Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-08, 18:21   #31
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: podróbki ... jak się wie nie jest tak źle blo :)))

Ja mam davidoffa cool water(chyba tak sie to pisze?) i z niego zeszły wszystkie złote napisy ;-( ale jest na pewno oryginalny;-)

Diorku, ja niestety mam tę ułomność że pisze "na gorąc" czesto bez obowiazujacych interpunkcji i jak okaze sie ze mnie niezrozumieja to pestka w porównaniu z tym że zostana obrażona za brak interpunkcji(a padaja tu takie przytyki)to forum mieszanka kobiet wieków, zawodów, a pozatym tylko internet;-) cmook
W tym wszystkim ciesze sie ze tak rzadko zdazaja sie braki tolerancji..
Nie ma to nic wspolnego z nasza dyskusja..tylko mi sie jakos nasuneło.
zasiegne info co do tych głownych wskazówek na podróbki;-)
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 18:48   #32
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Elve - tak doszło dziękuję ślicznie!

cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 08:06   #33
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: podróbki ... jak się wie nie jest tak źle blo :)))o Envy

Czy ktoś mi może powiedzieć, czy korek Envy jest OD ŚRODKA plastikowy czy metalowy, z takiego samego metalu jak na zewnątrz?
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 09:16   #34
clodine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3
GG do clodine
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Mnie denerwuje jeszcze jedna rzecz w zwiazku z perfumami - otoz firmy wypuszczaja czesto do danego zapachu probki. Ostatnio kilka probek Chance Chanel kupilam na allegro, pozniej jedna wydebilam w perumerii (wszystkie pachnialy tak samo).. zapach tak mi sie spodobal ze postanowilam kupic. Kupilam je na allegro (u jednego z w/w uczciwych sprzedawcow), ale gdy tylko dostalam przesylke omienialam. Zapach byl inny niz ten w probce (szcegolnie pierwsza nuta - w probce bijaca 'po oczach' swierzosc, a w butelce tej nutki brak.. ogolna nuta zapachowa, po wywietrzeniu ta sama). Oczywiscie napisalam maila ze perfumy to nie oryginal, ze chce zwrocic.. itd. (na szcescie ze zwrotem perfum nie byloby problemu). Tego samego dnia poszlam do perfumerii, zeby wyprobwac tester (wczesniej uzywalam tylko probek). Pani psiknela mi na reke.. i okazalo sie ze tester pachnie tak samo jak perfumy z allegro.. ze to zadna podrobka tylko oryginal. Nawet ze sprzedawczynia moj egzemplarz perfum sprawdzilysmy i nie dalo sie mu nic zarzucic. Jako wylumaczenie dostalam tekst o tym ze probki robia lepsze zeby zachecic klientow... Nie rozumiem czemu znane firmy tak robia, probka lepsza, a to co w butelce gorsze, dla mnie to zadna zacheta. Perfum uzywam, ale wiecej raczej juz ich nie kupie.

klaudia
clodine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 09:40   #35
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Czy ktoś mi wyjaśni....

Z tym korkem Envy - czy on jest od spodu plastikowy czy metalowy?
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 10:36   #36
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

Chciałam zwrócić Wam uwagę na jeszcze jedną rzecz . Ostatnio właściciel perfumerii zaproponaował mi że sprowadzi mi tester ukochanych perfum . No ja oniemiałam !!! Tester ? Przecież ja noramlnie kupuję oryginalne perfumy i on mi proponuje tester ? - ogromniastą butlę ??? Myslałam że mnie chce obrazić a X powiedział mi że testery są mocniejsze i trwalsze od oryginalnych perfum .
pewnie wizażanki już to wiedzą ale ja Amerykę odkryłam dopiero kilka miesięcy temu i wiecie co ? Naprawdę testery są trwalsze i intensywniejsze niż oryginalne perfumy .A co do próbek perfum - hm... ja tam róznicy nie widzę w zapachu próbki a oryginału ? Jeszcze mi się nie zdarzyło
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 10:47   #37
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

diorek napisał(a):
> Tester ? Przecież ja noramlnie kupuję oryginalne perfumy i on mi proponuje tester ? - ogromniastą butlę ???
Ja kupuję tylko perfumy 100 ml, bo 50-tki starczają mi na jakie dwa miesiące Moja skóra neutralizuje zapach z prędkością światła Kiedy pytam się znajomych, czym pachnę (godzinę po aplikacji) są zdziwieni, że w ogóle się czymś perfumowałam...
Niestety, niektórzy tak mają Podobno to przez to, że ja tak dużo piję...
Co Ty, Diorek, kupujesz jakieś małe butelczyny? 100 ml zawsze bardziej się opłaca...
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-10, 10:53   #38
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Kilka faktów szokujacych...

