Pomocy jaką fryzurę mam dobrać?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-04, 18:19   #121
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez Dodka21 Pokaż wiadomość
kochane to nie jest sukienka tylko bluzeczka :P
To chyba jeszcze gorzej... powiększy zdecydowanie biust i brzuch, a to chyba chcesz zakryć ?
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:53   #122
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie...

biust moze byc powiekszony hehe gorzej z brzuszkiem... ale jak cos dodaje foto jak w niej wygladam moze nie jest tak koszmarnie cio??jesli jest oddam ja wiec badzcie szczere :P
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 08:18   #123
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Proszę pomóżcie...

jak stoisz to jest ok ta tunika nie widac brzucha
ps zamiast 2 kucykow proponuje jakis zawijasek z tylu w formie takiego nieladu koczek lub wlosy rozpuszczone z opaska
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 09:43   #124
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie...

CASKADA kochana jak Ty te włoski zrobilas ze masz takie dlugie je;( ja tez chce takie dluugie uzywasz jakis kosmetykow do nich???a na co je ukladasz??pianka odzywka??poradz mi BŁAGAM!!! BUZIAKI
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 10:11   #125
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Proszę pomóżcie...

zapuszczam cale zycie podcinam czasami a konkretnie raz w roku kiedys mialam dluzsze do pasaale musialam troche przyciac swego czasu
teraz myje szamponem z garniera avokado i karite plus ta sama odzywka nie czesze wlosow nakladam na wilgotne krem nivea do lokow(rozowe opakowanie) nie susze suszarka robie tylko odrosty czasami dla koloru lepszego lub zywszego stosuje rozne plukanki
aktualnie teraz jestem na tropie zbierania informacji o olejowaniu wlosow oraz naturalnych produktach do wlosow a to wszystko z jest na odp watkach na wizazu(stalo sie to moja pasja jak nie choroba)
pozdr
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 16:47   #126
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jak stoisz to jest ok ta tunika nie widac brzucha
ps zamiast 2 kucykow proponuje jakis zawijasek z tylu w formie takiego nieladu koczek lub wlosy rozpuszczone z opaska
Tez już proponowałam Dodce takie upięcie.
Co do tuniki, to ja uważam, że poszerza.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 21:02   #127
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie...

dziękuje kochana a co do upięć ja nie umiem a może któraś zrobiłaby mi stepa?? z góry dziękuje Wam i pozdrawiam
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 10:52   #128
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Proszę pomóżcie...

Przejrzałam cały wątek.
Moim zdaniem masz naprawdę ładną buzię i pięknę włosy tylko sama robisz sobie krzywdę.

1. WŁOSY - Kompletnie nie zgadzam się z sugestiami na temat obcięcia. Włosy są Twoim atutem i przy Twojej sylwetce muszą mieć odpowiednią "burzowość", żeby nie zakłócac proporcji. Na tym zdjęciu
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1265815942
włosy wyglądaja pięknie. Jesteś taki typ jak Liszowska trochę - zobacz jaki ona potrafiła swego czasu zrobić atut ze swoich wlosów. Oczywiście póki ich nie zniszczyła kompletnie.
Najważniejsze to zainwestowac w kosmety do loków - Twoeim brakuje sprężystości, puszą się końcówki - mleczka i płyny do stylizacji loków - zdecydowanie.
Co do koloru - ja bym została przy blondzie, dodałabym kilka jaśniejszych pasm, złotych.

2. Makijaż - tak jak mówią dziewczyny - absolutnie nie błyszczące kolory. W fiolecie tak sobie mi się podobasz. Masz przebarwienia na twarzy, niejednolity kolor. Rób peelingi, stosuj nawilżające maseczki. Zapoznaj się z kosmetykami mineralnymi - na wizażu jest cały dział o tym. Oczy - postawiłabym na zgaszone kolory - beże, ciepłe róże. Szminka może jakaś w kolorze nude? Ale absolutnie matowa

3. Ubranie - no i u najwięcej do zmiany. Mam przyjaciółke, która ma taką figurę jak Ty. Wygląda prześlicznie. Zakłada dobrze skrojone spódnice do kolan, do tego szpilki NIE na cienkim obcasie, raczej słupek, bez wiązania wokół kostki. Polecam peeptoe.
Ubieraj się warstwowo: tunika dopasowana z ładnym dekoltem plus żakiet, płaszczyki - takie jak pokazywała jedna z dziewczyn, koniecznie kopertowe sukienki i bluzki, kopertowe sweterki, bluzki odcinane pod biustem.

