Herbalife - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-04, 20:52   #1
magdalenka7766
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 188

Herbalife


czy stosuje ktos? jakie opinie na ten temat? czy udalo Wam sie schudnac po Herbalife?
magdalenka7766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 21:05   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez magdalenka7766 Pokaż wiadomość
czy stosuje ktos? jakie opinie na ten temat? czy udalo Wam sie schudnac po Herbalife?
nie stosowałam, ale słyszałam, że znakomite efekty. jedna z wizażanek, schudła już na tej diecie 30kg!
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:42   #3
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez magdalenka7766 Pokaż wiadomość
czy stosuje ktos? jakie opinie na ten temat? czy udalo Wam sie schudnac po Herbalife?
a więc tak ja tego nie stosowałam ale moja mama tak. Efekty rewelacyjne jak napoczątku miała rozmiar ubrań 42-44 to po 3miesiącach zaczęła wchodzić w moje ubrania a ja wtedy miałam rozmiar 38 czasami może coś 40. Piła koktajle, herabtki i brała tabletki ograniczyła też się trochę w jedzeniu, mało ćwiczyła:P wg mnie z tego co widziałam po mamie to była bardzo zadowolona...była.... ponieważ są minusy tej kuracji: po pierwsze te tabletki, herbatki i koktajle wychodziły ją na miesiąc około 600-800zł a to było jakieś 3lata temu i jak po 2 latach przestała brać, automatycznie efekt jojo i teraz moja kochana mamusia się znowu mieści w rozmiar 42 W zeszłoroczne wakacje też zaczeła brać Herbalife ale po 2miesiącach zrezygnowała bo szkoda wydawać tyle kasy.....
Oczywiście nie kieruj się tym jak było z moja mamą ponieważ my mummy ma 40lat i może na taki organizm inaczej ta kuracja działa no ale u mojej mamy to tak właśnie wszystko wyglądało.
__________________
Bo ludzie którzy cierpią najbardziej to Ci, którzy nie wiedzą czego chcą...

hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 17:46   #4
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Herbalife

witam.Stosuje diete od sierpnia z waga wyjsciowa 90,5 obecnie waze 78. Jestem szczesliwa ale chce dojsc do wagi 70. ostatnio nie bylam zdyscyplinowana za duzo podjadalam no i waga stanela.Dieta bardzo mi odpowiada jest wygodna i smaczna.
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 08:51   #5
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: Herbalife

ja również widzę efekty po mojej koleżance..
nono, muszę przyznać, że schudła i chudnie,
powiedziała mi, że kilogram na tydzień.
nie wiem jak u niej z dietą i ruchem,
ale herbatę bardzo chwaliła
nawet nie ma takiego apetytu jak wcześniej
i nie "pochłania" tyle jedzenia przed piciem Hebalife.
poleciłabym za nią
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 21:45   #6
AnnaSverige
Przyczajenie
 
Avatar AnnaSverige
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malmö/ Szwecja
Wiadomości: 29
Dot.: Herbalife

Hej. Ja stosuje Herbalife, polecam!!!!! Naprawdę to działa, powiem wprost i bez czarowania- schudłam 19 kg w ciągu 3,5 miesiąca. Właśnie jestem na etapie stabilizacji. Mogę spokojnie zagwarantowac NIE MA EFEKTU JOJO!!!!
AnnaSverige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 17:21   #7
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Herbalife

Chcialam spytac ile to wszystko trwa? Tzn. caly proces odchudzania i proces stabilizacji z pomoca herbalife? Wlasnie czekam na przesylke i zastanawiam ile srednio trwa caly proces. Chcialabym schudnac tak kolo 10-15 kg.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 19:41   #8
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez pcynesia Pokaż wiadomość
Chcialam spytac ile to wszystko trwa? Tzn. caly proces odchudzania i proces stabilizacji z pomoca herbalife? Wlasnie czekam na przesylke i zastanawiam ile srednio trwa caly proces. Chcialabym schudnac tak kolo 10-15 kg.
różnie, zależy własnie ile chcesz schudnąć.. ja się dowiedziałam, że w moim przypadku (mam do zrzucenia 21,5kg) trwałoby to 5+5miesiecy (drugie 5 to stabilizacja) i jak pomyślałam ile kasy to pochłonie to mnie trochę zgięło :/ nie wierzę, że nie da się tych wszystkich cudów w koktajlu i tabletkach zastąpić normalnymi posiłkami, które by zawierały te wszystkie składniki... dlatego mam wielki dylemat czy zacząć taką dietę czy nie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 16:18   #9
AnnaSverige
Przyczajenie
 
