Dieta 1500 kcal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-02, 23:24   #1
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589

Dieta 1500 kcal


Zalozylam nowy watek, abysmy razem z dziewczynami z KZ wspieraly sie w naszej diecie 1500 kcal i nie zawalaly napadami i glodowaniem oraz abysmy dzielily sie efektami Jesli jest ktos chetny do zgubienia kilku kg to moze sie przylaczyc, z checia przygarniemy nowe duszyczki

Ja chcem zgubic 5 kg, a jak dobrze bedzie szlo to 8. Dzisiaj juz 8 dzien, tylko ze wczoraj zawalilam - 2300 kcal. Za to dla wyrownania rachunku bedzie 1000 kcal, ale to juz inna historia.. Aha i ja jem wszystko, ale do 1500 kcal/dobe.

Jesli ktoras z dziewczat chcialaby dolaczyc do listy lub cos na niej edytowac, to prosze pisac pogrubiona czczcionka, abym nic nie przeoczyla

Lista:
1.
plameczka (udo: 55-56cm, brzuch: 83-84 cm, waga 52,5-53kg, cel: zgubic 5-6kg i zmniejszyc wymiary w tych miejscach)

2. Tarantulek (cel: zgubić 3cm w udzie, 6cm w biodrach i 6 cm w brzuchu)
udo-50->47
biodra-96->90
talia-70->64

3. 88niezapominajka88

4. malinka_86 (cel: zgubic 26 kg)

5. Judyta1986 (wzrost: 173 cm, waga 60kg; cel: zgubic 5 kg)

6. Asilos Magdalena (cel: zgubic 5-6kg)

7.
enex (cel: udo z 55cm na 51cm, tyłek z 93cm na 90cm, seria talia-pępek-kości miedniczne - 60cm-70cm-80cm a jest 63-71-82cm, waga z 55 kg na 51 kg)

8. madzia99 (wzrost - 171 cm, waga- 71 kg, wymiary: talia- pas- biodra- udo: 78-92-96-61)

9. Silver Angel

10. umpalumpas (wzrost: 157-8 cm, waga: 56 kg, cel: 49 kg)

11. nyima96 (waga: 65kg, wzrost:: 162cm, cel: 55 kg)

12. Atka87 (cel: 3-4 kg w dół)


Każda chce nauczyc sie normalnie jesc oraz byc na normalnej diecie

Przykładowe jadłospiy sa na tej stronie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269491&page=2
__________________


Edytowane przez plameczka
Czas edycji: 2008-08-18 o 22:00
plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:28   #2
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal

Oooo fajnieNo to mamy miejsce

U mnie jak narazie 2 dzien-i tak trochę się obawiam czy sie za bardzo nie ograniczam, ale jutro niedziela więc nadrobie dzisiejsze straty-byleby nie za bardzo
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:31   #3
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

o to jest idealne miejsce
zaczynam od jutra
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:31   #4
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

Ja też się podłącze, mam niby zalecenie 1500/1800 ale ja czasami nawet 1500 nie przekraczam. Jakieś posiłki itp? Bo sama nie wiem co pisać Ja tych książeczek na posiłki to mam od zakopania
Ale witam się


Mercy
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:33   #5
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

pisac wszystko o swoich poczynaniach - wzlotach i upadkach (ktorych nie bedzie )
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:34   #6
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Ja też się podłącze, mam niby zalecenie 1500/1800 ale ja czasami nawet 1500 nie przekraczam. Jakieś posiłki itp? Bo sama nie wiem co pisać Ja tych książeczek na posiłki to mam od zakopania
Ale witam się


Mercy

Heheh Malinka

mysle ze spokojnie tu mozemy pisać jak jemy-chociaz ja piszę tez na NCJ bo tam wiem ze mnie okrzyczą jak za mało zjem
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:37   #7
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
pisac wszystko o swoich poczynaniach - wzlotach i upadkach (ktorych nie bedzie )
No ba że nie będzie, ale chodzi o to, żeby sobie pomagać prawda?

