Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 11:10   #2761
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
I też potwierdzam,że dieta ma wpływ na cerę, po większej ilości czekolady albo czipsów...jest źle
Ja tam u siebie nie widzę poprawy stanu buzi kiedy jestem na diecie. Kiedyś w telewizji był amerykański program o trądziku. Lekarz się wypowiadał że to nie chipsy, czekolada czy świństwa z Mc Donnalds mają wpływ na stan naszej skóry a hormony. Ja mam problem z hormonami odkąd poszłam do liceum czyli jakieś już 13 lat. Tylko co z tego że się leczę jak nadal mam nieregularny okres a buzia w krostkach
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:54   #2762
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja tam u siebie nie widzę poprawy stanu buzi kiedy jestem na diecie. Kiedyś w telewizji był amerykański program o trądziku. Lekarz się wypowiadał że to nie chipsy, czekolada czy świństwa z Mc Donnalds mają wpływ na stan naszej skóry a hormony. Ja mam problem z hormonami odkąd poszłam do liceum czyli jakieś już 13 lat. Tylko co z tego że się leczę jak nadal mam nieregularny okres a buzia w krostkach
Też biorę leki na hormony, Yasminelle od kwietnia ,wcześniej Diane35,ale się nie sprawdziły(częste bóle głowy,przybranie na wadze).Tabletki w sumie nie dały jakiegoś specjalnego efektu,ale biorę je nie ze względu na trądzik a okres(nie było go z 1,5 roku i dzięki tabletkom znowu tracę krew na parę dni). Nie wiem co dalej,może hormony mają wpływ na trądzik ,ale sama już nie wiem.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:34   #2763
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

po przyjmowaniu antybiotyków okres może być nieregularny ;/ też tak miałam gdy brałam antybiotyki przez 4 miesiące.
mi lekarz chciał przepisac tabletki antykoncepcyjne na problemy z trądzikiem ale... jakos nie skorzystałam ... ;]
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:13   #2764
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dziewczyny, wyzwanie przede mną! Jutro wyjeżdżam na kilka dni, z kosmetyków do makijażu spakowałam tylko pomadkę ochronną, korektor i puder transparentny (w razie upałów). Ciekawe czy nie wymięknę i pierwszego dnia nie pobiegnę do rossmanna po podkład
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:42   #2765
PinkFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cześć dziewczyny przyłączę się do wątka
Ja jeszcze kilka dni temu miałam ładną buźkę, ale stwierdziłam że zrobię sobie ... "oczyszczanie twarzy" ...
Więc wzięłam się za wszystkie pryszcze, zaskórniki (wiem, wiem... Nie powinnam ich dotykać) i teraz wyglądam strasznie Nie mam nawet ochoty wychodzić z domu...

Ps. Windbag <-- trzymam za Ciebie kciuki
PinkFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:45   #2766
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja dzisiaj podeszłam do lustra, żeby wyregulować brwi, a na czym się skończyło chyba nie muszę mówić

mam tak masakrycznie dużo zaskórników zamkniętych że poezja

aż pozwolę sobie załączyć zdjęcia(prawa i lewa strona). tak to wygląda po naciągnięciu skóry.
mam tego jeszcze sporo na brodzie, wokół nosa ,na czole, policzkach dosłownie wszędzie.
i chyba z dnia na dzień tego jest coraz więcej.
boję się `że pewnego pięknego dnia` to wszystko wylezie.

Czy tego da się jakoś pozbyć??

na dzień dzisiejszy używam brevoxyla, ale chyba on sobie z tym nie poradzi.

Edytowane przez Mordka212
Czas edycji: 2010-07-27 o 19:46
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:57   #2767
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mordka212 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj podeszłam do lustra, żeby wyregulować brwi, a na czym się skończyło chyba nie muszę mówić

mam tak masakrycznie dużo zaskórników zamkniętych że poezja

aż pozwolę sobie załączyć zdjęcia(prawa i lewa strona). tak to wygląda po naciągnięciu skóry.
mam tego jeszcze sporo na brodzie, wokół nosa ,na czole, policzkach dosłownie wszędzie.
i chyba z dnia na dzień tego jest coraz więcej.
boję się `że pewnego pięknego dnia` to wszystko wylezie.

