Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 17:14   #91
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Ojej! Jak to czytam, to wychodzi na to, ze ja tez mam z tym problem.

Nie wiedzialam, ze czerwone poliki, rumienienie sie z byle powodu, to objaw naczynkowy.

Dla mnie naczynka oznaczaly widoczne czerwone zylki pod skora (takie tez mam na jednej kosci policzkowej).


A wiec jesli czerwienie sie pod wplywem emocji, z przegrzania jestem koloru czerwonego buraka (u dlugo nie umiem ochlonac), tak samo jesli chodzi o zimno-mroz - tez jestem czerwona jak burak.... to czy to oznacza, ze cos z moimi naczynkami nie tak? Powinnam tez cos na to stosowac?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:25   #92
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Skrot dotyczacy cery naczynkowej

"Może być jednym z trzech rodzajów skóry (sucha, tłusta, mieszana). Najczęściej jest to skóra delikatna, cienka, wrażliwa. Charakteryzuje się kruchością i nadwrażliwością naczyń krwionośnych, co prowadzi do powstania trądziku różowatego. Czasem kruche naczynia włosowate nie wytrzymują ciśnienia krwi i w efekcie zaczynają pękać, pozostawiając na twarzy trwałe ślady, potocznie zwane pajączkami.

Poza pielęgnacją dostosowaną do odpowiedniego typu skóry zwracamy uwagę na kosmetyki dla cery nadzwyczaj wrażliwej, naczynkowej, zawierające dużą ilość witaminy C - dla uszczelnienia naczyń krwionośnych."

Tu jest jeszcze link

http://www.resmedica.pl/ffxart12996.html
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:36   #93
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Buuu... nic nie rozumiem. Chyba musze sie bardziej w ten temat wglebic.

Ja mam cere mieszana, wrazliwa. Jak juz pisalam czesto sie rumienie czy to od zimna, ciepla, jak i od emocji. Mam tez sklonnosc do wypryskow. Takie pajaczki mam na policzku tuz pod okiem i na nogach.


Od dzis zaczelam stosowac pierwszy raz filtry. Nie mialam tez pojecia, ze na naczynka pomaga Vit. C
Mialam wczoraj kupic LRP Activ C, aby wyrownac koloryt, bo mam sporo przebarwien. Moze wiec tez na naczynka by mi pomoglo...

Ehhh...
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:14   #94
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Podobnie reagowalam,co bylo bardzo klopotliwe bo czasami nie moglam wytrzymac,tak mocne byly wypieki.
Wiadomo,efekty nie pojawia sie na JUZ i potrzeba czasu,cierpliwosci oraz systematycznosci ale warto
Ja niestety nie miałam wypieków tylko nieregularne plamy i żeby było śmieszniej o różnym natężeniu kolorystycznym. Wyglądałam okropnie i denerwowałam się, co jeszcze potęgowało rumień. Na szczęście takie stany nawiedzają mnie obecnie okazjonalnie.

Kiedyś, tzn. przed filtrami i serum z vit. C, również używałam kosmetyków przeznaczonych dla cer naczynkowych, wrażliwych, począwszy od E.Laudera, Liercaa, Thalgo a na Avene skończywszy. I niestety efekty były marniutkie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:24   #95
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Zle to ujelam,to nie tyle wypieki co bardzo silnie palace czerwone plamy
dla rozladowania sytuacji czasem zartowalam,ze przypominam ruska babuszke....szczegolnie dotkliwie to odczuwalam w momencie zmian temperatury.
Na cale szczescie Diroseal dobrze na mnie dziala lacznie z filtrami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:06   #96
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Buuu... nic nie rozumiem. Chyba musze sie bardziej w ten temat wglebic.
Weronisiu, polecam ten artykuł:
http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_naczynka.php
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:48   #97
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Erato
w tych miejscach, gdzie zazwyczaj była permanentna czerwona plama (u mnie w górnej części nosa i policzków,taki "motylek
O to, to! Też prawie zawsze mam zaczerwienione to miejsce, tak koło nosa i na policzkach, ale w górnej częsci - taki motylek - dobrze to ujęłaś. To miejsce najczęściej mam zaczerwienione zimą i latem. Czy to znaczy, że mogę miec cerę naczynkową? Bo nawet nie wiem, co to znaczy, ze cera jest naczynkowa...
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 07:53   #98
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
Czy to znaczy, że mogę miec cerę naczynkową? Bo nawet nie wiem, co to znaczy, ze cera jest naczynkowa...
Cera naczynkowa => http://www.resmedica.pl/ffxart12996.html
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 09:16   #99
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Ja również zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej naczyńkowej, miesznaej skóry. Dopiero dzięki filtrom, ustępują rumieńce, twarz się wygładziła i wyjaśniała.