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Heheh Malinka

mysle ze spokojnie tu mozemy pisać jak jemy-chociaz ja piszę tez na NCJ bo tam wiem ze mnie okrzyczą jak za mało zjem
chociaż raz czasem itp. teraz Mercy możemy bajerzyć wyliczać kalorie itp.
Ja nie piszę jadłospisów bo się boję ochrzanu

Dzisiaj np. przewaliłam z węglowodanami, a ja muszę je ograniczać
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 23:43   #8
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Ja wczoraj ogole zawalilam tzn. w sobote, ale dzisiaj/jutro nadrobie Ja sie zwaze hmm.. w czwartek to zobaczymy czy beda jakies efekty a jutro napisze ile aktualnie waze ale chyba nadal 52,5-53 kg ..

Tez nie pisze jadlospisow bo sa straszne
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:47   #9
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

eee tam straszne. czasami tylko przerażają...
ja się zważyć nawet nie mogę bateria siadła
ale ostatnio przestraszyłam się jak zobaczyłam wagę lekarka też powiedziała, że sobie chyba pofolgowałam


jestem psychol - 3 blog... 1 tutaj, 1 na sunsilku i 1 na blog
i na każdym co innego
mam roztrojenie jaźni
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:50   #10
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal



Ja się boje pisac na NCJ tez ale narazie pisze jeszcze bo muszę wiedziec czy dobrze robie

Mam nadzieje tylko ze się nam uda schudnąc a potem utrzymac wagę
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:54   #11
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Ja tez mam taka nadzieje, kiedys mi sie udalo to pierwsze a to drugie juz nie..
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 23:55   #12
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

Ja nigdy nie probowałam... Zawsze ważyłam za dużo...

Ale teraz jak ważyłam 76 a weszłam na wagę i waże 78 to myślałam, że mnie szlag trafi...
Jeszcze tylko 26 kg


Branoc, na mnie już pora...
Jutro sprzątam w szafie
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 23:58   #13
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Moze zrobimy sobie liste tak jak na mż-wr? Kazda poda wzrost, wage i wymiary, na ktorych zgubieniu jej zalezy i wtedy ja wrzuce ja do pierwszego postu i bede co jakis czas aktualizowala?
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 00:04   #14
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal

hhahaha Malinka boi się sprzątania w szafie-ooj znam ten ból

Plameczko dobry pomysł jutro podam moje wymiarybo dzis mi się spać chcę juz

Dobranoc
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 06:16   #15
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: Dieta 1500 kcal

Witam dziewczyny chętnie się przyłącze. Od jakiegoś czasu jestem na diecie 1500kcal i indzie mi całkiem całkiem. Wspomagam się jeszcze fitnessem 3-5 w tygodniu i mam nadzieję, że zgubie 5 kg do końca sierpnia. To co i o której jem, mam ułożone przez dietetyka więc jeśli któraś była by zainteresowana to chętnie podzielę się z Wami moimi przykładowymi jadłospisami.
Kurcze ważenie mam dopiero w środę... Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja najchętniej wskakiwałabym na nią codziennie,żeby zobaczyć najmniejszy spadek wagi, to mnie tak mobilizuje

Skoro się tak staram schudnąć i odmawiam sobie kochanego jedzonka postanowiłam po zrzuceniu 5 kg nagrodzić się za wszystkie wyrzeczenia. Kupię sobie śliczne buciki, na które wcześniej nie wydałabym tyle pieniędzy. A Wy dziewczyny? Jakie są Wasze nagrody za poświęcenie?

Wzrost 173
Waga 60kg
resztę podam po środowej wizycie u lekarza
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:45   #16
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Dieta 1500 kcal

Już dawno nosiłam się z zamiarem dołączenie do jakiejś grupy "dietującej", ale wiedziałam, że po drodze będę zdarzały mi się kompusy i nie wyszystkie dziewczyny będą to rozumiały. Ten wątek jest dla mnie idealy!! plameczko, brawo!
Chcę stracić 5-6kg., które przytyłam po powrocie ze Szkocji. Wczoraj miałam kolejny napad i czuję się z tym okropnie. Ale nie mam innego wyjścia jak wziąć się znowu w garść i walczyć dalej.
Pewnie część z Was pamięta moje jadłospisy z NCJ, były wzorowe. Teraz, kiedy wróciłam do Polski wszystko się zawaliło. Straciłam kontrolę nad jedzeniem i nad sobą samą.
Dziś kolejne podejście do diety, bo co innego mogę zrobić?! Już nie przestrzegam aż tak rygorystycznie zasad R. Nie mam na to kasy. Choć nadal zwracam większą uwagę na białko, jem 5 posiłków dziennie, kolacja czysto białkowa na jakieś 2-3 godziny przed snem, codziennie ćwiczę (z jednym dniem na odpoczynem).

