mamuśki 30-tki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-23, 21:21   #31
impreza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: mamuśki 30-tki

Witam. Mnie w sierpniu strzeli 30. Moja córcia za 5 dni skończy 8 miesięcy a wczoraj zaczęła raczkować. Normalnie poryczałam się ze szczęścia
impreza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 22:04   #32
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Talking Dot.: mamuśki 30-tki

Witam serdecznie wszystkie mamy. W sierpniu skoncze 31 latek, a w polowie pazdziernika ma przyjsc na swiat nasz pierwszy bobas. Cieszymy sie okroooooooooooooooooooooo ooooooopnie , hip, hip huuuuuuuuuuraaaaaaaaaaa
pozdrawiam sylwia
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 11:41   #33
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: mamuśki 30-tki

Mi też w tym roku stuknie 30-tka. Moja Kasieńka ma 1, 5 miesiąca. urodziła się 11 stycznia. Też uważam, że w tym wieku jest się bardzo odpowiedzialnym rodzicem. Chociaż może trochę przewrażliwionym. Chociaż mój partner jest ode mnie 4 lata młodszy i jak małej coś się dzieje to panikuje gorzej ode mnie. Więc to chyba jednak bardziej kwestia charakteru a nie wieku.
Zastanawiałam się czy jak przyjdzie dziecko na świat czy zwariuje tak mocno na jego punkcie, ze wszystko inne przestanie się dla mnie liczyć. Myślałam tak, bo niektóre z moich koleżanek po porodzie (a większość z nich jest w moim wieku) trajkotały tylko o swoich dzieciach aż do znudzenia. Ale chyba jednak aż tak mocno mi nie odbiło. Jest dla mnie najważniejsza, ale to nie powód żeby rezygnować z dotychczasowych zajęć. A chyba teraz z dzieckiem bardziej mi się wszystko chce robić. Gdy jej nie było byłam o wiele bardziej leniwa.
iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 12:36   #34
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: mamuśki 30-tki

to prawda iwonko.jaki prxychodzi dzidziuś to od razu stajemy się bardziej zaradne odpowiedzialne za maluszka i za rodzinę.Mysli się zupełnie innymi kategoriami.
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:44   #35
monikaeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: mamuśki 30-tki

Cześć dziewczyny!

Ja w zeszłym roku (prawie na swoje 30-te urodziny) urodziłam córeczkę. To był pomysł mojego synka - przynajmniej on tak mówi. Synek 6-lat.
Bałam się, że różnica wieku między dzieciakami będzie problemem - ale nie - syn doskonale opiekuje się córeczką i wskoczyłby za nią w ogień jakby musiał. Bardzo mnie to cieszy!!!
W międzyczasie udało mi się skończyć studia i studia podyplomowe, pracować itp. Zupełnie bez wyrzeczeń!!! Mąż mi bardzo pomaga w tym. Julka w przyszłym tygodniu kończy 3 miesiące, a ja przypominam sobie jak to jest być ponownie młodą mamusią - muszę przyznać, że wiele zapomniałam
Pozdrawiam mamy 30-tki!!!
monikaeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:50   #36
olak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: mamuśki 30-tki

Hej! Ja w ubiegłym roku skończyłam 30-tkę i mam dwójkę dzieci-synek skończył 5 lat a córeczka-3. Rzeczywiście inne było podejście do ciąży i do samego dziecka,ale nie jestem pewna czy to kwestia wieku czy doświadczenia Urodziłam synka rok po studiach i nie mam za długiego stazu pracy,ale za to mam już dzieci na tyle duże,że od wrzesnia planuje dać tez córeczkę do przedszkola i przyjedzie czas na pracę. Mam dużą satysfakcję,że mogłam sama tak długo wychowywać dzieci (mąż pracuje i oczywiście tez mi pomaga). Każda z nas ma inne potrzeby a na chciane macierzyństwo zawsze jest dobra pora
olak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 20:57   #37
agnez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: mamuśki 30-tki

Dołączam sie do Was mamusie 30 tki.Ja mam 33 latka i 2,5 letniego synka ,poza tym w połowie czerwca będzie nas więcej o jednego członka rodziny.
Teraz jestem szczęśliwa, ze będę mamą takich szkrabów ,ale czasem myślę ,jak to będzie za jakieś 10 lat gdy pójdę na wywiadówkę a wszystykie mamy będą te 10 lat młodsze
__________________
agnez
agnez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-01, 22:22   #38
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuśki 30-tki