Avatar AnnaSverige
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malmö/ Szwecja
Wiadomości: 29
Dot.: Herbalife

Proces stabilizacji trwa miesiąc. Stosowałam produkty Herbalife przez 4 miesiące. Droga
adrijah , moje wnioski opisałam na innym forum, podaję link https://wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=180160, tutaj dziewczyny szerzej opisały swoje doświadczenia. Pozdrawiam.
AnnaSverige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:25   #10
sommer2006
Raczkowanie
 
Avatar sommer2006
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Leiden
Wiadomości: 111
GG do sommer2006
Dot.: Herbalife

Ja mam dokładnie taki sam dylemat... tj. w związku z tą stabilizacja ,że zas bd musiała tyle miesiecy brać tego typu suplementy ... A największy problem to oczywiście kasa... bo te produkty nie należą do najtańszych ... A niewiadomo jak na mnie zadziałają...
sommer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 12:57   #11
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Herbalife

Hej,
stosujac produkty Herbalife schudlam od polowy pazdziernika 4 kg, czyli wychodzi mniej wiecej 1 kg na tydzien, co wydaje sie OK i bardzo mnie to cieszy. Niedlugo tez bede musiala zaczac wymieniac garderobe, bo juz spodnie ze mnie leca Nie podchodze jednak do calej sprawy strasznie serio i zdarzaja mi sie grzeszki mniejsze i wieksze. Do smaku waniliowego koktajlu sie juz przyzwyczailam i nawet mi to smakuje
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 12:39   #12
gosixa09
Raczkowanie
 
Avatar gosixa09
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 90
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
różnie, zależy własnie ile chcesz schudnąć.. ja się dowiedziałam, że w moim przypadku (mam do zrzucenia 21,5kg) trwałoby to 5+5miesiecy (drugie 5 to stabilizacja) i jak pomyślałam ile kasy to pochłonie to mnie trochę zgięło :/ nie wierzę, że nie da się tych wszystkich cudów w koktajlu i tabletkach zastąpić normalnymi posiłkami, które by zawierały te wszystkie składniki... dlatego mam wielki dylemat czy zacząć taką dietę czy nie



Oczywiście, że da się je zastąpić, otóż dwie łyżeczki proszku(około 250ml. koktajlu- 200cal)= około 4kg warzyw i owoców. Jeżeli chodzi o efekt jo-jo, to chyba normalne jeżeli po zakończeniu kuracji wraca się do starych nawyków żywieniowych. Dlatego istotą hebalife nie jest podawanie, produktów ale przede wszystkim edukacja klientek jak maja się odżywiać, jak dbać o siebie, w jaki sposób kontrolować wagę alby utrzymać efekt, znam osoby które schudły po 15 kg i efekt utrzymują już 5 lat( moja babcia) i jedyne co stosuje to koktajl, który i tak pije cała rodzina bo jest on odpowiedni dla kazdego, i daje niesamowita dawke witamin i minerałów odżywczych, które np. podczas sniadania w 10 min. trudno przygotować.
gosixa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 10:24   #13
masiolek
Raczkowanie
 
Avatar masiolek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 171
Dot.: Herbalife

Czy ktoś wie czy matki karmiące mogą pić ten koktajl?
masiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:05   #14
AlicjaMay
Przyczajenie
 