No cóż, zaczynamy!!
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:52   #17
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
Moze zrobimy sobie liste tak jak na mż-wr? Kazda poda wzrost, wage i wymiary, na ktorych zgubieniu jej zalezy i wtedy ja wrzuce ja do pierwszego postu i bede co jakis czas aktualizowala?
dobra dobra, ale ja mam wymiary z listopada bo od tamtej pory nic się nie mierzylam
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
hhahaha Malinka boi się sprzątania w szafie-ooj znam ten ból

Plameczko dobry pomysł jutro podam moje wymiarybo dzis mi się spać chcę juz

Dobranoc
No boję się bo kupiłam trochę nowych bluzek i butów , a szafę na mieszkaniu mam jedną i do tego małą...

Cytat:
Napisane przez Judyta1986 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny chętnie się przyłącze. Od jakiegoś czasu jestem na diecie 1500kcal i indzie mi całkiem całkiem. Wspomagam się jeszcze fitnessem 3-5 w tygodniu i mam nadzieję, że zgubie 5 kg do końca sierpnia. To co i o której jem, mam ułożone przez dietetyka więc jeśli któraś była by zainteresowana to chętnie podzielę się z Wami moimi przykładowymi jadłospisami.
Kurcze ważenie mam dopiero w środę... Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja najchętniej wskakiwałabym na nią codziennie,żeby zobaczyć najmniejszy spadek wagi, to mnie tak mobilizuje

Skoro się tak staram schudnąć i odmawiam sobie kochanego jedzonka postanowiłam po zrzuceniu 5 kg nagrodzić się za wszystkie wyrzeczenia. Kupię sobie śliczne buciki, na które wcześniej nie wydałabym tyle pieniędzy. A Wy dziewczyny? Jakie są Wasze nagrody za poświęcenie?

Wzrost 173
Waga 60kg
resztę podam po środowej wizycie u lekarza
Podziel się pokaż, ja też idę do dietetyka będzie mi układał dietę niskowęglowodanowa i niskocholesterolową... [wredna choroba ] Jakie nagrody? Dla mnie nagrodą będzie, to że nie mówią na mnie "o idzie świna" ...


Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
Już dawno nosiłam się z zamiarem dołączenie do jakiejś grupy "dietującej", ale wiedziałam, że po drodze będę zdarzały mi się kompusy i nie wyszystkie dziewczyny będą to rozumiały. Ten wątek jest dla mnie idealy!! plameczko, brawo!
Chcę stracić 5-6kg., które przytyłam po powrocie ze Szkocji. Wczoraj miałam kolejny napad i czuję się z tym okropnie. Ale nie mam innego wyjścia jak wziąć się znowu w garść i walczyć dalej.
Pewnie część z Was pamięta moje jadłospisy z NCJ, były wzorowe. Teraz, kiedy wróciłam do Polski wszystko się zawaliło. Straciłam kontrolę nad jedzeniem i nad sobą samą.
Dziś kolejne podejście do diety, bo co innego mogę zrobić?! Już nie przestrzegam aż tak rygorystycznie zasad R. Nie mam na to kasy. Choć nadal zwracam większą uwagę na białko, jem 5 posiłków dziennie, kolacja czysto białkowa na jakieś 2-3 godziny przed snem, codziennie ćwiczę (z jednym dniem na odpoczynem).

