W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-17, 11:42   #571
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
nie jest dobrze... lezy na korytarzu bo nie ma miejsc na salach zrobie tam sajgon z tz...
Tylko siê nie denerwuj, bo w ten sposób raczej nic nie zdzia³asz. Wiem z w³asnego do¶wiadczenia, ¿e jak tylko zwolni siê ³ó¿ko na sali, to przenios± tam Twojego dziadka. Niestety, w naszej s³u¿bie zdrowia zawsze tak jest. Jak ostatnio by³am odwiedziæ kole¿ankê na porodówce, to te¿ kilka kobiet le¿a³o na korytarzu. I to z tymi niemowlakami! Normalnie szok!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dziwne ze rzucili go na gastologie podobno maja epidemie grypy i ludzi przerzucaja gdzie tylko sie da
slyszalas cos moze agatko o epidemii? ja pierwsze slysze zeby byla???
Jest bardzo du¿a zachorowalno¶æ na grypê. W szkole, w niektórych klasach jest po 5-cioro dzieci. Podobno w³a¶nie na lubelszczyznê dosz³a teraz ta najgorsza fala grypy.

Mój synek te¿ zachorowa³. Wczoraj wieczorem je¼dzi³am z nim do lekarza. Gor±czkê mia³ prawie 40 stopni, dreszcze i silny ból g³owy. Obje¼dzi³am pó³ Lublina, ¿eby dostaæ antybiotyk, bo w ¿adnej aptece ju¿ nie mieli

A w przychodni masakra. Bardzo du¿o chorych dzieci, a jeszcze wiêcej na zastrzyki. I to takie maleñstwa, bo antybiotyk nie dzia³a³.
Mam nadziejê, ¿e mojemu przejdzie bez zastrzyków.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczynki dziekuje za kciuki

juz nie bedzie dobrze, juz nie...
niedlugo wyjdzie do domu rozmowa z lekarka byla jednoznaczna...w klubie wam napisze....

ide spac...
Bunny musisz byæ silna i siê jako¶ trzymaæ. Dla dzidziusia. A co ma byæ, to bêdzie. Tak to ju¿ jest.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

A wczoraj by³am u ginekologa. Zrobi³ mi usg, i jajniki ju¿ w o wiele lepszym stanie, jest bardzo du¿a poprawa. Przepisa³ mi tera zwyk³e pigu³ki anty, o mniejszej zawarto¶ci hormonów. Muszê zacz±æ braæ kwas foliowy. I za 3 miesi±ce mogê odstawiæ pigu³ki, i mo¿emy z mê¿em braæ siê do roboty Wyniki s± dobre, wiêc mo¿e w koñcu co¶ z tego bêdzie
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 11:43   #572
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
tak oczywi¶cie,a by³ rasowy z papierami?
tak, orygina³
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 12:13   #573
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj narzeka³am na rudo¶æ, a dopiero teraz widzê co znacz± rude w³osy Wysz³o tragicznie, jestem za³amana. W sklepie oczywi¶cie ¿adnych z popieli jakie chcia³am nie by³o (nie wiem jakim cudem ) i w rezultacie u¿y³am mieszanki joanny go³êbi popiel+szlachetna per³a. Po k±pieli i farbowaniu w³osy rozja¶ni³y siê na tyle ¿e odrost mam prawie ¿ó³ty, a reszta jest totalnie RUDA Jak patrzê w lustro widzê marchewê i oczywi¶cie dolna czê¶æ w³osów nie chce wspó³pracowaæ... Nie wiem jak jutro wyjdê gdziekolwiek z domu
W przysz³ym tygodniu muszê co¶ z tymi w³osami zrobiæ, bo to co mam teraz to tragedia.. Zastanawiam siê nad 4 farbami:
-palette N6
-palette 400
-wellaton 8.1
-syoss 8.52 (tak, Princesska, to Twoja zas³uga ¿e zacz±³ kusiæ i mnie )