Avatar AlicjaMay
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez gosixa09 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że da się je zastąpić, otóż dwie łyżeczki proszku(około 250ml. koktajlu- 200cal)= około 4kg warzyw i owoców. Jeżeli chodzi o efekt jo-jo, to chyba normalne jeżeli po zakończeniu kuracji wraca się do starych nawyków żywieniowych. Dlatego istotą hebalife nie jest podawanie, produktów ale przede wszystkim edukacja klientek jak maja się odżywiać, jak dbać o siebie, w jaki sposób kontrolować wagę alby utrzymać efekt, znam osoby które schudły po 15 kg i efekt utrzymują już 5 lat( moja babcia) i jedyne co stosuje to koktajl, który i tak pije cała rodzina bo jest on odpowiedni dla kazdego, i daje niesamowita dawke witamin i minerałów odżywczych, które np. podczas sniadania w 10 min. trudno przygotować.
Herbalife to firma notowana na giełdzie nowojorskiej - jej akcje ciągle zwyżkują.
Dziwne, że ktos kupuje akcje oszustów sprzedających proszki....

Herbalife dziala od 27 lat w USA - czyli w kraju gdzie ludzie sądzą się o WSZYSTKO (nawet jak jakaś oferma obleje się sama kawą w barze) - do dziś nie było ANI JEDNEGO procesu wytoczonego firmie Herbalife.
Cud jakiś? Troche to dziwne w przypadku firmy handlującej "ściemą"....

W Radzie Naukowej siedzi facet, który dostał Nobla w dziedzinie medycyny. Poza nim jest tam jeszcze kilkadziesiąt sław naukowych w dziedzinie medycyny i dietetyki....

Na calym swiecie miliony ludzi wreszcie pozbyło się nadwagi i odzyskało dobre samopoczucie.....

I tak dalej.

ALE TO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA DLA ZIDIOCIAŁYCH FRUSTRATOW Z TEGO FORUM.

Oni są "mądrzejsi" od akcjonariuszy Herbalife, znaja sie lepiej na żywieniu i medycynie niz facet z Noblem, a efekty zdrowotne innych ludzi to kłamstwo i "wyciąganie pieniędzy od naiwnych".

Koronnym dowodem na "oszustwo" Herbalife jest fakt, że Ignaro bierze pieniądze za swoją pracę w Radzie Naukowej. Powinien pracowac za darmo, wtedy byłby wiarygodny.

I tak dalej.

Szkoda dyskutować z idiotami.
Więcej - nigdy nie wdawaj się w dyskusję z idiotą.
Najpierw cie sprowadzi do swojego poziomu - a potem zabije doświadczeniem.

Proponuję więc nie odpowiadac więcej na te głupkowate wpisy.
Tak będzie najlepiej.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez masiolek Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie czy matki karmiące mogą pić ten koktajl?
Witam. Z tego co słyszalam, matki karmiące niestety nie mogą się odchudzac...ze względu na jakośc pokarmu. Poczekaj spokojnie, jak przestaniesz karmic dziecko, wtedy możesz "wziąsc się za siebie".
AlicjaMay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 08:57   #15
jprasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
GG do jprasol
Dot.: Herbalife

Heh, jak czytam niektóre osoby to burzy mi sie krew w żyłach. O Herbalife dowiedziałam się od czasu, kiedy mój tato zaczął stosować koktajle. Było to 2 lata temu. Schudł srednio 30kg, mial wahania +/- 3-4kg jak byly wyjazdy wakacyjne czy wesela, grille itd ale to normalne bo wtedy człowiek robi sobie dyspenzę i je co chce. aczkolwiek po tych dniach trzeba wrócic na ziemię i powrócić do zdrowego odżywiania. kiedys zjadał talerz zupy, ziemniaki z kotletem albo i dwoma troche sałatki, słodzone soki, pasztety, bialy chleb nawet przed snem i słodycze, ciasta i wszelkie słodkosci. potrafił zjesc bombonierke na raz. bo po prostu lubil

obecnie ma tabletki blonnik i ziola i koktajl w domu ktory pije bo lubi.. raz dziennie z tego co opowiada. i je rozsadnie i zdrowo.

nie ma cudów i jasne, ze jo-jo powroci jak nie ebdziemy uwazac. trzeba sie systematycznie ważyć i kontrolowac skoro jestesmy podatni na tycie. Mój tato wygląda super i jest przykładem że można.