4. Dodatki - grube paski w talii koniecznie
Biżuteria - masz pełno drobnych cienkich wisiorków - to nie dla Ciebie. Dobrze będa wyglądać masywne rzeczy - szerokie bransolety, długie wisiory z wyraźnym akcentem, wieksze torebki typu worek albo aktówka.
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:13   #129
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Proszę pomóżcie...

zgadzam sie z przedmowczynia jestes jak liszowska wiec moze podpatruj ja jak sie ubiera co robi z wlosami mam pare fotek dla ciebie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:30   #130
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Proszę pomóżcie...

Dodka nie wiem czy znasz ten sklep - ubrania na duże biustu i kragłe kształty
http://www.biubiu.pl/

Nie ma ryzyka, że będzie ciasny w biuście a szeroki na brzuchu np. bo masz dwa rozmiary w każdej rzeczy: jedna ubrania a drugą biustu

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

I zrezygnuj z jaskrawych kolorów - soczystych zieleni, żółci, nie dla Cienie ciasna żółta bokserka z wzorkiem dla dzieci
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:34   #131
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Dodka nie wiem czy znasz ten sklep - ubrania na duże biustu i kragłe kształty
http://www.biubiu.pl/

Nie ma ryzyka, że będzie ciasny w biuście a szeroki na brzuchu np. bo masz dwa rozmiary w każdej rzeczy: jedna ubrania a drugą biustu

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

I zrezygnuj z jaskrawych kolorów - soczystych zieleni, żółci, nie dla Cienie ciasna żółta bokserka z wzorkiem dla dzieci
Pierwsze i najważniejsze- Dodko ubieraj się stosownie do swojego wieku.
Justyna dobry link, Dodka powinna skorzystać.
Tak w ogóle... to może żeby uniknąć kupowania "złych" ciuchów, wklejałabyś Dodko jakieś swoje typy... co chciałabys kupić, w jakim kolorze. Szkoda pieniędzy na ciuchy "bez celu".
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 11:47   #132
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Pierwsze i najważniejsze- Dodko ubieraj się stosownie do swojego wieku.
Justyna dobry link, Dodka powinna skorzystać.
Tak w ogóle... to może żeby uniknąć kupowania "złych" ciuchów, wklejałabyś Dodko jakieś swoje typy... co chciałabys kupić, w jakim kolorze. Szkoda pieniędzy na ciuchy "bez celu".

Dokładnie

Dodka, jesteś kobietą a nie szaloną nastolatką. Podkreślaj kobiecość bo to jest mozliwe z każda figurą. Musisz się tylko tego nauczyć
Tak jak zaproponowała Paprif - może wklejaj te rzeczy a postaramy się doradzić Ci?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:00   #133
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie...

moje drogie chciałabym być zarazem kobieca jak i dziewczęcaanielica i diablica szalona i troszkę mniej:P...mam 21lat i wiem że te koszulki z pszczółkami to nie dla mnie...mimo iż dużo starsze dziewczyny noszą takie rzeczy:P ale ja chcę zmiany może najpierw Wy dałybyście mi jakieś propozycje?? byłabym wdzięczna pozdrawiam
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 21:05   #134
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez Dodka21 Pokaż wiadomość
moje drogie chciałabym być zarazem kobieca jak i dziewczęcaanielica i diablica szalona i troszkę mniej:P...mam 21lat i wiem że te koszulki z pszczółkami to nie dla mnie...mimo iż dużo starsze dziewczyny noszą takie rzeczy:P ale ja chcę zmiany może najpierw Wy dałybyście mi jakieś propozycje?? byłabym wdzięczna pozdrawiam
Chyba już dużo propozycji dostałaś zacznij wcielać je w życie... Justyna podała stronę internetową do "ubrań dla Ciebie", jesli nie masz kasy na nowe to poszukaj w swojej szafie- może trafi się coś podobnego do tych ubrań, które prezentowane są na modelkach.
Do dzieła !
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 22:43   #135
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez Dodka21 Pokaż wiadomość
moje drogie chciałabym być zarazem kobieca jak i dziewczęcaanielica i diablica szalona i troszkę mniej:P...mam 21lat i wiem że te koszulki z pszczółkami to nie dla mnie...mimo iż dużo starsze dziewczyny noszą takie rzeczy:P ale ja chcę zmiany może najpierw Wy dałybyście mi jakieś propozycje?? byłabym wdzięczna pozdrawiam

Dużo propozycji już było.
Teraz prosimy konkrety w postaci realnych efektów

Anielica i diablica - ok.
Ale nie Dzidzia-Piernik w bluzce w pszczoły
Jak chcesz anielicę to marsz po delikatne kobiece ciuchy, sukienki, bransoletę, wisior i trochę romantycznego stylu. Delikatny makijaż
Jak chcesz diablicę, to obcas, idealnie dopasowane dżinsy, dekolt i długie kolczyki. Minimalizm, przy dobrym dopasowaniu.

