Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 18:58   #3931
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jejku jejku, wieki u was nie bylam
ale no... czasu malo, dwojke ogarnac nie ma lekko. znaczy daje sobie spokojnie rade, ale na pogaduchy o kosmetykach czasu brak. na jakies zabiegi ze soba tez ale zeby nie bylo, chodze czysta (poki mloda na mnie nie uleje).
w ogole to no... u mlodej sie zaczynaja juz problemy ze skora. testowalam rozne roznosci u niej, rowniez z kosmetykow naturalnych, jestem na diecie... ale nie... nie wyszlo... to kombinowalam z aptecznymi... nawet podkulilam ogon i rzeczy z parafina testowalam... tutaj wrecz pogorszenie - czyli jednak parafina i olej mineralny to swinstwo no i stanelo na physiogel calming relief. daje rade a z natury to weleda do mycia, do pupy... i tez lubimy krem martiny gebhardt dla dzieciaczkow.
ja na swoje sflaczale cialo stosuje welede - mieszanka olejow dzika roza - uwielbiam! i moze kiedys z flaka zrobi sie cos bardziej pokazowego. uzywam tez do twarzy, bo na kombinowanie nie ma czasu, a gebie to chyba sluzy - wygladam w miare nic nie robiac specjalnie.

moze macie jakies super hity dla mnie? jakas szybka sciaga?
cześć Kochana
wieki całe!
Ucałuj Małą i Florka koniecznie! Teraz jest starszym bratem - poważna funkcja

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,

Proszę doradźcie mi jakiś kosmetyk dla mega przesuszonej skóry twarzy 30+
Moja skóra nie lubi wosku pszczelego.
Pożądana konsystencja kremu Nivea


Widzę tu znajome twarze! Wracam po 4 letniej przerwie z wizażem. Przerwa była spowodowana złymi wydarzeniami z mojego życia osobistego. Zło nie płynęło bezpośrednio z wizażu, ale tu miało swój początek...
hej

Jak fajnie Cię widzieć!
I przykro czytać to, co małymi literami napisałaś.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 21:12   #3932
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja polecę Martina Gebhardt , któryś z kremów, ponownie, bo mi bardzo służyły. One są bardzo konkretnej konsystencji, tak jak krem Nivea właśnie. Super na przesuszenia np . ten wydaje się dość sensowny i krótki skład: SHEA Krem z masłem shea do cery wrażliwej i alergicznej. Szczerze polecam spróbować.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja zimą przesuszoną skórę ratowałam kremem emolientowym Beyond Organic (130 ml) KLIK
Dziękuje. Poczytam w weekend o tych kremach. Musze teraz kupić w końcu coś co zadowoli moja suchą jak pustynia cere.
Dziś zrobiłam peeling i nałożyłam ampułkę Alterra. Skóra jest ładnie napięta ale suchość pozostaje

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hej

Jak fajnie Cię widzieć!
I przykro czytać to, co małymi literami napisałaś.....

Jak miło że mnie tu ktoś jeszcze pamięta

Dziś zupełnie przypadkiem odwiedziłam Sephore.
Pat&Rub na szczęście wyprzedane
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 21:40   #3933
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Śliczne zdjęcie


I ja wklejam:
- tonik Saisona, żyworódka (to druga buteleczka), maseczka Tiaki (prezent) oraz mnóstwo próbek - zakupione przez Susabee ;
- szampon Moo Goo - bardzo udany, chyba postawię na równi z ulubieńcem ogórkowym Yes to;
- Jasmine Night Conditioner - zdobycz z TkMaxx;
- BB So bio 01 - po drugiej warstiwe krycie jak należy, jedynie na lato odcień mógłby być ciemniejszy, ale i tak jestem zadowolona z zakupu;
- lakier Zao - na zdjęciu wyszedł bardzo różowy, po pomalowaniu wpada trochę w pomarańcz i staje się bardzo ciekawy, wygląda super
A ja przetestowałam już prawie wszystkie próbki od Ciebie i najbardziej przypasował mi peeling enzymatyczny Centifolia (co za zapach - przecudna, słodka róża i jaka przyjemność używania, a skóra mega zadowolona no i pojemność "do zużycia", a nie jak u Phenome ) oraz krem pod oczy Pine Bark 100% Pure, ale na noc, bo na dzień to za bardzo polubił się z tuszem Avril i razem robią mi pandę
Myjadło Andalou też fajne, ale ja jednak zostanę chyba przy zestawie micel + mydło, czasem olejek + micel+ mydło (ten olejek do demakijażu Florame bardzo fajny- w przeciwieństwie do olejku jaśminowego pod prysznic od nich, który nawet nie leżał koło jaśminu i ma wręcz nijaki zapach (może jakiś zepsuty mi się trafił )- przyjemność używania żadna, dzisiaj go wywaliłam ). A Ty co o nim sądzisz??
Co innego ich mydło jaśminowe w kostce- na razie tylko wącham, bo używam migdałowego, które jest naprawdę super!
Lakier cudny- ja też na co dzień używam nudziaków, ale na urlopie chętnie zaszalałabym, zwłaszcza z pedi, chociaż mani też wyglądałoby pewnie fajnie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-07-15 o 21:51
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 21:55   #3934
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dziękuje. Poczytam w weekend o tych kremach. Musze teraz kupić w końcu coś co zadowoli moja suchą jak pustynia cere.
Dziś zrobiłam peeling i nałożyłam ampułkę Alterra. Skóra jest ładnie napięta ale suchość pozostaje




