigo-nails.com/pedzle-indig...l-art-004.html ,
http://indigo-nails.com/pedzle-indig...l-art-002.html ,
najlepsze pędzelki do cieniutkich linii z jakimi miałam do czynienia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:34   #141
paoola89
Raczkowanie
 
Avatar paoola89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 101
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.............
http://indigo-nails.com/pedzle-indig...l-art-004.html ,
http://indigo-nails.com/pedzle-indig...l-art-002.html ,
najlepsze pędzelki do cieniutkich linii z jakimi miałam do czynienia.
Danke
__________________
W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory.
KCM
paoola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:39   #142
Elizi89
Przyczajenie
 
Avatar Elizi89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Hej, czytam watek, i widze ze na moj problem odp nie znalazlam, ja kupilam farbki od dobrejrady, i nie powiem nie sa zle, lecz nawet jesli nie pomaluje calego paznokcia np. motylka, i po paru dniach zatopiony w zelu odpada, nie wiem jak mam je potraktowac a widze ze np kwiatki metoda one stroke sie trzymaja(nie mojego autorstwa), czy zawsze maluje sie pod top coat'em, czy mozna zatopic to inaczej w zelu?
Elizi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 11:23   #143
Ulenka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: żywiec
Wiadomości: 6
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Witam,ja też mam pytanie-właśnie zakupiłam farbki u DR i to moje początki-póki co kiepsko mi idzie-same bohomazy... A jak próbuję one stroke-to już w ogóle kiła i mogiła,ćwiczę cały czas,może z czasem bd radzić sobie lepiej (o czym w ogóle marzę heh),ale moje pytanie dotyczy frencha. Otóż czy french wykonany kolorową farbką akrylową,zalany żelem,ponownie zmatowiony i po nałożeniu glossa bedzie się trzymał? Kuzynka idzie na wesele i chciałaby czerwony french-niestety nie mam żelu w tym kolorze i dlatego pytam czy jeżeli zrobię go farbką to bedzie się trzymał? I jak ewentualnie polecacie wykonać taki french? Bo nie wiem czy dobrze myślę i need help...
Ulenka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 20:51   #144
czarna0407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

czy farbkami akrylowymi można malować na tipsach żelowych?
czarna0407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 23:20   #145
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

mozna
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 00:58   #146
benk0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

farbki akrylowe...hmm... malujesz nimi jak zwyklym lakierem. gdy wyschna calkowicie staja sie matowe i musisz albo pomalowac lakierem albo zatopic w zelu czy akrylu. Gdy tego nie zrobisz raz ze bedzie brzydka matowa a dwa ze jak umyjesz lapki to ona sie zmyje. mozesz kupic w hurtowniach kosmetycznych. chyba ze chcesz zaoszczedzic to kupujesz w sklepie dla malarzy i wtenczas placisz bodajze 4 zł za spore opakowanie, tylko ze musisz posiadac swoj pedzelek bo farbka jest w tubce. a gdy ci zaschnie to wystarczy ze dolejesz kilka kropelek wody i juz jest git.
ps. przy swoim pedzelku po uzyciu od razu go myj bo inaczej jak zaschnie to bedziesz miec problem ze zmyciem zaschnietej farbki
__________________
mudanzas baratas madrid
benk0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 13:52   #147
rafalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 71
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

nigdy nie słyszałam o takich farbkach akrylowych, teraz na pewno na to spojrzę
rafalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 21:31   #148
lisiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 246
GG do lisiwona
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

A jak wygląda nakładanie farbek akrylowych i wzorków typu one stroke w przypadku hybryd?
lisiwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:19   #149
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

tak samo jak w przypadku normalnych paznokci- matowi się paznokcia, maluje, a na to idzie top czy hybryda 2in1
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 16:48   #150
renifercaloroczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 15
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

kupilam ostatnio farbki akrylowe w allepaznokcie... jakośc fatalna- mam 6 kolorów z czego 2 są dobrze zapigmentowane a reszta jest b. wodnista aż jak namaluje coś to musze jeszcze raz pokryc, poprostu szkoda wyrzucac kasy na farbki z allepaznokcie...
a co do polycolor to są w plastycznych ale w mega opakowaniach, pytałam się i małe tubki pani która sprzedaje w palstycznym nie ma małych bo słabo się sprzedają więc mi pozostaje allegro, myslicie że z dobrejrady będą ok? a jakieś inne? przeglądałam aukcje i sa np. 5 ml od 1,50-3,00 kupiłabym ale mam obawy że mogą być kiepskiej jakości jak z allepaznokcie.. Cały czas poluje na farbki, są jakieś w supermarketach za 14-20 zł ale chińskie.. Pozdrawiam

Edytowane przez renifercaloroczny
Czas edycji: 2013-10-31 o 16:54
renifercaloroczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-13 22:40:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.