Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 09:13   #2641
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
no ja wychodze i czekam az przestanie, a potem wietrze mieszkanie.nie wyjdzie bałwan na dwor bo mu zimno w łysy czerep. nie chodzi o to ze od razu sie dusze ale nie chce smierdziec cala,aczkolwiek zle mi sie oddycha w tym smrodzie.

dajcie spokoj, ciekawe czy by chciała zeby jej corka mieszkala z kims takim.
Przeraża mnie to. Nie znosze papierosów. Nie dość, że to śmierdzi, jest po prostu obrzydliwe, to jeszcze mnie dusi....

Niestety palacze nie rozumieja tego najcześciej.

Przez fajki właśnie i odwróciła się ode mnie osoba którą uważałam za przyjaciółkę.....Boli

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-03-02 o 09:18
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 09:17   #2642
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Uwaga, nadrabiam

ewalucja, cieszę się, ze pędzelki dotarły.

Mmedeah88, dam znać, jak nim pomaliję. Na razie mam złą i mhroshną czerń
A Where is the Party? jest genialny, zawesze siedzę i macham palcami, jak go mam na sobie

alazkrainy, piękna szarość

Szyszko, nie rów z siebie ofiary, nikt na to nie poleci

BabaZMiasta, u mnie w jednym Essence jeszcze nie ma na nie promocji :palka:

Orchid, współczuję nowego... nabytku domieszkaniowego

Nie było tego tak dużo, coś nie spamujecie za bardzo


A ja byłam wczoraj na karaooooke
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 09:23   #2643
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ja mam za to jazdy z samym właścicielem na stancji... Bo mieszkam w domku i sam właściciel też, a że lubi czasem wypić troszkę za dużo... No to są akcje typu "gasimy światło i wszyscy idą spać!" o godz. 22 i wyłącza korki w całym domu Ale czasem i gorsze spięcia były...
Widzisz Szyszku... Picie szkodzi tak na prawde tylko osobie spożywającej. Fakt, takie jazdy o których piszesz są wkurzające, szczególnie gdy pijący jest agresywny... Palenie jest gorsze...

Orchid.... Trafiłaś na moje czułe struny.... Jestem wzburzona i.... Kurtka no... Rozumiem aż za bardzo

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-03-02 o 09:28
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 09:33   #2644
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Zgodzę się, że palenie jest gorsze. Na szczęście tutaj nie ma tego problemu.

Uwaga, szyszuś będzie dzisiaj tworzył placki ziemniaczane po raz pierwszy w swoim życiu xD Niezwykłe wydarzenie będzie miało miejsce za kilka godzin. Ciekawe jak wyjdą Zwykle robiłem bardziej skomplikowane rzeczy - frytki, makaron, ryż... xD Mam nadzieję, że nic nie wybuchnie
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:13   #2645
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda, Ty nie znasz czedgoś takiego jak nadrabianie przecież Ty tu rządzisz !
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:27   #2646
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Uwaga, szyszuś będzie dzisiaj tworzył placki ziemniaczane po raz pierwszy w swoim życiu xD Niezwykłe wydarzenie będzie miało miejsce za kilka godzin. Ciekawe jak wyjdą Zwykle robiłem bardziej skomplikowane rzeczy - frytki, makaron, ryż... xD Mam nadzieję, że nic nie wybuchnie


Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Ruda, Ty nie znasz czedgoś takiego jak nadrabianie przecież Ty tu rządzisz !
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:41   #2647
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam sobię essence nail art różowe drobinki a jak wróciłam do domu miałam bardzo 'miłą' niespodziankę.. cały mi się rozwalił i rozlał w nowej torebce..
O, mamo. Chyba bym się zapłakała Coś jeszcze ucierpiało?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
ad 1 Wczoraj nudziaki widziałam w dolnej naturze metro centrum
ad 3 W Jasmin chyba
O, może się minęłyśmy Stałam przed nimi chyba 15 minut i żadnego nie wzięłam, bo albo były za jasne, albo z drobinkami...
W Jasmin są tylko pękacze z Virtuala.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
pominę fakt, jak bardzo moja wlasicielka poleciala sobie w ..
na mojej stancji mieszkam jako jedyna dziewczyna i chłopaki 18,19i 20 lat w tym moj blizniak, a ona nam dorzuciła robotnika, lat wiecej niz 25, ma zone i 2 dzieci ale mowi ze ma ciche dni z zoną. ciagle pali fajki w kuchni mimo, ze mowilam ze mi to przeszkadza i nikt u nas nie pali, no ale jak mnie nie ma to zdązy na kopcic. wyglada jak recedywista, nawet boje sie na niego patrzec. jakby mi brat nie napisal ze mamy nowego eheem, wspolokatora, to bym chyba z szoku wyleciiała przez okno. zamknięte.
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
no ja wychodze i czekam az przestanie, a potem wietrze mieszkanie.nie wyjdzie bałwan na dwor bo mu zimno w łysy czerep. nie chodzi o to ze od razu sie dusze ale nie chce smierdziec cala,aczkolwiek zle mi sie oddycha w tym smrodzie.