Jestem przekonana, że filtry wzmacniają działanie kremów na naczyńka, które wcześniej wydawały mi się nieskuteczne, ale wcześniej nie wiedziałam czym są filtry i ochrona przed promieniowaniem.

Niepodważalny jest fakt, że trzeba uzbroić się w cierpliwość,
ale efekty na prawdę są coraz lepsze.
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 09:30   #100
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Cool Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Joey
Dzieki, juz przeczytalam i ... sie zalamalam Wygląda na to, że ja od wielu lat mam problem z naczynkami i nie zdawałam sobie z tego sprawy


Zaczęłam używa Effaclaru K i filtrów. Mogę coś dorzuci jeszcze na naczynka? Dostałam próbkę kremu LRP Rosaliac. Mogę go spróbwac? A może nie jest zbyt dobry?
Mam zamiar teraz stosowac kwasy (na razie tylko Effaclar K, Activ C, potem Skinoren, Diacneal). Mogę jednocześnie używa kremu na naczynka? Czy będzie się gryzło? Np. wieczorem kwasy, a rano na naczynka...
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 10:01   #101
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Ja uzywam Dirosealu Avene, na noc, efekty już widać, stosuję ten krem od siedmiu miesięcy łącznie z filtrem Avene na dzień i Redermicem pod filtry. Na noc też używam Effaclaru K, na zmianę z Dirosealem i kremem nawilżającym.
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 10:10   #102
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Zaczęłam używa Effaclaru K i filtrów. Mogę coś dorzuci jeszcze na naczynka? Dostałam próbkę kremu LRP Rosaliac. Mogę go spróbwac? A może nie jest zbyt dobry?
Mam zamiar teraz stosowac kwasy (na razie tylko Effaclar K, Activ C, potem Skinoren, Diacneal). Mogę jednocześnie używa kremu na naczynka? Czy będzie się gryzło? Np. wieczorem kwasy, a rano na naczynka...
Powinnaś pod filtr używać kremu z vit. C.
Wit. C jest antyoksydantem (przeciwutleniaczem) chroni przed działaniem wolnych rodników. Stosowana na dzień, w serum lub kremie, pod filtr, potęguje jego działanie. Wzmacnia i obkurcza naczynka krwionośne, jak również wybiela cerę. Efekty powinny być widoczne po jakiś 2-3 miesiacach, systematycznego aplikowania.

tu masz linki z kremami z wit. C
=> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=124763
=> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=126500
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 10:43   #103
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Ja uzywam filtra SVR 60 B -Jest to dermatologiczny ekran słoneczny mozna go stosować na wszystkie odslonięte części ciała . Ja stosuję go na twarz juz rok i jest poprawa Twarzyczka stała się bledsza i naczynka są mniejsze Smaruje tez okolice tam gdzie mam pieprzyki
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:45   #104
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Ja stosuję filtry od 2 m-cy, a już widzę ogromną poprawę, jeśli idzie o moje naczynka.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:28   #105
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Smile Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Contax
Powinnaś pod filtr używać kremu z vit. C.
Wit. C jest antyoksydantem (przeciwutleniaczem) chroni przed działaniem wolnych rodników. Stosowana na dzień, w serum lub kremie, pod filtr, potęguje jego działanie. Wzmacnia i obkurcza naczynka krwionośne, jak również wybiela cerę. Efekty powinny być widoczne po jakiś 2-3 miesiacach, systematycznego aplikowania.

tu masz linki z kremami z wit. C
=> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=124763
=> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=126500
Dziekuje za linki... nie dawno je czytalam i jakos mi z glowy wylecialo

Tam chqalone jest Actic C i Redermic. Redermic mam w probce, ale posmarowalam nim tylko moja bardzo gleboka pionowa bruzde na czole pomiedzy oczami. Nie wiedzialam, ze on nadaje sie tez na naczynka. Mam za to Rosaliac, ktory jest typowo na naczynka.
W takim razie sprobuje jednego i pozniej drugiego.

