Sklep Dobrarada - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 13:30   #2131
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Sklep Dobrarada

dostalam zstawik juz pelno ozdob w prezencie z 6 sloiczkow i do tego tez karuzele z cyrkoniami.Bardzo dziekuje dobrarado.Ogromny plus dla Ciebie.Pozatym jakosc zeli i wszystkiego wspaniala
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:34   #2132
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez luinil Pokaż wiadomość
Witam! Po kilku zamówieniach mogę już wyrazić swoją opinię, tak więc:

Akcesoria:

- Szablony formy białe w kwiatuszki - szerokie - super! sztywne, bardzo łatwo oddzielają się od żelu. 6!

- Waciki z wisokozy - płatki kwadratowe - zdecydowanie lepsze od zwykłych wacików bezpyłkowych, przede wszystkim dlatego, że można z łatwością przemyć jednym wszystkie paznokcie i nie rozdzierają się. 5!

- Pilnik I-nails - oooo TAK! to jest to! zdecydowanie produkt na 6+! nigdy nie miałam lepszych, duże lepsze od rendezvous. Bardzo trwałe.

- Odtłuszczacz silcare - dobry, teraz zamieniłam go w zupełności na skin sept.
mam jeszcze primer i bonder - ale nie wiem jak je ocenić. Na pewno dobre, bo wszystko trzyma się znakomicie

Żele:

- Black Line Żel UV I-nails SUPER BUILDER - Trzyma się rewelacyjnie!! troszkę mi bomblowałi jak dla mnie ciut za gęsty. Ocena:5-.

- Żel UV budujący - jednofazowy GELLY PINK CLEAR - REWELACJA! 6+! jak dla mnie zdycydowanie najlepszy! pięknie się rozprowadza i samopoziomuje. Idealna gęstość. No po prostu cud, miód i orzeszki!

- Żel UV i-nails Prima White AMERICAN - ładna delikatna biel. jak dla mnie 5-, dalej szukam ideału czy jakiś żel biały od DR ma konsystencje Perfect White Gel PB?

- MASKED - tak! tak! tak! w końcu, dzięki niemu, przekonałam się do kamuflażu zdecydowanie żel na 6!

- MASKED Blush PINK - samego jeszcze nie używałam, stosuje do rozjaśniania Maskedu ocena : 5.

- BUILDER Brick - przyczepność super, jednak dla mnie brak samopoziomowania jest nie do przeskoczenia. Zrobiłam pare setów, później używałam jako podkład na bonder pod kamuflaż. Na formę extra jednak trzeba go opiłowywać przed nałożeniem frencha. Ocena: 4.
serce rośnie jak się czyta takie słowa

a gelly pinka też bardzo lubię, to taki fajny żelik
a mało kto go docenia
a ostatnio u mnie była nasza nowa Instruktorka (mamy już kilka instruktorek marki i-nails) Asia (firma Bellarte z Dąbrowy G.) i się dowiedziałam, że zamiast wtapiać ozdoby pod zle typu clear powinno się własnie takich różowych delikatnych klarownych żelików używać bo podbijają głębię kolorów ozdób i malunków farbkami
i też się Jej ten własnie żelik spodobał
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 13:55   #2133
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Sklep Dobrarada

ja dostałam moje zamówionko super szybko i prezencik różowe kuleczki do wklejania na lakier lakiery holo super, cieszę się z nich i juz pomalowania nie moge sie doczekac
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 16:34   #2134
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sklep Dobrarada

Jeśli chodzi o akryl, to jestem zielona! Chciałabym się dowiedzieć, jaki puder, liquid i pędzel będzie najlepszy do kwiatków dla początkującej : )) Mile widziane linki!
Do tej pory lepiłam same kulfony-można zobaczyć w galerii.
Wcześniej miałam jakiś tam koci języczek, ale szybko się poczochrał
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:22   #2135
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez naciuss Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o akryl, to jestem zielona! Chciałabym się dowiedzieć, jaki puder, liquid i pędzel będzie najlepszy do kwiatków dla początkującej : )) Mile widziane linki!
Do tej pory lepiłam same kulfony-można zobaczyć w galerii.
Wcześniej miałam jakiś tam koci języczek, ale szybko się poczochrał
ja używam do kwiatków pędzelek kolinsky #4 koci języczek, super robi sie kwiatuszki np tu masz: http://www.dobrarada.com.pl/p18095,p...z-melange.html
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 07:46   #2136
anetka10087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 25
Dot.: Sklep Dobrarada

