Leczenie hormonalne - niekończący się okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-15, 13:47   #1
_sweetheart_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6

Leczenie hormonalne - niekończący się okres


Cześć dziewczyny. Od miesiąca bez przerwy mam okres (plamienie). Byłam u pani ginekolog 2 dni temu i stwierdziła, że wysiadły mi hormony Przpiesała mi więc tabletki antykoncepcyjne (Microgynon) i tutaj zaczynają się schody i moje pytanie... Powiedziała mi, że niestety ale przytyję

I tutaj proszę Was o pomoc... Mam "zjeść" tylko jedno opakowanie, by wyrównać okres. Ile po 1 opakowaniu tego świństwa mogę przytyć? I czy ciężko jest schudnąć po takim leczeniu?

Ćwiczę / tańczę właściwie codziennie. Wizażanki pomocy
_sweetheart_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:05   #2
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

Ja pitolę, ZMIEŃ LEKARZA. Jej poziom wiedzy i sposób leczenia zaprowadzą Cię tylko do gorszego zaułku!

Po pierwsze, tabletki antykoncepcyjne NIE LECZĄ! Wypisując Ci antyki lekarka problem ZBAGATELIZUJE. Powinnaś zrobić badania, zobaczyć co nie gra, dostać odpowiednie leki, a nie środki antykoncepcyjne!

Po drugie, przytyjesz?! Kolejny farmazon padający z ust tej lekarki od siedmiu boleści... W dzisiejszych czasach antyki nie zatrzymują ciągle wody i są naprawdę dobrze znoszone przez większość kobiet i tyją tylko nieliczne - ale to i tak głównie powód wzmożonego apetytu. Nie znam nikogo, kto przytyłby bezpośrednio z powodu tabletek.

Jedno opakowanie antyków więcej Ci w organizmie namiesza niż to warte... NIE POWINNO się brać hormonów na tak krótki okres czasu! To zamach na własne ciało!

JP, normalnie brak mi słów, wszystko mi opadło. Nie mogę uwierzyć w tak niskie kompetencje tej lekarki. Uciekaj od niej czym prędzej.

Edytowane przez Lia89
Czas edycji: 2012-06-15 o 14:06
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:06   #3
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

Chyba źle zrozumiałaś z tym przytyciem? nie bierz tego, tylko uciekaj do innego lekarza póki możesz, zrób badania, niech ktoś inny się Tobą zajmie, bo na głupszą istotę nie moglas trafić
masakra.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:11   #4
_sweetheart_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

Niby dlaczego tak twierdzicie? To najlepsza, prywatna lekarka jaka u mnie jest. Zawsze z wszystkiego mnie wyleczyła. Leczy także w Łodzi i Stanach, wiem też, że przyjeżdzają do niej kobiety mieszkające po setki km stąd
_sweetheart_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:14   #5
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

Myślisz, że my jakieś głupie jesteśmy? Same bierzemy antyki, wiemy sporo o hormonach i ich roli w organizmie. Same niejednokrotnie miałyśmy różnej maści problemy. Osobiście byłam u wielu ginekologów i kiedy ktoś mnie faszerował podejrzanymi lekami - do tego nie chciał wysłać na badania - od razu uciekałam do innego. I wiesz co? Teraz przynajmniej mam wszystko pod kontrolą. Wiem co mi dolega, jak się leczyć. W końcu trafiłam do kompetentnego lekarza, który wyśmiał poprzednich.

To, że lekarka ma "dobrą" opinię o niczym nie świadczy. Też byłam u takiego. Renoma na całe województwo. Omal mnie nie przekręcił.

Edytowane przez Lia89
Czas edycji: 2012-06-15 o 14:15
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:16   #6
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

Cytat:
Napisane przez _sweetheart_ Pokaż wiadomość
Niby dlaczego tak twierdzicie? To najlepsza, prywatna lekarka jaka u mnie jest. Zawsze z wszystkiego mnie wyleczyła. Leczy także w Łodzi i Stanach, wiem też, że przyjeżdzają do niej kobiety mieszkające po setki km stąd
Po tabletkach anty się nie tyje. One ew. zatrzymują wode w organizmie, ale nie ma na to jakiejkolwiek reguły, gdyz kazda kobieta jest inna, ma inna gospodarke hormonalna i tabletki na kazda kobiete dzialaja inaczej.
Nie mozliwe ze jest najlepsza, z taka wiedza, a raczej niewiedza ogarnij się, nie bierz tych hormonow i idz do innego lekarza, bo ta najwyrazniej zdziera z ciebie pieniadze, wciska co popadnie i spławia tak się hormonami nie leczy.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:20   #7
_sweetheart_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

Czyli 150 zł wywalone w błoto Ta lekarka to Agata Karowicz-Bilińska, zastępuje Ryszarda Warocha, który niestety zmarł

A może Wy mi kogoś polecicie? Mieszkam w Kaliszu
_sweetheart_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 14:21   #8
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

tu jest temat o dobrych lekarzach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711
nad wątkiem jest narzędzie "przeszukaj ten wątek" może coś znajdziesz
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:30   #9
_sweetheart_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

No to załamałam się totalnie, wydałam całą kase na nią a krew ucieka i słabnę... Obym znalazła kogoś dobre i niedrogiego
_sweetheart_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:36   #10
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Leczenie hormonalne - niekończący się okres

Tak w ogóle, to jej pomysł z antykami jest beznadziejny jeszcze dlatego, że one mogą w ogóle nic nie zrobić (poza namieszaniem w organizmie). Wiele kobiet przez pierwsze 3 miesiące miewa częste plamienia. W Twoim przypadku to byłaby naprawdę wielka katastrofa. Szukaj lekarza jak najprędzej, bo ciągłe krwawienie jest niebezpieczne.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.