Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 19:52   #1021
Shameer
Raczkowanie
 
Avatar Shameer
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 177
GG do Shameer
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Co do matowych cieni to polecam te z hean ostatnio zakupilam paletke z 4 kolorami, 3 to maty i jeden perlowy. Jestem bardzo zadowolona z nich
http://www.hean.pl/product.php?id_pr...d_category=49&

http://www.hean.pl/product.php?id_pr...d_category=49&
Shameer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:07   #1022
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Przeglądałam cienie Hean, ale pojedyncze i nie znalazłam tam takiego myszowatego matu Potrzebuję czegoś takiego do linii załamania
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:07   #1023
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Przeglądałam cienie Hean, ale pojedyncze i nie znalazłam tam takiego myszowatego matu Potrzebuję czegoś takiego do linii załamania
Polecam Ci wspomniany przeze mnie Catrice. Osobiście nic lepszego nie znalazłam (przynajmniej z dolnej półki, bo jeśli ktoś może wydać 100 zł na pojedynczy cień to warto uderzyć w Bobbi Brown i MAC-a).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:53   #1024
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny a co sądzicie o zastosowaniu do jasnej cery żywego koloru pomadki tj morelowy lub oranż
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:11   #1025
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mogę do Was dołączyć? Też mam bladą cerę, do tego trochę piegów (na szczęście niewiele).
Już kilka razy zaglądałam na ten wątek (głównie przeglądałam dwie pierwsze części).
Jak większość z Was tutaj, szukam idealnego podkładu dla mojej cery. Szukam czegoś w typie Clarins Skin Illusion ale o przynajmniej ton jaśniejszego od najjaśniejszego ich koloru czyli ivory i utleniającego się w kierunku żółci (róże i pomarańcze odpadają). Możecie mi pomóc?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:57   #1026
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
warto uderzyć w Bobbi Brown i MAC-a).
polecam MAC Quarry, a ciemneijszy Handwritten , oba idelanie matowe
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 23:04   #1027
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Polecam Ci wspomniany przeze mnie Catrice. Osobiście nic lepszego nie znalazłam (przynajmniej z dolnej półki, bo jeśli ktoś może wydać 100 zł na pojedynczy cień to warto uderzyć w Bobbi Brown i MAC-a).
Poszukam zatem wśród Catrice
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 10:22   #1028
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja ostatnio natknęłam się na taki mineralny podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-pudrowy.html , mam go z wymianki, najjaśniejszy jest jasny. Ale w sumie sama nie wiem po co mi on, skoro ja nie używam podkładów, bo nie lubie Dlatego jeśli któraś z Was chciałaby go przetestować czy też wymienić się za coś skromnego to proszę pisać. Mam jeszcze puder ryżowy z tej serii.
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:33   #1029
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Melduję się
Podobno jeden z maxfactora ten taki z fioletowym x em do góry jest jasny. Odcień 45. Niedługo wypróbuję
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 15:50   #1030
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Melduję się
Podobno jeden z maxfactora ten taki z fioletowym x em do góry jest jasny. Odcień 45. Niedługo wypróbuję
Uważaj tylko na jego haniebne różowienie i ciemnienie Nie u wszystkich ono wystąpi, ale jeśli masz tendencję do tego, że podkłady utleniają Ci się na skórze, to MF może okazać się porażką...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 00:25   #1031
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A testowałyście podkłady z nowej serii Bourjoisa?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 08:26   #1032
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A testowałyście podkłady z nowej serii Bourjoisa?
Tak. Ale maznęłam tylko nim rękę. Najjaśniejszy odcień jest ciemniejszy niż HM51 i nienaturalnie żółty. Po jakimś czasie wręcz robi się pomarańczowy i to w sposób niejednolity - tworzą się plamy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 23:53   #1033
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tak. Ale maznęłam tylko nim rękę. Najjaśniejszy odcień jest ciemniejszy niż HM51 i nienaturalnie żółty. Po jakimś czasie wręcz robi się pomarańczowy i to w sposób niejednolity - tworzą się plamy.
Dzięki za info Mnie kusiło jego przetestowanie, ale byłam objuczona zakupami
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:00   #1034
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dzięki za info Mnie kusiło jego przetestowanie, ale byłam objuczona zakupami
Testowałam go też nagębnie i efekt był ten sam, o ile nie gorszy. Żółto, pomarańczowo, plamiasto.

Popatrzcie na Armaniego: http://spletnik.ru/beauty/32316-vese...makijazha.html To letnie kolekcje. Blada pani (jedyna pośród tych sztucznie śniadych kobiet) zwala z nóg!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:40   #1035
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Testowałam go też nagębnie i efekt był ten sam, o ile nie gorszy. Żółto, pomarańczowo, plamiasto.