Jak miło że mnie tu ktoś jeszcze pamięta

Dziś zupełnie przypadkiem odwiedziłam Sephore.
Pat&Rub na szczęście wyprzedane

nie mogłabym Cię nie pamiętać
co do p&r - są wyprzedaże na stronie ostatnio załapałam się na jakąś jednodniową wyprzedaż kilku pozycji za połowę ceny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 22:02   #3935
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Anula- przyszedł już może Twój primer Pore Tight z iherba- ciekawa jestem Twoich wrażeń
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 22:17   #3936
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

kakulinka - tez cie kojarze i tez polecam martine... shea nie testowalam, ale jest ponoc bardzo lagodna. na moj przesusz masakryczny z czerwonymi sucharami zaognionymi dzialal jedynie wlasnie krem martiny - ja stosowalam ten z roza, uwielbiam do tej pory.
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Gratuluje koleżance Ja jeszcze nie rozpakowałam brzucha i niecierpliwie się już do tego nieładu w moim życiu. Kombinuje jak ja sobie dam radę, aby nie chodzić właśnie zaniedbana, muszę postawić na szybkie w działaniu kosmetyki. Martwię się o skórę mojej dzidzi, bo jak wda się we mnie z wrażliwością. Dobrze, że znam tyle naturalnych produktów. Welede i Martina Gebhardt dla dzieci to już przetestowałam na sobie zapobiegawczo i wiele dziewczyn poleca. Także wiem co kupić, tak mniej więcej. Choć na te pierwsze dni to już wiem, że nic nie stosować. Mam nadzieję, że damy sobie radę. Najgorsze to chyba te pieluchy, bo te eko jednorazowe są tak drogie pieruńsko, a mi się nie będzie chciało prać tetry czy muślinu, ale jak trzeba będzie, coż... na razie kupiłam bella.
drogeria dm ma tutaj wsrod swoich pieluch babylove wlasnie tez serie eko i spoko sa te pieluchy. wieksze, nie takie mieciutkie, ale nie smierdza chemia. moze i rossmann jakas alternatywe stworzy?
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
losek78 My używamy pieluchy babydream, odradzam pampers - są perfumowane. Co do pielęgnacji, to dla Ciebie polecam olejki, są najszybsze w pielęgnacji A czasu będzie naprawdę mało, zwłaszcza na początku....

