Modyfikacje ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 22:38   #1
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319

Modyfikacje ciała


Wiem, że na wizażu jest pewnie multum postów o piercingu lub o tatuażu, ale chciałabym, żeby wszystko było w jednym miejscu. Takie pogaduchy o różnych modyfikacjach ciała, np. skaryfikacje, implanty podskórne, tunele i tym podobne. Co wam się podoba, co planujecie. Gdzie robiliście, jakie wrażenia.

Jednak może od początku. Jak na pewno nie powinno się robić kolczyków
1. samemu
2. u kosmetyczki
I teraz się posypie, bo podważam kompetencje kosmetyczki. Proszę wybaczyć, ale od kolczyków są piercerzy, a nie kosmetyczki. Bałabym się oddać swoje ciało pod opiekę kosmetyczki. Tym bardziej, że kosmetyczki polegają na podstawowym błędzie, jakim jest używanie pistoletu. A cóż złego jest w używaniu pistoletu?
1. pistolet rozrywa tkankę i ją miażdży
2. jest mniej sterylny
3. wygląda na taki profesjonalny, a tak nie jest
Pistoletu, jak już powinno używać się tylko w płatku uszka, a słyszałam o użyciu pistoletu w pępku, a sama byłam ofiarą przekłucia pistoletem chrząstki... Jednak młoda i głupia byłam, a kosmetyczka uznała, że po co będzie igłę marnować, skoro można pistoletem...
Z tych powodów, kosmetyczki, pfe. Szukamy studia.
I tutaj już do wszystkich, studio musi być mega, mega sterylne. Jak poznać takie studio?
Klik

To teraz, skoro napisałam takie podstawy, to może opiszę jaka jest moja sytuacja i co mojej skromnej osóbce się marzy

Jako, że nie wyobrażam sobie samej siebie z tatuażem czy skaryfikacją, czyli ze wszystkim, czego się nie da cofnąć ograniczam samą siebie do robienia mapy ciała w której znajdują się jakieś kolczyki i implanty. Zakochana jestem w kolczyku w języku oraz paru innych. A wy?

I oczywiście u mnie głównym problem w sprawie zrobienia sobie rzeczy, które sobie od paru lat planuję jest... niepełnoletniość oraz rodzice, którzy uważają, że drugi kolczyk w dziurce jest czymś złym i niedobrym

Edytowane przez bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Czas edycji: 2011-04-10 o 22:40
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 22:57   #2
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Modyfikacje ciała

[1=bbc56c719832aa6c54491c9 cdf9a4ac765a18bd7_6414ff0 1e71a2;26281157]Jako, że nie wyobrażam sobie samej siebie z tatuażem czy skaryfikacją, czyli ze wszystkim, czego się nie da cofnąć ograniczam samą siebie do robienia mapy ciała w której znajdują się jakieś kolczyki i implanty. Zakochana jestem w kolczyku w języku oraz paru innych. A wy? [/QUOTE]

Ja mam i kolczyki i tatuaże, ale skaryfikacji bym nie przeżyła -_-. Mój brat ma taką "szramę" na przedramieniu i przyznam, że fajnie to wygląda, ale sama w życiu nie mogłabym czegoś takiego zrobić .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 23:01   #3
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Modyfikacje ciała

super watek, dzieki niemu dowiedzialam sie ze istnieje cos takiego jak skaryfikacja o.O
Boże, co za glupota.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 23:20   #4
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Modyfikacje ciała

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
super watek, dzieki niemu dowiedzialam sie ze istnieje cos takiego jak skaryfikacja o.O
Boże, co za glupota.
sama mam tylko kolczyki w uszach ale skoro to nie moja bajka to nie krytykuje, uważam że to indywidualna sprawa każdego co robi z własnym ciałem dopóki oczywiście nie zagraża to jego życiu więc skoro chcesz pisać bzdury i oceniać postępowanie innych, to przynajmniej się powstrzymaj i nic nie pisz
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 23:37   #5
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Modyfikacje ciała

