Do zrzucenia 5 kg. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 08:03   #91
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Do zrzucenia 5 kg.

Hej Wam. Chętnie dołączę choć widzę ze póki co rzadko się tu udzielacie. Ja mam 160cm i ważę 55kg. Chciałabym docelowo ważyć 50 choć zobaczymy bo ważniejsze wymiary. Tłuszczyku mam sporo bo niestety głupimi głodówkami w przeszłości tak się odchudzałam ze spalilam sobie mięśnie... I mimo że wyglądam na drobna osobę mam ok 35% fatu. Mam straszne boczki - moja zmora największa. Musi mi się trochę mięśni wyrobić napewno. Chce do wakacji fajnie wyglądać.

Zaczęłam przed 20 stycznia. Jem regularnie, 5 posiłków dziennie. Jakieś 1600-1700 kcal, w tym ok 110g białka, 170g węgli i 60g tłuszczów.

Ćwiczę 5-6xtyg, głównie skalpel, czasami Tiffany boczki i zumbe.

Narazie efekty minimalne ale musze dać czas organizmowi by się przyzwyczaił do racjonalnego odżywiania i ćwiczeń.

Tym razem wierze ze mi się uda

Jak tam u Was?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 11:22   #92
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Do zrzucenia 5 kg.

U mnie bardzo powoli. Ale do przodu, ciągle jednak się boję, że przytyję Na plus zaliczam to, ze odzwyczaiłam się od słodyczy i od jedzenia w sumie też. Mogłabym nic nie jeść, raczej muszę się zmuszać i przypominać sobie, że czas posiłku, bo sama z siebie nie mam ochoty jeść.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 12:24   #93
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Do zrzucenia 5 kg.

To super ze się udało tak ze słodyczami. Ale jesz normalnie? Ja właśnie teraz wychodzę z takiego stanu w którym potrafiłam pół dnia nie jeść, bylam zabiegana a organizm przestał się upominać o jedzenie. Co ciekawy nie przyczyniło się to do chudniecia a wręcz przeciwnie... Teraz jem 5 porządnych posiłków dziennie i jestem Głodna co 2-3h. Metabolizm mi się podkręca.

Polecam artykuły z działu odchudzania na sfd . pl np. ten http://www.sfd.pl/_Jem_mniej_ni%C5%B..._-t428510.html Ja wiele zrozumiałam i mogę potwierdzić na sobie to co piszą.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 12:29   #94
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Do zrzucenia 5 kg.

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
To super ze się udało tak ze słodyczami. Ale jesz normalnie? Ja właśnie teraz wychodzę z takiego stanu w którym potrafiłam pół dnia nie jeść, bylam zabiegana a organizm przestał się upominać o jedzenie. Co ciekawy nie przyczyniło się to do chudniecia a wręcz przeciwnie... Teraz jem 5 porządnych posiłków dziennie i jestem Głodna co 2-3h. Metabolizm mi się podkręca.

Polecam artykuły z działu odchudzania na sfd . pl np. ten http://www.sfd.pl/_Jem_mniej_ni%C5%B..._-t428510.html Ja wiele zrozumiałam i mogę potwierdzić na sobie to co piszą.

Normalnie jem 4-5 posiłków dziennie. Fakt, głód też czasem odczuwam, ale nie mam tak, że rzucam się na jedzenie i pochłaniam olbrzymie porcje. Kiedyś jak byłam głodna, to mogłam zjeść bardzo dużooo, a teraz po prostu jem porcję i starczy.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 13:29:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.