No cóż, zaczynamy!!
Czasami tak jest, ja tracę kontrolę jak jeżdzę do domu, wiadomo mama gotuje itp. a tutaj gotuję sama 95% na parze, 5% w piekarniku bez tłuszczu. A w domu? Co sobie upichcę na parze to ok, ale co mama czasami ugotuje trza zjeść... Ale damy sobie radę
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 12:18   #18
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

dzien dobry

Ja jadlospisow nigdzie nie zamieszczam, bo sa beznadziejne, a czesto to w ogole ich brak poza tym nie bede sie idealnie trzymac tych zasad R zawsze, bo na dluzsza mete i tak nic z tego nie wychodzi

Mercy tu zawsze mozesz dostac ochrzan za jedzenie zbyt malo ode mnie np

Co do wymiarow - ja na razie sie nie mieze i nie chce podawac wymiarow, bo wedlug niektorych one sa bardzo dobre, no ale najwaznejsze, jak ja sie czuje w swojej skorze i tak...
A na wadze wczoraj bylo 62, choc moze ona jest zepsuta?? bo naprawde nie jadlam za duzo przez tydzien, a wczesniej byo 60,5 i obstawialam, ze teraz bedzie 60...na razie na wage nie zamierzam wchodzic, moze za 2 tygodnie, jesli nie zawale ani razu

Agatko milo Cie widziec ja Cie rozumiem, choc u mnie ten problem nie przybiera az takiego rozmiaru...no ale wczorajszy dzien byl beznadziejny, wiec od dzis zaczynam znowu bedziemy razem sie wspierac

Malinko milych porzadkow w szafie ja ostatnio troche ciuchow oddalam, ale jeszcze bede musiala takie duze porzadki we wrzesniu zrobic

Plameczko ja tez chudnac chudlam, ale utrzymac tego nie potrafilam

Judyta ja jestem zainteresowana jadlospisami
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 12:36   #19
Xairet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta 1500 kcal

Dziewczyny proszę o porady. Byłam na 1000 kcal i schudłam 10 kg potem zwiększałam stopniowo najpierw co miesiac sto potem co dwa tygodnie. Według Mojego wzrostu i wagi a także stopnia aktywności moja stała dieta powinna wynosic 1600-1800. Nie przekraczam raczej tej kaloryczności i odżywiam sie regularnie i bardzo zdrowo ale zauważyłam ze troszkę przytyłam. Do tego wcześniej moja waga wynosiła 48kg a w ciągu ostatnich trzech dni było to 49,7 wieczorem pierwszego dnia a dziś rano pokazała 51,5. po ciele też trochę widać. Dlaczego tyję. Wydaje mi się ze zwiększałam dawkę kalorii powoli bo nie szybciej niż co półtora tygodnia. Proszę o pomoc, może jakieś rady
Xairet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 12:47   #20
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez Judyta1986 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny chętnie się przyłącze. Od jakiegoś czasu jestem na diecie 1500kcal i indzie mi całkiem całkiem. Wspomagam się jeszcze fitnessem 3-5 w tygodniu i mam nadzieję, że zgubie 5 kg do końca sierpnia. To co i o której jem, mam ułożone przez dietetyka więc jeśli któraś była by zainteresowana to chętnie podzielę się z Wami moimi przykładowymi jadłospisami.
Kurcze ważenie mam dopiero w środę... Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja najchętniej wskakiwałabym na nią codziennie,żeby zobaczyć najmniejszy spadek wagi, to mnie tak mobilizuje

Skoro się tak staram schudnąć i odmawiam sobie kochanego jedzonka postanowiłam po zrzuceniu 5 kg nagrodzić się za wszystkie wyrzeczenia. Kupię sobie śliczne buciki, na które wcześniej nie wydałabym tyle pieniędzy. A Wy dziewczyny? Jakie są Wasze nagrody za poświęcenie?

Wzrost 173
Waga 60kg
resztę podam po środowej wizycie u lekarza
HelloJa chętnie zobacze te jadłospisyJa postanowiłam ze pierwszy raz się zmierze 20 sierpnia-wtedy zobacze czy mi coś spadło
Hmm w sumie to ja nie wymysliłam zadnej nagrody-ale to dobry pomysł-tylko nie wiem jak zrzuce 3 cm w udach, 4 cm w bodrach i 4 cm w brzuchu to np....kupię sobie coś-jeszcze nie wiem co ale coś fajnego