Mój kuzyn do kazdej lini zapachowej(wody, perfumy,balsamy i dezedoranty) jezeli ja odbiera kompletnie, dostaje tester 3 testery 100ml i duzo próbek 2 ml-zalezy od firmy, oraz gratyfikacje w postaci miniaturek.

czesc zostawia wiadomo w sklepach, ale czesc upłynnia szczegolnie zbedne testery 100 ml..co sie okazało

Miał z tego powodu rozprawe w sadzie, bo nie wolno chandlowac probkami-złapali go jak wiozł to moim samochodem wiec byłam na rozprawie stad mam takie info

Wygrał bo..
udowodnił że próbki moga mieć ok 20 % esencji,i nikt by tego nie kupił.. to sa oficjalne dane firm..
w rzeczywistości jak mam kupic dobry perfum to biore tester bo jest duzo lepszy czasami wyglada identycznie jak oryginał tylko jest naklejka tester;-)

Mieszkam przy granicy i powiem wam ,a nawet moge dac namiarki na sklepiki zwane hurtowniami,w berlinie, gdzie mozna oficjalnie kupic testery 100 ml;-(
i zeby ktos nawet nie mowił ze pewnie podróbki
Tam gdzie sa pieniadze ,a w przemysle kosmetycznym sa ogromne tam bedzie mafia, jak by sie nie nazywała...
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 11:05   #39
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

Heleno ja jestem bardzo nieekonomiczna jeżeli chodzi o perfumki ponieważ przeważnie gustuję w 30 ml ( wyjątkiem jest tu tylko CK One które kupuję 200 ml )

Lubię małe flakony ponieważ mieszczę je w torebce dziennej jak i wieczorowej - choć wiem że dla wielu kupno 30 ml perfum się nie opłaca . Ale ja lubię w pracy psikać się dyskretnie z małej 30-tki niż z wielgachnej sety . To takie małe moje przyzwyczajenie Chyba że są perfumki tak jak Opium 120 ml z korkiem wtedy mam mozliwość przelania perfum do mniejszej buteleczki - więc wtedy dopiero kupuję większe .
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 11:39   #40
clodine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3
GG do clodine
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

diorek napisał(a):
>A co do próbek perfum - hm... ja tam róznicy nie widzę w >zapachu próbki a oryginału ? Jeszcze mi się nie zdarzyło

mi tez wczesniej sie to nie zdarzylo - CK w probce czy butelce pachnial tak samo.. podobnie jak hugo boss, czy jean paul gautier - z tych co wyprobowywalam.
bylo juz nawet tak ze tester pachnial wlasnie ladniej i byl trwalszy niz to co w butelce (w moim przypadku CK Truth). dlatego to z Chanel Chance mnie mocno zdziwilo..
clodine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 11:42   #41
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

jesuu napisalam o Envy i skasowalam-sierota ze mnie.

Pudelkko plastikowe z wytlaczanymi(tzn wypuklymi) literami w kolorze bezbarwnym.
Korek od spodu jest plastykowy w kolorze szaro-srebrnym
super zapach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-10, 12:48   #42
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

Diorku drogi Ja tam tez kupuje tylko 100ml ewentualnie 200ml, ale to tylko Miskowi CK Be Nacięłam sie już wiele razy i wiekszościa "moich" setek pachnie rodzina albo koleżanki Ale co tam najwazniejsza jest ekonomiczność Mnie tam zawsze setka miesci się w torebce najwyżej coś innego sie nie zmieści

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 13:22   #43
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

hi hi no własnie iwonalodz - to zależy jaki tobołek ze sobą tachamy i ile jeszcze do niego mozna napchać .

Ale powiem szczerze że Wasze wypowiedzi mnie zdumiewają . Kupuję perfumy od wielu lat , w Sephorach też kiedyś kupowałam nie jeden perfum i wiecie co ? Ja naprawdę jeszcze nigdy nie kupiłam podróbki ... To albo ja jestem szczęściarą albo kurcze robicie zakupy w nieodpowiednich miejscach ? Ja rozmawiałam już na ten temat z koleżanką i też z ciekawości weszła na wizaż i też zrobiła rybkę jak to przeczytała . Hm , naprawdę jest to tajemnicza zagadka jak i gdzie Wy kupujecie te podrobione perfumy ? Dlaczego ja ani razu jeszcze ich nie zakupiłam ( nawet nie spamiętam ilości moich flakonów zakupionych w Sephorach czy u prywaciarzy ) . Naprawdę jak ktoś mi to wytłumaczy będę wdzięczna - acha i nie powiecie mi że podrobionego zapachu w Sephorze nie miałyście odwagi zgłosić do reklamacji ? To jak to jest z tymi podróbami bo się totalnie pogubilam .
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 15:29   #44
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

