leki homeopatyczne a problemy skórne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-21, 19:01   #1
Magdaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 7
GG do Magdaa

leki homeopatyczne a problemy skórne


W jednej z kolorowych gazet wyczytałam, że leki homeopatyczne mogą pomóc w walce z zaskórnikami, tłustą cerą czy matowymi włosami. Czy rzeczywiście po ich zażyciu stan cery i włosów się poprawia (nie oczekuję efektów kuracji Roaccuate, ale chciałabym zobaczyć jakiekolwiek)? Z tego, co pamiętam, tabletki "dla" włosów to Selenium 9CH, pozostałych nie pamiętam, bo zgubiłam ten artykuł. Czy leki homeopatyczne są na receptę, skoro są tak bezpieczne?
Magdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 21:18   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: leki homeopatyczne a problemy skórne

środki homeopatyczne są bez recepty, oprócz tych w zastrzykach. pojedyncze leki powinien dobrać homeopata, złożone można zażywać na własna rękę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 09:47   #3
fiołek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
Re: leki homeopatyczne a problemy skórne

leki homeopatyczne podobno pomagają przy leczeniu trądziku ja ostatnio czytałam artykuł podano w nim że lek Sulfor Jodatum D4 zażywany 3 x dziennie 5 granulek przez 8 tygodni i później Kalium Bromatum D4 3 x dziennie 5 granulek przez 4 tygodnie, daja pozytywne skutki w leczeniu trądziku tak pospolitego jak i różowatego; do tego powinno się zażywać 2 x dziennie 1 tabletkę wit. C, wit. B2 oraz preparatu cynkowego. Należy jeść mniej cukru i nabiału, więcej surowych warzyw.
fiołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-08, 07:28   #4
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: leki homeopatyczne a problemy skórne

Wiola! jakiej formy te preparaty?
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 10:29   #5
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Re: leki homeopatyczne a problemy skórne

Czy słyszałyscie może coś o zastosowaniu homeopatii przy naczynkach, teleangiekazjach?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 14:57   #6
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Re: leki homeopatyczne a problemy skórne

Leki homeopatyczne powinien dobrać dobry homeopata - najlepiej jak jest to homeopata klasyczny. I faktycznie pomagają one na wszystkie problemy zarówno zdrowotne jak i skórne. Ja osobiście nigdy nie miałam jakiś ogromnych problemów ze skórą - jedyne co to się przesuszała i czasami coś mi wyskoczyło na twarzy, natomiast miałam duże problemy zdrowotne - wiecznie byłam chora i miałam silną alergię. No a od czasu kiedy moja Pani doktor homeopata dobrała mi odpowiedni lek to wszystko jest w jak najlepszym porządku - zarówno zdrowie jak i skóra, która nawet nie ma już problemów z przesuszeniem. Naprawdę polecam tą metodę leczenia każdemu - dużo lepsze i skuteczniejsze niż miliony kremów i antybiotyków - no i znacznie tańsze Jeśli ktoś chciałby jakieś dokładniejsze informacje czy namiary do mojej Pani doktor to można spokojnie do mnie pisać - chętnie pomogę
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.