dajcie spokoj, ciekawe czy by chciała zeby jej corka mieszkala z kims takim.
Straszne jest to, co piszesz, Orchid.
Widać, że szanowna właścicielka w głębokiej upie ma Wasz komfort mieszkania. Chce po prostu jak najwięcej zarobić. Ja bym w życiu nie wynajęła pokoju łysemu śmierdzielowi.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mmedeah88, dam znać, jak nim pomaliję. Na razie mam złą i mhroshną czerń
A Where is the Party? jest genialny, zawesze siedzę i macham palcami, jak go mam na sobie

Nie było tego tak dużo, coś nie spamujecie za bardzo

A ja byłam wczoraj na karaooooke
Uwielbiam czarne pazury
Przekonałaś mnie- kupuję
Nie ma Rudej=nie ma spamu, proste
Faaajnie A gdzie byłaś? Muszę się w końcu kiedyś wybrać na karaoke

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Uwaga, szyszuś będzie dzisiaj tworzył placki ziemniaczane po raz pierwszy w swoim życiu xD Niezwykłe wydarzenie będzie miało miejsce za kilka godzin. Ciekawe jak wyjdą Zwykle robiłem bardziej skomplikowane rzeczy - frytki, makaron, ryż... xD Mam nadzieję, że nic nie wybuchnie
Zrób zdjęcia, to uwierzymy

Uwaga, żalę się: skończyło mi się mleko i musiałam wypić kawę bez
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 10:49   #2648
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

O, może się minęłyśmy Stałam przed nimi chyba 15 minut i żadnego nie wzięłam, bo albo były za jasne, albo z drobinkami...
W Jasmin są tylko pękacze z Virtuala.

Moze.... O której byłaś? Ja jakoś za za 15 piąta.

Mam 2 nudziaki i oba zapokajają w pełni moje nudziakowe potrzeby. Wibo i Porcelanka ( no to już trochę mniej nudziak, ale jest cudna). Nie przepadam (moje Szczeście też nie) za tego typu lakierami solo.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:53   #2649
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Uwielbiam czarne pazury
Przekonałaś mnie- kupuję
Nie ma Rudej=nie ma spamu, proste
Faaajnie A gdzie byłaś? Muszę się w końcu kiedyś wybrać na karaoke
Już mnie mhroshne są, bo je pomalowałam Circusem

Ja byłam w takim małym klubie zwanym katakumby, przyakademikowy pub.
Dałam czadu, aż koleżanka, której "Kołysanę dla nieznajomej" zadedykowałam, mi się popłakała

Jadę do domku, będę po 16, jak w końcu dotrę
Chwila odspamowania wątku
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:42   #2650
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Moze.... O której byłaś? Ja jakoś za za 15 piąta.

Mam 2 nudziaki i oba zapokajają w pełni moje nudziakowe potrzeby. Wibo i Porcelanka ( no to już trochę mniej nudziak, ale jest cudna). Nie przepadam (moje Szczeście też nie) za tego typu lakierami solo.
Łee, to się nie minęłyśmy, bo ja byłam około 13.30 w Naturze.

Wibo widziałam i też mi się nie widzi jakoś... Zastanawiam się nad jakimś orzełkiem właśnie, bo mieszkam dosłownie kilkaset metrów od tego sklepu, w którym Ty je kupujesz, więc nie musiałabym latać po calej Wawie w poszukiwaniu GR czy Virtual. Ach, te problemy...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Dałam czadu, aż koleżanka, której "Kołysanę dla nieznajomej" zadedykowałam, mi się popłakała

Jadę do domku, będę po 16, jak w końcu dotrę
Chwila odspamowania wątku


Ja też jadę do rodzinnej "wsi", więc nie szaleć mi tu, bo będę nadrabiać dopiero w niedzielę wieczorem

Miłego weekendu, Dziołszki
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:06   #2651
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Aj żal mi tego lakieru i torebki w której narobił szkód...

Orchi a tobie współczuję strasznie... ehhh
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 13:32   #2652
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka, ale jak to się wylał? Stłukł się czy był niedokręcony?
Beznadziejna sytuacja, współczuję.