cloche Gratulacje!!!
dzieki ja tez lubie pieluchy babydream i fakt, do pielegnacji mlodej mamy oleje sa niezastapione!
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Kupiłam Bella pieluszki (z green tea extract) i drugie Babydream.
Bella są w dotyku takie bardziej "naturalne". Dada polecali w szkole rodzenia, mam pod ręką biedronkę jakby co. Jeszcze chusteczki w Auchan wynalazłam takie sensitive z olejami, bez pegów, parabenów itp. a drugie Babydram sensitive różowe.
babydream rozowe bardzo lagodne sa i sklad dalej maja dobry, uzywam dalej i znowu nawet na czerwonej szyji Niny nie balam sie ich uzyc, nie podraznily.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cześć Kochana
wieki całe!
Ucałuj Małą i Florka koniecznie! Teraz jest starszym bratem - poważna funkcja
dzieci wycalowane, codziennie ich zacalowuje wez no napisz co tam slychac i podrzuc jakies super hity kosmetyczne
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 23:59   #3937
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63072206]A ja przetestowałam już prawie wszystkie próbki od Ciebie i najbardziej przypasował mi peeling enzymatyczny Centifolia (co za zapach - przecudna, słodka róża i jaka przyjemność używania, a skóra mega zadowolona no i pojemność "do zużycia", a nie jak u Phenome ) oraz krem pod oczy Pine Bark 100% Pure, ale na noc, bo na dzień to za bardzo polubił się z tuszem Avril i razem robią mi pandę
Myjadło Andalou też fajne, ale ja jednak zostanę chyba przy zestawie micel + mydło, czasem olejek + micel+ mydło (ten olejek do demakijażu Florame bardzo fajny- w przeciwieństwie do olejku jaśminowego pod prysznic od nich, który nawet nie leżał koło jaśminu i ma wręcz nijaki zapach (może jakiś zepsuty mi się trafił )- przyjemność używania żadna, dzisiaj go wywaliłam ). A Ty co o nim sądzisz??
Co innego ich mydło jaśminowe w kostce- na razie tylko wącham, bo używam migdałowego, które jest naprawdę super!
Lakier cudny- ja też na co dzień używam nudziaków, ale na urlopie chętnie zaszalałabym, zwłaszcza z pedi, chociaż mani też wyglądałoby pewnie fajnie [/QUOTE]

Peeling też bardzo lubię, czasem robię według instrukcji i efekt jest naprawdę ekstra, ale i pozostawiony tylko na jakiś czas na twarzy też daje radę.
Jeśli chodzi o Andalou, to pod koniec drugiego opakowania zaczął mi podrażniać twarz i odetchnęłam z ulgą gdy się skończył, a przez tyle miesięcy nic się nie działo i był moim najlepszym myjadłem.
Teraz używam aloesowy żel do mycia Eubiona ( jest ok), na zmianę z arganowym 100% pure.
Olejek do demakijażu Florame to najlepszy produkt jaki dotychczas od nich miałam. A z olejkiem pod prysznic to faktycznie coś chyba było nie tak, bo ani nie mył za dobrze, ani nie pielęgnował, no i ten zapach tak jak napisałaś - nijaki.
Ja za to jestem zachwycona Twoim primerem Body Verde, dzisiaj (przez przypadek) po nałożeniu zostawiłam go dłużej na twarzy i efekt mnie oczarował. Skóra wygląda po nim przepięknie, gładka, aksamitna, pory zwężone W międzyczasie używałam dwa razy pod makijaż, ale efektów żadnych nie widziałam, bo właściwie od razu nakładałam podkład, a dzisiaj taki zachwyt Dzięki wielkie za próbkę
W planach mam zamówienie na violey, kusi mnie tam mocno serum Santaverde... Jesli coś chcesz z violey - pisz , na dniach będę składać zamówienie.
A Ty jakie masz zachcianki?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 11:30   #3938
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Piękny ten lakier
Kurczę, kuszą mnie te wody Saisony, będę pamiętać o żyworódce
Zrobię odlewki i sobie popróbujesz czy warto kupować, wyślę pod koniec sierpnia z Poznania - do tego czasu zapewne zdążę otworzyć.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 12:47   #3939
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cześć
Chwalę się najnowszymi nabytkami i proszę o radę.

Jaki krem z naturalnym składem polecacie na siniaki i stłuczenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (153,5 KB, 54 załadowań)
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 13:33   #3940
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
A te chusteczki Babydream rożowe składowo nawet ok, tylko suche mi się wydają? Przetestujemy, zobaczymy.

Mam nadzieję, że damy radę, byleby przetrwać te najgorsze początki, dobra organizacja się liczy. Teściowa i mąż będą na początek pomagać. Damy radę.
Kochana ja polecam trik z wodą, jeśli chusteczki są za suche, to lekko zamoczyć w wodzie, poza tym, zwłaszcza Zimą, chusteczki są zimne i dzieci za nimi nie przepadają i wtedy można zamoczyć w ciepłej wodzie, żeby miały przyjemniejszą temp.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Dziś przyszło zamówienie z e-naturalnie: tonik z glukonolaktonem, glinka zielona i rozowa, hrdrolat z zielonej herbaty i olejek oregano. Wągry powinny się już bać słysząc ta całą mieszankę (mam nadzieje ze sie boją ;p)
Mają czego