Piszecie ze to sciema ze naciągają dystrybutorzy. jesli jecie normalnie nie wiem czy nie wydajecie wiecej niz pijac koktajl. herbalife zasdtepuje posilki wiec nie wydajecie na jedzienie a na koktajle. wiec wszystko sie bilansuje.

Ja sie odchudzalam na diecie kopenhadzkiej na ktorej schudlam z 97 do 70 przez pierwszy rok studiow kilka lat temu. bylo fajnie, ale krotko.. stres wyjscia ze znajomymi na piwo i tak dalej.
pozniej dieta cambridge - ponoć dieta ostatniej szansy. droga i wykanczajaca. pije sie zupki i slodki enapoje na sniadanie/obiad/kolacje. za miesiac zaplacilam ok 450zł juz dokladnie nie pamietam ale jest ciezko bo jest sie glodnym a to nie jest doieta ktora trwa 3 tygodnie z emozna si eprzemeczyc. schudlam jedynie ok 7 kg i dalam sobie spokoj. waga wrocila. nastepnym etapem to byla dieta Plaz południowych. Bardzo dobra dieta i ją polecam. Ale stosunkowo droga bo trzeba nabyc zdrowe produkty i sporo czasu spędzić w kuchni więc nie mogłam sobie na nią pozwolić bo mialam sporo nauki na studiach.

nastepnie bylam w ciąży. przytyłam mało ze wzgledow zdrowotnych musialam uwazac na to co jem. obecnie zaczynam dugi tydzień na diecie herbalife. moja waga startowa to 84kg. na dzien dzisiejszy jest 81,8 i jest okej. wiem czego od tej diety oczekiwac. mam konsultanta w drugiej czesci polski i konsultujemy sei telefonicznie i jestem pod stalym "nadzorem".

Na wielu wątkach klocicie sie czy dziala czy nie dziala czy jest efekt jo-jo czy tez go nie ma. kto chce bedzie stosowal i to jest sprawa, nie ma co sie klocic. Ja osobiscie polecam i to gowno prawda ze jest jo-jo. jak ma sie glowe na karku i oczy na to co sie bierze do buzi. zachecam wszystkich mimo to!
Stosuje koktajl, tabletki błonnik i zioła i herbatke termojetics. koszt 450zl miesiecznie.

Edytowane przez jprasol
Czas edycji: 2009-06-01 o 09:06
jprasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:40   #16
AnnaSverige
Przyczajenie
 
Avatar AnnaSverige
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malmö/ Szwecja
Wiadomości: 29
Dot.: Herbalife

Hej dziewczyny. Dziś mija 9 miesięcy jak zakończyłam kuracje odchudzającą z Herbalife. Spokojnie, nie wróciłam do mojej "fantastycznej" wagi 74,600 (przy wzroście 1,55). Jakoś "dziwnym sposobem" udaje mi sie utrzymac wagę między 54, a 55. Hmmm, jakieś czary chyba . A więc efekt jo-jo nie powrócił. Jakby miał powrócic, napewno dawno tak by się stało, gdyz w tym okresie były święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne, a wcale przy nich nie pościłam, wręcz odwrotnie. Fakt, stoi u mnie w kuchni puszka z koktajlem wanilowym od przeszło miesiąca, piję go poprostu jak zasypiam do pracy i nie zdąrzę zjesc śniadania. Mamy lato...kupilam sobie dwu-częsciowy strój kąpielowy, piewrszy od 13 lat. Herbalife działa! Miłych wakacji kochane Wizażanki. Buziaki! Ania.
AnnaSverige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:20   #17
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez AnnaSverige Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Dziś mija 9 miesięcy jak zakończyłam kuracje odchudzającą z Herbalife. Spokojnie, nie wróciłam do mojej "fantastycznej" wagi 74,600 (przy wzroście 1,55). Jakoś "dziwnym sposobem" udaje mi sie utrzymac wagę między 54, a 55. Hmmm, jakieś czary chyba . A więc efekt jo-jo nie powrócił. Jakby miał powrócic, napewno dawno tak by się stało, gdyz w tym okresie były święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne, a wcale przy nich nie pościłam, wręcz odwrotnie. Fakt, stoi u mnie w kuchni puszka z koktajlem wanilowym od przeszło miesiąca, piję go poprostu jak zasypiam do pracy i nie zdąrzę zjesc śniadania. Mamy lato...kupilam sobie dwu-częsciowy strój kąpielowy, piewrszy od 13 lat. Herbalife działa! Miłych wakacji kochane Wizażanki. Buziaki! Ania.
A jak wygladal Twoj jadlospis? Ja dziennie pije na sniadanie koktajl i nie chudne, niestety...
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:01   #18
AnnaSverige
Przyczajenie
 