Jakieś postępy w pielęgnacji włosów i makijażu?

Bluzka mi się osobiście nawet podoba, ale raczej do spodni, odkryte ramiona, dekolt i do tego mini, to już dla mnie za dużo naraz


PS. I w ogóle, to może nieco ruchu? Dla poprawy sylwetki i zrzucenia oponki? Tak, wiem, jak trudno się zmobilizować...
Ale! Ja zaczynam jutro, koleżanka ma mówiącą wagę (dla niewidomych) i ta waga powiedziała mi dzisiaj, że jestem 6,5 kg na plusie... zmobilizuj się ze mną, co?
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 09:19   #136
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
Dużo propozycji już było.
Teraz prosimy konkrety w postaci realnych efektów


PS. I w ogóle, to może nieco ruchu? Dla poprawy sylwetki i zrzucenia oponki? Tak, wiem, jak trudno się zmobilizować...
Ale! Ja zaczynam jutro, koleżanka ma mówiącą wagę (dla niewidomych) i ta waga powiedziała mi dzisiaj, że jestem 6,5 kg na plusie... zmobilizuj się ze mną, co?
poruszaj sie troszke- postaw sobie jakis cel i do dzieła- ja tez cwicze, naprawde nie treba długo cwiczyc zeby osiagnac jakies efekty no i mniej jesc - w tym upale jest to do zrealizowania

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

proponowałabym Ci jesli chodzi o ciuszki podpatrzec wizazanke Oleczka może nie zawsze ma trafione ciuszki do jej figury ale ubiera sie kolorowo i pomysłowo. jest dla mnie dowodem na to ze pulchne osoby nie sa skazane na noszenie ciemnych bezkształtnych worków

jest w wieku podobnym do Ciebie to linki do jej zestawów , chyba sie nie obrazi ze je tu dałam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4262

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4154

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1696

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1274

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3359
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 09:24   #137
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
poruszaj sie troszke- postaw sobie jakis cel i do dzieła- ja tez cwicze, naprawde nie treba długo cwiczyc zeby osiagnac jakies efekty no i mniej jesc - w tym upale jest to do zrealizowania

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

proponowałabym Ci jesli chodzi o ciuszki podpatrzec wizazanke Oleczka może nie zawsze ma trafione ciuszki do jej figury ale ubiera sie kolorowo i pomysłowo. jest dla mnie dowodem na to ze pulchne osoby nie sa skazane na noszenie ciemnych bezkształtnych worków

jest w wieku podobnym do Ciebie to linki do jej zestawów , chyba sie nie obrazi ze je tu dałam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4262

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4154

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1696

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1274

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3359
Jestem pod wrażeniem, brawa dla Oleczki
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 19:43   #138
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie...

nie bijcie:P nie ma mnie obecnie w domu jestem na wczasach u mamy:P w niemczech z których gorąco i cieplutko pozdrawiam jak wrócę do domku postaram się poświęcić czas na ubieranie się buziaczki

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

a jesli chodzi o Olę ja też tak chcę umieć dobrać ciuchy właśnie tego nie potrafię dobierać ciuszków do siebie
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 20:20   #139
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Proszę pomóżcie...

Niemczech, niemczech... to tam, gdzie takie duże przeceny?
Odpoczywaj i piękniej

Olcia rzeczywiscie świetnie wygląda, widać jak bardzo cieszy ją moda i ubieranki 100% kobiecości, luzu i zadowolenia z siebie. Mam nadzieję, że nie obrazi się, że tutaj o niej chwilkę poplotkowałyśmy?

(Tak, jak obiecywałam, zrobiłam dzisiaj 10 km na rowerze ( dobra, to było do sklepu i z powrotem - bo pomieszkuję na przedmieściach ) i 6 km truchtobiegu i nie mam się gdzie pochwalić. Przepraszam, że się tu chwalę)


---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

errata: chodziło mi o Oleczkę, nie Olcię
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 15:14   #140
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Exclamation Dot.: Proszę pomóżcie...

moje drogie...błagam pomocy!!! mam takie ooo butki ...mój rozmiar jak mierzyłam przed zakupem były dobre a jak już wyszłam się przejść to dostałam strasznych odcisków co mam zrobić??znacie jakieś sposoby żeby nie mieć odcisków??odciski dostałam na boku dużego palca małego na małym palcu podajże i na piętach tak jakby mnie one obcierały i wtedy wyszły odciski... sprzedać ich nie chce bo mi się podobają a wyrzucić czy oddać komuśZałącznik 3269603 to szkoda bo troszkę kosztowały a poza tym to prezent od mojego ukochanego .... BŁAGAM POMOCY
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:26   #141
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Exclamation Dot.: Proszę pomóżcie...