A o jakich nude Essence mówicie? Weszło coś nowego do stałej kolekcji? Staram się być nie w temacie Essence, bo wolę nie kupować tych lakierów...ale wszystko popsułyście.

Ja niedawno zrobiłam taki wzorek i na blogu jest krótki step (jeśli kogoś to w ogóle interesuje).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6944993909_05b9b62570.jpg (87,8 KB, 48 załadowań)
__________________
live long and prosper

Edytowane przez Damaris_
Czas edycji: 2012-03-02 o 13:34
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:39   #2653
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Mgiełka, ale jak to się wylał? Stłukł się czy był niedokręcony?
Beznadziejna sytuacja, współczuję.


A o jakich nude Essence mówicie? Weszło coś nowego do stałej kolekcji? Staram się być nie w temacie Essence, bo wolę nie kupować tych lakierów...ale wszystko popsułyście.

Ja niedawno zrobiłam taki wzorek i na blogu jest krótki step (jeśli kogoś to w ogóle interesuje).
Wzorek fajny, na lakiery Nude wchodzą do staęj oferty są TU
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:42   #2654
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Hej, wychodzić z tym do ludzi ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:46   #2655
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32673560]Hej, wychodzić z tym do ludzi ? [/QUOTE]
No BA! Pewnie że do ludzi.

A tak swoją drogą my to co?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:55   #2656
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ludzie,wiec pytam czy przypadkiem pod zmywacz nie pójdą ;D
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:19   #2657
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz.... Trudno powiedzieć czego bardziej żal.....
Skórzanej torebki ale coś wymyślę, może wymienię tą podszewkę w środku czy coś..
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
haaa, a dzisiaj moj ostatni dzien szkoly, na dodatek lajtowy
od wtorku (bow poniedzialki mam wolne) zaczynam miesiac praktyki, niby od 9-17 ale zobaczymy jak z szefową, cos brzeczala ze swoje dziewczyny pusxcza po 3-4 godzinach

pominę fakt, jak bardzo moja wlasicielka poleciala sobie w ..
na mojej stancji mieszkam jako jedyna dziewczyna i chłopaki 18,19i 20 lat w tym moj blizniak, a ona nam dorzuciła robotnika, lat wiecej niz 25, ma zone i 2 dzieci ale mowi ze ma ciche dni z zoną. ciagle pali fajki w kuchni mimo, ze mowilam ze mi to przeszkadza i nikt u nas nie pali, no ale jak mnie nie ma to zdązy na kopcic. wyglada jak recedywista, nawet boje sie na niego patrzec. jakby mi brat nie napisal ze mamy nowego eheem, wspolokatora, to bym chyba z szoku wyleciiała przez okno. zamknięte.
Współczuję.. Papierosy-ochyda..
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
O, mamo. Chyba bym się zapłakała Coś jeszcze ucierpiało?
Kawałek paszportu mi się świeci na róziowo
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aj żal mi tego lakieru i torebki w której narobił szkód...

Orchi a tobie współczuję strasznie... ehhh
Mi też i to bardzo..
Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Mgiełka, ale jak to się wylał? Stłukł się czy był niedokręcony?
Beznadziejna sytuacja, współczuję.


A o jakich nude Essence mówicie? Weszło coś nowego do stałej kolekcji? Staram się być nie w temacie Essence, bo wolę nie kupować tych lakierów...ale wszystko popsułyście.

Ja niedawno zrobiłam taki wzorek i na blogu jest krótki step (jeśli kogoś to w ogóle interesuje).
Fajowe
Przy zakrętce szkło samo pękło przy tej szyjce
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32673560]Hej, wychodzić z tym do ludzi ? [/QUOTE]
Wychodzić!
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:32   #2658
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Najedzony mogę wrzucać zdjęcie placków jakie dzisiaj zrobiłem. Wyszły fantastycznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120302297.jpg (45,4 KB, 53 załadowań)
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:38   #2659
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Nienawidzę placków ziemniaczanych i generalnie ziemniaków.Jedynie takie ze wsi,młode pyszne....
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 14:58   #2660
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
jestem trochę dumna! Założę się, że pianka miałam denat na samym początku Ale może się jednak przekonasz do CG
pewnie tak, z tafta, nie sprawdzałam bo stała w domu awaryjna jakbym kiedyś wpadła na pomysł użycia jej, już dawno ją kupiłam, zanim zaczęłam interesować się tymi rzeczami zrobiłam nawet foto, wstawię wieczorem
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
haaa, a dzisiaj moj ostatni dzien szkoly, na dodatek lajtowy
od wtorku (bow poniedzialki mam wolne) zaczynam miesiac praktyki, niby od 9-17 ale zobaczymy jak z szefową, cos brzeczala ze swoje dziewczyny pusxcza po 3-4 godzinach

