Problemy z cerą itp. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 19:55   #1
Electro24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4

Problemy z cerą itp.


Hej!
Założyłam tutaj wątek przede wszystkim ze względu na problemy z cerą i grzywką (strasznie się kręci - ogólnie masakra). Mam prawie 16 lat, ale chcę coś poradzić na trądzik... Coś polecacie? Ogólnie używam mydła Biały Jeleń i specjalną maść z antybiotykiem i widzę postęp
Także chcę się poradzić pewnej rzeczy - jak się malować (np. szkoła, wyjście z domu)? Pod spodem są pytania wzięte z regulaminu i zdjęcia - chętnie odpowiem na dodatkowe pytania

1.☠Opalanie - Na początku skóra jest czerwona ( to zależy od ilości godzin spędzonych na słońcu), zaś potem pojawia się delikatna złota opalenizna

2.☠Kolor oczu - Mam jasnozielone oczy z ciemnymi plamkami (rzęsy i brwi są także ciemne)

3.☠Piegi - Brak

4.☠Cera - Trądziowa, tłusta

5.☠Naturalny kolor włosów - kręcone, ciemne włosy z złotawo-rudymi przebłyskami siegające łopatek (zapuszczam).

6.☠Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasnoróżowy, ale pod wpływem czynników (np. zimna temperatura) robią się czerwone

7.☠W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Bardzo dobrze czuję się w czerni, fioletowym i siwym, zaś kiepsko wyglądam w białych ubraniach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141130_202858.jpg (27,7 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141130_202744.jpg (32,4 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141130_202740.jpg (32,4 KB, 152 załadowań)
Electro24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:06   #2
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: Problemy z cerą itp.

Cytat:
Napisane przez Electro24 Pokaż wiadomość
Hej!
Założyłam tutaj wątek przede wszystkim ze względu na problemy z cerą i grzywką (strasznie się kręci - ogólnie masakra). Mam prawie 16 lat, ale chcę coś poradzić na trądzik... Coś polecacie? Ogólnie używam mydła Biały Jeleń i specjalną maść z antybiotykiem i widzę postęp
Także chcę się poradzić pewnej rzeczy - jak się malować (np. szkoła, wyjście z domu)? Pod spodem są pytania wzięte z regulaminu i zdjęcia - chętnie odpowiem na dodatkowe pytania

1.☠Opalanie - Na początku skóra jest czerwona ( to zależy od ilości godzin spędzonych na słońcu), zaś potem pojawia się delikatna złota opalenizna

2.☠Kolor oczu - Mam jasnozielone oczy z ciemnymi plamkami (rzęsy i brwi są także ciemne)

3.☠Piegi - Brak

4.☠Cera - Trądziowa, tłusta

5.☠Naturalny kolor włosów - kręcone, ciemne włosy z złotawo-rudymi przebłyskami siegające łopatek (zapuszczam).

6.☠Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasnoróżowy, ale pod wpływem czynników (np. zimna temperatura) robią się czerwone

7.☠W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Bardzo dobrze czuję się w czerni, fioletowym i siwym, zaś kiepsko wyglądam w białych ubraniach.

Ile masz lat?
Według mnie masz bardzo ładne włosy, ale grzywka w przypadku kręconych włosów jest trochę bez sensu dlatego na pewno bym ją zapuściła. Zobacz sobie wątek dla zakręconych na wizazu tam na pewno przeczytasz dokładnie na temat pielęgnacji włosów kręconych, aby odpowiedni je pielęgnować i wydobyć skręt. Jeżeli chodzi o długość to zawsze mozesz je troche skrócić, ale w tym celu udałabym się do fryzjera, który potrafi obcinać kręcone włosy, żeby fryzura nabrała kształtu.
Makijaż według mnie delikatny, czyli tusz do rzęs i błyszczyk bo jestes młodą dziewczyną i nie ma sensu się mocniej malować
Jeżeli masz jakieś niedoskonałości to może jakiś krem bb zeby wyrównać koloryt
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:37   #3
Electro24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Problemy z cerą itp.

Dziękuję :3
Mam 15 lat, w kwietniu 16
Zastanawiałam się nad obcięciem, ale jednak w końcu zdecydowałam się na zapuszczanie. Ale pójście do fryzjera do jednak dobry pomysł - może coś poradzi z tymi kołtunami
A nie jestem pewna z tym zapuszczaniem także grzywki - mam wysokie czoło, więc nie wiem co z tym zrobić :\

A tak poza tym dzięki za tak szybką odpowiedź ;3
Electro24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 22:48   #4
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Problemy z cerą itp.

Cytat:
Napisane przez Electro24 Pokaż wiadomość
Hej!
Założyłam tutaj wątek przede wszystkim ze względu na problemy z cerą i grzywką (strasznie się kręci - ogólnie masakra). Mam prawie 16 lat, ale chcę coś poradzić na trądzik... Coś polecacie? Ogólnie używam mydła Biały Jeleń i specjalną maść z antybiotykiem i widzę postęp
Także chcę się poradzić pewnej rzeczy - jak się malować (np. szkoła, wyjście z domu)? Pod spodem są pytania wzięte z regulaminu i zdjęcia - chętnie odpowiem na dodatkowe pytania
O jej, jesteś tak ładna, że nie bardzo wiadomo co u Ciebie poprawiać.
Co do włosów- zerknij na zakręcone, pielęgnacja to podstawa. Osobiście bym zapusciła grzywkę i lekko wycieniowała loki na dole.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 23:08   #5
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Problemy z cerą itp.