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Olejek do demakijażu Florame to najlepszy produkt jaki dotychczas od nich miałam. A z olejkiem pod prysznic to faktycznie coś chyba było nie tak, bo ani nie mył za dobrze, ani nie pielęgnował, no i ten zapach tak jak napisałaś - nijaki.
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zrobię odlewki i sobie popróbujesz czy warto kupować, wyślę pod koniec sierpnia z Poznania - do tego czasu zapewne zdążę otworzyć.
To poproszę również o odrobinę tego olejku do demakijażu F, o ile go zabierasz

Dziwi mnie opinia o olejku pod prysznic. Zapach to kwestia gustu, przyznam, że mój nie pachnie czystym jaśminem, ale ma dodatek czegoś słodkiego, w każdym razie całość i tak jest dla mnie przyjemna, natomiast pielęgnacja jest namacalna i naoczna w moim przypadku, odżywia i natłuszcza wyraźnie, że nie muszę niczym już po użyciu smarować skóry, nie jeden olej/masło by się powstydziło Co do skuteczności mycia, to na pewno nie czyści jakoś spektakularnie, do takiego odświeżenia porannego mi bardzo pasuje, czy na wieczór, jak się zbyt mocno nie spocę

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Cześć
Chwalę się najnowszymi nabytkami i proszę o radę.

Jaki krem z naturalnym składem polecacie na siniaki i stłuczenia?
Na siniaki i stłuczenia okład z octu i żel aloesowy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 13:51   #3941
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nie wiem czy we właściwym temacie pytam,ale wspominałyście o Babydream ,więc spytam tutaj
Jest taki krem Babydream z tlenkiem cynku i bez parafiny , przeciw odparzeniom na kwc,w różowej tubce. Ten dokładnie:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...sensitive.html

Czy on jest jeszcze dostępny?Nigdzie nie mogłam go wczoraj znaleźć w Rossie
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 15:10   #3942
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63073026]Anula- przyszedł już może Twój primer Pore Tight z iherba- ciekawa jestem Twoich wrażeń [/QUOTE]
tak doszedł już dawno, ale mam jeszcze 100% pure, więc nieprędko go otworzę....
i co, to on zapychał???
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość



dzieci wycalowane, codziennie ich zacalowuje wez no napisz co tam slychac i podrzuc jakies super hity kosmetyczne

Jak chcesz obaczyć czego obecnie używam to zapraszam na bloga, bo za długo by pisać ale dla wrażliwców to raczej niewiele tam znajdziesz....
Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Cześć
Chwalę się najnowszymi nabytkami i proszę o radę.

Jaki krem z naturalnym składem polecacie na siniaki i stłuczenia?

przyjemne zakupy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:32   #3943
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Peeling też bardzo lubię, czasem robię według instrukcji i efekt jest naprawdę ekstra, ale i pozostawiony tylko na jakiś czas na twarzy też daje radę.
Jeśli chodzi o Andalou, to pod koniec drugiego opakowania zaczął mi podrażniać twarz i odetchnęłam z ulgą gdy się skończył, a przez tyle miesięcy nic się nie działo i był moim najlepszym myjadłem.
Teraz używam aloesowy żel do mycia Eubiona ( jest ok), na zmianę z arganowym 100% pure.
Olejek do demakijażu Florame to najlepszy produkt jaki dotychczas od nich miałam. A z olejkiem pod prysznic to faktycznie coś chyba było nie tak, bo ani nie mył za dobrze, ani nie pielęgnował, no i ten zapach tak jak napisałaś - nijaki.
Ja za to jestem zachwycona Twoim primerem Body Verde, dzisiaj (przez przypadek) po nałożeniu zostawiłam go dłużej na twarzy i efekt mnie oczarował. Skóra wygląda po nim przepięknie, gładka, aksamitna, pory zwężone W międzyczasie używałam dwa razy pod makijaż, ale efektów żadnych nie widziałam, bo właściwie od razu nakładałam podkład, a dzisiaj taki zachwyt Dzięki wielkie za próbkę
W planach mam zamówienie na violey, kusi mnie tam mocno serum Santaverde... Jesli coś chcesz z violey - pisz , na dniach będę składać zamówienie.
A Ty jakie masz zachcianki?
A które to serum tak Cię kusi?
Ja miałam nic nie kupować, ale wypatrzyłam to na czarną godzinę https://www.violey.com/en/dado-sens-...m_p_19958.html
Co o tym myślisz?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak doszedł już dawno, ale mam jeszcze 100% pure, więc nieprędko go otworzę....
i co, to on zapychał???