pominę fakt, jak bardzo moja wlasicielka poleciala sobie w ..
na mojej stancji mieszkam jako jedyna dziewczyna i chłopaki 18,19i 20 lat w tym moj blizniak, a ona nam dorzuciła robotnika, lat wiecej niz 25, ma zone i 2 dzieci ale mowi ze ma ciche dni z zoną. ciagle pali fajki w kuchni mimo, ze mowilam ze mi to przeszkadza i nikt u nas nie pali, no ale jak mnie nie ma to zdązy na kopcic. wyglada jak recedywista, nawet boje sie na niego patrzec. jakby mi brat nie napisal ze mamy nowego eheem, wspolokatora, to bym chyba z szoku wyleciiała przez okno. zamknięte.
no to faktycznie nie fajnie mnie osobiście papierosy nie przeszkadzają, nie palę sama ale nie drażni mnie ten zapach mimo że mam astmę, nie wiem w sumie czemu. Jest mi obojętny i jakoś rozumiem ludzi którzy są uzależnieni od fajek więc nie jestem specjalnie na takich wyczulona. Bardziej nie toleruję pijaków którzy jeżdzą śmierdzący autobusami i wali tak jakby się rok nie myli..

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Przy zakrętce szkło samo pękło przy tej szyjce

:
kosmetyki Essence tak mają, mi pękł lakier w en sposób (na szczęście był w reklamówce) , błyszczyk i eyeliner.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32674749]Nienawidzę placków ziemniaczanych i generalnie ziemniaków.Jedynie takie ze wsi,młode pyszne....[/QUOTE]
ja lubię ale takie jak są np w mcdonaldzie w kanapkach tych alpejskich, takie jakby grube, chrupiące. Nie lubię takich szarych,domowych smażonych na starym oleju , kiedyś się porzygałam po czymś takim i do dziś na myśl o nich mi się cofa
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:24   #2661
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Ja też jadę do rodzinnej "wsi", więc nie szaleć mi tu, bo będę nadrabiać dopiero w niedzielę wieczorem
Z góry przepraszam, jesli z mej winy zbyt wiele spamu będzie

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja niedawno zrobiłam taki wzorek i na blogu jest krótki step (jeśli kogoś to w ogóle interesuje).
Mnie interesuje, ale - jak wspominałam zresztą - mój Parkinson mówi stanowcze "Nawet nie próbuj"

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32673560]Hej, wychodzić z tym do ludzi ? [/QUOTE]

Jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Najedzony mogę wrzucać zdjęcie placków jakie dzisiaj zrobiłem. Wyszły fantastycznie
Idź sobie

Za to ja miałam na obiad robione na szybko, ale za to jakie pyszne spaghetti
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:51   #2662
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

szyszek- jakie artystyczne placuszki, niestety nie lubie placków ziemniaczanych ;D

chucky- haha.. ja też nie lubie ziemniaków chyba że młode (mój obiad: mięsko- wszystkie żyłki tluszcz musi być wykrojony, surówka - zjem, ziemniaki- znikoma ilość ( 1, 2 to już max) i tak to zostaje)

a ja wywaliłam kolejne 3 lakiery i na to miejsce kupiłam pudrowy/pastelowy róż taki jaśniutki kremowy ;D jak pomaluje to może pokaże ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:36   #2663
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja niedawno zrobiłam taki wzorek i na blogu jest krótki step (jeśli kogoś to w ogóle interesuje).
Świetne, szkoda tylko, że te fioletowe kreseczki nie są bardziej kryjące
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32673560]Hej, wychodzić z tym do ludzi ? [/QUOTE]
Jasne
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:28   #2664
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cześć dziewczyny, do kogo się udać najlepiej jak nie do specjalistek
Czy wiecie jaki to lakier? Albo chociaż znacie coś bardzo podobnego? Bardzo zależy mi na takim odcieniu ale nigdzie nie mogę takiego znaleźć...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (8,0 KB, 67 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:37   #2665
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