Ale cos mi sie zdaje, ze i tak kupie potem Activ C, bo kiedys mialam i byl nawet fajny. Ale naczynka omijalam bo myslalam, ze to zaszkodzi ... ehhh, czemu ja wczesniej nie znalazlam sie na wizazu....
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:50   #106
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez _doraaa_
Ja uzywam filtra SVR 60 B. Ja stosuję go na twarz juz rok
A nie powinno się zmienieć kremu, można jeden stosować przez rok?
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 16:34   #107
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
A nie powinno się zmienieć kremu, można jeden stosować przez rok?
do filtrów skóra się raczej nie przyzwyczaja. wydaje mi się, że skóra może się przyzwyczaić tylko do substancji, które mają działać na skórę. a filtry UV mają działać na promienie UV odbijać (filtry mineralne) lub pochłaniać (chemiczne). zmiany kremu są też sugerowane, aby dostarczać skórze innych substancji, a nie ciągle tych samych, w przypadku filtrów nie chodzi o dostarczenie skórze substancji, tylko o jej ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

a co do cery naczynkowej, to moja jakby się uspokoiła, nadal czerwienię się pod wpływem emocji, ale np. pod wpływem gorąca już nie tak bardzo - ostatnio koleżanki rozmawiały o tym, że jest gorąco i ktoś był czerwony na twarz - i jedna nagle stwierdziła: "wszyscy są czerwoni na twarzy... oprócz Justyny"
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:56   #108
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Nie mam problemu z naczynkami, ale mam cere plytko unaczyniona. Czesto bywala zaczerwieniona i podrazniona. Kazda ekspozycja na slonce powodowala rumien. Odkad stosuje filtry - cera ma jednolity koloryt
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:01   #109
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Ja stosuję filtr Avene od lutego + Diroseal od marca i efektów nie widzę. Mam problem z nosem (całym) i pomimo stosowania tych specyfików odcina się on od bladej twarzy. No ale mam nadzieję, że efekty jednak będą...
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 11:02   #110
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
A nie powinno się zmienieć kremu, można jeden stosować przez rok?
Hmm..mi sie juz w sumie kończy ale jest tak dobry,ze napewno kupie go jeszcze raz
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 11:55   #111
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

No właśnie chodzi mi o te substancje dodatkowe w kremie. Powinno się (podobno) co jakiś czas zmienić krem na inny (czy też filtr). Ja postanowiłąm używać np. trzech na zmianę - jak jeden sie skończy, to drugi zaczynam itp.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:18   #112
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