Witam Serdecznie!!!
Mam 28 lat(to prawie jak 30 )mam 8-letniego synka Sebastianka i pragne corci,ale niestety poniewaz pracuje za granica i jestem 2tyg w miesiacu w domku jest to narazie niemozliwe szkoda ,bo bardzo chcialabym miec coreczke.Planuje urodzic dzidziusia w wieku 33lat
Zgadzam sie z Wami ze czlowiek czym starszy to ma wieksza cierpliwosc do dzieci.Choc czasem wydaje mi sie ze sama jestem jak dziecko
Pozdrawiam wszystkie mamuski
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 07:41   #39
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: mamuśki 30-tki

Cytat:
Napisane przez kiciamała
Ja już lestem w tym wieku. Powoli rozstaje sie z tą dwójką z przodu, w listopadzie będzie trójka.Mamą jeszcze nie jestem.Ale od trzech miesięcy, wspieram przemysł farmaceutyczny i kupuje teściki, foliki i witaminki.Jeszcze nie jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch widocznych czerwonych kresek.Raz widziałam jedną bladą.Mój, wciąż jeszcze nowy, mąż się stara.To może coś z tego wyjdzie.
Witajcie - mnie 30 stuknie w listopadzie a na koniec padziernika zostane mamusią

Wnisokując z opisu KiciMałej - obie jesteśmy ten sam miesiąc i rok urodzin ) - trzymam kciuki za Ciebie w powiększaniu rodzinki )
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 09:13   #40
Isiek28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Smile Dot.: mamuśki 30-tki

Witajcie Dziewczęta!
Ja w tym roku skończe 31 lat. Córka 6 (urodziła się dokładnie w pierwszą rocznicę naszego ślubu-taki mały prezencik z jej strony i dzieki temu mąż chyba nie będzie miał problemu z zapamiętaniem naszej rocznicy), a synuś ma 1,5 roku. Dają mi popalić te moje skarby, ale jestem szczęśliwa. Czekam z niecierpliwością na wiosne, wtedy one przestaną roznosić dom i wyszaleją się na powietrzu, a ja wreszcie wyjdę do ludzi, spotkam się z koleżankami, też mamuśkami-brakuje mi tego.
Pozdrawiam serdecznie
Isiek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 10:08   #41
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: mamuśki 30-tki

Melduje się trzydziestka.Jestem mamą 12 letniego Igora.
Cos ostatnio obserwuje malutkie dzieci..być może to odznaka chęci posiadania jeszcze jednego berbecia.Ale się bardzo boje...
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 10:23   #42
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: mamuśki 30-tki

O, proszę, kto by pomyślał, że z Neoni taki tchórz
Ja tylko powiem, że od patrzenia tez brzuch rośnie , moja koleżanka tak wpatrzyła się w moją Dzidkę, że w październiku urodzi się jej własne nic nie sugeruję, ale bym się cieszyła jakby trochę Neonek na świecie przybyło ...
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 12:15   #43
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: mamuśki 30-tki

Kolejna 30-tka melduje się. Za miesiąc moja córka skończy 5 lat. Poprzestaję na jednym dziecku.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 12:29   #44
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: mamuśki 30-tki

Cytat:
Napisane przez Mariqa
O, proszę, kto by pomyślał, że z Neoni taki tchórz
Ja tylko powiem, że od patrzenia tez brzuch rośnie , moja koleżanka tak wpatrzyła się w moją Dzidkę, że w październiku urodzi się jej własne nic nie sugeruję, ale bym się cieszyła jakby trochę Neonek na świecie przybyło ...
Mariqa ale od patrzenia na brzuch czy na dzieci? Kurcze to ja może zasłonię oczy
Co do Neonki to ja ją widzę jako matkę 3 rozrabiaków Ona ma w sobie tyle energii

Neonia - jak się bedziesz zastanawiać to się nigdy nie zdecydujesz, zdaj się na Boga/los
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 10:05   #45
nikita371
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: piaseczno
Wiadomości: 7
Dot.: mamuśki 30-tki