jeśli chodzi o pędzelek to ja polecam ten:
http://www.dobrarada.com.pl/p17163,p...kt-orange.html
gdzieś nawet dobra rada polecała go dla początkujących własnie mi duzo ułatwił, liquid mam speed i nawet dla początkujących myśle ze bedzie dobry bo aż tak szybko nie zasycha
anetka10087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 08:40   #2137
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

http://www.dobrarada.com.pl/p18568,i...niebieski.html


Wow! Któraś z dziewczyn już używała?
Widziałam taki żel zmieniający kolor tylko u ImpressioNails, cena jest mega przystępna, chyba będzie trzeba kupić na próbę
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 09:43   #2138
syla2507
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 51
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja chyba te zelki tez chetnie wyprobuje. Jestem ciekawa jaki efekt. Jka ktos probowal to dajcie znac
__________________
Moja galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471368
syla2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 15:26   #2139
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

hmmm ciekawe ??
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:55   #2140
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny polećcie mi jakiś DOBRY żel od doberka, który będzie pełnił funkcję nabłyszczacza (może być jednofazowy, może być tradycyjny gloss - wszystko mi jedno). Zależy mi przede wszystkim na 2 rzeczach: niech się DOBRZE trzyma i niech PIĘKNIE błyszczy błagam, błagam
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:27   #2141
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

jednofazówka normaln jest fajna - ja nią nabłyszczam
gloss w pędzelku nie wyaga przemywania, ale się zapowietrza na naturalku
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 12:13   #2142
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sklep Dobrarada

no i ten gloss, co ja mam strasznie się rysuje!

Czy któraś z Was ma już ten kuferek?
http://www.dobrarada.com.pl/p18557,k...fryzjerow.html

Jak z jakością, pakownościa, itd? Czy zmiesci sie lampa, frezara, pochlaniacz i inne pierdołki? Nie mam gdzie trzymac swoich zabawek, wiec taki kuferek to fajna sprawa : ))
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:27   #2143
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
http://www.dobrarada.com.pl/p18568,i...niebieski.html


Wow! Któraś z dziewczyn już używała?
Widziałam taki żel zmieniający kolor tylko u ImpressioNails, cena jest mega przystępna, chyba będzie trzeba kupić na próbę
wszystkie żeliki wypróbowałam ale na tipsikach (dokładnie na wzorniku) i generalnie są ok, te najładniejsze kolorki są u nas dostępne. Wiekszość znakomita odbarwia się na bardzo jasno, prawie biało, ale np. zielony odbarwia się na j.zielony i chyba jeszcze kilka też na jasny odcień własnego koloru. Generalnie to będzie na pazurku tak wyglądało, że łoże pazurka (tam gdzie paznokieć lezy na łozu) będzie jasne a końcówka będzie ciemna (taka jak zel w słoiczku). Linia usmiechu między tymi dwoma strefami jest lekko rozmyta i taka przechodząca z koloru w kolor. Poza tym ładnie się układa - nie jest to prosta linia tylko normalna linia usmiechu zaokraglona, bo wyznaczona jest przez przebiegającą pod pazurkiem linię opuszka palca. Gdzie się kończy opuszek tam mamy linię usmiechu.

Żelki są fajne i pocieszne - zwłaszcza w czasie utwardzania (na moment jasnieją całkowicie bo żel się nagrzewa) - ale utwardzają się naprawdę łatwo, w czasie mycia rąk bo też jasnieją i ogólnie są dosyć fajne i teraz jak moje edge juz całkiem zrosną to sobie takie żelki zrobię
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:40   #2144
ewa505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
GG do ewa505
Dot.: Sklep Dobrarada

Dobrarado może mi doradzić który jest lepszy lakier wykańczający do akrylu?
http://www.dobrarada.com.pl/p9082,sun-blocker-15ml.html
czy
http://www.dobrarada.com.pl/p10909,t...mic-15-ml.html
Dodam, że do tej pory używałam sun blockera, Robię teraz zamówienie i zastanawiam sie czy ten drugi nie jest lepszy. Zalezy mi na tym by bardzo nabłyszczał i żeby był przeciw zółknięciu, no i oczywiście żeby szybko sechł .Możesz mi doradzić który będzie lepszy? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz.
ewa505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:44   #2145
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

no tak ja już jeden żelik zakupiłam który zmienia kolor na próbę ...ale narazie nie mam kiedy go wyprobowac ...może ! jutro z mama przysiade napewno dam znać ;D
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:53   #2146
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