Skary nie podobają mi się, pozatym to musi być nieziemski ból, któremu w życiu bym nie podołała : )

Tatuaze uwielbiam, sama chcę sobie zrobić, kolczyki też są w porzadku(straasznie mi się podobają w policzkach). Nie podobają mi się bardzo zmodyfikowane osoby, implanty rożnego rodzaju.
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń

Edytowane przez vespertine_
Czas edycji: 2011-04-10 o 23:43
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:06   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Modyfikacje ciała

to co z modyfikacji mi sie nie podoba to jezyk weza i skary ;P
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:58   #7
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Modyfikacje ciała

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
super watek, dzieki niemu dowiedzialam sie ze istnieje cos takiego jak skaryfikacja o.O
Boże, co za glupota.
Boli Cię jak ktoś sobie robi skarę? Oddziałuje to na Twoje życie?
Nie, więc może wyluzuj...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 13:43   #8
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Modyfikacje ciała

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Ja mam i kolczyki i tatuaże, ale skaryfikacji bym nie przeżyła -_-. Mój brat ma taką "szramę" na przedramieniu i przyznam, że fajnie to wygląda, ale sama w życiu nie mogłabym czegoś takiego zrobić .
Ja ogólnie taki typem osoby jestem, że nie lubię nawet myśli, że coś mam na całe życie. Przy okazji nigdy nie rozmyślałam nad tatuażem gdzieś tam, bo ani pomysłu zbytnio nie mam, ani miejsca. Przy okazji gówniarz ciągle jestem, wolałabym nie skrzywdzić siebie nieprzemyślaną decyzją A tak to kolczyk wyciągnę, implancik też, cacy.
Co do skaryfek, boli, w końcu to jest wycinanie skóry, to jakoś nie będzie to uczucie, po które się sięga z przyjemnością...

Cytat:
super watek, dzieki niemu dowiedzialam sie ze istnieje cos takiego jak skaryfikacja o.O
Boże, co za glupota.
Przepraszam, ale rozśmieszyłaś mnie
Mogę Ci podesłać linki lepszych modyfikacji przy których skaryfikacja wydaje się muśnięciem piórkiem
No, ale jest plus. Przynajmniej już wiesz co to skaryfikacja.

Cytat:
to co z modyfikacji mi sie nie podoba to jezyk weza i skary ;P
Jak pisałam, skaryfikacji raczej bym sobie nie zrobiła... Splita też nie, nie widzę w tym czegoś takie, co mi się by podobało, przynajmniej u mnie
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:15   #9
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Modyfikacje ciała

Jestem pozytywnie nastawiona do większości modyfikacji ciała, głównie piercingu (tunele i policzki ) i tatuaży. Niektórym naprawdę dodaje to uroku, chociaż nie przepadam za 'standardowymi' projektami i przesadą.
Nie podoba mi się natomiast hard BM - amputacje członków i inne takie, które grożą utartą sprawności czy nawet życia. No, ale każdy jest kowalem swego losu. Z drugiej strony, w Polsce aż strach zrobić sobie głupiego kolczyka, bo zaraz znajdujesz się pod ostrzałem innych . Wciąż niejedna firma woli zatrudnić kogoś 'niezmodyfikowanego', jakby owe modyfikacje umniejszały czyjąś wartość czy kwalifikacje .
Zastanawiam się nad tatuażem - na karku/przedramieniu, ale to za kilka lat. Wolę przemyśleć sprawę i podjąć decyzję, gdy będę miała lepsze wyobrażenie o mojej przyszłości .
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 17:36   #10
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Modyfikacje ciała

Juz chyba bardziej "podobaja" mi sie wiezienne dziary, albo wytatuowana kotwica i goła baba. Tunele sa wg mnie ohydne, a przekłute policzki kojarzą mi sie z krostami, jak ospa, tylko gorzej.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:19   #11
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Modyfikacje ciała

