To naprawdę pomaga... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-27, 15:24   #1
Pxim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10

To naprawdę pomaga...


Tak jak wiele osób mam problem z trądzikiem. Napisałem, że mam bo tak naprawdę jeszcze go nie wyleczyłem ale mam na to sposób. Prosze ja was zaczęło sie to kiedy miałem chyba 13 lat. Było różnie- raz dobrze raz źle. Miałem na swojej twarzy rozmaite pryszcze. Stosowałem tysiące leków maści itp. Zaczełem chodzić do dermatologa. Ten mi zaś nie pomógł. Poszłem do innego. I tu się zaczeło. Przepisała mi Zineryt i dwa robione leki w aptece. Było strasznie az do momentu kiedy zaczełem stosować owe leki. No rewelacja! Większość pryszczy zniknęła. Mam raptem z 5 pryszczy, a miałem z 50. Maść robiona w aptece pomagał w wybielaniu, ten drugi lek był na bazie spirytusu i to tak mi powypalało ze juz nie robią się nowe. Zineryt tez stosuje i razem z tymi lekami daje super efekty. I jeszcze jedno. Kiedyś to namietnie je wyciskalem rzeby lepiej wyglądać( a było naturalnie odwrotnie). Teraz wogle nie wyciskam i jest ok. Spróbujcie moze to wam pomoze. lol
Pxim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:22   #2
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: To naprawdę pomaga...

Pixm napisz prosze co to za 2 leki miałaś robione w aptece ,napewno na pudełeczkach sa nazwy albo skład.byłabym wdzieczna.Aha i gratulację z powodu poprawy stanu skóry tak dalej
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 22:52   #3
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: To naprawdę pomaga...

Tylko nie wiem czy skład tych leków coś da bo są one na receptę przepisywaną przez lekarza, który dobiera ich proporcje odpowiednio dla pacjenta.
Wiem bo leczę się u dermatologa już kolejną dawką leków robionych. Rewelacyjnie leczą one trądzik
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 13:25   #4
Pxim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: To naprawdę pomaga...

Generalnie to tak. Zależy w jakim stanie jest twoja skóra i czy dermatolog zgodziłby sie na użycie takich leków. Wystarczy powiedziec czy zapytac sie czy cos mozna uzyc na bazie spirytusu i pasty białej wybielającej.
Pxim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 15:17   #5
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: To naprawdę pomaga...

kiedys mialam duzy tradzik na czole i lekarz tez mi przepisal lek robiony w aptece. pomagal jak go uzywalam, jeden dzien zapomnialam i mnie dalej wysypywalo, po kilku latach przeszedl sam
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 22:04   #6
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: To naprawdę pomaga...

Skuteczność leków zależy od ich odpowiedniego doboru (bo każda z nas ma inną cerę) i systematycznego stosowania
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.