Avatar AnnaSverige
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malmö/ Szwecja
Wiadomości: 29
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
A jak wygladal Twoj jadlospis? Ja dziennie pije na sniadanie koktajl i nie chudne, niestety...
Hej. Już opisuję mój jadłospis. Oczywiście stworzyła go kobieta, która prowadziła mnie przez całą kurację odchudzającą. ŚNIADANIE- godzina 6.00-2 tabletki błonnika+1 tableta multivitaminy popic 2 szklankami wody , po pół godzinie 1 shake(2 łyżki koktajlu odżywczego+1 łyżka odżywki proteinowej) DRUGIE ŚNIADANIE godzina 9;00: 1 tabletka Termocomplite + 2 szklanki wody ,kromka pieczywa ciemnego z sałatą, cieńką szynką z indyka, ogórkiem, pomidorem, 1 owoc. LUNCH godzina 12:00:2 tabletki błonnika, 1 tabletka multivitaminy, 1 tabletka termocomplite popic 2 szklankami wody po pól godzinie 1 shake (2 łyżki koktajlu odżywczego+1 łyżka odżywki proteinowej) KOLACJA godzina 18:00: 2 tabletki błonnika,1 tabletka multivitaminy, po pół godzinie normalny posiłekm rybka z brokułami, poprostu według upodobań coś pożywnego i małokalorycznego. WYPIJAMY DZIENNIE 2 LITRY WODY NIEGAZOWANEJ!!!!. Oczywiście między posiłkami śmiało możemy przekąsic jakis owoc, lub warzywko. Powodzenia!

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

[QUOTE=AlicjaMay;12546913]Herbalife to firma notowana na giełdzie nowojorskiej - jej akcje ciągle zwyżkują.
Dziwne, że ktos kupuje akcje oszustów sprzedających proszki....

Herbalife dziala od 27 lat w USA - czyli w kraju gdzie ludzie sądzą się o WSZYSTKO (nawet jak jakaś oferma obleje się sama kawą w barze) - do dziś nie było ANI JEDNEGO procesu wytoczonego firmie Herbalife.
Cud jakiś? Troche to dziwne w przypadku firmy handlującej "ściemą"....

W Radzie Naukowej siedzi facet, który dostał Nobla w dziedzinie medycyny. Poza nim jest tam jeszcze kilkadziesiąt sław naukowych w dziedzinie medycyny i dietetyki....

Na calym swiecie miliony ludzi wreszcie pozbyło się nadwagi i odzyskało dobre samopoczucie.....

I tak dalej.

ALE TO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA DLA ZIDIOCIAŁYCH FRUSTRATOW Z TEGO FORUM.

Oni są "mądrzejsi" od akcjonariuszy Herbalife, znaja sie lepiej na żywieniu i medycynie niz facet z Noblem, a efekty zdrowotne innych ludzi to kłamstwo i "wyciąganie pieniędzy od naiwnych".

Koronnym dowodem na "oszustwo" Herbalife jest fakt, że Ignaro bierze pieniądze za swoją pracę w Radzie Naukowej. Powinien pracowac za darmo, wtedy byłby wiarygodny.

I tak dalej.