Bunny je¶li bêdziesz to dorad¼ co¶, proszê, bo jestem w ma³ym do³ku W³osy oczywi¶cie id± do ¶ciêcia, mam w zamiarze zrobiæ d³u¿szego boba z grzywk±. Ale chcia³am najpierw czym¶ zafarbowaæ ¿eby chocia¿ jako¶ zrównaæ to wszystko Za³±czam zdjêcia.
no faktycznie ,nieciekawie to wygl±da ,ale juz bli¿ej niz dalej teraz musisz sie przemeczyc troche jak kiedys ka¿da z nas przy schodzeniu do jasnych i bedzie dobrze

ja dzis znów mam t³ustawe w³osy juz nie wiem oc o chodzi u mnie chyba ta schauma sie niesprawdzi zabardzo mi obci±¿a w³osy i zaraz po myciu jest ok ,ale juz po kilku godzinach widaæ ¿e s± nie¶wie¿e zobacze jutro tym nowym szamponem jak bedzie bo jak bedzie to samo to znaczy ,¿e moja skóra na glowie szaleje
do tego dopad³y mnie znów watpliwo¶ci co do koloru w³osów przez to ca³e przet³uszczanie od spodu znów kolor wyglada jakby by³ ciemny i rudy w porównaniu do koñcówek musze chyba w sobote teraz zrobic w³osy bo nie wytrzymam z kolorem i tym odrostem (w dodatku widac juz znacznie moje pojedyncze siwulki, które w tym ciep³ym kolorze srebrz± siê i to tez mnie wnerwia )
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 12:30   #574
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
tak, orygina³
o matko.... to widaæ wszytko zale¿y od psa poprostu i nie zale¿nie czy rasowy czy kundel!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 12:47   #575
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
o matko.... to widaæ wszytko zale¿y od psa poprostu i nie zale¿nie czy rasowy czy kundel!
te¿, ale te ma³e rasowe s± na pewno s³absze. Widzia³am to po moim a i moja ciocia ma teraz Yorka, wiêc na niego siê chucha i dmucha, a i tak co chwilê co¶ ³apie
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 12:51   #576
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Red face Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny dziêkujê za odzew W³osy po wyschniêciu s± w miarê równomierne, w kolorze takiego w¶ciek³ego jasnego rudego Mam kilka blond plam i parê pasemek ciemniejszych w dalszym ci±gu Zamieszczam kilka zdjêæ gdy w³osy ju¿ by³y w wiêkszo¶ci suche.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
alez ty jestes uparta mialas przeciez tylko rozjasnic te ciemniejsze pasma po cholere ta kapiel jeszcze raz? przeciez teraz tylko sciagnelas tamta popielata farbe nic wiecej, wzmocnilas rudosc jeszcze rozjasniajacymi farbami brawa kup syossa albo wellaton 8.1 2 opak. na ktora bys sie nei decydowala.
i kladz na gesto na cale wlosy bez koncowek ost 5cm, i trzymaj 30 minut.
na koncowki naloz na ost 10 minut.(pewnei i tak beda ciemniejsze ale chociaz nie czarne).
i rob tego boba i wrzuc na luz. kolejne farbowanei powtorzysz za 2 tygodnie- bo to bez sensu teraz katowac- kolor na kolor i tak nei wezmie. powoli bedziesz schladzac az sie uspokoi. na razie bedziesz musiala sie be¿owym zadowolic.
Wiem ¿e jestem uparta Ale mam nauczkê na przysz³o¶æ Ok to kupiê tego syossa, ale bêdê farbowaæ w przysz³ym tygodniu bo nie wytrzymam. Mam egzamin w szkole i nie chcê wygl±daæ jak warzywo z ogródka dzia³kowego a tymczasem muszê kombinowaæ jakie¶ uczesania ¿eby "jako¶" wygl±daæ na wychodnym
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (10,3 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (11,0 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (9,3 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (10,0 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (8,5 KB, 20 za³adowañ)
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:01   #577
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

zrobie teraz jeszcze lond± ale sie zastanawiam czy nie wrócic do naturalsa 10 co o tym s±dzicie ? zdjêcia po nim s± w albumie znów mnie dopad³ kryzys w³osowy chyba przez @

