Profesjonalna elektryczn maszynka do golenia. Prezent dla żony, co wybrać? Pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 11:21   #1
michalkow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5

Profesjonalna elektryczn maszynka do golenia. Prezent dla żony, co wybrać? Pomożecie?


Witajcie,
mam nadzieję, że mi pomożecie.

Otóż chcę kupić dla żony prezent w postaci elektrycznej maszynki do golenia ale nie wiem od czego zacząć? Co wybrać aby żona była zadowolona? Nie chodzi mi o depilator ale o maszynkę.

Żona nie może używać depilatora ani żadnych wosków, ponieważ jej skóra jest zbyt wrażliwa na tego typu zabiegi. Ponadto był problem z wrastaniem włosków pod skórę, stąd pomysł maszynki.

Obecnie używa maszynek Venus Breeze, Olay, Pro Skin itp., jednak ich koszt jest dosyć wysoki i myślę, ze za tą cenę spokojnie można zaopatrzyć się w coś profesjonalnego, elektrycznego (podsumowując wszystkie zakupione wkłady).

Pomożecie?
michalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:10   #2
pelna_sprzecznosci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 317
Dot.: Profesjonalna elektryczn maszynka do golenia. Prezent dla żony, co wybrać? Pomo

Wszystko zależy od tego, jakiego efektu żona oczekuje po depilacji, jaki jest dla niej zadowalający. Wiele golarek elektrycznych usuwa owłosienie mniej dokładnie (tzn. nie zapewnia całkowitej gładkości skóry, czuć włoski minimalnie) niż robią to maszynki jednorazowe - wg opinii w katalogu KWC. Poprzeglądaj sobie wypowiedzi Wizażanek nt. poszczególnych modeli tutaj => https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=170&next=1 (mało tego typu sprzętów w tym zestawieniu, no ale zawsze to coś), podpytaj też żonę, czy byłaby w stanie zaakceptować minimalną szorstkość skóry (bardziej wyczuwalną w dotyku niż widoczną gołym okiem).

Poza tym dobre (tzn. dokładnie golące) maszynki jednorazowe wcale nie muszą być wielkim wydatkiem. Jeśli żona nie próbowała jeszcze, to polecam jej Wilkinson Sword Xtreme 3 - niezależnie od rodzaju, choć wydaje mi się, iż te dla mężczyzn golą trochę lepiej niż te dla kobiet. Ja zawsze kupuję je w promocji, no chyba że aktualnie w żadnym sklepie takowej nie ma (wtedy koszt 1 szt. to ok. 4,50-5,00 zł). Często można je dostać w korzystnej cenie w Rossmannie (12,99/13,99, a ostatnio nawet 8,99 czy 9,99 zł za 4 szt.) lub co jakiś czas w Netto (12,99/13,99 zł za 6 szt.). Mnie jedna wystarcza na co najmniej kilkanaście użyć (depilacja całych nóg, okolic bikini, pach oraz całych rąk), czyli za ok. 2,50 zł mam przyrząd, który (oczywiście odpowiednio użytkowany i zabezpieczany po użyciu) służy mi ok. 2-3 tyg., co - wg mnie przynajmniej - kosztowne nie jest.

Edytowane przez pelna_sprzecznosci
Czas edycji: 2013-07-30 o 17:27
pelna_sprzecznosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.