Szkoda dyskutować z idiotami.
Więcej - nigdy nie wdawaj się w dyskusję z idiotą.
Najpierw cie sprowadzi do swojego poziomu - a potem zabije doświadczeniem.

Proponuję więc nie odpowiadac więcej na te głupkowate wpisy.
Tak będzie najlepiej.

WKOŃCU KTOŚ NAPISAŁ WSZYSTKO JASNO I NA TEMAT. POZDRAWIAM!
AnnaSverige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:32   #19
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Witam.
Z suplementami Herbalife schudłam 5 kilo bo tyle w sumie brakowało mi do normalnej wagi.
Używam ich już od 5 lat.Dodatkowym atutem całego odchudzania było to ze wzmocniłam naczynia krwionośne (miałam problemy z pajączkami) a co najważniejsz pozbyłam się natrętnego trądziku ponieważ organizm oczyścił się .
Używam dodatkowo jeszcze paru innych produktów herbalife - typowo ukierunkowanych i jestem naprawdę zadowolona.
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 11:36   #20
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Herbalife

dla mnie nie jest istotne czy firma jest na gieldzie, czy facet ktory wymyslil te proszki ma nobla czy nie. liczy sie dla mnie to czy to dziala. a ja na swoim przykladzie powiem ze nie dziala. pieniadze wyrzucone w bloto i tyle. i co z tego ze akcje na rynku zwyzkuja? pomoglo mi to schudnac? nie!!!

oczywiscie gratuluje wszystkim tym ktorym udalo sie osiagnac sukces, dla mnie jednak herbalife jest za drogie i nieskuteczne.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:42   #21
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
dla mnie nie jest istotne czy firma jest na gieldzie, czy facet ktory wymyslil te proszki ma nobla czy nie. liczy sie dla mnie to czy to dziala. a ja na swoim przykladzie powiem ze nie dziala. pieniadze wyrzucone w bloto i tyle. i co z tego ze akcje na rynku zwyzkuja? pomoglo mi to schudnac? nie!!!

oczywiscie gratuluje wszystkim tym ktorym udalo sie osiagnac sukces, dla mnie jednak herbalife jest za drogie i nieskuteczne.
zapewne za moment zostaniesz poinformowana przez entuzjastki, że to tylko i wyłącznie Twoja wina, bo herbalife przecież działa, to Ty musiałaś coś źle zrobić
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:49   #22
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
zapewne za moment zostaniesz poinformowana przez entuzjastki, że to tylko i wyłącznie Twoja wina, bo herbalife przecież działa, to Ty musiałaś coś źle zrobić
w ogole moja "przygoda" z herbalife zaczela sie po tym jak kolezanka opowiedziala mi jak to jej brat, ona i jej mama schudli na tych proszkach. wiadomo czlowiek chce wszystkiego sprobowac byleby tylko pomoglo. nie mialam kasy itp w koncu sie zdecydowalam. codzien jadlospis z bratem tej kolezanki analizowalam, ukladalam i modyfikowala. robilam wszystko to comowili. nie schudlam!

tzn cos tam niby ruszylo ale tyle to ja i bez tych chemikalii bym zrzucila. wg nich to cm powinny same leciec (dodam ze zalezalo mi bardziej na cm niz na kg). no coz, nic nie ruszylo powiedzialabym ze nawet w niektorych miejscach przybylo mi cm np w biodrach ;/
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:24   #23
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Przyznam rację,że produkty są drogie - drogie na naszym rynku Polskim ponieważ w Stanach puszka koktajlu odżywczego kosztuje ok.45 dolarów to tak jakby u nas miało by kosztowac 45 zł .
Ja jestem zadowolona z Herbalife'u ze względu na inne produkty jakie proponują- bo nie sprzedają tylko produktów do odchudzania.
Nie bedę juz wymieniała w czym mi pomogły produkty ale jednak pieniędzy na to nie żałuje ponieważ dzisiejsze produkty zdrowej zywności (nie licząc wyjatków EKO) to juz nie te same warzywa,owoce czy mięso dlatego suplementy coraz częściej wchodzą w życie.
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:42   #24
anules
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Herbalife

Moze ktos jeszcze oprocz mnie jest na programie odchudzjacym z produktami herbalife??
anules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 18:00   #25
Kajna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife

Witam
ja jestem zadowolona z efektów herbalife.