Czy tego da się jakoś pozbyć??

na dzień dzisiejszy używam brevoxyla, ale chyba on sobie z tym nie poradzi.
kochana marsz do lekarza
non stop praktycznie pisalam/pisze tu o mojej walce z zaskornikami
i przekonalam sie na wlasnej skorze ze samodzielnie sie ich pozbyc nie mozna [ no chyba ze masz czas, pieniadze i ochote na samodzielna batalie ]
ps. moja trwala ponad rok [po wycofaniu lysanelu] i lipa - jest tylko gorzej


Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka szczęścia, spełnienia marzeń no i oczywiście ładnej buźki
Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
sto lat !


co do luster, ja mam w domu obrotowe, powiększające kilkukrotnie plus z oświetleniem więc wolę się zbyt często do niego nie zbliżać
mi kosmetyczka mówiła że niepotrzebnie zaczynałam kurację lekami od dermatologa bez wcześniejszego oczyszczenia twarzy bo te zaskórniki się utrwaliły
dziekuje za zyczenia

takie lustra mega powiekszajce, male mnie przerazaja, nawet nie mysle o ich kupnie czy ogladaniu sie w nich - w drogeriach omijam szerokim lukiem
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 20:08   #2768
PinkFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Fossa <-- ogólnie to mnie wszystkie lustra przerażają
__________________
... And nothing else matters ...

Fiodor Dostojewski:
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.


PinkFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:25   #2769
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja tam u siebie nie widzę poprawy stanu buzi kiedy jestem na diecie. Kiedyś w telewizji był amerykański program o trądziku. Lekarz się wypowiadał że to nie chipsy, czekolada czy świństwa z Mc Donnalds mają wpływ na stan naszej skóry a hormony. Ja mam problem z hormonami odkąd poszłam do liceum czyli jakieś już 13 lat. Tylko co z tego że się leczę jak nadal mam nieregularny okres a buzia w krostkach
Opinie są podzielone. Myślę, że to sprawa indywidualna, jak dieta działa na trądzik. U niektórych osób wyraźnie występują oznaki pogorszenia się cery po określonych potrawach (np. u mnie). Więc nie można jednoznacznie stwierdzić, że jest to nieprawda. Trzeba po prostu obserwować swoją cerę.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
takie lustra mega powiekszajce, male mnie przerazaja, nawet nie mysle o ich kupnie czy ogladaniu sie w nich - w drogeriach omijam szerokim lukiem
ja tam w każdym lustrze dostrzegę masę syfów
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:57   #2770
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

fossa, czyli jeszcze nie znalazlas nic co by Tobie pomogło na zaskórniki ?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez PinkFairy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny przyłączę się do wątka
Ja jeszcze kilka dni temu miałam ładną buźkę, ale stwierdziłam że zrobię sobie ... "oczyszczanie twarzy" ...
Więc wzięłam się za wszystkie pryszcze, zaskórniki (wiem, wiem... Nie powinnam ich dotykać) i teraz wyglądam strasznie Nie mam nawet ochoty wychodzić z domu...

Ps. Windbag <-- trzymam za Ciebie kciuki
dzięki, a ja za Ciebie trzymam
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:26   #2771
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
fossa, czyli jeszcze nie znalazlas nic co by Tobie pomogło na zaskórniki ?
z antybiotykow pomagal mi: isotrex(in) i differin (po odstawieniu wszystko wrocilo)

krem/kosmetyk wycofany i nieodżałowany Lysanel Active ( inne kremy z kwasami nie przyniosły zadnych rezultatow)

teraz mam przepisane epiduo ( ta sama substacja czynna co differin plus nadtlenek benzoilu) ale używam zbyt krotko aby mówić o efektach

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2010-07-28 o 14:27
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 18:10   #2772
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mordka212 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj podeszłam do lustra, żeby wyregulować brwi, a na czym się skończyło chyba nie muszę mówić

mam tak masakrycznie dużo zaskórników zamkniętych że poezja

aż pozwolę sobie załączyć zdjęcia(prawa i lewa strona). tak to wygląda po naciągnięciu skóry.
mam tego jeszcze sporo na brodzie, wokół nosa ,na czole, policzkach dosłownie wszędzie.
i chyba z dnia na dzień tego jest coraz więcej.
boję się `że pewnego pięknego dnia` to wszystko wylezie.