Witam
Teraz to hyba ja jestem najstarsza, mam 38 lat, 12-letnią i 4- letnią córcię. Jak urodziłam młodszą córeczkę miałam 34 latka- cudowny wiek.
Mąż aby wyrównać choć trochę ilość osobników płci męskiej w rodzinie uparł się że piesek musi być "mężczyzną". Ale ciągle są w mniejszości.
Dużo buziaków dla wszystkich mam.
nikita371 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 16:14   #46
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Thumbs up Dot.: mamuśki 30-tki

To ja się dołączę
Dzidzę urodziłam w wieku 30 lat
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 07:58   #47
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: mamuśki 30-tki

Dawno mnie nie było ale to dlatego że jakoś nie umiem się odnaleźć na tym forum.
U mnie się dużo zmieniło od 8,10,07 jestem szczęśliwą mamusią kolejnego dzidziusia czyli Karolinki.Po długich rozmowach udało się namowić męża na kolejnego dzidziusia.
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 10:38   #48
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: mamuśki 30-tki

Moja druga pojawiła sie 18.01.2007
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:59   #49
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: mamuśki 30-tki

Witam
Urodziłam starszą, już 3 letnią córkę w wieku 31 lat.
Brat Julki, Igor urodził się jak miałam skończone 34.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 14:24   #50
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: mamuśki 30-tki

W marcu będe miała 30 lat, jestem w 4 tygodniu ciąży, to będzie moje pierwsze dziecko. Jak na razie jestem przerażona mam nadzieje że nie długo mi przejdzie i będe mogła sie cieszyć ciążą.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 10:38   #51
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: mamuśki 30-tki

to i ja sie dopisze do listy
we wrzesniu skoncze 30 i mam kilkumiesiecznego synka

anetak nie stresuj sie ciaza, mi kolezanka powiedziala bardzo madra rzecz: nie warto tracic maciezynstwa na stresy i nieuzasadnione leki
jest pieknie, jestes w ciazy, niedlugo zostaniesz mama i wszystko musi sie dobrze ukladac
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:03   #52
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: mamuśki 30-tki

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
to i ja sie dopisze do listy
we wrzesniu skoncze 30 i mam kilkumiesiecznego synka

anetak nie stresuj sie ciaza, mi kolezanka powiedziala bardzo madra rzecz: nie warto tracic maciezynstwa na stresy i nieuzasadnione leki
jest pieknie, jestes w ciazy, niedlugo zostaniesz mama i wszystko musi sie dobrze ukladac
Dziękuje bardzo za miłe słowa mam nadzieje że wszystko będzie ok, najbardziej przeraża mnie poród.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:26   #53
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: mamuśki 30-tki

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za miłe słowa mam nadzieje że wszystko będzie ok, najbardziej przeraża mnie poród.
to zupelnie normalne ze obawiasz sie porodu, przez to lepiej sie do niego przygotujesz
mimo bolu dla mnie porod byl naprawde niesamowitym przezyciem, w pozytywnym sensie
zapisz sie do szkoly rodzenia, przez to porod stanie sie troche mniej obcy,
chociaz mi nic sie nie przydalo bo rodzilam 2 godziny, byl taki ekspres ze nawet nie mialam czasu zastanowic sie jak oddychac i w ktorej fazie obecnie jestem
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:42   #54
magda_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: mamuśki 30-tki

Witam, ja urodziłam moje córeczkę 2 miesiące przed swoimi 30 -urodzinami, teraz ma prawie 6 latek, bardzo bym chciała żeby miała rodzeństwo, chociaż ja się troche boję, czy już nie zbyt późno
magda_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:43   #55
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: mamuśki 30-tki

Cytat:
Napisane przez magda_9 Pokaż wiadomość
Witam, ja urodziłam moje córeczkę 2 miesiące przed swoimi 30 -urodzinami, teraz ma prawie 6 latek, bardzo bym chciała żeby miała rodzeństwo, chociaż ja się troche boję, czy już nie zbyt późno
Za pózno na pewno nie jest ale kontaktu to dzieciaki napewno nie bedą miały ze sobą.wiem coś o tym bo mam w domu 12 latka i 3 latkę
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:40   #56
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: mamuśki 30-tki

To i ja się dopiszę. Mam 33 lata, 9-cio miesięczną córkę i jestem w 4 miesiącu ciąży i chociaż zawsze chciałam to wszystko załatwić wcześniej, tak teraz bardzo się ciesze, że jest jak jest!
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.