Jak chcesz obaczyć czego obecnie używam to zapraszam na bloga, bo za długo by pisać ale dla wrażliwców to raczej niewiele tam znajdziesz....


przyjemne zakupy
Przestałam go wtedy używać, bo przyszły mi kremy z Saisona BB i z filtrem, ale to pomyłka jakaś, bo oba bielą i zostawiają warstwę na skórze, więc odłożyłam do opalania , a o tym primerze chwilowo zapomniałam, bo zaczęłam używać próbki od Ciebie (puder do ciała Hauschka ) i jest super!
Muszę jeszcze jedno podejście zrobić i zobaczę
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:51   #3944
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Cześć
Chwalę się najnowszymi nabytkami i proszę o radę.

Jaki krem z naturalnym składem polecacie na siniaki i stłuczenia?
Ciekawią mnie te nowe balsamy do ciała JMO, daj znać co o nich myślisz

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

To poproszę również o odrobinę tego olejku do demakijażu F, o ile go zabierasz

Dziwi mnie opinia o olejku pod prysznic. Zapach to kwestia gustu, przyznam, że mój nie pachnie czystym jaśminem, ale ma dodatek czegoś słodkiego, w każdym razie całość i tak jest dla mnie przyjemna, natomiast pielęgnacja jest namacalna i naoczna w moim przypadku, odżywia i natłuszcza wyraźnie, że nie muszę niczym już po użyciu smarować skóry, nie jeden olej/masło by się powstydziło Co do skuteczności mycia, to na pewno nie czyści jakoś spektakularnie, do takiego odświeżenia porannego mi bardzo pasuje, czy na wieczór, jak się zbyt mocno nie spocę
Nie ma sprawy


Wczoraj na ll widziałam, że JMO ma teraz piankę i lakier do włosów:
https://www.lovelula.com/products/jo...ing-foam-177ml
https://www.lovelula.com/products/jo...ir-spray-236ml
Tylko z tymi cenami mocno przesadzają

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63090086]A które to serum tak Cię kusi?
Ja miałam nic nie kupować, ale wypatrzyłam to na czarną godzinę https://www.violey.com/en/dado-sens-...m_p_19958.html
Co o tym myślisz?
)[/QUOTE]

A to mi się marzy https://www.violey.com/en/santa-verd...m_p_26369.html

Ty masz nosa do wyszukiwania dobrych kosmetyków, więc może będzie dobre. Jeśli chodzi o naczynka, to ja mam na wish liście Miessence http://www.beautifullyorganic.co.uk/...gel-p-856.html
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 16:40   #3945
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ciekawią mnie te nowe balsamy do ciała JMO, daj znać co o nich myślisz



Nie ma sprawy


Wczoraj na ll widziałam, że JMO ma teraz piankę i lakier do włosów:
https://www.lovelula.com/products/jo...ing-foam-177ml
https://www.lovelula.com/products/jo...ir-spray-236ml
Tylko z tymi cenami mocno przesadzają

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



A to mi się marzy https://www.violey.com/en/santa-verd...m_p_26369.html

Ty masz nosa do wyszukiwania dobrych kosmetyków, więc może będzie dobre. Jeśli chodzi o naczynka, to ja mam na wish liście Miessence http://www.beautifullyorganic.co.uk/...gel-p-856.html
trochę ten alko mi nie pasuje, ale za to 2 rodzaje alg bardzo, bo u mnie algi ładnie tonizują podrażnienia
To serum Santaverde super i jeszcze nie takie drogie, jak te ich wcześniejsze sera; na naczynka na pewno też się nada, bo ma ruszczyk na 2-gim miejscu w składzie http://leczniczeziola.pl/1933/ruszczyk-kolczasty
http://www.aptekagemini.pl/butchers-...-100-kaps.html
http://www.panacea.pl/articles.php?id=3207
JMO - bez alko, więc kiedyś na pewno się skuszę, ale ta cena...
Miałam próbkę balsamu geranium & grapefruit i bardzo mi się podobał, a zapach to o wiele bardziej niż blood orange & vanilla, który był dla mnie zbyt duszący

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-07-16 o 17:01
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 17:40   #3946
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63090086]A które to serum tak Cię kusi?
Ja miałam nic nie kupować, ale wypatrzyłam to na czarną godzinę https://www.violey.com/en/dado-sens-...m_p_19958.html
Co o tym myślisz?