Czy tego da się jakoś pozbyć??

na dzień dzisiejszy używam brevoxyla, ale chyba on sobie z tym nie poradzi.
Też mam zaskórniki,nie tyle ale moje sa duzo głębiej,taki zaskórnik rozpycha por,skóra wokól niego robi sie twarda i zwykle dochodzi do zapalenia.Wczoraj wyciskałam bo nie mogłam sie na to patrzeć i czekac na kroste.Dzisiaj rano obudziłam sie z bolacym miejscem,nic nie było widać,ale cos mi odbiło i zaczełam to cisnac,zrobiłam rane na pół centymetra,juz widze to przebarwienie jakie po tym zostanie.W moim przypadku chyba tylko połamanie palców by zadziałało
A wiecie czego sie najbardziej boję,że wkoncu przez swoja głupote dorobię sie blizn ubytkowych

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2010-07-28 o 18:16
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 18:53   #2773
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
z antybiotykow pomagal mi: isotrex(in) i differin (po odstawieniu wszystko wrocilo)

krem/kosmetyk wycofany i nieodżałowany Lysanel Active ( inne kremy z kwasami nie przyniosły zadnych rezultatow)

teraz mam przepisane epiduo ( ta sama substacja czynna co differin plus nadtlenek benzoilu) ale używam zbyt krotko aby mówić o efektach
mhm czyli jest jakas nadzieja, tyle, ze jak odstawisz to moze byc i tak jak po differinie... moze i ja sprobuje z tym epiduo, jak sobie wylecze inne historie z mojej buzi
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:06   #2774
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Też mam zaskórniki,nie tyle ale moje sa duzo głębiej,taki zaskórnik rozpycha por,skóra wokól niego robi sie twarda i zwykle dochodzi do zapalenia.Wczoraj wyciskałam bo nie mogłam sie na to patrzeć i czekac na kroste.Dzisiaj rano obudziłam sie z bolacym miejscem,nic nie było widać,ale cos mi odbiło i zaczełam to cisnac,zrobiłam rane na pół centymetra,juz widze to przebarwienie jakie po tym zostanie.W moim przypadku chyba tylko połamanie palców by zadziałało
A wiecie czego sie najbardziej boję,że wkoncu przez swoja głupote dorobię sie blizn ubytkowych
Właśnie najgorsze co można zrobić to własnie zacząć wyciskac te zaskórniki zamknięte. Przekonałam się na własnej skórze jakis tydzień temu wycisnełam kilka na brodzie najpierw zrobiły sie z tego bolące góle póżniej, ropne pryszcze i zostały po tym brzydkie ślady
I od tej pory `grudek` nie ruszam , chociaż nie raz mam chęć żeby je wycisnąć ale jakoś NARAZIE się powstrzymuje tzw. omijam lusterka szerokim łukiem

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
z antybiotykow pomagal mi: isotrex(in) i differin (po odstawieniu wszystko wrocilo)

krem/kosmetyk wycofany i nieodżałowany Lysanel Active ( inne kremy z kwasami nie przyniosły zadnych rezultatow)

teraz mam przepisane epiduo ( ta sama substacja czynna co differin plus nadtlenek benzoilu) ale używam zbyt krotko aby mówić o efektach
Też właśnie się przymierzam do Epiduo (bo trochę o nim czytałam i wiele osób jest zadowolonych ) ale się boje tego wysypu.