[1=bbc56c719832aa6c54491c9 cdf9a4ac765a18bd7_6414ff0 1e71a2;26289740]Ja ogólnie taki typem osoby jestem, że nie lubię nawet myśli, że coś mam na całe życie. Przy okazji nigdy nie rozmyślałam nad tatuażem gdzieś tam, bo ani pomysłu zbytnio nie mam, ani miejsca. Przy okazji gówniarz ciągle jestem, wolałabym nie skrzywdzić siebie nieprzemyślaną decyzją A tak to kolczyk wyciągnę, implancik też, cacy.
Co do skaryfek, boli, w końcu to jest wycinanie skóry, to jakoś nie będzie to uczucie, po które się sięga z przyjemnością...[/QUOTE]

Wiem, że boli, dlatego stwierdziłam, że nigdy tego nie zrobię - aż tak wysokiego progu bólu nie mam .

Do tatuaży bardzo się przyzwyczaiłam, czasem czuję się jakbym je miała od urodzenia .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 22:37   #12
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Modyfikacje ciała

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Jestem pozytywnie nastawiona do większości modyfikacji ciała, głównie piercingu (tunele i policzki ) i tatuaży. Niektórym naprawdę dodaje to uroku, chociaż nie przepadam za 'standardowymi' projektami i przesadą.
Nie podoba mi się natomiast hard BM - amputacje członków i inne takie, które grożą utartą sprawności czy nawet życia. No, ale każdy jest kowalem swego losu. Z drugiej strony, w Polsce aż strach zrobić sobie głupiego kolczyka, bo zaraz znajdujesz się pod ostrzałem innych . Wciąż niejedna firma woli zatrudnić kogoś 'niezmodyfikowanego', jakby owe modyfikacje umniejszały czyjąś wartość czy kwalifikacje .
Zastanawiam się nad tatuażem - na karku/przedramieniu, ale to za kilka lat. Wolę przemyśleć sprawę i podjąć decyzję, gdy będę miała lepsze wyobrażenie o mojej przyszłości .
Do hardych BM też mi się to nie widzi... Spodobał mi się tylko implant serduszka w oczku, ale raczej po co mi taka pierdołka, która może mi ałka z oczkiem zrobić Dodaję fotkę.

I tak moim marzeniem są dwie rzeczy. Kolczyk w języku i gwiazdkowy implancik z tyłu głowy, dorzucam fotkę. Jak tylko go zobaczyłam, wiedziałam, że kiedyś będzie mój Jednak przeczekam do 18 roku życia, by nie robić problemu i nie być zdana na łaskę rodziców

Wiesz, też pisałam o tatuażu, może kiedyś, gdy będę starsza i będę wiedziała, że tatuaż jakoś nie będzie mi przeszkadzał. Według mnie największą głupotą jaką może kobieta zrobić, to jest tatuaż na podbrzuszu, gdy jeszcze nie była w ciąży... Wiadomo o co chodzi.

Cytat:
Wiem, że boli, dlatego stwierdziłam, że nigdy tego nie zrobię - aż tak wysokiego progu bólu nie mam .

Do tatuaży bardzo się przyzwyczaiłam, czasem czuję się jakbym je miała od urodzenia .
Nie zamierzam podważać, że nie wiesz Po prostu, tak mam, że zawsze tłumaczę Taki defekt mej natury.

Wiesz, jednak może kiedyś sobie jakiś tatuaż zrobię, ale to może jakoś w wieku 21 lat. W wieku 17 lat, to kiepski pomysł, jeszcze mogę się zmienić, w końcu cały czas okres dojrzewania No i nie mam motywu, ani pomysłu. Nie będę na siłę robić, potrzebuję dłuższej chwili, by takie coś zrobić.