łaaa... zadałam pytanie wizazystce na stronie hean i zostanie opublikowane, własnie dostałam meila, z prosbą o adres bo maja mi wyslac upominek a juz calkiem zapomnialam..
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:19   #2666
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Najedzony mogę wrzucać zdjęcie placków jakie dzisiaj zrobiłem. Wyszły fantastycznie

myślałam, że co jak co, ale wchodząc tutaj nie zrobie się głodna


doszły moje cuda! tak mi się podobają że aż nie wiem od którego zacząć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 7608.jpg (41,7 KB, 40 załadowań)
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:24   #2667
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
a ja wywaliłam kolejne 3 lakiery i na to miejsce kupiłam pudrowy/pastelowy róż taki jaśniutki kremowy ;D jak pomaluje to może pokaże ;D
Jak można WYRZUCAĆ lakiery? Przecież wtedy czują się takie niepotrzebne, jest im przykro

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
łaaa... zadałam pytanie wizazystce na stronie hean i zostanie opublikowane, własnie dostałam meila, z prosbą o adres bo maja mi wyslac upominek a juz calkiem zapomnialam..
Tej to dobrze

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
doszły moje cuda! tak mi się podobają że aż nie wiem od którego zacząć
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:27   #2668
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Witam!
Ostatnio podczytuje ten watek i postanowilam sie odezwac i "zaczerpnac"troche informacji od was ..
A mianowicie, mam do wydania 150 zł (z konkursu) w sklepie z artykulami glownie do robienia paznokcji/(tipsy,zele,lakiery, itp.)
Moze mi powiedziec na co bym mogla wydac pieniadze glownie mi chodzi o podst. rzeczy by miec ladne paznokcie..
cos w stylu jakie pilniki? (szklane,metalowe,do polerki, blokido wyrownywania itp..co i jak?pokolei),jakies "szkatulki" to wyrownywania skorek(?) na plytce,szpikulec do zdobienia,
odzywki/oliwki tak jakby jakie rzeczy by mi byly potrzebne/moglyby byc.
Nie chodzi mi o marki tylko ogolnie..
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:30   #2669
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, do kogo się udać najlepiej jak nie do specjalistek
Czy wiecie jaki to lakier? Albo chociaż znacie coś bardzo podobnego? Bardzo zależy mi na takim odcieniu ale nigdzie nie mogę takiego znaleźć...
mi to przypomina taki jeden z Golden rose ale nie pamiętam numeru niestety..
Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
Witam!
Ostatnio podczytuje ten watek i postanowilam sie odezwac i "zaczerpnac"troche informacji od was ..
A mianowicie, mam do wydania 150 zł (z konkursu) w sklepie z artykulami glownie do robienia paznokcji/(tipsy,zele,lakiery, itp.)
Moze mi powiedziec na co bym mogla wydac pieniadze glownie mi chodzi o podst. rzeczy by miec ladne paznokcie..
cos w stylu jakie pilniki? (szklane,metalowe,do polerki, blokido wyrownywania itp..co i jak?pokolei),jakies "szkatulki" to wyrownywania skorek(?) na plytce,szpikulec do zdobienia,
odzywki/oliwki tak jakby jakie rzeczy by mi byly potrzebne/moglyby byc.
Nie chodzi mi o marki tylko ogolnie..
ja tam bym na lakiery wydała
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:34   #2670
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jak można WYRZUCAĆ lakiery? Przecież wtedy czują się takie niepotrzebne, jest im przykro
A jeżeli są już zepsute ?
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Najedzony mogę wrzucać zdjęcie placków jakie dzisiaj zrobiłem. Wyszły fantastycznie
Pierwszy raz widzę placki o takim kształcie ale i tak bym zjadła takowe, najlepiej z dżemem jagodowym
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
kosmetyki Essence tak mają, mi pękł lakier w en sposób (na szczęście był w reklamówce) , błyszczyk i eyeliner.
U mnie to był pierwszy przypadek ale już będę zwracać uwagę na to jak wygląda opakowanie
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
szyszek- jakie artystyczne placuszki, niestety nie lubie placków ziemniaczanych ;D

chucky- haha.. ja też nie lubie ziemniaków chyba że młode (mój obiad: mięsko- wszystkie żyłki tluszcz musi być wykrojony, surówka - zjem, ziemniaki- znikoma ilość ( 1, 2 to już max) i tak to zostaje)

a ja wywaliłam kolejne 3 lakiery i na to miejsce kupiłam pudrowy/pastelowy róż taki jaśniutki kremowy ;D jak pomaluje to może pokaże ;D
Mam tak samo, brzydzę się tymi żyłkami i ochydnym tłuszczem w mięsie ..
Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość

myślałam, że co jak co, ale wchodząc tutaj nie zrobie się głodna


doszły moje cuda! tak mi się podobają że aż nie wiem od którego zacząć
Każdy paznokieć na inny kolor !
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.