Edytowane przez Mordka212
Czas edycji: 2010-07-28 o 19:07
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 20:31   #2775
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

bylam teraz tydzień w środku lasu... wrócilam dzisiaj o 12... i bylo dobrze,co ja mówie,bylo b. źle -mnóstwo syfków... chodzilam tam totalnie bez podkladu i korektora... dzisiaj przyjechalam do domu i powyciskalam-dość mocno... myśle,że to wina differinu,duacu i aknemycinu (od dermy...) ze wszystkich malych krostek porobily mi się takie wypukle,twarde grudki... to znaczy chyba,że dziala,prawda? skoro jest wysyp,ale ja nie umiem utrzymać łapek przy sobie...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:36   #2776
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Moja twarz wyglada okropnie,nic tylko płakać i pomyśleć,ze gdybym nie wyciskała to by było normalnie,nie jakos super bo nigdy nie miałam pieknej cery ale zwyczajnie,Jak ja moge byc taka głupia
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:19   #2777
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Buuuu!! Ja tez to zrobilam ((( szykowal sie taki fajny tydzien, a teraz wole siedziec w domu i sie nikomu na oczy nie pokazywac... ile mi sie to bedzie goiło?!
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:33   #2778
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja teraz siedze w domu... z papką jadwigi na twarzy... nie mam zamiaru dzisiaj nigdzie wychodzić... dopiero jutro
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:40   #2779
Nesslin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do Nesslin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja swego czasu "maltretowałam" swoją buzię ile wlezie, a potem tradycyjnie złośc, przyglądanie się tej masakrze jaką popełniłam, żałowanie i siedzenie w domu i wyczekiwanie jak długo bedzie mi się buzia goiła po mojej radosnej twórczości. Męczyłam buzię nawet wtedy kiedy wypatrzyłam jedną krostkę, a potem gdzieś nagle ujrzałam kolejną, a potem znów - "a nuż się i tej pozbędę mimo że dopiero rośnie". I tak dopóki dopóty nie zlikwidowałam mojego fantastycznego podświetlenia lustra. Dwie znakomite lampki halogenowe i masakra gotowa. Niby takie proste bo na początku mimo ich braku kontynuowałam "masakry" ale było już coraz trudniej. Od jakiegoś czasu mam tylko górne światło które jest "przydymione" i naprawde kiepsko widac ( ma to swoje minusy bo np. nie nałoże sobie dobrze podkładu na twarz ) Sądzę że leczenie (ja w okresach zaostrzenia miałam Acnemycin rano plus Epiduo na wieczór przez dłuższy czas) + zaprzestanie wyciskania = dużo większa szansa na powodzenie leczenia. Ciągle nadkażając sobie zmiany trądzikowe (nasze rece i paznokcie.... mimo że umyte....) i kalecząc twarz nie pomagamy sobie w pozbyciu się trądziku, mimo że chcemy dobrze.
Nesslin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 09:32   #2780
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Od momentu napisania tutaj 20.07, że nie będę wyciskać zaskórników nie robię tego. Muszę się jednak przyznać, że jak wyskoczy mi jakiś pryszcz to go lekko wyciskam po pewnym czasie- jednak robię to tylko z bardzo widocznymi pryszczami. Mimo tego stan mojej cery jest dużo lepszy niż te niecałe 2 tyg. temu.
Powodzenia dziewczyny
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 10:18   #2781
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

u mnie leci dzisiaj 3-ci dzień... jest lepiej,bo już poodpadały strupki,zostały zaczerwienienia. Cały czas siedze z jakimiś bajerami na twarzy. nienawidzę siebie za tą masakre <sciana>
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:07   #2782
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A mi się zbliża okres i wyglądam niezbyt ciekawie Używa z Was ktoś może żel Babydream z Rossmanna? Bo muszę jakiś kupić i zastanawiam się nad nim lub Avene Cleanance.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:34   #2783
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

może kup sobie najpierw babydream-miałam go kiedyś i był bardzo w porządku ,a ja nie podpasuje do twarzy to do ciała/włosów zużyjesz.Natomiast Avene też miałam -jest straaaaaaaaaasznie wydajny,mi starczył na rok! ale cena to ponad 40 zł,więc może postaraj się o próbkę Avenki albo na początek kup babydream
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:48   #2784
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
A mi się zbliża okres i wyglądam niezbyt ciekawie Używa z Was ktoś może żel Babydream z Rossmanna? Bo muszę jakiś kupić i zastanawiam się nad nim lub Avene Cleanance.