a czy ktos wie cos o tym kolorze ? http://www.kmdelikatesy.pl/node/59658 przyznam sie ¿e dopiero teraz go zobaczy³am ...
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-17 o 13:03
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 13:01   #578
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
te¿, ale te ma³e rasowe s± na pewno s³absze. Widzia³am to po moim a i moja ciocia ma teraz Yorka, wiêc na niego siê chucha i dmucha, a i tak co chwilê co¶ ³apie
taaak? ja my¶la³am ze te rasowe s± mocniejsze???? bo wykluczone choroby genetyczne maj± u nas za to yorków pelno nie rasowych i znam pare osób co maj± i fakt ze sie przeziêbiaj± a genetycznych chorób nie maj±,i moja znajoma ma yorka i dobrze sie chowa a te¿ nie jest rasowy, wogole du¿o osób znajomych ma takie ma³e psy, sasiedzi maj± maltañczyka , inni sznaucera i jeszcze inni szi-tzu i inni ratlera, i du¿o jest yorków, a ja jakiego¶ pecha mialam no i ty kitka tobie te¿ sie trafi³o.... widocznie trzeba pojechaæ na gielde i tam obczaiæ bo tam maj± skundlone np.ratlery itp wiem bo moja kole¿anka kupi³a i on jest bardzo podobny do ratlerka ale masywniejszy i silniejszy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:15   #579
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Exclusive
Ja ca³y czas polecam Garniera 9.1 bardzo mocno ³apie, po umyciu jest super mop, potem siê spiera i ¶wietnie gasi. Mam w albumie foto.

Asia
Mo¿e to kwestia sezonu zimowego-kaloryfery grzej±, czapy, kaptury, ja te¿ codziennie teraz muszê myæ g³owê, bo na drugi dzieñ ju¿ mam t³u¶ciocha.



Kurde blaszka C10 nie da³o rady na odro¶cie, pod¿ó³k³o mi troszkê. Dzi¶ bêdê w domku, to jutro dodam fotasy.

BUUNNY pamiêtasz jak± farb± robi³a Carolajn, takie bialutkie jej wychodzi³y ? Bo chyba teraz ni± spróbujê.
Co do dziadka trzymaj siê i nie poddawaj nie wiem, co wiêcej napisaæ, wszystko wydaje siê byæ takie p³ytkie, ale masz nasze wsparcie
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:19   #580
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dziêkujê za odzew W³osy po wyschniêciu s± w miarê równomierne, w kolorze takiego w¶ciek³ego jasnego rudego Mam kilka blond plam i parê pasemek ciemniejszych w dalszym ci±gu Zamieszczam kilka zdjêæ gdy w³osy ju¿ by³y w wiêkszo¶ci suche.



Wiem ¿e jestem uparta Ale mam nauczkê na przysz³o¶æ Ok to kupiê tego syossa, ale bêdê farbowaæ w przysz³ym tygodniu bo nie wytrzymam. Mam egzamin w szkole i nie chcê wygl±daæ jak warzywo z ogródka dzia³kowego a tymczasem muszê kombinowaæ jakie¶ uczesania ¿eby "jako¶" wygl±daæ na wychodnym
proponuje koczek albo kitke nie bedzie takiej rudej masy wtedy

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
zrobie teraz jeszcze lond± ale sie zastanawiam czy nie wrócic do naturalsa 10 co o tym s±dzicie ? zdjêcia po nim s± w albumie znów mnie dopad³ kryzys w³osowy chyba przez @

a czy ktos wie cos o tym kolorze ? http://www.kmdelikatesy.pl/node/59658 przyznam sie ¿e dopiero teraz go zobaczy³am ...
asia ja wolalam ciebie po londzie a ta farbka jest bardzo zolta na probniku, ogladalam ostatnio...

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Exclusive
Ja ca³y czas polecam Garniera 9.1 bardzo mocno ³apie, po umyciu jest super mop, potem siê spiera i ¶wietnie gasi. Mam w albumie foto.

Asia
Mo¿e to kwestia sezonu zimowego-kaloryfery grzej±, czapy, kaptury, ja te¿ codziennie teraz muszê myæ g³owê, bo na drugi dzieñ ju¿ mam t³u¶ciocha.



Kurde blaszka C10 nie da³o rady na odro¶cie, pod¿ó³k³o mi troszkê. Dzi¶ bêdê w domku, to jutro dodam fotasy.