Przestałam go wtedy używać, bo przyszły mi kremy z Saisona BB i z filtrem, ale to pomyłka jakaś, bo oba bielą i zostawiają warstwę na skórze, więc odłożyłam do opalania , a o tym primerze chwilowo zapomniałam, bo zaczęłam używać próbki od Ciebie (puder do ciała Hauschka ) i jest super!
Muszę jeszcze jedno podejście zrobić i zobaczę [/QUOTE]

puder hauschka jest najlepszy
cieszę się, że Ci też pasuje
ja ten primer z iherba pewnie dopiero jesienią wypróbuję...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 22:58   #3947
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

właśnie kończę (dzięki koshatka ) mydełko z Australii od
https://moogoo.com.au/ground-oatmeal-cleansing-bar.html
Bardzo milusie mydełko
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 23:07   #3948
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63091786] trochę ten alko mi nie pasuje, ale za to 2 rodzaje alg bardzo, bo u mnie algi ładnie tonizują podrażnienia
To serum Santaverde super i jeszcze nie takie drogie, jak te ich wcześniejsze sera; na naczynka na pewno też się nada, bo ma ruszczyk na 2-gim miejscu w składzie http://leczniczeziola.pl/1933/ruszczyk-kolczasty
http://www.aptekagemini.pl/butchers-...-100-kaps.html
http://www.panacea.pl/articles.php?id=3207
JMO - bez alko, więc kiedyś na pewno się skuszę, ale ta cena...
Miałam próbkę balsamu geranium & grapefruit i bardzo mi się podobał, a zapach to o wiele bardziej niż blood orange & vanilla, który był dla mnie zbyt duszący [/QUOTE]

Alko trochę wysoko, zwłaszcza jak na kosmetyk dla cery wrażliwej i naczynkowej. Może są jakieś opinie w necie? W ciemno chyba bym nie wzięła.
To serum to chyba sobie kupię za trud remontowo - przeprowadzkowy i wszystkie prace z tym związane
Może też gdzieś dorwę próbkę nowego balsamu.
Dla mnie zapach orange & vanilla boski, może kiedyś trafię na dobre promo i znowu sobie sprawię.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 23:32   #3949
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
właśnie kończę (dzięki koshatka ) mydełko z Australii od
https://moogoo.com.au/ground-oatmeal-cleansing-bar.html
Bardzo milusie mydełko
Dzięki Sylwii.
To mydełko jest boskie, zakochałam się. Fajniejsze niż te irlandzkie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 23:51   #3950
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
puder hauschka jest najlepszy
cieszę się, że Ci też pasuje
ja ten primer z iherba pewnie dopiero jesienią wypróbuję...
Ciekawe, jak u Ciebie się spisze, bo gdyby nie zapychał jednak, to działanie ma fajne i nieźle matuje rozświetlając jednocześnie skórę- nie wiem, jak to możliwe ; w każdym razie- podoba mi się, tylko mało go jest i trudno dostępny, w sensie- trzeba jednak wlec przez ten ocean

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Alko trochę wysoko, zwłaszcza jak na kosmetyk dla cery wrażliwej i naczynkowej. Może są jakieś opinie w necie? W ciemno chyba bym nie wzięła.
To serum to chyba sobie kupię za trud remontowo - przeprowadzkowy i wszystkie prace z tym związane
Może też gdzieś dorwę próbkę nowego balsamu.
Dla mnie zapach orange & vanilla boski, może kiedyś trafię na dobre promo i znowu sobie sprawię.
Należy Ci się- widać już koniec tych prac chociaż??
Sporo sklepów ma to serum w ofercie, a w firmowym jest to topseller nawet; opinii jednak nie znalazłam; może zaryzykuję jednak
Gdyby mi nie pasowało, to tż zużyje (jest go aż 50ml, ale spoko )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 12:13   #3951
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy we właściwym temacie pytam,ale wspominałyście o Babydream ,więc spytam tutaj
Jest taki krem Babydream z tlenkiem cynku i bez parafiny , przeciw odparzeniom na kwc,w różowej tubce. Ten dokładnie:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...sensitive.html

Czy on jest jeszcze dostępny?Nigdzie nie mogłam go wczoraj znaleźć w Rossie
Kiedyś w Rossie był zielony krem dla dzieci calendula i on miał cynk na drugim miejscu w składzie, był super. Ten sensitive moim zdaniem słaby. Ja używam dla dziecka ten:
http://www.naturativ.pl/sklep/p-148-...uszkowe-sweet/
Jest na oleju, nie na wodzie i daje radę. Dobra jest teś weleda (baby creme). Poza tym na odparzenia pupy nie polecam pieluszek pampers. Używamy babydream i one moim zdaniem bardziej oddychają.


Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Cześć
Chwalę się najnowszymi nabytkami i proszę o radę.

Jaki krem z naturalnym składem polecacie na siniaki i stłuczenia?
Na siniaki polecam czysty żel z aloesu santaverde:
https://www.ekodrogeria.pl/balsamyml...529220010.html

Nabytki super Wszystkie firmy znam i bardzo lubię. Nie używałam jeszcze tej maseczki nawilżającej JMO. Co o niej możesz powiedzieć?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 13:56   #3952
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dzięki Sylwii.
To mydełko jest boskie, zakochałam się. Fajniejsze niż te irlandzkie.
ja bardziej polubiłam irlandzkie, bo mogłam je używać do buzi, a moogoo mnie wysuszało na buzi.

kakulinka, miło cię znów widzieć
a zimstange, super zakupy!
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-07-17 o 13:58
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 19:26   #3953
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dzięki Sylwii.
To mydełko jest boskie, zakochałam się. Fajniejsze niż te irlandzkie.
Pytałam niedawno o promo na MooGoo i dowiedziałam się, że czasem robią 2 produkty w cenie 1 , chciałabym na takie coś trafić.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63101756]Ciekawe, jak u Ciebie się spisze, bo gdyby nie zapychał jednak, to działanie ma fajne i nieźle matuje rozświetlając jednocześnie skórę- nie wiem, jak to możliwe ; w każdym razie- podoba mi się, tylko mało go jest i trudno dostępny, w sensie- trzeba jednak wlec przez ten ocean


Należy Ci się- widać już koniec tych prac chociaż??
Sporo sklepów ma to serum w ofercie, a w firmowym jest to topseller nawet; opinii jednak nie znalazłam; może zaryzykuję jednak
Gdyby mi nie pasowało, to tż zużyje (jest go aż 50ml, ale spoko )[/QUOTE]

Jesteśmy bliżej niż dalej (jeszcze sporo dla tż zostało), ale już jako tako to wszystko wygląda Dla mnie została najprzyjemniejsza część - dodatki
Ok, jutro lub pojutrze będę zamawiać.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 21:30   #3954
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Na siniaki polecam czysty żel z aloesu santaverde:
https://www.ekodrogeria.pl/balsamyml...529220010.html

Nabytki super Wszystkie firmy znam i bardzo lubię. Nie używałam jeszcze tej maseczki nawilżającej JMO. Co o niej możesz powiedzieć?
Takiego żelu właśnie szukałam! Z takim składem Dzięki

Maseczki jeszcze nigdy nie miałam, skusiła mnie promocja Dam znać jak już wypróbuję.
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 11:23   #3955
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Takiego żelu właśnie szukałam! Z takim składem Dzięki

Maseczki jeszcze nigdy nie miałam, skusiła mnie promocja Dam znać jak już wypróbuję.
Proszę bardzo Polecam się na przyszłość
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 19:48   #3956
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Pytałam niedawno o promo na MooGoo i dowiedziałam się, że czasem robią 2 produkty w cenie 1 , chciałabym na takie coś trafić.



Jesteśmy bliżej niż dalej (jeszcze sporo dla tż zostało), ale już jako tako to wszystko wygląda Dla mnie została najprzyjemniejsza część - dodatki
Ok, jutro lub pojutrze będę zamawiać.
Dzięki ,podzielę się oczywiście
Wczoraj w TKM namierzyłam nową dla mnie firmę i od razu serum do wrażliwej, ale olejowe, więc będę mieszać http://www.skinessence.ca/store/p10/...tive_Skin.html
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 23:37   #3957
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;63206871]Dzięki ,podzielę się oczywiście
Wczoraj w TKM namierzyłam nową dla mnie firmę i od razu serum do wrażliwej, ale olejowe, więc będę mieszać http://www.skinessence.ca/store/p10/...tive_Skin.html[/QUOTE]


Zamówienie złożone. Nie oparłam się chęci wypróbowania serum Santaverde i jeszcze wzięłam od nich żel do mycia twarzy. Teraz niecierpliwie czekam na paczkę.
Też widziałam te kosmetyki, jednak nie przyglądałam się za bardzo, by nic mnie nie kusiło