Ja bym zainwestowala w avene, swego czasu mialam zamiar go kupic ale jakos do tego nie doszlo ... Nawet dermatolog polecal mi ta serie.
Niewiem jakie masz problemy skorne ale Avene i Babydream to dwa rozne bieguny - babydream dla niewielkich problemow lub wogole dla cery idealnej, a Avene to juz ciezsze dzialo.
Wogole slyszalam ze kosmetyki dla dzieci nie powinny byc uzywane przez osoby dorosle, bo maja zupelnie inne wlasciwosci - zreszta wiadomo ze skora dziecka bardzo rozni sie skory osoby dorosłej.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:46   #2785
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja sobie urządziłam masekre tzw masakra to będzie jutro po przebudzeniu:brzydal :

nie wiem co sie dzieje z moja skóra mam coraz więcej zaskórników zamkniętych i tych otwartych też na dodatek wysypało mi cały nos w małe okropne pryszcze ogólnie ostatnio wyglądam coraz gorzej
nie wiem czy to czasami nie za sprawka Brevoxyla , chyba lepiej go odstawie.
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:56   #2786
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

z moją buzią jest źle-wszystko przez spóźniający się okres, kiedy był mniej więcej w tym samym czasie buźka była jak marzenie a teraz ...
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:08   #2787
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ale mnie wysypało od pokrzywy :/ nigdy więcej tego nie tknę, nie takim kosztem...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 16:16   #2788
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
A mi się zbliża okres i wyglądam niezbyt ciekawie Używa z Was ktoś może żel Babydream z Rossmanna? Bo muszę jakiś kupić i zastanawiam się nad nim lub Avene Cleanance.
Używałam babydream,na opakowaniu pisze że dla dzieci i dorosłych z problematyczna cerą,mi nie pomógł ale chyba jakos nie zaszkodził strasznie,skonczył jako zel pod prysznic,teraz używam efaclaru i tez nie widze poprawy
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 17:49   #2789
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Ja bym zainwestowala w avene, swego czasu mialam zamiar go kupic ale jakos do tego nie doszlo ... Nawet dermatolog polecal mi ta serie.
Niewiem jakie masz problemy skorne ale Avene i Babydream to dwa rozne bieguny - babydream dla niewielkich problemow lub wogole dla cery idealnej, a Avene to juz ciezsze dzialo.
Wogole slyszalam ze kosmetyki dla dzieci nie powinny byc uzywane przez osoby dorosle, bo maja zupelnie inne wlasciwosci - zreszta wiadomo ze skora dziecka bardzo rozni sie skory osoby dorosłej.
Dzięki za informację o Babydream- w sumie miałam i ten i ten, z tym że różnica w cenie jest spora i w tym jest problem.Avene chyba sprawdzał się bardziej,ale szukam jakieś tańszego odpowiednika i jakoś od paru miesięcy nie mogę go znaleźć
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 22:01   #2790
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mordka212 Pokaż wiadomość
na dodatek wysypało mi cały nos w małe okropne pryszcze ogólnie ostatnio wyglądam coraz gorzej
nie wiem czy to czasami nie za sprawka Brevoxyla , chyba lepiej go odstawie.
miałam podobnie jakiś czas temu, Brevoxyl jak już to jest raczej dobry na jakieś pojedyncze zmiany, kiedyś też właśnie smarowałam nim cały nos co wieczór, na początku wydawało mi się, że ładnie wysuszył wszystko, ale później było jednak jeszcze gorzej, musiałam odstawić i po jakimś czasie sytuacja się ustabilizowała.
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.