BUUNNY pamiêtasz jak± farb± robi³a Carolajn, takie bialutkie jej wychodzi³y ? Bo chyba teraz ni± spróbujê.
Co do dziadka trzymaj siê i nie poddawaj nie wiem, co wiêcej napisaæ, wszystko wydaje siê byæ takie p³ytkie, ale masz nasze wsparcie
carolajn robi alfaparf 11.11 ktory jej polecilam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:23   #581
dynahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witam Was moje drogie Po pierwsze chcia³abym wam bardzo podziêkowaæ za wiele dobrych rad i pomys³ów, które chocia¿ nie by³y bezpo¶rednio kierowane do mnie, poniewa¿ udzielam siê tutaj po raz I to pomog³y mi bardzo Podczytujê was od pa¼dziernika 2012 i od tego czasu "w³asnorêcznie" uda³o mi siê przej¶æ od baardzo ciemnego br±zu do blondu. By³o rozja¶nianie rozja¶niaczem i potem co miesi±c inna farba aby uzyskaæ blond. Wspomnê, ¿e mój naturalny kolor to ¶redni popielaty blond( który te¿ jest na zdjêciach- odrosty). Teraz pojawia siê pytanie: jak± farbê na³o¿yæ aby uzyskaæ w miarê ³adny blond? Chcia³abym aby by³ on góra jeden poziom ja¶niejszy ni¿ ten na zdjêciach ale chcia³abym pozbyæ siê ¿ó³tej po¶wiaty i rudo¶ci. Wspomnê te¿, ¿e kiedy nak³ada³am farbê z samym popielem to podchodzi³y pod zieleñ i by³o ¿ó³to- zielone. Wstawiam zdjêcia ale kolor jest trochê przek³amany, w rzeczywisto¶ci jest bardziej ¿ó³ty ni¿ rudy i jest jednolity na ca³o¶ci nie licz±c odrostów. Jest te¿ zdjêcie koloru do którego d±¿ê. Je¶li zrobiê jakie¶ b³êdy w po¶cie to przepraszam, robiê to po raz I:P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000962.jpg (13,0 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_000965.jpg (11,8 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_000971.jpg (11,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_000972.jpg (13,3 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_000976.jpg (13,1 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg aiston.jpg (13,7 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg aniston II.jpg (17,4 KB, 4 za³adowañ)
dynahh jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 13:26   #582
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny
O o o o w³a¶nie! Danke!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:31   #583
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ

Asia
Mo¿e to kwestia sezonu zimowego-kaloryfery grzej±, czapy, kaptury, ja te¿ codziennie teraz muszê myæ g³owê, bo na drugi dzieñ ju¿ mam t³u¶ciocha.



Kurde blaszka C10 nie da³o rady na odro¶cie, pod¿ó³k³o mi troszkê. Dzi¶ bêdê w domku, to jutro dodam fotasy.
pewnie masz racje ,ale normalnie oszaleje przez tego codziennego t³usciocha
a wiêc palette odpada to czym teraz ?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ


asia ja wolalam ciebie po londzie a ta farbka jest bardzo zolta na probniku, ogladalam ostatnio...[COLOR="Silver"]
ale po tej teraz tak ? po 18 ? sama juz nie wiem czym robiæ nieumiem znale¼æ sobie odpowiedniego koloru i odcienia w ciep³ych by³o mi za zólto co dziwnie do cery wyglada³o w ca³kiem popielatych tez ¼le w per³owym chyba najlepiej by mi by³o w sumie ta londa jest ok .tylko wydaje mi sie ¿e szybko mi sie ociepla i dziwny kolor przybiera
¿ó³tych niechce broñ bo¿e
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:33   #584
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
pewnie masz racje ,ale normalnie oszaleje przez tego codziennego t³usciocha
a wiêc palette odpada to czym teraz ?