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
Już dawno nosiłam się z zamiarem dołączenie do jakiejś grupy "dietującej", ale wiedziałam, że po drodze będę zdarzały mi się kompusy i nie wyszystkie dziewczyny będą to rozumiały. Ten wątek jest dla mnie idealy!! plameczko, brawo!
Chcę stracić 5-6kg., które przytyłam po powrocie ze Szkocji. Wczoraj miałam kolejny napad i czuję się z tym okropnie. Ale nie mam innego wyjścia jak wziąć się znowu w garść i walczyć dalej.
Pewnie część z Was pamięta moje jadłospisy z NCJ, były wzorowe. Teraz, kiedy wróciłam do Polski wszystko się zawaliło. Straciłam kontrolę nad jedzeniem i nad sobą samą.
Dziś kolejne podejście do diety, bo co innego mogę zrobić?! Już nie przestrzegam aż tak rygorystycznie zasad R. Nie mam na to kasy. Choć nadal zwracam większą uwagę na białko, jem 5 posiłków dziennie, kolacja czysto białkowa na jakieś 2-3 godziny przed snem, codziennie ćwiczę (z jednym dniem na odpoczynem).

No cóż, zaczynamy!!
Hello Asilos, mam nadzieje ze tym razem Ci sie uda,wazne to się nie poddawaćJa tez az tak nie przestrzegam zasad-zjadłam dziś np juz loda a i obiad czeka mnie dość spory-jak to zawsze w niedziele....no ale nic za chwile ide cwiczyć, potem będzie obiad a potem juz się ogranicze z jedzeniem na dziś

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
dobra dobra, ale ja mam wymiary z listopada bo od tamtej pory nic się nie mierzylam

No boję się bo kupiłam trochę nowych bluzek i butów , a szafę na mieszkaniu mam jedną i do tego małą...
aha


Podziel się pokaż, ja też idę do dietetyka będzie mi układał dietę niskowęglowodanowa i niskocholesterolową... [wredna choroba ] Jakie nagrody? Dla mnie nagrodą będzie, to że nie mówią na mnie "o idzie świna" ...
Jej co za ludzie tak mówią...



Czasami tak jest, ja tracę kontrolę jak jeżdzę do domu, wiadomo mama gotuje itp. a tutaj gotuję sama 95% na parze, 5% w piekarniku bez tłuszczu. A w domu? Co sobie upichcę na parze to ok, ale co mama czasami ugotuje trza zjeść... Ale damy sobie radę

Ocho ja tez nie lubie dni w których musze jesc to co mama ugotuje
Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
dzien dobry

Ja jadlospisow nigdzie nie zamieszczam, bo sa beznadziejne, a czesto to w ogole ich brak poza tym nie bede sie idealnie trzymac tych zasad R zawsze, bo na dluzsza mete i tak nic z tego nie wychodzi
ja tak samo
Mercy tu zawsze mozesz dostac ochrzan za jedzenie zbyt malo ode mnie np
hehehe okok

Co do wymiarow - ja na razie sie nie mieze i nie chce podawac wymiarow, bo wedlug niektorych one sa bardzo dobre, no ale najwaznejsze, jak ja sie czuje w swojej skorze i tak...
A na wadze wczoraj bylo 62, choc moze ona jest zepsuta?? bo naprawde nie jadlam za duzo przez tydzien, a wczesniej byo 60,5 i obstawialam, ze teraz bedzie 60...na razie na wage nie zamierzam wchodzic, moze za 2 tygodnie, jesli nie zawale ani razu
Ech ja tez jeszcze się zastanawiam czy zamiescic-bo ktoś moze uznac ze sa dobre ale tak samo jak Ty ja nie czuje się w nich dobrze i chce wrócic do dawnych


No to ja ide cwiczyc zeby spalić tego loda-dzis 8minute abs,buns,legs,arms i rozciąganie
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 12:55   #21
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

Xairet a moze to tylko wahania?? moze jestes przed @?? ile czasu zajelo Ci schudniecie tych 10 kg i z jakiej wagi zaczynalas??
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 12:57   #22
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

88niezapominajka88 - ja próbuję wywalić to co mi w Kielcach nie potrzebne, a co jeszcze mogę ubrać z domu rodzinnym Tam się jakoś nie przejmuje ciuchami Ja narazie wywaliłam tzn. położe w kontenerze, trochę skarpetek i biustonoszy, zobaczymy co dalej