Edytowane przez Kajna89
Czas edycji: 2010-01-01 o 13:50
Kajna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 19:00   #26
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Herbalife

ok, dam szanse herbalife jeszcze raz, glownie dlatego ze zostalo mi pol opakowania, i dlatego ze chce dolaczyc do mnie mama, wiec wiadomo razem razniej i taniej (pewnie mama by finansowala ) zobaczymy czy tym razem sie uda.
moja mame namawiala kolezanka ktora schudla juz 10 kilo. powiedzialam mamie ze mam te koktajle wiec jak chce to moze sprobowac, ale powiedziala ze probowac nie chce albo sie bierze i odchudza albo nie zaczyna nic. no i tym sposobem bedziemy razem stosowac herbalife tylko jeszcze nie wiem od kiedy bo narazie mama cos oporna
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:34   #27
lui88
Raczkowanie
 
Avatar lui88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 64
Dot.: Herbalife

Witam,
Czy któraś z dziewczyn stosujących herbalife mogłaby mi zeskanować na maila etykiete z opakowania formuły 1? Bo kupiłam opakowanie, ale produkt jest angielski więc i angielska etykietaChciałabym porównać z polską
lui88@interia.eu
lui88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:22   #28
agabando
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Herbalife

Witam serdecznie....
Jestem tu nowa i mam kilka pytań.
Jestem na diecie HEBALIFE od miesiąca i jak do tej pory schudłam 4 kilo.Niby nieźle choć jestem troszkę zaniepokojona bo moja waga gwałtownie wzrosła w trakcie dni kobiecych i dopiero teraz wraca do wyniku sprzed ponad tygodnia. Jestem
agabando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:37   #29
lui88
Raczkowanie
 
Avatar lui88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 64
Dot.: Herbalife

Cześć Dziewczyny!!! Postanoiwilam tu napisac poniewaz od tygodnia jestem na diecie herbalife i powiem wam ze ja to chodze głodna Wstaje przed 5, 5:30 błonnik (kupiony w aptece nie od nich) ok 6:10 pije koktajl. Potem ok 10 jakiś owoc - jabłko i ok 12 brzoskwinia. Potem ok 16 obiad - jakieś mięsko i duuzo warzyw. Ok 20(tak jak teraz) znowu koktajl. Zaczelam w poniedziałek, dziś jest piątek i powiem wam że ten koktajl jest... obrzydliwy!!! Mam waniliowy... Czy może wam jakis inny lepiej smakowal? Ogólnie to widzę po sobie że już trochę lepiej wyglądam (ok kilograma) ale zaraz przed herbalife przygotowujac sie (co tu duzo mowic do głodowki) jadłam bardzo zdrowo - 5posiłko dziennie, sniadanie 1kanapka podwojna z serem chudym, pomidorem, salata, papryka, rzodkiewka... Potem jakies jablko. Obiad ryba lub piers z kurczaka z warzywami, potem jakis owoc i na kolacje np serek wiejski z warzywami. W miedzyczasie jakies pestki ale nie duzo i do warzyw w obiadzie dodawalam siemie lniane - teraz tez. I powiem wam ze w prawie 2tyg. schudłam 5kg!!! No a teraz herbalife. Tamta dietka byla o wiele smaczniejsza. Teraz mam wrazenie ze glodze sie. Koktajl nasyca na ok2godziny. Ale pije 3l wody mineralnej dziennie i jakos staram sie walczyc. Podzielcie sie waszymi opiniami - jak Wy walczycie... Chcialabym wiedziec czy jecie cos jeszcze oprocz heralife i obiadu. Ja to bez jablka i brzoskwini to w tej pracy umarlabym chyba z głodu Czekam na wasze odpowiedzi.
Pzdr
lui88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:59   #30
smerfus01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Herbalife

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-03 o 23:05
smerfus01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-11 11:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.