Pokombinowałabym coś z grzywką na Twoim miejscu, ale długość włosów Ci pasuje, wyglądają imponująco jeśli chodzi o objętość. Ja nie mam trądziku, więc trudno mi coś polecić, ale czasem profilaktycznie na drobne wypryski stosuję Brevoxyl - do kupienia w aptece, na mnie działa ale trochę podrażnia skórę (lecz moja jest wrażliwa). Na co dzień polecam Ci delikatny makijaż - dobry podkład lub krem BB, tusz do rzęs i brązowe cienie do powiek oraz jakiś jasnoróżowy lub koralowy błyszczyk na usta.
A czy mogłabyś dodać jakieś bardziej wyraźne zdjęcie?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:46   #6
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Problemy z cerą itp.

Ta grzywka zdecydowanie Ci nie służy, zapuść ją.
U każdego sprawdzają się inne środki przeciwtrądzikowe, trudno coś doradzić. Uważaj z Białym Jeleniem, po jakimś czasie bardzo wysusza. Spróbuj może jakichś suplementów, np. drożdże w tabletkach, pij pokrzywę.
Jeśli chodzi o makijaż to nic odkrywczego nie napiszę, na co dzień wystarczy tusz, jakiś delikatny krem tonujący (np. ja używam tego - KLIK! i róż na policzki.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 12:30   #7
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Problemy z cerą itp.

Jesteś cudną dziewczyną, mogę Ci pozazdrościc! Jeżeli chodzi o makijaż do szkoły to przede wszystkim podkreśliłabym oczy. Masz duże o pięknym kształcie .Myślę, że tusz do rzęs ew. niezagruba kreska na lekcje były wystarczające. Z makijażem wieczorowym Ci nie pomogę, oczywiści mam swoje wizje, ale z moim doświadczeniem zostawię to innym

Słyszałam ,że ludzie o tłustej cerze starzeją się dużo wolniej Na twoim miejscu bym się cieszyła trądzik pewnie jest przejściowy , a jeżeli widzisz poprawę po antybiotykach itp, to chyba dobrze
Jeżeli będzie gorzej to dermatolog Myślę, że nie ma co przesadzac z fluidami, pudrami bo to źle działa na taką cerę.

Grzywkę bym zapuściła, ogólnie włosy tak ponad do połowy pleców i zrobiła na ciemniejszy kolor. Chociaż myślę ,że będzie Ci dobrze w wielu odcieniach. Po tych zdjęciach trudno mi powiedziec.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

A mogłabyś wstawic zdjęcie z podpiętą grzywką?
angelisaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 15:21   #8
Electro24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Problemy z cerą itp.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi (i komplementy - o dziwo są! :3 )
Trochę poszukałam o pielęgnacji i dowiedziałam się parę nowych rzeczy

charsi - Dzięki za link do tego kremu, chętnie skorzystam

W tej chwili u mnie zapada noc, więc dopiero jutro wstawię nowe zdjęcie oczywiście dobrej jakości. A teraz by pewnie wyszły jak te powyżej...
Electro24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 17:14   #9
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: Problemy z cerą itp.

Grzywkę zapuściłabym do brody bo wtedy zakryje ona trochę czoło jeżeli uważasz, że masz za wysokie. Włosów bym nie farbowała bo masz ładny kolor i jesteś młoda także bez sensu co miesiąc potem farbować odrosty. Na chwilę obecną próbowałabym lekko podpinać grzywkę na bok a włosy pięlegnować i układać tak, żeby podkreślic skręt. Zrób zdjęcie twarzy z podpietą lekko grzywką i w lekkim makijażu i zobaczymy jak to bedzie wyglądac
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 11:45   #10
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Problemy z cerą itp.

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Pokaż wiadomość
Według mnie masz bardzo ładne włosy, ale grzywka w przypadku kręconych włosów jest trochę bez sensu dlatego na pewno bym ją zapuściła.
Czasem grzywka może być do kręconych, ale wtedy albo jest wyprostowana (to sprawdza się przy lekkich falach, przy lokach już nie , ale tu właścicielka ma fale chyba ), albo włosy (i grzywka) są wycieniowane wokół twarzy, żeby nie było takiego skoku długości.

http://images.beautyriot.com/photos/...angs-curly.jpg
http://www.davidfranksalon.com/wp-co...-bob-bangs.jpg

Na pewno nie przyciemniałabym włosów, bo są gęste i przytłoczą Cię, dodałabym miedziane refleksy.

Makijaż - jak najlżejszy, tylko, zeby zamaskować trądzik i zmatowić cerę. Może kosmetyki mineralne byłyby dobre.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 11:25   #11
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Problemy z cerą itp.

Czekam na zdjęcie
angelisaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 13:15   #12
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Problemy z cerą itp.

Coś mi mówi, że bez grzywki autorka byłaby podobna do Evy Green, ma identyczny kształt oczu i owal twarzy Cieżko znaleźć zdjecia Evy bez makijażu, ale nawet z grzywką jest pewne podobieństwo

http://static.cinemarx.ro/poze/poste...-66547-879.jpg
http://img0.ndsstatic.com/wallpapers...dec_large.jpeg
https://38.media.tumblr.com/eb8c1367...dklro6_500.gif
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 14:05   #13
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Problemy z cerą itp.

żeby nie być gołosłownym, znalazłam dobrą fotke Evy : identyczny sam kształt twarzy , oczu, ust, podbródka, odległości, tylko brwi i nos lekko inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (30,7 KB, 53 załadowań)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 14:13   #14
Electro24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Problemy z cerą itp.

Oto kolejne zdjęcia (zła jakość ze względu na słaby aparat w tablecie)


Eva Green? Odrobinę jestem podobna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141205_150839.jpg (28,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141205_150836.jpg (28,1 KB, 28 załadowań)
Electro24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 14:35   #15
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Problemy z cerą itp.

Zmodyfikuj grzywkę, zrób lekki makijaż i będzie super
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-05 15:35:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.