Brałaś jakąś wodę-tonik Saisona? Dzisiaj otworzyłam swoją Repair i zapowiada się obiecująco.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 09:26   #3958
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Kochane, mam pytanie. Czy dalej te szampony rosyjskie z babcią na okładce uznajecie za naturalne? Po chyba 6 czy 7 miesięcznej przerwie kupiłam je i zauważyłam, że nie mają już 600 a 550ml. W trakcie używania, jakoś po tygodniu zaważyłam, że zaczyna mnie czasami skóra głowy swędzieć i looknęłam na skład. Widzę, że skład się już kompletnie zmienił, np. pojawiło się sodium laureth sulfate. Zużyję już do końca, trudno, ale chyba więcej nie kupię. A jak to jest u was? I jak z resztą rosyjskich szamponów? Jakie w ogóle teraz szampony są top i hit, co polecacie (w przyzwoitej cenie ).
Ponawiam również pytanie o cerę naczynkową. Byłam u dermatologa tak jak polecałyście, ale babeczka powiedziała, że mam tylko kilka pękniętych naczynek, że tragedii nie ma. Kazała się nie opalać (nie opalam się), nie chodzić na solarium (nigdy nie byłam), ograniczyć kawę (nie piję się od 3-4 lat), nie chodzić do sauny (nie chodzę), uważać z treningami (to akurat robię codziennie), nie jeść ostrych przypraw (jem bardzo rzadko bo nie przepadam). Przepisała oczywiście jakiś krem, ale darowałam go sobie. Co wy polecicie? Nie mam pojęcia jak o tą cerę zadbać. Tym bardziej, że jak widać czynniki zewnętrzne są niemal do zera wykluczone.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2016-07-21 o 09:30
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 10:24   #3959
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kochane, mam pytanie. Czy dalej te szampony rosyjskie z babcią na okładce uznajecie za naturalne? Po chyba 6 czy 7 miesięcznej przerwie kupiłam je i zauważyłam, że nie mają już 600 a 550ml. W trakcie używania, jakoś po tygodniu zaważyłam, że zaczyna mnie czasami skóra głowy swędzieć i looknęłam na skład. Widzę, że skład się już kompletnie zmienił, np. pojawiło się sodium laureth sulfate. Zużyję już do końca, trudno, ale chyba więcej nie kupię. A jak to jest u was? I jak z resztą rosyjskich szamponów? Jakie w ogóle teraz szampony są top i hit, co polecacie (w przyzwoitej cenie ).
Z rosyjskimi kosmetykami to jest bardzo podejrzana sprawa. Poza sprytnym podawaniem składów sugerującym niezwykłe bogactwo składników aktywnych ważny jest też ponoć kraj pochodzenia, bo pozornie te same produkty mogą być produkowane w Federacji Rosyjskiej, na Litwie lub w Estonii. I ponoć te wersje różnią się od siebie, ponoć te robione poza Rosją mają inne składy i inną jakość i znowu ponoć to one są głównie sprzedawane w Polsce. Przynajmniej tak twierdzi jedna wizażanka w wątku nt tych kosmetyków.

Kupowałam ostatnio parę rzeczy w bioarp i rzeczywiście te z Natura Siberica mają dopisek "Made under the License of Natura Siberica LTD". Wyprodukowane w Estonii. Czy one są inne od rosyjskich odpowiedników? Nie mam pojęcia, nie mam jak porównać, nawet składów nie ma jak, bo na stronie NaturaSiberica.ru ich nie podają

W każdym razie mnie takie praktyki bardzo zniechęcają i nie mam ochoty bawić się w prowadzenie śledztwa co, gdzie i jak jest produkowane. Jak marka nie potrafi ogarnąć utrzymania jednolitego wizerunku tego co jest produkowane, sprzedawane i co stoi na stronie internetowej, to ja dziękuję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 10:50   #3960
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja już wiele razy zastanawiałam się nad tymi rosyjskimi kosmetykami, ale jak sobie przypomnę jaką masakrę robił mi na głowie jeden szampon to podziękuje. Niby maska do włosów była ok (drożdżowa Babci Agafii), jednak już wole kupić coś naszego, nawet z drogerii, przynajmniej mam jasność co do składu. Czytanie tych składów w drogerii to męka, mają zazwyczaj polskie nalepki, z nigdy przetłumaczonym składem, drobnym druczkiem, czasem nawet w sklepie już się to rozmazuje, od macania przez klienta, co oni tam przetłumaczyli naprawdę, a po rusku nie umiem czytać.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.