A ja z ostatnim zamówieniem kupiłam nowe fimo w laskach mianowicie różyczki. I powiem wam że są przepiękne jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Łatwo je pociąć na 0,5 mm plasterki zwykłą żyletką, trzeba tylko uważać żeby się nie skaleczyć.
Dla pasjonatek różyczek polecam!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 15:10   #2147
syla2507
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 51
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
no tak ja już jeden żelik zakupiłam który zmienia kolor na próbę ...ale narazie nie mam kiedy go wyprobowac ...może ! jutro z mama przysiade napewno dam znać ;D
Czekamy Motylku bo tez jestem ciekawa, jak bedzie pare dobrych opinii to tez zakupie sobie
__________________
Moja galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471368
syla2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:24   #2148
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny czytam i czytam ale znaleźć nie mogę:P Chciałam pierwszy raz zrobić zakupy u dobrejrady, akryle do kwiatków i jakieś tam pierdołki. Problem jest w tym, że szukam białego żelu, do tej pory używam IBD extreme white, jak pewnie większość z was wie jest mega gęsty i naturalnie biały. Szukam gęstego, śnieśnobiałego żelu, nie musi być aż tak mocno gęsty jak IBD (ale nie rzadki), za to biel ma być biała
pomóżcie
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:18   #2149
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Sklep Dobrarada

Najbardziej gęsty jest chyba Soft White.
Nie potrafie porównać odcienia bieli może ktoś inny się wypowie.

Tutaj masz zestaw białych żeli, możesz sobie wszystkie wypróbować i wybrać najlepszy http://www.dobrarada.com.pl/p16222,z...s-7-x-5ml.html

Jest jeszcze bardzo gęsty żel 3d biały: http://www.dobrarada.com.pl/p15355,z...p08-white.html

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2010-11-12 o 09:21
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 10:13   #2150
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Sklep Dobrarada

ibd extreme white- u doberka mozna zastapić właśnie 3 d white- konsystencja ta sama a odcień rózni się o 1 ton. - chociaz jak otworzyłam słoiczek to kolor wydawał mi sie szary- ale na pazurze nie ma róznicy
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:30   #2151
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Sklep Dobrarada

dziewczyny poradźcie który primer będzie najlepszy pod maskeda i jednofazówkę????
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:44   #2152
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

http://www.dobrarada.com.pl/p11211,p...edzelkiem.html ten
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:07   #2153
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Sklep Dobrarada

dzięki
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:14   #2154
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez ewa505 Pokaż wiadomość
Dobrarado może mi doradzić który jest lepszy lakier wykańczający do akrylu?
http://www.dobrarada.com.pl/p9082,sun-blocker-15ml.html
czy
http://www.dobrarada.com.pl/p10909,t...mic-15-ml.html
Dodam, że do tej pory używałam sun blockera, Robię teraz zamówienie i zastanawiam sie czy ten drugi nie jest lepszy. Zalezy mi na tym by bardzo nabłyszczał i żeby był przeciw zółknięciu, no i oczywiście żeby szybko sechł .Możesz mi doradzić który będzie lepszy? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz.
Szybko schną obydwa pokazane lakiery. Zdecydowanie ultraviolet bardziej zapobiega żółknięciu - czyli albo Sun Blocker, albo top Ultraviolet, albo dla lubiących hardcore - bardzo fajny top Optic Light z La Rosy (naprawdę super - nic nie żółknie).
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:35   #2155
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Sklep Dobrarada

Ewa ja mam ten Optic Light i jest bardzo fajny. daje go na żel i nic kompletnie nie żółknie nawet jak smarowałam się balsamami z brązerem.
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 08:01   #2156
Edyta 1064
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez luinil Pokaż wiadomość
Witam! Po kilku zamówieniach mogę już wyrazić swoją opinię, tak więc:

Akcesoria:

- Szablony formy białe w kwiatuszki - szerokie - super! sztywne, bardzo łatwo oddzielają się od żelu. 6!