Cytat:
Juz chyba bardziej "podobaja" mi sie wiezienne dziary, albo wytatuowana kotwica i goła baba. Tunele sa wg mnie ohydne, a przekłute policzki kojarzą mi sie z krostami, jak ospa, tylko gorzej.
Każdy lubi co innego. Niektórzy kwiatki, a niektórzy kolczyki wyglądające jak ospa
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:55   #13
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Modyfikacje ciała

Ooo, te które przedstawiłaś to nowość dla mnie - ładny implant!
Co do oczu - aż mi się ciśnie na usta, żeby napisać 'po co?', ale w wątku o modach pachniałoby to hipokryzją :P.
Co do lokalizacji tatuażu, faktycznie trzeba przemyśleć tę, wydawałoby się, trywialną kwestię tycia/chudnięcia. Wiadomo, trzeba liczyć się z tym, że tatuaże zielenieją/ścierają się/po kilkudziesięciu latach wyglądają gorzej, ale tatuaż przeorany rozstępami po ciąży jest możliwy i u młodych kobiet...
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:46   #14
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Modyfikacje ciała

[1=bbc56c719832aa6c54491c9 cdf9a4ac765a18bd7_6414ff0 1e71a2;26304208]I tak moim marzeniem są dwie rzeczy. Kolczyk w języku i gwiazdkowy implancik z tyłu głowy, dorzucam fotkę. Jak tylko go zobaczyłam, wiedziałam, że kiedyś będzie mój Jednak przeczekam do 18 roku życia, by nie robić problemu i nie być zdana na łaskę rodziców
Nie zamierzam podważać, że nie wiesz Po prostu, tak mam, że zawsze tłumaczę Taki defekt mej natury. [/QUOTE]

Spoko, mam podobnie, z błędami ortograficznymi .

Implancik ładny
Ja mam właśnie gwiazdkowy kolczyk w języku .

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Co do lokalizacji tatuażu, faktycznie trzeba przemyśleć tę, wydawałoby się, trywialną kwestię tycia/chudnięcia. Wiadomo, trzeba liczyć się z tym, że tatuaże zielenieją/ścierają się/po kilkudziesięciu latach wyglądają gorzej, ale tatuaż przeorany rozstępami po ciąży jest możliwy i u młodych kobiet...
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 17:06   #15
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Modyfikacje ciała

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Ooo, te które przedstawiłaś to nowość dla mnie - ładny implant!
Co do oczu - aż mi się ciśnie na usta, żeby napisać 'po co?', ale w wątku o modach pachniałoby to hipokryzją :P.

Co do lokalizacji tatuażu, faktycznie trzeba przemyśleć tę, wydawałoby się, trywialną kwestię tycia/chudnięcia. Wiadomo, trzeba liczyć się z tym, że tatuaże zielenieją/ścierają się/po kilkudziesięciu latach wyglądają gorzej, ale tatuaż przeorany rozstępami po ciąży jest możliwy i u młodych kobiet...
Właśnie Według mnie też ładnie wygląda, ale chyba ryzyko byłoby zbyt wielkie, no i chyba jest tylko parę miejsc na świecie gdzie coś takiego można zrobić... A i zapomniałam o mało ważnej sprawie, jaką są pieniądze

Właśnie, jak widzę tatuaże u lasek w dosyć strategicznych miejscach, np. na biuście (gdy biust co moment nam się w jakiś sposób może zmienić), na brzuszku, podbrzuszu. Wiem, że dekolt i brzuszek są to miejsca, które się pokazuje najczęściej... Jednak mogą bardzo szybko stać się miejscami które bardzo często będziemy zakrywać niż odkrywać Jednak to każdego indywidualna sprawa, po prostu napisałam, co uważam.