ale po tej teraz tak ? po 18 ? sama juz nie wiem czym robiæ nieumiem znale¼æ sobie odpowiedniego koloru i odcienia w ciep³ych by³o mi za zólto co dziwnie do cery wyglada³o w ca³kiem popielatych tez ¼le w per³owym chyba najlepiej by mi by³o w sumie ta londa jest ok .tylko wydaje mi sie ¿e szybko mi sie ociepla i dziwny kolor przybiera
¿ó³tych niechce broñ bo¿e
asia te co masz takie lekko popielate na dlugosci, chyba londa 18 i pamietam ze jeszcze mi sie podobalas w joannach chyba.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:40   #585
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
asia te co masz takie lekko popielate na dlugosci, chyba londa 18 i pamietam ze jeszcze mi sie podobalas w joannach chyba.
tak to londa 18 ,a te jasne co mam w albumie zaraz na poczatku tez mi sie pododbaja - to garnier 10 by³.
a joanny tez by³y ³adne ,ale to ciep³y odcieñ by³ z pewno¶cia jasniejszy od tego teraz
i nie wiem co robic
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:41   #586
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
pewnie masz racje ,ale normalnie oszaleje przez tego codziennego t³usciocha
a wiêc palette odpada to czym teraz ?
Czajê siê na alfê 11.11. Tylko kurde nie wiem, trochê droga ona, co miesi±c wydatek niema³y. Ale jak mam byæ zadowolona...to w sumie nie wiem. Tak wezmê Alfê !
Nigdy nie robi³am profesjonalnymi. Taka tubka to na raz jest czy dwa?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:43   #587
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
tak to londa 18 ,a te jasne co mam w albumie zaraz na poczatku tez mi sie pododbaja - to garnier 10 by³.
a joanny tez by³y ³adne ,ale to ciep³y odcieñ by³ z pewno¶cia jasniejszy od tego teraz
i nie wiem co robic
asia nie wiem moze zrob wyliczanke?

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czajê siê na alfê 11.11. Tylko kurde nie wiem, trochê droga ona, co miesi±c wydatek niema³y. Ale jak mam byæ zadowolona...to w sumie nie wiem. Tak wezmê Alfê !
Nigdy nie robi³am profesjonalnymi. Taka tubka to na raz jest czy dwa?
robisz ja 1:2 wiec 60ml farby masz na jakies 2-3x odrosty z malaksem.

albo mozesz szukac cos innego, tanszego np scandic ma podobne odcienie ale nie wiem jak wyszlyby... mozna probowac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:46   #588
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
o matko.... to widaæ wszytko zale¿y od psa poprostu i nie zale¿nie czy rasowy czy kundel!
niestety tak jest
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dziêkujê za odzew W³osy po wyschniêciu s± w miarê równomierne, w kolorze takiego w¶ciek³ego jasnego rudego Mam kilka blond plam i parê pasemek ciemniejszych w dalszym ci±gu Zamieszczam kilka zdjêæ gdy w³osy ju¿ by³y w wiêkszo¶ci suche.



Wiem ¿e jestem uparta Ale mam nauczkê na przysz³o¶æ Ok to kupiê tego syossa, ale bêdê farbowaæ w przysz³ym tygodniu bo nie wytrzymam. Mam egzamin w szkole i nie chcê wygl±daæ jak warzywo z ogródka dzia³kowego a tymczasem muszê kombinowaæ jakie¶ uczesania ¿eby "jako¶" wygl±daæ na wychodnym
trochê pod czerwieñ na tych zdjêciach podchodza, ale to pewnie wina zdjêæ, przek³amuj±:P
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
taaak? ja my¶la³am ze te rasowe s± mocniejsze???? bo wykluczone choroby genetyczne maj± u nas za to yorków pelno nie rasowych i znam pare osób co maj± i fakt ze sie przeziêbiaj± a genetycznych chorób nie maj±,i moja znajoma ma yorka i dobrze sie chowa a te¿ nie jest rasowy, wogole du¿o osób znajomych ma takie ma³e psy, sasiedzi maj± maltañczyka , inni sznaucera i jeszcze inni szi-tzu i inni ratlera, i du¿o jest yorków, a ja jakiego¶ pecha mialam no i ty kitka tobie te¿ sie trafi³o.... widocznie trzeba pojechaæ na gielde i tam obczaiæ bo tam maj± skundlone np.ratlery itp wiem bo moja kole¿anka kupi³a i on jest bardzo podobny do ratlerka ale masywniejszy i silniejszy
Jak masz p³aciæ za skundlonego ratlerka z gie³dy to lepiej poszukaæ skundlonego ratlerka w schroniskach/domach tymczasowych

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

bo ja wiem??? wszystko zalezy od wlosow, ale na pewno majirele sa cieplejsze niz alfaparf.
jak dla mnie to najszybciej ociepla sie goldwell i koleston.

