Bobbi brown - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 11:48   #1
BlackCatnowyprofil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40

Bobbi brown


Witajcie, postanoiwłam założyć temat o komsetykach Bobbi Brown ponieważ chciałabym zasięgnąć Waszej opinni na ich temat.
Głównie chodzi mi o podkłady & kremy tonujące.
Czy naprawdę są warte swojej ceny?
Czy faktycznie są beztłuszczowe i nie powodują wysypu?

Zapraszam


ps. Nigdzie nie moge znaleźć skałdu podkladu Natural Finish,jeśli ktoś przypadkiem by go znalazł proszę o umieszczenie go tutaj

Dziękuje i zapraszam do dyskusji



(* nie znalazłam podobnego tematu na forum Wizaż.pl jesli coś przeoczyłam proszę Moderatorów o podłączenie tego tematu )
BlackCatnowyprofil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:11   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Bobbi brown

Jest juz watek o Bobbi Brown.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-07-06 o 16:16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:25   #3
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Bobbi brown

Ja mam podkład w sztyfcie ( dostałam do wypróbowania podkład skin foundation) oraz cień do powiek shimmer wash eye shadow w kolorze stone.
Jeśli chodzi o podkład to jestem zadowolona,ładnie się rozprowadza, nie tworzy maski, dobrze kryje,jest bardzo trwały.Idealny do torebki czy na wyjazd bo jest trochę większy od szminki. Ja jednak preferuje płynne podkłady dlatego chce sprawdzić inne fluidy BB.
Wielką zaletą podkładów tej firmy jest to, że można idealnie dobrać sobie odcień( ja mam 3,5). Skin foundation testowałam , jest bardzo leciutki, przypomina mi bardziej krem tonujący niż podkład, lekko kryjący,niewidoczny zupełnie na twarzy. Chce jeszcze zobaczyć Natural Finish.
Cień do powiek jest bardzo dobrze napigmentowany, też charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Cień Maca może się przy nim schować.
Napaliłam się jeszcze na eyeliner w żelu.Czytałam, że ma bardzo dobre opinie, ponoć jeden z lepszych tego typu produktów.Zamierzam go zakupić po weekendzie oraz cień w kremie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 18:29   #4
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Bobbi brown

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Napaliłam się jeszcze na eyeliner w żelu.Czytałam, że ma bardzo dobre opinie, ponoć jeden z lepszych tego typu produktów.Zamierzam go zakupić po weekendzie oraz cień w kremie.
Ja też się napaliłam na tenże eyeliner, nie wiesz może, czy gdzieś we Wrocławiu można kupic kosmetyki BB? Bo wiem, że są dostępne w Douglasach, ale nie wszędzie, na pewno w Wawie i Poznaniu... No i Sephory też mi się obiły o uszy...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:21   #5
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Bobbi brown

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ja też się napaliłam na tenże eyeliner, nie wiesz może, czy gdzieś we Wrocławiu można kupic kosmetyki BB? Bo wiem, że są dostępne w Douglasach, ale nie wszędzie, na pewno w Wawie i Poznaniu... No i Sephory też mi się obiły o uszy...
W sephorach nie ma BB. Jest tylko w Douglasach, ale nie wszystkich.
BB jest jedynie dostępna w Warszawie (tylko w w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach) oraz w Poznaniu w Starym Browarze.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:48   #6
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Bobbi brown

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
W sephorach nie ma BB. Jest tylko w Douglasach, ale nie wszystkich.
BB jest jedynie dostępna w Warszawie (tylko w w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach) oraz w Poznaniu w Starym Browarze.
No właśnie o tych sklepach wiedziałam... Szkoda strasznie Ale dzięki wielkie za odpowiedź!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.