Cytat:
Implancik ładny
Ja mam właśnie gwiazdkowy kolczyk w języku .
Też jestem w tym implanciku zakochana
Co jak co, ale gdy to zobaczyłam, miłość!
Mojemu Tż się nie podoba pomysł z kolczykiem, implantem czymkolwiek Jednak wie już, że mnie nie powstrzyma i jak tylko będę miała okazję to sobie ten kolczyk zrobię (jak i parę innych)
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:54   #16
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Modyfikacje ciała

Ja własnie strasznie chcę zrobić sobie tatuaż na podbrzuszu : D Wygląda przepięknie wg. mnie.
Pozostaje co prawda sprawa ciąży... Ja jestem pewna ( na dzień dzisiejszy), że w ciąży nigdy nie będę, bo poprostu nie chcę mieć dzieci. Ale wiadomo, jestem młoda, niedoświadczona wiec może mi się zmienić... W każdym razie nie miałabym problemu zeby sobie teraz podwiazac jajowody ;D więc zapewne na ten tatuaz się zdecyduje
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:10   #17
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Modyfikacje ciała

Ja bym się raczej na podwiązanie jajowodów nie zgodziła, bo ba, mam w planach mieć dziecko, kiedyś tam, może Ludzkie zdanie się zmienia... Wciąż jestem młoda, dlatego nie mam zamiaru podejmować takiej decyzji związanej ze swoim dzieckiem lub jego brakiem... Natura może mnie w niespodziewanym momencie trafić i co wtedy?

Jeszcze zawsze pozostaje wpadka i wtedy to dopiero kicha...

Wiecie co wam powiem? Miałam 'koleżankę', która sobie pochodziła z rejonów bardzo tapeciarsko-tępackich i u kolegi machnęła tatuaż na podbrzuszu. Nie dość, że do najchudszych tam nie należała (wręcz miała dosyć sporo tego sadełka tam) to jeszcze to z motylkiem miało mało wspólnego, ale zapłaciła tylko 50 zł...
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:23   #18
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Modyfikacje ciała

No no, 50 zł, deal życia
Nie, że mnie tatuaże na podbrzuszu się nie podobają - bo podobają bardzo ale dochodzi ten aspekt 'praktyczny'. W sumie, to jedna z ładniejszych lokalizacji lubię też od wewnętrznej strony przedramienia i na karku.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 18:34   #19
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Modyfikacje ciała

tyveranthula - mimo, że te wszystkie tunele, implanty, skaryfacje (czy jak to się nazywa) mi się nie podobają (jestem za to zwolenniczką tatuażu, ale z pewnego względu osobistego sobie żadnego nie zrobiłam i nie zrobię), to mogę Ci pogratulować, że jesteś odpowiedzialną osobą i chcesz zaczekać z większymi zmianami aż będziesz starsza To naprawdę godne pochwały. Możliwe, że zdania nie zmienisz i wzory, które podobają Ci się teraz, będą Ci się podobać za jakiś czas, ale możliwe też, że nie. Ja od 15-go roku życia marzyłam o tatuażu, ale dziękuję Bogu, że wtedy sobie nie walnęłam dziary, bo przez te 6 lat mój gust zmienił się diametralnie i teraz nie mogłabym chyba na to patrzeć spokojnie

Ja ogólnie obawiałabym się zrobić sobie tatuaż w widocznym miejscu, które ciężko zakryć. Nie wiem jeszcze, gdzie będę pracować na stałe po studiach, a niestety w naszym kraju nadal wygląd bardzo wiele znaczy. Mój kolega ma tatuaż na przedramieniu i niestety ciężko mu znaleźć pracę inną niż w jakiejś sieciówce...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 23:11   #20
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Modyfikacje ciała

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
tyveranthula - mimo, że te wszystkie tunele, implanty, skaryfacje (czy jak to się nazywa) mi się nie podobają (jestem za to zwolenniczką tatuażu, ale z pewnego względu osobistego sobie żadnego nie zrobiłam i nie zrobię), to mogę Ci pogratulować, że jesteś odpowiedzialną osobą i chcesz zaczekać z większymi zmianami aż będziesz starsza To naprawdę godne pochwały. Możliwe, że zdania nie zmienisz i wzory, które podobają Ci się teraz, będą Ci się podobać za jakiś czas, ale możliwe też, że nie. Ja od 15-go roku życia marzyłam o tatuażu, ale dziękuję Bogu, że wtedy sobie nie walnęłam dziary, bo przez te 6 lat mój gust zmienił się diametralnie i teraz nie mogłabym chyba na to patrzeć spokojnie