majirel to ci moze kitka podpowie, a alfe dziewczyny biora od oskara- nigdy nie zawiodl


dziekuje dziewczynki za wsparcie
jestem dzis mocno otepiala...pol nocy nie przespalam, jakies glupoty myslalam o dziadku... teraz niedawno wstalam dopiero...
ide porobic cos, zeby nie myslec w kolko.
Tak Bunny, zajmij siê czym¶
ok alfa od Oskara
Kitka od kogo majirela zamawia³a¶??
Dalej siê zastanawiam czy chce bardziej opal tzn 9.22 majirela czy mniej tzn 9.21 alfa ale ju¿ przynajmniej postanowi³am, ¿e nie bêdê katowaæ tymi garnierami w³osów jak mi siê ¶rednio to podoba, teraz mam odrost ok1cm, zamówiê farbê i za 2tyg spokojnie sobie po³o¿ê ju¿ ten kolor jaki chce

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czajê siê na alfê 11.11. Tylko kurde nie wiem, trochê droga ona, co miesi±c wydatek niema³y. Ale jak mam byæ zadowolona...to w sumie nie wiem. Tak wezmê Alfê !
Nigdy nie robi³am profesjonalnymi. Taka tubka to na raz jest czy dwa?
jak odrosty to 2razy
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-17 o 13:47
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:48   #589
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
asia nie wiem moze zrob wyliczanke?

³atwo powiedziec
moze raz bedzie garnier 10, a raz londa 18 ? na przemian
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 13:50   #590
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
robisz ja 1:2 wiec 60ml farby masz na jakies 2-3x odrosty z malaksem.

albo mozesz szukac cos innego, tanszego np scandic ma podobne odcienie ale nie wiem jak wyszlyby... mozna probowac
To elegancko! Wychodzi podobnie jak normalne farby drogeryjne w takim razie Huhuhu, ju¿ siê nie mogê doczekaæ! Chcia³abym by wysz³o mi jak Carolajn
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:51   #591
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
³atwo powiedziec
moze raz bedzie garnier 10, a raz londa 18 ? na przemian
dobra rozkminka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:10   #592
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
niestety tak jest

Jak masz p³aciæ za skundlonego ratlerka z gie³dy to lepiej poszukaæ skundlonego ratlerka w schroniskach/domach tymczasowych
u mnie nie ma takich miejsc nawet schroniska jakbym mieszka³a tak jak kiedy¶ w ³odzi to wszystko bym mia³a co chce a tu zadupie i o MASZ CI BABO PLACEK!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:14   #593
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie nie ma takich miejsc nawet schroniska jakbym mieszka³a tak jak kiedy¶ w ³odzi to wszystko bym mia³a co chce a tu zadupie i o MASZ CI BABO PLACEK!
woj. dolno¶l±skie mówi³a¶, a jakie miasta bierzesz pod uwagê?
i co ratlerek czy jak±¶ inn± rase te¿ bierzesz pod uwagê?
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:21   #594
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
woj. dolno¶l±skie mówi³a¶, a jakie miasta bierzesz pod uwagê?
i co ratlerek czy jak±¶ inn± rase te¿ bierzesz pod uwagê?
takie do 50km odemnie czyli Boles³awiec,Z³otoryja, Legnica,Lwówek ¦l±ski, Chojnów, no Zgorzelec i Jelenia Góra to raczej nie. a znasz jak±¶ strone na której s± informacje o takch psiakach? i ja bym chcia³a racej szczeniaka takiego do 5m-c,ale jeszcze pewna nie jestem,mo¿esz mi podrzuciæ oczywi¶cie oferty, najlepiej ratlerek albo czi³a³ek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:29   #595
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
takie do 50km odemnie czyli Boles³awiec,Z³otoryja, Legnica,Lwówek ¦l±ski, Chojnów, no Zgorzelec i Jelenia Góra to raczej nie. a znasz jak±¶ strone na której s± informacje o takch psiakach? i ja bym chcia³a racej szczeniaka takiego do 5m-c,ale jeszcze pewna nie jestem,mo¿esz mi podrzuciæ oczywi¶cie oferty, najlepiej ratlerek albo czi³a³ek
a Ty do £odzi w odwiedziny nie je¼dzisz, bo w tamtejszym schronisku s± ratlerki, teraz chyba ze 3

jak znajdê jakie¶ pieski które Tobie siê podobaj± to wstawiê tu link
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:33   #596
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka



