Krem, olejek do nawilżania masażu skórek. Taki naprawdę skuteczny. Istnieje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 12:55   #1
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185

Krem, olejek do nawilżania masażu skórek. Taki naprawdę skuteczny. Istnieje?


Nie chciałabym powielać wątków, ale pomimo wielu poszukiwań nie znalazłam watku, w którym byłyby opinie na temat preparatu, który należy stoswać do codziennej pielęgnacji skórek. Jest wiele wątków n/t usuwania skórek, ale jak wiadomo te preparaty nalęzy stsować nie częściej anizeli raz w tygodniu.

Ja natomiast pomimo maniakalnej wręcz dbałości o paznokcie nadal mam suche skórki. Już nie zadzierają się tak bardzo, ale nadal są suche, a nawet bardzo suche. Marzę o skórkach elastycznych, miękkich, nawilżonych. Mam bzika na punkcie naturalnych, zdrowo wyglądających, wydbanych paznokci. Lecz skórki psują cały efekt.

Stosuję zachwalany przez panią w drogerii krem do masażu skórek Sally Hansen oraz olejek migdałowy do paznokci Manhattan, który nakładam również na skórki. Ponadto na noc smaruję skórki intensywnie oliwą z oliwek. Niestety stan moich skórek nadal nie jest zadowalajćy.

Jak dotąd nie odkryłam preparatu, który pomógłby moim skórkom. Na stopach skórki wokół paznokci są jeszcze gorsze, podobnie jak stopy, które pomimo stoswania wielu kremów mają spore tendencje do przesuszania. Jak dotąd nie odkryłam również żadnego rewelacyjnego kremu do stóp.

Co robicie dziewczyny, ze macie tak piękne, nawilżone, prawie niewidoczne skórki wokól paznokci? Oglądałam galerie naturalnych pazurków i jestem zachwycona.
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:54   #2
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Krem, olejek do nawilżania masażu skórek. Taki naprawdę skuteczny. Istnieje?

Ja uzywam juz od wielu lat krem do skorek z avonu i jestem naprawde zadowolona , obecnie mam jeszcze olejek do skorek i paznokci taki zolty z oriflame ale krem do skorek z avonu jest wygodniejszy w stosowaniu aby dal efekty trzeba go przynajmiej raz dziennie wsmarowac !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:37   #3
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Krem, olejek do nawilżania masażu skórek. Taki naprawdę skuteczny. Istnieje?

Ja kiedyś stosowałam krem do skórek Oriflame, a teraz używam oliwki w żelu (takiej dla dzieci Johnson's) na noc, czasami olejek rycynowy, oprócz tego krem na noc dla dłoni Dove. Skórki mam znośne może spróbuj poczytać wątek o olejku rycynowym? A i oliwka dla dzieci nie jest taka droga, a za to baaaardzo wydajna warto spróbować.
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.