Oczywiście, ze testery sa trwalsze - po to właśnie one stoją w perfumeriach - aby zapach dłużej utrzymywał się na papierkach
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 15:39   #45
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

niby tester ma byc trwalszy - tak samo jak perfum ma być prawdziwy nie zawsze jest to jednak takie oczywiste - sprawdź tester męskiego Dune Diora )
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 15:52   #46
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

A czemu Cie to tak zdumiewa? kilka postow ponizej piszesz, ze spotkalo to Twoja kolezanke... niestety, podroby najbardziej popularnych zapachow "przenikaja" juz chyba wszedzie - po tym co napisaly dziewczyny unikalabym kupowania perfum nie tylko u nieznajomych sprzedawcow z allegro, ale nawet w perfumeriach, o ile nie sa z jakiegos powodu "zaufane". Dodam jeszcze, ze spotkalam sie z zarzutem sprzedawania podrob nawet przez pedet.pl - ltory wydawal mi sie ostoja ogyginalow.
A na to wszystko jest jeden sposob - kupowac (a najpierw upolowac, przetestowac i polubic) perfumy mniej popularne, niepodrabiane i pachniec nimi . Uskuteczniam, zapewniam, ze dziala
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 16:20   #47
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

diorek napisał(a):
> niby tester ma byc trwalszy - tak samo jak perfum ma być prawdziwy nie zawsze jest to jednak takie oczywiste - sprawdź tester męskiego Dune Diora )

no właśnie. teoretycznie powinniśmy testować produkt. Jego zapach, trwałość. praktycznie - różnie to bywa - a to nie fair.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 16:47   #48
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

ale moja koleżanka kupiła te perfumy od kogoś z zewnątrz - nie zakupiła ich w perfumerii !!! Gdyby je tam zakupiła rozstrzaskałaby tę podróbkę na głowie kierownika .
Elve nie powiesz mi że perfum kupiony w znanych perfumeriach nie nadaje się do reklamacji ? Ja potrafię zareklamować i oddać nawet raz uzyty krem !!! To jest możliwe tylko mało klientek o tym wie Dlatego będę się dziwić nadal - chyba że napiszecie że kupujecie perfumy przez net .
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 16:58   #49
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Helenko , spokojnie . Wyobrażasz sobie metal trący o metalowy atomizer? Envy ma metalowy korek w środku "wyścielony" plastikiem.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-10, 16:59   #50
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Ostrzegam przed podróbkami perfum/ testery!!!

dziwić zawsze sie można. ja w sumie też się dziwię, mi się to jeszcze nie zdarzyło, a mam spora kolekcję. no ale ja jestem strasznie uważna, no i pasjonatka do tego, więc jestem wyjątkiem.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-08, 20:49   #51
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Hej dziewczyny!!! Czy któraś z Was ma może perfumy Tommy Girl oczywiście Hilfiger'a , bo mnie interesuje gdzie była wyprodukowana, czy może różne partie są produkowane gdzie indziej jak to jest??? Jak jest na naklejce na spodzie "MADE IN .... no własnie gdzie???" Pytam bo moja setka mi się kończy a mam okazję kupić sobie 50 ml ale te są wyprodukowane w innym miejscu. Dlatego proszę o pomoc.

cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-08, 22:36   #52
siasia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 17
Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Droga cathy23c!
Tommy Girl to również mój ulubiony zapach, więc służę pomocą. Wprawdzie nie orientuję się czy różne partie są produkowane gdzie indziej ale ja mam tą wodę zakupioną bezpośrednio w Nowym Yorku i jest on produkowany w USA - tak bynajmniej jest napisane na naklejce na spodzie flakonu.Aha - moja woda to 100 ml.całuski!!!
siasia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 10:18   #53
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Koleżanka na uczelni sprzedaje prefumy po 100 zł, obojętne czy to 30, 50 czy 100 ml. Są to zapachy Chanel - Allure, Coco, Coco Mademoiselle, Dior, Armani Sensi (szybciutko, prawda?!!!!). I co do tych ostatnich to na bank podróba bo butelka różni się kształtem od oryginału. Skądinąd wiem, że takie podróby robią w Turcji i przywożą je z Turcji ludzie po 30 zł. Ona nie ma tych zapachów za wiele, ale twierdzi że niedługo będzie miała inne, haha... Panienki się rzuciły na nie jak na świeże bułeczki! A co do testerków to faktycznie pachną intensywniej od oryginałków bo mają wyższe stężenie nut zapachowych, takie zagranie marketingowe (info od koleżanki, znawczyni perfum). I dołączam się do uwag powyżej. Przy kupnie sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać, polubić zapachy mniej znane (jeśli się da...!). Ja kupuję na bezcłówkach, znajoma też kursuje parę razy w roku więc przywozi o co proszę. I to raczej metody najlepsze na kupowanie...
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 14:54   #54
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

dziękuję ślicznie! Bardzo mi pomogłas!

cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 19:39   #55
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Jestem zalamana od jakiegos czasu polowalam na Dune i w koncu kupilam. Okazalo sie oczywiscie, ze zapach z testera trwal na nadgarstku blisko 24 godz, a ten kupiony.. po 2 juz nic nie czuje prawie jestem wsciekla!!
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 20:12   #56
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

a ja kupuje śliczne perfumy w naturze za 8.90 i jestem zadowolona i oszczędzam kilkaset złotych
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 20:24   #57
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Jestem zalamana od jakiegos czasu polowalam na Dune i w koncu kupilam. Okazalo sie oczywiscie, ze zapach z testera trwal na nadgarstku blisko 24 godz, a ten kupiony.. po 2 juz nic nie czuje prawie jestem wsciekla!!
Od kogo kupowałaś i za ile? Tester czy pełnowymiarowy? Niestety na allegro roi się od podróbek i w zasadzie każda pojemność może się okazać fałszywką, trafione testery też się spotyka...
Współczuję Ci, ale nie poddawaj się, napisz do allegro, zażądaj zwrotu kasy... I podaj nam nicka sprzedawcy!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 20:40   #58
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Smoczyco! - kupowalam w Sephorze!! (dlatego tym bardziej jestem zrozpaczona) W ogole teraz mam wrazenie ze ten zapach jest INNY niz z testera (a psikalam sie nim wiele razy.. w perfumeri, rzecz jasna)
Mysle ze to moja wina, bo nie sprawdzilam czy tester to byl EDP czy ETD kupilam edt..
Chyba sie przejde jutro i sprawdze czy to moja wlasna glupota... ;/
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 22:07   #59
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Smoczyco! - kupowalam w Sephorze!! (dlatego tym bardziej jestem zrozpaczona) W ogole teraz mam wrazenie ze ten zapach jest INNY niz z testera (a psikalam sie nim wiele razy.. w perfumeri, rzecz jasna)
Mysle ze to moja wina, bo nie sprawdzilam czy tester to byl EDP czy ETD kupilam edt..
Chyba sie przejde jutro i sprawdze czy to moja wlasna glupota... ;/
O rany! W Sephorze?! Nie żartuj... choć słyszałam o przypadku nabycia dziwnych rzeczy właśnie w Sephorze - pamiętam jedną wypowiedź Magi. Ale po kolei - Dune jest głównie w wersji EDT - te są w testerze. Choć to tylko toaletowa jest dziko trwała, sama kiedyś uzywałam, choć dziś już nie przepadam... Jest jeszcze coś takiego jak esprit de parfum - dość eksluzywna wersja, nie widziałam do tego nigdy testera (to tak jak z Envy EDP - testerka niet). Dzięki Dori poznałam zapach, mam nawet jego próbkę gdzieś - pachnie trochę inaczej, jest słodszy i w ogóle się różni.
Co do trwałości - wydaje mi się, że nie może ona być wyznacznikiem oryginalności. Dużo zalezy od rodzaju skóry, a u kobiet nawet dnia cyklu (ponoć). Często sami na sobie nie wyczuwamy zapachu. Ale jeśli czujesz że Twój ma nieco inny zapach niż tester to może być zwyczajnie zepsuty. Iź reklamuj! Co chwila słyszę historie, jak ktos kupił oryginalny ale ZEPSUTY produkt. To wina tych podgrzewanych półeczek (dwa dni temu analogiczną historię opisywała współforumowiczka na forum na gazecie). Przejdź się, muszą przyjąć jeśli Twoje Dune jest zepsute - muszą zwrócić pieniądze, lub wymienić. Powodzenia!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 22:18   #60
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Dobra mysl (swoja droga, juz od dawna zastanawialam sie, jaki wplyw ma to gorace swiatlo na perfumy.. i kremy)
Ciagle wacham nadgarstek i juz na dzis to chyba za duzo. Przez najblizszych kilka dni bede sprawdzac jak utrzyma sie zapach.. Choc pamietam doslownie pare dni temu, gdy bylam w sephorze, uzylam Dune (godz 11 rano) a o 3 nad ranem (i po imprezie) czulam jeszcze wyraznie ostatnia nute.. Eh. Najwyzej zrobie tak, jak mowisz - po prostu zareklamuje (swoja droga jeszcze nigdy nie reklamowalam kosmetykow )
PS. Smoczyco, pytanie z innej beczki: znasz Desnude? Jesli tak, to bylabys w stanie powiedziec, jak dlugo utrzymuje sie zapach? (wiem, ze u kazdego inaczej, ale na mojej suchej raczej skorze zapach trwa dluzej niz przecietnie u innych )
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.