Mecy - to jest ból, ta szafa chcąc wpakować tam wsjo to mega hiper b... jest Tzn. mogę jeść co mama ugotuje, ale czasami np. nie mogę się powstrzymać np. od gołabka itp. bo tak to głównie ja gotuję, a nawet jak mama to i tak ją "zmuszam" do gotowania w parowarze
Co za ludzie? Oj nie chciałabyś wiedzieć, pół życia się nasłucham tego podobnych rzeczy...
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:16   #23
Xairet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta 1500 kcal

Zaczęłam odchudzanie pół roku temu więc było to prawidłowo i zdrowo. Okres miałam niedawno więc to raczej nie to.... Ja trzy dni temu przeskoczyłam z 150 na 1600/1800. Może za dużo bo to przeskok o około 200 kcal.... Nie wiem naprawdę nie chce być niewolnicą diety, bo ja i tak na pewno nie będę przekraczać 1800. Nie przekraczałam 1800 ale nie liczyłam tak kalorii skrupulatnie.
Xairet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:21   #24
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez Xairet Pokaż wiadomość
Zaczęłam odchudzanie pół roku temu więc było to prawidłowo i zdrowo. Okres miałam niedawno więc to raczej nie to.... Ja trzy dni temu przeskoczyłam z 150 na 1600/1800. Może za dużo bo to przeskok o około 200 kcal.... Nie wiem naprawdę nie chce być niewolnicą diety, bo ja i tak na pewno nie będę przekraczać 1800. Nie przekraczałam 1800 ale nie liczyłam tak kalorii skrupulatnie.
hmm nie wiem...czy ten przeskok az taka roznice by spowodowal?? wydaje sie niemozliwe. nie ma co byc niewolnica diet na stale, moze waga sie unormuje?? to moze sprobuj kilka dni byc na 1500 i potem po 100 zwiekszaj
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:40   #25
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Fajnie, ze watek zyje Juz dawno myslalam, zeby taki zalozyc i super, ze bedzie przydatny dla wielu osob, a nie tylko dla mnie Jak mowilam, wczoraj zawalilam, ale od dzisiaj dalej 1500 kcal, nie bede schodzila na 1000 zeby to wyposrodkowac, bo jednak nie dalabym rady, z reszta to byloby bez sensu. Dzisiaj narazie 1250 kcal, jestem po duzym obiedzie i do wieczora mi starczy na 250-300 kcal kolacji.

Witam nowe twarzyczki, asilos

Judyta mozesz podzielic sie radami od dietetyka i wkleic przykladowe jadlospisy, chetnie poczytamy
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:50   #26
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

Dziewczynki ja mogę trochę jadłospisów dać bo mam te książeczki, dostałam je od mojej endo więc może też się przydadza?
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:56   #27
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

malinka no jasne ze sie przydadza
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:59   #28
Xairet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta 1500 kcal

no Zobaczymy. dziś to mimo trzech posiłków zjadłam swoje, więc zdążę wszystko co mam w żołądku strawić do jutra rana i zobaczymy co mi waga powie. Myślę sobie że może to też być nagromadzenie płynów przez upał bo mam wrodzone słabe krążenie i zawsze w upale trochę "puchnę". W każdym bądź razie bardzo dziękuję za pocieszenie i radę
Xairet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 14:06   #29
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

Xairet bardzo prawodpodobne, że puchniesz - ja też tak mam przez upały...
plameczka - poskanować i wkleić czy jak?
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 14:09   #30
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja mogę trochę jadłospisów dać bo mam te książeczki, dostałam je od mojej endo więc może też się przydadza?
pewnie, ze sie przydadza

Cytat:
Napisane przez Xairet Pokaż wiadomość
no Zobaczymy. dziś to mimo trzech posiłków zjadłam swoje, więc zdążę wszystko co mam w żołądku strawić do jutra rana i zobaczymy co mi waga powie. Myślę sobie że może to też być nagromadzenie płynów przez upał bo mam wrodzone słabe krążenie i zawsze w upale trochę "puchnę". W każdym bądź razie bardzo dziękuję za pocieszenie i radę
ja tez puchne, od jakiegos czasu dosyc czesto...mam slabe krazenie od zawsze, no i wlasnie tez sie zastanawiam, czy moja zwiekszona waga nie jest wynikiem nagromadzenia wody zglupiec mozna
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 02:10:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.