Dziewczyny pomóżcie :( Dziwny śluz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 22:22   #1
mhmhmaf
Przyczajenie
 
Avatar mhmhmaf
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15

Dziewczyny pomóżcie :( Dziwny śluz?


Dobry wieczór wizażanki. Mam pewien, hm jakby to ująć problem. Spóźnia mi się @, a od kilku dni przeważnie rano jak wstanę czuję jakbym dostała okres, ale kiedy biegnę rano do łazienki to widzę tylko lejący rzadki śluz. Od wczoraj mój tż zauważył podczas stosunku, że mój śluz na nim zostaje. Dziwi mnie to, bo jest go bardzo dużo. Jest biały, lejący się. Nie rozciąga się, po prostu jest rzadki. Jest on dosłownie wszędzie..Wiecie może o czym to świadczy? Czekam ze zniecierpliwieniem na odpowiedź.
__________________
pokaż miłość, tym którzy zasługują na nią
mhmhmaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 02:41   #2
xaikox
Przyczajenie
 
Avatar xaikox
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny pomóżcie :( Dziwny śluz?

Cześć, mi okres spóźnia się już 4 dzień i nie zapowiada się, żeby pojawił się dziś Mam tak samo jak ty - tylko mi co chwilę w ciągu dnia wydaje się jakby się ze mnie lało ale niestety, to tylko ten śluz Ja jednak mam gęsty, biały i nierozciągliwy i taki zazwyczaj miałam przed miesiączką, ale mam go już hm .. dokładnie nie wiem 5 dni tak około Objawy miesiączki mam już od jakiś 7/8 dni i już mnie zaczyna to męczyć, a nadal nic ? Nie wiem czekam i się trochę martwię bo teraz to już mój 39DC (mam zazwyczaj 35DC) i mnie męczy to czekanie
A co jeszcze do Twojego śluzu przed okresem u wielu dziewczyn występuję właśnie taki biały śluz jak opisałaś - biały i rzadki lub (tak jak w moim przypadku) gęsty. No ale okresu nadal brak Pozostało nam czekać, trzymam kciuki

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:37 ----------

Czytałam gdzieś ,że taki śluz może zwiastować ciąże ale jakoś w to nie wierze , po pierwsze każda z nas jest inna a po drugie ja z takim śluzem nie spotkałam się po raz pierwszy - ale jeśli masz jakieś wątpliwości to zrób test Ja ograniczam się tylko do seksu oralnego, więc nie mam się raczej o co martwić Okres może ci się spóźniać z wielu powodów : stres, zmiana klimatu, choroba/przeziębienie, dieta/nieodpowiednie odżywianie itp.
I pójść do lekarza nigdy nie zaszkodzi, ja niestety nie mam teraz takiej możliwości
xaikox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:05   #3
mhmhmaf
Przyczajenie
 
Avatar mhmhmaf
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny pomóżcie :( Dziwny śluz?

Cytat:
Napisane przez xaikox Pokaż wiadomość
Cześć, mi okres spóźnia się już 4 dzień i nie zapowiada się, żeby pojawił się dziś Mam tak samo jak ty - tylko mi co chwilę w ciągu dnia wydaje się jakby się ze mnie lało ale niestety, to tylko ten śluz Ja jednak mam gęsty, biały i nierozciągliwy i taki zazwyczaj miałam przed miesiączką, ale mam go już hm .. dokładnie nie wiem 5 dni tak około Objawy miesiączki mam już od jakiś 7/8 dni i już mnie zaczyna to męczyć, a nadal nic ? Nie wiem czekam i się trochę martwię bo teraz to już mój 39DC (mam zazwyczaj 35DC) i mnie męczy to czekanie
A co jeszcze do Twojego śluzu przed okresem u wielu dziewczyn występuję właśnie taki biały śluz jak opisałaś - biały i rzadki lub (tak jak w moim przypadku) gęsty. No ale okresu nadal brak Pozostało nam czekać, trzymam kciuki

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:37 ----------

Czytałam gdzieś ,że taki śluz może zwiastować ciąże ale jakoś w to nie wierze , po pierwsze każda z nas jest inna a po drugie ja z takim śluzem nie spotkałam się po raz pierwszy - ale jeśli masz jakieś wątpliwości to zrób test Ja ograniczam się tylko do seksu oralnego, więc nie mam się raczej o co martwić Okres może ci się spóźniać z wielu powodów : stres, zmiana klimatu, choroba/przeziębienie, dieta/nieodpowiednie odżywianie itp.
I pójść do lekarza nigdy nie zaszkodzi, ja niestety nie mam teraz takiej możliwości
Tylko, że mi się spóźnia okres ponad tydzień. I nie miałam stresów, nie chorowałam itd. Z tym, że my się staramy o dzidziusia. Gdyby to był śluz zwiastujący ciążę byłabym wniebowzięta.
Niestety na tą chwilę nie mogę zrobić testu. Jestem na wsi, a tu nawet apteki nie ma...
Dzisiaj rano znów jakbym dostała @, a tutaj ten śluz.. Nie wiem o co chodzi.
__________________
pokaż miłość, tym którzy zasługują na nią
mhmhmaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 14:35   #4
xaikox
Przyczajenie
 
Avatar xaikox
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny pomóżcie :( Dziwny śluz?

Gdyby ten sluz zwiastowal ciaze to chyba co miesiac musialabym byc w ciazy Trzymam za was kciuki bo mnie mysl o ciazy na razie przeraza, ale spokojnie w koncu sie wam uda, powodzenia A jesli chodzi o ta nadmierna ilosc sluzu podczas stosunlu to mozesz o tym wspomniec na wizycie u ginkl. Mi sie juz spoznia 5dzien
A powiedz czy ta wydzielina ma jakis nieprzyjemny zapach?

Edytowane przez xaikox
Czas edycji: 2014-08-08 o 14:40
xaikox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 14:56   #5
mhmhmaf
Przyczajenie
 
Avatar mhmhmaf
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny pomóżcie :( Dziwny śluz?

Cytat:
Napisane przez xaikox Pokaż wiadomość
Gdyby ten sluz zwiastowal ciaze to chyba co miesiac musialabym byc w ciazy Trzymam za was kciuki bo mnie mysl o ciazy na razie przeraza, ale spokojnie w koncu sie wam uda, powodzenia A jesli chodzi o ta nadmierna ilosc sluzu podczas stosunlu to mozesz o tym wspomniec na wizycie u ginkl. Mi sie juz spoznia 5dzien
A powiedz czy ta wydzielina ma jakis nieprzyjemny zapach?
Mnie to spotyka pierwszy raz i to wygląda tak jakbym zamiast @ miała ten śluz.. Nie ma zapachu.
__________________
pokaż miłość, tym którzy zasługują na nią
mhmhmaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 16:15   #6
xaikox
Przyczajenie
 
Avatar xaikox
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny pomóżcie :( Dziwny śluz?

wydaje mi sie ze wszystko jest okej ,jesli nie ma zapachu to wadpie zeby to byla jakas infelcja czy zapalenie cos ci jeszcze dokucza? masz inne objawy okresu lub mozliwej ciazy?
xaikox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 08:52   #7
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Dziewczyny pomóżcie :( Dziwny śluz?

Zrób najszybciej test, będzie wszystko jasne
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-10 08:52:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.