Popatrzcie na Armaniego: http://spletnik.ru/beauty/32316-vese...makijazha.html To letnie kolekcje. Blada pani (jedyna pośród tych sztucznie śniadych kobiet) zwala z nóg!
Chodzi o tę od Armaniego bodajże? Oj, zwala... Na bank komputerek pomagał ale i tak ma cudnie chłodny typ urody...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:23   #1036
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

łaaał, ta od Armaniego niezła jest... chciałabym żeby był podkład o takim kolorze, który nie warzyłby mi się na twarzy albo na którego nie dostałabym uczulenia i dawał takie ładne wykończenie

ostatnio w ogóle mam problem z cerą, bo podkłady mi się warzą i utleniają utlenił mi się ostatnio Pharmaceris i Inglot (ten LW100) na żółto - pomarańczowo.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:35   #1037
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A mi się ostatnio każdy podkład buntuje na twarzy Nieważne, czy BB krem, minerał, tradycyjny... Żal po prostu. Warzy się, ściera, okropnie podkreśla skórki, nie wiem, co jest. I jakby tego było mało to jeszcze suche placki mi się pojawiają na policzkach. Nie wiem, czy to wina jakiegoś mojego zaniedbania czy coś, nie wiem...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:42   #1038
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mi najbardziej podoba się kontrast. Armani udowodnił, że lato to niekoniecznie musi być skóra strzaskana na brąz.

A kryzys z cerą i ja mam. Wysmarowałam się dzisiaj MAPem, dumna z siebie poszłam do pracy i... odbyt. Podkład spłynął (!), a światło dzienne (no może nie dzienne - nie mam okien w pracy) ujrzała moja facjata w stanie bardzo niereprezentacyjnym
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:47   #1039
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Myślałam, że tylko ja mam problem z "ciastem" na twarzy ale widzę, że Wy również się z tym borykacie Ja już naprawdę nie wiem co mam robić z moją twarzą żeby podkład wyglądał na niej dobrze. Albo mi się waży, albo podkreśla suche skórki ( o których nie miałam zielonego pojęcia), albo utlenia się Nie mam już siły na malowanie się, kupowanie nowych podkładów i kolejne rozczarowania...
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 21:02   #1040
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A kryzys z cerą i ja mam. Wysmarowałam się dzisiaj MAPem, dumna z siebie poszłam do pracy i... odbyt. Podkład spłynął (!), a światło dzienne (no może nie dzienne - nie mam okien w pracy) ujrzała moja facjata w stanie bardzo niereprezentacyjnym
Haha, sory, ale rozwalające to było.... :P
Może to wina przedwiośnia czy jaki grzyb? Ale irytuje mnie to. Bardzo.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja mam problem z "ciastem" na twarzy ale widzę, że Wy również się z tym borykacie Ja już naprawdę nie wiem co mam robić z moją twarzą żeby podkład wyglądał na niej dobrze. Albo mi się waży, albo podkreśla suche skórki ( o których nie miałam zielonego pojęcia), albo utlenia się Nie mam już siły na malowanie się, kupowanie nowych podkładów i kolejne rozczarowania...
Ja też. Co się kupi to zwykle potem zalega w szufladzie nieużywane... Kurna, wciąż strasznie się jaram Illa RLF ale on wymaga super wprawy i dobrze przygotowanej cery, niech to szlag:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:19   #1041
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Haha, sory, ale rozwalające to było.... :P
Może to wina przedwiośnia czy jaki grzyb? Ale irytuje mnie to. Bardzo.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------



Ja też. Co się kupi to zwykle potem zalega w szufladzie nieużywane... Kurna, wciąż strasznie się jaram Illa RLF ale on wymaga super wprawy i dobrze przygotowanej cery, niech to szlag:/
Dokładnie. Illa jest świetna, ale wymagająca. Dla mnie to treściwsza wersja MAP, jeśli ten podkład nie spisał się, to Illa odpada tym bardziej.
Wiecie co, czasami mam wrażenie że moja skóra po prostu nie lubi podkładów...
Dobrze na niej leżą tylko nieliczne i to jak na złość górnopółkowe A i to nie zawsze.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 23:19   #1042
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dzisiaj zauważyłam, że coś dziwnego mi się porobiło na twarzy: Mam takie brązowe plamy wokół nosa. Nie mam pojęcia od czego to, się wzięło. Nie piję ziół, nie biorę hormonów, nie jadłam nic nadzwyczajnego, nie łaziłam po słońcu...

Widziałam dzisiaj w Superpharmie na promocji podkład z L`Oreala, który w butelce prezentował się niemalże jako biały, niestety dojrzałam go za późno, bo nadeszła moja kolej przy kasie i nie mogłam go przetestować.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 07:09   #1043
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dzisiaj zauważyłam, że coś dziwnego mi się porobiło na twarzy: Mam takie brązowe plamy wokół nosa. Nie mam pojęcia od czego to, się wzięło. Nie piję ziół, nie biorę hormonów, nie jadłam nic nadzwyczajnego, nie łaziłam po słońcu...