kundel chodzi swoimi scie¿kami a taka ma³a przylepa to inaczej z reszt± tu dziewczyny maj± takie psy i nie maj± az takich problemów jak ja , nove ma yorka a to te¿ taka w±t³a rasa no i kto¶ ma jeszcze maltañczyka (nie wiem która dziewczyna) a to tak samo jak ratler czy czi³a³ek i moga sie wypowiedzieæ. Ja powiem tyle ze ró¿nica pomiedzy moj± lejduch± a ciapkiem by³a spora ciapek chia³ byæ tylko w domu lub na dworze a lejduche nie wazne gdzie wzielam za pazuchê i mog³am wszêdzie i¶æ nawet do hipermarketu z ni± chodzi³am. Ró¿nica jeszcze by³a taka ze jak ciapek sie zatru³ bo to czesto bywa³o ci±gle rzyga³ to samo mu przesz³o, a zlejduch± musia³am jechaæ zeby dali jej zastrzyk no zdarzy³o sie to w tamtym roku 3 razy ze jechali¶my na zastrzyk z no-spy. A tak to wiecej k³opotów nie mia³am nie chorowa³a mi na katar ani nic bo ciep³o j± ubiera³am,wiec znam sie na tym. Rozumiem ze jakby mia³y probelmy ze stawami,ale je¶li jest to pies rasowy to wykluczaj± taka chorobê
Kotka rób jak uwa¿asz to Twoja sprawa Tylko pamiêtam jak dziewczyny Ci odradza³y Lady, a Ty na przekór wszystkim j± kupi³a¶ i nic dobrego z tego nie wysz³o . A kundel to nie jest pies podwórkowy albo domowy no spoko, takiego wiêkszego raczej do torebki nie zapakujesz i nie pójdziesz do Tesco,ale ja nawet z yorkiem bym czego¶ takiego nie zrobi³a . Twoje ¿ycie, Twój pies
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
wspolczuje kochana pamietam jeszcze jak mnie dolowaly sesje i nie umialam tego z praca pogodzic w koncu olalam a takich ludzi na roku to tylko wspolczuc, choc mialam na dziennych to samo.
Dziêki jeszcze na licencjacie by³o ok, teraz na magisterce gorzej w³a¶nie ze sko³owaniem notatek itp. ale to wszystko zale¿y od grupy, chocia¿ jest kilka normalnych osób
A i Bunny kochana bo ostatnio robi³am t± Alf± i mam wra¿enie,¿e przyciemni³a mi troche w³osy, dla mnie teraz to taki jasny br±z, chyba,¿e w³a¶nie jest taki bardziej w be¿, dlatego mam wra¿enie,¿e to nie blond robi³am na 6%. I teraz powiedz mi czy jakbym nastêpnym razem te¿ zrobi³a t± Alf± 8,1 tylko na 9 i na ca³e w³osy to rozja¶ni³oby mi trochê? Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi fotki postaram siê wstawiæ jako¶ na dniach
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ

Princesska ja te¿ mam teraz mnóstwo roboty, we wtorek obla³am ko³o chocia¿ siê uczy³am od soboty i by³am w¶ciek³a we wtorek
to widzê,¿e nie jestem sama ja te¿ by³am w¶ciek³a i jak pomy¶lê,¿e kolejny weekend mam z g³owy to nerwica mnie bierze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:39   #597
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ

Kitka od kogo majirela zamawia³a¶??
Dalej siê zastanawiam czy chce bardziej opal tzn 9.22 majirela czy mniej tzn 9.21 alfa ale ju¿ przynajmniej postanowi³am, ¿e nie bêdê katowaæ tymi garnierami w³osów jak mi siê ¶rednio to podoba, teraz mam odrost ok1cm, zamówiê farbê i za 2tyg spokojnie sobie po³o¿ê ju¿ ten kolor jaki chce
u¿ytkownik goras007 na allegro ¿adnych problemów u nich nigdy nie mia³am, wszystko b³yskawicznie. W poniedzia³ek wieczorem kliknê³am farbê i dzisiaj ju¿ jest u mnie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
to widzê,¿e nie jestem sama ja te¿ by³am w¶ciek³a i jak pomy¶lê,¿e kolejny weekend mam z g³owy to nerwica mnie bierze
mnie te¿
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:43   #598
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
u¿ytkownik goras007 na allegro ¿adnych problemów u nich nigdy nie mia³am, wszystko b³yskawicznie. W poniedzia³ek wieczorem kliknê³am farbê i dzisiaj ju¿ jest u mnie

mnie te¿
o to faktycznie szybko a priorytetem?
ja od tygodnia czekam na polecony z kremami z all, tylko, ¿e zwyk³ym poleconym

Kitko, a wiesz ¿e oni teraz maj± z ostatnich 30dni 7 negatywów i 6 neurali ;/
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-17 o 14:54
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:52   #599
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczynyu nie jestescie same z zal. Ja mam chyba 8 w nast tygodniu, nauki masa.