Witajcie dawno tu nie zaglądałam i widzę, że wy też nie ...no ale to nic buty zatrzymałamnosze je do dziś są super piszę do Was kochane z Niemiec mieszkam tu już 3 miesiąc...moje kochanie pracuje a ja mogę spełniać swoje marzeniamianowicie chcę iść na studia:rolleyes :....ale dość chwalenia sięza dużo byście chciały wiedzieć piszę także tutaj na prośbę mojej mamy...jest załamana była u fryzjerki i twierdzi,że zepsuła jej włoski mama mówi,że nigdy nie miała dobrze dopasowanej fryzury do siebie i chciałaby waszej pomocy...mama pracuje na kuchni więc jak twierdzi musi myć głowę codziennie używa lakieru do włosów czasem podbiera gumę mojemu miśkowi ale ciii bo się dowie co ja uważam strasznie jej niszczy włoski....dlatego obie z mamą prosimy Was o rady...a dokładnie prosimy abyście spróbowały dobrać mamie jakiś makijaż do pracy na wyjście na codzień oraz fryzurkę a także poradzić jak mama mogłaby dbać o swoje włoski BARDZO PROSIMY O POMOC pozdrawiam Was kochane i wredne też i śle buziaczki ode mnie i mamy::c mok:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (28,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (29,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012.jpg (29,4 KB, 49 załadowań)
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:21   #142
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Pomocy jaką fryzurę mam dobrać??

Witajciemam swój wątek temat...nie wiem jak to się tam nazywa...ale tam żadna z Was się do mnie nie odzywa więc założyłam nowy wątek....piszę na prośbę mojej mamy...jest załamana była u fryzjerki i twierdzi,że zepsuła jej włoski mama mówi,że nigdy nie miała dobrze dopasowanej fryzury do siebie i chciałaby waszej pomocy...mama pracuje na kuchni więc jak twierdzi musi myć głowę codziennie używa lakieru do włosów czasem podbiera gumę mojemu miśkowi ale ciii bo się dowie co ja uważam strasznie jej niszczy włoski....dlatego obie z mamą prosimy Was o rady...a dokładnie prosimy abyście spróbowały dobrać mamie jakiś makijaż do pracy na wyjście na codzień oraz fryzurkę a także poradzić jak mama mogłaby dbać o swoje włoski BARDZO PROSIMY O POMOC pozdrawiamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (28,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (29,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012.jpg (29,4 KB, 11 załadowań)
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-06-09 o 13:52 Powód: Edyt;przez Moderatora-prosze nie dublowac tematu.Watki lacze.
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 15:35   #143
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Dot.: Pomocy jaką fryzurę mam dobrać??

Witam Panią moderator....mam taki problem,że chcę pomóc mamie dlatego założyłam nowy wątek ponieważ na mój nikt nie zagląda...
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 18:08   #144
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie...

Witajcie. Mam do Was takie pytanko noi poradę oczywiście...Dostałam od cioci sofę plus dwa fotele. Są one już stare ale bardzo mi się spodobały lecz niestety na fotelach materiał się już gdzieniegdzie starł... może miałybyście kochane jakieś propozycje jak je odnowić??mieszkam w Niemczech i ciężko mi się tutaj cokolwiek dowiedzieć na ten temat więc liczę na Was...pozdrawiam i liczę na wasze rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0566.jpg (116,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0568.jpg (96,5 KB, 7 załadowań)
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 23:30   #145
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Proszę pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez Dodka21 Pokaż wiadomość
Witajcie. Mam do Was takie pytanko noi poradę oczywiście...Dostałam od cioci sofę plus dwa fotele. Są one już stare ale bardzo mi się spodobały lecz niestety na fotelach materiał się już gdzieniegdzie starł... może miałybyście kochane jakieś propozycje jak je odnowić??mieszkam w Niemczech i ciężko mi się tutaj cokolwiek dowiedzieć na ten temat więc liczę na Was...pozdrawiam i liczę na wasze rady
Tu Ci na pewno coś doradzą.
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=59
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 16:41   #146
Dodka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bernkastel-Kues
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie...

Ooo dziękuje kochana nie znam się jeszcze na tej stronce i ostatnio też Was zaniedbałam...ale wiecie jak to jest..... ŻYCIE RAZ Z GÓRKI RAZ POD GÓRKĘ...nom ale dziękuje poczytam na pewno
__________________
www.radiocrazy-hits.pl NAJLEPSZE RADIO W SIECI
Dodka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.