sala weselna - częstochowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 15:02   #1
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870

sala weselna - częstochowa


Witam.
Oczywiście chcę prosić was drogie wizażystki o pomoc. mianowicie zaczynam poszukiwania sali weselnej w czestochowie i jeżeli ktoś może mi coś polecić to bede naprawde bardzo wdzieczna. co prawda mam jeszcze duzo czasu ale tak wstepnie rozejzec sie nie zaszkodzi. pozatym to chcialabym sie rowniez dowiedziec ile wczesniej trzeba sale zarezerwowac i jaka jest zaliczka (np. 10% czy jak ).
Z góry dziękuje za odpowiedz.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 08:27   #2
edyta79siw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: sala weselna - częstochowa

Witam jeśli chodzi o rezerwacje sali to im wcześniej tym lepiej bo masz wiekszą swobode wyboru np. terminu. My w tym tygodniu podpisujemy umowe z salą na koniec sierpnia 2009. Muszę powiedzieć że dobre sale mają już zapełniony cały przyszły rok ( maja wolne soboty w styczniu, lutym i listopadzie). Troche jest z tym zamieszania ale trzeba troche pooglądać sal i wszystko sobie poprzeliczać, ceny za 2 dni mieszcza sie w granicy 150-200zł od osoby.Pozdrawiam
edyta79siw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 13:24   #3
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: sala weselna - częstochowa

dziekuje za odpowiedz. mysle ze na ogladanie sal to za wczesnie jeszcze, narazie tak wstepnie chcialam wiedziec co i jak, strony internetowe jakis godnych polecenia sal poogladac (niestety chyba nie ma nikogo z czestochowy lub sale nie za ciekawe skoro nikt nie poleca )
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 14:33   #4
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: sala weselna - częstochowa

a mniej wiecej na ile osob?, i czy sale czy restauracje ?
ja mialam wesele w restauracji karczma na ulicy lozdkiej i bylo super naprawde polecam, troche drogo ale za to za dzieci do 8 roku zycia nie placilam a akurat mialam ich sporo , ale tak swiene miejsce
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 06:36   #5
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: sala weselna - częstochowa

gosci nie bedzie za duzo bo okolo 55-60 osob i tu pojawia sie problem bo na stronach internetowych widze ze jest napisane np. "wesela organizujemy juz od 80 osob" a przeciez specjalnie nie bede sobie ludzi z ulicy dobierac. no i raczej chcemy sale weselna ale jak nic sie ie znajdzie to trza bedzie w restauracji robic.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 18:16   #6
justynek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 75
Dot.: sala weselna - częstochowa

Cześć na takie niewielkie wesele polecam sale DA VINCI (ul.Wojska Polskiego) i La Torre na Wrzosowej,numery telefonu znajdziesz na google...musisz dzwonić i szukać a napewno coś fajnego znajdziesz.Głowa do góry..
justynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 22:12   #7
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: sala weselna - częstochowa

Nie jestem z Częstochowy ale bawiłam się na dwóch weselach pod Częstochową w Lgocie Restauracja Magnolia. Bardzo przyjemny lokal i świetne jedzenie. Teraz też szukam sali dla siebie ale w Katowicach
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 19:29   #8
Linka07
Rozeznanie
 
Avatar Linka07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 960
Dot.: sala weselna - częstochowa

Zaczynam powoli rozglądać się za salą weselną, może znacie jakieś interesujące miejsce w okolicach Częstochowy, a dokładnie w kierunku Kłobucka. Zależy mi na tym, żeby sala znajdowała się w miłym otoczeniu typu ogród, który można by było wykorzystać od razu do zdjęć
Linka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:22   #9
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: sala weselna - częstochowa

Cytat:
Napisane przez Linka07 Pokaż wiadomość
Zaczynam powoli rozglądać się za salą weselną, może znacie jakieś interesujące miejsce w okolicach Częstochowy, a dokładnie w kierunku Kłobucka. Zależy mi na tym, żeby sala znajdowała się w miłym otoczeniu typu ogród, który można by było wykorzystać od razu do zdjęć
Koło Klobucka to polecam salę ATHENA w Pankach
śliczna sala i otoczenie sali również
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 22:07   #10
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: sala weselna - częstochowa

A ja polecam Hotel Restauracja Wenecka w Kłobucku. Mialam tam niedawno wesele jedzenie pyszne i bardzo duuuzo (goscie nie dali rady przejesc tego wszystkiego!), włąsciciel przemiły, obsługa na bardzo wysokim poziomie, nic nie zginęło, żadnej wódki nie ukradli (a czesto sie to na salach zdarza), jedzenie ktore zostało dostalismy z powrotem. Sala przesliczna, odnowiona, w takim bardzo eleganckim stylu. Moi goscie byli zachwyceni, wesele sie udało, smiało mogę polecić jak również zespół: Skuzi brothers! dzięki nim goście nie chcieli pojsc do domów śmiało mogę polecic, gdyby ktoś poszukiwał
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 08:21   #11
buuu3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: sala weselna - częstochowa

A czy mogłabyś zdradzić ile placilas za talerzyk w Weneckiej? Mnie też oczarował ten lokal ale nie wiem czy jest sens nawet tam dzwonić
buuu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-17 09:21:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.