A ja używam filtrów od jakichś dwóch lat już chyba i jeśli chodzi o naczynka, to poprawy nie ma. Fakt, żadne nie pękają, ale czerwienię się powysiłkowo absolutnie tak samo, jak przedtem.
Nie jest to gigantyczny problem, da się żyć, plam nie miewam, rumieńca takiego tradycyjnego też nie, ale skóra twarzy jest ciemniejsza i bardziej różowa, niż szyja, no i po wysiłku mam wielkiego buraka Filtry w tej kwestii naprawdę niewiele zmieniły.
Dołożę niedługo serum z wit. C, może będzie lepiej
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:53   #113
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Midi
A ja używam filtrów od jakichś dwóch lat już chyba i jeśli chodzi o naczynka, to poprawy nie ma. Fakt, żadne nie pękają, ale czerwienię się powysiłkowo absolutnie tak samo, jak przedtem.
Nie jest to gigantyczny problem, da się żyć, plam nie miewam, rumieńca takiego tradycyjnego też nie, ale skóra twarzy jest ciemniejsza i bardziej różowa, niż szyja, no i po wysiłku mam wielkiego buraka Filtry w tej kwestii naprawdę niewiele zmieniły.
Dołożę niedługo serum z wit. C, może będzie lepiej
Cóż, obawiam się, że na tego rodzaju "buraka" filtry nie pomogą ani żadne inne mazidła też nie. Ja po aerobiku mam mega-buraka Buraka-giganta Dlatego podczas ostatnich upałów zrezygnowałam z aerobiku, bo się boję, że mi wszystko na twarzy popęka Zresztą nie tylko na twarzy, na nogach też. Za to jak ten burak wystygnie, to twarz jest w miarę jednolita, a w "epoce przedfiltrowej" nie mogłam się pozbyć trwałego rumienia na nosie. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej A do fitnessu wrócę, jak się ochłodzi
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:11   #114
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Erato
Cóż, obawiam się, że na tego rodzaju "buraka" filtry nie pomogą ani żadne inne mazidła też nie. Ja po aerobiku mam mega-buraka Buraka-giganta Dlatego podczas ostatnich upałów zrezygnowałam z aerobiku, bo się boję, że mi wszystko na twarzy popęka Zresztą nie tylko na twarzy, na nogach też. Za to jak ten burak wystygnie, to twarz jest w miarę jednolita, a w "epoce przedfiltrowej" nie mogłam się pozbyć trwałego rumienia na nosie. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej A do fitnessu wrócę, jak się ochłodzi
Mnie też się wydaje, że czerwienienie się przy takich upałach jest niezależne od filtrów. Również zaprzestałam ćwiczeń, bo po prostu w takiej spiekocie nie daję rady przy moich rozszerzonych naczyniach krwionośnych na ciele .

Osobiście po ponad już 2 miesiącach stosowania filtrów, zauważyłam, że same naczynka są mniej widoczne i nie szaleją. No i policzków też nie mam wciąż rumianych (co zawsze mi przeszkadzało, bo czułam się jak dziołcha z Rosji ).
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 23:49   #115
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Fajnie, że tylu osobom filtry pomogły. Znaczy, że dla mnie też jest jeszcze nadzieja.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:49   #116
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Joey
Fajnie, że tylu osobom filtry pomogły. Znaczy, że dla mnie też jest jeszcze nadzieja.

Uwazam,ze samo filtrowanie bez wspomagaczy do walki z naczynkami nie bedzie az tak spektakularne i dluzej bedzie trwalo zanim zobaczysz efekt.Oczywiscie duzo zalezy od stanu naczynek i tego jakie dokladnie problemy z nimi mamy.
Laczac dobre specyfiki naczynkowe z filtrami na pewno bedzie duzo pewniejsze w dzialaniu tymbardziej,ze potrzeba czasu,cierpliwosci i regularnosci i mysle,ze dla kazdego jest nadzieja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:37   #117
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

No. Ja się filtruję od kilku misięcy, od miesiąca Diroseal, efekty widzę niewielkie, czasami stwierdzam, że ich po prostu nie ma
Mam nadzieję, że i dla mnie jest nadzieja.
W planie mam dołączenie wit.c pod filtr (chyba zakupię juwit, i jego po prostu będę używać, bo serum mi się kręcićnie chce... - mogę tak?). Na noc zawsze Diroseal. Ale będę cierpliwa, dziewczny pisały, że po Dirosealu efekty po min. pół roku.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:16   #118
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez beoneself
W planie mam dołączenie wit.c pod filtr (chyba zakupię juwit, i jego po prostu będę używać, bo serum mi się kręcićnie chce... - mogę tak?).
Juvit pod filtry teraz w upały to raczej kiepski pomysł - jest za tłusty.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:48   #119
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez Contax
Juvit pod filtry teraz w upały to raczej kiepski pomysł - jest za tłusty.
Dla sucharka też? Mi czasami nawet w upały pod skrobią sucho
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:52   #120
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dla sucharka też? Mi czasami nawet w upały pod skrobią sucho
to zależy czy sucharek lubi tłustą warstewkę, która pozostaje nie wchłonięta
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.