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
A wczoraj by³am u ginekologa. Zrobi³ mi usg, i jajniki ju¿ w o wiele lepszym stanie, jest bardzo du¿a poprawa. Przepisa³ mi tera zwyk³e pigu³ki anty, o mniejszej zawarto¶ci hormonów. Muszê zacz±æ braæ kwas foliowy. I za 3 miesi±ce mogê odstawiæ pigu³ki, i mo¿emy z mê¿em braæ siê do roboty Wyniki s± dobre, wiêc mo¿e w koñcu co¶ z tego bêdzie
A to ja nie w temacie...a jakies problemy na tym tle? rozumiem ¿e staracie siê

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dziêkujê za odzew W³osy po wyschniêciu s± w miarê równomierne, w kolorze takiego w¶ciek³ego jasnego rudego Mam kilka blond plam i parê pasemek ciemniejszych w dalszym ci±gu Zamieszczam kilka zdjêæ gdy w³osy ju¿ by³y w wiêkszo¶ci suche.



Wiem ¿e jestem uparta Ale mam nauczkê na przysz³o¶æ Ok to kupiê tego syossa, ale bêdê farbowaæ w przysz³ym tygodniu bo nie wytrzymam. Mam egzamin w szkole i nie chcê wygl±daæ jak warzywo z ogródka dzia³kowego a tymczasem muszê kombinowaæ jakie¶ uczesania ¿eby "jako¶" wygl±daæ na wychodnym
Kup syossa jak Bunny mowi, teraz popiele moga Ci dac szarosc buro¶æ, albo zielony poblask. A po syosie bedzie be¿.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
zrobie teraz jeszcze lond± ale sie zastanawiam czy nie wrócic do naturalsa 10 co o tym s±dzicie ? zdjêcia po nim s± w albumie znów mnie dopad³ kryzys w³osowy chyba przez @

a czy ktos wie cos o tym kolorze ? http://www.kmdelikatesy.pl/node/59658 przyznam sie ¿e dopiero teraz go zobaczy³am ...
Ja nie znam tej farby
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:53   #600
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a Ty do £odzi w odwiedziny nie je¼dzisz, bo w tamtejszym schronisku s± ratlerki, teraz chyba ze 3

jak znajdê jakie¶ pieski które Tobie siê podobaj± to wstawiê tu link
nie ju¿ tam by³am odk±d sie wyprowadzi³am czyli 6 lat ,szkoda bo napewno bym wzie³a jak to szczeniaki a chce suczke ,a jakie to psiaki masz zdjecie? pewnie w schronisku na marmurowej s±

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka rób jak uwa¿asz to Twoja sprawa Tylko pamiêtam jak dziewczyny Ci odradza³y Lady, a Ty na przekór wszystkim j± kupi³a¶ i nic dobrego z tego nie wysz³o . A kundel to nie jest pies podwórkowy albo domowy no spoko, takiego wiêkszego raczej do torebki nie zapakujesz i nie pójdziesz do Tesco,ale ja nawet z yorkiem bym czego¶ takiego nie zrobi³a . Twoje ¿ycie, Twój pies
Priceska ja mia³am kundelki wiem ze s± fajne ale wiesz ja che psiaka jak to ty nazwa³a¶ "do torebki" a ja lejduchy do torebki nie wk³ada³am tylko pod kurtkê bo jej ciep³o by³o no i chce psa do od 2-3 kilo najlepiej nie chce wiêkszego. No nie wysz³o ale jakbym jej nie kupi³a wcze¶niej zakoñczy³a by swój ¿ywot bo odrazu co ja dosta³am zrobi³am jej operacje bo mia³a przepuklinê, a tamci pañstwo nawet tego nie zauwa¿yli taka pseudo "hodowla"
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.