Widziałam dzisiaj w Superpharmie na promocji podkład z L`Oreala, który w butelce prezentował się niemalże jako biały, niestety dojrzałam go za późno, bo nadeszła moja kolej przy kasie i nie mogłam go przetestować.
Mi się często takie coś pojawia. Z tym, że zwykle wokół ust. I to ma charakter przebarwień, bo stosując kwasy można się tego pozbyć. Ale do tej pory nie odkryłam przyczyn powstawania tych plamisk
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 09:42   #1044
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

też mam ostatnio problemy z podkładami miejscami nic mi się nie trzyma, od razu jest zwarzone i siedzi tylko w porach, gdzie indziej osadza się na suchych skórkach... No, ale tłumaczę to sobie tym, że skoro od niedawna znowu stosuję Epiduo to pewnie mi tak złuszczyło naskórek że ten odsłonięty, świeży jest za śliski, zeby cokolwiek się trzymało na nim, więc się nie przejmuję. A że nie wyglądam najlepiej - w sumie nie mój problem, ja na siebie nie patrzę
nawet minerałami ostatnio udało mi się zrobić widoczną tapetę
za to nareszcie kupiłam sobie normalny korektor do niedawna nie znalazłam nic sensowniejszego niż Dermacol pod względem koloru i krycia. Ale kupiłam NYX w słoiczku, nie kryje tak dobrze jak Dermacol ale można powiedzieć, ze wystarczająco nawet jak na moje mroczno-fioletowe sińce pod oczami, i jest trwalszy niż Dermacol i kolor ma bardzo ładny, jaśniutki.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:32   #1045
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Haha, jak wszyscy mają kryzys to wszyscy... Może stres przedświąteczny
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:58   #1046
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Używam teraz FP i całość wygląda w porządku, gdy nałożę wcześniej filtr z Biodermy, który bieli skórę.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:09   #1047
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dzisiaj zauważyłam, że coś dziwnego mi się porobiło na twarzy: Mam takie brązowe plamy wokół nosa. Nie mam pojęcia od czego to, się wzięło. Nie piję ziół, nie biorę hormonów, nie jadłam nic nadzwyczajnego, nie łaziłam po słońcu...

Widziałam dzisiaj w Superpharmie na promocji podkład z L`Oreala, który w butelce prezentował się niemalże jako biały, niestety dojrzałam go za późno, bo nadeszła moja kolej przy kasie i nie mogłam go przetestować.
Ja też mam takie plamy, tylko że wokół ust i po bokach na czole, jakby ktoś mi bronzerem chlapnął. Mam takie coś od niepamiętnych czasów i mam z tego powodu kompleks bo mam łaciatą gębę... I po to mi podkład kryjący, żeby to jakoś zakryć... Bez sensu te plamy wyglądają, szczególnie na zdjęciu bo wyglądam, jakbym była brudna, fe
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:26   #1048
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

moja mama ma coś podobnego, tyle że na prawie całej twarzy. coś jakby bardzo gęste piegi, zlane ze sobą... Przez zimę to trochę rozjaśniła kwasami, ale ostatnio przez dosłownie dwa słoneczne dni (mimo że nie przebywała dużo na słońcu) pojawiło jej się znowu. i najgorsze jest to, że jej sie wydaje, ze ma taką ciemną twarz i używa za ciemnych podkładów, i potem śmiga z taką pomarańczową maską i dużo jaśniejszą szyją i mnie dissuje, że to ja używam strasznie białych podkładów
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:47   #1049
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
moja mama ma coś podobnego, tyle że na prawie całej twarzy. coś jakby bardzo gęste piegi, zlane ze sobą... Przez zimę to trochę rozjaśniła kwasami, ale ostatnio przez dosłownie dwa słoneczne dni (mimo że nie przebywała dużo na słońcu) pojawiło jej się znowu. i najgorsze jest to, że jej sie wydaje, ze ma taką ciemną twarz i używa za ciemnych podkładów, i potem śmiga z taką pomarańczową maską i dużo jaśniejszą szyją i mnie dissuje, że to ja używam strasznie białych podkładów
Haha u mnie tak samo, moja mama śniada jest i ciągle ciśnie że ja się kredowymi mazidłami smaruję i jak trup wyglądam ale dobrze mi z tym.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 20:10   #1050
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mi najbardziej podoba się kontrast. Armani udowodnił, że lato to niekoniecznie musi być skóra strzaskana na brąz.

A kryzys z cerą i ja mam. Wysmarowałam się dzisiaj MAPem, dumna z siebie poszłam do pracy i... odbyt. Podkład spłynął (!), a światło dzienne (no może nie dzienne - nie mam okien w pracy) ujrzała moja facjata w stanie bardzo niereprezentacyjnym
Rewelacyjne zdjęcie, takie świeże i czyste. Jak widzę nienaturalnie ciemną skórę (podkreślam, że "nienaturalnie") to mam wrażenie, że jest wymęczona gorącem i potrzebuje ratunku.
Mnie MAP się ostatnio ładnie sprawuje na bazie nawilżającej... Kobo. Nie przesusza mi cery i ładnie się trzyma, chociaż może to też kwestia odrobinę zmienionej pielęgnacji. W każdym razie, póki co jestem zadowolona, ale jak mi się skończy, to chyba kupię Dainty Doll.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-04-06 o 20:12
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.