włosy - porażka... POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 20:44   #1
myszka18lala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20

włosy - porażka... POMOCY!


dziewczyny błagam pomóżcie mi bo nie wiem co zrobić...

mam bardzo cienkie włosy, najgorsze jest to że wyginają się i tak jakby falują we wszystki strony, ale przede wszystkim po prostu obrzydliwie sie puszą i wyglądają prze to jakby zniszczone były :/ moja twarz jest dosyć kwadratowa, z racji wysokiego czoła musze mieć grzywke, taką troche skośną na bok i codziennie ją prostuje oczywiście/
włosy mam już dosyć długie (jak dla mnie ), za ramiona..

i nie wiem co zrobić bo bez wyprostowania czy modelowania nie mogę chodzić w rozpuszczonych bo są ohydne...

zastanawiam się nad dwoma zabiegami: albo trwała ale nie takie sprężynki tylko raczej grubsze spirale, albo trwałe prostowanie włosów...

i kompletnie nie wiem na co sie zdecydować, bo z jednej strony boje sie że po trwałej będą bardzo zniszczone i będą sie puszyć, a znowu po prostowaniu mogą być po prostu oklapnięte bo nie mam dużo włosów niestety :/

co zrobić? jaka fryzure? co bardziej by pasowało do takiej twarzy i do tego typu włosów? pomóżcie, czekam na wasze rady bo już nie moge na siebie patrzeć... grzywka musi zostać, nawet przy trwałej, bo po prostu mam za duże czoło żeby jej nie mieć...
__________________
if I don't have you...
myszka18lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:40   #2
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: włosy - porażka... POMOCY!

hej
lepiej juz nie kombinuj z trwala bo bedzie dramat...slyszalam ze do takich wlasnie wlosow swietna jest odzywka SLEEK LOOK loreala,spróbuj
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.