- Waciki z wisokozy - płatki kwadratowe - zdecydowanie lepsze od zwykłych wacików bezpyłkowych, przede wszystkim dlatego, że można z łatwością przemyć jednym wszystkie paznokcie i nie rozdzierają się. 5!

- Pilnik I-nails - oooo TAK! to jest to! zdecydowanie produkt na 6+! nigdy nie miałam lepszych, duże lepsze od rendezvous. Bardzo trwałe.

- Odtłuszczacz silcare - dobry, teraz zamieniłam go w zupełności na skin sept.
mam jeszcze primer i bonder - ale nie wiem jak je ocenić. Na pewno dobre, bo wszystko trzyma się znakomicie

Żele:

- Black Line Żel UV I-nails SUPER BUILDER - Trzyma się rewelacyjnie!! troszkę mi bomblowałi jak dla mnie ciut za gęsty. Ocena:5-.

- Żel UV budujący - jednofazowy GELLY PINK CLEAR - REWELACJA! 6+! jak dla mnie zdycydowanie najlepszy! pięknie się rozprowadza i samopoziomuje. Idealna gęstość. No po prostu cud, miód i orzeszki!

- Żel UV i-nails Prima White AMERICAN - ładna delikatna biel. jak dla mnie 5-, dalej szukam ideału czy jakiś żel biały od DR ma konsystencje Perfect White Gel PB?

- MASKED - tak! tak! tak! w końcu, dzięki niemu, przekonałam się do kamuflażu zdecydowanie żel na 6!

- MASKED Blush PINK - samego jeszcze nie używałam, stosuje do rozjaśniania Maskedu ocena : 5.

- BUILDER Brick - przyczepność super, jednak dla mnie brak samopoziomowania jest nie do przeskoczenia. Zrobiłam pare setów, później używałam jako podkład na bonder pod kamuflaż. Na formę extra jednak trzeba go opiłowywać przed nałożeniem frencha. Ocena: 4.
Cały czas zastanawiam się nad kupnem tego żelu Żel UV budujący - jednofazowy GELLY PINK CLEAR.Napisz coś więcej,jak się sprawuje,jak z przyczepnością.W tej chwili używam Thicka ,jest bardzo dobry,trzyma się rewelacyjnie
Edyta 1064 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 12:33   #2157
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Edyta zamów sobie Gelly Pinka bedziesz zadowolona, ma świętna konsystencję a'la masełko , super się naklada i fajnie się trzyma, ja szczerze polecam , dziś zamawiam już drugi bo mi się spodobał

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Albo violet dla odmianki, oba są super!
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 17:15   #2158
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Sklep Dobrarada

Moim zdecydowanym ulubieńcem jest kamuflaż masked (pokochałam od razu). Zresztą ja większość produktów mam właśnie od DobrejRady i sprawują się znakomicie. Ostatni mój zakup to żel do frencza i-nails Soft White (ten bardzo gęsty) i jakoś nie umiałam sobie z nim poradzić. Ładnie wygląda, tak naturalnie ale kurteczka zanim ja go nałożyłam po ludzku to myślałam, że zjem własne zęby
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 23:38   #2159
luinil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Edyta 1064 Pokaż wiadomość
Cały czas zastanawiam się nad kupnem tego żelu Żel UV budujący - jednofazowy GELLY PINK CLEAR.Napisz coś więcej,jak się sprawuje,jak z przyczepnością.W tej chwili używam Thicka ,jest bardzo dobry,trzyma się rewelacyjnie
Ja jestem z niego baardzo zadowolona. Jest gęsty i nie spływa na skórki a mimo to rewelacyjnie się samopoziomuje. I tak jak powiedziała Eve21 nakłada się gładziutko ja masełko . Trzyma się pięknie, czyli do następnego uzupełnienia ok.4 tyg. Szczerze mogę go polecić
__________________
http://stylizacja-beauty-nailart.blogspot.com/ Gorąco zapraszam, szczególnie do wyrażania swojej opinii w komantarzach
luinil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:37   #2160
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: Sklep Dobrarada

Zastanawiam się nad kupnem lakieru bezbarwnego UV ,czy będę mogła normalnie przesuwać w nim ozdoby ?? Niestety gdy ozdabiam prawą rękę to czasami ozdóbki lądują nie tam gdzie trzeba i w tedy nie wygląda to ładnie
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.