Ja ogólnie obawiałabym się zrobić sobie tatuaż w widocznym miejscu, które ciężko zakryć. Nie wiem jeszcze, gdzie będę pracować na stałe po studiach, a niestety w naszym kraju nadal wygląd bardzo wiele znaczy. Mój kolega ma tatuaż na przedramieniu i niestety ciężko mu znaleźć pracę inną niż w jakiejś sieciówce...
Właśnie, dlatego wolę kolczyki i jakieś implanciki Kolczyk wyciągniesz, implant też z tatuażami gorzej, a skaryfikacje koszmar. Co do tuneli, to zależy, zawsze można rekonstrukcje ucha zrobić

Ja wiem, że mój pogląd się może zmienić. Powiem wam, że od 12 roku życia chciałam mieć różę na brzuchu i mimo iż wiem, że sobie nie zrobię ze względu praktycznych raczej, to i tak to mi się podoba. Mój kumpel na 18 chce sobie zrobić dziarę, co dla mnie jest trochę na siłę, bo wzoru jeszcze nie ma, a za 1,5 roku osiemnastka. Do tego chce zrzucić jeszcze wiele kilogramów i na jego miejscu wstrzymałabym się i na 18 poprosiła o coś bardziej przydatniejszego, niż dziara, która no... kosztuje.

Cytat:
No no, 50 zł, deal życia
Nie, że mnie tatuaże na podbrzuszu się nie podobają - bo podobają bardzo ale dochodzi ten aspekt 'praktyczny'. W sumie, to jedna z ładniejszych lokalizacji lubię też od wewnętrznej strony przedramienia i na karku.
Na karku mi się podoba oklepany motyw z kodem kreskowym
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 14:08   #21
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Modyfikacje ciała

Ja w pierwszej kolejnosci tatuuje plecy- dwie malutnie jaskólki Mam ten wzor juz w glowie od jakis 3 lat. Później - pod linią stanika, z boku jakiś napis (mam 2 pomysly, wiec to jeszcze muszę dosć dobrze przemyslec) i na podbrzuszu(kiedy juz bede zdecydowana i dorosla aby podjac decyzje ze dziecka to ja nie chcę
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 16:26   #22
andere
Zadomowienie
 
Avatar andere
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 024
Dot.: Modyfikacje ciała

Podobają mi się modyfikacje itp. Jeżeli nie jest tego wszystkiego zbyt dużo.
Marzy mi się: kolczyk między piersiami, na ręce(jakieś 6 cm za nadgarstkiem), na karku i gdzieś na twarzy
Ale nie mogę się zebrać zrobić Raz sama sobie zrobiłam na ręce, ale niestety za cienka igła była i kolczyk nie przeszedł Wiem, wiem, głupota samemu sobie kolce robić.
__________________
A śnieg pada, zasypując sny i idee, a śnieg pada mrożąc w żyłach krew...

Maleńka
andere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:07   #23
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Modyfikacje ciała

Też sama sobie kiedyś chrząstkę przebiłam Nawet dwa razy.
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:19   #24
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Modyfikacje ciała

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Juz chyba bardziej "podobaja" mi sie wiezienne dziary, albo wytatuowana kotwica i goła baba. Tunele sa wg mnie ohydne, a przekłute policzki kojarzą mi sie z krostami, jak ospa, tylko gorzej.
Gratuluję gustu
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 11:34   #25
sabina000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Modyfikacje ciała

Jeżeli chodzi o używanie pistoletu to powinny one tego wyłącznie używać do zwykłych kolczyków w płatkach uszu. Pistolety są wyłącznie do tego, a przynajmniej powinny być
sabina000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.